2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Pozitif Düşünce Gücü
YAZI #6434 © Yazan Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL | Yayın Nisan 2020
İsteklerimizin Oluşması İçin Geçen Süre Aslında Bizim İçin Bir Fırsat mı?

📌İsteklerimizin hayatımıza girmesi için hayat bize belli bir süre tanır. Biz bu süreye ne kadar negatif baksak ve isteklerimizin bir an önce olması için sabırsızlık duysak da, böyle bir sürenin olması hayatımızın düzeni ve iyiliği için kritik önem taşımaktadır.

Oluşum Süresi Bizim İçin Bir Fırsat

📌Sahip olduğumuz oluşum süresi, tüm bu yaşanabilecek olumsuz durumları, yaşamadan kontrol etme şansı verir. Düşüncelerimizle ve duygularımızla oluşturmakta olduğumuz deneyimleri, bu geçen sürede değiştirebiliriz veya yeni deneyimler oluşturabiliriz. Bu sayede oluşum sürecinin kontrolü tamamen bizde olur. Zamanı geldiğinde, isteklerimiz zaten hayatımızın bir parçası olacaktır.

📌Değişime kendinle başla, sen değiş çevrendeki insanlarda değişsin.
Özgüveni yüksek, mutlu, enerjik, geçmişten kalan acısı olmayan, çevresiyle dengeli ve sağlıklı ilişki kuran biri olmak için çalışmalarımıza katılabilirsiniz.

Psikolojik Danışman Filiz OKUŞ TEZEL ‘in çalışmalarının tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
www.pdpsikodestek.com

PD PSİKODESTEK Bireysel ve Çift Danışmanlığı
ACIBADEM / KADIKÖY
📱05327813259
📞02163390385
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Filiz OKUŞ TEZEL Fotoğraf
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi47 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL'in Makaleleri
► Kehanetlerimizin Gücü Psk.Ebru ZORLUTUNA
► Motivasyonun Gücü Psk.Bilge AYGÜN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,962 uzman makalesi arasında 'Pozitif Düşünce Gücü' başlığıyla benzeşen toplam 17 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


19:46
Top