2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Pekay AYDIN
Psikolojik Danışman - İstanbul

Pekay AYDIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pekay AYDIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Pekay AYDIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pekay AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dilek YEŞİLBAŞDr.Dilek YEŞİLBAŞ
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Merve KAYALIUzm.Dyt.Merve KAYALI
Sadece bir diyetisyen değil bir dost ve arkadaş... Merve dinamik enerjik Kişiliği ile hayat enerjisi veriyor. Çalışkanlığı ve profesyonelliği onu terc...
Rüveyda ÇELENK YILMAZUzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Ruveyda ile Psikoterapi Enstitüsünde aldığımız 3 yıllık eğitim sürecinde tanışma imkanım oldu. Doğal ve samimi kişiliğinin yanısıra mesleki anlamdaki ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayat denen yolda insan hep arayış içindedir... Birçok yol çıkar önüne, kimi doğru kimi yanlış, amaç hep aynıdır,varoluşunun amacını çözebilmek ve kendini tanıyabilmek. Kendini tanıma yolculuğunda bazen öyle engeller çıkar ki karşısına yollar tıkanır,farklı yollara sapar, çıkış yolunu kaybeder. Bir labirentin içine sıkışır kalır. Hayat yolunda yolunu kaybedenler ve sıkışıp kalanlara yardım için çıktım bu yola,yolumuz biryerlerde kesişirse eğer elinizden tutmak ve üçüncü bir göz olmak ist...
 
Pekay AYDIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bütüncül Psikoloji
4.Etap 1.Kısım L-40 Daire:2 Başakşehir
İstanbul
((Başak pazar yolu üzerinde Esenbahçe durak arkası))
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Pekay AYDIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzmanlık Alanları:

Bütüncül Psikoterapi
Bilişsel davranışçı Terapi
Çocuk merkezli oyun terapisi
Filial Terapi
Kum Terapisi
Kukla terapisi
Gelişimsel Temas Terapisi
Sanat Terapisi
Çözüm Odaklı Terapi


Çalışma Alanları :

Çocuk ve Ergen Terapisi:

Sınav Kaygısı Ders başarısı ve Motivasyon
Özel öğrenme güçlüğü
Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite
Beslenme ve yeme bozuklukları
Travma ve yas
Dil gelişimi problemleri
Alt ıslatma Problemleri
Tırnak yeme,Parmak emme
Öfke kontrolü
Kimlik Bocalaması
Fobiler, Okul korkusu
Sosyal Uyum Problemleri
Otizm
Mutizm
Ergenlik Dönemi problemleri
Takıntı, Tikler
Yalan söyleme,Kardeş kıskançlığı
Bağlanma Problemleri
İnternet Bilgisayar Bağımlılığı

Bireysel Terapi:

Depresyon...[Devamı...]

Pekay AYDIN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Pekay AYDIN'ın Özgeçmişi
Pekay AYDIN
Klinik psikolog/Psikoterapist
1977 Ankara doğumlu klinik psikolog/Psikoterapist Pekay AYDIN 2016 yılında klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamış 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Anaokulları İlköğretim okullarında ve Rehberlik Araştırma Merkezinde Psikolojik danışmanlık yapmıştır. Meslek hayatı boyunca birçok eğitim almış birçok gönüllü çalışma yürütmüştür. Üç yıl Nevin ERACAR süpervizorlüğünde verilen Grup Psikodrama eğitimi bir yıl tiyatro eğitimi alarak öğrencilerle drama ve tiyatro çalışmaları yürütmüştür. Madde bağımlılığı ve Zor Çocuklarla ilgili Koordinatörlük çalışmaları yapmış Öğretmen Aile ve Çocuk eğitimleri yapmıştır. Tohum vakfı tarafından verilen Otistik çocuklar Eğitimi almış Farklı gelişen çocuklarla bireysel çalışmalar yapmıştır. Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde Tahir ÖZAKKAŞ tarafında Bütüncül Psikoterapi Eğitimi ve Hipnoz eğitimi almıştır...[Devamı...]

