TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Selvi AKMAN
Diyetisyen - İstanbul
Yüksek Lisans Öğrencisi

Selvi AKMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

Selvi AKMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

16

[Dyt.Selvi AKMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bilinçli beslenin, Sağlıklı Yaşayın!

Selvi AKMAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Kilo Verme, Kilo Alma ve Kilo Yönetimi
- Hastalıklarda Beslenme Tedavisi (Diyabet, Troid, Tansiyon, Kabızlık...)
- Sporcu Beslenmesi
- Anne-Çocuk Takibi
- Vegan-Vejeteryan Beslenme
- Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenme
- Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Selvi AKMAN Tavsiye Yazıları Selvi AKMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

Işkın AKÇAM Fotoğraf  Dyt.Işkın AKÇAM
İzmir - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-08-2017
 TavsiyeNo: 98520
Selvi ile mesleğimiz için ilk adımları atmaya başladığımız üniversite yıllarında tanıştık. Staj dönemlerinde danışanlarla kurduğu pozitif iletişime o dönemlerde şahit olmaya başladım diyebilirim. Mesleğinde bilgili olmasının yanı sıra enerjisi ve güler yüzlülüğü sayesinde onunla yapacağınız seansların farkını göreceğinize eminim. Her daim yeni bilgiye açık, kendini geliştiren, enerji dolu ve samimi biridir. Güncel bilgiler çerçevesinde güvenli ellerde bir beslenme programı istiyorsanız mutlaka Selvi ile tanışmalısınız. Meslektaşı olarak son olarak şunu söyleyebilirim ki onun danışanları çok şanslı.
     4 Beğeni    

 Pınar (Danışan)
 IP: 176.55.78.ZZD

12-08-2017
 TavsiyeNo: 98469
Kendisini danışanı olduğu bir arkadaşım sayesinde tanıdım.Arkadaşımdaki inanılmaz değişimi gördükten sonra ben de gitmeye karar verdim böylelikle yeni bir değişim sürecinin içine girdim.Kendisinin güler yüzü ve samimiyeti ayrıca orda çalışan kişilerinde aynı şekilde karşılamaları motivasyonumu her zaman yüksek tuttu.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim nezih bir yerdir Nutrition Istanbul ekibine ve Danışmanım Selvi Akman'a sonsuz teşekkürler
     1 Beğeni    

 eski danışan (Danışan)
 IP: 108.171.128.YFW

11-08-2017
 TavsiyeNo: 98449
Çok fazla kilo sorunum olmamasına rağmen, ideal kilomdan 5-6 kilo uzak olduğumu düşünüyordum. Hem fazla kilolarımı vermek, hem de sağlıklı beslenmeye başlamak için diyetisyen ile çalışmak istedim. Bir arkadaşımın önerisi üzerine Selvi Hanım'a kontrol randevusu için gittim. İlk ölçümden sonra, kaç kilo fazlam olduğunu ve ne kadar sürelik bir diyet uygulamam gerektiğini anlattı. Böylece sağlıklı beslenme sürecime başlamış oldum. Benim için en önemli noktalardan birisi, herhangi bir şeyi canım çektiğinde veya mutlaka yemek istediğim şeyleri söylediğimde, Selvi Hanım bunları dengeleyecek şekilde diyet programlarımı yazdı. Örneğin tatlı ve çikolatasız yapamam dediğimde, Selvi Hanım programımı bunu dengeleyecek şekilde düzenledi. Sağlıklı yaşamın dengeli beslenmek üzerine olduğunu öğrettiği için kendisine teşekkür eder ve kendisini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 ozan pSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.6.18.ZJC

