2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Pedagog
İsim

Meltem VARAN

Şehir

Denizli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Pedagog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Pdg.Uzm.Meltem VARAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Meltem VARAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Meltem VARAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Meltem VARAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve YILMAZ YARAN
Merve ile çok uzun zaman birlikte ayni ofiste çalıştık. Size yapacağı ufacik bir arkadaş tavsiyesi bile duyabileceğiniz en donanımlı yardım olabiliy...
Bihter MEREYUzm.Psk.Bihter MEREY
Bihter hanım bu bozuk sistemin içinde kendine has bir özene ve karakter güzelliğine sahiptir.. Son derece samimi, güleryüzlü, empatik, neşe dolu, cand...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
İşin uzmanı bir pedagogdan yardım almak sadece sizin iyiliğiniz için değil çocuklarınızın da karmaşık olan sorunlarınızı daha sağlıklı atlatmasını sağlayacaktır.

Meltem VARAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bebeklik dönemi
Çocukluk çağı
Ergenlik cağı
Engelli grupları
Aile danışmanlığı.
Davranış problemlerine yönelik UDA çalışmaları.
Dikkat ve öğrenme sorunları, bebeklik dönemi testleri ve takibi.
Özel eğitim, gelişim gerilikleri, okula hazırlık ve okul sorunları konularında hizmet alabilirsiniz.
Davranış bozuklukları, öğrenme ve dikkat bozuklukları, özürlü çocuklar rehabilitasyonu, düşük ve yüksek IQ üzerine çalışmalar
Anne-çocuk ilişkileri, öğretmenlik ve rehberlik hizmetleri, çocuk eğitimine yönelik destek programları.
Zeka geriliği ve/veya üstün zeka, okul başarısızlığı ve uyumsuzluğu, gecikmiş konuşma, artikülasyon (sesletim) ve sesbilgisi bozuklukları,

Meltem VARAN Özgeçmiş CV Pdg.Uzm.Meltem VARAN'ın Özgeçmişi
Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Lisans 2005
Lisans eğitiminde iki tez çalışmasını aynı anda gerçekleştirdim: Batı Trakya ve Doğu Anadolu bölgesinde iki dille konuşan ailelerin çocuklarında gelişimsel değerlendirilmeleri.

Arel Üniversitesi Psikoloji Yüksek lisans 2018
Yuksek lisans tez çalışmamda 0-3 yaş arasında çocukları olan genç yetişkinlerin annelik ve babalık söylemlerinin analizi.

Katıldığım Eğitim veSeminerler
Duyusal farkındalık gelişimini destekleyen drama çalışmaları (Ankara Çağdaş Drama Derneği - Serap AKIN ANTEPLİ)
Down sendromlu çocukların gelişim alanları.
Otizimli bireylere PECS eğitimi (Prof. Dr. Gönül KIRCAALİ İFTAR)
Cinsel eğitim ve Güven Çemberi (Yar.Doç. Ayten Uysal Düzkantar)

Meltem VARAN Tavsiye Yazıları Meltem VARAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gökşen (Danışan)
 IP: 85.107.55.ZZF

28-02-2016
 TavsiyeNo: 86162
Meltem hanımı 10 yıldır tanıyoruz..serebral palsili oğlum Enese katkısı büyüktür.Davranış problemleri için katıldığımız programının yararını fazlası ile gördük.Okul hayatımızın temellerini atıp kaynaştırma öğrencisi olucak seviyeye getirmiştir Enesi..Akademik alanının dışında fiziksel katkısını ince motor üzerinde geliştirmiş olup ilkelerinden ödün vermeyen titizlik ile çalışan olabildiğince açık şeffaf değerlendirmelerine önem verdiğim herkese önerebileceğim bir Pedagogtur kendileri..
     13 Beğeni    

 Latife (Danışan)
 IP: 46.1.133.YFW

20-07-2019
 TavsiyeNo: 110685
Meltem Hanım ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Kendisinden ve kurumundaki diğer pedagog olan Merve Hanım’dan oğlumun hem kişisel hem de ruhsal gelişiminin takibi ile ilgili iki yılı aşkın bir süre danışmanlık hizmeti aldık.Gerek okulda, arkadaşlıklarda yaşadığı sıkıntılarla ilgili, gerekse ailede var olan anlatılamayan sorunlarla ilgili bir çok sıkıntılarımız oldu.Bunların açığa çıkmasında, çözümlenmesinde, oğlumun kendini kapatmak yerine açıkça düşüncelerini paylaşması yönünde çok doğru yönlendirmeleri oldu.Bizlerin de ebeveyn olarak neler yapmamız gerektiği konusunda bilgilendirmeleri oldu. Bizim için iki pedagog da büyük bir şanstı, umarım sizler de bu şansı yakalarsınız.Çok terapist vardır ama farkı görebilmek önemlidir.
     2 Beğeni    

