2007'den Bugüne 88,785 Tavsiye, 27,435 Uzman ve 19,550 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Türkiye'nin tavsiye portalı TavsiyeEdiyorum.com'a hoşgeldiniz!

Tavsiye ettiğiniz bir Diyetisyen, Psikolog, Mimar, Pedagog, Diş Hekimi, Doktor, Fizyoterapist, Veteriner Hekim, Sosyal Hizmet Uzmanı tanıyorsanız hakkında bir tavsiye yazısı yazabilir ve bu uzmanla ilgili anılarınız, hikayeleriniz ve tavsiyenizle aynı konuda sorunları olan bir başka site ziyaretçilerimize ışık tutabilirsiniz.

Listelenmek istediğinmiz alanda üniversite düzeyinde bir eğitiminiz varsa isminizi, adresinizi, telefon numaranızı portalımıza ücretsiz kaydedebilir, site ziyaretçilerimizin size ulaşmasını ve sizinle ilgili tavsiye ve olumlu izlenimlerini paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir uzmandan profesyonel bir hizmet almayı düşünüyorsanız, site ziyaretçilerimizin paylaştığı yazıları ve olumlu görüşleri okuyabilir, şehir ve uzmanlık alanlarına göre ayrıntılı listelere ulaşabilir, anahtar kelimelerle bağlantılı isim ve kaynaklara erişebilir, TavsiyeEdiyorum.com içinde ayrıntılı aramalar yapabilirsiniz.

2007 yılından beri yayında olan TavsiyeEdiyorum.com ücretsiz bir portal olup, siteden yararlanmak için üyelik dahi gerekmemektedir.

Yeni Tavsiye | Yeni Uzman Kayıt


» Site Bilgileri
İstatistikler
Kayıtlı Uzman :

27,435

Uzman Makaleleri:

19,550

Yayınlanan Tavsiye :

88,785


Kayıtlı Diyetisyen : 1,692
Diyetisyen Tavsiyeleri : 13,701

Şu anda sitemizi 1698 konuğumuz dolaşıyor.
Sitemiz İçinden
Tavsiye Ediyorum! Yeni Tavsiye Yazın!
İsim Ekleyin Yeni Uzman Kayıt
Makale Kütüphanesi Makale Kütüphanesi (19,550)
Mesleki Anılar Mesleki Anılar Kütüphanesi (273)
Mesleki Videolar Mesleki Videolar (5283)
Öykü ve Şiirler Edebiyat Kütüphanesi (482)
Doktor Arama Detaylı Arama
Semtlere göre Uzmanlar Semt Listeleri
En çok Tavsiye Edilen Profesyoneller Çok Tavsiye Edilenler
Link Verenler Link Verenler
TavsiyeEdiyorum.com Güvenilirlik Sözü Güvenilirlik Sözümüz
TavsiyeEdiyorum.com Editörleri ile İletişim Site İletişim
Reklam Alanı
TavsiyeEdiyorum.com Hakkında
TavsiyeEdiyorum.com değişik meslek gruplarına mensup uzmanlar hakkında site ziyaretçilerimizin ve diğer uzmanların olumlu kişisel görüşler ve tavsiyelerini paylaştıkları ücretsiz bir internet portalıdır.

Eğer olumlu yönleriyle tanıdığınız bir uzmandan hizmet aldıysanız , sitemizde onun hakkında bir tavsiye yazısı yazarak, hem aynı konuda hizmet almayı planlayan diğer site ziyaretçilerimize yardımcı olabilir, hem de hizmetlerinden memnun kaldığınız bu uzmana teşekkür edebilirsiniz.

Amacımız çok çalışan ve zor koşullar altında işini büyük özverilerle yapan ülkemizin tüm uzmanlarına ziyaretçilerimizin olumlu görüşleri, tavsiyeleri ve motive edici yazıları ile minnettarlığımızı bildirirken, bir yandan da site konuklarımızın olumlu kişisel görüşlerine ev sahipliği yapan büyük bir veritabanı oluşturmaktır.