26-07-2017
 TavsiyeNo: 98102
Zayıf diye tabir edilebileceğim son zamanlar askere gitmeden önceydi. Yani, yaklaşık 17-18 önce. Sonrasında kendimi şişman olmasam bile hep göbekli, hafif toplu olarak bilirim. Bu durumdan da hiçbir zaman rahatsızlık duymadım. Öyle, ‘’ yok dar gömlek giyemiyorum, tişört giyince göbeğim çıkıyor vs…’’ deyip de takan birisi de değildim. E tabii bu rahatlık günden güne daha fazla kilo almama sebep olan faktörlerin de en önde geleni oldu. Gel zaman git zaman derken bir gün ayakkabımı bağlamak için eğildiğimde bile nefes alış verişimin değiştiğini fark ettim ve “oğlum Ozan, artık yeter, tamam takmıyorsun da sağlığın elden gidiyor, artık bir bilene sorma vaktin geldi ve hatta geçiyor ‘’ dedim kendi kendime. Şimdi asıl meseleye gelelim. Bu konuda kimden, nasıl destek alacağımı araştırmak vardı sırada. Bir vesile ile Selvi Hanım ile görüştük. Yaklaşık 1 saat süren, vücut kitle analizinin yapıldığı, günlük yaşantımda saat kaçta yatıp kaçta kalktığımdan tutun da nasıl ve hangi saatlerde beslendiğime, sosyal yaşantımda neler yaptığıma kadar konuştuğumuz bir ön görüşme oldu. Selvi Hanım beni “Sizin yaşam şartlarınıza uyum göstererek, diyet programımızı sizi sıkmadan, mümkün mertebe sosyal yaşantınızı değiştirmeyecek şekilde birlikte oluşturacağız ‘’ sözleriyle ikna etti ve bu sayede uyabileceğim bir diyete başlamış oldum. Ben de kendisinin önerilerine dikkat ederek verdiği programa mümkün mertebe uymaya çalıştım ve işte sonuç: 4 ay gibi bir sürede 90 kilodan 74 kiloya düştüm! Şimdi bu kadar kiloyu verdik, oh rahatladık mı? Elbette hayır. Şimdiki süreç de bir önceki kadar zorlu, belki daha da zorlu olacak. Asıl başarı, yakalanan başarıyı devam ettirebilmek. Bu konuda içim rahat çünkü biliyorum ki kilo verme sürecinde olduğu gibi kilo koruma sürecinde de işin uzmanı ile bu süreci devam ettireceğiz. Selvi Hanım’a, yaptığım onca kaçamağa rağmen, kaçırdığım şeyleri nasıl dengeleyeceğimi söylerek yol gösterdiği bu süreçte, gösterdiği sabır ve anlayış için çok teşekkür ederim. Meslek hayatındaki başarılarının devamını dilerim. OZAN PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    

 MELTEM KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.55.YC

25-07-2017
 TavsiyeNo: 98078
Öncelikle nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Nisan ayıydı Selvi Hanımı ilk İnstagram da gezinirken bulmuştum. Sonrasında kendisiyle iletişime geçip görüşmek istedim. Sonrasında ilk tanışmamızda o sıcaklığı o memnunluğu o güveni bana Selvi Hanım vermişti. Ve hiç şüphesiz eve döndüğümde evet ben devam etmeyelim ben başaracağım demiştim. Hala devam eden sürecimizde Selvi Hanımın iyi bir diyetisyen dışında çok iyi bir dinleyici çok iyi bir arkadaş olduğunu gördüm. Sıcaklığı,hoş sohbeti sayesinde benim istediğim hedefime ulaşmama az kaldı. Selvi Hanımı tanımadan önce ben asla kilo veremem ben yapamam diyordum ama iyi ki Selvi Hanımı tanımışım şimdi çevremdekiler bile büyük değişikliği fark edip Selvi Hanımla tanışmak için sabırsızlıkla bekliyor. İyi ki sizi Tanımışım Selvi Hanım:) Ben çok memnun kaldım ve çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum. Ben hedefimi belirledim ve Selvi Hanıma başvurdum.Eğer sizin de hedefiniz varsa çok geç kalmadan Selvi Hanıma başvurun. Diyetisyen dışında onun hoş sohbeti,sıcak kanlılığı sayesinde hedefinize güzel motive ile ulaşacaksınız;)
     2 Beğeni    

 Pelin (Danışan)
 IP: 24.133.26.YWB

24-07-2017
 TavsiyeNo: 98062
Merhabalar eğer siz de sürekli diyet yapmayı deneyip 2-3 kilo verip sonra devamını getiremeyerek, başarısız olup umutsuzluğa kapıldıysanız Selvi Hanım'la tanışmadınız sanırım. Kendisi genç yaşına rağmen işinde oldukça profesyonel ve bence çok başarılı. Yalnız ona sadede diyetisyen demek de eksik kalır, hem psikolojik destek veriyor, hem arkadaş, hem de yaşam koçu. Gerçekten ne desem boş kendime inancımın bittiği, ben yapamıyorum dediğim her seferinde yapabileceğime inandırarak başarmama neden olan kişidir. Güler yüzü ve kolay uygulanabilir güzel listeleriyle gerçekten anlamadan kilo verebiliyorsunuz. Tartıda en son orta okulda gördüğüm 5 li rakamları sayesinde gördüm. 12 kilo vererek 57 kiloya ulaştım ve artık korumadayım. Bu sayede İnsülin direnci, troid sorunum, kabus haline gelen kronik kabızlığım ve kolestrol seviyem çok kısa sürede düzeldi. Teşvikleri ile spora başladım kendime güvenim geldi. Kesinlikle mucize insan siz de mutlaka geç kalmadan kendisi ile tanışın, eminim siz de çok mutlu olacaksınız. İyi ki sizi tanıdım, iyi ki varsınız Selvi hanımcım. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler
     1 Beğeni    

