2007'den Bugüne 92,471 Tavsiye, 28,238 Uzman ve 19,997 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Deniz BAĞDAŞ
Psikolog - İzmir

Deniz BAĞDAŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Deniz BAĞDAŞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Deniz BAĞDAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı bir zihin, huzurlu bir hayat için adım atın ve gelin hikayenizi birlikte dinleyelim.
 
Deniz BAĞDAŞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Pozitif Yaşam Merkezi
Beyazevler Mahallesi, 555/2 Sokak, No.2, Pozitif Yaşam Merkezi, Gaziemir/İzmir 
(Bu Adreste Hafta İçi Danışan Kabul Edilmektedir.)
Psk.Deniz BAĞDAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce- İleri
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi/Psikoloji (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Deniz BAĞDAŞ Özgeçmis CV Psk.Deniz BAĞDAŞ'ın Özgeçmişi
Psikolog Deniz BAĞDAŞ, 2010 yılında ODTÜ Psikoloji Bölümü Lisans mezuniyeti sonrası kamu ve özel sektörde 14 yılı aşkın süredir görev almıştır. Eğitim kurumlarında ve psikolojik danışma merkezlerinde çalışmış, bu sürede çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık ile ebeveyn danışmanlığı yürütmüş, birçok yetişkin/çocuk grup psikoeğitimleri ve grup psikoterapisi gerçekleştirmiştir.
Ayrıca kamuda 2 yıl boyunca yöneticilik ve proje yürütücülüğü yaparak toplum sağlığı alanında yeni hizmetleri faaliyete geçirmiştir.
Psk. Deniz BAĞDAŞ, şu an halen psikolog olarak tam zamanlı çalışmaya devam ettiği Gaziemir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün yanında sivil toplum örgütleri ve özel girişimler ile gönüllü işbirliklerinde bulunmakta, UNDP programları tarafından desteklenen projelerde uzman olarak kolaylaştırıcılık yapmaktadır. ...[Devamı...]

Deniz BAĞDAŞ'ın Makaleleri Deniz BAĞDAŞ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
2 Yazı/Döküman
◊ Sınav ve Sınanma Kaygısı ÇOK OKUNUYOR