 Merve Yaran (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.113.YYC

21-07-2019
 TavsiyeNo: 110699
Meltem Hanım ile Denizli'de ikamet etmeye başlayana kadar, uzun süre aynı merkezde çalıştık. Aynı ortamı paylaşırken kendisinden çok değerli bilgiler öğrendim. Farklı bir görüşe ihtiyaç duyduğumda kendisi her zaman destek verdi. Tanıştığınız ilk andan itibaren enerjisiyle çocuk ve aileyi kapsar, güven ortamını terapi odasına girmeden oluşturmaya başlar. Süreci her zaman titizlikle takip eder ve aile için gereken yönlendirmeyi mükemmel bir şekilde planlar. Meltem Hanım, bilgisine sonuna kadar güvendiğim, işini titizlikle yapan, kendisini sürekli geliştiren ve bunu yaparken etik ilkelerden asla ayrılmayan bir uzmandır. Ebeveynler için harika bir yol göstericidir.
     2 Beğeni    

 Çağdaş (Danışan)
 IP: 176.240.25.JZ

10-01-2020
 TavsiyeNo: 113072
Meltem hanımı tavsiye üzerine bulduk, Problemimizi dinledi ve çok iyi anladı. 2.5 yaşında bir kızımız var sosyal ortamlarda ve oyun parklarında çok çekingen davranıyor ve annesinden başka kimseye gitmiyordu, baba-kız bırakın parka gitmeyi markete bile gidemiyorduk. Bu durum haliyle beni çok üzüyor anneyi de yoruyordu. Meltem Hanım'ın profesyonel bakış açısı, ebeveyn olarak bizlere verdiği ödevler sayesinde çok kısa bir seansta tüm her şey değişti. Kızımla artık sosyal ortamlarda yaşıt arkadaşlarından çekinmeden oyun oynayabiliyor ve kızımla baş başa vakit geçirebiliyoruz. Herşey için sonsuz teşekkürler!
     2 Beğeni    

 Neslihan TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.130.BZ

25-07-2019
 TavsiyeNo: 110773
Meltem Hanım çocuk gelişimi konusunda ne kadar uzmansa psikolojik danışmanlık konusunda da bir o kadar uzman olduğunu kızımızla yaptığı çalışmalarda ortaya koydu. Çocukluk çağı problemlerimizi ele alırken gösterdiği hassasiyet ve dikkat aile sorunlarımızı da çözmemize aracı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Sayesinde pratik ödevlerimiz ile hayatımız düzene girdi. Ne zaman aklımıza birşey takılsa başvurabileceğimiz bir uzmanımız var artık. Tekrar kendisine teşekkür ediyoruz.
     Beğenin    

 Hatice (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.136.YWD

27-02-2016
 TavsiyeNo: 86142
Meltem hanımla iş yerinden tanışıyorum, kendisi çok sıcak kanlı ve dürüsttür. İlk olarak karşılaştığımızda kendisiyle birlikte çalıştığımız, çok ağır davranış sorunları olan çocuğa ve onun tüm ailesine bir iki seans içinde çözüm bulmuş olmasına çok şaşırmıştım. Ayrıca onun bebeklere ve ailelerine uyguladığı testler ve bunun dahilinde yaptığı geliştirme çalışmaları benim için feyz aldığım, yararlandığım çalışmalardır ve hatta bir çok duruma karşı önerdiği bilgileri kendi çocuğuma da evde uygulamaya çalışıyorum. bu engin bilgilerinden çokça faydalanıyorum, şu anda da Psikoloji yüksek lisansını tamamlıyor. herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

Bihter MEREY Fotoğraf  Uzm.Psk.Bihter MEREY
Muğla - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-09-2017
 TavsiyeNo: 99038
Destek alma noktasinda en ihtiyac duyulan guvende hissetmek, samimi ve kucaklayici bir yaklasimin sizinle olmasi, ictenlik ve dogalliktir. Meltem hanim icten kisiligi, sahip cikan yaklasimi, samimiyeti, dogalligi, pozitif enerjisi ve sevgi dolu yonelimiyle kisinin kendini cok rahat hissetmesini ve etkin tecrubesiyle olumlu katkiya cok kolaylikla ulasmasini saglayabilecek bir uzmandir. Meslegine ve danisanlarina olan ozverili yaklasimi takdir edilmeye gercekten deger bir noktadir. Destek almak ve bu sureci guvenli, huzurlu, icten bir yolda surdurmek icin alandaki bir uzman olarak Meltem hanim'i gonulden tavsiye ederim. Icten enerjisini, guzel karakterini ve benimseyen, yapici tutumunu kesinlikle guvenilir olan mesleki yeterliligiyle birlikte alanda inanarak basvurabilecekleri bir uzman olarak tum danisanlara ictenlikte tavsiye eder; kendisine mesleki hayatinda daha nice basarilar dilerim.
     5 Beğeni    

Meltem VARAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Yüzme,Aikido,Drama

Sevdiği Sözler : İnsan düşünürken muktedirdir,yaşarken aciz» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Limon Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Servergazi, Esnaf Sitesi
Denizli  
(Pedagog)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 283 18 30  
(Limon Psikolojik Danışmanlık)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi, Çocuk Gelişimi Uzmanı
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Meltem VARAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Meltem VARAN Mesleki Videolar Videoları
-15:42
Top