2007'den Bugüne 80,910 Tavsiye, 25,756 Uzman ve 18,034 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bihter MEREY
Uzman Psikolog - Muğla
Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist

Bihter MEREY Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Bihter MEREY

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

23

[Uzm.Psk.Bihter MEREY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bihter MEREY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(%80.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBihter MEREY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Bihter MEREY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Meltem VARANPdg.Uzm.Meltem VARAN
Destek alma noktasinda en ihtiyac duyulan guvende hissetmek, samimi ve kucaklayici bir yaklasimin sizinle olmasi, ictenlik ve dogalliktir. Meltem hani...

Bihter MEREY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bireysel Yetişkin Psikoterapi Desteği
*Aile içi İletişim, Ebeveynlik Tutumları
*Çocuk Gelişimi ve Gelişim Testleri
*Çift Terapisi
*Aile Danışmanlığı
*Ebeveyn Danışmanlığı
*Öğrenci Koçluğu
*Ergenlik Döneminde Karşılaşılan Sıkıntılar, Ergen Psikoterapisi
*Depresyon, Kaygı, Fobiler, Takıntılar, Panik Atak gibi psikolojik problemler
*İletişim ve İlişki Sorunları, Sosyal Problemler
*Yaşam Olayları ile Başa Çıkabilme Becerileri Kazanma
*Kişisel Gelişim ve Danışmanlık; Özgüven, Özdisiplin ve Motivasyon Geliştirme
*İş Ve Çalışan Psikolojisi
*Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık
*İngilizce Psikoterapi Desteği
*Online Terapi

Bihter MEREY Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Bihter MEREY'in Özgeçmişi
Bihter MEREY, 2003 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra; aynı yıl Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde ÖSYM tam bursuyla kazandığı lisans eğitimine başlamıştır.

2007 yılında fakülte üçüncülüğüyle mezuniyetinin ardından; kazandığı başarı bursuyla yine Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji programında yüksek lisans eğitimine başlamıştır.
2010 yılında Avusturya, Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Türkiye örneklem gruplarıyla kaygı üzerine çalıştığı teziyle birlikte yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Alanındaki yetkin isimlerden, Kognitif Davranışçı Terapi(CBT) ve Şema Terapi eğitimlerini alarak psikoterapist olmaya hak kazanmıştır. Bu alanlardaki süpervizyon çalışmaları da halen sürmektedir.
...[Devamı...]

Bihter MEREY Tavsiye Yazıları Bihter MEREY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 starstar (Danışan)
 IP: 88.247.217.YYL

15-05-2019
 TavsiyeNo: 109739
Bihter Hanımı internet sayesinde buldum. Son zamanlarda artan ve üstesinden gelemediğim kaygılarım ve kendime yaptığım haksızlıklara bir son vermek için gittim Bihter Hanıma. Güler yüzü, enerjisi , samimiyeti ve yaklaşımıyla bana çok iyi geldi. Birkaç hafta gitmeme rağmen, olaylara farklı açılardan bakmamı sağladı. Çok rahat bir ortamda hizmet vermesi, ilgisi ve yaklaşımıyla kendinizi çok huzurlu hissettiriyor ve işini çok iyi yapıyor. Hayatınıza dokunan ve iz bırakan insanlar vardır. Bihter Merey benim için onlardan biri. Çünkü artık sayesinde çok daha mutluyum.
     Beğenin    

 Umut BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.10.YZY

01-05-2019
 TavsiyeNo: 109522
Kendim araştırdım aradım ve burdan buldum, bana uyuşturucu kullanimi çözdü, ve hayatıma bi yön kattı, o her konuda başarılı bi psikolog ve işini çok severek yapıyor, Ben gelistirecegi bi konu görmedim , Bu kişiyi 3 sıfatla tanımlamak az gelir, Ama en sevdiğim 3 yönü guleryuzlu,mantıklı ve yardımsever, ısyeri huzurlu sakın güzel bir yer, Iyiki varsın canım psikoloğum, Bana bu dünyayı aydınlatan ışıkları yakanim, cikmazlarima yol göstererenim,En büyük desteğim teşekkür ediyorum, Guleryuzlu bi psikolog çin Bihter hanım 1 numara sıkılmadan dinleyebilir, konuşabilir ve anlatabilirsiniz o sizi her türlü durumdan kurtaracağından şüpheniz olmasın =)
     Beğenin    

