2007'den Bugüne 92,482 Tavsiye, 28,239 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selen MORAY
Psikolog - İstanbul

Selen MORAY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selen MORAY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selen MORAY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selen MORAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pelin GÜLBAYRAKUzm.Psk.Pelin GÜLBAYRAK
Psk.Pelin GÜLBAYRAK ile çalışma arkadaşıyız. Kendisi mesleki açıdan idealist, her daim öğrenmeye açık bir insandır. Empatik, ön yargısız, açık fikirli...

 
Selen MORAY'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Terap-İst
Erenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cd. Mormin Apt. No:272 A Blok Kat 1, D:7
İstanbul
Telefon 1 :
(Terap-İst Klinik No)
Telefon 2 :
(Terap-İst Klinik No)
Telefon 3 :
(Terap-İst Klinik No)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (35 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Lisansı (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selen MORAY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kişilik Bozuklukları
Borderline Kişilik Bozukluğu
Narsisistik Kişilik Bozukluğu
Çekingen Kişilik Bozukluğu
Bağımlı Kişilik Bozukluğu
Şizoid Kişilik Bozukluğu
Antisosyal Kişilik Bozukluğu
Histriyonik Kişilik Bozukluğu
Paranoid Kişilik Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu
Kişilik Örgütlenmeleri
Kişilerarası İlişkilerde Sürekli Sorunlar Yaşama
Duygudurum Bozuklukları
Depresyon
Bipolar

Selen MORAY Özgeçmis CV Psk.Selen MORAY'ın Özgeçmişi
Selen Moray, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi'nde temel psikoloji eğitiminin yanı sıra, Doç. Dr. Sema Karakelle'den gelişim psikolojisi, Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Şahin'den psikopatoloji, Prof. Dr. Gökhan Oral'dan adli psikoloji ve Prof. Dr. Gül Şendil'den test eğitimleri almıştır. Şu anda Arel Üniversitesi'nde klinik psikoloji yüksek lisansı yapmakta olup tez döneminde bulunmaktadır.

Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak'tan almış olduğu Şema Terapi eğitiminin 42 saatlik temel değerlendirme aşamasını tamamlamıştır. Arel Üniversitesi yüksek lisans eğitimi kapsamında, psikanalitik terapi ve bilişsel davranışçı terapi çerçevesinde 42 saatlik süpervizyon eğitimi almıştır. Uluslararası şema terapi sertifikasyon sürecini tamamlamak için Dr. Psk. Sevinç Göral Alkan ile Şema Terapi süpervizyonunu sürdürmektedir.
...[Devamı...]

