2007'den Bugüne 85,198 Tavsiye, 26,644 Uzman ve 18,974 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bihter MEREY
Uzman Psikolog - Muğla
Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist

Bihter MEREY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi47 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

47

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bihter MEREY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%71.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bihter MEREY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bihter MEREY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meltem VARANPdg.Uzm.Meltem VARAN
Destek alma noktasinda en ihtiyac duyulan guvende hissetmek, samimi ve kucaklayici bir yaklasimin sizinle olmasi, ictenlik ve dogalliktir. Meltem hani...

Bihter MEREY'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoloji Bodrum
Konacık Mah. Kanuni Sultan Süleyman Cad. Doğabende Evleri No:17/C D:4 Bodrum
Muğla
Adres 2:
Bostancı Psikoterapi Enstitüsü
Bağdat Cad. No:540/8 Bostancı - Kadıköy
İstanbul
Uzm.Psk.Bihter MEREY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Pazartesi - Cumartesi, 09.00-19.00 / Www.Psikolojibodrum.Com & Www.Bihtermerey.Com)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bihter MEREY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bireysel Yetişkin Psikoterapi Desteği
*Aile içi İletişim, Ebeveynlik Tutumları
*Çocuk Gelişimi ve Gelişim Testleri
*Çift Terapisi
*Aile Danışmanlığı
*Ebeveyn Danışmanlığı
*Öğrenci Koçluğu
*Ergenlik Döneminde Karşılaşılan Sıkıntılar, Ergen Psikoterapisi
*Depresyon, Kaygı, Fobiler, Takıntılar, Panik Atak gibi psikolojik problemler
*İletişim ve İlişki Sorunları, Sosyal Problemler
*Yaşam Olayları ile Başa Çıkabilme Becerileri Kazanma
*Kişisel Gelişim ve Danışmanlık; Özgüven, Özdisiplin ve Motivasyon Geliştirme
*İş Ve Çalışan Psikolojisi
*Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık
*İngilizce Psikoterapi Desteği
*Online Terapi

Bihter MEREY Özgeçmis CV Uzm.Psk.Bihter MEREY'in Özgeçmişi
Bihter MEREY, 2003 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra; aynı yıl Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde ÖSYM tam bursuyla kazandığı lisans eğitimine başlamıştır.

2007 yılında fakülte üçüncülüğüyle mezuniyetinin ardından; kazandığı başarı bursuyla yine Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji programında yüksek lisans eğitimine başlamıştır.
2010 yılında Avusturya, Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Türkiye örneklem gruplarıyla kaygı üzerine çalıştığı teziyle birlikte yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Alanındaki yetkin isimlerden, Kognitif Davranışçı Terapi(CBT) ve Şema Terapi eğitimlerini alarak psikoterapist olmaya hak kazanmıştır. Bu alanlardaki süpervizyon çalışmaları da halen sürmektedir.
...[Devamı...]

Bihter MEREY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özgürcan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ20.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117460
Bihter Hanımın danışanı olan bir arkadaşımın önerisi üzerine ben de danışanı oldum. Bihter Hanıma kadar 6-7 psikoloğa hayatımın farklı evrelerinde danıştım. Hiçbirinden olumlu bir sonuç alamadım. Pandemi dönemiyle beraber çok ağırlaşan psikolojik sorunlarımda pek çare etmeyeceğini düşünerek başladım. Şu anda kısa sürede iyi bir yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Bihter Hanım danışanlarıyla beraber sorunlara çözüm arayan ve bu yolda yanlarında bulunan bir psikolog. Son derece nazik ve anlayışlı, kliniğine ve sağlık önlemlerine dikkat eder. Hem danışan komforu hem de pandemi durumundaki önlemlerine son derece dikkat ediyor. Ücretleri genel olarak uygun, Bodrum şartlarına göre oldukça uygun. Memnun olmadığım veya rahatsız olduğum hiçbir konu bulunmamakta. (Eski kliniğindeki güneşin yansımasından bakamamam hariç 😄 yeni kliniği oldukça rahat bu konuda)
     Beğenin    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117380
Merhabalar, Bihter hanımla çok keyifli bir süreç yaşadım. Kendisini sosyal medyadan takip ediyordum ve bir uzmana danışmam gereken konular olduğuna karar verince, iletişim kurdum, seanslara başladık. Samimi ve içten bir insan Bihter Merey. Duygularımı ve beni anladığına yönelik geri bildirimleri benim için çok önemliydi çünkü benim bir psikoterapistte aradığım en önemli şey anlaşıldığımı bilmek. Ben anlattıkça, tek bir kelime dahi etmeden sadece beni dinleseydi bu sanırım hiç mutlu olacağım bir durum olmazdı. Bihter hanımın ben anlattıkça nokta vuruşu olan cümleleri, uzun yıllardır çözümleyemediğim bazı fikir düşünce ve duygu durumlarım hakkında çok aydınlatıcı oldu. Neyi niçin yaptığımı, bundan sonra aynı tekrar eden duygu durumlara düşmemek ve iyi hissetmek için neler yapabileceğimi kavradım ve hayatımda uygulamaya başladım. Başarılı da oluyorum. Şema terapi bu anlamda aydınlatıcı bir yol. Bihter hanımla öncelikle insani ve samimi bir danışan psikoterapist ilişkisi kuruyorsunuz. O yakınlık ve içtenlik köprüsü ile sorunlar kendiliğinden ortaya çıkıyor ve Bihter Hanım size hiç farketmediğiniz problemli düşünce kalıplarınızı yine hiç beklemediğiniz anlarda gösterebiliyor. Ben kendi adıma çözümlediğim şeyler için çok mutluyum. Bihter Hanımı, deneyiminden memnun bir danışan olarak elbette ki herkese öneriyorum.