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde ismi geçen HİÇBİR uzmanla ya da onların çalıştığı HİÇBİR kurumla bağlantısı olmayan, herkese eşit mesafede duran, tarafsız ve objektif bir internet portalıdır.
[Site Hakkında Daha Fazla Bilgi]
[TavsiyeEdiyorum.com Misyonu]
Meslek Kategorileri
Yeni Eklenen Makaleler
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Nedenleri
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Tedavisinde Bbmp
[Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI]
Öfke Kontrolünü Nasıl Sağlarız
[Psk.Mine Didem ARULAT]
Focusing ile Travmaya Özgü Eşlik Etme – Ruhtaki Bir Gözyaşı
[Abdullah ÖZER]
Focusing Terapisine Kısa Bir Bakış
[Abdullah ÖZER]
Focusing ve Terapötik Uygulama
[Abdullah ÖZER]
Fenomenolojik ve Beden Odaklı Terapi Olarak Focusing
[Abdullah ÖZER]
Focusing Psikoterapi Nedir?
[Abdullah ÖZER]
Bilişsel Davranışçı Terapi ve Trikotillomani
[Psk.Burcu BÜGE]
Doyabilmek Dileğiyle (Yeme Davranışları)
[Psk.Funda DOĞAN]
İktidarsızlık (Empotans, Erektil Disfonksiyon) Nedir?
[Prof.Dr.Yusuf Özlem İLBEY]
Hata Yapmaktan Korkmak
[Psk.Berivan ŞENTÜRK]
Evliliğe Hazır Mısınız?
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Sanal İlişkilere Dikkat
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Duygusal Yeme
[Psk.Handan ERGÜN HOŞRİK]
Öz Şefkat - Bilişsel Çarpıtmalar ( Düşünce Hataları )
[Psk.Burcu BORAN SARI]
Düşünce Düşüneni Değiştirir: İyi Olmak İçin Zihniyetini Değiştir
[Psk.Dnş.Aysel KESKİN]
Evlilikte Gönüllülük Esası
[Psk.Namık ACAR]
Evlilikte Karşılıklılık Esası
[Psk.Namık ACAR]
Çocuklarda Depresyon
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Kekemelik Nedir?
[Psk.Tuğba ÇETİNKAYA]
Saç ,kaş ve Kirpik Yolma Hastalığı ve Tedavisi
[Psk.İlkten ÇETİN]
Aile Danışmanlığında Neler Oluyor?
[Psk.Dnş.Tayfun Kemal KARAYILANLI]
Sorun Çıkarınca Fark Edilmek
[Psk.Fatma ÇAKIR ÇALIŞKAN]
Çocuklara Tuvalet Alışkanlığı Edindirme
[Psk.Rukiye EROĞLU]
Kol Germe Ameliyatı
[Prof.Op.Dr. Ege ÖZGENTAŞ]
Evlilikte Paylaşımın Önemi
[Psk.Namık ACAR]
Acı Anılardan Kurtulmak-Emdr
[Psk.Aysu AVCI]
Bilişsel Davranışçı Terapi ile Deri Yolma Bozukluğu
[Psk.Burcu BÜGE]
Kendi Kendime Konuşuyorum, Ne Tavsiye Edersiniz?
[Prof.Dr.Sabri EYİGÜN]
Yeni Eklenen Profesyoneller
Gözde KARACA KAYAN, İstanbul, Diyetisyen
Selin Aslı GÜLEŞCE, İstanbul, Diyetisyen
Eda TELGEREN, İstanbul, Diyetisyen
Duru KOPARAN, Antalya, Diyetisyen
Eyup ULUFER, Gaziantep, Diyetisyen
Simay TURGUT, Aydın, Diyetisyen
İpek IŞIK, Konya, Diyetisyen
Büşranur BALİ, Erzurum, Diyetisyen
Beyza ŞAHİN, Niğde, Diyetisyen
Merve YURDAY, Kayseri, Diyetisyen
İsminizi Ekleyin!
Dost Siteler

Ziyaretçilerimizin Son Eklediği Tavsiyeler
Fatma Merve KALELİOĞLU Fotoğraf
Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi154 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 27 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : A.A , Dün 17:15
Kilo vermeye karar verdiğimde Merve hanıma gitmeye karar verdim. Uzun zamandır tabelasını görüyordum ve aradım randevu aldım.Merve hanım işinin ehli bir diyetisyen gerek meslek bilgisi gerekse yaklaşımı iletişimi mükemmel. İlk görüşmemde etkilendim . İyikide etkilenip birlikte bir yola çıkmışız.Kendisi yanında çalışan asistanları ve yer olarak ofisi çok iyi ve düzenli konum olarakta merkezi bir yerde.Merve hanım çok güleryüzlü birisi.4 aydır kendisiyle beraberiz hedef kiloma az kaldı. Herkesin danışabileceği ve olumlar sonuçlar alacağı birisi, kesinlikle tavsiye ederim. Meslek hayatında kendisinide başarılarının daim olmasını dilerim ☺
     Beğenin    

