2007'den Bugüne 87,045 Tavsiye, 26,998 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

26,998

Uzman Makaleleri:

19,257

Yayınlanan Tavsiye :

87,045


Şu anda sitemizi 1968 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,257)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5135)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (468)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Çocuklar Anne Babadan Ne İster?
[Psk.Şeyma KOÇAK]
Boşanma
[Psk.Dnş.Enis TUŞTAŞ]
Ergenlik Döneminde Stres ve Etkileri
[Psk.Dnş.Büşra EMÜL]
“felaket Öngörülerinden Kronik Kaygılara Ne Fazla Ne Eksik?”...... (Yaygın Anksiyete Bozukluğu)
[Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN]
Sistemik Cinsel Terapi Süreci ve Danışma Oturumları İçeriği
[Psk.Aydın Deniz YÜCE]
Toplumsal Cinsiyet Rolleri
[Psk.Aydın Deniz YÜCE]
Depresyon Nedir
[Psk.Ömer ÖZSELÇUK]
Wisc-4 Zeka Testi (Wisc Son Sürümü)
[Psk.Aysu AVCI]
Sınav Kaygısı Nedir?
[Psk.Furkan YAVUZ]
Kadına Yönelik Şiddet Nedir?
[Psk.Furkan YAVUZ]
Koronavirüs (Covid-19) Sürecinde Doğru Okul Seçimi Rehberi
[Psk.Burcu BAŞOĞLU]
Günah, Utanç ve Suçluluk: İşe Yaramayan Döngüden Çıkmak
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Sirkadiyen Ritim ve Beslenme
[Dyt.Funda ÜNAL]
En İyisini Bekleyin: Beklentinin Gücü
[Psk.Burcu BAŞOĞLU]
Bilişsel Davranışçı Terapi ve Agorafobi
[Psk.Burcu BÜGE]
Değersizlik Duygusu
[Psk.Mehmet GÖRÜROĞLU]
Veteriner Dermatoloji - Veteriner Deri Hastalıkları
[Vet.Hek.Doç.Dr.Ali AYYILDIZ]
Hayır De!
[Psk.Dnş.Ümran ÖRKÜN]
İmplant Tedavisi Hakkında Merak Edilenler
[Dr.Dt. Canan ÇOLAK]
Psikoterapi Beyni Değiştirir
[Psk.Gülcem YILDIRIM]
Sınav Stresi Nasıl Yenilir? Sınav Kaygısı Tedavisi, İşinize Yarayacak Öneriler
[Psk.Feyyaz ENGİN]
Aile Bağımlılığının Evliliklere Yansımaları
[Psk.Namık ACAR]
Sadakatsizlik
[Psk.Begüm SAYAN]
Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kaygı Bozuklukları
[Psk.Burcu BÜGE]
Otizmli Bireylerde Tuvalet Eğitimi Ne Zaman ve Nasıl Olmalı? Tuvalet Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar Neler? Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir ?
[Berivan TANIRGAN]
Ev Ortamında Korkuyu Nasıl Ortadan Kaldırırız
[Psk.Tuğçe ŞAHİN]
Terk Depresyonundan Sakınmak: Masterson Yaklaşımı’nda Gerçek Kendiliğe Karşı Sahte Kendilik
[Psk.Gizem KARAKAŞ]
Psikolojik İlk Yardım Nedir? Nerelerde Kullanılır? Deprem Sonrası Psikolojik İlk Yardım
[Psk.Feyyaz ENGİN]
Obsesif Kompulsif Bozukluk (Okb) Nedir?
[Psk.Gökhan BİNGÖL]
Bütün Parçaların Toplamından Fazladır: Bağlantısal Bütünsellik ve Gestalt Psikolojisi
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Merve COŞKUNSU, Isparta, Psikolog / Psk.Danışman
Beyza TURAN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Sümeyye ÇETİN, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Eyyüp TOKMAK, Diyarbakır, Psikolog / Psk.Danışman
Aydan AKTAŞ, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Mustafa DOĞAN, Karabük, Psikolog / Psk.Danışman
Sümeyra DEMİR, Van, Psikolog / Psk.Danışman
Burcu ERBOZ, İzmir, Fizyoterapist