     Beğenin    
Burcu ErSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ12.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117359
Bihter Hanımı internet üzerinden araştırarak bulmuştum. Randevu almak için aradığımda harika bir ses tonu ve nezaketle asistanı zeynep hanım karşıladı bizi. Seans için gittiğimizde güleryüzlü insana pozitif enerji veren samimi sıcacık bir bihter hanım karşıladı bizi❤Seansa ne kadar negatif enerjiyle giderseniz gidin çıktığınızda inanılmaz bi enerjiyle doluyorsunuz❤Bihter hanımın sayesinde çok güzel yol aldık ve yol almaya devam ediyoruz. Dilerim ihtiyacı olan tüm insanların yolu Bihter hanımın kliniğinden ve onun sihirli dokunuşlarından geçer❤
     Beğenin    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ12.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117358
Ben Bihter hanımla çokta iyi sayılmayan bir zamanda tanıştım kendisi gerçekten işinde çok iyi birisi zaten bilgi almak için aradığınızda sizi karşılayan Zeynep hanımın ses tonunun samimiyeti sıcaklığı içinizi ısıtıyor sabırsızlanıyorsunuz Bihter hanımın karşılamasıylada daha içeri girmeden iyi ki buraya geldim diyorsunuz şahsen ben dedim Bihter hanımın Güleryüzlülüğü sevgi dolu dili sıcacık bakışlarıyla daha terapiye başlamadan iyi hissediyorsunuz işlerinde gayet profosyenel ve en iyisi olduklarını düşünüyorum Bodrum’da iyi ki bodrumdasınız ve gerçekten ihtiyacınız varsa kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik Bihter hanım kendisini çok seviyorum ❤💕💕💕💕💕🥰😘😍😘😘😍🌟🧚🏻♂🧚🏻♂
     Beğenin    
Ayşe L.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117278
Psikolog Bihter Merey 'i internet araştırmamda buldum. Kapıda karşılayışı bile çok mutluluk verici idi. İnsanı iyi hissettiren bir enerji veriyordu. Kendisi ile çok verimli bir süreç geçirdim. Sanırım bu süreç, aralıklarla dahi olsa devam edecek. Anlattıklarımı çok iyi dinledi. Söylediklerimi ve söylemediklerimi çok iyi kavradı. Aydınlatıcı ve akılda kalıcı yorumlarda bulundu. Çoğu yorumunun üzerinde sonra uzun uzun düşündüm. İnsan ilişkilerinde üstünde durulacak en önemli konunun insanın kendisini anlaması olduğunu farkettim. Kendisine ilk gittiğimde ilk söylediğim cümle "Düşüncelerimi sıraya koymak istiyorum." idi. Bihter hanım bana, dahada önemli olan duygularımla bağlantı kurma yolunu gösterdi. İyi ki onu buldum. Güleryüzlü, sevecen ve samimi. Ama seanslar sohbet toplantısı değil; danışana gerçekten önemli katkılarda bulunulan profesyonel süreçler. Kendisini çok tavsiye ederim. İyi ki Bodruma gelmiş.
     Beğenin    
İrem ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ6.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117272
Bihter Hanım ile yollarımız mental olarak oldukça çalkantılı ve zor bir dönemdeyken bir yakınımın tavsiyesi sonucu kesişti. Daha kapıdan içeri girer girmez kliniğinin o sıcacık ve içten ortamıyla birlikte Bihter Hanım’ın samimi karşılaması ve güler yüzü sizi iyi hissettirmeye başlıyor. Siz kendinizi anlatırken olaylara getirdiği profesyonel yorumları ve sorularıyla size emin ellerde olduğunuzu fark ettiriyor. Beni gerçekten anladığını hissediyor olmak bile iyileşme yolunda attığım büyük bir adım oldu. Geçen seanslarla birlikte kendime duyduğum şefkatin arttığını, zorlukların üstesinden gelecek gücü topladığımı ve içimin mutlulukla dolduğunu hissettim Bihter Hanım sayesinde. Size böylesine içten yaklaşırken bu kadar profesyonel bir şekilde yardımı dokunan çok az insan vardır. Randevularımızı ayarlayan Zeynep Hanım’ın da nazik ve içten iletişimi de son derece hoşuma gitti. Kesinlike tavsiye ettiğim, işini severek yapan ve işinin hakkını veren çok değerli bir psikolog.
     Beğenin    
F.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117268
Merhabalar. Hayatta bana şanslı olduğumu düşündüren olaylardan biridir Bihter hanımı internet üzerindeki araştırmalarım sonuncunda kendim bulmak. Bir süre önce bir yolculuğa çıktık birlikte bir sürü engeli aştık beni kendimle ve insanlarla uzlaştırdı. Yapamayacağımı düşündüğüm bir sürü alanda şefkati ve güler yüzü hep ilerletici bir güç oldu. Yolu tamamladığımızda olduğum kişi olmak istediğim kişinin çok çok üstündeydi. Benim hayatıma inanılmaz güzellikte şeyler kattı. Hayatınızda zorlandığınız herhangi bi alan varsa umarım Bihter hanım oraya değer ve sizde kendinizi benim gibi şanslı ve mutlu hissedersiniz. Sevgiler.
     Beğenin    
E.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117248
Bihter Hanıma internet üzerinde yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım. Burada yapılan güzel yorumların fazlası var eksiği yok. Bana beni anlatan ve benim kendimi bulmam için çok iyi bir yol gösterici olacağına inandığım dünya tatlısı kadın. Yapacağım görüşmeleri iple çekiyorum ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Seans gibi değil de kızkıza sohbet gibi sanki😊 İkinci seansta bana bunları düşündürürse yolun sonunu varın siz düşünün. Bu arada sevgili asistanı Zeynep hanıma da teşekkür etmeden geçemeyeceğim harika bir ekip olmuş.
     Beğenin    
Şeyma KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116057
Çok zor zamanlar geçiriyordum. Hayatımda herşeyin alt-üst olduğu bir zamanda uzman bir dokunuşa ihtiyacım olduğunu kabullenerek internetten numarasını bulup arayarak çaldım Bihter Hanımın kapısını.. Karşımda cıvıl cıvıl enerjisiyle hoş sesiyle çok güzel bir bayan vardı. Önce bi tedirgin oldum. Gençti, ve ben bitik ve çaresiz hissediyordum. Acaba deneyimleri beni hayata döndürmeye yetecek miydi? Bu düşüncemi şu an hatırlayınca önyargıma kızıyorum. Yetmek, yeterlilik kelimeleri onun mucizelerinin yanında ne kadar da basit kaldı. Bir veteriner hekim olarak ilk önce hayvanlara olan sevgi ve bağlılığına baglandım diyebilirim. Sonrasinda engin bilgi ve tecrübeleriyle ayaklarımın yere sağlam bastığı, başımın hep dik durduğu ve özgüveni tavan yapan bir kadına dönüştüm. Şimdi benim başarılarımın altında gerçek beni açığa çıkaran ve farkındalığa ulaşmamı sağlayıp beni eşsiz değerlerle aydınlatan bu kadının sessiz imzaları olacak. Hayatimda bir dönüm noktasısınız. Kelimelerin yetersiz kaldığı kadın. Bihter Merey öncesinde ben ve sonrasında büyük harflerle BEN.. Teşekkür ederim Bihter Merey. Yüreğinizle yaptığınız işiniz daha nicelerinin yolunu aydınlatacak.
