2007'den Bugüne 91,517 Tavsiye, 28,079 Uzman ve 19,894 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Serhat DAMAR
Psikolog - İstanbul

Serhat DAMAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serhat DAMAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

20
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Serhat DAMAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Serhat DAMAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Siteme hoşgeldiniz. Sitede bulunan telefon numarasından bana doğrudan ulaşarak, sorununuz hakkında benle öngörüşme yapabilirsiniz. Makalelerime: https://serhatdamar.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Serhat DAMAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Barış Mh. Karadeniz Cd. No: 07, Aslan Rezidans Kat:2 No:27, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
Psk.Serhat DAMAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1977 (46 yaşında)
Doğum Yeri : Çorum
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Serhat DAMAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Panik Atak İçin Psikolog desteği ve Bilişsel Davranışçı Terapi,
Panik Bozukluğu İçin Psikolog desteği ve Bilişsel Davranışçı Terapi,
Sosyal Fobi İçin Psikolog desteği ve Bilişsel Davranışçı Terapi,
Depresyon İçin Psikolog desteği ve Bilişsel Davranışçı Terapi,
Yaygın Kaygı Bozukluğu İçin Psikolog desteği ve Bilişsel Davranışçı Terapi,
Sınav Kaygısı için Psikolog desteği ve Bilişsel Davranışçı Terapi,
Vajinismus için Cinsel Terapi,
Erken Boşalma için Cinsel Terapi,
Cinsel İstek ve Cinsel Uyarılma Bozuklukları için Cinsel Terapi.

Serhat DAMAR Özgeçmis CV Psk.Serhat DAMAR'ın Özgeçmişi
Serhat Damar
38 yaşında, Evli, Erkek
Uyruk : T.C.
E-posta : terapist.sd@gmail.com
E-posta 2 : bilgi@serhatdamar.com

Cep Telefonu : 0532 3221770

Google+ : terapist.sd
Facebook : facebook.com/serhat.damar
Twitter : Serhat_Damar
Web : https://serhatdamar.com

Online Psikolog Desteği https://serhatdamar.com/online-psikolog/Deneyim Bilgisi


01/08/2014
Devam Ediyor : Uzman Klinik Psikolog
Retorya Dil Konuşma ve Gelişim Merkezi, İstanbul
Panik atak ve panik bozukluğu, sosyal fobi, sınav kaygısı için bilişsel davranışçı psikoterapi uygulamaları, ergen ve yetişkin terapisi ve psikolojik danışmanlığı. İlişki ve çift sorunları için bilişsel davranışçı çift terapisi uygulamaları.

01/08/2014
Devam Ediyor : Uzman Klinik Psikolog...[Devamı...]

