2007'den Bugüne 90,341 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,807

Uzman Makaleleri:

19,737

Yayınlanan Tavsiye :

90,341


Kayıtlı Diyetisyen : 1,726
Diyetisyen Tavsiyeleri : 13,914

Şu anda sitemizi 1530 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,737)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (271)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5437)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (485)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Yetişkin ve Çocuklarda Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Tedavisi (Tssb) Travma Nedir?
[Psk.Elif AKSOY SİNCİ]
Pozitif Psikoterapi Yaklaşımının İncelenmesi
[Psk.Gülnaz ATEŞ]
Alkol Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Bakım Verenin Bakımı: Uzun Süreli Bakım Gerektiren Yakınlarına Bakanların Kendilerine Bakım Vermeleri İçin Bazı Öneriler
[Psk.Meltem ŞAHİNER]
Çocuklar ile Etkili İletişim
[Psk.Damla KANKAYA]
İnsan ve İletişim
[Psk.Dnş.Muhittin DAR]
Unutkanlıklar ve Duygu Değişimlerinin Nedenleri
[Psk.Gonca BİLGİÇ]
Terapi İlişkisinde Mutluluk
[Psk.Funda DOĞAN]
Kumar Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Tartışma Pozitif Sonuçlar Getirir mi?
[Psk.Samet BADAL]
Sigara Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Yüksek Tansiyon Kalp Yetmezliği Sebebi
[Prof.Dr.İlke SİPAHİ]
Shadow Work: Aradığın Şeyi Gölgende Bulacaksın
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu: İnsani İlişkilere ve İş Hayatına Etkisi
[Psk.Ezgi YURDABAK]
Romatoid Artrit Tanısı Almış Hastalara Psikolojik Destek
[Psk.Atiye KAYTAZOĞLU]
İş Hayatında, Ailede, Sosyal İlişkilerde Olan Narsizm
[Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV]
Ebeveyn ve Çocuk İlişkisi
[Psk.Ecem DOĞANAY PIÇAK]
Aile Dizimi Hakkında En Çok Merak Edilenler
[Psk.Şeyma KOÇAK]
Depresyon Nedir?
[Psk.Şahin VURAL]
İlişkide Yok Olmak: Bağımlı Kişilik
[Psk.Şeyma KOÇAK]
Okb - Emdr Terapisi ile Çözümü
[Psk.Bayram ŞİMŞEK]
Panik Atak Nedir? İlaçsız Çözümü Var mı?
[Psk.Bayram ŞİMŞEK]
Migren ve Botulinum Toksini
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Egzersiz Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Stresle Baş Edebilme Becerisi Nasıl Kazanılır?
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Sakın Kanmayın, Sağlığınızdan Olmayın!
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Benlik Saygısı ve Gelişimine Etki Eden Faktörler
[Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN]
Çocuklarda Kaygı
[Psk.Mısra Nur NİŞANCI]
Çocukluk Çağı Travmalarının Erişkin Dönemdeki Yaşantıya Etkileri
[Psk.M. Emin BAYRAKTAR]
Gıda Bağımlılığı
[Psk.Burcu BÜGE]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Ayşegül ÖZEN, Kayseri, Diyetisyen
Gözde KARACA KAYAN, İstanbul, Diyetisyen
Özlem CEYLAN, İstanbul, Diyetisyen
Ahsen KARABUDAK, Sivas, Diyetisyen
Hanife ALTINSOY, Ankara, Diyetisyen
Nilay Nida KOCA, Sivas, Diyetisyen
Münevver GÖZEN, Kayseri, Diyetisyen
Reyhan SANAN, Uşak, Diyetisyen
Buse AÇIK, İzmir, Diyetisyen
Gizem DÖNMEZER, Ankara, Diyetisyen
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Elif ŞAHİN Fotoğraf
Dyt.Elif ŞAHİN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Melek GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , Dün 20:36
Elif hanımıııııı sağlık sorunlarım sayesinde tanıma fırsatı edindim yüksek tansiyonum ve diyabetim için beslenme programı uyguladık Elif hamımla beraber sayesinde değerlerim çok düzeldi ve sağlık sorunlarım çok azaldı. Kendisi gerçekten çok güler yüzlü çok tatlı bir insan ve çok bilgili alanında da çok başarılı kendisini çok seviyorum elif hanımı gerçekten herkese tavsiye ediyorum ve kendisine de buradan çokkkkkkk teşekkür ediyorum ihtiyacı olan herkes Elif hanımı kesinlikle tercih edebilir gönül rahatlığıylaa….
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Damla KAYA Fotoğraf
Dyt.Damla KAYA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi80 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : D.K. , 05-12-2022 12:43
Harika bir diyetisyen. Sayesinde istediğim kiloya kavuştum. Çok sıcakkanlı ve güzel kalpli. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi ki Damla hanıma gitmişim diyorum. Sayesinde sağlığıma kavuştum ve kendimi daha iyi hissediyorum. Kendisine de meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. İşine gerçekten aşkla bağlı ve emeğinin hakkını veren bir diyetisyen. Asistanı Şerife hanıma da yardımları için teşekkür ederim. İyi bir ikili olmuşlar. Pozitif enerji saçıyorlar ki bu benim için çok önemliydi.
     Beğenin    