 Nihat (Danışan)
 IP: 5.47.137.ZY

22-04-2019
 TavsiyeNo: 109409
Ben Bihter hanımla tesadufen tanistim. Daha once bir tavsiyeyle gitmedim biraz on yargili gitmis olsam da bihter hanimin ilk anda insani guleryuzle karsilamasi tum on yargilarinizi yikiyor. Enerjisi ve pozitif yanıyla karşısındaki kişiye de güven ve hayata daha iyi bir pencereden bakmak için kapı aralıyor. Seanslarda kendinizi gayet rahat hissediyorsunuz doktor hasta iliskisinden cok samimi, sicak ve pozitif yaniyla da insana güven veriyor. Ben gayet memnun kaldım Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.51.YBY

17-03-2019
 TavsiyeNo: 108815
Yüksek seviyede anksietem icin ingilizce konuşabilen bir danışman arıyor fakat bulamıyordum.Cok şükür ki Bodruma tasindiktan sonra esim kendisini internetten buldu. Terapiye başladıktan sadece çok kısa bir sure sonra Bihter hanim sayesinde hayatim son derece pozitif bicimde degisti. Simdi çok daha kendime guvenim var ve yillardir yapamadiklarimi yapmaya başladım. Kendisi gercekten çok samimi ve isinde çok basarili bir insan. Gercekten çok takdir ediyorum benim icin yaptiklarini unutmayacağım ve geleceğe umutla ve daha pozitif bakıyorum. Kendisinin ici disi gercekten güzel bir insan ve çok profesyonel. Siddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 A.Y (Danışan)
 IP: 95.0.67.YZZ

17-12-2018
 TavsiyeNo: 107327
danışmanımı ilk internet sayesinde buldum. kaygı ve panik atak konusunda tavsiyeler aldım. şu anda da bu konular hakkında çalışmalar yapıyoruz. kaygı ve panik atak seviyemde gözle görülür bir azalma mevcut şu an. son derecede cana yakın, içten davrandı. sanki bir danışman değil de bir arkadaş gibi görüşmelerimiz oldu. bihter hanımı üç sıfatla tanımlarsam eğer bunlar: samimi umut verici yardımcı olurdu. çalıştığı yer ise iç açıcı,sıcak, sevimli bir ortam.
     Beğenin    

 Dilan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.155.27.YCW

12-12-2018
 TavsiyeNo: 107228
Aslında benim bahsedeceğim bir çok şeyden daha önceki yorumlarda bahsedilmiş, bu yüzden bana söyleyecek fazladan bir şey kalmıyor ama içimden geçenleri paylaşacağım. Kesinlikle çok ilgili, samimi, güler yüzlü, pozitif enerjisiyle, kendinizi onunla aynı ortama girdiğiniz anda daha iyi hissetmenizi sağlayan, işini gerçekten büyük bir özveri ile yapan tatlı mı tatlı insan olarak tanımlayabilirim onu 😊. Yaklaşık 2 aydır kendisinden yardım alıyorum ama 2 ay gibi kısa bir sürede bile kendimi gerçek anlamda daha iyi hissetmemi sağladığını söylemeliyim. Onun sayesinde kendime karşı acımasızlığımı yenmeye, etrafıma karşı inadımı kırmaya başladım. Yardımları için ona çok çok teşekkür ediyorum. Daha çok yolumuz var ve bu yolda kendime en güvenilir yol arkadaşını bulduğuma inanıyorum. İyi ki var Bihter Merey! 🙏🏽
     Beğenin    