Seren ÇAKIRKAYA, İstanbul, Psikolog / Psk.Danışman
Emine BULUT, Trabzon, Diğer
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Gizem BERİKAN BEYDEMİR Fotoğraf
Uzm.Psk.Gizem BERİKAN BEYDEMİR
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : G.E. , Dün 14:46
Gizem Hanim ile online bir uygulama sayesinde yollarimiz kesisti ve 10. seansimizi geride biraktik.Gizem Hanimin sicak kanli ve samimi karakteri, yonelttigi sorularin yonlendiriciligi sayesinde ilk seanstan itibaren kimseyle konusmadigim,konusabilecegimi de dusunmedigim durumlari filtresiz bir sekilde konusabiliyoruz.Kendisiyle gerceklestirdigimiz EMDR calismalari sayesinde kendime kodladigim olumsuz duygu,dusunce ve davranislarimda her seans sonrasinda ilerleme kaydettigimi goruyorum.Calismalar sirasinda aldigi notlar,sizin soylediginizi bile unuttugunuz detaylari bambaska bir konu konusulurken size animsatip baglanti kurmasi isine ve size verdigi onemin en onemli gostergelerinden bence.Okudugu kitaplardan ve katildigi guncel seminerlerden verdigi orneklerden kendini surekli gelistiren birisi oldugunu anlayabilirsiniz.Ilk seansimizdan itibaren ayni frekansi yakalayip bu yola birlikte ciktigimiz icin kendimi cok sansli hissediyorum.
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Merve KURBAN YAĞMUR Fotoğraf
Dyt.Merve KURBAN YAĞMUR
Balıkesir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi30 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sinem ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı , Dün 11:18
Herkese merhabaaa merve hanımla yaklaşık 5 yada 6 haftadır başladık benim serüvenime ama iyi kide başkadık iyi ki de tanıdım ben polikistikover sendromu olan bu hastalık nedeniyle insülin direnci yüksek olan yaşadığımız şu körfezde özel yada devlet gitmediği diyetisyen kalmayan ama bi türlü kilosunu düşüremeyen biriydiiimm eşim merve hanımı bulana kadr ☺ Kilo vermem gerekiyordu kistlerden kurtulmam gerekiyor ve evimize bir birey daha katmak istiyorduk bi türlü beceremiyorum yani 2 3 kilo gidiyo sonra yok gitmiyo daha da geliyodu eşim instagramda dolaşırken merve hanımı görmüş bi yaz bakalım bir konuş sana yardım edebilecek mi dedi bende hani hep gidiyorum bi sonuç alamıyorum yada ilgi yok ya istemedim başta sonra ısrar edince yazdım konuştuk onlıne diyet programı istedim bana o şekilde yardımcı oldu o kadar samimi ve pozitif bir enerjisi var ki hayran kalırsınız arkadaşımmış gibi hissediyorum sanki çok önceden beri tanıyormuşum gibi çok şeker dünyalar tatlısı bir hanımefendi bi o kadar kibar ve naif ❤ Başladık işte ben tartılmamıştım evde tartımda yoktu ilk 95 yazalım dedim salladık ertesi gün iş yerinde bi tartıldım 99 😱 inanılmaz şaşırdım sonra dedim kıyafetler var eve tartı alım sabah ilk uyandığımda kıyafetsiz tartılınca net sonuç olur merve hanımcımda öyle istemişti zaten diyetin 5. Günü falan tartım geldi 97.55 geldim hemen attım merve hanıma gel zaman git zaman şuan 89 kiloyum 🥳 he bak şunu atladım gluten alerjim yok ama gluten bnm pko has... [Devamı..]
     Beğenin    