Serhat DAMAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
G.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82115
Üniversiteden mezun olduktan sonra her genç gibi bende iş başvuruları yaptım. İş görüşmelerimin öncesinde gergin oluyordum ve bu gerginlik benim stresimi daha da arttırıyordu. Hem iş görüşmelerimin öncesinde hem iş görüşmeleri gerçekleşirken, hemde başvurduğum işyerlerinin kararı açıklamak için belirlediği süre boyunca hep bunalmama, kaygılanmama sebep oluyordu. Bunalma, kaygı, endişe ve gerginlikle birlikte aşırı sinirlenme ve aşırı tepkiler verme benim hem iş başvurularımı kötü etkileyip hakettiğim bir işe girmeme engel oluyordu, hemde ailemle ve sevdiğim insanlarla olan ilişkilerime kötü etki ediyordu. En başından itibaren, başvurduğum işe kabul edilmeyeceğime kesin olarak inanıyordum. İş görüşmelerine girerken gergin olduğumu fark ediyordum, bunaldığımı ve endişelendiğimi görüyordum ama hiçbir şey yapamıyordum. Bu şekilde birçok büyük ve küçük şirketle görüşmeler yaptım. Tümünden olumsuz sonuçlar aldım ve bu yaptığım iş görüşmelerinden bazılarında görüştüğüm yetkililerin "Sinirli bir insan mısınız", "Şu anda ne hissediyorsunuz", "Çok gergin görünüyorsunuz, normalde de böyle gergin misiniz?" gibi sorularıyla karşılaşıyordum. Yine bu sorularla karşı karşıya kaldığım bir gün kendime olan güvenimin temelden sarsıldığını, neredeyse yıkılmak üzere olduğunu hissettim ve birkaç gün o moral bozukluğunu üzerimden atamadım. Moral bozukluğum biraz geçtiğinde Serhat Bey'i arayarak terapiye katılmak istediğimi söyledim ve kendisinin danışanı oldum. Serhat Beyle çalışırken iş başvurularında yaşadığım zorluklar ve hissettiğim bunaltı ve endişe üzerinde durduk. Ben kendi açımdan baktığımda bir işe kabul edilmem için yeterli olmadığımı, çok büyük eksiklerim bulunduğunu ve bu eksiklerin de giderilmesinin imkansız olduğunu düşünüyordum. Giderilmesi imkansız olan bu eksiklerimin beni hep başarısız, işsiz ve işe yaramayan biri yapacağına ve ömür boyu iş ortamlarından dışlanacağıma inanmıştım. Hep inandığım bu bakış açımın temelindeki nedenleri Serhat Beyle birlikte keşfettik. Aslında kendime güvensiz olma halini kendi kendime nasıl yarattığımı gördüğümde şaşırdım. Kendime neden güvenmediğimi ve yetki sahibi insanlar tarafından değerlendirilme sırasında neden gerginleştiğimi daha iyi anladım. Serhat Beyle yapmış olduğumuz terapi çalışmaları boyunca, her insanda bulunan kusurların bende de bulunduğunu, bu kusurları kabul etmem gerektiğini ve bu kusurlarımın bana hiçbir zararının olmadığını, bana asıl zarar veren şeyin kendimi tamamen kusursuz bir insan olmaya zorlamam olduğunu anladım. Bunu anladıktan sonra, hem diğer insanlarla ve ailemle ilişkilerimdeki, hem de başvurduğum şirketlerin yetkilileriyle yaptığım iş görüşmelerindeki bazı davranışlarımı değiştirmeye karar verdim. Bu davranış değişikliklerim konusunda Serhat Beye danışarak onun da bu konudaki düşüncelerini alarak hareket ettim ve bu değişikliğin bana çok iyi geldiğini gördüm. Davranışları değiştirince hemen etkisini görmüyorsunuz ama bir süre yeni davranışları sabırla sürdür... [DEVAMI..]
     4 Beğeni    
Mehmet K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81890
Serhat beyin danışanı oldum ve hayatımın en zor 2 ayrı döneminde ondan terapi hizmeti aldım. Kendisinden ilk destek aldığım dönem, 30 sene boyunca emek verip çalışarak yaptığım her şeyi kaybetmek üzere olduğum çok zor bir dönemdi. Sahibi olduğum inşaat şirketi, sözüne itibar ederek güvendiğim insanlar yüzünden iflas etme noktasına gelmişti. Yapmakta olduğum inşaatların bir bölümünün yapımı durmuştu, işler yürümüyordu ve artık iflasın eşiğine gelmiştim.Artık kendi düşüncelerimin yarattığı labirentin içinde dönüp duruyordum. "Bir insanın bütün işleri mi ters gider?" diye soruyordum kendi kendime, cezalandırıldığımı düşünüyor, "Ben nerde hata yaptım?" diyordum, kendimi cezalandırıyordum. Düşünüyordum, düşünüyordum ama artık aynen işlerim gibi düşünmemi sağlayan mantığım da tersine dönmüştü. Bunu, ve çektiğim acıyı fark ettiğimde terapiye gitmeye karar verdim. Serhat Bey bana ilk olarak bu karanlık günlerimde yardım etti. Bir yandan içinde bulunduğum durumu kabul etmeme ve karşı karşıya kaldığım, muhatap olduğum gerçeklerle yüzleşmeme yardımcı olurken, diğer yandan bana yaşadığım çaresizliği ve perişanlığımı anladığını hissettirdi.Bunlar benim yeniden kendime gelmemde gerçekten yararlı oldu. Hayatım boyunca sırtımda ve ruhumda taşımış olduğum yüklerin tamamını atmam konusunda beni cesaretlendirdi ve terapi seanslarında buna ulaşabilmem için benimle sabırla çalıştı. Hayatımda karşılaştığım sorunlarda benim kendi seçimlerimin payını daha iyi anlamamı sağladı.Bu aslında bir yaşam felsefesini öğrenmek gibiydi ve benim kendim için hayatım boyu yaptığım en iyi şeydi.Önceden terapinin sadece konuşmadan ibaret olduğunu sanırdım ve terapinin faydalı olmayacağına inanırdım. Serhat Beyi tanıyıp terapiye başladığımda ise terapinin sadece konuşmadan ibaret olmadığını fark ettim. O zor zamanlarımda tekrar kendimi iyi hissetmemi sağlayan ve beni perişanlıktan kurtaran terapim tamamlandığımda kendimi çok daha iyi hissediyordum ve bu etki uzun süre devam etti. Serhat Beyden 2. kez yardım almaya yine tükendiğim bir dönemde karar verdim. Eşim amansız hastalığa yakalandı, onun tedavisi sürerken bir yandan da benim eşimi kaybetme korkum çığ gibi büyümeye başladı.İlk başta ona "Sen iyileşeceksin" derken artık kendi kendime "Onu kaybediyorum" diyor, ona eşi olarak destek olamıyordum, çaresiz hissediyordum. Serhat Bey, bana 2.kez yardımcı oldu.Eşimi kaybetme korkumla yüzleşerek bu korkumu yenmemi sağladı.Hayatta elbette ölüm ve ayrılık var ama bu gerçeklerle yüzleşmekten kaçmak bizi bunların hiçbirinden kurtarmıyor.Ben bir kez daha kabulün ve gerçeklerle yüzleşmenin benim için ne kadar yararlı ve iyileştirici olduğunu görmüş oldum. Serhat Bey gibi mesleğini iyi yapan tecrübeli psikologlar sayesinde insan perişanlıktan kurtulup düştüğü yerden çıkabiliyor. Hayatımın çok zor ve sıkıntılı zamanlarında benim perişanlıktan ve çaresizlikten kurtulmama yardım eden dürüst, güvenilir ve dost insan Serhat DAMAR'ı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Nuran DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71485
Serhat Bey'e Vajinismus problemi olan yeğenimi götürdüm. Damadımızla 1 yıldır böyle bir sorunları olduğunu ve bundan kurtulmaya çalıştıklarını öğrendiğimde onlara gelin bir Serhat beyle görüşelim dedim. Serhat bey önce üçümüzle birarada, sonra yeğenimi ve eşini ayrı ayrı dinleyerek, yardımcı olabileceğini söyledi. Yeğenimle ve eşiyle bir süre çalıştı. Yeğenim terapi sonunda iyileştiğini, hiç sorunu kalmadığını artık korkmadığını söyleyince sevindim. Vajinismus probleminde yeğenime yardımcı oldu. Şu an bebekleri 2 yaşına geldi. Serhat Beyi tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     25 Beğeni    