 E.L (Danışan)
 IP: 88.230.50.YDL

09-12-2018
 TavsiyeNo: 107157
Bihter hanımdan yaklaşık 1aydır danışmanlık hizmeti alıyorum ve bu kadar kısa bir süre olmasına rağmen büyük bir istekle gidiyorum kendisine.İş yerinden ilk içeri girdiğiniz andan itibaren kendisinin gösterdiği güleryüz,içtenlik ve işinde ki ciddiyeti zaten size ne kadar doğru bir yerde olduğunuzu kesinlikle hissettiriyor.Ben kendisine anksiyete şikayetiyle gittim ve şu anda kendimi oldukça iyi hissediyorum,kendisinin verdiği tavsiyeler,yaptığı bazı uygulamalar bana çok iyi geldi ve bence bu da Bihter hanımın bu konuda uzman olduğunu gösteriyor.Eğer psikolojik bir sorunuz varsa ve size samimyetle ve güleryüzle konuya ,sanki kendi sorunuymuş gibi bir yaklaşımla çözüm üretmeye çalışan bir psikolojik danışmana ihtiyacınız varsa Bihter hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Aykut KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.248.168.ZYY

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107076
Kendisini kaygılarımın yoğun olduğu bir zaman tanıdım ve danışmanlık hizmeti almaya başladım. Yaklaşık 2 aydır kendisi ile görüşüyorum ve kendi üzerimde olumlu etkilerini gözlemliyorum. Çalışma ofisi çok sıcak ve samimi bir ortam. Kendisi,çok güler yüzlü,samimi,esprili bir yapıya sahip açıkcası bu samimiyeti benim içimi dökmeme,rahat olmama çok fayda sağlıyor. Kaygı,endişe,kötü düşünce problemlerim için kendisine danışıyorum,söylediği kilit cümleler,verdiği özel ödevler ile farklı ve güzel çalışmalar yapıyor. Danışmadan önce nasıl olacak diye çok kararsız olmama rağmen kendisine danışmaya başlayıp tanıdıkça çok çok rahatladım. Kesinlikle kaygı veya başka hertürlü sorun için danışabilirsiniz,randevunuz dışında her hangi bir problem olduğunda kendisi ile iletişime geçip destek almaya devam edebiliyorsunuz.
     Beğenin    

 DVM. Şeyma T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.0.ZJW

24-03-2018
 TavsiyeNo: 102842
İnsanlarla ilişkisine, pozitif enerjisine hayran olduğum samimiyetine sonsuz güvendiğim, işini harika bir özveriyle yapan klinik psikolog Bihter için neyi, ne kadar anlatsam az kalır. Herkesi anlayabilecek bir yeteneği olduğunu düşünüyorum. Farklı bir bakış açısı var, insanların ihtiyacı olan pencereden bakabiliyor. O yüzden kendinizi güvende rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz profesyonel bir destek arıyorsanız kesinlikle vereceği desteğe ve sizi dinlerken vereceği pozitif enerjiye bayılacaksınız. Umarım yolunuz bir gün onunla kesişir. Deneyimlemeniz gereken bir klinik psikolog.
     Beğenin    

 HA (Danışan)
 IP: 178.245.52.YW

15-11-2017
 TavsiyeNo: 100292
Bir danışan olarak Bihter hanıma ilk gittiğimde onun renkli gözlükleri cıvıl cıvıl enerjisini hatırlıyorum...Bir tebessümle doğru yerde olduğumu anlamıştım. Danışanını karşılayışı,her gelişte hep hazırlıklı olması,bence işine verdiği önemi ve ne çok sevdiğini gösteriyor.. Hiç birşeyi atlamadı,geçiştirmedi,beni yeniden güçlü, kendisi ile barışık , değerli olduğunu bilen bir kadın yaptı.Farkındalığım arttı. Kesinlikle tavsiye ediyorum..Doğru yerdesiniz...
     Beğenin    

 janet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.15.YCZ

19-09-2017
 TavsiyeNo: 99169
Terapide,kişinin anlaşıldığını hisettmesi,güven duygusunu yaşaması, ihtiyaçların belirlenip,ona uygun yöntem seçilip, yol alınması çok önemlidir.Özellikle bu süreçte doğru kişi ile çalışmanız her şeyden önemlidir.Bu noktada canım arkadaşım,meslektaşım Bihter'i gönül rahatlığıyla öneriyorum.Hayata bakış açınızı pozitifleştirmek,kendinizi keşfetmek ve hayatınızda farkındalık yaşamak istiyorsanız mutlaka başvurmanızı ve sonucunu yaşayarak görmenizi isterim.İyi bir psikolog arıyorsanız, kesinlikle doğru tercih olduğunu söyleyebilirim...
     Beğenin    

