2007'den Bugüne 89,843 Tavsiye, 27,674 Uzman ve 19,689 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bengü GÜLDEREN
Psikolog - KKTC (Kıbrıs)

Bengü GÜLDEREN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bengü GÜLDEREN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(%75.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bengü GÜLDEREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bengü GÜLDEREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Girne şehrinin göbeğinde farkli bir atmosfer, asya esintili dekarosyonu ile yeşil ağaçlarla örtülü harika zen bahçesine bakarak içinize huzur veren manzarasıyla keyifle yapabileceğiniz kişiye özel Pilates ve Yoga dersleri... Size harika bir haberimiz var !!! Bu yıl Shivani life center’a klinik/terapi odası eklendi Psikolog Bengü Gülderen’den Pozitif Psikoterapi hizmeti alabilirsiniz!.... Girne Shivani Life center asıl odak noktası insan ve ruh sağlığı ve bu alanda yapılabilecekler….
 
Bengü GÜLDEREN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Shivani Life Center Psikoterapi Kliniği
Dağ Yolu Sokak. No:15 Girne/ Kuzey Kıbrıs
KKTC (Kıbrıs)
Psk.Bengü GÜLDEREN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi / Psikoloji (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bengü GÜLDEREN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel, Çift ve Aile terapi
Ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır.

Stres,
Depresyon,
Anksiyete,
Yas
Uyku Bozuklukları,
Duygudurum Bozuklukları,
Panik Bozukluk,
Özgül Fobi,
Sosyal Fobi,
Yeme Bozuklukları,
Obsesif-Kompulsif Bozukluk,
Travma sonrası Stres Bozukluğu,
Kişilik Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozuklukları,
Beden algısı bozuklukları,
Konversiyon ve Somatizasyon bozukluklar

Bengü GÜLDEREN Özgeçmis CV Psk.Bengü GÜLDEREN'in Özgeçmişi
Psikolog Bengü Gülderen, Zen felsefesi, yoga ve meditasyonla on yıldır iç içe olarak yoga ve pilates eğitmenlik mesleklerini klinik psikoloji ile birleştirerek Kuzey Kıbrıs'ın ilk Pilates ve Yoga alanında hizmet veren Psikoloğudur.

Yakın Doğu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden ‘K.K.T.C’ de Yasın Yaygınlığı Travma ile İlişkisi ve Risk Faktörleri’ tez konusuyla ve her dönem boyunca da dekanlık yüksek onur listesinde yer alarak lisansını tamamladı.

Lisans döneminde İstanbul'da Fransız Lape Hastanesi'nde staj yapmıştır.


Ara vermeden devam ettiği uzmanlık eğitimini Yakın Doğu Üniversite'nde Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji alanında 'Yoga Yapan Kişilerin Bilinçli Farkındalık, Öz Anlayış Ve Ruh Sağlığının İncelenmesi' tez konusuyla devam etmekte ve uzmanlık eğitiminin şu anda tez aşamasındadır.

...[Devamı...]

Bengü GÜLDEREN'in Makaleleri Bengü GÜLDEREN'in Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

