2007'den Bugüne 92,484 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 19,999 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Cengiz TÜRKMEN
Psikolog - Denizli

Cengiz TÜRKMEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cengiz TÜRKMEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

80
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Cengiz TÜRKMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cengiz TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba sorunlarının farkına varan ve çözüm arayan dayanıklı insan. Yaşam bize bazen istemediklerimizi de sunar. İşte bu noktada bize sunulan bu olumsuzluklara karşı psikolojik hazırlığımız ve dayanıklılığımız bizi ayakta tutar. Ayakta tutmadığında bize destek olacak birilerine ihtiyacımız olur. Bu kişiden aldığımız destekle yeniden başlayabiliriz kaldığımız yerden. Eğer hayatında bir şeylerin değişmesini istiyorsan şimdi ve burada doğru olan kararı ver ve başlamak için bekleme hayatı.
 
Cengiz TÜRKMEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
3d Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Kuşpınar Mah. Kıbrıs Şehitler Cad. 1306 Sok. N:1 K:4 D:7
Denizli
(Kıbrıs Şehitler Caddesinde Oto Künefe Yanı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1973 (51 yaşında)
Doğum Yeri : Ordu
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
19 Mayıs Üniversitesi Klinik Psikoloji (1996 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cengiz TÜRKMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocukta Bilişsel davranışçı Terapi (Prof Dr. Ceu salvador)
Cinsel terapi (CETAD)
Aile ve Evlilik Terapisti(ODTÜ Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu)
Çocuk ve Ergen Terapisti
Oyun Terapisti (Dr. Filiz Çetin)
Bilişsel/Davranışçı Terapist (Prof. Dr M.Zihni Sungur)
Dikkat eksikliği ve özel öğrenme bozukluğu danışmanlık (Prof Dr. Ümran Korkmazlar)
Atılganlık ve Özgüven Terapisi
Çocuk Sorunlarında Bilişsel Terapi
Boşanma Sürecinde Aile Danışmanlığı
Cinsel Terapist
Pozitif psikoterapi (Yrd. Doç Dr. Tuba Sarı)
Yaratıcı Drama(çağdaş drama derneği)
Psikodrama (Türk Psikologlar Derneği, Doç Dr. Hale Ülgen Okyayuz)
EFT(Duygusal özgürlük Tekniği)(Dr. İnci Erken)
Çözüm Odaklı danışmanlık(Dr. Nevin Dölek)
Zeka testleri(Türk Psikologlar Derneği)
Kişilik Testleri(Türk Psikologlar Derneği)
Psikolojik ve Nörolojik Testler(Türk Nöroloji Derneği)...[Devamı...]

Cengiz TÜRKMEN Özgeçmis CV Psk.Cengiz TÜRKMEN'in Özgeçmişi
1996 yılında psikoloji bölümünden mezun oldum. Daha sonra psikoloji alanında yüksek lisans yaptım ve klinik psikoloji alanında doktora eğilimlerime devam ediyorum. Eğitim ve psikoloji ile ilgili olarak çeşitli kurumlara eğitimler verdim. Emniyet-Sağlık-Sosyal Hizmetler-Orman ve çevre müdürlüğü personeline her yıl düzenli eğitimler vermekteyim. Çeşitli kurs ve seminerlerde eğitimci olarak görev yaptım.
ODTÜ'den Aile terapisi, Psikologlar Derneğinden test eğitimleri, Özel kurumlardan Bilişsel Terapi, PDR derneğinden çözüm odaklı terapi eğitimi aldım. Ayrıca Türk psikologlar derneğinden Psikodrama; Çağdaş Drama derneğinden yaratıcı Drama,Oyun terapisi, eğitimleri aldım. Halen Pozitif psikoterapi eğitimine devam etmekteyim. Uzmanlık alanımda çeşitli gazete, dergi ve kitaplarda makalelerim yada danışma yazıları yazmaktayım. Danışmanlığımda 4 adet kitap çalışması yaptım.

