2007'den Bugüne 82,728 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Günce TOROSLU

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Günce TOROSLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Günce TOROSLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGünce TOROSLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Günce TOROSLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Günce TOROSLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergenlerle bireysel danışmanlık hizmeti sürdürmektedir. Bireylerle yaptığı çalışmalar arasında; arkadaş ilişkileri, aile ilişkileri, okul motivasyonu, sınav kaygısı, hedef belirleme, öfke kontrolü, sosyal kaygı, depresyon, problem çözme becerileri, kendi farkındalığına varma, öz güven gibi konular yer almaktadır.
Yapılan çalışmalarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi tekniklerinden faydalanmaktadır.

Günce TOROSLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Günce TOROSLU'nun Özgeçmişi
Doğuş Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Lisans, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans bölümünden ‘Doğum Sonrası Depresyon’ konulu projesini tamamlayıp mezun olmuştur. Şuan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon eğitimine devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi boyunca Okan Üniversitesi Danışmanlık Merkezinde süpervizyon eşliğinde bireysel görüşmelerine devam etmiştir. Eyüp Devlet Hastanesi psikiyatri servisinde ve özel bir kolejde stajlarını tamamlamıştır. Ortadoğu Engelsiz Eğitim Derneğinde, görme engelli gençler ile üniversite sınavına hazırlık aşamasında yaşadıkları kaygı, meslek seçiminde yardım ve görme engelli olmanın yarattığı zorluklar üzerine bireysel görüşmeler yapmıştır.
...[Devamı...]

Günce TOROSLU Tavsiye Yazıları Günce TOROSLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 U.A (Danışan)
 IP: 31.200.18.ZW

29-11-2019
 TavsiyeNo: 112500
Günce Hanımı bir internet sitesinden buldum daha doğrusu ben değil annem bulmuş.Psikolog olayları pek sıcak bakmama rağmen ailemin biraz da ısrarı üzerine Günce hanımla görüştüm.Bütün ön yargılarımı kırdı diyebilirim.Çoğu psikiyatr terapinin t sinden bile anlamazken gerçekten terapi konusunda oldukça başarılı.Samimi ve içten yapısı nedeniyle problemlerinizi rahatça konuşabiliyorsunuz.Depresyon ve anksiyetem vardı üniversite sınavı öncesi sınav sürecini kendisiyle ilaçsız bir şekilde yürüttük.Ve şu anda tıp fakültesini kazandım ve kendisine bir teşekkürü borç bilirim.Psikologtan yana gerçekten her şeyimi paylaşabildiğim ablam oldu diyebilirim.Çalışanlar da gayet güler yüzlü samimi insanlar.Mekanda gayet güzel ve ferah.İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.İyi günler.
     1 Beğeni    

 İlayda A. (Danışan)
 IP: 193.140.111.ZJ

23-11-2019
 TavsiyeNo: 112410
Uzunca süre psikoloğa gitmeli miyim diye düşündükten sonra internetten Günce Toroslu'yu buldum ve sosyalleşme konusunda sorunlar yaşadığımı düşünerek terapiye başladım. Günce, bu sorununun altındaki sebepleri görüp onların üzerine giderek üstünü örttüğüm ailevi sorunlarımı düzeltmemi sağladı. Yapamam/söyleyemem dediğim şeyleri terapiyle birlikte yapabildim. Genç insanların bulundukları rolleri ve durumları anlayan, onların dilinden konuşan bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Sorduğu sorularla durumlara başka yerden bakmamı sağladı, fark etmediğim özelliklerimi, yanlışlarımı gördüğüm oldu. Kendisi de ofisteki çalışanlar da güler yüzlü kişiler. Ortamın ev dekorasyonunda olmasını da ayrıca seviyorum. Tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Özlem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.216.C

17-11-2019
 TavsiyeNo: 112325
1 yıl önce 11 yaşındaki oğlumun sorunlarını danışmak için gittiğim Günce TOROSLU, güzel yüreği ile benim ve oğlumun; yüreğimize, ruhumuza ve aklımıza ince dokunuşları ile hayatımıza yeni bir pencereden bakmamızı sağladı. Oğlumun sorunları olduğunu düşünürken kendimdeki eksiklikleri de fark ettim. Şimdi bambaşka bir açıdan bakabiliyorum.Daha çok vakit geçiriyorum oğlumla. Değerli olduğumu hissediyor hissettiriyorum. Bunu görmemi sağlayan Günce Hanıma minnettarım.
     1 Beğeni    

 Jesse (Danışan)
 IP: 94.54.21.Z

15-11-2019
 TavsiyeNo: 112309
Günce Hanım ile 1 aylık danışman terapist ilişkimiz var.Kendisi ile bir site aracılığıyla tanıştım.Çok sevecen ve samimi bir insan.İşinde oldukça profesyonel.Hastalığım konusunda bana çok yardımcı oldu.Bana kendim ile ilgili bilmediğim bir çok şey gösterdi.Seanslar benim için gerçekten çok aydınlatıcı oldu.Hayata bakış açım değişti.Çalıştığı kurumdaki herkes çok sevecen insanlar, seansların yapıldığı yerler çok ferah ve huzur verici.Kendisini herkese tabsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Nilüfer BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.64.CB

14-11-2019
 TavsiyeNo: 112291
Günce hanımı bir site aracılığıyla buldum, zor bir dönemdeydim çalıştığım yer ve evime yakın bir osfiste çalışıyordu ve sitedeki bütün tavsiyeler olumluydu o şekilde tercih ettim. İlk tanışmamızda ve seansta çok güzel karşıladı ve beni rahatlattı. Sonra hafta bir kendisiyle gorüşmeye başladık depresyonum ve anksiyetem vardı görüştükçe rahatladım, haftada 2 ye düşüdük sonra ayda bire bu sefer özgüven ve farkındalıklarım hakkında görüştük. Güleryüzlü, kibar, sakin ve rahatladan birisi. Firmada çalışanlarda çok kibar ve güler yüzlü, yer ferah ve rahat.
     1 Beğeni    

Günce TOROSLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Algı Psikodrama & Kişisel Gelişim ve Psikolojik Danışma Merkezi
Hoşdere Caddesi No:220/2 Yukarı Ayrancı
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 237 79 78
(Algı Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Doğuş Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Günce TOROSLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Günce TOROSLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Günce TOROSLU Mesleki Videolar Videoları
-03:33
Top