2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Filiz KOÇAK
Uzman Psikolog - İstanbul
Psikoterapist / Sertifikalı EMDR Terapisti

Filiz KOÇAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Filiz KOÇAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Filiz KOÇAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Filiz KOÇAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burcu ARABACI YILMAZUzm.Psk.Burcu ARABACI YILMAZ
Burcu Arabacı Yılmaz, hem meslektaşım hem de yakın dostumdur. Kendisini yaklaşık 20 yıldır tanıyorum. Hem birlikte çalışmamız hem de dostluğumuz vesil...
Zeynep KAYAUzm.Psk.Zeynep KAYA
Sevgili Zeynep güler yüzüyle, yansıttığı enerjiyle ve kendine has ışığıyla kolaylıkla iletişim kurabileceğinizi düşündüğüm bir meslektaşımdır. Kendisi...
Eyüp SARIUzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
Eyüp Sarı ile eğitim sırasında uygulayıcı yardımcısı olması vesilesiyle tanıştım. Kendisinin çiftler konusunda merakı ve bu doğrultuda geliştirdiği bi...
Özge TANUzm.Psk.Özge TAN
Meslektaşım Özge Tan'ın her zaman son derece özenle ve titizlikle yaklaşarak çalışmalarını yürüttüğünü gözlemlemişimdir. Eğitimleri bakımından oldukça...
Nilgün HASANUzm.Psk.Nilgün HASAN
Nilgün Hasan ile aynı ekipte yer alıp da birlikte çalıştığımız bir dönemde tanıştık. Kendisiyle ekip arkadaşı olmak vesilesiyle, oldukça çalışkan ve...
İpek ÖRGÜTUzm.Psk.İpek ÖRGÜT
İpek Hanım, kendisiyle birlikte çalışma fırsatıyla tanıştığım, yıllardır tanıdığım çok değerli bir meslektaşımdır. Alandaki eğitim ve yenilikleri ta...

 
Filiz KOÇAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Uzm. Psk. Filiz Koçak
Halaskargazi Cad. Selimbey Apt. No:86 K:5 D:6 Osmanbey, Şişli
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1981 (43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2005 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Filiz KOÇAK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sertifikalı EMDR Terapisti (EMDREA Accredited Practitioner)
Geçmiş olumsuz yaşantıların rahatsız edici, engelleyici etkilerini ortadan kaldırarak, kendi ile ilgili işlevsel, uyum sağlayıcı düşüncelerin geliştirilmesini amaçlayan EMDR Terapisi ile öncelikle travma olmak üzere, suçluluk, değersizlik hissi, depresyon, özgüven sorunları, boşanma, kayıp, yas, ağrı, panik atak, korku ve kaygılar

Somatik Deneyimleme ve İntegral Somatik Yaklaşım

Somatik Deneyimleme, travmanın yarattığı olumsuz etkileri iyileştirmeye yönelik beden odaklı bir yaklaşımdır. Bedendeki duyumlar farkındalığa getirilerek takip edilir. Travma çözümlenmesi ve sinir sisteminin kendini dengeleme kapasitesinin yeniden kazanılması ile çalışır.
...[Devamı...]

Filiz KOÇAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Filiz KOÇAK'ın Özgeçmişi
1981 yılında Ankara’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2005 yılında mezun oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamladı.
...[Devamı...]

Filiz KOÇAK'ın Makaleleri Filiz KOÇAK'ın Makale ve Yazıları
5 Makale
1 Yazı/Döküman

