2007'den Bugüne 77,160 Tavsiye, 25,059 Uzman ve 17,266 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuba SEZER
Psikolog - Sakarya
Klinik Psikolog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Tuba SEZER

Şehir

Sakarya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Tuba SEZER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuba SEZER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTuba SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuba SEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bengisu Nehir AYDINUzm.Psk.Bengisu Nehir AYDIN
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programından arkadaşım olan Bengisu' nun, sakin görünüşünün ardında yaratıcı bir zekası ve öğrendikle...
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla ile bundan üç yıl kadar önce Prof. Dr. Mehmet Sungur tarafından verilen "Anksiyete Bozuklukları ve Depresyonda Kognitif Davranışçı Terapiler" eğ...

Tuba SEZER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi
Şema Terapi
ÇÖzüm Odaklı Danışmanlık
EMDR
Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (WISC-R)
Çocuk Değerlendirme Paketi
Nöropsikolojik Testler

Tuba SEZER Özgeçmiş CV Psk.Tuba SEZER'in Özgeçmişi
EĞİTİM
2001-2005: Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü
2010-2012: Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Bölümü

STAJLAR
02.2003-06.2003: Özel Artı Özel Eğitim Merkezi Gönüllülük Projesi
03.2004-06.2004: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Bölümü
06.2004-08.2004: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Erişkin Psikiyatrisi Bölümü
08.2004-09.2004: Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi Bölümü
09.2011-01.2012: İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuvarı

İŞ DENEYİMİ
2005-2007: Sakarya Özel Ada Tıp Hastanesi
2007-2013: Sakarya Özel Ada Tıp Çarşı Tıp Merkezi
201-2014: Median Adapazarı Tıp Merkezi
2014-.....: Konak Adapazarı Tıp Merkezi
2006-2007: Özel Sapanca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ...[Devamı...]

Tuba SEZER Tavsiye Yazıları Tuba SEZER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 S.S (Danışan)
 IP: 194.27.242.YFW

18-07-2018
 TavsiyeNo: 104758
Tuğba hanımı 1 sene önce hastaneler arasında cv geçmişine önem vererek buldum ve iyi ki buldum dedim. İlk gittiğimde herşeyin bir anda değişeceğine inanarak gitmiştim.Biri asasını sallayacak ve hokus pokus. Ama öyle değil seanslar siz kendiniz için uğraştıkça anlamlı olur ve sizden başka kimse değişiklik yapamıyor. Ama iyi bir destekle pek çok şey değişebilir. Gidene kadar öz değer ve özgüven eksikliğimden haberim bile yoktu. Tabi geçmişim de taciz gibi büyük bir travma da vardı. Ve böyle durumlarda insan tek başına mücadele veremiyor. Ben bunu unutmaya rüya olduğuna inanmaya çalışıyordum. Gerçeklerle yüzleşemeyeceğimiz kadar bitkindim. Bir yerde kaybolmuştum ama farkında bile değildim. Kilo problemim normalin biraz üzerinde olmasına rağmen kendimi çirkin ve görüntü kirliliği gibi hissediyordum. Gitmeye başladıkça daha derin yerlerde kendini sabote eden bir kız buldum. Kendi kendime yaptığın acımasızlıklardan vazgeçmem için Tuğba hanım hep yanımda oldu. Karşısında herşeyi anlatabilecek samimiyeti ve güveni bulamam sanmıştım ama bir çift ela göz bana aradığım herşeyi göstermek için oradaydı. Aradan geçen bir sene de bu kadar değişip iyi hissettiğime bazen ben bile inanamıyorum. Hayat siz çabaladığınızda yanınızda oluyor. Bu zamana kadar aldığım en doğru kararın psikolojik destek olduğunu düşünüyorum ve bu yolda bana destek veren Tuğba hanımı sonuna kadar tavsiye ediyorum. Eğer bir yerde tıkanıp kaldıysanız size kesinlikle yardımcı olacaktır
     1 Beğeni    

 Ö.Ö. (Danışan)
 IP: 212.156.31.C

22-05-2018
 TavsiyeNo: 103845
Çok bunalımlı bir anımda uzman bir destek ararken bir yakınımın tavsiyesiyle Tuba hanımı buldum ve kendisine gitmeye başladım. çok stresli olan iş yeri ortamımdan ve bunalımlı bir aile yaşantımdan dolayı hiçbir şeyden zevk almaz , mutsuz ve günde sadece 2 saat uyuyan biri haline gelmiştim. Tuba hanım beni derin ve karanlık bir çukurdan çıkardı ve yeniden hayata merhaba dedirtti. kendisini tanıdığım için çok mutluyum ve keşke bu noktalara varmadan tanısaydım diyorum. kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Arzu (Danışan)
 IP: 88.242.139.CW

29-03-2017
 TavsiyeNo: 95609
Ben Tuba Sezer ' e hastane üzerinden ulaştım. Daha önce bir uzmandan yardım almamistim. Ilk gittiğimde tabii ki çok tedirgindim. Problemim sosyal fobiydi. Bu sorunumu pek bilen yoktu ve ilk konuşmamız benim aglamalarimla geçti neredeyse. Ayrıca o zaman depresyonum da varmış. Üç aydır terapilere devam ediyorum. Depresyon hallerimden neredeyse eser kalmadı.Panik bozukluğu da vardı bende. Şimdi panik bozukluğu yaşamıyorym olsa bile bununla başa çıkabiliyorum. Üzerimde rahatlatan, hafifleten bir etkisi oldu her zaman. Konusma tarzını çok sevdim. Nefes egzersizleri öğrendim ve her zaman uyguluyorum. Artık daha az kaygılı, mükemmel olmaya çalışmayan bir insanım. En azindan bunun için uğraşıyorum. Ben psikolojik destek almaya çok geç başladım. Iki yıl kendi kendime çözmeye çalıştım ya da sorunların üzerini kapattım. Ama bu çözüm değil. Yardım almak şart ve herseyin bir çaresi var. Bizim yaşadıkları mızı yaşayan bir sürü insan var. Ben son çare olarak psikolojik yardım almaya başladım ve diplerdeydim. Şimdi o halimle aramda dağlar kadar fark var. . Sansliymisim ki içime sinen bir danışmanla devam ediyorum. Tuba hanımı tabiiki sizlere öneriyorum.
     4 Beğeni    