H.Kübra BAL Fotoğraf
Uzm.Dyt.H.Kübra BAL
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi275 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 20 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Oya KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 02-12-2022 11:42
Kübra Hanım'ı daha önce ondan hizmet almış bir arkadaşım tavsiye etmişti. Diyetisyenlik hizmetinden memnun kaldığımı, istediğim sonuca ulaştığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Gerek online gerekse yüz yüze görüşmelerimiz oldu ve Kübra Hanım'ın motive edici yaklaşımıyla istediğim sonuca ulaşmış oldum. Ekip çalışması gibiydi aslında, onun hazırladığı haftalık listeleri uyguluyor, istediğim zaman aklıma takılanları soruyordum. Pogramdaki besinlere harfi harfine uymak da şart değildi, istediğimde listedekilerin bir kısmını değiştirip aynı içerikte besin ekleyebildiği gayet rahat bir süreç yaşadım ve altı ay gibi bir sürede istediğim kiloya ulaşabildim. Fazla kilolarımdan kurtulmuş halimle kendimi hem daha hareketli hem de daha sağlıklı hissediyorum. Kendi başıma defalarca denemem rağmen veremediğim kiloları Diyetisyen Kübra Bal'ın danışmanlığında verebildiğim için mutluyum.
     Beğenin    

H.Kübra BAL Fotoğraf
Uzm.Dyt.H.Kübra BAL
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi275 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 20 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Fatma , 01-12-2022 14:37
Kübra Hanım'ı internet aracılığı ile buldum. On beş yıldır kendimle savaş vererek ve her defasında başarısızlıkla sonuçlanan kilo verme çabalarım, Kübra Hanım sayesinde sağlıklı beslenerek ideal kiloma yaklaştığım keyifli bir sürece dönüştü. Kübra Hanım son derece bilgili, tecrübeli, işini çok seven, sevecen ve danışanlarıyla çok ilgili bir diyetisyen. Her hafta hazırladığı birbirinden farklı, gerçeklikten uzak olmayan, gayet uygulanabilir kişiye özel listelerle 10 kilo verdim, uzun yıllardır tartıda görmediğim rakamları görebildiğim ve kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Tanıdığın iyi bir diyetisyen var mı diye soranlara düşünmeden kendisini öneriyorum.
     Beğenin    

H.Kübra BAL Fotoğraf
Uzm.Dyt.H.Kübra BAL
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi275 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 20 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sedef Y. , 01-12-2022 12:45
Yaklaşık 6 yıldır zayıflama için çeşitli diyetisyenleri dolaştım gerek başarılı gerek başarısız oldum ya da diyetlerimi devam ettiremedim tekrar kilo aldım En son Diyetisyen Kübra Hanımla bir yola çıktık ve hiç olmadığım kadar motivasyonlu ve istikrarlı biçimde devam ederek kilo vermeye başladım çok kaçamak yapmama rağmen kilo verdim arada kilom takıldı ama kilo almadım bu benim için çok önemli bir ayrıntı Her gidişimde Güleryüz ile karşılanıyorum ve samimi bir şekilde ilgilenmesi beni inanılmaz motive ediyor önceden yaptığım gibi pes etmeyerek devam ediyorum Bu sebeple tavsiye etmek istiyorum mutlu ve sağlıklı bir şekilde zayıflamanın adresi benim için Kübra Hanım dır😍 Kübra hanıma çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum
     Beğenin    