Pekay AYDIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mehtap HATİPOĞLU Fotoğraf
Uzm.Mehtap HATİPOĞLU
Aile Danışmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75085
Pekay hanım ile yaklaşık 3 yıl süren bir eğitim programında tanıştık. Alanında kendini geliştirmiş ve her zaman gelişime kendisini açık tutan nadir insanlardandır. Konuşma esnasında iç dünyanızın nasıl eleştirilmeden, yargılanmadan ve gerçek manasıyla sonuca ulaşacak şekilde açıldığını göreceksiniz… Size duyduğu saygıyı kelimelerle ve beden diliyle nasıl yansıttığını çok net bir şekilde göreceksiniz. Bir profesyonele ihtiyacınız varsa kendisini tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Feyzullah ALPMAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70685
Çok değerli arkadaşım Pekay ile bir mesleki eğitimde tanıştık ve dostluğunu, kardeşliğini çok içten hissettiğim nadide insanlardan biridir. Yıllardır kişisel veya mesleki paylaşımlar konusunda düşüncesini alma ihtiyacı hissettiğim güven kaynağım. Onun müşfik ve kapsayıcı yaklaşımı, daha konuşmadan beden dilinizden ne hissettiğinizi anlayan yetisi, derin bilgi birikimi benim gibi dostlarına çok iyi geldiği gibi onu tercih eden danışanları için de yarlarını onarıcı, iyi hissettirici bir etki bıraktığını düşünüyorum. Bütüncül psikoterapi yaklaşımıyla, kullandığı tekniklerle çocuk ve yetişkin her yaş grubunda başarılı çalışmalarına şahitlik etmekteyim. İnsanların ruhsal yaralarını sarmak için ihtiyaç duyduğu güveni ve uzmanlığı Pekayda bulacaklarına inanıyorum.
     Beğenin    
Nurhan
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67358
Pekay birlikte oyun terapisi aldığım ve çok sevdiğim arkadaşımdır. İnandığı birçok eğitime katılır.Arkadaşlarına ve bana mesleki anlamda bildiklerini paylaşmaktan zevk alır. Eğitime kattıkları ve kendisine mesleki anlamda kattığı çok eğitim olduğunu biliyorum. İşini seven ve iş disiplini olan bir arkadaşım. Kendisine çok rahatlıkla bir danışanı göderebilirim çünkü işini layıkıyla yaptığını bilirim. Çok şen ve güleryüzlü ve meraklı bir arkadaşım kendisini tavsiye ediyorum ve ona giden danışanların da çok şanslı ve memnun olduğunu biliyorum.
     Beğenin    
Sema KAHVECİ KAANOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Mart.2014
TavsiyeNo: 67164
Sevgili Pekay benim çok değerli meslektaşım ve çok kıymetli dostumdur. Pekay Aydın'ın çok derin hissetme gücü vardır, sizin duygularınızı etkileyici bir şekilde kavrar ve siz ne hissediyorsanız aynısını o da hissetmiştir. Anlaşılacağınızdan ve her şekilde kabul göreceğinizden emin olabilirsiniz. Biz Pekay Aydın ile 3 yıldır birlikteyiz, bir çok eğitime birlikte katıldık, tüm yoğunluğuna rağmen bilgiye ve eğitimlere düşkünlüğü mesleğine ne kadar önem verdiğini kanıtlamaya yeter. Yılların tecrübesiyle birlikte, yılların bilgi birikimi profesyonel hizmet almanıza yetecektir. Eğer yolunuz bir gün Sevgili Pekay'a giderse kendinizi güvende hissedebilirsiniz, sizi anlayacağından emin olacaksınız zaten ilk görüşmenizde, ve diyeceksiniz ki 'Kendimi çok iyi hissediyorum.' Bir günü bir kaç gün gibi yaşayan değerli meslektaşım ve dostum hayat enerjin, sana ihtiyacı olanların ufkunu açsın...Başarıların yenileriyle taçlanacak her zaman.
     Beğenin    
Rüveyda ÇELENK YILMAZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Mart.2014
TavsiyeNo: 66987