Uğur ŞENOL Fotoğraf
Uzm.Psk.Uğur ŞENOL
Zonguldak
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : B.E. , Dün 01:24
Danışabileceğim bir psikolog ararken internetten Uğur bey'in ismine rasladim. Bi cesaret dedim ve randevu aldım. Çünkü internetten arastirmamla tanıştım ve ilk tereddüt ettim açıkçası. Nasıl biri işinde iyi mi kötü mü hicbir bilgim yoktu. Ama iyi ki Uğur beyle karşılaşmışım. Ilk gorusmemizden son görüşmemize kadar birebir herşeyle sadece kendileri ilgilendi ne bi sekreter vs.bir üçüncü şahıs yoktu. Seanslarda başka hastalarla denk gelme,görme,duyma olayı olmasin diye tüm olanakları sağlamış bir psikolog yani cok dusunceli bir davranis bence. Ayrica cok ilgili cok samimi cok bilgili ve kendini cok iyi gelistirmis bir doktor. Acaba cok resmi biri mi, gorusmeler cok mu resmi gecer acaba diye tereddutlerim vardi ama tam tersi, Benim uğur beyi arayıp soracağım şeylerde bile uğur bey beni arıyordu soruyordu sürekli iletişim halindeydi. Sadece seanslarda degil yani 7/24 iletişim halinde olabiliyorsunuz ve anında geri dönüş yapan birisi. Özellikle gizliliğe olan hassasiyeti cok değerli. Insani rahatlatan bir iletisimi var kesinlikle. Ve en önemlisi isini para için değil sevdiği için yapan birisi. Teşekkürler Uğur bey.
     2 Beğeni    

Dr.Psk.Özlem OKUR
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Meltem , 13-05-2021 20:33
Özlem Hanım ile, kendisinden terapi hizmeti alan yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile çalışmaya başladım ve 1 yıldır terapi alıyorum. Daha önce farklı terapistler ile çalışmıştım ancak devamlılık sağlayamadık. Özlem ile çalışmamızın en çok sevdiğim yönü, kendisi ile rahatça konuşabilmem. Terapiden ziyade sohbet ediyormuşuz gibi hissediyorum ve birçok şeyin farkına varmamı sağladı. Kendimi daha iyi tanımak ve iyileştirmek için çıktığım bu yolda, Özlem hanım pozitif enerjisi, güler yüzü ve harika yorumları ile çok iyi bir yol arkadaşı.
     Beğenin    

Gülcem YILDIRIM Fotoğraf
Uzm.Psk.Gülcem YILDIRIM
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi45 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 33 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : İ.s , 13-05-2021 18:16
Gülcem hoca tanıdığım kadarıyla etkileşime açık, aktif, edindiği bilgiyi paylaşma noktasında oldukça bonkör bir insan. Kendisi ile yaptığımız ortak çalışmalarda sınırları güzel koyabilen ama samimiyeti de hissedilen biri. Tanıştığım için memnun olduğum, irtibatımı sürdürmek istediğim bir insan olduğu için bir çok insanın hayatına dokunmasının o insanlara da iyi geleceğini düşünüyorum. İnsanlarla konuşurken onlar üzernde pozitif etki bırakıyor. Sayfasında sürekli yeni yayınlar yapıyor. Hem kendi değişime çok açık hem de çalışmaları bu yanından epey besleniyor. Umarım daha güzel birçok işte çalışma fırsatımız olur.
     Beğenin    