Mehmet Barış SALUR Fotoğraf
Dyt.Mehmet Barış SALUR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi43 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Mehmet ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 30-11-2022 22:35
2020 yılı sonunda başladım Barış hocamı takip etmeye. Paylaştığı pratik bilgiler ilgimi çekmişti. Bu paylaştığı bilgiler ve diyet sonuçları beni daha çok merak etmemi sağladı. Sonrasında temmuz 2021 yılında kendisiyle iletişime geçtim ve keşke bu 7 ayı beklememiş olsaymışım dedim. 1 ağustosta kendisiyle online diyetimize başladık, 3 aylık paketle başladık. Ilk ayımızda diyetimle ilgili okadar çok memnun kaldımki, 3 ay daha uzatmış oldum. Çok bilgili, ilgili ve çok kibar bir diyetisyendir Barış hocam. Sorduğunuz her soruya çok kısa zamanda cevap veren, her 3-4 günde diyetimiz nasıl geçmekte diye sorması ve gönderdiği motivasyon mesajları, ne kadar ilgili ve başarılı olduğunu göstermektedir. Barış hocamı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi diyete başlayınca anlıyorsunuz. Kendisiyle 4 ay gibi kısa bir sürede yaklaşık 22 kilo verdik. 126 kilodan 104 kiloya düştük ve halen diyetimiz devam etmekte. Barış hocamı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ve kendisini bu hayatta "iyiki tanımışım" dediğiniz insanlar arasına koyabilirsiniz. Burdan kendisine tekrardan çok çok teşekkür ediyorum. Hollanda'dan selamlar
     Beğenin    

Mehmet Barış SALUR Fotoğraf
Dyt.Mehmet Barış SALUR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi43 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ş.Ç. , 30-11-2022 22:08
Barış beyi daha önceden tanımıyordum. Daha öncesinde çok diyet serüvenim oldu. Diyet sürecinde baya zorluk çektiğim zaman da İnstagram üzerinden bir anda karşıma çıktı. barış bey ve dedim tamam başlıyorum. Bu kararlılığım ve düşüncemi Barış bey hiç bir zaman tüh be dedirtmedi. Online da olsa ilgisi mesajları gayet yerinde ve güzel uzun süredir ulaşamadığım rakamlara aç kalmadan ulaşıyorum. Teşekkür ediyorum 🙏🏻😊
     Beğenin    

Mehmet Barış SALUR Fotoğraf
Dyt.Mehmet Barış SALUR
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi43 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Sezen ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 30-11-2022 21:54
Liposuction ameliyatı olmaya karar vermiştim doktorumla görüştüm belli bir kilo verirsem iyileşme sürecini daha kolay gecirecegimi öğrendim daha önce şok diyetler yapıp sonrasında verdigim kiloları fazlasıyla aldim bu yüzden özel bir klinikte barisbeyle 82.5 kiloda başladım kendime hiç online diyette güvenmiyordum iş dolayısıyla kliniğe gitmekte zorluk yasadigim için online diyet denemeye değer dedim ve şuanda 20 günde 5 kilom gitti sporsuz ve arada kaçamak sarmalar pastalara ve en önemlisi çocukluğumdan beri inatçı troitime rağmen 😊Barış bey harika bir diyetisyen motivasyon bakımından sabahları gönderdiği mesajlar yeni bir gün kaçamak olsa dahi bana stres yapmadan diyetimde devam etmem gerektiğini hatırlatıyor ,iş dolayisi ile çoğu zamanım şantiyelerde inşaatlarda geçiyor buna rağmen bana en uygun listeyi hazırlayıp gönderiyor herzaman kendisini yanımda hissediyorum ve gerçekten ilkkez kendimi bu kadar kararlı buluyorum ve liposuction ameliyatına gerek duymadan istediğim bedene kavusacagima da inanmaya başladım bunun mutluluğu da heyecan veriyor Teşekkür ederim Barış bey iyi ki varsiniz kilo vermek isteyen kişilerin yolu inşallah sizin gibi bir uzmana çıkar 😍🌼
     Beğenin    

