2007'den Bugüne 81,961 Tavsiye, 25,995 Uzman ve 18,198 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sibel ŞEN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog, Aile Danışmanı

Sibel ŞEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sibel ŞEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Sibel ŞEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sibel ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sibel ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Özge LOKMACIOĞLUPsk.Özge LOKMACIOĞLU
Özge Hanım'ı lise yıllarından bu yana tanıyorum. Çevresine karşı ilgili ve nazik olmasıyla birlikte, mesleğine yönelik de eğitimlerine, gelişmeye ve k...
Ebru SOYDAŞUzm.Psk.Ebru SOYDAŞ
Merhaba, sevgili meslektaşım Ebru Hanımı birlikte çalıştığımız bir kurumda tanıdım. Kendisini tanıdığım zaman içerisinde hiç boş durduğunu görmedim. İ...
Rüveyda ÇELENK YILMAZUzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Merhaba. Rüveyda Hanım ile katıldığımız ortak bir programda tanıştık. Program boyunca kendisini daha yakından tanıma fırsatı buldum ve çok sevdim. Ken...

Sibel ŞEN'in Makaleleri Sibel ŞEN'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Sibel ŞEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Sibel ŞEN'in Özgeçmişi
İstanbul Bilim Üniversitesi'nde Psikoloji lisans eğitiminden sonra uzmanlık eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Lisans eğitimine devam ederken Florence Nightingale Hastanesi Onkoloji bölümünde, çeşitli özel eğitim merkezlerinde, Psikoakademi Bakırköy'de ve anaokullarında stajyer psikolog olarak görev almıştır. Yüksek lisans eğitiminde ise Özel Avrupa Şafak Hastanesi'nde, Yrd. Doç. Dr. Hasan Sezeroğlu ile vaka takibi yapmış klinik stajını tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Sibel ŞEN Tavsiye Yazıları Sibel ŞEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ezgi erdem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.68.ZW

21-11-2019
 TavsiyeNo: 112385
Çok dsiplinli olan uzman Sibel Hanım ile yiğenimin çocuk terapisi sayesinde tanıştık. Yiğenimizin dikkat dağınıklığından hiperaktiflik problemlerine her konuda ilerleme kaydetmesine vesile oldu. Çocuğumuz dikkat dağınıklığı sebebiyle sadece ikili ilişkiler kurabiliyordu. Grup çalışmalarında ve doğum günü partileri gibi kalabalık arkadaş grubuyla oyun oynayabileceği ortamlarda arkadaş grubuna dahil olurken çok zorlanıyordu. Yalnız başına aktivite yapması, bilgisayar oyunu oynaması bile çok kısa sürüyordu. Birşeylerin ters gittiğini anladığımızda, çevremizin ve internet araştırmalarımız sayesinde bulduk Sibel Hanım'ı. Oğlumuz Eren'de koşulsuz sevdi kendisini çünkü insanların kalbine dokunan bir yanı, güzel bir enerjisi var. Araştırma yaparken aldığı eğitimler ve aktif meslek hayatı dikkatimizi çekmişti, 3 seanstan sonra verim almaya başladık. Şimdi çocuğumuz okulda ve arkadaş ilişkilerinde çok daha başarılı. Evdeki huzurun artmasında terapilerinin büyük katkısı var.
     4 Beğeni    

 Selin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.248.ZB

21-11-2019
 TavsiyeNo: 112384
Sibel Hanımla birçok ortak vaka paylaşmaktayız. Kendisinin disiplinli ve sistemli çalışma ahlakı sayesinde vakalarda hızlı ilerlemeler kaydetmekteyiz. Multidisipliner çalışmalar ülkemizde oldukça zor yürütülen bir süreç olmasına karşılık Sibel Hanım bu konudaki profesyonelliği ile insanı rahatlatmakta. Bir dil ve konuşma terapisti olarak çalıştığım vakaların ebeveyn yaklaşımlarının yapılandırılması, problem davranışlar ve daha birçok konuda Sibel Hanım’ın desteği ile üstesinden geldik.
     2 Beğeni    

 Özge Lokmacıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.109.106.ZJ

14-07-2018
 TavsiyeNo: 104719
Merhaba, Sibel Hanım'ı uzun yıllardır tanıyorum. Gerek arkadaşlığı gerekse mesleki anlamda paylaşımlarımız benim için çok değerlidir. Mesleki etik ve samimiyeti bir arada yürüten, güleryüzlü, dürüst, sorunu çözme derinliğine sahip, paylaşmayı seven, işini layığıyla yapan psikologlardandır. Aldığı eğitimlerle kendini sürekli yenileyen, donanımına güvendiğim bir meslektaşımdır. Yönlendirdiğim danışanlardan her zaman olumlu geri bildirimler aldım. Güvenebileceğiniz, gizliliğe önem veren bir psikologtur. Kendisini samimiyetle tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

Ebru SOYDAŞ Fotoğraf  Uzm.Psk.Ebru SOYDAŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-05-2017
 TavsiyeNo: 96557
Merhabalar, sevgili meslektaşım Sibel Şen ile çalıştığımız bir kurumda tanıştık. Genç yaşına rağmen alanında çok iyi uzmanlarla çalıştı ve kendisini çok geliştirdi. İşine son derece önem veren ve oldukça bilgili olan meslektaşımın danışanlarının çok memnun olduğunu biliyorum. Bir terapistte aranabilecek bütün özelliklere sahip olmakla birlikte, güler yüzlü, samimi, içten ve güvenilir olan sevgili arkadaşımı sorun çözmedeki ustalığından dolayı şiddetle tavsiye ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    

Sibel ŞEN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mental Ofis
Merkez Mah. Büyükdere Cad. İdealtepe Apt. No:37 Kat:4 Daire:5 Şişli
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(554) 194 44 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Doktora
Hızlı Mesaj Araçları
-


Sibel ŞEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sibel ŞEN Mesleki Videolar Videoları
-01:18
Top