 Tülay Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 160.62.4.YY

13-09-2017
 TavsiyeNo: 99050
Sevgili Bihter'i uzun yıllardan beri tanıyorum. Mesleğini çok sevmektedir, mesleki açıdan katıldığı programlar ve aldığı eğitimlerle kendisini sürekli geliştirmiştir. Başarılarının artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjisi vardır ve bu enerjisini çevresindekilere öyle güzel yayar ki, en kötü hissettiğiniz anlarda bile, onun yanında enerjik ve mutlu olursunuz. Kendisi içten, samimi, sevecen, yardımsever, gerçekçi, dürüst ve çok güler yüzlüdür. Kendinizi onun yanında rahat, huzurlu ve güvende hissedersiniz. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bihter Merey ile tanışmanızı tüm kalbimle diliyorum ve kendisini danışman olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Aslı Doğanay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.104.WF

11-09-2017
 TavsiyeNo: 99024
Onu çok uzun yıllardır tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bihter, dokunduğu herşeyi güzelleştirir. Farklı yorumuyla daha önce hiç dikkatinizi çekmeyen bir bakış açısı kazandırır ve bunu öyle doğal öyle içten yapar ki... Nasıl olduğunu anlamazsınız bile. Çok şanslıyım çünkü yıllardır her ihtiyaç duyduğumda onun samimi ve gerçekçi yaklaşımı bana hep yeni yollar açtı. Desteği hep işleri kolaylaştırdı. Yanında en çok güldüğüm insan, hayatının her alanında titiz, ilgili ve mükemmeliyetçi arkadaşım iyi ki varsın iyi ki desteğimsin...
     Beğenin    

 Elif Kankoç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.247.13.J

09-09-2017
 TavsiyeNo: 98984
Mesleğine verdiği önemi çok iyi bildiğim, okul yıllarından beri başarılarını her daim takdir ettiğim canım arkadaşım ve meslektaşımı tüm danışanlara gözü kapalı tavsiye edebilirim. Her daim donanımını arttıran kendini geliştiren arkadaşım kaliteli ve gerçek terapinin doğru adresidir. Psikoloji lisans egitimi ile sınırlı kalmayıp, üzerine masterını da tamamlamış, psikoterapi egitimleri ile bilgisine bilgi katarak ilerlemistir. Alanında yeterli tecrübeye de fazlasıyla sahiptir. Egitimi donanimi olmayan kimselerle karşılaştirmaya bile lüzum görmüyorum. Başarılarını mutlulukla takip ediyorum ve edeceğim canım dostum yolun het daim açık olsun. Sevgiler
     Beğenin    

Meltem VARAN Fotoğraf  Pdg.Uzm.Meltem VARAN
Denizli - Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-09-2017
 TavsiyeNo: 98975
Bihter hanım bu bozuk sistemin içinde kendine has bir özene ve karakter güzelliğine sahiptir.. Son derece samimi, güleryüzlü, empatik, neşe dolu, candan bir psikolog olup; kendisi herkesin derdine liman olacak kadar da aydın görüşlü, yapıcı, ciddi, dinamik, olumlu ve çalışkandır.. Bodrum ve İstanbul'daki tüm danışanlarının da benimle hem fikir olacağına yürekten inanıyorum. Zaten başarılı olan bu meslektaşımın başarılarının daha daha devamını diliyorum..
     Beğenin    