 Sibel (Danışan)
 IP: 88.231.135.YF

27-06-2017
 TavsiyeNo: 97621
Kendimi bildim bileli diyet yapan ve her seferinde daha fazla yiyen istedigim zayıf goruntuye ulaşamayan  biri olarak Selvi hanımla ocak ayında tanıstım.Iyi ki de yollarimız kesismiş...Su icme alışkanlığı olmayan,öğün  atlıyarak sağlıksız beslenen,zor kilo veren biri olarak her karsilasmamızda beni motive ederek vazgecmemmi saglayan Selvi hanıma sonsuz teşekkür ediyorum. Sayesinde kısa surede 10 kilo vererek istedigim goruntuye ulaştım.Artık çok mutluyum😊😊😊😊......
     2 Beğeni    

 gülcan (Danışan)
 IP: 88.255.139.Y

12-06-2017
 TavsiyeNo: 97307
nereden ve nasıl başlayacağımı inanın bilmiyorum selvi akman deyince yüzümde kocaman bir gülümseme meydana getiren nadir insanlardan biri :) 5-6 aylık süreçte bana o kadar desteği oldu ki anlatamam (hala olmaya devam ediyor ) gerek verdiği motivasyonlarla gerek sohbetleriyle ilgisi alakasıyla şuan en son lise zamanlarımdaki kilolarıma döndüm onun sayesinde , zorlu bir süreci kolay hale getirdi. Ben 18 kilomu verdim şimdi koruma zamanı yine selvi hanımın destekleriyle tabi bu gidişle de onu bırakmayı düşünmüyorum :) bu güzel düşünceleri , duyguları bana yaşattığı için kendisine çok çok teşekkür ediyorum ve sizin de selvi hanımla tanışmanızı tavsiye ediyorum inanın tanışınca hak vereceksiniz... Selvi hanım iyi varsınız :)
     3 Beğeni    

 Başak (Danışan)
 IP: 176.41.247.YLY

31-05-2017
 TavsiyeNo: 97037
Merhabalar,yurtdışından sonra çok fazla kilo almıştım ve vermekte Çok güçlük çekiyordum ailemin önerisiyle Selvi Hanıma gittim hayatımda hiç bu kadar düzenli ve dengeli beslenmemiştim hem yeme alışkanlığım hem hayatım değişti kendime güvenim geldi :) 14 kiloyu birlikte verdik öğrenci olduğum ve bölümümden dolayı bir çok stress ve uykusuzluk yaşadım fakat ilgilendiği ver her zaman yanımda olduğu için çok teşekkür ediyorum.Hep sizinle olmak dileğiyle.Herkese tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla :)
     1 Beğeni    

 N.C. (Danışan)
 IP: 85.101.197.ZCC

29-05-2017
 TavsiyeNo: 96999
Selvi Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Ilk andan itibaren isini ne kadar iyi yaptığı izlemini vermisti bana .Iki aylık gibi bir süreçte 9.5 kilo verdik beraber.Gayet keyifli geçen bu yolculukta benim yemek istediklerim üzerine programımızı olusturdu.Aç kalmadan kilo verdim sayesinde.Kilo vermekle kalmayıp doğru bildiğim yanlıslari ve en önemlisi sağlıklı beslenmenin nasıl olması gerektiğini öğrendim.Kesinlikle tavsiye ediyorum sağlıklı kilo vermekle kalmıyorsunuz gayet güzel hoş sohbetler de ediyorsunuz kendisiyle beslenme üzerine 😉
     2 Beğeni    