TavsiyeEdiyorum.com Organ Bağışı Kampanyası  
Neslihan Eda GÖLTAŞI Fotoğraf
Dyt.Neslihan Eda GÖLTAŞI
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Engin , Dün 08:14
Neslihan hanım ile 4 aylık Bi diyet serüvenimiz var ve bu süreçte çok ama çok başarılı olduk vede devam ediyoruz şiddetle tavsiye ediyorum ilk etapta Bi 15 gün kilo veremedim çünkü ben Neslihan hanıma gitmeden önce 6 ay kendim uyguladım diyeti vr bu 6 ayda 20 kilo verdim ama kilo verişim durdu 4 ay hiç kilo veremeyince Neslihan hanımı buldum ve onunla iletişime geçtim hatta ilk 15 gün kilo veremeyince vücudun direncini kırmak için Bi diyet listesi düzenledi Neslihan hanım hakikatende öyle oldu ve 2. 15 günde bu direnci kırdık ve kilo verdim şu anda 4 ay oldu bu ilk ayı çıkarırsak 3 ay ve bu 3 ayda Neslihan Hanım in sayesinde 10 kilo verdim ve ideal kiloma kavuştum ama Neslihan hanımla görüşmemizde hocam ben Bi 10 kilo daha vermek istediğime dair Bi görüşmemiz oldu ve 3 ay sonra bu kilo verme trendine süreci tamamlamış olucaz Neslihan Hanım ın hayata bakış açısıda çok objektif aynı zamanda modern çağdaş Bi yaşam tarzı var baştada söylediğim gibi son olarak şunu kesinlikle söyleyebilirim ki Neslihan Eda Göltaşıni kilo vermek isteyenler için şiddetle tavsiye ediyorum
     Beğenin    

Melike ÖZTÜRK Fotoğraf
Dyt.Melike ÖZTÜRK
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Serdar aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 22-01-2022 23:38
Konak hastanesinde seker ameliyatı ve mide küçültme ameliyatı oldum .ameliyat eden ekibin diyetisyeni olarak Melike Hanım ile birlikte bu süreci yaşadım.ameliyat öncesi ve sonrası çok rahat bir dönem geçirdim.bu ameliyat öncesi Melike hanımın tavsiyeleri ile ameliyat hazırlık sürecinde şekerim dengelendi 5 kilo ameliyata girmeden verdim.herderdimi acligimi anlattım beni aç bırakmadı hep çeşitli alternatif yiyecekler olduğunu verdiği tarifler ile uyguladım.ameliyat sonrası ise yine hiçbir sıkıntı çekmeden ağrı sancı bulantı yaşamadım.kendisinin aynı zamanda müthiş bir aşçı olduğuna şahit oldum.ameliyat ve diyetisyen sonrası 45 kilo verdim ve artık seker hastası değilim.cok başarılı bir diyetisyen olduğunu geçmişte beni aç bırakan diyetisyenler ile kıyas yaparak söyleyebilirim.melike hanım beni aç bırakmadan başarılı bir operasyon ile uzman bir ekip ile iyileştirmistir.kendisine teşekkür ederken arayış içinde olan insanlarımıza gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

Dyt.Nurdan EKİCİ
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi26 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Mücahit Site Editörleri Tarafından Kapatıldı , 22-01-2022 15:27
Diyet yapmak ve diyetisyene gitmek bana hep zor gelirdi. Eşim, çevremizde yakın olan diyetisyenleri internet üzerinden araştırmış ve Nurdan ile iletişime geçmek istemişti. İlk mesajın üzerine çok kısa bir zamanda bizzat geri dönüş yapmış ve gönlümüzü kazanmıştı. Sıcakkanlı, güleryüzlü, samimi ve işinin ehli bir diyetisyen. Yaklaşık 1.5 aylık süreçte yüksek kilolarımız olmamasına rağmen çok iyi sonuçlar aldık. Haftalık listeleri kişinin isteklerine uygun, zorlayıcı olmayan şekilde düzenleyerek süreci danışanları adına çok kolaylaştırıyor. Sıkılmadan, keyif alarak ve sağlıklı beslenerek kilo vermenin mutluluğunu Nurdan sayesinde yaşıyoruz. Bizim gibi araştırarak tercih yapmak isteyen herkese Nurdan'ın en doğru seçim olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Gelecekte çok daha başarılı olacağına inandığım gencecik bir profesyonel. Sevgilerimle...
     Beğenin    