Bengü GÜLDEREN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.Ö
7.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114705
Uzmanımız güler yüzlü, samimi, eleştri yapmadan birey odaklı çalışıyor .Bireyin haklarını koruyan terapi esnasında konuşulan konu orada kaldığının güvenini veriyor,iyi bir terapötik ilişki kuruyor. En önemlisi bireyin kendi müziğinin tınılarını oluşmasında birey odaklı çalışıp neyi istiyoruz ya da neyi istemiyoruzun üzerinde durarak katkı sağlıyor her bir seansta bu tınılardan ritim oluşup bireyin müziği oluşuyor yıllarca dinlediğimiz şarkıların da anlamlarına daha farklı bir pencereden bakmayı sağlıyor.
     Beğenin    
C.C
10.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114391
Psk.Bengu Gulderen ile tanismam kibrista yasayan bir akrabam araciliğiyla oldu. Kendisiyle tanistiğim anda guven veren enerjisi içime işlemisti. Ondan alacağim terapilerinhayatıma ışık olacağini kendisiyle konuşmaya başladığım anda anladım. Sakin, güven veren ses tonunun yanısıra olaylara bakış açısındaki derinliği ve zekası sayesinde onla olan terapilerimi iple çeker oldum.Onu tanımak benim için büyük bir şanstı.Umarım olabildiğince fazla insanın hayatına dokunur.Kendisini tanıdığım, tanımadığım herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
G. K
9.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114382
Lisans hayatımda tanıma fırsatı bulduğum müthiş bir karakter.. Bazı karşılaşmalar veya tanışmalar şans olarak nitelendirilir. Bende ki karşılığı da tam olarak "şans".. Yadsınamaz zekası, kültürü, duruşu, dürüstlüğü, öz saygısı ve tavrı her zaman bende hayranlık uyandırmıştır. Bahsettiğim bu özellikleri ve yaşam deneyimleri benim hayatıma olumlu anlamda çok şey kattı. Lisans hayatında ki başarısı ve hırsı ile beni her zaman motive etmiş ve örnek olmuştur. Mesleki hayatında başarılarının daha da artacağından hiçbir şüphem yok. Böyle bir meslektaşım olduğu için oldukça mutluyum :)
     Beğenin    
E.Ö
9.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114376
Psk. Bengü Gülderen’i kendisinden terapi alan arkadaşlarımdan sık sık duymuştum. Uzun zamandır gitmiş olduğum bir terapistim olmasına karşın, Psk.Bengü Gülderen ile tanışmak istedim amacım sadece tanışmak olsada ilk karşılaşmamız terapi şeklinde geçti. Kendisinin anlayışlı tavrı, sakinliği ve benim anlatımlarım karşısında ki tutumu, sorunlarımla mücadele etmemde hızlı sonuçlar almam neticesinde de, bundan sonraki süreçte terapilerime Psk Bengü Gülderen ile devam etme kararı almamda buyuk etken oldu. Psk. Bengü Gülderen’e giderken mutlulukla gidiyorum. Bana vermiş olduğu katkılardan ve kendimle ilgi yol katetmeme yardımcı olduğundan ötürü kendisine burdan da çok çok teşekkür ederim...
     Beğenin    

Bengü GÜLDEREN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : “Vizyonunuz yalnızca kalbinize baktığınızda netleşir… Dışarı bakan, hayal kurar. İçeri bakan, uyanır.” (C.G. Jung, psikanalist, 1865-1961)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Shivani Life Center Psikoterapi Kliniği
Dağ Yolu Sokak. No:15 Girne/ Kuzey Kıbrıs
KKTC (Kıbrıs)
Psk.Bengü GÜLDEREN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 887 55 88
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Bengü GÜLDEREN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Bengü GÜLDEREN Mesleki Videolar Videoları
-
panik atak, kaygı, depresyon, öz güven, travma ve yas, terapist girne, bedensel ağrı, kktc psikolog, konversiyon bozukluklar, yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları, alkol bağımlılığı, madde bağımlılığı, uyku problemleri, paranoid bozukluk, sigara bağımlılığı, obsesif kompulsif bozuklu, takıntı, anksiyete, cinsel işlev bozukluğu, vajinusmus, bipolar, duygudurum bozuklukları, çoklu kişilik, bağımlı kişilik, sosyal fobi, çekingenlik, anoreksiya nervoza, bulimiya nervoza, tıkanırcasına yemek, hastalık hastası, özgül fobi, kıbrıs psikolog, distimi depresyon, bireysel terapi girne, hipomani, çift terapi girne, aile terapisi girne, girne psikolog, nörolajik bozukluklar, iyi hissetmek, pozitif düşünce, negatif düşünce, düşünce bozukluğu, borderline, sınırda kişilik, bilinçdışı, psikolog bengü gülderen, narsistik

19:56
Top