Deniz BAĞDAŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ23.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127803
Deniz Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalışmaya başladık. Deniz Hanımla anksiyete bozukluğu ve depresyon sorunum üzerine çalışıyoruz. Yaptığı gözlem ve testler sonucunda beni bir psikiyatriye yönlendirdi şuan ikisini birlikte yürütüyorum ve çok memnunum. Deniz Hanım çok güler yüzlü ve sıcakkanlı. Kendisi alanında gerçekten çok deneyimli ve başarılı bir psikolog, iyi ki tanışmışız diyorum. İlk başladığımdan beri kendimde çok olumlu değişiklikler görüyorum ve bu beni çok mutlu ediyor.
     2 Beğeni    
Yasemin
YENİ23.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127801
Deniz Hanım ile kızım üniversite sınavına hazırlanırken beraber sınav kaygısı, odak sorunu üzerine çalıştılar.Kızım kendisi ile görüşmeler neticesinde çok rahatladı.Deniz hanımın gençlere sakin, hoş yaklaşımı, sınav stresi üzerine donanımlı olması sonucu beraber çok yol katettiler.Kendisinin tecrübesi ve ayrıca Odtü mezunu olması, yüksek hedefle sınava hazırlanan ve ODTÜ hedefleyen kızım üzerinde çok olumlu etkiler yarattı.kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Nedime
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ23.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127800
Deniz hnm ile çıktığımız bu meşakkatli yolculukta her zaman yanımda oldu desteğini anlayışını hiç bir zaman eksik etmedi. Duruşu zerafeti sabrı olaylara bakış açısı beni her zaman cesaretlendirdi.Tecrübeli sorumluluk bilinci olan çok iyidir yoldaş rehper psikologdur kendisi. Bugün hayatımda olmazları oldurabilen irademe güç katan çok iyi bir insan. Mutlu olmak için iyileşmek için kendinizle barışmak hayatı anlam katmak için doğru bir adres olduğunu düşünüyorum. İyiki hayatıma önemli ve büyük dokunuşlar yapıyor ben kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Aslında daha çok şeyler yazmak isterdim. En kısasını özünü yazmaya çalıştım içimden geldiğince. İşte bu yüzden yolunuz mutlaka kesişmeli diyorum. iyiki varsınız Deniz hnm iyiki yollarımız kesişmiş. ❤️
     3 Beğeni    
Belgin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ23.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127799
ben deniz hanımla ücretsiz bir etkinlikte tanıştım zor bir dönemden geçerken yüreğimi kafamı rahatlatan karşısında hüngür hüngür ağlamaktan çekinmediğim her ihtiyaç duyanın tanışması gereken bir uzman olduğunu düşünüyorum tavsiyede bulunurken önce beni tanıyıp önceliklerimi anlayıp tavsiyede bulunması beni çok etkilemişti. mesleğindeki eksiklerini görecek kadar uzman değilim bana göre yeterli ve uyumluydu 3 sıfatla anlatmak istersem güler yüz sıcak sohbetçalışma ortamı ise gayet anlayışlı çalışanlar ve sıcak bir ortamdı.
     3 Beğeni    
Kader
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ23.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127798
Kızımın kaygı problemi vardı bu konuyu aşmak için psikolog arayışındaydım.Daha önce özel bir yerde denedim ama memnun kalmayınca 2. seansta bıraktık.Daha sonra belediyeninde böyle bir hizmeti olduğunu duydum ve götürmeye karar verdim.İlk seansımızda Deniz hanımla tanıştık önce benimle iletişime geçip ailemizi kızımı tanıdı.Profesyenel duruşu,içtenliği ve samimiyetine ilk görüşte çok güvendim. Sonra kızımla seansa başladılar. Kızıma yaklaşımı,samimi oluşu değişik teknikleri kullanarak kızıma yardımcı oluşu benide kızımıda çok etkiledi.Sayesinde kızım kaygılarından kurtuldu.Ben kızım olmadığı bir zaman diliminde kendi ile karşılaştim kızımın kaygıları konusunda birşey sordum bana üşenmeden yarım saat boyunca ayak üstü ne yapmam lazım nasıl davranmam gerekiyor tavsiyeler verdi.Benim için çok kiymetliydi çünkü bugüne kadar gördüğüm psikologlar randevu al gel derken deniz hanım beni geri çevirmedi dinledi ve yönlendirme yaptı.İşini severek yaptığı,farklı teknikler kullanıp sıradanlıktan çıkmış oluşu,çoçuğun ne istediğini iyi analiz eden ona göre tavsiyelerde bulunan eve değişik ödevler vererek kızımı sürekli nabzını canlı tuttu.Seanslarımız çoktan bitti ama kızım halen Deniz ablasını sayıklıyor.Bir çoçuğun kalbine dokunuşu bence herşeye bedeldi.Biliyorum ki mesleğinde daha iyi yerlerde olacak iyiki tanıdık iyi haytaımaza dokundu Yolu açık olsun.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pozitif Yaşam Merkezi
Beyazevler Mahallesi, 555/2 Sokak, No.2, Pozitif Yaşam Merkezi, Gaziemir/İzmir 
(Bu Adreste Hafta İçi Danışan Kabul Edilmektedir.)
Psk.Deniz BAĞDAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 129 05 35  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi/Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Deniz BAĞDAŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce- İleri

Deniz BAĞDAŞ Mesleki Videolar Videoları
-
gelişim psikolojisi, ebeveyn tutumları, iletişim becerileri, kişilerarası ilişkiler, duygudurum bozuklukları, kaygı bozuklukları, depresyon, anksiyete, stresle baş etme, obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, özgüven ve sorumluluk gelişimi, çocukluk korkuları, travma sonrası stres bozukluğu, akran zorbalığı, öfke yönetimi, sınav ve performans kaygısı, sağlık, psikoloji, çocuk psikolojisi, takıntı, odaklanma problemi, dikkat eksikliği, hiperaktivite, teknoloji bağımlılığı, bilinçsiz telefon kullanımı, boşanma, ölüm, arkadaş ilişkileri, başarı, akademik performans, okul yaşantı problemleri, travma, stres, çocuk ve ergen psikoloğu, bireysel psikoterapi, uyku ve yeme problemleri, ayrılık anksiyetesi, çatışma yönetimi, öğrenme güçlüğü, psikolojik danışman, deprem korkusu, salgın, karanlık korkusu, ders çalışma davranışı, aile danışmanlığı, çift danışmanlığı, kişisel gelişim, izmir psikolog

18:02
Top