Serhat DAMAR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Bir sorunu anlamak, onu çözmenin yarısıdır. J.DEWEY


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Barış Mh. Karadeniz Cd. No: 07, Aslan Rezidans Kat:2 No:27, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
Psk.Serhat DAMAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 322 17 70
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1977
(46 yaşında)
Doğum Yeri
Çorum
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel skype hesabı

Psk.Serhat DAMAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Serhat DAMAR Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video
beylikdüzü psikolog, istanbul psikolog, sınav kaygısı psikolog, panik atak psikolog, beylikdüzünde psikolog, psikolog istanbul, sınav kaygısı terapi, panik atak psikoloji, psikolog beylikdüzü, psikoloji beylikdüzü, sınav kaygısı terapisi, sınav stresi psikolog, panik atak için psikolog, psikolog beykent, psikoterapist istanbul, sınav heyecanı psikolog, panik atak psikoterapi, beykent psikolog, istanbul psikoterapist, beylikdüzü psikoloji, beylikdüzü psikoterapist, psikoterapi beylikdüzü, panik atak, sosyal fobi, psikoterapist, psikolog, sınav stresi, sınav kaygısı, sınav heyecanı, sınav korkusu, anksiyete, sosyal anksiyete, takıntılar, obsesyonlar, cinsel sorunlar, cinsel bozukluklar, cinsel terapi, cinsel terapist, cinsel terapi beylikdüzü, cinselterapist beylikdüzü, beylikdüzü cinsel terapi, cinsel danışmanlık, vajinismus, vajinismus psikolog, psikolog vajinismus, ilk gece korkusu, cinsel korku, cinsel fobi, erken boşalma, prematüre ejakülasyon

14:40
Top