     Beğenin    
D.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115221
Kendisini online psikolog arayisindayken google yardimiyla buldum, iyi ki de denk gelmis! Bihter Hanim’dan once denedigim terapistlerle gecirdigim zaman bana bir zorunluluk olarak gelirdi, duzgun devam edemezdim. Fakat Bihter Hanim’la seanslari iple cekiyorum, zamanin nasil gectigini anlamiyorum. Seansta kendimi rahat hissettigim icin, kendimi daha rahat anlatabilmeme olanak sagliyor. Cok guleryuzlu ve tatli bir terapist, cok iyi bir dinleyici. Kendisiyle gorusebildigim icin cok mutluyum.
     Beğenin    
Hu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113420
Bihter Hanım'la danışan olarak görüşmeye 3 ay kadar önce ,internetteki araştırmalarım sırasında rastladigim tavsiyeler ve özgeçmişinden etkilenmem ile başladık. Daha ilk seansta kapıdan içeri girdiğimde beni eski bir dostmuşum gibi samimi ve sıcak karşılayışı,ofisine de yansıttığı ferah enerjisi ile ne kadar doğru bir yerde olduğumu anladim. Hayatımın belki de en zor, karmaşık, içinden çıkılmaz gibi görünen bu döneminde seanslarımızda beni , mesleki bir donör gibi değil sadece insan olarak gerçek bir ilgi ve içtenlikle dinlemesi, kendi değerimin bilincine varmamı altını çizerek sağlamaya çalışması, geçmişin yükünden sıyrılıp önüme bakmaktaki yapıcı desteği ile bu süreçte ciddi yol almamda yardımcı olduğu için benim için hep 'iyi ki' olacak...Sesiyle huzur ve enerji veren, seanslarımızı sıkıntısız düzenleyen Zeymep Hanım 'ı da anmadan geçemeyeceğim..Iyi ki varsınız 😊
     1 Beğeni    
Koray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112932
Bihter hanımı, instangram reklamlarından bulup iletişime geçtim.İlk randevuya gittiğimde karşımda yüksek enerjili,çok pozitif,güler yüzlü,samimi bir danışman buldum.Randevum bitip oradan ayrıldığımda doğru yerde olduğumu hissettim.Fazlasıyla bana kattıkları ve katacakları var.Bir danışmandan fazlası seanslar ne zaman nasıl bitiyor anlamıyorum çok keyifli.Kendisine fazlasıyla güveniyorum ve çok daha iyi olacağımı biliyorum.Herşey için teşekkür ederim Bihter hanım.🙏😊
     Beğenin    
G.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112907
Hayatınızda bazı şeylerin kötü gittiği zamanlarda küçük bir dokunuşun size ferahlık getireceğini bilirsiniz bende tam bu zamanda karşılaştım Bihter Hanımla daha önce böyle bir tecrübem olmadığı için çok tereddütte kalsamda beni ilk karşıladığı andaki yüz ifadesi ve sıcaklığı ile tedirginligim kayboldu. Bihter Hanım ile başladığım bu yolculukta bana geleceğin ışığı oldu diyebilirim.Konuşmaya başladığımız andan itibaren hem profesyonel hemde bir arkadas sıcaklıgını hissedebiliyorsunuz. Aynı zamanda enerjisi  gülümsemesi ses tonu ve kelimeleri ile rahatlayarak zamanın geçmemesini istiyorsunuz. Bihter Hanımı bu kadar geç tanıdığım için biraz buruk ve hayatımda olduğu için çok şanslı hissediyorum hayatınıza küçük bir dokunuş yapmak istiyorsanız Bihter Hanımı ziyaret edin 😊❤🙋‍♀️
     Beğenin    
Y.I
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112750
Bihter hanımı, internet üzerinden araştırma yaparken buldum.Kendisi ile ilgili yazılı olan olumlu yorumlar karşısında gitme kararı aldım. şimdi iyi ki de gitmişim diyorum. kendisi o kadar güler yüzlü sevecen ve arkadaş canlısı ki seanslar sırasında çok huzurlu oluyorsunuz içinizi rahatlıkla açabileceğiniz biri. Benim açımdan eğlenceli bile geçiyor. :):) Panik atak şikayeti ile gittim akşamları dışarıya çıkmakta zorlanıyordum ama verdiği ödevler ve tavsiyeleri yerine getirince artık akşamları dışarıya çıkarken zorlanmıyorum. Olayları sizin göremediğiniz açıdan o kadar güzel anlatıyor ki hayranlıkla onu dinliyorsunuz. Hayatın olumlu yanlarını bulmak ve kendinize değer verip mutlu olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu arada asistanı Zeynep hanıma unutmamak lazım, kendisini göremesem de olumlu ve sevecen sesi ile kendiniz iyi hissetmenizi sağlıyor. :):)
     1 Beğeni    
Melda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112614
Çünkü bence dünyanin en tatli ve guzel pskologu olur kendileri:)öyle bir anda girdiki hayatima belkide bihter hanim olmasa suan okadar iyi olamazdim.kanserle savasan annemin hastalik zamanlari kaybetmem,ayni donemlerde hamile olmam vs gibi cok agir anksyete atagi sirasinda buldum bihter hnmi ve tabiki çok seker yardimcisi zeynep hanim yuz yuze tanisamasamda ses tonu bile muhtesem rahatlik ve huzur veren zeynep hanimcim.. Hayatimda herzaman olmasini istedigim ve bence mutlaka herkesin boyle bir pskolog ile iletisimse olmasi toplum akil sagligi ve bireysel farkindaliklarimiz icin oldukca onemli..iyiki varsiniz bihter hanim ve hep var olun:)) Kendinize yapacaginiz en iyi yatirim..ilk once saglikli ruh ve fikirlere sahip olmaktir.o yuzden bihter merey diyorumm
     2 Beğeni    
Nergül Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112552