Filiz KOÇAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zehra
19.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106759
Filiz Koçak Canım arkadaşım Güler yüzlü samimi işinde çok başarılı kendisine hayranlık bırakacak bir zekaya sahip kendisi benim en güvendiğim dostlarımdan biridir. İnsanlarla ilişkisi çok güçlü ve siz ona kendinizi gözünüz Kapalı teslim edersiniz çünkü sizi gerçek manada dinleyip size güven verir her Zaman pozitif Güler yüzlü ve çözüm odaklıdır kendisini çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim Canım dostum mesleğinde balarılırının devamını diliyorum sevgiler.
     1 Beğeni    
Makbule Güneş Tokgöz
13.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106063
Filiz hanım; işinde oldukça profesyonel davranan, danışanları ile ilgili bilgileri detaylı bir şekilde dinleyerek gerekli alanlarda özenle danışmanlık yapan bir uzmandır. Güler yüzlü, samimi, sizi hemen etkisi altına altına alan inanılmaz bir büyüsü olduğunu düşündüğüm biridir. Kendisini özel hayatımda tanıdığım için danışmanlığını alamadım ancak bir çok konuda fikirleri ile bana yol göstermiştir. Her sıkıştığımda Gönül rahatlığı ile arayabildiğim, sonsuz güvendiğim biridir kendisi. Kesinlikle hiç şüphe etmeden tavsiye edebilirim..
     1 Beğeni    
Tuğba Özgür
8.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105415
Filiz üniversiteden arkadaşım. Daha üniversitedeyken kendisini alanında çok geliştirdi ve işini gerçekten severek yapıyor. Alanında çok iyi uzmanlarla çalışarak ilerleme sağladı. Kendisi çok çalışkan, gayretli, titiz ve işini büyük bir sevgiyle yapan biri. Asla azla yetinmeyen hep kendisini daha da geliştirebileceğini, yenileyebileceğini düşünen biri. Alanı hakkında araştırmalar yapıp adımlar atan dolayısıyla güncel kalmayı başaran bir psikologdur. Bunun yanında insan ilişkileri çok güçlüdür. Sizi gerçek manada dinleyip güven verir ve çözüme doğru yönlendirir. İşini layığıyla ve samimiyetle yapar. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ayzin Akgözlü
3.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105333
Filiz benim yeğenim ve ben size mesleki anlamda olmasa da insan olarak kendisini anlatmak istiyorum. Gözlemci, adil, dürüstlük abidesi, iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı bir insandır. Daha ilk cümlenizden,duruşunuzdan,tavrınızdan, o şahsına münhasır dinginliğiyle bir cümlede konunun tespitini net biçimde yapar , fikrini sorarsanız eğer, yorumlar,çözümünü anlatır. Aile fertleri olarak fikrini aldığımız her konuda kendisinden fayda sağladığımız ,onu sorularımızla yorduğumuz doğrudur :) Mesleki anlamda yazabileceğim ise ; Hepimiz biliriz ki Filiz yıllardır bir eğitimi bitirmeden, diğer eğitimin planlamasını yapıyordur. O hep eğitimdedir. Doğduğu günden bugüne olumlu farklılığını, ailemize olduğu kadar , iş ve arkadaş çevresine ispat etti. Dolayısı ile farklılığının farkına varma sırası sizde , elbette danışın,siz de fayda sağlayın isterim.
     1 Beğeni    
Çağla Çamlıgüney
9.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104641
Filiz Koçak ile yüksek lisans sırasında tanıştım. Filiz, mesleki tecrübesine, alan bilgisine ve akademik donanıma fazlasıyla güvendiğim bir meslektaşımdır. Yüksek lisans sırasında duruşuyla, alandaki çalışmalarıyla, aldığı eğitimlerle ve etik değerlere verdiği önem ile benim ve diğer arkadaşlarımızın her zaman örnek aldığı kişi olmuştur. Kişisel özellikleri (pozitif, dingin, yapıcı ve çözüm odaklı oluşu) belkide bu mesleği diğer meslektaşlarımızdan daha güzel icra etmesine yardımcı olmaktadır. Filiz Koçak'ın yıllardır güncel konulara ve alan araştırmalara olan ilgisi, bilgi ve tecrübelerini dinamik tutmakta, terapi sürecinde çok daha fazla fayda sağlamaktadır. Değerli meslektaşımla gurur duyuyor, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Didem S.
27.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103937
