2007'den Bugüne 90,540 Tavsiye, 27,853 Uzman ve 19,764 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Özge KARAARSLAN
Uzman Diyetisyen - İçel (Mersin)
Yüksek Lisans Mezunu

Özge KARAARSLAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özge KARAARSLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

34
(%94.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Özge KARAARSLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özge KARAARSLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı bir yaşam doğru beslenme ile mümkündür.
 
Özge KARAARSLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Healthy Life Beslenme Danışmanlığı
Güvenevler Mh. 1914 Sk. Boss Point İş Merkezi A/3 Yenişehir
İçel (Mersin)
(Forum AVM Civarı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Mersin
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Ev Ekonomisi Beslenme Bilimleri (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Özge KARAARSLAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Obezite Tedavisi
Diyabette Beslenme Tedavisi ve Karbonhidrat Sayımı
Enteral - Parenteral Nutrisyon Tedavisi
Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
Malnutrisyon / Kaşekside Beslenme Tedavisi
Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme Tedavisi
Okul Çağı Çocuklarında Beslenme
Kurum Mutfağı Yönetimi
Menü Planlama

Özge KARAARSLAN Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Özge KARAARSLAN'ın Özgeçmişi
1984 yılında Mersin'de dünyaya geldi. ilköğretim ve lise eğitimini Mersin'de tamamladı. 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Bölüm 2.'si olarak mezun oldu. Özel Mersin İMC Hastanesi' nde meslek hayatına başladı. 2007-2009 yılları arasında Ankara Üniversitesi' nde Beslenme Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. 2008 - 2009 da Hatay Sağlık Müdürlüğü' nde, 2009 - 2014 tarihleri arasında ise Mersin Devlet Hastanesi'nde Diyetisyen olarak görev yaptı. Şu an kurucusu olduğu Mersin - Healthy Life Beslenme Danışmanlığı Merkezinde Diyetisyen olarak mesleğine devam ediyor...

