2007'den Bugüne 80,621 Tavsiye, 25,689 Uzman ve 17,974 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Selen MORAY

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Selen MORAY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selen MORAY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSelen MORAY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Selen MORAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pelin GÜLBAYRAKUzm.Psk.Pelin GÜLBAYRAK
Psk.Pelin GÜLBAYRAK ile çalışma arkadaşıyız. Kendisi mesleki açıdan idealist, her daim öğrenmeye açık bir insandır. Empatik, ön yargısız, açık fikirli...

Selen MORAY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin Psikoterapi
Majör Depresif Bozukluk
Distimi
Varoluşçu Terapi
Bipolar Bozukluk
Depresyon
Disosiyasyon Bozuklukları
Ergen Danışmanlığı
Sınav Kaygısı
Ayrılık Anksiyetesi
Sosyal Fobi
Panik Ataklar
Agorafobi
Madde ve Alkol Bağımlılığı
Kişilik Bozuklukları
Cinsel İşlev Bozuklukları
Travmalar
Kayıp ve Yas
Anksiyete Bozuklukları
Panik Atak
Sosyal Fobi
Sınav ve Performans Kaygısı
Yeme Bozuklukları
Panik Bozukluk
Takıntılar-Obsesif Kompulsif Bozukluk
İlişki Problemleri
Tikler
Öfke Kontrolü
Özgül Fobiler
Özgüven Sorunları
Şizofreni ve Psikotik Bozukluklar
Uyku Bozuklukları
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Akut Travmatik Stres Bozukluk
Kişilerarası İlişki Problemleri
Dikkat Eksikliği
Konsantrasyon ...[Devamı...]

Selen MORAY Özgeçmiş CV Psk.Selen MORAY'ın Özgeçmişi
Selen Moray, İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesinde temel psikoloji eğitiminin yanı sıra, Yrd. Doç. Dr. Sema Karakelle'den gelişim psikolojisi, Prof. Dr. Gökhan Oral'dan adli psikoloji ve Prof. Dr. Gül Şendil'den test eğitimleri almıştır. Şu anda Arel Üniversitesi'nde klinik psikoloji yüksek lisansı yapmakta olup tez döneminde bulunmaktadır.
...[Devamı...]

Selen MORAY Tavsiye Yazıları Selen MORAY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Miray G (Danışan)
 IP: 95.14.110.YW

29-04-2016
 TavsiyeNo: 87554
Selen hanıma gittiğimde umutsuzluk içindeydim. Daha önce pek çok psikologa gitmeme rağmen bende hiç Bi gelişme olmaması düzelmeyeceğimi düşünmeme neden olmuştu. Sonra bir yakınımın tavsiyesi ve desteği üzerine kendisiyle tanıştım. Daha 3. Seansta geceleri beni uyutmayan hayattan nefret etmeme sebep olan depresyonumun hafiflediğini görmem hem şaşırmama hem de umudumun artmasına sebep oldu. kendisine ne denli teşekkür etsem az. Hayatımda karşılaştığım en iyi insanlardan biri olmasının yanı sıra mesleğine verdiği önem, sizi gerçekten dinlemesi ve en önemlisi anlaması sizinle birlikte hastalığınızla savaşması artık hiç Bi çareniz kalmadığını düşündüğünüzde bile toparlanmanıza yardımcı oluyor. Kendisine burdan sonsuz teşekkür ederim. Selen hanım benim hayatımı kurtardı.
     8 Beğeni    

 Asım (Danışan)
 IP: 188.3.109.YDD

22-10-2016
 TavsiyeNo: 91254
Uzun zamandır depresyonla mücadele ediyordum. Yaklaşık 2 yıl psikiyatriste giderek çeşitli ilaçlar kullandım ama tam bir iyileşme gösteremedim. Her defasında bu sefer iyileştim deyip tekrar depresyona girmek benim için büyük bi yıkımdı. Psikiyatristim bir psikologa da gitmemi tavsiye etti. İnternetten araştırarak Psikolog Selen hanımı buldum. Başlarda ilk defa psikologa gittiğim için oldukça olumsuzdum. Ancak Selen hanımın beni gerçekten anladığını hissetmem her yıkıldığımda beni cesaretlendirmesi ve özellikle de insancıl tutumu seanslara devam etmem konusunda bana büyük motivasyon oldu. Seanslarımız devam ettikçe hayata olaulara bakış açımın duygularımın düşüncelerimin ne denli değiştiğini fark ettim. 8 ay seanslarımız devam etti ve 1 ay önce terapiyi sonlandırdık. Artık hayatımda yeni bir sayfa açtığımı hissediyorum. Selen hanıma çok teşekkür ediyorum, kendisini psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 gülşah (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.142.178.DL