Uzun yıllardır tanıdığım arkadaşım Filiz Koçak ile zaman zaman hayatımdaki zorluklarla ilgili paylaşımlarım olmuştur. Kendi deneyimlerimden yola çıkarak sizin de eleştirilme, yargılanma kaygısı taşımadan rahatlıkla açılacağınızı tahmin ediyorum.Hedefe yönelik pratik çözümleri ve yalnız olmadığınızı hissettiren empati kabiliyeti sayesinde insana umut verir. Değişik bakış açıları ile çevrenizde olup bitenlerin değil sadece sizin önemli olduğunuzu fark etmenizi sağlar. Hepimizin kaybolduğu karanlık yollarda ışık tutacak profesyonel bir terapisttir. Mesleğindeki başarılarının daha da artmasını temenni ederim.
     2 Beğeni    
Neşe Akbaş Cevizci
9.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103676
Filiz KOÇAK ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanışma şansı buldum. Bilgisi, sakinliği ve iyi kalpliliği ile beni etkileyen çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Filiz iyi bir arkadaş olmanın yanı sıra; danışanlarına yönelik en yüksek faydayı sağlamayı amaçlayan, bilgi ve tecrübeleri ile çevresine her zaman ışık olan bir uzmandır. Yeni eğitimler ile hem kendisini hem de alanını geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki tecrübelerine ve etik değerlerine çok güvendiğim meslektaşımı gözüm kapalı tavsiye etmekteyim.
     1 Beğeni    
Zeynep KAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103675
Sevgili Filiz, hem çok sevdiğim hem de bilgisine güvendiğim bir meslektaşımdır. Alanda ki gelişmeleri takip eden kendini sürekli geliştiren bir tarzı olması kendisine mesleğinde güvenmemin başlıca sebebidir. Özellikle EMDR alanında yetişkin bireylere kendisini tavsiye ederim. Hem mesleğine olan saygısı, etik ilke ve değerleri önemsemesi, danışanlarının süreçlerine gösterdiği özen eminim danışmanlık sürecinize pozitif şekilde yansıyacaktır. Bütün bunların ışığında psikoterapist olarak sizlere gönül rahatlığıyla Filiz hanımı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Ozan Özgür
3.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103586
Filiz 'i 10 yıldır tanımaktayım. Kendisi eşim Ayçin Özgür ile meslektaştır. Filiz'in çalışmaya ve kendini geliştirmeye ne kadar açık olduğuna defalarca şahit olduğumu söyleyebilirim. Psikologların kendini geliştirmesi gerektiğine inanarak, eğitimleri takip ederek sürekli taze bilgilerle danışanlara en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışan Filiz'e rahatlıkla başvurabilirsiniz. Sizin sıkıntı duyduğunuz problemleri sizi anlamaya çalışarak farklı bakış açıları geliştirmenize katkı sağlayacağını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Eyüp SARI Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100283
Filiz ile bir eğitiminde tanıştım. Kendisi iletişimi, sakinliği ve dinamizmiyle terapistliğe dair becerilerini çok iyi harmanlamış birisidir. Kendisine rahatlıkla danışan yönlendirebilirim ve bundan dolayı da kesinlikle gözüm arka da kalmaz. Bir çok eğitim çeşitliliğinin içinde, son yıllarda üzerine bir çok araştırma yapılmış ve çiftlerin sorunlarını çözme de yüzde 78 etkili olan Duygu Odaklı Çift Terapisi Eğitimini almış birisidir kendisi. Uzman arayışında olanlara tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Hülya Teke
13.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100258
Filiz'i lise yıllarından arkadaşımın kızı olması sebebiyle tanıdım. Her zaman güler yüzlü, espriliydi. Mesleki etik kurallarına sıkı sıkıya bağlı olduğu için danışanı olamadım fakat sohbetlerimiz esnasında bilimsellik anlamında birikimlerinden çok faydalandığım da bir gerçek. Evet, eğitim aşamalarını birebir takip ettiğim, takip etmekten de yorulduğum psikolog. Eğitim programları süreklidir. Biri biter diğeri başlar. Mesleğine maddi manevi ciddi anlamda yatırım yapar. Herhalde bir psikoloğun en önemli özelliği tarafsız ve önyargısız kalabilmesidir. Onda bunu hissedersiniz ve bu konfor size kendinizi iyi hissettirir, güven duyarsınız ve bilirsiniz ki; birlikte pek çok şeyi çözeceksiniz. Yolun hep açık olsun, Filiz'ciğim.
