2007'den Bugüne 81,786 Tavsiye, 25,961 Uzman ve 18,161 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Duygu AK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Duygu AK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Duygu AK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Duygu AK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Duygu AK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Alev AKALUzm.Psk.Alev AKAL
Alev, çalıştığım bir özel eğitim kurumundan meslektaş arkadaşımdır. Alev'in sıcak, sempatik,saygılı, anlayışlı, insancıl, sohbetlerimizdeki etkin dinl...

Duygu AK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Tüp bebek merkezinde psikolog olarak çalışırken yetişkinlerle çalışma deneyimim olmuştu. Şuan çocuklar ve ergenlerle çalıştığım konulardan BAZILARI ise; davranış,ergenlik çağı sorunları,çocuk & aile ilişkileri, okul fobisi, kardeş kıskançlığıdır. Anne,baba danışmanlığı yapmakta,velilere seminerler vermekteyim.

Duygu AK Özgeçmiş CV Psk.Duygu AK'ın Özgeçmişi
İzmir Özel Türk Lisesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi psikoloji mezunuyum, İstanbul Üniversitesi Gelişim Psikolojisi yüksek lisansını tamamlayarak uzman psikolog ünvanını aldım. Çocuk, ergen ve aileleriyle çalışmaktayım. Otistik, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocuklar ve kısırlık tedavisi gören yetişkinler gibi farklı alanlardan mesleki tecrübeya sahibim. Yerel bir kanalda psikoloji alanında hazırlanan bir programın canlı yayın sunuculuğunu yaptım. Çapa Tıp Fakültesi hemşirelerine hasta ve hasta yakınları ile iletişim konusunda interaktif eğitimler vermiş olup, çeşitli sağlık içerikli web sitelerinin köşe yazarlığını sürdürmekteyim. Velilere ve öğretmenlere çeşitli konularda seminerler vermekte ve anne & baba danışmanlığı yapmaktayım. Bireysel ve grup görüşmelerimde; bilişsel davranışçı terapi, Gestalt terapisi, oyun terapisi, sanat terapisi, psikodrama tekniklerini kullanabilmekteyim.

Duygu AK Tavsiye Yazıları Duygu AK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Alev AKAL Fotoğraf  Uzm.Psk.Alev AKAL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-12-2012
 TavsiyeNo: 56117
Duygu ile çalıştığım bir eğitim kurumunda tanıştım. Kendisi Yüksek Lisasnsını İstanbul Üniversitesi Gelişim Psikolojisinde tamamlamıştır. Çocuklarla ve ergenlerle çalışmaktan büyük zevk alan,güleryüzlü, bilgili biridir, ayrıca benimde bilgilerimi paylaşmaktan zevk aldığım bir arkadaşımdır. Mesleğinde etik değerlere önem veren, saygılı, sevcen bir yapısı olan Duygu'yu rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim. Aldığı eğitimler sayesinde elinden gelenin en iyini yapmaya çalışacağına inanıyorum ve başarılarının devam etmesini diliyorum.
     1 Beğeni    

 s.c. (Danışan)
 IP: 78.184.193.ZL

24-11-2010
 TavsiyeNo: 37458
Eşimle yaklaşık 2 senedir bebek istiyorduk, ve aşılama yönteminden sonra tüp bebek yöntemini de denemiştik, ancak başarılı olamamıştık. Ben sorunun daha ziyade psikolojik olduğuna inanıyordum, ancak kendi kendime bunu nasıl çözümleyebileceğimi bilmiyordum. Tam bu noktada Duygu Hanım'la tanıştım. Çalışmaya başladığımızda mesleki yeterliliği konusunda bilgim yoktu ve çalışmalarından haberdar değildim, bu nedenle de onun bana yardımcı olup olamayacağı ile ilgili şüphelerim vardı. Ancak yolculuğum boyunca kılavuzluğu, gözlemleri ve yerinde yönlendirmeleri ile zihinsel ve ruhsal olarak istediğim noktaya üç ay gibi çok kısa bir süre içerisinde gelebildim. Yaptığımız çalışmanın hemen ardından başarılı sonuç aldık ve şu anda bebeğimizi bekliyoruz. Kendisine tekrar teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 N.F.Ş (Danışan)
 IP: 217.131.129.W