Kendisini internet uzerindeki tavsiyeler üzerine bulduk. Calisma yontemleri ilgimi cekti. Yaklaşık dört ay önce kızım gitmeye başladı. Bu süre içerisinde kizimda çok büyük olumlu değişiklikler oldu. Kendisiyle ben de iki seans aile terapisinde bulundum. Samimi, neşeli ve sevecen bir insan. Doğru sorularla kendimizin farkına varmamizi sağlayan bir uzman. Kızım da ben de seanslardan çıktıktan sonra hep çok mutlu hissettik ve mutluluk surekli olarak artti. Verdiği tavsiyeler de uymaz gerekli. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Merababenebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112389
Bihter hanımla, yaklaşık 3 aydır tanışıyoruz. Minik bir araştırma ile özgeçmişi en çok etkileyen bihter hanıma gelmeyi tercih ettim. Ve her seans ne kadar doğru bir karar verdiğimin farkına varıyorum. Minik bir aşk acısının yıkımlarını düzeltmeye çalışıyoruz:) Çok tatlı, samimiyeti ve sıcaklığı bir bakışıyla bile hissedilebiliyor. İşinde de gerçekten çok iyi. 1. Seanstan itibaren kendimdeki değişimleri hem ben hem çevrem hissettik. Hala da hissetmeye devam ediyoruz. Tanışmasaydım ve bu seansları yapmasaydık şu an ne halde olacağımı düşünmek bile istemiyorum:) Samimiyetiyle Öz güveniyle, kişisel birikimiyle gerçekten harika biri. Gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edebileceğiniz biri :)
     1 Beğeni    
D.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112358
Bihter hanımla yaklaşık iki ay önce yollarımız kesişti. Hayatımın genel gidişatından duyduğum memnuniyetsizlik ve uzun süren motivasyon kaybı nedeniyle Bodrum'da psikolog arayışına girdim. Karar vermeden önce epey araştırma yaptım ve birçok özgeçmiş okudum. Aldığı eğitimler, mesleki tecrübesi, çalıştığı alanlara bakarak Bihter hanımla görüşmeye karar verdim. Benim için yanında kendimi güvende ve emin ellerde hissetmek, açıklıkla iletişim kurmak çok önemliydi, ilk seansımızdan sonra da kendisinden destek almaya karar verdim. Samimiyetle söyleyebilirim ki, kendisi son zamanlarda aldığım en iyi kararlar listemde başı çekiyor! Titiz, özenli ve özverili. Seans için randevu ayarlama sürecinden randevu saati geldiğinde kapıda karşılamasına, seans süresince danışanın konforunu önemsemesinden sonrasında uğurlama sürecine kadar nazik ve misafirperver bir yaklaşımı var. Seans süresince dikkatinin yüzde yüz bende olduğunu hissediyorum, ben sohbet havasında konuşurken Bihter hanım tek kelimemi bile kaçırmıyor. Bazen sorduğu tek bir soru, kafamda birçok düğümün kendiliğinden çözülmesine neden oluyor. Bu süreçte motivasyon eksikliği yaşadığım ve adım atmakta güçlük çektiğim birçok konuya güvenle yaklaşmaya başladım. Yeni başlangıçlar yapmak, adım atmak ve motive olmak kolaylaştı. Aile, iş ve sosyal yaşantıma harika yansımaları oldu. Giderek silikleşmeye başladığını düşündüğüm hayatın tadı ve renkleri Bihter hanımın desteğiyle geri geldi. Tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
M.E
21.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111933
Merhaba,Biz Bihter hanımla yaklaşık olarak haziran başlarında tanıştık, uzun araştırmalarım sonucu kendisini buldum.nişanlım için kendisinden destek kalmaya karar verdik.Nisanlimin geçmişte yaşadıklarından ötürü bazı korkuları vardı bunları asmamızda bize destek verdi Bihter Hanım. Daha sonra nişanlımla ikimize bir seans yapmak istediğini belirtti o zaman kendisi ile tanışma fırsatım oldu gayet ilgiliydi.yaklaşımı çok iyi ve çok güleryüzlü. Sizin kendinizde gormediginiz yönlerinizi görmenize, ve kendinize hem de etrafınıza farklı acıdan bakmanıza olanak sağlıyor. Teşekkür ederiz
     1 Beğeni    
M.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111746
Yaklaşık İki ay oldu Sevgili Bihter hanımla yollarımız kesişeli. Eşim ile büyük bir çıkmazın içindeyken ve son noktaya geldiğimizi hissettiğimiz anda bulduk kendisini. İlk seanstan beri kendisine duyduğum sempati ve güven gerçekten benim için çok önemli ve kıymetli . Eşime ilk seanstaki görüşmemizden sonra söylediğim cümlemin hala arkasındayım! Doğru yerdeyiz! İkimizde eğer bu yolun sonunda bir ışık bulabileceğimize inanıyorsak, bize bu yoldaki ışığın Bihter hanım olacağıdır. Daha İlk görüşmemizden sonraki tespitleri, dokunuşları benim için gerçekten bu güvenin oluşmasında büyük etken olmuştu. Eşimin olayları algılayış biçimindeki sıkıntılarını, bakış açısındaki yanlışların bize istemeden verdiği zararları, benimle de olan kısımda ise, bugüne dek sadece evliliğim için yaptığım fedakarlıkların, aslında kendime hiç şans vermemiş olduğumu ve bu kararların benim hayatıma kattığı zorlukları göstermiş olmasıyla, çok kısa sürede yapılan doğru tespitlerdi bu güvenin oluşmasına neden. Samimiyetini, içtenliğini, ve güler yüzlülüğünü es geçemeyeceğim. Bu zor süreçte yollarımızın gerçekten sizin gibi doğru bir isimle kesişmesinden mutlu olduğumu söylemeliyim. İyiki varsınız Bihter hanım hep de var olun lütfen, bu süreçte! Ve sonrasında! Sevgili psikoloğumuz çok yakışan Gülücüklerinizin yüzünüzden eksik olmaması dileğiyle...