 Gamze (Danışan)
 IP: 95.0.67.F

30-11-2016
 TavsiyeNo: 92437
Tuba Hanım'ı iki yıl önce kendimi çaresiz ve mutsuz hissettiğim bir zamanda tanıdım. Kafamdaki sorulara bir türlü cevaplar bulamıyordum. Ve ne kadar istesem de mutlu olamıyordum. Tuba Hanım'ın sayesinde depresyonda olduğumu öğrendim. Kendisi beni çok iyi analiz edip bilişsel davranışçı terapisi uygulayarak karamsar günlerimden kurtardı. Ve artık olumsuz bir durumla karşılaştığımda nasıl tepki verebileceğimi öğrendim. Onun içtenliğini, insanlığını ve mesleğine olan sevgisini takdir ediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Özge (Danışan)
 IP: 178.240.223.ZBD

10-10-2016
 TavsiyeNo: 90889
Tuba Hanım ile yaklaşık 1 yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Sorunumun kaygı bozukluğu olduğunu zannederken depresyonda olduğumu öğrendim. Beni anlaması ve önerileri sayesinde kısa sürede depresyonu atlattım. Kendisi mesleğini çok seven, kendisini sürekli geliştiren ve öğrendiklerini paylaşan bir psikolog. Güzel enerjisi ve güleryüzü ile her görüşmemizden ayrı keyif alıyor ve karşılaştığım sorunlara doğru tepkiler vermeyi öğreniyorum. İyi ki kendisiyle tanışmışım..
     1 Beğeni    

 Meryem (Danışan)
 IP: 88.242.216.ZF

09-10-2016
 TavsiyeNo: 90861
Tuba Hanımla 2 buçuk yıl önce ağır bir depresyon geçirirken tanıştım, daha önceki terapi deneyimlerimden oldukça farklıydı. Kısa sürede beni tanıdı ve sorunlarımı belirledi ve bunu açıkça dile getirdi. Böylelikle ona olan güvenim daha da artmış oldu. Sayesinde Bilişsel Davranışçı Terapi ile depresyondan kısa kürede kurtulup sorunlarımı daha derinden çözmek amacıyla birlikte Şema Terapiye başladık ve hala devam etmekteyiz. Sadece sorunlarımı çözmekte değil hayatımın her alanında kullanabileceğim ayrıntılar öğrettiği için kendisine müteşekkirim. Güleryüzü, hassasiyeti, zarifliği ve insanlara değer vermesi ile hayatımda önemli bir yere sahip oldu, iyi ki kendisiyle tanışmışım diyorum. Herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Fatma KIRIMLI TAŞKIN Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Fatma KIRIMLI TAŞKIN
Ankara - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-09-2016
 TavsiyeNo: 90496
Bir eğitim vasıtası ile tanıma fırsatı bulduğum Sayın Tuba SEZER Hocam, mesleki gelişiminin yanı sıra, güler yüzlü, içten, duyarlı bir uzmandır. İnsana değer ve özen gösteren kişilik yapısı, dost canlılığı ve yardımsever tavrı ile dikkat çeken bir kişilik yapısına sahiptir. Aynı zamanda mesleki anlamda kendini geliştirmeye yönelik aldığı eğitimler ile sürekli bilgilerini yenilemekte ve danışanlarına faydalı olmak adına yoğun bir çaba harcamaktadır. Tüm bu özellikleriyle danışanlarına birçok yararı olduğunu ve olacağını düşünmekteyim. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan tüm bireylere büyük bir içtenlikle Sayın Tuba SEZER Hocam'ı önerebilirim.
     6 Beğeni    

 hande (Danışan)
 IP: 212.175.130.Z

07-09-2016
 TavsiyeNo: 90130
tuba hanım ile 2 ay kadar önce tanıştım. yıllardır süre gelen sorunlarım artık boyumu aşar olmuştu. neredeyse 8 yıldır ilaç kullanıyor olmama rağmen hiçbir iyileşme gösterememiştim. kendimi ezik, işe yaramaz, kimse tarafından sevilmeyen ve istenmeyen biri olarak görüyordum. dünyada fazlaymışım gibi geliyordu. özgüven eksikliğim had safhadaydı. bunları aştım mı hayır. zaten sorunlarım o kadar geçmişten geliyor ki bir çırpıda hallolmayacağını biliyorum. ama umutluyum, ya da umutlu olmak istiyorum. çünkü karşımda çabalayan bir insan var. beni anlamaya çalıştığını görebiliyorum. umarım başarabiliriz çünkü bu benim son şansım
     2 Beğeni    

Tuba SEZER'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Kognitif Davranışçı Terapiler


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(505) 665 05 98  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Sakarya
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Universtesi
Mezuniyet Yılı
2005
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Tuba SEZER'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Tuba SEZER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuba SEZER Mesleki Videolar Videoları
-23:06
Top