Şeyma AĞAR PEHLİVAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Şeyma AĞAR PEHLİVAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Eda dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 12-05-2021 22:13
Merhabalar Değerli Arkadaşlar, Bugün size çocuklarımı büyütmek için çıktığım yolda ışık tutan bir uzman ile yolumuzun nasıl kesiştiriniz anlatacağım.. Çocuklarımın gelişme çağında hem işime dönüp hem de annelik görevimi ehliyle yerine getirmek için çabalarken bir okul arayışına girdim. Eş,dost,tavsiye derken bir okul ile oryantasyon sürecine başladık. Şeyma Hanım,ilk gün henüz 2 yaş 6 aylık olan çocuklarımla her psikoloğun yapması gerektiği gibi yakından ilgilendi ve buraya kadar her şey normaldi. Ertesi gün,yani 2.günümüzde oğullarımdan bir tanesi duvarda bir örümcek gördü ve heyecanla bana gösterdi. Ben korkarak seslenince temizlik personeli beni duydu ve o örümceği peçeteye sararak bahçeye doğru attı.. O dakikadan sonra Yaman sürekli “anne gitti,anne yok,anne nerde?”gibi sorular sordu. 3.gün okula gittiğimizde inanılmaz bir şey ile karşılaştık. Şeyma Hanım,örümceğin alındığı yere henüz biz gelmeden bir örümcek çizmiş ve biz geldiğimizde onu oradaymış gibi görmemizi sağladı. Dünya için küçük oğlum için çok büyük anlamı olan bu davranış,bize önce bir insan,sonra bir uzman ve en önemlisi mükemmel bir aile dostu kazandırdı. Yolumuzun kesişmesi ile onur duyduğum değerli hocamı size tavsiye etmekten mutluluk duyarım.
     1 Beğeni    

Şeyma AĞAR PEHLİVAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Şeyma AĞAR PEHLİVAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Cansu E. , 12-05-2021 22:03
Uzm. Klinik Psikolog Şeyma Ağar Pehlivan ile araştırmalarım sonucunda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşme fırsatı yakaladım. Kızım için Denver gelişim testi yapacak ve bize tavsiyelerde bulunacak bir uzman arayışımız vardı eşimle. Şeyma Hanım da tam bu noktada yolumuza ışık oldu . Test sırasında kızımla olan iletişimi ve bizlere verdiği tavsiyeler neticesinde , hem mesleki açıdan yeterliliği hem de psikolog-danışan ilişkisinde kurduğu mükemmel denge ile kalplerimize taht kurdu. Kızımızı büyütme sürecinde kendisinden danışmanlık almaya devam edeceğiz. Çevremizde bir çok arkadaşımıza da tavsiyede bulunduk ve hepsi de çok memnun kaldılar . Bizlere çok yardımcı oldu , çok çok tavsiye ederiz.
     1 Beğeni    

Serhat TÜRKTAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Serhat TÜRKTAN
Eskişehir
TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi38 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : OT , 12-05-2021 21:42
Merhabalar, Serhat bey ile yaklasik 10 yil once tanistim. Is hayatina ve hayata alismaya calistigim ve bocaladigim bir donemdi. Kendine guvenmenin, mucadelenin, ne demek oldugunu unuttugum, olumsuzluk fikir ve dusuncelerle, gelecek korkulari ile dolu oldugum bir donemdi. Hayatin bir sonraki asamasina sanirim gecemeyecektim eger degismeseydim. Tabiki kolay olmadi ve zaman aldi. Ancak gecmise donup baktigimda Serhat bey'den o donemde aldigim danismanligin donum noktasinin baslangici oldugunu dusunmekten kendimi alamadim hic. 6-7 seans danismanlik aldim. Bazen psikodroma, bazen hipnoz, bazen sohbet ile dolu dolu seanslarimiz oldu. Hatta; saka yapmiyorum, çocukluguma bile indik seanslarin sonlarina dogru. Hic unutmuyorum o korku dolu cocuga sormami istemisti, "oyuncak istermiydi". Itfaye arabasi istemisti o cocuk. Serhat bey'in tavsiyesi ile ona, arabasini verdim yaninda oldugumu korkmamasini tavsiye ettim. Olay hala dun gibi aklimda canlaniyor. Yillar gecti, su an basarili sayilabilecek bir is hayati olan, evli ve cocuklari ile guzel bir hayat suren, insanlar arasinda guclu, dayanikli, guvenilen ve iletisimi ile çözebilen, kendine guvenen bir karakter haline geldim. Gecmisi andigim bugun, aslinda yillar once yapmam gerekeni sonunda yapmak istiyorum. Tesekkurler Serhat bey...
     1 Beğeni    