Cengiz TÜRKMEN'in Makaleleri Cengiz TÜRKMEN'in Makale ve Yazıları
34 Makale

Cengiz TÜRKMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64165
Cengiz bey'le kardeşim aracılığıyla tanıştım.Kendisini çok mütevazi,kibar,olgun bir beyfendi olarak buldum.Evliliğimle ve kendi durumumla ilgili sorunlarım vardı.Öfke kontrolü konusunda kendisinden destek aldım.Cengiz beyin düşünceleriyle çevremdeki kişilere bakış açım değişti ve en önemlisi kendimi daha iyi tanıma fırsatını buldum.Verdiği fikirlerle ve en güzeli de konuşma sırasında söylediği örneklerle hayatımda olumlu yönde değişiklikler oldu.O kapıdan girişiyle karşılamasıyla ve uğurlamasıyla gerçekten diğer uzmanlara göre çok saygılı bir beyfendi.Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı görüyorum.Destekleri için kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.Saygılarımla.
     7 Beğeni    
G.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63386
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Cengiz Bey'den yardım almaya başladım. Ona gittiğimde ikili ilişkilerde tekrar eden sorunlar yaşıyor ve bu sorunları yaşamamak için ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Cengiz Bey hem sorunlarımın nelerden kaynaklandığını NET olarak görmemi sağladı, hem de ÇÖZÜM/ÇÖZÜMLER konusunda beni aydınlattı. Bana göre; konuları matematiksel olarak ele alması ve bizim karmaşık hale getirdiğimiz sorunları basitleştirmesi, Cengiz Bey'in işini başarıyla yapmasını sağlayan etkenlerden birisi. Mesleğine duyduğu sevgi, kendine & karşısındakine duyduğu saygı ve profesyonelliği ise başarısına destek olan diğer unsurlar. Kendisini samimi, içten ve güvenilir olarak tanımlayabilirim. Sorunları konusunda ne yapacağını bilemeyen, doğru çıkış yolu arayan herkese de Cengiz Bey'e gitmesini tavsiye ederim...
     5 Beğeni    
F.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62966
Cengiz bey için söylenecek çok şey var güzel şeyler yazıp ona haksızlık etmek istemiyorum burada belirtemeyeceğim kadar alanında uzman hayatıma iki kez girdi. iki kez iki ayrı konu ile ilgili ona danıştım her seferinde küçük rötuşlar yaptı hayatıma, sonra her şey çok değişti sonradan anladım o küçük rötuşların aslında ne kadar da büyük olduğunu.ona nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum ona giderken unutmayacağınız şey onun tavsiyeleri ile birlikte kendi çabanız. alanında çok iyi olduğunu bir kez daha ifade ettikten sonra iyi ki varsınz cengiz bey demek istiyorum her şey için teşekkürler ......
     5 Beğeni    
Emre G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62901
Cengiz Bey ile tanıştığım ve ondan hizmet aldığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Sosyal fobi rahatsızlığım sebebiyle birçok psikolog ve psikiyatri araştırdım ancak Cengiz Bey'de karar kıldım ve yaptığım tercihimin yanlış olmadığını tedavi sonucunda gördüm. İşini gerçekten severek ve isteyerek yapan, müşterilerine karşı daima güleryüzlü olan bir profesyonel. Sadece sosyal fobi konusunda değil birçok konuda konuştuk ve kendisinden tavsiyeler aldım. Aldığım tavsiyeleri hayatım boyunca uygulayacağım. Aldığım tedavi sonucunda kendimde gerçekten bir değişme ve iyileşme görüyorum. Psikolog arayanlara kendisini gerçekten tavsiye ediyor ve yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine çok çok teşekkür ediyorum, meslek hayatında başarılar diliyorum. Bence kendisini mutlaka tanımalısınız.
     5 Beğeni    
A.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62838
Muhteşem biri işine bu kadar önem veren ciddeye alan profesyonel bir insan. Yardım almaktan pişman olmayacağınız biri. banada bir hocam tavsiye etmişti Cengiz TÜRKMEN hocamı tanımak bir ayrıcalıktı. Tanırsanız sözlerimin haklı olduğunuzu göreceksiniz. O hep kendini geliştiren ve yenileyen bir uzman o yüzden tavsiyeye gerek duymadan harekete geçiyor. Bir kac danışmana gitmiştim ama onun gibi bir danışmanla hiç karşılaşmadım.Beni hocama tavsiye eden kişiden sonra hocamdan Allah razı olsun Cok teşekkür ederim...
     3 Beğeni    
İ.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58308