Selen MORAY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Asım
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91254
Uzun zamandır depresyonla mücadele ediyordum. Yaklaşık 2 yıl psikiyatriste giderek çeşitli ilaçlar kullandım ama tam bir iyileşme gösteremedim. Her defasında bu sefer iyileştim deyip tekrar depresyona girmek benim için büyük bi yıkımdı. Psikiyatristim bir psikologa da gitmemi tavsiye etti. İnternetten araştırarak Psikolog Selen hanımı buldum. Başlarda ilk defa psikologa gittiğim için oldukça olumsuzdum. Ancak Selen hanımın beni gerçekten anladığını hissetmem her yıkıldığımda beni cesaretlendirmesi ve özellikle de insancıl tutumu seanslara devam etmem konusunda bana büyük motivasyon oldu. Seanslarımız devam ettikçe hayata olaulara bakış açımın duygularımın düşüncelerimin ne denli değiştiğini fark ettim. 8 ay seanslarımız devam etti ve 1 ay önce terapiyi sonlandırdık. Artık hayatımda yeni bir sayfa açtığımı hissediyorum. Selen hanıma çok teşekkür ediyorum, kendisini psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
S.A.
3.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87629
Sevgili Selen Hanım ile bir dönem birlikte çalışma fırsatımız oldu, Kendisinin işini çok iyi yapan nadir psikologlardan biri olduğunu düşünüyorum sadece eğitimi ve donanımının değil enerjisinin de çok iyi olduğunu bildiğim bir meslektaşımdır selen hanım sizi o güzel aurasının içerisine alıveriyor hemen ve işinde de gerçekten oldukça iyi olduğunu biliyorum.Çok iyi bir dinleyici ve iletişimi çok kuvvetli samimi ve içten Başarılarının devamını dilerim
     3 Beğeni    
Pelin GÜLBAYRAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87618
Uzman Psikolog Selen Hanım ile çalışma arkadaşıyız. Kendisi sıcakkanlı, güler yüzlü ve oldukça pozitif birisi. İşini sevmesi ve bu mesleğe dair öğrenmeye açık, kendisini sürekli geliştirmesi ve etik çalışması takdiri hakediyor. Çoğu konuda psikolojik destek alabileceğiniz, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim, oldukça iyi bir iletişim kurabileceğiniz bir uzman. Bir uzman arayışı içerisindeyseniz özellikle duygudurum ve anksiyete konusunda sıkıntı yaşıyorsanız görüşmenizde fayda var.
     2 Beğeni    
Aydan
3.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87615
Selen lisans ve yüksek lisanstan tanıdığım, sevdiğim bir arkadaşım. Kendisi alana dair gelişim konusunda azimli ve ilgili bir psikologdur. Etkin iletişim becerisi yuksek bir insan olmasının onunla konuşurken dahi sizi anlamayı, dinlemeyi ne kadar çok istediğini görmeniz konusunda göstergeleri olacaktır. Güleryüzlü, yardımsever, empati yeteneği gelişmiş bir psikolog olarak güven içinde onunla bağ kurabilirsiniz. Psikolojiye dair aldığı eğitimler ve sertifikalar onun güncellenen psikoloji dünyasında aktif bir insandır.
     1 Beğeni    
Aylin
30.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87563
Selen lisanstan ve yüksek lisanstan sınıf arkadaşım. İdealleri olan, hırslı, mesleğinde çok başarılı, işini hakkı ile yapan, güler yüzlü, sıcak kanlı, konuşkan, yardımsever bir yapısı vardır. Gelişime açık, öğrenmeye meraklı, eğitime önem veren, sorgulayıcı ve eleştirel düşünceleriyle derslerde her daim ön planda olan danışanlarının sorunları ile yakından ilgilenen tedavi sürecini başarılı bir şekilde sonuçlandıran, bölümle ilgili yeterliliği olan idealist bir psikologdur.
     2 Beğeni    
Gülşah
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87560
Selen Hanımla 3 ay boyunca bir danışmanlık merkezinde beraber çalıştık. İlk tanıştığımız andan beri son derece işine bağlı,bilgili, sorumluluk sahibi, danışanlarına çok sıcak ve samimidir. Onunla çalışmak benim için çok güzel bir deneyim oldu. Ondan öğrendiğim çok şey oldu ve çalışırken çok eğlendim. Hem işinde başarılı iyi bir psikolog hem de çok iyi bir iş arkadaşıdır. Kendisini her geçen gün geliştirir yeniliklere açıktır, egosuz, öğrenmeye açık bir insandır. Terapiye gelmek isteyenler için doğru terapistle çalışmak her zaman çok önemlidir. Bu nedenle Selen Moray'ı tercih edebilirsiniz.
     2 Beğeni    
Miray G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87554
Selen hanıma gittiğimde umutsuzluk içindeydim. Daha önce pek çok psikologa gitmeme rağmen bende hiç Bi gelişme olmaması düzelmeyeceğimi düşünmeme neden olmuştu. Sonra bir yakınımın tavsiyesi ve desteği üzerine kendisiyle tanıştım. Daha 3. Seansta geceleri beni uyutmayan hayattan nefret etmeme sebep olan depresyonumun hafiflediğini görmem hem şaşırmama hem de umudumun artmasına sebep oldu. kendisine ne denli teşekkür etsem az. Hayatımda karşılaştığım en iyi insanlardan biri olmasının yanı sıra mesleğine verdiği önem, sizi gerçekten dinlemesi ve en önemlisi anlaması sizinle birlikte hastalığınızla savaşması artık hiç Bi çareniz kalmadığını düşündüğünüzde bile toparlanmanıza yardımcı oluyor. Kendisine burdan sonsuz teşekkür ederim. Selen hanım benim hayatımı kurtardı.
     8 Beğeni    

Selen MORAY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selen MORAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pelin GÜLBAYRAK
Uzm.Psk.Pelin GÜLBAYRAK
Psk.Pelin GÜLBAYRAK ile çalışma arkadaşıyız. Kendisi mesleki açıdan idealist, her daim öğrenmeye açık bir insandır. Empatik, ön yargısız, açık fikirli...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terap-İst
Erenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cd. Mormin Apt. No:272 A Blok Kat 1, D:7
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 478 12 52
(Terap-İst Klinik No)
Telefon 2 :
0(533) 346 24 16
(Terap-İst Klinik No)
Telefon 3 :
0(544) 346 24 16
(Terap-İst Klinik No)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(35 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Lisansı
Mezuniyet Yılı
2015
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel youtube hesabı

Psk.Selen MORAY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Selen MORAY Mesleki Videolar Videoları
-

13:19
Top