Melike ÖZTÜRK Fotoğraf
Dyt.Melike ÖZTÜRK
Kocaeli
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Aysun , 22-01-2022 13:28
Melike Hanım çok güler yüzlü ve her zaman pozitif enerjisi ile işinde çok başarılı birisi. Hiç aç kalmadan 3 ay gibi bir sürede 13 kilo verdim. Kendimi daha sağlıklı ve enerjik hissediyorum. Zaten zayıflamaya karar vermiştim ama benim bir desteğe yol gösterene ihtiyacım vardı o da Melike Hanım oldu..Vermiş olduğu tüm haftalık diyet programların inanılmaz yararını gördüm.Kendisi çok bilgili, hastası ile empati kuran ve motive eden bir diyetisyendir. Benim gibi uzman arayışında olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Hiç pişman olmazsınız.
     Beğenin    

Ezgi ARI Fotoğraf
Uzm.Dyt.Ezgi ARI
Sivas
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Mine , 21-01-2022 20:37
Ezgi Hanımla kuzenim vasıtasıyla tanıştığımda, hayatımın en kilolu ve fazla kiloların etkisiyle hem fiziksel hemde psikolojik olarakl kendimi kötü hissettiğim dönemindeydim diyete başlamaya cesaret edemiyor, başaramayacağımı, açlık hissedip daha mutsuz olacağımı düşünüyordum , Ezgi Hanım hem hiç zorlamadan beslenme biçimimi değiştirerek beni fazla kilolarımdan ve fazla kiloların verdiği rahatsızlıklardan kurtardı hem de şahane enerjisi , motive eden tutumuyla psikolojik anlamda destekçim oldu, kendisi ile yolumun kesişmesinden sonsuz mutluluk duyduğum Ezgi Hanımın benim hayatıma olduğu gibi bir çok hayata güzel dokunuşlarının daim olmasını diliyorum .
     Beğenin    

Süheyla SUBAŞI UÇAR Fotoğraf
Dyt.Süheyla SUBAŞI UÇAR
Sivas
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi68 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Mevlüde , 21-01-2022 19:53
Süheyla hanımı tek kelimeyle anlatmak mümkün değil. Sadece diyetisyen değil öğretmen psikolog arkadaş... Diyet sürecinden sıcak gülümsemesi içten davranışı sizi rahatlatıyor. Verdiği listeyle açlık çekmeden bitkin kalmadan yiye yiye zayıflıyorsunuz. En çok sevdiğim bir de sözü var. "Diyet bir irade değil doğru yönetim şeklidir." Kesinlikle çok haklı. Sivas için kıymeti bilinmesi gereken kıymetli bir uzman iyi ki varsınız. Rehavete kapılmayın 😉😉
     Beğenin    

Selin Aslı GÜLEŞCE Fotoğraf
Dyt.Selin Aslı GÜLEŞCE
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ruşen A , 21-01-2022 18:29
Hem klinik bilgileri açısından hem de hastaya olan ilgisi ve güler yüzünden dolayı Selin Hanımı hiç kuşku duymadan tercih edebilirsiniz. Kendisinde bir diyetisyende olması gereken özelliklerinden fazlası var. Mesleki bilgi ve tecrübelerini hasta üzerinde çok iyi kullanıyor.Bilgi ve tecrübelerini geliştirmek için hala uğraşmaya da devam eden bir diyetisyen. Ben kendisini tercih ettiğim için çok mutluyum şimdiler de kendi ailemi Selin hanıma yönlendirdim eminim onlarda hiç pişman olmayacaklar.
     Beğenin    

Selin Aslı GÜLEŞCE Fotoğraf
Dyt.Selin Aslı GÜLEŞCE
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Nermin , 21-01-2022 18:19
Çok ilgili ve samimi bi insan olduğunu düşünüyorum. Bir danışan olarak yeterli ilgiyi gördüm çokta memnun kaldım. Arkadaşımın referansıyla danıştım. Kendisi yakın arkadaşı olduğu için bi şans verip danışmak istedim. İyi ki de danışmışım çok faydalı oldu benim için. Herkese de tavsiye ederim. Emek verip ilgiyle danışanlık ettiğini de belirtmek isterim. Sıcakkanlı, bilgili ,sabırlı ve içten tavsiyelerini uygulayıp güzel sonuçlar elde ettim. İhtiyacım olduğu zamanlarda ilk danışacağım kişi olacaktır. Kendi etrafıma arkadaşlarıma aileme şiddetle tavsiye ediyorum. Tavsiyene uyup ücretli veya ücretsiz danışmanlık alacakların da pişman olacağını düşünmüyorum. Tavsiyelerine ve bilgisine güveniyorum. Tavsiye ediyorum
     Beğenin    