Elif ŞAHİN Fotoğraf
Dyt.Elif ŞAHİN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Gamze , 25-11-2022 13:06
Annemden dolayı uzun süredir tanıyorum çok iyi cana yakın bir diyetisyen . Sizi dinleyip destekleyen size motivasyon olan ailenizden bir gibi olan çok iyi bir diyetisyen . Diyetlerinde tamamen size boğmayıp sizin yapabileceğiniz bir şekilde yapıp diyetten soğutmayan bir diyetisyen ,alanında en iyi diyetisyen olduğuna emin olabilirsiniz. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum . Her zaman güler yüzlü bilgi samimi bir diyetisyendir. Sizi asla sıkmadan bunaltmadan en iyi sağlıklı ve zevkli bir şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor . Randevuların nasıl hemen geçtiği bile anlaşılmıyor o kadar iyi bir diyetisyen .
     Beğenin    

Elif ŞAHİN Fotoğraf
Dyt.Elif ŞAHİN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi62 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : B. Ç. , 21-11-2022 19:02
Elif hanımla tanışmam yakın bir zaman önce asla kendi başıma veremediğim kilolardan kurtulma isteğim sayesinde oldu. İyi ki elif hanımı seçmişim kendisi gerçekten çok güler yüzlü ve beni çok motive eden bir diyetisyen, sayesinde ilk haftadan veremediğim direnç kilosu kırıldı ve kilo verebileceğime dair olan inancım arttı. Bu zamana kadar birçok diyetisyenle çalışmama rağmen elif hanım gibi ilgilenen her yemek istediğimi listeme eklemeye çalışan bir diyetisyen olmadı gerçekten herkese tavsiye ederim, Elif hanıma da sorularımı cevapladığı ve bu kadar ilgili olduğu için ayrıca çok teşekkür ederim 🥰
     Beğenin    

Nejla KAZOĞLU Fotoğraf
Dyt.Nejla KAZOĞLU
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Deniz , 17-11-2022 12:27
Nejla hanım ile Zehra Bora Instagram hesabını takip edip, danışmanlık almak istemem üzerine tanıştık. Aktif spor yapıp düzensiz bir beslenmem olduğu için bunun üzerine çalışmak istedim. Süreç ihtiyaçlarınıza göre ilerliyor ve düzeninize uygun bir anlayış ve analizle ilerliyor. Seansa geldiğimde güler yüz ile karşılanıyorum. O hafta nasıl hissettiğimi neler yaşadığımı konuşuruz, bunun beslenmem ile ilişkisini değerlendiriyoruz. Koşturmacalı hayatıma uygun çözümler yaratıyor. Enerjisi çok yüksek ve pozitif, başarılı bir kadın. Bu pozitif seanslar sizi motive ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Seda SAĞBAŞ Fotoğraf
Dyt.Seda SAĞBAŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi58 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi Kayıtlı
Tavsiye Eden : Damla , 15-11-2022 18:19
Seda hocamla güzel bir diyet süreci geçirdim.Harika bir diyetisten olmasının yanında bir de çok iyi bir dinleyici. Sağlıklı yaşamı bize severek bıkmadan öğretti. Diyet deyince insanın aklına kısıtlamalar zorunlu yemekler berbat bir süreçmiş gibi gelse de hiç alakası olmadığı severek de insanların diyet süreci geçireceğini bize gösterdiği için binlerce kes teşekkür ederim💕 burdan hem zayıflamak hemde yorulmadan yıpranmadan psikolojik olarak güzel bi süreç geçirmek istiyorsanız kesinlikle Seda hocamla yollarınızı kesiştiriniz💕🌸
     Beğenin    