Özge KARAARSLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büşra ŞiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99047
Benim de Özge Hanimi tercih etme sebebim buradaki tavsiye yazilari olmustu. Yaklaşık 3 ay kadar süren bir diyet sürecim oldu. Özge Hanim mesleğinde çok başarılı bir diyetisyen. Sayesinde sağlıklı ve keyif alarak kilo verdim. Kendisi aynı zamanda çok ilgili ve kafama takılan herşeyi kendisine anında sorup yanıt alabildim. Aynı zamanda çok guleryuzlu ve iyi bir insan İyi ki bu süreçte kendisini tercih etmişim. Her konuda motive edici, anlayisli ve işinde iyi bir kişi arıyorsanız kendisini tavsiye ederim. :)
     1 Beğeni    
Elif YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84145
Özge Hanım'la yardımıyla 3 ayda 10 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. Verdiğim kilonun tamamına yakınını yağ kütlesinden kaybettiğim için hem daha iyi görünüyorum hem de daha sağlıklı hissediyorum. Özge hanım gerçekten işinde çok iyi ve çok cana yakın, bana her zaman moral veriyor, onun sayesinde hiç pes etmedim. Eğer iyi bi diyetisyen arıyorsanız size istediğiniz kiloyu rahatlıkla aç kalmadan verdirebilecek kişi kesinlikle Özge Karaarslan'dır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     12 Beğeni    
Dilara
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84110
Merhaba, Özge Hanım'la bir önceki çalıştığı kurumda tanışma fırsatım olmuştu.Mesleki konulara hakimiyeti,yeniliklere açık olması,düzenli çalışması,danışanlarına karşı hep güleryüzlü ve samimi olması en belirgin özelliklerindendi.Healty Life Beslenme Danışmalığı'nı kurduktan sonra bende danışanı olarak ona başvurdum.Özge Hanım öncelikle sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırdı,hayatıma hareketi dahil etti ve kısa bir süre içinde sağlıklı bir şekilde güzel kilolar verdim.Diyetin her aşamasında her konuda yanımda olması,ilgili olması,güleryüzlü olması bizimde motivasyonumuzu arttırıyor ve daha hızlı başarıya ulaşıyoruz.Özge Hanım'la tanıştıktan sonra kesinlikle emin olduğum konu eğer diyetisyeninize güvenir ve kendinize yakın hissederseniz verilmesi imkansız görülen tüm kilolardan kolaylıkla uzaklaşabiliyorsunuz.
     4 Beğeni    
Selen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80535
Tavsiye üzerine babamı getirdiğim HalthyLife Beslenme Danışmanlığı yüzümüzün gülmesine sebep oldu.Öyle ki babam 3 ayda 11.5 kilo vererek hem kendine güvenini tekrar kazandı hem hayatına sağlıklı bir şekilde devam etmeye başladı.Hipertansiyon,yüksek kolestrol,şişmanlık gibi rahatsızlıkları olan babam Diyet Uzmanı Özge Karaarslan sayesinde artık daha bilinçli,dikkatli ve daha sağlıklı.Gerek güler yüzüyle,gerek tavsiyeleriyle bu maratonda deteğini eksik etmeyen Özge Hanım'a da çok teşekkür ederiz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Zübeyde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79269
Özge hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine annemi götürdüğümde tanıdım. Annem 70 yaşında, yaşa bağlı olarak da dizlerinde kireçlenmeden kaynaklı hareket kısıtlılığı ve ağrıları vardı, kilo problemi de olduğu için bu ağrılar daha fazla oluyordu. Kendisi defalarca diyete başladı ama devam ettiremedi, bir türlü kilo veremiyordu. bir arkadaşım Özge hanımı tavsiye etti. Annem 2 aydır diyetine devam ediyor ve 8 kilo verdi.kilo vermesi hem onun motivasyonunu arttırdı, hemde dizlerinde ki ağrılar azaldı. biraz daha vermesi gereken kilolar var bunun içinde bir süre daha Özge hanımı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Özge hanımın profesyonel yaklaşımı, kişinin beslenme alışkanlığı ve yaşam tarzına göre diyet hazırlaması, insanı motive eden güven veren yaklaşımı annemde çok etkili oldu. Ayrıca insana pozitif enerji veren kişiliği de annemi çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     6 Beğeni    
Saadet
28.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79062
Özge Hanım'ı uzun yıllardır tanırım, kendisinden sağlıklı yaşam ve doğru yemek pişirme üzerine çok şey öğrendim. Yaptığım birçok uygulamanın aslında yanlış olduğunu farkettim. Hem mesleki tecrübesine, hem bilgisine hem de insani ilişkilerine her zaman çok güvenmişimdir. Benim bir komşum zayıflamak için Özge Hanım'a gitmişti ve toplamda 25 kilo verdi, bu komşumla hala görüşürüm ve yıllardır kilosunu koruyor, hiç bu kilosunun üzerine de çıkmıyor. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum ve kilosu ile mücadele eden veya sağlıklı bir gelecek isteyen herkesin Özge Hanıma gitmesini tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Özgen Karaarslan
17.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78113
Yemek yemeyi çok seven ve sofralarla bir türlü vedalaşamayan ben, zaman geçtikçe kilomun artmasıyla beraber piskolojim bozulmuştu ve asla kilo veremeyeceğimi düşünmeye başlamıştım. Ablam Özge KARAARSLAN ile aynı şehirde olmamam bu konuda belki de en büyük dezavantajımdı benim. Ve birgün ablam olaya el attı ve aç kalmadan sağlıklı ve keyifli bir şekilde kilo verebileceğimi anlattı. Bir de diyet programı hazırladı. Programın beraberinde spor salonuna yazıldım. Hem spor hem diyet programı derken (aç kalmadan :) 3 ayda 11 kg vererek ideal kiloma kavuşmuş oldum. Sizlere de Mersin Forum AVM yanında bulunan Healthy Life Beslenme Danışmanlığı ofisine uğramanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Gülüzar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2015
TavsiyeNo: 77521