 Bahar Var (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 160.62.4.YY

08-09-2017
 TavsiyeNo: 98972
Sevgili Bihter’i uzun yıllardır tanıyorum. Bihter, mesleğini çok severek icra eden, insan ve hayvan sevgisiyle dolu, güleryüzlü, karşılıklı ilişkilerde samimiyete inanan ve samimi tavırları ile herkese güven veren bir psikologtur. Mesleki anlamda aldığı eğitimler ve katıldığı programlar ile kendini hep geliştirmiş ve kişisel gelişimine de son derece önem vermektedir. Işıldayan karakteri çevresine olduğu kadar danışanları için de bulunmaz nimettir. Tanıştığınızda, sizin de ilk aklınıza gelecek cümleler eminim ki bunlar olacaktır. Kendisini gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Çİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.14.FC

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98927
Sevgili Bihter’i 10 yıldan fazla süredir tanıyorum. Kendisiyle karşılaştığınız zaman, en sıkıntılı anınızda bile güleryüzü ve sevecen yaklaşımı ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Mesleğini çok sevmesi ve kendini son derece geliştirmiş olması, mesleğinde ona büyük başarılar getirdi. Danışanları ile kurduğu güzel iletişim, çok yakın bir ardadaşınızla sohbet ediyormuşcasına rahat hissetmenizi sağlıyor. Bilgi birikimine, tecrübesine ve kişiliğine çok güveniyorum ve tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Neslihan Mutlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.198.L

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98915
Çok değerli üniversite psikoloji bölümünden sınıf arkadaşımı tavsiye etmek için yeterli ve anlamlı kelimeleri bulmak biraz güç. Kendisi önce benim kıymetli dostum oldu, ardından birlikte fikir paylaşımında bulunabileceğim meslektaşım oldu; içtenliği, hoşgörülü tavrı, duruştan bakıştan anlam çıkarabilecek duygu gücü derin empatisi ve iç görüsüyle rakibim oldu. 😄 Birçok şey oldu evet ama en çok da sıcak gülüşüyle zor anlarda limanım oldu sanırım. Tavsiye etmek benim duygularıma yeterli bir araç olmuyor ancak şu platformda en iyi ifade eden fiil sanırım. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 E.S.A (Danışan)
 IP: 62.29.84.BL

04-09-2017
 TavsiyeNo: 98904
Psikolojik danışmanlık ve terapi hakkında çok fazla şüphelerim vardı.Karşıma çıkacak insanın beni dinlemesi ve ona en özel düşüncelerimi aktarmak her zaman korkutucu geliyordu.Bihter Hanımla ilk seansımızdan itibaren hissettiğim en kuvvetli şey gerçekten güven duygusuydu.Sizin karşınızdayken olabildiğince samimi, yeri geldiğinde neşeli, pozitif enerji yüklü ve benim için en önemlisi karşısındaki insana çok fazla güven veren bir danışman olduğu için onu tanıdığım için çok şanslıyım.Seanslarımızdan sonra asla mutsuz ve kötü enerjiyle ayrılmıyorum yanından ki bu çok umut verici bir şey.Bir danışmandan çok yanına koşa koşa gidebileceğiniz güzel bir insan Bihter Merey.
     1 Beğeni    

 Pınar Dolu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.164.J

04-09-2017
 TavsiyeNo: 98903
Ben okulöncesi sınıf öğretmeni yım Bihter hanım ile kurumda tanıştım ve tanıştığıma memnun olduğumu söylemek isterim. Pedagog olarak tanıştık çocuklara yaklaşımı , konuşması inanılmazdi . Çocuklara yaklaşımı tanışması dinlemesi gayet samimi ve içten. '' arkadaş canlısı,konuşkan,güler yüzlü" ""Biz öğretmenler Aralık Bihter hanım ile tanıştığımız kendisini tanıma fırsatı bulduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz.😄🙌😊😊💓😘😘
     1 Beğeni    