Seda SAĞBAŞ Fotoğraf
Dyt.Seda SAĞBAŞ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi58 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi Kayıtlı
Tavsiye Eden : Merve , 10-11-2022 02:48
Merhabalar ben Merve. Biraz uzunca düşüncelerimi ifade edeceğim şimdiden kusura bakmayınız. Canımm, Seda Hanımcımm ilham perimm. Uzun zamandır takip ettiğim bir diyetisyendi ınstagram sayfasında güzel paylaşımları beni mest ediyordu ve kendimce kısa sürede bu kadar kilo verenleri hayretle izliyordum çünkü gördüğüm değişimler beslenmeyle olur mu dedirtiyordu insana.. Sonunda ben de bu değişimin bir parçası olup ömür boyu diyet anlayışını yıkmak istiyor nasıl sağlıklı sürdürülebilir beslenilir bunu öğrenmek istiyordum ve de öyle oldu. İlk mesaj attığımda biraz endişelerim vardı acaba bu değişimi kendimde görebilir miyim diye fakat kararlıydım hayatımın değişimi olacağını tahmin etmiyordum. Seda hanımcım çok nazik kibar danışanını içtenlikle dinleyen bir diyetisyen. Danışanlarına karşı çok duyarlı mesleğinin gerçekten hakkını veriyor ve mesleğinde mükemmel ötesi.. arkadaş canlısı, güler yüzlü, konuşkan, cana yakın biraz da esprili olduğunu düşünüyorum ki en yakın zamanda ziyaretine gittiğimde ilham perimle bağlarımız daha kuvvetlenecek inanıyorumm. Bazen deriz bir şehre gittiğimizde burada kimsem yok nereye gideceğim işte onu demiyorum artık canı gönülden kapısını bizlere açıyor. Online hizmette her daim kendimi onun yanımda olduğunu hep hissettirdi bana; ayrılığın burukluğu olsa da bir telefon kadar yakınımda bunu biliyorum ilham perimm bunu içtenlikle söylüyor. Biz 1 yıl boyunca birlikte ilerledik -27 ile rekorumuzu başardık ayrıca bu bir yıl aç kalmadan hem kilo verdik ardınd... [Devamı..]
     1 Beğeni    

Neslihan BÜÇGE Fotoğraf
Dyt.Neslihan BÜÇGE
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : TOLGA , 07-11-2022 20:19
Yıllarca bilinçsiz bir şekilde kendi doğrularımız ile diyet yapmaya çalıştık, çoğu zaman kg bazında başarılıda olduğumu söyleyebilirim ancak verdiğim kiloları kısa bir zaman dilimi içerisinde geri alma sorunsalı ile hep baş başa kalıyordum. Bir şeyleri yanlış yaptığım kanaati ile artık uzman tavsiyesi almaya karar verdim. Neslihan hanımla 13 Haziran da tavsiye üzerine tanıştık. Hatta eşim ile birlikte diyet programına başladık. Diyet programında daha önce hiç olmadığı gibi açlık ile mücadele etme gibi bir sıkıntım olmadı gayet sağlıklı ve kan şekerinizi düşürmeden ve sürekli yenilenen liste ve programlar ile rahat bir şekilde fazla kilolardan kurtulmaya daha da önemli olan yağlardan yakmaya başladım. Burada altını çizmek istediğim asıl husus sağlıklı ve ölçülü yemeyi öğrendikten, yürüyüş ve egzersizler ile programı destekledikten sonra ufak tefek kaçamaklar olsa dahi yapılması gerekene büyük oranda uyarsanız zaten fazla kilolar kendiliğinden veriliyor. Hedef kiloya sağlıklı bir şekilde ulaştıktan sonra kilonuzun vücut hafızasına alınması için koruma programına geçiliyor ve verdiğiniz kiloların kalıcı olması için kontrol altında oluyorsunuz. Özetle kilo vermeyi değil, yemek yemeyi öğreniyorsunuz. Yemek yemeyi öğrenince bahsettiğim gibi fazla kilolarınızdan otomatikman kurtuluyorsunuz.. 5 ayda 24 kilo verdim ve hedef kiloma sağlıklı bir şekilde ulaştım. desteğinden dolayı Neslihan hanıma tekrar teşekkürlerimi bu vesile ile iletmek isterim.
     1 Beğeni    

Zehra BORA Fotoğraf
Dyt.Zehra BORA
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi114 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Yeliz , 06-11-2022 12:36
Zehra hanımla detoks programına katıldım. Çok kısa sürede cok güzel kilolar verdim. Enerjisi mükemmel 🥰🥰 soru sordugumuzda anında whatsapp üzerinden maksimum 5 dk içerisinde dönüş yapıyoor. Bence bu özelligi çok iyi. Sizi daima motive ediyor. Videolar atıyor. Yani anlayacagınız bu zorlu süreçte zehra bora hep yanınızda 🥰 eğer birgün sağlıklı beslenme programı almayı düşünüyorsanız tavsiyem zehra hanımdır. Çok cici çok enerjik biri 😃🙂
     Beğenin    