Şeyma AĞAR PEHLİVAN Fotoğraf
Uzm.Psk.Şeyma AĞAR PEHLİVAN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ömer Kutsal , 12-05-2021 20:51
İşinde yetkin ve son derece ilgili bir Psikolog. Danışanların tamamına aynı ilgiyi ve yardımseverliği gösterdiğine bizzat şahit oldum. İşini severek yaptığını tanıştığınız anda fark ediyorsunuz ve bazı diğer psikologlardaki gibi geçiştirme olayı yok. Düşündürmeye ve konuşmaya teşvik eden tavırlarıyla kişinin iç dünyasını keşfetmesine yardımcı oluyor. Genç yaşına rağmen son derece bilimsel bir metot izleyerek danışmanlarına yardımcı oluyor. Eğer psikolog konusunda ön yargılarınız varsa bu önyargıları dağıtmak için çok uygun biri. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Saffet YAZAN VURDEM Fotoğraf
Psk.Dnş.Saffet YAZAN VURDEM
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Dilek BİNGÖL , 12-05-2021 19:24
Sevgili arkadaşım, meslektaşım Saffet Hanımla aynı okulda 11 yıldır görev yapmaktayız. Birçok öğrencimizin ve velimizin, en zor durumlarında psikolojik desteğiyle hayatlarına olumlu yön vermiştir. Bunu yaparken de profesyonelliğinin yanında içten ve samimidir. İşini severek yapar. Sakin ve gözlemcidir. Birçok eğitimlere katılarak sürekli kendini geliştirir. Hem bana, hem de iki çocuğuma psikolojik anlamda çok yardımı dokunmuştur. İş ve dostluk ilişkilerini çok iyi ayıran, hayatımda olduğu için çok mutlu olduğum kıymetli bir psikolojik danışmandır. Gönül rahatlığıyla eş, dost, akraba ve öğrencilerime tavsiye ettiğim tek isimdir.
     1 Beğeni    

Sinem IŞIK Fotoğraf
Psk.Sinem IŞIK
Denizli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Dilek YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 11-05-2021 23:41
Sinem hanım çok cana yakın ilk günden bu yana samimiyeti ile bizi dinleyen yol gösteren ,gerektiğinde hayır diyebilmeyi ögreten çok içten birisi , danışanlarına gerekenden fazla değer veren ve her konuda seanslar dışında bile her zaman yardımcı olan bir kişidir 🌸 En ufak bir konuda hemen yazıp cevap alabildiğim beni aydınlatan ve içimi rahatlatan, Kendimi geliştirmem için bana yol gösterici olan, hakkımı savunmamı, güven konusunu ayrıntılarıyla öğrenmemi sağlayan psikologdan çok daha yakın bağ kurabildiğim biridir 🌸🌸
     Beğenin    

Uzm.Psk.Çıdam KUMKALE SÖNMEZ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
 
Tavsiye Eden : B.G. , 11-05-2021 17:47
İlişki problemleri yaşamamız üzerine Çıdam Hanım'a internet aracılığıyla ulaştım. Seanslarımızı da çift terapisi olarak gerçekleştirdik. Kendim de bir psikolojik danışman ve aday klinik psikolog olarak bu işin içindeyim, bu sebeple mesleki açıdan da daha doğru değerlendirmelerde bulunabileceğimden emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla destek alabileceğiniz, profesyonel duruşuyla sizi seansın içine alan, kabul edici yaklaşımıyla kendinizi kolayca açabileceğiniz, yetkinliğine inanılmaz saygı duyduğum bir psikolog. Bunun yanında sürekli kendisini geliştiren ve size yardımcı olmak için tüm becerilerini kullanabilen birisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi150 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : S.Y. , 11-05-2021 17:28
Ben çok mücadele ettim psikolojik desteğe ihtiyacım yok,kendim hallederim diye.. Yeğenimin tavsiyesi ve eşimin desteğiyle başladım nihayet..6. görüşmem olacak ama şimdiden kendimi daha iyi hissediyorum.İyi derken hoppidik guppidik mutluyum edalarında değil; farkına varıyorum kendimin..Bu beni hem şaşırtıyor hem üzüyor (kaçırdığım zamanlar için, geç kaldığım için),hem de ümitlendiriyor.. hemencecik geçsin bitsin düzelsin istiyorum lakin kendisinin de dediği gibi; SABIR!!! Ben iyi ki diyorum ve kendisiyle mücadele edenlere sesleniyorum: İmkanınız varsa kendiniz için bunu yapın,bu ayıp değil, zayıflık değil.. Faydası olacağına inanıyorum ben💯 ki şimdiden başladı bile 🤗🌼 Güler yüzlü olması da beni çok pozitif etkiliyor❤️
     1 Beğeni    