29-04-2016
 TavsiyeNo: 87560
Selen Hanımla 3 ay boyunca bir danışmanlık merkezinde beraber çalıştık. İlk tanıştığımız andan beri son derece işine bağlı,bilgili, sorumluluk sahibi, danışanlarına çok sıcak ve samimidir. Onunla çalışmak benim için çok güzel bir deneyim oldu. Ondan öğrendiğim çok şey oldu ve çalışırken çok eğlendim. Hem işinde başarılı iyi bir psikolog hem de çok iyi bir iş arkadaşıdır. Kendisini her geçen gün geliştirir yeniliklere açıktır, egosuz, öğrenmeye açık bir insandır. Terapiye gelmek isteyenler için doğru terapistle çalışmak her zaman çok önemlidir. Bu nedenle Selen Moray'ı tercih edebilirsiniz.
     2 Beğeni    

Pelin GÜLBAYRAK Fotoğraf  Uzm.Psk.Pelin GÜLBAYRAK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-05-2016
 TavsiyeNo: 87618
Uzman Psikolog Selen Hanım ile çalışma arkadaşıyız. Kendisi sıcakkanlı, güler yüzlü ve oldukça pozitif birisi. İşini sevmesi ve bu mesleğe dair öğrenmeye açık, kendisini sürekli geliştirmesi ve etik çalışması takdiri hakediyor. Çoğu konuda psikolojik destek alabileceğiniz, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim, oldukça iyi bir iletişim kurabileceğiniz bir uzman. Bir uzman arayışı içerisindeyseniz özellikle duygudurum ve anksiyete konusunda sıkıntı yaşıyorsanız görüşmenizde fayda var.
     2 Beğeni    

 S.A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.14.125.J

03-05-2016
 TavsiyeNo: 87629
Sevgili Selen Hanım ile bir dönem birlikte çalışma fırsatımız oldu, Kendisinin işini çok iyi yapan nadir psikologlardan biri olduğunu düşünüyorum sadece eğitimi ve donanımının değil enerjisinin de çok iyi olduğunu bildiğim bir meslektaşımdır selen hanım sizi o güzel aurasının içerisine alıveriyor hemen ve işinde de gerçekten oldukça iyi olduğunu biliyorum.Çok iyi bir dinleyici ve iletişimi çok kuvvetli samimi ve içten Başarılarının devamını dilerim
     2 Beğeni    

 Aylin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.139.ZD

30-04-2016
 TavsiyeNo: 87563
Selen lisanstan ve yüksek lisanstan sınıf arkadaşım. İdealleri olan, hırslı, mesleğinde çok başarılı, işini hakkı ile yapan, güler yüzlü, sıcak kanlı, konuşkan, yardımsever bir yapısı vardır. Gelişime açık, öğrenmeye meraklı, eğitime önem veren, sorgulayıcı ve eleştirel düşünceleriyle derslerde her daim ön planda olan danışanlarının sorunları ile yakından ilgilenen tedavi sürecini başarılı bir şekilde sonuçlandıran, bölümle ilgili yeterliliği olan idealist bir psikologdur.
     2 Beğeni    

 Aydan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.1.144.ZB

03-05-2016
 TavsiyeNo: 87615
Selen lisans ve yüksek lisanstan tanıdığım, sevdiğim bir arkadaşım. Kendisi alana dair gelişim konusunda azimli ve ilgili bir psikologdur. Etkin iletişim becerisi yuksek bir insan olmasının onunla konuşurken dahi sizi anlamayı, dinlemeyi ne kadar çok istediğini görmeniz konusunda göstergeleri olacaktır. Güleryüzlü, yardımsever, empati yeteneği gelişmiş bir psikolog olarak güven içinde onunla bağ kurabilirsiniz. Psikolojiye dair aldığı eğitimler ve sertifikalar onun güncellenen psikoloji dünyasında aktif bir insandır.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terap-İst
Sahrayıcedit Mah. İnönü Cad. Park Apt. No:19 Kat:1/7 Kadıköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 478 12 52
(Terap-İst Klinik No)

Telefon 2 :
0(533) 346 24 16
(Terap-İst Klinik No)

Telefon 3 :
0(544) 346 24 16
(Terap-İst Klinik No)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Lisansı
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel youtube hesabı

Selen MORAY'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Selen MORAY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Selen MORAY Mesleki Videolar Videoları
-15:26
Top