     5 Beğeni    
Anıl Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111685
Bihter hanim ile terapi aslinda ilk kapisini caldiginizda verdigi pozitif enerjinin size hissettirdigi duygu ile basliyor. Her insan gibi mutlaka benimde cok tereddutlerim oldu Bihter hanim ile tanismadan once. Cok icten istedim anlasabilecegim ve kendimi rahat hissedebilecegim bir psikolog ile terapiye baslamak.Bir danisan olarak kendisinden cok ama cok memnun kaldim. Bihter hanim bir dunya insani ve tartisilamaz derecede bir vizyona sahip. Bu genc yasimda terapi haricinde bir cok sey katti hayatima. Terapiye gelirsek... Cok detaya girmek istemiyorum ama yillar sonra yurtdisindan geldigim icin bir adaptasyon surecim vardi bununla ilgili olarak kendisi ile terapiye basladim. Ben Bihter hanimin koltuguna oturdugum ilk andan itibaren benim hayatim, gidisatim ve kendi deyimi ile "semalarimi" kafasinda olusturmustu bile... Nerden mi biliyorum... Tabiki bir sonraki seansin veriminden. Ben cok arastirmayi seven bir insanim ve etrafimda(kiz arkadasim dahil) 3 tane psikolog var. Surekli tartisir eder azda olsa sureclerle ilgili bilgi sahibi olurdum. Sasirtici derecede yol aldik yaklasik 1-1.5 ay icerisinde Bihter Hanim ile. Simdi is hayatina atildim bu surectede Bihter Hanimin yine uzman oldugu is psikolojisi konusunda kendisinden destek isteyecegim cunku o gercekten isini cok cok iyi yapan ve danisanlarini cok iyi yonlendirebilen bir psikolog. Basarisindan ve size yardimci olup olamayacagindan asla suphe duymayin derim. Ben gonul rahatligi ve en icten samimiyetimle kendisini (ilerideki) danisanlarina tavsiye ederim. Bu arada asistani yada randevulari alinmasi ve duzenlemesini yapan Zeynep hanimda inanilmaz bir insan.Bu bilgiyi vermeden sonlandiramazdim yorumumu. Dunya tatlisi bir kadin. Program yapmak icin genelde haftasonlari ariyor danisanlari ve inanin size o naif uslubu ile gununuze gun katiyor.
     2 Beğeni    
No Name
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111654
Eğer gerçekten ruhunuzu iyileştirmek istiyorsanız size iyi gelecek naif bir dokunuştur o. Uzun senelerdir anksiyete ve panik atak ile mücadele ediyorum. Zor bir durum yaşayanlar bilir. Hiç bir şeyin değişmeyeceğini ve hayatınızın hep aynı döngü içinde devam edeceğini ve normalleşemeyeceğinizi düşünürüsünüz. Ben bunun böyle olmadığını Bihter hanım sayesinde daha net kavradım. O kadar iyi geldi ki artık ne anksiyete ne panik atak eskisi gibi. Neredeyse yok oldular. Bihter hanım sizi bir sarsıp kendinize getiriyor diyebilirim 😊
     2 Beğeni    
O.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111225
Bihter Hanım'la yolum, benim kendi yolumu karıştırdığım bir zamanda kesişti. Kendisi alanındaki bilimsel yöntemlerle sorunlarımı tespit etti. Nazik, naif, yüksek enerjisiyle onlara yaklaştı ve irdeledi. Nasıl çözmem gerektiğini gösterdi, hala da gösteriyor. Bazı anahtar cümleleri gün içerisinde kulaklarıma gelir ve motivasyonumu yüksek tutarım. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim. Ve danışmak isteyenlere, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
L.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111157
Eşimle yaşadığımız bir tartışma sonucunda terapist desteğini son çıkış olarak gördük ve int sitesindeki tavsiyelere bakarak Bihter hanıma gitmeye karar verdik. Beklediğimizden de harika bir sonuç elde ettik . Öyle güzel yerlerde sıkıntılarımıza nokta atışı yaptı ki şaşkınlığımızı gizleyemedik seanslar sırasında. Yaklaşımı, ses tonu, kibarlığı, güler yüzü, samimiyeti ve en önemlisi her anlattığımız noktada tamamen bizimle o an içinde olması işine verdiği önemi fazlasıyla gösterdi bize. Seanslar sırasında öyle değişik yerlerden bizi kendimizle yüzleştirdi ki herşey çorap söküğü gibi geldi diyebilriim. İyiki bihter hanımı seçmişiz. 2 seans ile görmediğimiz birçok yeri gösterdi bize. Çevremizdeki eş dost kim varsa, olurda bir gün ihtiyac duyarlarsa diye hepsine önerdik kendisini. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyoruz🙏🏼
     2 Beğeni    
Starstar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109739
Bihter Hanımı internet sayesinde buldum. Son zamanlarda artan ve üstesinden gelemediğim kaygılarım ve kendime yaptığım haksızlıklara bir son vermek için gittim Bihter Hanıma. Güler yüzü, enerjisi , samimiyeti ve yaklaşımıyla bana çok iyi geldi. Birkaç hafta gitmeme rağmen, olaylara farklı açılardan bakmamı sağladı. Çok rahat bir ortamda hizmet vermesi, ilgisi ve yaklaşımıyla kendinizi çok huzurlu hissettiriyor ve işini çok iyi yapıyor. Hayatınıza dokunan ve iz bırakan insanlar vardır. Bihter Merey benim için onlardan biri. Çünkü artık sayesinde çok daha mutluyum.