Elif ŞAHİN Fotoğraf
Dyt.Elif ŞAHİN
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi53 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Ayşem bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 21-01-2022 10:05
Elif hanım❤️❤️ Güvenilir, sürdürülebilir,keyifle ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler aklınıza gelicek en iyi doktorlardan biridir.Öncelikle güler yüzlü olması sevecenligi yaptığı işi nekadar sediğini gösteriyor. Sıkılmadan kilo veriyorum ve doyararak veriyorsunuz ıyikide yollarımız kesişmiş ben çok mutluyum böyle hem güzel hemde sevecen tatlı bir uzmanla tanıştığım için herkese tavsiye ederim❤️
     Beğenin    

Duru KOPARAN Fotoğraf
Dyt.Duru KOPARAN
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Leyla , 20-01-2022 18:19
Ilk olarak memnuniyetimi anlatmaya bu mınık kutucuk yetmıcek.Duru hanımla ılk tanıştığımızda hedefımızın hep ıncelme odaklı olmasıydı ben andulasyonla bırlıkte dıyet sayesındede gayet güzel sonuçlar aldım. Oncelıklı hedefımız hep ıncelme oldu. 2 aya yakın suredır duru hanımlayız bu zamanda gerçekten çok güzel ilerledim. Artık kıyafetlerımin içime daha rahat hıssedıyorum. Ve gözle görülür bı sekılde ıncelmeye sahıp oldum. Andulasyonun etkısı gerçekten çok büyük be en önemlisi hıc sıkıcı dıyet listelerinden degıl yemeklerım ewde ne pişiyorsa ölçülü bı şekildeydı tarıflerım hep.:)
     Beğenin    

Zeynep KATI Fotoğraf
Dyt.Zeynep KATI
Ankara
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi55 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : oluş , 19-01-2022 23:03
Zeynep Hanım la tavsiye üzerine tanıştım kendisi ile. Neşeli,arkadaş canlısı olması ve işinde başarı olması beni etkiledi.Ben fazla kilolarımla başı dertte olan ve kilo vermekte zorlanan biri olmama rağmen bana verdiği diyet ve tavsiyeleri sayesinde kilo vermemde yardımcı oldu. üstelik diyet listem bana göre ayarlandığı için hiç zorlanmadım ve diyette gibi hissi yaşamadım. Bu nedenle kendisine minnettarım. kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum ve iyi ki bende gitmişim diyorum..
     Beğenin    

Dilara YILDIZ Fotoğraf
Dyt.Dilara YILDIZ
Malatya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi86 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : ALİ ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 18-01-2022 12:04
Merhabalar Dilara Hanımı internet aracılığı ile buldum ve iyi ki bulmuşum. Benim isteğim oğluma hızlı kilo verdirmekti ama Dilara Hanım sayesinde hızlı kilo vermekten ziyade yavaş ve sağlıklı kilo vermenin önemini öğrenmiş oldum. Her gittiğimde güler yüzlü ve sıcak karşılaması her zaman daha motive olmasını sağladı. Sayesinde yiyerek de zayıf ve sağlıklı kazanabileceğini öğretti.İki hafda içinde oğlum 5 kg verdi. İyi ki Dilara Hanımı seçmişim çokkk çok teşekkür ederim kesinlikle harika bir diyetisyen Dilara hanım Ayrıca karşılamada ve her hafta görüşme saatlerinin istisnasız hatırlatılmasında Dilara Hanıma da oğlum adına çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edeceğim diyetisyenlerden Bir numara Dilara YILDIZ
     Beğenin    

Fatma Merve KALELİOĞLU Fotoğraf
Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi154 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 27 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Sultan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı , 17-01-2022 19:46
Sevgili Merve Hanım ile 2020 senesi Şubat ayında tanıştım ve suan iyiki tanımışım diyorum.. 98 kiloyla muayenehanesine gittiğimde guleryuzuyle, motive eden konuşmasıyla vee daha ilk verdiği listeyle beni bu sefer başaracağıma inandırdı.. Daha once defalarca denedigim halde basaramadim. Son 10 senem kilolarimla mücadeleyle gecti. Ama Merve Hanımla haftalık yaptığımız görüşmeler, benim isteklerime, ihtiyaclarima gore hazirlanan listeler, kilo veremedigim haftalar motivasyonumu yükselten konuşmalarıyla yaklaşık 15 ayda 27 kiloyu, gerçekten hiç zorlanmadan kendimi yıpratmadan, modum düşmeden verebildim.. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.. Ben kilo verdikten sonra kendimi sanki yeniden buldum.. Şok diyetler degil de vücudumuzun ihtiyaçlarına gore hazırladığı listeler sayesinde ben aslında diyet yapmadım sağlıklı beslenmeyi öğrendim.. iyiki var..😍 Saygilar..
     2 Beğeni    

