2007'den Bugüne 92,576 Tavsiye, 28,262 Uzman ve 20,023 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Merve KAYALI
Uzman Diyetisyen - İstanbul

Merve KAYALI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve KAYALI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

27
(%81.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Merve KAYALI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve KAYALI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Suna BAYRAMUzm.Psk.Suna BAYRAM
Alanında gerçekten çok tecrübeli, bilgili ve iletişim becerileri en üst düzeyde bir psikolog arkadaşım. Kendisine gözüm kapalı danışanlarımı yönlendi...
Begüm YÜCESOYDyt.Begüm YÜCESOY
Begüm Hanım ile 2 sene önce tanışma fırsatı buldum, kendisinin danışanları ile güzel ilişkiler kurduğunu ve onlarla yakından ilgilenerek çok güzel ger...

 
Merve KAYALI'nın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (34 yaşında)
Doğum Yeri : İnebolu
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme (İst_iç Hastalıkları) Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve KAYALI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Online Diyet hizmeti
Kişiye özel sağlıklı zayıflama ve kilo koruma programı
Kişiye özel sağlıklı kilo alma ve kilo koruma programı
Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavileri: (İnsülin direnci, reaktif hipoglisemi, diyabet, polikistik over sendromu, hipotiroidizm, anemi, gut, karaciğer yağlanması, kalp-damar hastalıkları, hiperlipidemi, hipertansiyon, çölyak)
Gebelik döneminde kilo kontrolü ve takibi
Gebelik diyabetinde tıbbi beslenme tedavisi
Emziklilik döneminde kilo kontrolü ve takibi
Ergenlik çağı obezitesinde tıbbi beslenme tedavisi
Kurumsal beslenme danışmanlığı

Merve KAYALI Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Merve KAYALI'nın Özgeçmişi
1990 İnebolu doğumlu, Diyetisyen Merve Kayalı Ortaöğrenimini Zonguldak Fen Lisesi’nde tamamlamış; 2012 yılında da Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuş ve diyetisyen olarak çalışmaya başlamaktadır.
Aynı zamanda 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü, 2013 Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıklar Bölümü’nde master yapmıştır. Şu an Medipol Üniversitesinde doktora dönemindedir.ayrıca Türkiye Sualtı Federasyonu Disiplin Kurulu üyesi olarakta görev yapmaktadır
Öğrencilik döneminde öğrenciliği temsilciliği yapmış ve bir çok topluluğun yöneticisi konumunda görev almıştır. Bu görevlerde iken çeşitli illerde sosyal sorumluluk projeleri içinde bulunmuştur....[Devamı...]