Sorunlarımın beni o kadar içine hapsetmiş,sorunlarımın zirve yaptığı bir dönemde yanına gitmeye başladıktan sonra çözümünü imkansız gördüğüm,çözülemez düşündüğüm problemler Cengiz Bey'le tanıştıktan sonra hızla çözümlenmeye başladı Demek ki Cengiz Bey birşeyleri gerçekten iyi yapıyor Eğer sizin yapamayacağınızı düşündüğünüz bir şeyler varsa Cengiz Beyle tanıştıktan sonra çoktan harekete geçmissiniz demektir.Cengiz Bey güleryüzlü,sempatik,"empati kurma yeteneği çok yüksek" bir insan.Cengiz Beyle tanıştığım için bir pişmanlığım var o da neden daha önce tanışmadığım için:)
     5 Beğeni    
Ahmet CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56980
Cengiz beyle oglumun dikkat eksikligi kursunda tanıştım.Kendısı ıle kurs suresı boyunca aralarda sohbetımız oldu.Bılgılerınden gercekten cok ıstıfade ettım.kendısını alanında yetıstırmıs bır psıkolog basarılarının devamını dılerım. Kendısınden her turlu sorunladınızda ıstıfade edebılırsız cocuklara yaklasımını cok beyendım.sıcak kanlı ıletısım gucu yuksek ıkna kabılıyetı olan kısılıgı meslegıne uygun. egıtım yerının doktorlar caddesınde olması ulasım acısından gercekten cok ıyı.
     5 Beğeni    
F.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56327
merhaba cengiz beyi yaklaşık 1 aydır tanıyorum.Yardım almam gerektiğini düşündüğümde kendisini internette bulmuştum.Kendisiyle 4 seans görüşme yaptık hatta kendisini bir öğrencime, arkadaşıma tavsiye ettim.Kendimde şimdiden olumu değişmeler görüyorum ve sorunlarım azalmaya başladı hatta kendime gerçekçi hedefler belirleyip bunun için çalışmaya başladım.Aklımda olan ve ertelediğim bi takım kararlarım vardı ve cengiz bey bunları yapmam için beni olumlu yönde motive etti. Bende hiç ilaç kullanmamız gerekmedi mesela bu birazda kendinizi toparlamayı ne kadar istediğinizle alakalı. Mesafeli sevecen ve olaylara objektif açıdan bakabilen biri mutlaka tanımanız gereken bir insan .Kendiniz tanımalısınız bence.
     3 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44756
Muhteşem bir insan olmasının yanında işine bu kadar önem veren ciddeye alan profesyonel bir insan tanımadım ben. Yardım almaktan pişman olmayacağınız biri. İşini severek yapıyor ve her zaman ciddiye alıyor. Şimdiye kadar ufakta olsun hafife aldığı bir şey görmedim ben. Bence Cengiz TÜRKMEN'i tanımak bir ayrıcalıktır. Tanırsanız sözlerimin haklı olduğunuzu göreceksiniz. O hep kendini geliştiren ve yenileyen bir uzman o yüzden tavsiyeye gerek duymadan harekete geçiyor. 3 sıfatla tanımlarsam eğer; Prensipli Başarılı ve Doğal( yapmacıklıktan uzak ve samimi) Nereden ve nasıl tanıdığıma değinmedim buna gerek yok bence ama şunu söyleyeyim danışanıydım bundan 3 sene önce ve birçok problemimi önce Allah'ın sonrada Cengiz hocamın geniş bakış açıları ve profesyonel yardımı sayesinde çözdüm. Ona burdan tekrar çok tşk ediyorum. İyiki o ve onun gibi insanlar var. Bence mesleki açıdan yeterli ve mükemmel biri.
     13 Beğeni    
Songül OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43753
''Anlamlı ve coşkulu bir yaşam için,bizi diğerlerinden farksız yapmaya bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada,kendin olarak kalabilmek,dünyanın en zor savaşını vermek gibidir.'' Farkında olabilme bilinci,seçme özgürlüğü,sorumluluklarımız ve daha sayamadığımız birçok davranış basamaklarımız zaman içerisinde körelmişçesine yardıma ihtiyaç duyarlar.İşte ben bu çıkmaz labirent içinde tüm davranışlarımızın da içinde bulunduğu aracımızın:) Cengiz Hocam gibi yeşil bir nefere bir kez bile olsa denk gelmesini diliyorum...
     3 Beğeni    
Adem Alptekin Altunbaş
4.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43395
Kendisiyle uzun yıllar boyunca birlikte çalıştık. Sürekli olarak mesleğindeki yenilikleri takip eden ve kendini geliştirmeyi görev kabul eden biridir. Tabi ki buda onun kişisel gelişiminin yanında mesleki saygınlığını da önemli ölçüde arttırmaktadır. Cengiz Türkmen amatör bir ruhla mesleğini icra eden gerçek bir profesyoneldir. Güler yüzü ve sıcak kanlı yapısı sayesinde, insan onun yanında kendini gayet rahat hisseder. Eğer yaşama dair problemleriniz varsa ve çözüm yolları bulmada sıkıntılar yaşıyorsanız Cengiz TÜRKMEN size bu konuda yardımcı olabilecek en iyilerden biridir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     8 Beğeni    