     1 Beğeni    
İpek ÖRGÜT Fotoğraf
Uzm.Psk.İpek ÖRGÜT
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100212
Filiz hanım mesleki ve kişisel özelliklerine saygı duyduğum bir meslektaşımdır. Beraber aynı kurumda çalışma vesilesiyle tanıştık. Bu süreçte mesleğini titizlikle icra ettiğine ve kendisini yaşam boyu gelişim adına her zaman eğitimlerle desteklediğine tanık oldum. Bu sebeplerdendir ki psikoterapist olarak içtenlikle referans olabiliyorum. Donanımı,insan ilişkileri, etik değerleri göz önüne alındığında siz de iç rahatlığıyla bir terapist olarak tercih edebilir ya da referans olabilirsiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Nilgün HASAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100118
Filiz Koçak birlikte çalıştığım, mesleki yaklaşımına güvendiğim ve sevdiğim bir arkadaşımdır. Yıllar boyunca eğitimlere, süpervizyonlara katılarak bilgilerini yenileyip, kendini geliştirerek alanında uzmanlaşmıştır. Mesleki etiğe bağlılığı ve danışanlarına gösterdiği özeni her zaman takdir etmekteyim.Bilgili, samimi ve rahatça kendinizi açabileceğiniz alanında uzman bir psikologdur. Kendisini hi düşünmeden psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ayçin Özgür
5.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100095
Herkese merhaba, Filiz' i 10 yıldır hem meslektaş hem de dostum olarak tanıyorum. Kendisi alanında uzman ve hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir profesyoneldir. Bu 10 yıldır devam eden dostluğumuz sürecinde kendisinden öğrendiğim mesleki açıdan dahil olmak üzere çok şey vardır. Filiz bilgisini saklamayan yardımcı olmak için en iyisini hedefleyen birisidir. Etik değerlerine her koşulda sahip çıkan arkadaşımı her daim takdir ettiğimi bilmenizi isterim. Ona güvenle kendinizi bırakabilirsiniz, emin ellerde olacaksınız.
     2 Beğeni    
Burcu ARABACI YILMAZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100081
Filiz Koçak benim hem dostum, hem meslektaşım, aklına ve rehberliğine her daim güvendiğim ve ihtiyaç duyduğum yol arkadaşımdır. Kendisi ile tanışıklığımız 10 yıldan fazla bir süreye dayanır. Üniversite yıllarına dayanan, sonrasında aynı alanda çalışma fırsatını yakaladığımız, birbirimizden her zaman beslendiğimiz, güç aldığımız o uzun yıllar, onu daha da iyi tanımama vesile oldu... Onun insan yanının, toplumsal duyarlılıklarının, her şeyi daha iyiye taşımak için gösterdiği çaba ve emeğinin her zaman yakın tanığı oldum. Her zaman da yan yana olabilmek, ışığında hep kalabilmek dileğimle...
     4 Beğeni    
Özge TAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100042
Meslektaşımla yüksek lisans yaparken fikirlerinden, mesleki deneyimlerinden, perspektifinden oldukça yararlanma fırsatım oldu. Kendisinin mesleki deneyimlerine güvenim sonsuzdur ve halen mesleki paylaşımları benim için son derece önem taşımaktadır. Eğitimlerle sürekli alanına yenilikler katan bir meslektaşımdır. Güleryüzlü, yardımsever yaklaşımı ile danışanlarına çok faydalı olacağından eminim. İstanbul'da tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye edebileceğim alanında uzman kişilerden biridir.
     6 Beğeni    
Ezgi
2.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100026
Filizi yaklaşık 10 yıldır tanıyorum. Benim tanıdığım süre içerisinde mesleği ile ilgili kendini geliştirmek adına birçok eğitim aldığını ve mesleğini çok sevdiğini biliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum, arkadaşı olduğum için danışanım olamıyor maalesef, çoğu zaman keşke olabilseydi demişimdir. Filizi 3 kelimeyle tanımlarsam *Samimi ve aşırı fedakar *Mükemmelliyetçi *Adaletli Bu siteye yeni üye olduğu için çok fazla yorum görememiş olabilirsiniz fakat eminim ki insanlar Filizi tanıdıkça iyi ki bu kişiyi tanımışım diyecektir ve sadece olumlu yorumları okuyacaksınız.
     2 Beğeni    