Fatma Merve KALELİOĞLU Fotoğraf
Dyt.Fatma Merve KALELİOĞLU
İstanbul
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi154 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 27 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı
Tavsiye Eden : Batu , 15-01-2022 16:47
Merve hanim ile üniversite hazirlik doneminde Bahçeşehirde diyetisyen ararken tanıştım. Kendisi tamamen benim programıma hayat tarzıma göre programlar yazarak hiç hareket etmediğim dönemde dahi enerjim düşmeden kilo vermemi sağladı. Kendisinin cana yakın olması ve telefon üzerinden de hep destek vermesi motivasyonunuzu hep yüksek tutuyor. Mesleğiniz ve hayat temponuz ne olursa olsun sizin isteklerinizi goz onunde bulundurarak en uygun programi sizin icin yazacagina supheniz olmasin. Online veya yuzyuze diyetisyen ariyorsaniz kendisi ile görüşmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Duru KOPARAN Fotoğraf
Dyt.Duru KOPARAN
Antalya
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Tavsiye Eden : Alime KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı , 11-01-2022 19:46
1 ay önce tanıştım Duru Hanımla. Kesinlikle Yaptığı işin hakkını veriyor. Danışanını dinleyen, beslenme programını danışanına faydali olacak şekilde hazırlayan bir profesyonel. Duru hanımın çalışma hayatıma göre hazırlamış olduğu beslenme programına riayet ederek her hafta olumlu sonuçlar aldım. Aç kalmadım, başım ağrımadı, tansiyonum düşmedi. Sağlıklı, aç kalmadan zayıflamak ne demekmiş bunu öğrendim. Moral, motivasyon desteği, faydalı bilgi aktarımı ile sadece zayıflamak değil, ömür boyu hayatıma katacağım beslenme düzenimi de öğrendim. Kilo verdikçe hafif olmanın tadını yaşıyorum. Hâlen devam ediyoruz Duru Hanımla. Başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Melike AYKOL, İzmir, Diyetisyen
Buket ADANÇ, İzmir, Diyetisyen
Reyhan YÖRÜMEZ, Konya, Diyetisyen
Aslı TUFAN, Kocaeli, Diyetisyen
Selin Aslı GÜLEŞCE, İstanbul, Diyetisyen
Eda TELGEREN, İstanbul, Diyetisyen
Duru KOPARAN, Antalya, Diyetisyen
Eyup ULUFER, Gaziantep, Diyetisyen
Simay TURGUT, Aydın, Diyetisyen
İpek IŞIK, Konya, Diyetisyen
Büşranur BALİ, Erzurum, Diyetisyen
Beyza ŞAHİN, Niğde, Diyetisyen
Merve YURDAY, Kayseri, Diyetisyen
Tuba AYAZOĞLU, Konya, Diyetisyen
Sıla GÜMÜŞ, Isparta, Diyetisyen
Duygu ÇETİN, İstanbul, Diyetisyen
Ayşegül KESKİNKILIÇ, Elazığ, Diyetisyen
Zehra KILINÇKAN, Konya, Diyetisyen
Dilara ALKAÇ, Muğla, Diyetisyen
Saliha ERSOY, Konya, Diyetisyen
Nida EFİLTİ, Kayseri, Diyetisyen
Ahmet ÖLMEZ, Ankara, Diyetisyen
Ali Kemal ÇİFTÇİ, Sivas, Diyetisyen
Eminenur KULDAŞ, İstanbul, Diyetisyen
Asya Yaren KORKMAZ, İstanbul, Diyetisyen
Beyza Çiftçi HIZLI, Aksaray, Diyetisyen