 Aise (Danışan)
 IP: 176.216.78.Y

27-05-2017
 TavsiyeNo: 96973
Kendisiyle ekin ayında tanıştım kendime güvenimi kaybetmiş ve inançsız haldeydim kendisinin danışmanlığıyla 13 kilo verdim . Birkaç ayda sağlıkla giden yağlar .sadece kilo vermedim ama onun bana inanmasıyla ben de kendime inandım kilo ile giden güvenimi geri kazandım ve de çok iyi birini tanıdım☺ . Kendisi zayıflama amaçlı listeler vermiyor doğru beslenmeyi sağlıklı yaşamaya öğretiyor . Çevremdekiler nasıl zayıfladığı mı sorduklarında diyet yapmadığımı söylüyorum çünkü diyet yapmadım "sağlıklı beslenmeyi" öğrendim . Kendisini herkese tavsiye ediyorum çok başarılı bi danışman zaten kendisiyle tanışınca bana da hak vereceksiniz 😉😊
     4 Beğeni    

 Seçil ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.183.146.YYD

17-04-2017
 TavsiyeNo: 96048
Bazen düşünürüz düşünürüz ama bir türlü düşüncemizi aktif hale getiremeyiz hani..erteleyerek yarınlarımızı hatta yıllarımızı kaybederiz.. işte ben tam da bu ruh halini yaşıyorken;sağlıklı ve dengeli beslenmek için artık sağlam bir adım atmam gerektiğine karar verdim..evvela kilolarımdan kurtulabilmem için işini kaliteli yapan bir diyetisyene ihtiyacım vardı..profosyonel destek almadan tek başına yapılan diyetlerin pek de sağlıklı olmadığını düşünmüşümdür hep..bu nedenle geçtiğimiz yıl Kasım ayında diyetisyenim Selvi Akman ile tanıştım..iyi ki tanıdım..iyi ki benim yol gösterenim, yoluma ışık tutanım oldu..ben başarılı olacağıma ne kadar inandıysam kendisi daha bi fazlaca inandı bana.. güvendi,cesaretlendirdi beni..desteğini hep yanı başımda hissettim..evet serüvenimiz artık başlamıştı..bakalım neler yaşayacaktım..diyet ve bennn..birbiri ile hiç tanışmayan, kendime uzak bildiğim uygulamanın zor olduğunu düşündüğüm bir beslenme şekliydi..halbuki ne çok yanılmışım..kendisi ile tanıştığım vakit bunu daha iyi anladım..evet zor..zorlukları var..ama sonrasında hayatınıza o kadar güzellikler katıyor ki tarifi cümlelere dökülemeyecek kadar muhteşem değişiyorsunuz.. hem de öyle bi değişim ki siz bile kendinize şaşıp kalıyorsunuz..değişen sadece yeme şekliniz değil..dış görünüşünüz ile birlikte düşünce tarzınız da değişmekte..olumlu duyguların neredeyse tamamı kalbinize beyninize yerleşiyor..87,5 kilo iken 63 kilo oldum..kilo vermek isteyen ama faaliyete geçemeyenler daha fazla zaman kaybı yaşamamalı bence..evet zahmet çekeceksiniz ama karşılığını fazlası ile alacak iyi ki böylesine bi karar almışım diyip kendinizi tebrik edeceksiniz..diyet listemi birebir uygulamaya gayret ettim hep..ufak bi pürüzü hemen diyetisyenim Selvi hanım ile paylaştım..kendisinin güler yüzlü olması her görüşmemizde bana destek vermesi benim daha fazla istekli olmama sebep oldu.. başarılı olmak bana güç vermekte..emek vermek ve sonucunu görmek harikulade keyifli..dilerim kilo vermek isteyen herkes benim yaşadığım sevinci yaşar..gelin sizde kendinize yakın olan kiloları en bi uzağa atın..gelin vücudunuzda ki gereksiz yağları bedeniniz de taşımayın..hadi bir başlangıç yapın ve kuvvetli olduğunuza inanın..o vakit başarıya ulaşmış olmak hiç de zor olmayacak..kıymetli diyetisyenim Selvi Akman'a kocaman teşekkürler..
     3 Beğeni    