     2 Beğeni    
Umut BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109522
Kendim araştırdım aradım ve burdan buldum, bana uyuşturucu kullanimi çözdü, ve hayatıma bi yön kattı, o her konuda başarılı bi psikolog ve işini çok severek yapıyor, Ben gelistirecegi bi konu görmedim , Bu kişiyi 3 sıfatla tanımlamak az gelir, Ama en sevdiğim 3 yönü guleryuzlu,mantıklı ve yardımsever, ısyeri huzurlu sakın güzel bir yer, Iyiki varsın canım psikoloğum, Bana bu dünyayı aydınlatan ışıkları yakanim, cikmazlarima yol göstererenim,En büyük desteğim teşekkür ediyorum, Guleryuzlu bi psikolog çin Bihter hanım 1 numara sıkılmadan dinleyebilir, konuşabilir ve anlatabilirsiniz o sizi her türlü durumdan kurtaracağından şüpheniz olmasın =)
     1 Beğeni    
Nihat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109409
Ben Bihter hanımla tesadufen tanistim. Daha once bir tavsiyeyle gitmedim biraz on yargili gitmis olsam da bihter hanimin ilk anda insani guleryuzle karsilamasi tum on yargilarinizi yikiyor. Enerjisi ve pozitif yanıyla karşısındaki kişiye de güven ve hayata daha iyi bir pencereden bakmak için kapı aralıyor. Seanslarda kendinizi gayet rahat hissediyorsunuz doktor hasta iliskisinden cok samimi, sicak ve pozitif yaniyla da insana güven veriyor. Ben gayet memnun kaldım Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2019
TavsiyeNo: 108815
Yüksek seviyede anksietem icin ingilizce konuşabilen bir danışman arıyor fakat bulamıyordum.Cok şükür ki Bodruma tasindiktan sonra esim kendisini internetten buldu. Terapiye başladıktan sadece çok kısa bir sure sonra Bihter hanim sayesinde hayatim son derece pozitif bicimde degisti. Simdi çok daha kendime guvenim var ve yillardir yapamadiklarimi yapmaya başladım. Kendisi gercekten çok samimi ve isinde çok basarili bir insan. Gercekten çok takdir ediyorum benim icin yaptiklarini unutmayacağım ve geleceğe umutla ve daha pozitif bakıyorum. Kendisinin ici disi gercekten güzel bir insan ve çok profesyonel. Siddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
A.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107327
danışmanımı ilk internet sayesinde buldum. kaygı ve panik atak konusunda tavsiyeler aldım. şu anda da bu konular hakkında çalışmalar yapıyoruz. kaygı ve panik atak seviyemde gözle görülür bir azalma mevcut şu an. son derecede cana yakın, içten davrandı. sanki bir danışman değil de bir arkadaş gibi görüşmelerimiz oldu. bihter hanımı üç sıfatla tanımlarsam eğer bunlar: samimi umut verici yardımcı olurdu. çalıştığı yer ise iç açıcı,sıcak, sevimli bir ortam.
     2 Beğeni    
Dilan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107228
Aslında benim bahsedeceğim bir çok şeyden daha önceki yorumlarda bahsedilmiş, bu yüzden bana söyleyecek fazladan bir şey kalmıyor ama içimden geçenleri paylaşacağım. Kesinlikle çok ilgili, samimi, güler yüzlü, pozitif enerjisiyle, kendinizi onunla aynı ortama girdiğiniz anda daha iyi hissetmenizi sağlayan, işini gerçekten büyük bir özveri ile yapan tatlı mı tatlı insan olarak tanımlayabilirim onu 😊. Yaklaşık 2 aydır kendisinden yardım alıyorum ama 2 ay gibi kısa bir sürede bile kendimi gerçek anlamda daha iyi hissetmemi sağladığını söylemeliyim. Onun sayesinde kendime karşı acımasızlığımı yenmeye, etrafıma karşı inadımı kırmaya başladım. Yardımları için ona çok çok teşekkür ediyorum. Daha çok yolumuz var ve bu yolda kendime en güvenilir yol arkadaşını bulduğuma inanıyorum. İyi ki var Bihter Merey! 🙏🏽
     2 Beğeni    
E.L
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107157
Bihter hanımdan yaklaşık 1aydır danışmanlık hizmeti alıyorum ve bu kadar kısa bir süre olmasına rağmen büyük bir istekle gidiyorum kendisine.İş yerinden ilk içeri girdiğiniz andan itibaren kendisinin gösterdiği güleryüz,içtenlik ve işinde ki ciddiyeti zaten size ne kadar doğru bir yerde olduğunuzu kesinlikle hissettiriyor.Ben kendisine anksiyete şikayetiyle gittim ve şu anda kendimi oldukça iyi hissediyorum,kendisinin verdiği tavsiyeler,yaptığı bazı uygulamalar bana çok iyi geldi ve bence bu da Bihter hanımın bu konuda uzman olduğunu gösteriyor.Eğer psikolojik bir sorunuz varsa ve size samimyetle ve güleryüzle konuya ,sanki kendi sorunuymuş gibi bir yaklaşımla çözüm üretmeye çalışan bir psikolojik danışmana ihtiyacınız varsa Bihter hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Aykut KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107076
Kendisini kaygılarımın yoğun olduğu bir zaman tanıdım ve danışmanlık hizmeti almaya başladım. Yaklaşık 2 aydır kendisi ile görüşüyorum ve kendi üzerimde olumlu etkilerini gözlemliyorum. Çalışma ofisi çok sıcak ve samimi bir ortam. Kendisi,çok güler yüzlü,samimi,esprili bir yapıya sahip açıkcası bu samimiyeti benim içimi dökmeme,rahat olmama çok fayda sağlıyor. Kaygı,endişe,kötü düşünce problemlerim için kendisine danışıyorum,söylediği kilit cümleler,verdiği özel ödevler ile farklı ve güzel çalışmalar yapıyor. Danışmadan önce nasıl olacak diye çok kararsız olmama rağmen kendisine danışmaya başlayıp tanıdıkça çok çok rahatladım. Kesinlikle kaygı veya başka hertürlü sorun için danışabilirsiniz,randevunuz dışında her hangi bir problem olduğunda kendisi ile iletişime geçip destek almaya devam edebiliyorsunuz.
     2 Beğeni    
Dvm. Şeyma T.
24.Mart.2018
TavsiyeNo: 102842
İnsanlarla ilişkisine, pozitif enerjisine hayran olduğum samimiyetine sonsuz güvendiğim, işini harika bir özveriyle yapan klinik psikolog Bihter için neyi, ne kadar anlatsam az kalır. Herkesi anlayabilecek bir yeteneği olduğunu düşünüyorum. Farklı bir bakış açısı var, insanların ihtiyacı olan pencereden bakabiliyor. O yüzden kendinizi güvende rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz profesyonel bir destek arıyorsanız kesinlikle vereceği desteğe ve sizi dinlerken vereceği pozitif enerjiye bayılacaksınız. Umarım yolunuz bir gün onunla kesişir. Deneyimlemeniz gereken bir klinik psikolog.