Ülkü Gül ÇAVUŞ, İstanbul, Diyetisyen
Tuğçe ÇALIK, İstanbul, Diyetisyen
Hazal ZEYDAN, İstanbul, Diyetisyen
Özge HACIRAİFOĞLU BAYRAKTAR, İzmir, Diyetisyen
Beyza ÖZKAN, İstanbul, Diyetisyen
Elif ZEREK, İstanbul, Diyetisyen
Asiye Kübra SOYDEMİR, İstanbul, Diyetisyen
Esin EREN, İstanbul, Diyetisyen
Betül ÜSTÜN, Isparta, Diyetisyen
Selin ŞEN, Ankara, Diyetisyen
Uğur DAMA, Elazığ, Diyetisyen
Vildan Sena ÇAMCI, Sivas, Diyetisyen
Yasemin KAZANCI, Isparta, Diyetisyen
Sümeyra TATLI, İstanbul, Diyetisyen
Cemre GÜLSEVEN, Antalya, Diyetisyen
Rahim GÜRASLAN, Manisa, Diyetisyen
Adeviye ÖKSÜZOĞLU, Konya, Diyetisyen
Yaprak KESİN, Adana, Diyetisyen
Özge KESİCİ, İstanbul, Diyetisyen
Zeynep GENÇ, Konya, Diyetisyen
Leyla ERUL, İstanbul, Diyetisyen
Fatmanur ÖZTÜRK, Adana, Diyetisyen
Ayşe SALIK, Diyarbakır, Diyetisyen
Dilan SEZEN, Kocaeli, Diyetisyen
Kader ARDIÇ, Eskişehir, Diyetisyen
Fulya TAŞÇI, İstanbul, Diyetisyen
İlknur YÜRÜSOY, Erzurum, Diyetisyen
Merve UZUN, Samsun, Diyetisyen
Gizem Nur KAPLAN, Denizli, Diyetisyen
Rumeysa DİKBAŞ, İzmir, Diyetisyen
Elif TETİK, Kırklareli, Diyetisyen
Ayşenur COŞKUNER, Kayseri, Diyetisyen
Merve GÜNEY, İstanbul, Diyetisyen
Burcu NEGİZSOY, Bursa, Diyetisyen
Ayşegül ÖZCAN, İstanbul, Diyetisyen
Eda DEDELEROĞLU, İstanbul, Diyetisyen
Büşra YURT, Çankırı, Diyetisyen
Aleyna CANBAZ, İstanbul, Diyetisyen
Büşra KALAY, Eskişehir, Diyetisyen
Zişan SOBACI, İzmir, Diyetisyen
Esra AKKUŞ, Gaziantep, Diyetisyen
Hatice ÇUHACI, İstanbul, Diyetisyen
Meliha BIYIKLI, Kayseri, Diyetisyen
Latif Fatih AVCI, İstanbul, Diyetisyen
Duygu YILDIRIM, İstanbul, Diyetisyen
Büşra UZUN, Ankara, Diyetisyen
Aylin ACAR, Eskişehir, Diyetisyen
Vildan ÖZTÜRK, Denizli, Diyetisyen
Çağatay AKDEMİR, İstanbul, Diyetisyen
Ayşe DEDELER, Konya, Diyetisyen
Cemile ÖNCÜ, Mardin, Diyetisyen
Cansu Beril KIZILIRMAK, Edirne, Diyetisyen
Sümeyye Şükran ÇAKMAKCI, Bursa, Diyetisyen
Melike ÇAVUŞ, Tekirdağ, Diyetisyen
Duygu PINARCI, İstanbul, Diyetisyen
Özlem BAYRAK, Tekirdağ, Diyetisyen
Övgü DOĞRUYOL, İçel (Mersin), Diyetisyen
Selin KÖYBAŞI, İstanbul, Diyetisyen
Sercan APARI, Yurtdışı, Diyetisyen
Ayşe BOZKAYA, Bursa, Diyetisyen
İrem ÖZKAN, İstanbul, Diyetisyen
Sema YILDIZ, İstanbul, Diyetisyen
Muammer Faruk HÜNERLİ, Denizli, Diyetisyen
Nurdan EKİCİ, İstanbul, Diyetisyen
Gizem KOÇOĞLU, Isparta, Diyetisyen
Yasemin GÖKCAN, Amasya, Diyetisyen
İrem ÖZEL, Aydın, Diyetisyen
Sevcan TURAN, Ankara, Diyetisyen
Nazife GÜRPINAR, İstanbul, Diyetisyen
Eda ARSLAN, İstanbul, Diyetisyen
Utku Begüm ÖZTÜRKLER, Kırklareli, Diyetisyen
Kevser NİZİPLİOĞLU, İstanbul, Diyetisyen
Şevval UZUN, Kırşehir, Diyetisyen
Faruk YILDIRIM, Muğla, Diyetisyen