Cengiz TÜRKMEN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kitap yazmak ve çocukların sorunları ve çözümü üzerine araştırmlar yapmak

Sevdigi Muzikler : sözsüz müzikler


Cengiz TÜRKMEN'in Kitap ve Yayinlari Cengiz TÜRKMEN'in Basılı Kitap ve Yayınları
Akran arabuluculuk eğitimi ilköğretim öğrenci kitapları
Akran arabuluculuk lise kitapları
Yılmazlık ve dayanıklılık becerileri
Özel eğitimde BEP uygulamaları
Peterpan külkedisine karşı

Cengiz TÜRKMEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Türk PDR Derneği
Denge Eğitim gelişim ve Psk Organizasyonları derneği
Kognitif davranış Terapiler derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
3d Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Kuşpınar Mah. Kıbrıs Şehitler Cad. 1306 Sok. N:1 K:4 D:7
Denizli
(Kıbrıs Şehitler Caddesinde Oto Künefe Yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 371 45 54
Telefon 2 :
0(505) 451 92 21
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1973
(51 yaşında)
Doğum Yeri
Ordu
Mezun Olduğu Üniversite
19 Mayıs Üniversitesi Klinik Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1996
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Psk.Cengiz TÜRKMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Cengiz TÜRKMEN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
denizlide aile terapisti, denizli dikkat terapisti, denizlide eğitim danışman, denizlide zeka testleri, yetişkin sorunları terapi, terapist, denizlide evlilikterapisi, denizlide ergen psikolog, davranış sorunları, kişilik testleri, oyun terapisi, çocuk terapisti, eğitim danışmanı, dikkat eğitmeni, mesleki danışmanlık, sınav kaygısı, hafıza geliştirme, fobi tedavisi, travma ve yas terapisti, başarı koçu, kişilik analizi, dil konuşma terapisi, ders çalışma sorunu, öfke yönetimi, motivasyon koçu, stres yönetimi, eğitim danışmanlık, konuşma kekemelik tedavi, bireysel danışmanlık, çatışma çözmearabuluculuk, ergenlik sorunları, denizli boşanma uzmanı, denizli psikolog, denizlide öfke terapisi, denizlide çocuk terapisti, kişisel gelişim, denizlide cinsel terapi, denizlide bilişsel terapi, denizlide eş terapisi, denizlide ilişki terapist, denizlide oyun terapisti, öğrenci koçu, bireysel koçluk, imaj danışmanlığı, denizlide psikolog, aile koçu, çocuklarda davranış sorun, cinsellik ve sorunları, çözüm odaklı danışmanlık, yaratıcı drama yöneticisi

20:54
Top