Merve KAYALI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94732
Merhaba Merve Hanım çok ilgili ve sıckkanlı bir uzman. Doğumdan sonra aldığım aşırı kilolarımı veremiyeceğim için çok endişeliydim. Merve Hanımın ilgili ve olumlu tavru tüm endişelerimi hafifletti ve kendime güvenimi sağladı. Kolay uygulayabileceğim diyetlerle sağlıklı bir sürede istediğim kiloya ulaştım. Gerçekten bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim ve diyeti uygulamak konusunda motivasyon sıkıntıları yaşıyordum. Olumlu tavrıbeni çok etkiledi gerçekten. Diyetisyenimin kendinden bu kadar emin konuşması benim için çok önemliydi. Evet kendi irademiz çok önemli diyetin etkililiği konusunda fakat yazılan diyetler ve doktorun tavrı da çok fark ediyor. Daha önceeden bir kaç kez diyetisyene gitmiştim ama en memnun kaldığım diyetisyen diyebilirim. Teşekkürler Merve Hanım
     4 Beğeni    
Psk.Ebrar YENİCE KANIK
26.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91404
Merve hanım ile 3 yıldır aynı kurumda çalışıyoruz. Kendisiyle pek çok proje ve eğitimde birlikte çalışma fırsatım oldu. Son derece titiz çalışan, etik değerlerden ödün vermeyen bir uzman olarak kendisinden hizmet alacak kişiler için en önemli özelliği danışan odaklı çalışma prensibine sahip olmasıdır. Danışanlarına sadece hedef koymaz, aynı zamanda onların beslenme alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını, gündelik yaşamlarını, çalışma ve sosyal hayatlarını detaylıca inceleyerek kişiye özgü bir beslenme programı uygular. Merve hanım ile ilgili gözlemlerim sadece çalışma arkadaşlığımıza dayanmıyor. Demir eksikliği nedeniyle sağlık problemleri yaşadığım bir dönemde kendisinden destek de aldım. Üç ay süresince demir diyeti uyguladım, bu süreçte her zaman ilgili, sağlıklı beslenmeyi gündelik hayatın bir parçası kılan tutumuyla benim için süreci kolaylaştırdı. Bu nedenle kendisini hem çalışma arkadaşı hem de danışanı olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Erçin SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90871
merhabalar bu site sayesinde merve hanımla tanıştım uzmanlık sınavına hazırlanma sürecinde cok fazla kilo aldım merve hanımla birlikte ben istanbul dışında çalıştıgım için online ve whatsap görüşmeleri ile cok kısa bi süre içinde aldıgım kiloları zorlanmadan ve keyifle geri verdim kendisine özellikle samimiyeti ve güleryüzlülüğü için tesekkür ediyorum. kararlıysanız ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız merve hanım doğru kişi kendisini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Büşra Can
1.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89500
Merve hocayla staj yaptığım bir kurumda tanışma şansım oldu ve gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki yanında staj yapma imkanım olduğu için çok şanslıyım bana mesleğimle alakalı çok şey kattı. Merve hoca, yaşam şartlarınızı göz önünde bulundurarak sizi beslenme programına zorlamak yerine beslenme programını size uyduracaktır. Danışanına bolca alternatif sunan özgürlükçü diyet anlayışı ile diyet yaparken hiç zorlanmayacaksınız .Ayrıca güler yüzü ve pozitif enerjisi ile motivasyonunuzu kaybetmenize izin vermeyecektir bundan olsa gerek ki birçok danışan pes etmeden,diyetten bıkmadan hedeflerine ulaşmak için yollarına Merve hocayla devam etmektedir.
     2 Beğeni    
Meral KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2016
TavsiyeNo: 86979
Merve Kayalı'yla tanışmamız zayıflamaya karar verdiğim zamandı. Kendisiyle iletişimimize başladığımız andan itibaren profesyonel bir yaklaşımı oldu.Bugüne kadar gittiğim uzmanlardan farkı vardı. ''Samimiyeti ve içtenliği''. Bıkmadan usanmadan benim nasıl bir yol izlememi günlerce anlatması. Zayıflamanın yanı sıra kişinin psikolojik olarak daha iyi hissetmesi için elinden geleni yapması. Bu konuda kendisine çok teşekkür ediyorum. Mesleki açıdan, Azimli,çalışkan ve mücadeleci yapısı var. Mesleki gelişimine katkılar yapmaya devam etmektedir. Ülkemizde güzel projelere imza atacağını, bu konuda çok kişiye faydalı olup, çalışmaları ile kendi kategorisinde çok kişiye ışık tutacağını düşünüyorum. Eğer kilo ile sorunu var olan, yada kilo alamama gibi sorunu olan herkese Merve hanımı tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Zahide Samur
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86773
Merve hocamla staj yaptığım kurumda tanıştım ve onun engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanma imkanı buldum. Gelen danışanlarıyla nasıl ilgilendiğini onlara nasıl yaklaştığını bizzat gözlemledim. Gerek güleryüzlü olması, çok içten ve samimi davranması kişilere karşı güzel aktarımlarda bulunması gelen kişilerinde memnun olmasını ve kazanımlı bir şekilde ayrılmalarını sağlıyor. Mesleki açıdan alanında uzman ve deneyimlerini güzel aktardığını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Sb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2016
TavsiyeNo: 86734
Merve hanım bir diyetisyen olarak oldukça ilgili, güler yüzlü, pozitif enerji taşıyan bir kadın. Kilo almak için kendisinden destek aldım ve şuan da ulaştığım kilo formunu kontrol altında tutmak için kendisinden ara ara tavsiye alıyorum. Yaşamıma kolaylık katan tavsiyeleri, şişkinliği azaltan gıda kombinasyonları benim için çok kıymetli. Ayrıca diyet için gelen hastalarına vakit ayırması nedeniyle Merve hanımın iyi bir diyetisten olduğunu düşünüyorum.
     5 Beğeni    
Özge D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2016
TavsiyeNo: 86670