Pekay ile 3 yil once almis oldugumuz bir egitimde tanismistik. Pekay kendinden emin, sakin, guvenilir bir insan. Kendinizi onun yaninda huzurlu hissetmenin yaninda sorunlarinizin ustesinden gelebileceginiz bir motivasyon hissedeceksiniz. Buna ek olarak, Pekay'in karsisindaki insani kapsayan yapisi sizi rahatlatacak ve mutlu edecektir. Ozellikle cocuk ve ergenler ile yuruttugu terapilerinde cok basarili oldugunu gozlemledigim dostumu herkese ictenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Abdullah Gürler
20.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65685
Pekay Hanım'ı iki yıl evvel mesleğe başladığımda tanıdım. Kendisi öncelikle insanlara insan olduğu için saygı duyan, mesleğini hakkıyla icra etmeye gayret sarfeden, insanların hakkını koruyan ve onlara faydalı olmaya çalışan birisidir. Öncelikli düşüncesi insanların yaptığı işten ve kendisinden aldıkları hizmetten fayda sağlamasıdır. Bu açıdan bakıldığında kendisi bu meslekteki şarlatanlar, almadıkları eğitimi almış gibi gösterenlerin karşısında doğruluktan yanadır. Sürekli kendini geliştirmeye çalışmakta ve hiçbir zaman oldum dememektedir. Hep daha fazlasını öğrenme gayretinde olan Pekay Hanım bu alanda hizmet almak için seçilebilecek bir Psikolojik Danışman'dır. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Sami
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56002
Pekay Hanımla üniversiteye hazırlık dönemimde görüşme fırsatı buldum. Gerçekten kendisi işinin uzmanı diyebilirim. Sınav dönemimdeki kaygıları yenmeyi onun yardımları sayesinde başardım. Öncelikle kendisinin çok cana yakın ve işinde özverili bulduğumu söylemeliyim. Kendisinden yardım aldığım dönemdeki gözlemlerime dayanarak klasik danışmandan çok daha nitelikli olduğunu belirtmeliyim. Kendisine hem kendim hemde ailem adına teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Uzm.Psk.Reyhan Nuray DUMAN
30.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55870
Pekay Hanım uzun yıllarını bu mesleğe vermiş kamu sektöründe ve özel sektörde yıllarca çalışmış bir meslektaşım. Kendisi mesleğe başladığı ilk yıllardan itibaren hatta öğrenciliğinden başlayarak sürekli kendini geliştiren bitmek bilmeyen enerjisi ile herkese yardımcı olmaya çaılışan çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Alanla ilgili yetkin kuruluşlardan bir çok eğitim almış ve eğitimlerini alanda çalışarak pratiğe dökmüş başarılı ve idealist biridir. Çocuklarla ve yetişkinlerle sürdürdüğü çalışmaları, gönüllü olarak vakıflarda yaptığı çalışmaları nedeniyle onu tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     5 Beğeni    

Pekay AYDIN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pekay AYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dilek YEŞİLBAŞ
Dr.Dilek YEŞİLBAŞ
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Merve KAYALI
Uzm.Dyt.Merve KAYALI
Sadece bir diyetisyen değil bir dost ve arkadaş... Merve dinamik enerjik Kişiliği ile hayat enerjisi veriyor. Çalışkanlığı ve profesyonelliği onu terc...
Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Uzm.Psk.Rüveyda ÇELENK YILMAZ
Ruveyda ile Psikoterapi Enstitüsünde aldığımız 3 yıllık eğitim sürecinde tanışma imkanım oldu. Doğal ve samimi kişiliğinin yanısıra mesleki anlamdaki ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bütüncül Psikoloji
4.Etap 1.Kısım L-40 Daire:2 Başakşehir
İstanbul
((Başak pazar yolu üzerinde Esenbahçe durak arkası))
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 451 85 01
Telefon 2 :
0(212) 487 43 08
Telefon 3 :
0(552) 203 43 08
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1999
(24 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Pekay AYDIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Pekay AYDIN Mesleki Videolar Videoları
-

20:11
Top