Yunus Emre UZUN Fotoğraf
Dyt.Yunus Emre UZUN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi301 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 89 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Duygu DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 11-05-2021 16:21
Değerli Emre bey i şiddetle tavsiye ediyorum Kendisi son derece profesyonel, danısanini dinleyen anlayan sabırlı samimi ve mesafeli bir uzman.... Kendisiyle yaklaşık 2 aydır birlikteyim ve kendisi benim üzerimden desteğini hiç cekmedi... Düşük kilodan düşük kiloya inmek zordur, vecok sabır ister. Emre beyden önce denemedigim program ve diyetisyen kalmamisti diyebilirim. Hedefime ulaşmis olmanın rahatlığıyla kendisini tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.
     Beğenin    

Seren ÇAKIRKAYA Fotoğraf
Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
Tavsiye Eden : Eylem , 11-05-2021 14:16
Sevgili psikoloğumuz mesleğini etik ahlak ilkeleri çerçevesinde yapan mesleki nitelikleri bakımından iyi ve sürkeli kendini geliştiren iyi gözlemleyen mesleki nitelikler ve deneyimleri bakımından iyi bir seviyede olan bir psikolog olur kendisi. Mesleğinin tüm ahlaki ilkelerinin bilinçinde olan ve o şekilde hareket eden gizlilik esasını dikkate alarak çalışan bir psikologtur. Dolayısıyla kendisini tavsiye ediyorum Gerek anlamda iyi etkileyici ve sağlıklı doğru bir seans almak istiyenlerin kendisine başvurmalarını tavsiye ederim gerçek anlamda size çok faydası olacağını düşünüyorum.
     Beğenin    

Ümit AKÇAKAYA Fotoğraf
Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA
İzmir
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi125 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 102 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sena , 11-05-2021 10:55
Hayatımın bir döneminde mutlaka terapi sürecinin olacağını, yolunda gitmeyen birşeyler olduğunu biliyordum.Kendimi en yalnız, fazlasıyla tükenmiş hissettiğim bir dönemde terapi almaya karar verdim.Artık hayat katlanılmazdı.Kimseyle gerçek bir ilişki kuramıyordum.Korkular hayatımı ele geçirmişti.Sürekli bana bi şeyler anlatmaya çalışan rüyalar görüyordum. Beynim bi türlü dinlenemiyordu.Yapabileceğim tek şeyin şikayet etmek olduğuna inanmış, öğrenilmiş çaresizlik içindeydim.Terapi sürecinde Ümit bey kendi özümle ilişkimin ne kadar kopuk olduğunu bana dürüstlükle gösterdi.Korku maskesi arkasına saklandığımı, kendim olarak bir şahsiyet olarak var olamadığımı, iç yalnızlığımın getirdiği bir dış yalnızlık yaşadığımı artık biliyorum.Uğradığım manipülasyonların farkındayım.Hem terapiler hemde sonrasında kendimi geliştirmelerimle bunları farkettim.Artık geleceğe umutla bakabiliyorum.
     Beğenin    