Diyetisyen Merve Kayalı' yı üniversite yıllarından beri tanımaktayım. Güleryüzlü, çalışkan , dinamik, güncel bilgileri takip eden, iletişimi oldukça kuvvetli bir meslektaşımdır. Diyet yaparken motivasyon çok önemlidir,Merve Hanımın ikna etme özelliği çok baskın olduğu ve hastalarını yakın takip ettiği için danışanlarının diyet yaparken hiç zorlanmayacağını düşünüyorum. Mesleki etik ilkeler çerçevesinde danışanlarını değerlendireceği için, gönül rahatlığı ile sağlıklı beslenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Pınar Darende
20.Mart.2016
TavsiyeNo: 86666
Merve hanımı çok uzun yıllardır tanırım.Yaptığı özverili çalışmalar ve titiz analizler sonucunda birçok danışanının yaşam kalitesini artırdı. Güler yüzlü oluşu, hastalara yaklaşımı hem de mesleğinde kendisini bu kadar geliştirmiş donanımlı bir diyetisyen olması, danışanlarının memnun kalmasını sağlıyor.Kendinizi gözünün kapalı emanet edebileceğiniz bir diyetisyen.Böyle bir insanı tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum :) Herkese tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
T.İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2016
TavsiyeNo: 86665
Merve hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Kendisinden diyet koçluğu için yardım aldım. İlgili olması ve neler yiyip yiyemeyeceğim konusunda çok katı kurallar uygulamayıp benim sevip sevmediğim yiyecekler üzerinden planlama yapması benim uyumumu kolaylaştırdı. Sık sık değişen menüler planlayıp benim sıkılmadan farklı yemekler yiyerek kilo vermemi sağladı. Güleryüzlü Olması ve motivasyonumu artıran ilgiside çok sıkılmadan diyetime devam etmemi sağladı.
     2 Beğeni    
Pekay AYDIN Fotoğraf
Psk.Dnş.Pekay AYDIN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Mart.2016
TavsiyeNo: 86664
Sadece bir diyetisyen değil bir dost ve arkadaş... Merve dinamik enerjik Kişiliği ile hayat enerjisi veriyor. Çalışkanlığı ve profesyonelliği onu tercih etme sebebimiz. Oğlum bir çok diyet programından geçti fakat her seferinde verdiği kiloları Fazlasıyla geri Aldı. Diyetisyenin olumlu motivasyonu ve iyi takibi çok önemli biz Merve ile sağlıklı yaşam programımıza devam ediyoruz. Oğlumun motivasyonu çok iyi kilo vermeye devam ediyoruz. Yılgınlığa düşmeden strese girmeden inançla devam edeceğiz. Kilo bir yeme bozukluğu ve alışmış olduğumuz düzeni değiştirmek bir süreç gerektiriyor. Bu süreçte Merve bizi destekliyor ve biliyoruz ki o yanımızda olduğu zaman biz bu Süreci çok daha rahat ve pozitif tamamlayacağız. Iyi ki varsın Merve. Hayata yeni bir başlangıç yapmak isteyen herkese Merve'yi tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Zumrut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2016
TavsiyeNo: 86662
Hayatimda gordugum en guler yuzlu uzman! :) Danismak icin gittigimde de, profesyonel yardim aldigim surecte de ilgisi ve yardimlariyla cok ilerleme kaydettim. Merve Hanim'la tanisinca hizlica kilo vermek degil, saglikli yasamak ve saglikli diyet yaparak zayiflamak bilinci gelistirdim. Su an kilolarimin bir kismindan kurtuldum ama onemli degil cunku nefes darligim azaldi, yururken tikanmiyorum eskisi gibi. Her sey icin tesekkur ediyorum diyetisyen hanima. Basarilar dilerim. :)
     4 Beğeni    
Nesrin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65719
Merve hanımla eşimin tavsiyesi ile tanıştım. Tavsiyelerini harfi harfine uygulayarak aç kalmadan ve günlük aktivitelerimde herhangi bir kısıtlama yaşamadan 3 ayda eğlenerek 6 kilo vermeyi başardım. Güleryüzlü ve arkadaş canlısı olarak tanımlayabileceğim Merve KAYALI'yı tavsiye ettiğim arkadaşlarım da çok sevdi ve hayatlarından memnun bir şekilde aldıkları diyet programını uygulamaya çalışıyorlar. Canayakın, güleryüzlü ve işini iyi bilen bir diyetisyen arıyorsanız Merve hanımı sizlere de tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
İbrahim Gülyaşar
10.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65449
Merve hanım işinde özverili çalışan kelimesinin tam karşılığı. Titiz yaklaşımı sorunu tek yönlü değil de çok yönlü değerlendirmesi. Mesleğine duyduğu saygı kendini geliştiren birisi olması ve destek aldığınızda sizden birisiyle konuşmanın verdiği rahatlığı yaşıyorsunuz. Sağlıklı beslenme konusunda aydınlatıcı yol gösterici ve gerçekten dolu dolu bilgisiyle etkili yöntemleri var. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Meslekte donanımlı olmak kendini geliştirmek hergün yeni bir şey olmuş mu merakında olmak işini gönülden sevmekle alakalıdır. Diyetisyen Merve Kayalı bu işin doğru kişisidir. Benim gibi düşündü, beni anladı, empati dedikleri şeyi yaptı diyebileceğiniz bir uzman.
     9 Beğeni    
Uzm.Psk.Reyhan Nuray DUMAN
8.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65391
Diyetisyen Merve Kayalı ile aynı kurumda çalışmaktayım. Kendisi alanında uzman,işini çok severek yapan,genç, dinamik ve kendini geliştirmekten zevk alan bir insan. Merve Hanım sadece beslenme ve diyet alanıyla ilgili değil farklı bir çok alandan da eğitimler alarak çözüm yolunda multidisipliner bir yaklaşım tarzı izlemektedir. Diyet konusunda motivasyon problemi yaşayan, diyeti uygulamakta zorlanan ve yeme bozukluğu olan danışanlarda bir ekip olarak çalışmakta bu danışanlara psikoterapi ve hipnoz ile yardımcı olmaktayız. Bu ekipte Merve Hanım gibi özveri ile çalışan ve yetkin bir diyetisyenle birlikte çalıştığımdan dolayı çok mutluyum. Merve Hanım kilo vermek için gelen kişilere bir diyetten daha fazlasını katan onların yüzünün gülmesine vesile olan bir diyetisyendir. Kısa sürede çok iyi yerlere geleceğine ve mesleğindeki başarılarını her geçen gün arttıracağına inanıyorum. Hayatta ve mesleğinde ona başarılar ve mutluluklar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     13 Beğeni    