 SEÇİL (Danışan)
 IP: 88.250.89.CL

14-04-2017
 TavsiyeNo: 96001
Merhabalar, ilkokul yıllarının ardından başlayan kilo alma problemim 36 yaşına kadar sürdü. Bunun tek sorumlusu bendim. Neden mi? Hayatım boyunca üşendiğim için yapmadım kahvaltılar, sürekli nescafe tükettiğim için aklıma gelmeyen öğle yemekleri ve tabiki akşamları abur-cubur ile doyurulan karınlar. Çikolata ve dondurmanın benim için yenmesi gereken bir zamanı ve miktarı yoktu. Her zaman istediğim kadar tüketebilirdim ve tükettim de. Yemek ve ekmek genelde aklıma gelmezdi ama yine de kilo alırdım. Kimle karşılaşsam yemek yemediğim halde kilo alıyorum derdim. (başka bahanem yoktu) Sürekli rüyalarımda zayıfladığımı görüp, uyanınca büyük bir hayal kırıklığı ve mutsuzluk yaşardım. Protein diyeti yaptım çok kısa sürede kilo verdim. İlk başta her şey çok güzeldi. Taaki sebze ve meyveleri tüketmeye başlayana dek. Verdiğim kiloları hızlıca geri almaya başladım. Tekrar en başa sarmıştım. Bu kadar uğraşın ardından bütün güzellikler yerini umutsuzluklara bırakmıştı. Son tartıya çıktığımda ağırlık kısmına baktığımda artık bir şeyler yapmalıyım dedim. Saçma sapan diyetlerden uzak durup, sağlıklı bir şekilde rüyalarımda gördüğüm bana kavuşmalıydım. Artık kendi bildiğim yanlışlar ile değil, doğru ve profesyonel birilerinden yardım, destek almalıydım. Çok şanslıydım çünkü diyetisyen Selvi Akman ile tanıştım.Nasıl oldu anlamadım ama asla diyetisyenle yapamam, miktarlara uyamam, verilen listeleri uygulayamam derken birden kendimi bu listelerin içinde buldum. Böylelikle” diyet yolculuğuma demicem”  sağlıklı yaşama merhaba deme yolculuğum başladı. Selvi Hanım ilk önce hangi besinleri tüketmem gerektiğinden bahsetti. Asla aç kalmamam ve özellikle su tüketiminin önemini anlattı. Asla su içmezdim, çünkü hayatımda nescafe vardı. Benim için motivasyon çok önemliydi. Selvi Hanım’la olan randevu günlerimize daha hevesli bir şekilde gidiyordum. Yeni listemizde neler olacak diye merakla bekliyordum. Artık kahvaltı yapmaya başlayıp geç olsa da ceviz, badem ve meyve ile tanıştım. Hayatımda hiç yemediğim kadar yiyecek tüketmeye başlamıştım. Diyetisyenim sayesinde yiyerek zayıflamayı ve sağlıklı olmayı öğrendim.Diyetisyenime her gittiğimde öncelikle haftanın nasıl geçtiğini değerlendirdik. Her görüşmemiz de sabırla nasıl beslenmem gerektiğini tekrar ederek, sıkılmadan devam etmemi sağladı. 64.5 kilo ile başladığımız süreci 52.9 kilo olarak tamamladık ve 11.5 kiloya veda ettim. Şu an istediğim- olmam gereken kilodayım, çok mutluyum ve etrafımdakilere gülebiliyorum. Artık resim çektiriyorum. En güzeli ise alışveriş yaparken bu bana olur mu acaba demeden sepeti dolduruyorum  Bu güzel duyguları bana yaşattığı, kendime hiç olmayan güvenimi bana verdiği için ve en önemlisi rüyalarımı gerçekleştirdiği için diyetisyenim Selvi Hanıma çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 Şengül KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.97.231.CL

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95775
Kendisiyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sevi hanımla aralık 2016'da tanıştım. 4 ay gibi kısa bir sürede 23 kiloyu büyük bir zevk ve kolaylıkla verdim. 90 kilodan 67 kiloya düştüm. dahada vermeye devam ediyorum. Pozitif, enerjik, güler yüzlü ve sıcak kanlı bir insan. Sıcacık gülümsemesi, verdiği motivasyon ve her zaman pozitif olmasıyla tavsiye edeceğim biri. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Sevgiler...
     3 Beğeni    

 Sema (Danışan)
 IP: 85.203.7.JC

27-03-2017
 TavsiyeNo: 95552
Merhaba , Uzun zamandır kilo problemim vardı. Selvi Hanıma danışan olarak geldiğimde 90 kiloydum. Kendisinin desteği ve yönlendirmeleri ile birlikte 5 aylık süreç içerisinde 18 kilo verdim. Süreç çok keyifliydi , sıkılmadan ve keyif alarak kiloları verdim. Profesyonel yaklaşımının yanı sıra psikolojik olarak da desteğini unutamam. Bence güzel ve sağlıklı bir diyet listesi ile her şey bitmiyor. Psikolojik destek ve motivasyon da çok önemli. Güleryüzünü ve canlı enerjisini benimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 Nazan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.45.89.WF