İlkten ÇETİN FotoğrafPsk.İlkten ÇETİN
Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Esra ÜNAL ŞENGÜL FotoğrafPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Klinik Psikolog
İstanbul
Şu anda TavsiyeEdiyorum.comŞu an Sitemizde!
Sitemizi Bugün Ziyaret Eden 60 Üyemiz : Psk.İlkten ÇETİN (Psikolog), Uzm.Psk.Evrim DURSUN (Psikolog), Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL (Klinik Psikolog), Psk.Hülya SOYDAN (Psikolog), Psk.Musa BALLI (Psikolog), Dyt.Tuğçe ALTINOLUK (Diyetisyen), Dr.Psk.Hale Nur KILIÇ MEMUR (Psikolog - Pedagog), Abdullah ÖZER (Psikoloji Uzmanı), Psk.Dnş.Barış İLHAN (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Gözde ACARAY (Psikolog), Op.Dr.Ömer ERSOY (Genel Cerrah), Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI (Psikolog), Psk.Fatma Sevval SARAL (Psikolog), Uzm.Psk.Büşra Nur YORULMAZ (Psikolog), Psk.Semih GELEGEN (Klinik Psikolog), Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ (Psikolog), Psk.Dnş.Kenan DEMİRKAPI (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Füsun BUDAK (Psikolog), Dr.Psk.Hatice TOPÇU ERSOY (Uzman Psikolog), Prof.Dr.Sabri EYİGÜN (Sosyolog - Edebiyat Doktoru), Uzm.Psk.Dnş.Bülent BUDAK (Psikolojik Danışman), Uzm.Psk.Vedat AKDEMİR (Psikolog), Uzm.Psk.Dnş.Zeynep B. ŞAHİN (Psikolojik Danışman0), Uzm.Psk.Bedriye DAYANÇ (Klinik Psikolog), Bilge KARAYILAN (Sosyolog), Uzm.Psk.Ozan BAHÇİVAN (Psikolog), Güldane KAVGACI (Psikoloji Uzmanı), Mustafa TERKOS (Sosyal Hizmet Uzmanı), Uzm.Psk.Filiz KOÇAK (Psikolog), Psk.Raziye ÖZCAN (Psikolog), Psk.Dnş.Nijat SARKHANOV (Psikolojik Danışman), Psk.Dnş.Tuba PİRİM (Psikolojik Danışman), Doç.Dr.Abdullah ERDOĞAN (Göğüs Cerrahisi Uzmanı), Psk.Meltem KIRMIZI (Psikolog), Psk.Dnş.Büşra Nur KÜÇÜK (Psikolojik Danışman), Psk.Mine Didem ARULAT (Psikolog), Psk.Mehmet KEŞAN (Psikolog), Uzm.Psk.Aslı DEMİREL (Psikolog), Prof.Dr.Levent SEVİNÇOK (Psikiyatrist), Prof.Dr.Nilgün YARİS (Onkoloji Uzmanı - Onkolog), Psk.Nâme İmren ÇAĞLAYAN (Psikolog), Uzm.Psk.Gülcem YILDIRIM (Psikolog - Psikolojik Danışman), Pdg.Aykut AKOVA (Pedagog), Uzm.Psk.Ayşegül TELLİOĞLU KARADAĞ (Klinik Psikolog), Dyt.Batuhan ÇİTEMEL (Diyetisyen), Prof.Op.Dr. Sinan KARAOĞLU (Ortopedi Uzmanı), Op.Dr.Ufuk KAYASELÇUK (Ortopedi Uzmanı), Psk.Dnş.Didem ERTAŞ (Psikolojik Danışman), Dyt.Nurdan EKİCİ (Diyetisyen), Dyt.Merve GÖNEY (Diyetisyen), Vet.Hek.Uzm.Uveys Veysel BECERMAN (Veteriner Hekim), Psk.Hüseyin Emre KOÇ (Psikolog), Fzt.Ayşenur Banu BAŞBUĞ (Fizyoterapist), Psk.Nihan DİKME (Psikolog), Psk.Hasan DURAN (Klinik Psikolog), Psk.Senanur DOKUMACI (Psikolog), Dyt.Fulya İlksen AKSOY (Diyetisyen), Psk.Sümeyra DEMİR (Psikolog), Op.Dr.Süleyman Sıtkı URALOĞLU (Ürolog), Dr.Psk.Ayça ÜLKER (Psikolog)

Üyelerimizin Son Eklediği Mesleki Videolar

00:11
Top