Merve KAYALI'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Fotoğrafçılık, scubadiving

Sevdigi Sözler : Besinler ilacınızdır


Merve KAYALI'nın Kitap ve Yayinlari Merve KAYALI'nın Basılı Kitap ve Yayınları
Durak dergisi yazarı ( 2013- halen devam ediyor)

İnebolu Postası yazarı (2011-2016)

Merve KAYALI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Obezite Savaş Derneği
Diyabet derneği

Merve KAYALI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve KAYALI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Suna BAYRAM
Uzm.Psk.Suna BAYRAM
Alanında gerçekten çok tecrübeli, bilgili ve iletişim becerileri en üst düzeyde bir psikolog arkadaşım. Kendisine gözüm kapalı danışanlarımı yönlendi...
Begüm YÜCESOY
Dyt.Begüm YÜCESOY
Begüm Hanım ile 2 sene önce tanışma fırsatı buldum, kendisinin danışanları ile güzel ilişkiler kurduğunu ve onlarla yakından ilgilenerek çok güzel ger...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 654 09 06
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(34 yaşında)
Doğum Yeri
İnebolu
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2012
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme (İst_iç Hastalıkları) Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Merve KAYALI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Merve KAYALI Mesleki Videolar Videoları
-
diyetisyen istanbul, online diyet, form vadiistanbul, diyetisyen ayazağa, sağlıklı zayıflama başakş, istanbul diyetisyen, beslenme tedavisi başakşe, kilo alma sarıyer, sağlıklı zayıflama istnbl, zayıflamaayazağa, danışman sarıyer, emzikli beslenme başakşeh, gebelik beslenme başakşhr, dabet beslenme başakşehir, çölyak sarıyer, çocuk beslenme başakşehir, ideal kilo sarıyer, menapoz beslenme başakşeh, zayıflama merkezi, obezite vadiistanbul, diyabet sarıyer, kilo koruma, zayıflama vadiisyanbul, zayıflama, diyet sarıyer, vadiistanbul sağlık, yağ yakıcı sarıyer, obez çocuk sarıyer, şişman çocuk beslenme, zayıf çocuk beslenme, adolesan beslenme, yağ yakıcı diyet, hamilelik vadiistanbul, metabolizma hızlandırıcı, beslenme çantası, metabolizma hızı, biyolojik yaş sarıyer, çocuk sarıyer, bebek beslenme başakşehir, osteoporoz beslenme, sarıyer diyet, kilo verme vadiistanbul, ayazağa diyet, kilo verme başakşehir, kilo verme bütüncül, diyet merkezi vadiistanbu, sarıyer diyetisyen, vadiistanbul diyetisyen, ideal kilo bütüncül, ayazağa kilo verme

11:29
Top