     Beğenin    
Ha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100292
Bir danışan olarak Bihter hanıma ilk gittiğimde onun renkli gözlükleri cıvıl cıvıl enerjisini hatırlıyorum...Bir tebessümle doğru yerde olduğumu anlamıştım. Danışanını karşılayışı,her gelişte hep hazırlıklı olması,bence işine verdiği önemi ve ne çok sevdiğini gösteriyor.. Hiç birşeyi atlamadı,geçiştirmedi,beni yeniden güçlü, kendisi ile barışık , değerli olduğunu bilen bir kadın yaptı.Farkındalığım arttı. Kesinlikle tavsiye ediyorum..Doğru yerdesiniz...
     1 Beğeni    
Janet
19.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99169
Terapide,kişinin anlaşıldığını hisettmesi,güven duygusunu yaşaması, ihtiyaçların belirlenip,ona uygun yöntem seçilip, yol alınması çok önemlidir.Özellikle bu süreçte doğru kişi ile çalışmanız her şeyden önemlidir.Bu noktada canım arkadaşım,meslektaşım Bihter'i gönül rahatlığıyla öneriyorum.Hayata bakış açınızı pozitifleştirmek,kendinizi keşfetmek ve hayatınızda farkındalık yaşamak istiyorsanız mutlaka başvurmanızı ve sonucunu yaşayarak görmenizi isterim.İyi bir psikolog arıyorsanız, kesinlikle doğru tercih olduğunu söyleyebilirim...
     Beğenin    
Tülay Y.
13.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99050
Sevgili Bihter'i uzun yıllardan beri tanıyorum. Mesleğini çok sevmektedir, mesleki açıdan katıldığı programlar ve aldığı eğitimlerle kendisini sürekli geliştirmiştir. Başarılarının artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjisi vardır ve bu enerjisini çevresindekilere öyle güzel yayar ki, en kötü hissettiğiniz anlarda bile, onun yanında enerjik ve mutlu olursunuz. Kendisi içten, samimi, sevecen, yardımsever, gerçekçi, dürüst ve çok güler yüzlüdür. Kendinizi onun yanında rahat, huzurlu ve güvende hissedersiniz. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bihter Merey ile tanışmanızı tüm kalbimle diliyorum ve kendisini danışman olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Aslı Doğanay
11.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99024
Onu çok uzun yıllardır tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bihter, dokunduğu herşeyi güzelleştirir. Farklı yorumuyla daha önce hiç dikkatinizi çekmeyen bir bakış açısı kazandırır ve bunu öyle doğal öyle içten yapar ki... Nasıl olduğunu anlamazsınız bile. Çok şanslıyım çünkü yıllardır her ihtiyaç duyduğumda onun samimi ve gerçekçi yaklaşımı bana hep yeni yollar açtı. Desteği hep işleri kolaylaştırdı. Yanında en çok güldüğüm insan, hayatının her alanında titiz, ilgili ve mükemmeliyetçi arkadaşım iyi ki varsın iyi ki desteğimsin...
     Beğenin    
Elif Kankoç
9.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98984
Mesleğine verdiği önemi çok iyi bildiğim, okul yıllarından beri başarılarını her daim takdir ettiğim canım arkadaşım ve meslektaşımı tüm danışanlara gözü kapalı tavsiye edebilirim. Her daim donanımını arttıran kendini geliştiren arkadaşım kaliteli ve gerçek terapinin doğru adresidir. Psikoloji lisans egitimi ile sınırlı kalmayıp, üzerine masterını da tamamlamış, psikoterapi egitimleri ile bilgisine bilgi katarak ilerlemistir. Alanında yeterli tecrübeye de fazlasıyla sahiptir. Egitimi donanimi olmayan kimselerle karşılaştirmaya bile lüzum görmüyorum. Başarılarını mutlulukla takip ediyorum ve edeceğim canım dostum yolun het daim açık olsun. Sevgiler
     Beğenin    
Meltem VARAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98975
Bihter hanım bu bozuk sistemin içinde kendine has bir özene ve karakter güzelliğine sahiptir.. Son derece samimi, güleryüzlü, empatik, neşe dolu, candan bir psikolog olup; kendisi herkesin derdine liman olacak kadar da aydın görüşlü, yapıcı, ciddi, dinamik, olumlu ve çalışkandır.. Bodrum ve İstanbul'daki tüm danışanlarının da benimle hem fikir olacağına yürekten inanıyorum. Zaten başarılı olan bu meslektaşımın başarılarının daha daha devamını diliyorum..
     1 Beğeni    
Bahar Var
8.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98972
Sevgili Bihter’i uzun yıllardır tanıyorum. Bihter, mesleğini çok severek icra eden, insan ve hayvan sevgisiyle dolu, güleryüzlü, karşılıklı ilişkilerde samimiyete inanan ve samimi tavırları ile herkese güven veren bir psikologtur. Mesleki anlamda aldığı eğitimler ve katıldığı programlar ile kendini hep geliştirmiş ve kişisel gelişimine de son derece önem vermektedir. Işıldayan karakteri çevresine olduğu kadar danışanları için de bulunmaz nimettir. Tanıştığınızda, sizin de ilk aklınıza gelecek cümleler eminim ki bunlar olacaktır. Kendisini gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Çi
6.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98927
Sevgili Bihter’i 10 yıldan fazla süredir tanıyorum. Kendisiyle karşılaştığınız zaman, en sıkıntılı anınızda bile güleryüzü ve sevecen yaklaşımı ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Mesleğini çok sevmesi ve kendini son derece geliştirmiş olması, mesleğinde ona büyük başarılar getirdi. Danışanları ile kurduğu güzel iletişim, çok yakın bir ardadaşınızla sohbet ediyormuşcasına rahat hissetmenizi sağlıyor. Bilgi birikimine, tecrübesine ve kişiliğine çok güveniyorum ve tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Neslihan Mutlu
6.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98915
Çok değerli üniversite psikoloji bölümünden sınıf arkadaşımı tavsiye etmek için yeterli ve anlamlı kelimeleri bulmak biraz güç. Kendisi önce benim kıymetli dostum oldu, ardından birlikte fikir paylaşımında bulunabileceğim meslektaşım oldu; içtenliği, hoşgörülü tavrı, duruştan bakıştan anlam çıkarabilecek duygu gücü derin empatisi ve iç görüsüyle rakibim oldu. 😄 Birçok şey oldu evet ama en çok da sıcak gülüşüyle zor anlarda limanım oldu sanırım. Tavsiye etmek benim duygularıma yeterli bir araç olmuyor ancak şu platformda en iyi ifade eden fiil sanırım. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
E.S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98904
Psikolojik danışmanlık ve terapi hakkında çok fazla şüphelerim vardı.Karşıma çıkacak insanın beni dinlemesi ve ona en özel düşüncelerimi aktarmak her zaman korkutucu geliyordu.Bihter Hanımla ilk seansımızdan itibaren hissettiğim en kuvvetli şey gerçekten güven duygusuydu.Sizin karşınızdayken olabildiğince samimi, yeri geldiğinde neşeli, pozitif enerji yüklü ve benim için en önemlisi karşısındaki insana çok fazla güven veren bir danışman olduğu için onu tanıdığım için çok şanslıyım.Seanslarımızdan sonra asla mutsuz ve kötü enerjiyle ayrılmıyorum yanından ki bu çok umut verici bir şey.Bir danışmandan çok yanına koşa koşa gidebileceğiniz güzel bir insan Bihter Merey.