Esen ACARER KAHYA Fotoğraf
Psk.Dnş.Esen ACARER KAHYA
Çanakkale
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Banu Site Editörleri Tarafından Kapatıldı , 10-05-2021 23:54
Esen hanımla bir başka meslektaşının verdiği tavsiye üzerine tanıştım. Çok pozitif bir yaklaşımı olması beni etkiledi. Sorunlarıma çözüm bulmama yardım etti ve etmeye de devam ediyor. Görüşmemizi bir kaç defa ertelememe rağmen anlayışla karşıladı. Kitap ve kaynak tavsiyeleri kafamı açtı. Kendi deneyimlerinden örnek vermesi insani olarak ne kadar samimiyetli olduğunu gösterdi. Her alanda dayanışma göstermesi ve anlayışlı olması beni çok rahatlattı. İçtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Seren ÇAKIRKAYA Fotoğraf
Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
Tavsiye Eden : E.K. , 10-05-2021 17:17
Panik atak ve kaygı problemim yüzünden bir psikoloğa gitmem gerektiğini anlamıştım ve tavsiye üzerine Seren hanımla iletişime geçtim. Metroya binemiyor, markete gidemiyordum. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınıyordum. Artık evden çıkamaz hale gelmiştim. Seren hanımla birlikte bu problemlerimden kurtulmaya başladım. Seren hanımdan önce de psikoloğa gitmiştim ama güven ilişkisini bir türlü kuramamıştık. Ancak Seren hanım kesinlikle güvenilir, işini profesyonel bir şekilde yapan biri. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

Seren ÇAKIRKAYA Fotoğraf
Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Şu anda TavsiyeEdiyorum.com'da! Şu anda Sitemizde!
Tavsiye Eden : I.U , 10-05-2021 15:34
Alanında başarılı, genç yaşında tecrübe dolu bir uzman. Ücretsiz hizmet alımı sayesinde irtibata geçtiğim ancak şu an profosyonel hizmet almayı düşündüğüm alanında donanımlı uzmandır. Sıcakkanlı, güleryüzlü ve cana yakınlığı haricinde donanımı ile ön plana çıkmaktadır. Daha önce almış olduğum hizmetlere kıyasla hem çalışma ortamı hem mesleki disiplini, hizmetin devamı adına beni oldukça memnun etti. Kafamdaki soru işaretlerine nazaran mesleğin gerektirdiği gibi asla yargılamadan dinlemesi, anlaması, yorumlaması ve alanında uzman şekilde yol çizmesi beni hizmetin devamı adına oldukça tatmin etti.
     Beğenin    

Sinem IŞIK Fotoğraf
Psk.Sinem IŞIK
Denizli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gökçe SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 09-05-2021 23:53
Sinem ablayla tanışalı 3-4 ay oldu.Bana bu süreçte çok iyi geldi.Gerek motivasyon verişiyle,gerek yol gösterişiyle.Giden ders çalışma isteğimi geri getirdi diyebilirim.Şu sıralar sınav kaygımda başladı,onuda birlikte atlatacığımızı düşünüyorum.Kendisi çok enerjik ve pozitif biri.Bana kattığı en büyük şeylerden biride her şeye pozitif bakmak oldu.Güler yüzü ve enerjisiyle harika biri diyebilirim.Bana kattığın her şey için teşekkür ederim abla.Küçük büyük herkese öneriyorum.İyi ki Sinem abla♡♡
     Beğenin    