Filiz KOÇAK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Filiz KOÇAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burcu ARABACI YILMAZ
Uzm.Psk.Burcu ARABACI YILMAZ
Burcu Arabacı Yılmaz, hem meslektaşım hem de yakın dostumdur. Kendisini yaklaşık 20 yıldır tanıyorum. Hem birlikte çalışmamız hem de dostluğumuz vesil...
Zeynep KAYA
Uzm.Psk.Zeynep KAYA
Sevgili Zeynep güler yüzüyle, yansıttığı enerjiyle ve kendine has ışığıyla kolaylıkla iletişim kurabileceğinizi düşündüğüm bir meslektaşımdır. Kendisi...
Eyüp SARI
Uzm.Psk.Dnş.Eyüp SARI
Eyüp Sarı ile eğitim sırasında uygulayıcı yardımcısı olması vesilesiyle tanıştım. Kendisinin çiftler konusunda merakı ve bu doğrultuda geliştirdiği bi...
Özge TAN
Uzm.Psk.Özge TAN
Meslektaşım Özge Tan'ın her zaman son derece özenle ve titizlikle yaklaşarak çalışmalarını yürüttüğünü gözlemlemişimdir. Eğitimleri bakımından oldukça...
Nilgün HASAN
Uzm.Psk.Nilgün HASAN
Nilgün Hasan ile aynı ekipte yer alıp da birlikte çalıştığımız bir dönemde tanıştık. Kendisiyle ekip arkadaşı olmak vesilesiyle, oldukça çalışkan ve...
İpek ÖRGÜT
Uzm.Psk.İpek ÖRGÜT
İpek Hanım, kendisiyle birlikte çalışma fırsatıyla tanıştığım, yıllardır tanıdığım çok değerli bir meslektaşımdır. Alandaki eğitim ve yenilikleri ta...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzm. Psk. Filiz Koçak
Halaskargazi Cad. Selimbey Apt. No:86 K:5 D:6 Osmanbey, Şişli
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(546) 446 71 81
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1981
(43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2005
(19 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Filiz KOÇAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Filiz KOÇAK Mesleki Videolar Videoları
-
panik atak, korku, panik atak terapisi, yetişkin terapi, emdr terapisi, travma, özgüven problemi, boşanma, depresyon, terapist, takıntılar, temizlik takıntıları, korkular, özgüven, stres, çift terapisi, ilişki sorunları, psikolojik danışmanlık, vajinismus, öfke, yeme bozuklukları, kilo kontrolü, ergenlik sorunları, sınav kaygısı, şişli psikolog, mecidiyeköy psikolog, bahçelievler psikolog, avrupa yakası psikolog, bakırköy psikolog, panik atak psikolog, panik atak şişli, panik atak bahçelievler, panik atak korkusu, depresyon psikolog şişli, depresyon mecidiyeköy, depresyon avrupa yakası, depresyon bakırköy, kaygı psikolog bakırköy, değersizlik hissi, değersizlik duygusu çözüm, hayır demeyi bilmek, sınır koymak, ağrı, baş ağrısı, migren, fobiler psikolog, bakırköy psikolog tavsiye, travma psikolog, özgüven psikolog bakırköy, öfke psikolog bakırköy

13:11
Top