     1 Beğeni    
Pınar Dolu
4.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98903
Ben okulöncesi sınıf öğretmeni yım Bihter hanım ile kurumda tanıştım ve tanıştığıma memnun olduğumu söylemek isterim. Pedagog olarak tanıştık çocuklara yaklaşımı , konuşması inanılmazdi . Çocuklara yaklaşımı tanışması dinlemesi gayet samimi ve içten. '' arkadaş canlısı,konuşkan,güler yüzlü" ""Biz öğretmenler Aralık Bihter hanım ile tanıştığımız kendisini tanıma fırsatı bulduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz.😄🙌😊😊💓😘😘
     1 Beğeni    
Sümeyye S.
26.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96275
Merhabalar, bu sayfadaki yorumları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Sevgili Bihter' i uzun yıllardır tanıyorum.Çok sevecen, sıcakkanlı ve içten biridir. Daha merhaba derken bile pozitif enerjisini hissedeceksiniz. Oldukça donanımlı bir psikologtur. Sürekli kendini geliştirmeyi yaşam felsefesi olarak görmektedir. Mesleğine verdiği önemi onu tanıyan herkes çok iyi bilir. İnsanlarla iletişimi çok iyidir. Bilgi birikimine ve tecrübelerine son derece güvendiğim iyi bir psikologtur gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
A.O.
25.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96273
Kendisini çok uzun zamandan beri tanımaktayım. Sakin ve yumuşak bir tavrı vardır. Her zaman güler yüzü, sıcakkanlı ve tatlı dillidir. Bu özellikleri ile karşısındaki kişileri çok rahatlatmakta ve kolay iletişime geçmektedir. Yüksek empati duygusu sayesinde sizi çok iyi anlamaktadır. Mesleğini çok sevmekte ve işine çok önem vermektedir. Ayrıca bilgisi ve araştırma isteği onu işinde çok başarılı yaptığını düşünmekteyim. Kendisini danışman olarak kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
24.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96211
Bihter hanımla tanışmam tam olarak psikolojik durumum cok kötü oldugu zamanlara denk gelir. Kendisinden önce kötü bir danısman deneyimi yasamama, ve kendisine giderken bu durumdan dolayı cok tedirgin olmama ragmen beni inanılmaz rahat hissettirdi ki bence en önemli özelliği samimiyeti. Oraya gelmenizin sizin kendinize saygınızın cok buyuk bir göstergesi oldugunu her fırsatta söyler, ve yaptıgı terapi ile beraber iyiki gelmişim dedirtir. Kendisinin hala danısanıyım ve oradan her ayrılışımda daha iyi olabildiğimi ve olabileceğimi hissediyorum. Diğer danısmanlara kıyasla belirtmem gereken su ki diğer danısmanlar gibi sizi 45 dakika konuşturup süremizin sonuna geldik demez. Aksine bir kere bile ondan bunu duymamam, ve sure bitti mi hadi ya keşke bitmeseydi demiyor olmam bunun en buyuk kanıtıdır. Kendisinden son derece memnunum ve cok minnettarım. Cok tatlı bir danısman, herkese önerebilirim.
     3 Beğeni    

Bihter MEREY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bihter MEREY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meltem VARAN
Pdg.Uzm.Meltem VARAN
Destek alma noktasinda en ihtiyac duyulan guvende hissetmek, samimi ve kucaklayici bir yaklasimin sizinle olmasi, ictenlik ve dogalliktir. Meltem hani...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Bodrum
Konacık Mah. Kanuni Sultan Süleyman Cad. Doğabende Evleri No:17/C D:4 Bodrum
Muğla
Adres 2:
Bostancı Psikoterapi Enstitüsü
Bağdat Cad. No:540/8 Bostancı - Kadıköy
İstanbul
Uzm.Psk.Bihter MEREY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 764 99 01
(Pazartesi - Cumartesi, 09.00-19.00 / Www.Psikolojibodrum.Com & Www.Bihtermerey.Com)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Bihter MEREY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Bihter MEREY Mesleki Videolar Videoları
-
klinik psikolog, iş psikolojisi, şema terapi, bireysel psikoterapii, yetişkin psikoterapisi, bodrum psikolog, business psychology, bodrum, psikoterapi, ingilizce terapi, ingilizce psikoterapi, english psychotherapy, psychotherapy in english, bodrum psikoloji, bodrum psikoterapist, psikoterapist, psikoloji bodrum, gümüşlük psikolog, turgutreis psikolog, bitez psikolog, öfke kontrolü, depresif, endişe, korku, konacık psikolog, torba psikolog, depresyon, kaygı, anksiyete, bağdat caddesi psikolog, motivasyon, kadıköy psikolog, bodrum kaygı psikolog, bodrum danışmanlık, clinical psychologist, türkbükü psikolog, gündüğan psikolog, akyarlar psikolog, yeme bozukluğu, psikolojik danışmanlık, maltepe psikolog, gümbet psikolog, ortakent psikolog, değişim, yalıkavak psikolog, özgüven, stres yönetimi, iletişim problemleri, gelişim testleri, sosyal fobi

21:13
Top