 Sümeyye S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.104.55.YJW

25-04-2017
 TavsiyeNo: 96275
Merhabalar, bu sayfadaki yorumları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Sevgili Bihter' i uzun yıllardır tanıyorum.Çok sevecen, sıcakkanlı ve içten biridir. Daha merhaba derken bile pozitif enerjisini hissedeceksiniz. Oldukça donanımlı bir psikologtur. Sürekli kendini geliştirmeyi yaşam felsefesi olarak görmektedir. Mesleğine verdiği önemi onu tanıyan herkes çok iyi bilir. İnsanlarla iletişimi çok iyidir. Bilgi birikimine ve tecrübelerine son derece güvendiğim iyi bir psikologtur gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 A.O. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.251.68.YDB

25-04-2017
 TavsiyeNo: 96273
Kendisini çok uzun zamandan beri tanımaktayım. Sakin ve yumuşak bir tavrı vardır. Her zaman güler yüzü, sıcakkanlı ve tatlı dillidir. Bu özellikleri ile karşısındaki kişileri çok rahatlatmakta ve kolay iletişime geçmektedir. Yüksek empati duygusu sayesinde sizi çok iyi anlamaktadır. Mesleğini çok sevmekte ve işine çok önem vermektedir. Ayrıca bilgisi ve araştırma isteği onu işinde çok başarılı yaptığını düşünmekteyim. Kendisini danışman olarak kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 MK (Danışan)
 IP: 24.133.106.ZJL

24-04-2017
 TavsiyeNo: 96211
Bihter hanımla tanışmam tam olarak psikolojik durumum cok kötü oldugu zamanlara denk gelir. Kendisinden önce kötü bir danısman deneyimi yasamama, ve kendisine giderken bu durumdan dolayı cok tedirgin olmama ragmen beni inanılmaz rahat hissettirdi ki bence en önemli özelliği samimiyeti. Oraya gelmenizin sizin kendinize saygınızın cok buyuk bir göstergesi oldugunu her fırsatta söyler, ve yaptıgı terapi ile beraber iyiki gelmişim dedirtir. Kendisinin hala danısanıyım ve oradan her ayrılışımda daha iyi olabildiğimi ve olabileceğimi hissediyorum. Diğer danısmanlara kıyasla belirtmem gereken su ki diğer danısmanlar gibi sizi 45 dakika konuşturup süremizin sonuna geldik demez. Aksine bir kere bile ondan bunu duymamam, ve sure bitti mi hadi ya keşke bitmeseydi demiyor olmam bunun en buyuk kanıtıdır. Kendisinden son derece memnunum ve cok minnettarım. Cok tatlı bir danısman, herkese önerebilirim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Bodrum
Konacık Mah. Kanuni Sultan Süleyman Cad. Doğabende Evleri No:17/C D:4 Bodrum
Muğla

Adres 2:
Bostancı Psikoterapi Enstitüsü
Bağdat Cad. No:540/8 Bostancı - Kadıköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 764 99 01
(Pazartesi - Cumartesi, 09.00-19.00 / Www.Psikolojibodrum.Com & Www.Bihtermerey.Com)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Bihter MEREY'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Bihter MEREY'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Bihter MEREY Mesleki Videolar Videoları
-

klinik psikolog, iş psikolojisi, şema terapi, bireysel psikoterapii, yetişkin psikoterapisi, bodrum psikolog, business psychology, bodrum, psikoterapi, ingilizce terapi, ingilizce psikoterapi, english psychotherapy, psychotherapy in english, bodrum psikoloji, bodrum psikoterapist, psikoterapist, psikoloji bodrum, gümüşlük psikolog, turgutreis psikolog, bitez psikolog, öfke kontrolü, depresif, endişe, korku, konacık psikolog, torba psikolog, depresyon, kaygı, anksiyete, bağdat caddesi psikolog, motivasyon, kadıköy psikolog, bodrum kaygı psikolog, bodrum danışmanlık, clinical psychologist, türkbükü psikolog, gündüğan psikolog, akyarlar psikolog, yeme bozukluğu, psikolojik danışmanlık, maltepe psikolog, gümbet psikolog, ortakent psikolog, değişim, yalıkavak psikolog, özgüven, stres yönetimi, iletişim problemleri, gelişim testleri, sosyal fobi


21:33
Top