Merhaba, Özge Hanım'ın daha önceden çalıştığı kurumda hastasıydım. Ve düzenli, sistemli bi programla cok iyi sonuclar aldım. 3 ayda yaklaşık 14 kilo vermiş oldum. Belirlenmiş olan diyet programım ve günlük yaptıgım sporlarla birlikte ideal kiloma ulaşmış oldum.Eğer sağlıklı bir yaşam ve dengeli beslenme rehberi arıyorsanız kesinlikle Özge Hanımla görüşmeniz gerekmektedir. Samimi tavrı, sıcaklığı ve güleryüzlülüğü size inanın cok iyi gelecektir ve istikrarlı olacaksınızdır. Healtylife Beslenme Danışmanlığına uğramanızı tavsiye ederim. Iyi günler.
     7 Beğeni    
Tuğçe TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
26.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76522
Özge Hanımı internet araştırmalarım sonucunda buldum ve iyi ki de bulmuşum. Mesleki donanımı ve yazdığı makalelerine ulaşanlar kendisinin başarılı bir biliminsanı olduğunu da mutlaka fark edecektirler.Ayrıca kilo vermem konusunda hem sağlık açısından hem de psikolojik açıdan problemlerimi yenmem konusundaki desteğini yıllardır gitmediğim diyetisyen kalmamışken Özge Hanım'ın tecrübesi ve desteği sayesinde yendim. Kilo vermenin diyet değil doğru beslenme alışkanlığı kazanmak demek olduğunu bana öğrettiği ve bana yeniden sağlıklı bir vücut kazandırdığı için bu konuda kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar, zayıflamak isteyen herkesin güvenle ve huzurlu bir şekilde kendilerini emanet edebilecekleri bir uzman ile bu yolda başarı sağlayabileceklerini söylemekten mutluluk duyarım. Teşekkür ederim sevgili diyetisyenim... :)
     9 Beğeni    
G.K.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73184
Yıllardır her hafta başı diyete başlayıp iki günde vazgeçerdim,çünkü aç kalma korkusu yaşardım.Özge Hanımla tanıştıktan sonra yanlış bildiğim bir çok beslenme kuralının doğrusunu öğrenerek daha bilinçli beslenmeyi vede daha uzun süreli diyet yapmayı başardım.Daha doğrusu aç kalmadan beslenerek şekerimi düşürmeyi ve yavaş da olsa kilo vermeyi başardım.Özge Hanım mesleki bilgisi ve iletişimi çok iyi ,kişinin sağlık bilgileri doğrultusunda kişinin beslenme alışkanlıklarını baz alarak hazırladığı beslenme programı ile daha uzun süreli ve kolayca yapılacak bir diyete başlamanızı sağlıyor.En önemlisi size güven veriyor bence en önemlisi bu.ÖZGE HANIMA çok teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Y.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72442
Daha önce bir çok kez zayıflamayı denememe rağmen hüsranla sonuçlandı. Bu süreç Özge hanımı tanıdıktan sonra değişti, sağlıklı beslenmeyi öğrendiğim için zayıflamak çok daha kolay oldu, ben de herkese tavsiye etmeye karar verdim. Yakın ilgisi ve açıklayıcı bilgileri ile yardımcı olan, diyet konusunda her türlü sorulara tatmin edici cevaplar vererek sağlıklı beslenme konusunda çok şey öğrendiğim diyetisyenimi herkese tavsiye ediyorum :) Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     11 Beğeni    
B.T
24.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69700
Ben Özge Hanım ile yaklaşık 4 yıl önce tanıştım, kendisi hem arkadaşım hem de diyetisyenim oldu. Tanıştığımızda 96 kiloydum ve ortalama 3 ayda 8 kilo verdim ve 88 kiloya düştüm. Nasıl verdiğimi bile anlayamadım, Özge Hanım normal düzenimi bozmadan ama farkındalığımı artırarak yavaş yavaş kilo kaybetmemi sağladı. Tam da düğün arifesinde ulaştığım bu zafer kendime olan güvenimi artırdı. 96 kilo ile damat olsaydım şimdi düğün fotoğraflarıma dönüp bakmak istemezdim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisi ile tanışmanızı ve önerilerine kulak vermenizi tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     11 Beğeni    
Melek TOPAKTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69184
Canım dostum Özge ile tanıştığım ilk günden itibaren hem sağlam kişiliği hem insanlarla güler yüzlü iletişimi hem de mesleğindeki etik ve çalışkan duruşu kendisine saygı duymamın yanında derin bir sevgi beslememe de sebep olmuştur. Mesleğine olan sevgisi, danışanlarına olan sıcak yaklaşımı ve hiç bitmek bilmeyen enerjisiyle iş hayatında da her zaman en tepelerde olacağını biliyorum. Beraber çalıştığımız 5 yılı aşkın şu zaman diliminde seninle bir sürü hatıra biriktirdik hep güldük hep mutlu olduk. Umarım beraber ilerleyeceğimiz her yolda başarılarımız daim olur ve hayat güzelliklerini sunmaya devam eder...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     14 Beğeni    
H.A.
28.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61575
Ben kendisine bir hasta olarak gitmedim, ancak kendisini yakınen tanıdığım için hayata ve mesleğine bakış açısını çok iyi biliyorum. Özge Hanım mesleğini çok iyi temsil eden, hastaları ile birebir ilgilenen, gelişime açık bir diyetisyendir. Üniversite eğitimine ve iş tecrübelerine ek olarak katıldığı kongreler ve kurslarla da mesleki gelişimine katkı sağlamaktadır. Güler yüzlü ve samimi oluşu kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktadır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     18 Beğeni    

Özge KARAARSLAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Resim yapmak, seyahat etmek, yüzmek ve kitap okumak


Özge KARAARSLAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD)
Klinik Enteral-Parenteral Nutrisyon Derneği (KEPAN)

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Healthy Life Beslenme Danışmanlığı
Güvenevler Mh. 1914 Sk. Boss Point İş Merkezi A/3 Yenişehir
İçel (Mersin)
(Forum AVM Civarı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 710 18 03
Telefon 2 :
0(324) 328 07 44
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Mersin
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2006
(17 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Ev Ekonomisi Beslenme Bilimleri (2009 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Dyt.Özge KARAARSLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Özge KARAARSLAN Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

12:03
Top