27-03-2017
 TavsiyeNo: 95537
Merhaba , yıllardır yaşadığım sağlık soruları sebebi ile vermeye çalışıp da motivasyon eksikliği yüzünden veremediğim kilolarımı, Selvi hanım sayesinde vermeye başladım. 120 kg ile başladığım bu sıkıntılı süreçte 9 ay gibi bir zaman da 89 kiloyu görebildim. Profesyonel destek alarak veya kendi kendime yaptığım hiçbir diyetten bu derece güzel sonuç alamamıştım. Selvi hanım'ın öğün alternatifli diyet listesi sayesinde hiç sıkılmadan, her zaman ve her yerde bulabildiğim yiyeceklerle keyifli bir şekilde kilo vermeye devam ediyorum. Kendisine her zaman rahatlıkla ulaşabiliyor olmak , sorduğum sorularda ki samimi yaklaşımı ve doğru yönlendirmeleri bana ek motivasyon sağladı. Sayesinde doğru beslenmeyi , kendi kendime alternatifler yaratabilmeyi öğrendim :) daha yolum uzun vermek gereken hala fazla kilolarım var ama Selvi hanım'ın hayatımın içinde olması beni umutsuzluğa sürüklemiyor , aksine sonuna kadar gidip başarabileceğimi biliyor keyifle diyet yapmaya devam ediyorum:) Desteği, ilgisi, bilgisi ve samimiyeti için sonsuz teşekkürler...
     3 Beğeni    

Selvi AKMAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
İŞ YAŞAMI

Nutrition İstanbul Beslenme ve Diyet Merkezi (03.2017-...)

Kilo kontrolü, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, anne çocuk beslenmesi, iyi yaşam gibi birçok konuda bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı vermekteyim.

Beşiktaş OTA Sağlık Grubu (05.2015-03.2017)

Kilo kontrolü, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, anne çocuk beslenmesi, iyi yaşam gibi birçok konuda bireysel beslenme danışmanlığı ve eğitimleri verdim.

SEMİNERLER VE KURSLAR

Spor Beslenmesi
Eğitim Semineri Spor Kariyerim Platformu -2016

5. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Acıbadem Üniversitesi -2016
(Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği ve Karbonhidrat Sayımı Kursu)

Nutrigenetik ve GentestDiet Yetkili Uygulayıcı Eğitimi GentestDiet - 2015

Bariatrik ve Metabolik Cerrahide Beslenme Yaklaşimi ve Bariatrik Diyetisyenliği Kursu Medipol Üniversitesi -2015

Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansimasi-II. Sempozyumu TDD& GATA -.2014

II. Trakya Beslenme ve Diyetetik Sempozyumu TÜ SABEYAT-2014

Özel Saha Diyetisyenliğine Genel Bakış TÜ SABEYAT-2013

Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar TDD, TÜ SABEYAT - .2013

II. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu: Kanserin Önlenmesi ve Tedavisinde Beslenme &Onkoloji Diyetisyenliği Başkent Üniversitesi -2012

II. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu kapsamında yer alan Onkoloji Diyetisyenliği Kursu

Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Aikido


Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Genç Diyetisyenler


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nutrition İstanbul
Nispetiye Mh. Aytar Cd. No:12/9 Duru Apt. 1.Levent/ Beşiktaş
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(549) 222 02 22
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Alanya
Mezun Olduğu Üniversite
Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2014
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Selvi AKMAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Selvi AKMAN Mesleki Videolar Videolar
1 Mesleki ve Kişisel Video

Selvi AKMAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
istanbul diyetisyen, beşiktaş diyetisyen, zayıflama, kilo verme, kilo alma, kilo kontrolü, online diyet, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, vegan beslenme, vejeteryan beslenme, bariatrik beslenme, diyetisyen, beslenme, etiler diyetisyen, levent diyetisyen, nispetiye diyetisyen, kişiye özel diyet, nutrition istanbul, mecidiyeköy diyetisyen, avrupa yakası diyetisyen, sağlıklı zayıflama, sağlıklı beslenme, nasıl zayıflarım, çocuk beslenmesi, bebek beslenmesi, anne beslenmesi, hamile dönemi beslenme, emzirme dönemi beslenme, kilo veremiyorum, kilo alamıyorum, diyetisyen tavsiyesi, istanbul, diyabette beslenme, kronik kabızlık, hipertansiyon, kalp hastalıkları, kolesterol, avrupa diyetisyen, demir eksikliği, diyet, polistik over, detoks, insülin direnci, kurumsal beslenme, beslenme uzmanı, başarı öyküsü, uzman diyetisyen, diyet listesi, diyet yemekleri

18:54
Top