Meltem YAMAN, İzmir, Diyetisyen
Reyhan YÖRÜMEZ, Konya, Diyetisyen
Aslı TUFAN, Kocaeli, Diyetisyen
Burcu CÖMERT, İstanbul, Diyetisyen
Özlem CEYLAN, İstanbul, Diyetisyen
Ahsen KARABUDAK, Sivas, Diyetisyen
Hanife ALTINSOY, Ankara, Diyetisyen
Nilay Nida KOCA, Sivas, Diyetisyen
Münevver GÖZEN, Kayseri, Diyetisyen
Reyhan SANAN, Uşak, Diyetisyen
Buse AÇIK, İzmir, Diyetisyen
Gizem DÖNMEZER, Ankara, Diyetisyen
Ayça YORULMAZ DURMUŞ, Tokat, Diyetisyen
Tilbe AKIN ÖZKAYA, Eskişehir, Diyetisyen
Didar GÖÇEOĞLU, Kocaeli, Diyetisyen
Şeydanur UZUN, Trabzon, Diyetisyen
Gamze ŞAVUR, İstanbul, Diyetisyen
Kübra SARI, Kırşehir, Diyetisyen
Hande MARTİN BÜTÜN, İstanbul, Diyetisyen
Kader SARI, Antalya, Diyetisyen
Merve ARIK, Bursa, Diyetisyen
Rumeysa TOPAL, Antalya, Diyetisyen
Ecem SÖZER, Ankara, Diyetisyen
Sadiye YÜZER, Bitlis, Diyetisyen
Fatma SARIÇAM, Kocaeli, Diyetisyen
Selin ATEŞ, Kocaeli, Diyetisyen
Nurça Eda OĞUZ, İzmir, Diyetisyen
Nurefşan DAĞ, Bingöl, Diyetisyen
Ceren KARAHAN, İstanbul, Diyetisyen
Gözde KARACA, İstanbul, Diyetisyen
Ezgi ÜNVER, İzmir, Diyetisyen
Sümeyye ŞİMŞEK, Trabzon, Diyetisyen
Şeyda ERTAŞ, İçel (Mersin), Diyetisyen
İrem ALTIPARMAK, Bursa, Diyetisyen
Kerime FERHATOĞLU, Kocaeli, Diyetisyen
Aslıhan KAÇAR, İstanbul, Diyetisyen
Mehmet Emre KAHRAMAN, Kayseri, Diyetisyen
Pınar SÖZER, Eskişehir, Diyetisyen
Bahar ATA, Ankara, Diyetisyen
Selin Aslı GÜLEŞCE, İstanbul, Diyetisyen
Eda TELGEREN, İstanbul, Diyetisyen
Duru KOPARAN, Antalya, Diyetisyen
Eyup ULUFER, Gaziantep, Diyetisyen
Simay TURGUT, Aydın, Diyetisyen
İpek IŞIK, Konya, Diyetisyen
Büşranur BALİ, Erzurum, Diyetisyen
Beyza ŞAHİN, Niğde, Diyetisyen
Merve YURDAY, Kayseri, Diyetisyen
Tuba AYAZOĞLU, Konya, Diyetisyen
Sıla GÜMÜŞ, Isparta, Diyetisyen
Duygu ÇETİN, İstanbul, Diyetisyen
Ayşegül KESKİNKILIÇ, Elazığ, Diyetisyen
Zehra KILINÇKAN, Konya, Diyetisyen
Dilara ALKAÇ, Muğla, Diyetisyen
Saliha ERSOY, Konya, Diyetisyen
Nida EFİLTİ, Kayseri, Diyetisyen
Ahmet ÖLMEZ, Ankara, Diyetisyen
Ali Kemal ÇİFTÇİ, Sivas, Diyetisyen
Eminenur KULDAŞ, İstanbul, Diyetisyen
Asya Yaren KORKMAZ, İstanbul, Diyetisyen
Beyza Çiftçi HIZLI, Aksaray, Diyetisyen
Ülkü Gül ÇAVUŞ, İstanbul, Diyetisyen
Tuğçe ÇALIK, İstanbul, Diyetisyen
Hazal ZEYDAN, İstanbul, Diyetisyen
Özge HACIRAİFOĞLU BAYRAKTAR, İzmir, Diyetisyen
Beyza ÖZKAN, İstanbul, Diyetisyen
Elif ZEREK, İstanbul, Diyetisyen
Asiye Kübra SOYDEMİR, İstanbul, Diyetisyen
Esin EREN, İstanbul, Diyetisyen
Betül ÜSTÜN, Isparta, Diyetisyen
Selin ŞEN, Ankara, Diyetisyen
Uğur DAMA, Elazığ, Diyetisyen
Vildan Sena ÇAMCI, , Diyetisyen
Yasemin KAZANCI, Isparta, Diyetisyen
Sümeyra TATLI, İstanbul, Diyetisyen
Cemre GÜLSEVEN, Antalya, Diyetisyen
Rahim GÜRASLAN, Manisa, Diyetisyen
Adeviye ÖKSÜZOĞLU, Konya, Diyetisyen
Yaprak KESİN, Adana, Diyetisyen
Özge KESİCİ, İstanbul, Diyetisyen
Zeynep GENÇ, Konya, Diyetisyen
Leyla ERUL, İstanbul, Diyetisyen
Fatmanur ÖZTÜRK, Adana, Diyetisyen
Ayşe SALIK, Diyarbakır, Diyetisyen
Dilan SEZEN, Kocaeli, Diyetisyen
Kader ARDIÇ, Eskişehir, Diyetisyen
Fulya TAŞÇI, İstanbul, Diyetisyen
İlknur YÜRÜSOY, Erzurum, Diyetisyen
Merve UZUN, Samsun, Diyetisyen
Gizem Nur KAPLAN, Denizli, Diyetisyen
Rumeysa DİKBAŞ, İzmir, Diyetisyen
Elif TETİK, Kırklareli, Diyetisyen
Ayşenur COŞKUNER, Kayseri, Diyetisyen
Merve GÜNEY, İstanbul, Diyetisyen
Burcu NEGİZSOY, Bursa, Diyetisyen
Ayşegül ÖZCAN, İstanbul, Diyetisyen
Eda DEDELEROĞLU, İstanbul, Diyetisyen
Büşra YURT, Çankırı, Diyetisyen
Aleyna CANBAZ, İstanbul, Diyetisyen
Büşra KALAY, Eskişehir, Diyetisyen

Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 33 Üyemiz : Psk.Cansu DOĞAN (Psikolog), Uzm.Psk.Ecem MERDİN (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Barış İLHAN (Psikolojik Danışman), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.Yeşim KURUÇAY (Psikolog), Fzt.Oğuz KIR (Fizyoterapist), Uzm.Psk.Funda DOĞAN (Psikolog), Dyt.Ayşegül ÖZEN (Diyetisyen), Pdg.Uzm.Tuğba KOÇ (Sosyal Pedagog), Uzm.Psk.Fatmanur YILMAZ (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Tuncay GÜLEN (Psikolojik Danışman), Fzt.R.Levent DOLUNAY (Fizyoterapist), Psk.Cem KAYA (Klinik Psikolog), Dr.Psk.Dnş.Pınar YILMAZ (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Simay AYBAR BAYGIN (Klinik Psikolog), Psk.Dnş.Samed BAYRAM (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Cem AKDEMİR (Klinik Psikolog), Psk.Erol AKDAĞ (Klinik Psikolog), Uzm.Psk.Beyzanur ALBAYRAK (Klinik Psikolog), Fzt.Emel İzkü ŞENDAĞ (Fizyoterapist), Psk.Dnş.Zeynep KAVAKLI (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Rahmi DANİŞMENT (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Müberra KARTAL (Psikolojik Danışman), Nazlı ÇALIŞKAN (Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Mezunu), Psk.Elif KELEŞOĞLU (Psikolog), Uzm.Abdulkadir ÖZBEK (Aile Danışmanı - Sosyal Hizmet Uzmanı), Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ (Psikolog), Uzm.Psk.Şeyma KOÇAK (Klinik Psikolog), Dr.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ (Psikolog), Dyt.Aslı TUFAN (Diyetisyen), Vet.Hek.Uzm.Uveys Veysel BECERMAN (Veteriner Hekim), Uzm.Psk.Burcu BÜGE (Klinik Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

22:22
Top