Ferit KARADAŞ FotoğrafPsk.Ferit KARADAŞ
Psikolog
Diyarbakır
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Seren ÇAKIRKAYA FotoğrafUzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Esra ÜNAL ŞENGÜL FotoğrafPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Aydın Deniz YÜCE FotoğrafPsk.Aydın Deniz YÜCE
Psikolog - Psikolojik Danışman
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Veysi ÇEÇEN FotoğrafVeysi ÇEÇEN
Özel Eğitim Uzmanı
Mardin
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Feyyaz ENGİN FotoğrafPsk.Feyyaz ENGİN
Psikolog
Batman
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 80 Üyemiz : Psk.Ferit KARADAŞ (Psikolog), Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA (Klinik Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.Aydın Deniz YÜCE (Psikolog - Psikolojik Danışman), Veysi ÇEÇEN (Özel Eğitim Uzmanı), Psk.Feyyaz ENGİN (Psikolog), Uzm.Psk.İrem ALTAN (Psikolog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Psk.Cem KAYA (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Işık PEKGİRGİN (Psikolog), Psk.Merve İzaye SİNİM (Psikolog), Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN (Psikolojik Danışman), Psk.İmge KÜÇÜK (Psikolog), Vet.Hek.Dr.Hakan ÇİÇEKLİ (Veteriner Hekim), Psk.Hülya SOYDAN (Psikolog), Psk.Melek TURAN (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.İlker KABA (Psikolojik Danışman), Vet.Hek.Uzm.Gizem GÜL İMBAT (Veteriner Hekim), Uzm.Psk.Erkan EZERÇE (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Seda SALIK (Psikolog), Uzm.Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK (Klinik Psikolog), Op.Dr.Orhan Murat ÖZDEMİR (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Abdurrahim ÖZKAN (Psikolog), Uzm.Psk.Nilüfer YALINÇETİN (Psikolog), Dyt.Övgü DOĞRUYOL (Diyetisyen), Uzm.Psk.Eda CENGİZ YAVUZ (Klinik Psikolog), Psk.Ahmet ERKAN (Psikolog), Psk.Dnş.Ayşen Yeşim USLU (Psikolojik Danışman), Dyt.Meliha BIYIKLI (Diyetisyen), Fzt.Serkan ACAR (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Kübra DÖRTYOL (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Başak TAŞ ZALLUHOĞLU (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dicle CAYMAN (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Ergin DURAN (Psikolojik Danışman), Psk.Esra BÜYÜKKURT (Klinik Psikolog), Psk.Sena KAYA (Psikolog), Psk.Nehir YILMAZ (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Nuray ÖZBEN AVŞAR (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Esin KIRCALI (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Pınar AĞIRSOY (Psikolojik Danışman), Psk.Esra DEMİRBOZAN (Psikolog), Fzt.Vedat ÜLKER (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Uğur ŞENOL (Psikolog), Psk.Mustafa GÖDEŞ (Klinik Psikolog), Psk.Sümeyra DEMİR (Psikolog), Psk.Dnş.Selma AKBULUT (Psikolojik Danışman), Psk.Günay BAYDAROĞULLARI (Psikolog), Psk.İlke TARHAN (Klinik Psikolog), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Psk.Umut ÇİÇEK (Psikolog), Psk.Ceren TATAR (Klinik Psikolog), Dyt.Mekiye ÖNCÜ (Diyetisyen), Psk.Özlem BAL (Psikolog), Psk.İzzet GÜLLÜ (Psikolog), Psk.Dnş.Merve AVCI (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep YALÇIN (Psikolojik Danışman), Dyt.Esma GÜVEN (Diyetisyen), Psk.Dnş.İlayda ATICI (Psikolojik Danışman), Dr.Psk.Hüseyin YOLALAN (Psikolog), Op.Dr.Mahmut SUNAY (Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah), Psk.Dnş.Hilal KÖRÜMDÜK (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Tuğrul Serkan GÜNAY (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Nadire TOPÇU (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Merve MALAS (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Betül YAZICI (Psikolojik Danışman), Psk.Mustafa ÖZAY (Klinik Psikolog), Dyt.Furkan ŞAHİN (Diyetisyen), Dr.Psk.Özlem OKUR (Psikolog), Dr.Mehmet TEKNECİ (Psikoterapist), Psk.Dnş.İsa SOYLAMIŞ (Psikolojik Danışman), Dr.Can Alper ÇAĞICI (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Uzm.Psk.Selcan ÖZTÜRK (Psikolog), Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Kıvanç TIĞLI (Psikolojik Danışman), Op.Dr.Abdullah AHMED (Kulak, Burun, Boğaz (KBB) Uzmanı), Psk.Dnş.Okan TİRİNG (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Dnş.Yavuz Emre YAVUZ (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Mehtap BİCER (Psikolojik Danışman)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

15:10
Top