13-10-2010
 TavsiyeNo: 36494
Duygu hanımla Ferticenter tüp bebek kliniği vasıtasıyla tanıştım. Bir kez tüp bebek denemesi yaptım , olumsuz sonuçlandığında Ferticenter ücretsiz psikolojik danışmanlık teklif etti ve bu dönemin atlatılmasında faydalı olacağını düşündüğüm için kabul ettim. Duygu hanım ile sadece tüp bebek denemesi ile ilgili değil , iş hayatımdaki olumsuzluklarla ilgili de konuştuk, kendisi samimi ve yardımsever yönlendirmeleriyle yaşanılan olumsuzluklarla yüzleşmek ve üstesinden gelmek için metotlar önerdi , geçmişten bugüne etkisinde kaldığım anıların üzerinde geçerek ,onları farklı şekilde algılamanın yollarını gösterdi , bu yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum, ikinci denememin onun da katkıları sayesinde olumlu sonuçlanacağını umuyorum.
     2 Beğeni    

 gülten aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.97.YCJ

03-10-2010
 TavsiyeNo: 36264
ben 9 yıllık evliyim bir çok yöntem denememe rağmen bebek sahibi olamamıştım. bu beni çok üzüyordu.en son yine tüp bebek denemeye karar verdim ama sonuçlara hazır değildim korkularım vardı kendisiyle bu konu üzerine görüşmeler yaptık beni hazırladı sonuç başarısız oldu çok üzüldüm :( ama kendisiyle yaptığımız görüşmelerin bu üzüntüyü atlatmamda büyük yardımları oldu kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum başarılarının devamını diliyorum.Kendisi çok güler yüzlü ,samimi ,insana güven veren bir yapıya sahip .işini gayet ciddiye alıp elinden gelenin fazlasını yapan bir insan.ben kendisiyle yaptığım görüşmelerde hayatıma önemli ölçüde değerler kattı olaylara bakış açımı değiştirdi. terar tekrar teşekürler diliyorum
     3 Beğeni    

 seySite Editörleri Tarafından Kapatıldı kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.233.213.BJ

28-09-2010
 TavsiyeNo: 36150
Ben Psikolog Duygu AK'dan 1 buçuk yıldır psikolojik destek alıyorum.Hayatımın daha önceki kısımlarındada olmasını çok isterdim.Bundan sonrada hep onunla görüşmek istiyorum. Ben yoğun depresyon geçiren birisi olarak, Duygu hanımdan aldığım destek sayesinde hayata bakış açısını değiştiren birisiyim.Yıllarca uğraşmama rağmen bir türlü anne olamadığım için çok üzgün,kırgın,yorgun ve asi birisiydim.Duygu hanım'la yaptığım görüşmeler sonunda tedavi görmeme bile gerek olmadan 2 kez hamile kaldım.Elbette ilk müjdeyi sevgili psikoloğuma vermiştim dünyaların artık benim olduğunu bilmesi için. Bir keresinde tatile giderken Duygu hanım'a " keşke sizin bir minyatürünüz olsada cebime koysam, ne yapacağımı bilemediğim zamanlarda hemen size danışabilsem demiştim ". Bu kadar saçma bir istek karşısında bile; o en anlamlı anlatım ve yüz ifadeleriyle yüreğime öyle bir enerji depo ettiki, eşimi kırmamak için gittiğim o tatilden huzur ve hatta mutlu bir şekilde gezip gelmiştim. Sizinle tanışma fırsatım olduğu için, bana bu fırsatı veren FERTİCENTER Tüp Bebek M erkezine teşekkür ederim. Bana her zaman yanımda olduğunu hissettirdiği için ise, ( bana göre dünyanın en değerli Psikoloğu olan ) DUYGU AK hanımefendiye milyonlarca kez teşekkürler ediyorum.
     7 Beğeni    

 ismihan (Danışan)
 IP: 95.8.178.WJ

28-09-2010
 TavsiyeNo: 36147
Duygu Hanım ile Ferti Center Tüp Bebek Merkezinde tanıştım,ilk tüp bebek deneyimimi olumsuz yaşadığımda kendisi ile görüşmüştüm,bebeğim olmasını çok istiyordum üzüntü ile sohbet ederken bir baktım yüzümde tebessüm oluşmaya başladı,zaten kendisini görmeniz yeterli gözlerine baktığınızda ne dmak istediğimi anlayacaksınız.Israrla tavsiye ederim,buradan da teşekkürlerimi iletiyorum kendilerine.. Kısacası hastalarına gereken özeni gösteren bir doktor.
     5 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 88.251.119.LL

17-12-2008
 TavsiyeNo: 18075
Psikolog Duygu Ak'a ergenlik çağındaki oğlumu götürdüm. Oğlum son derece asabi, sinirli, davranış problemleri olan, anne ve babaya karşı gelen, okuluyla uyum sağlayamayan, bizi üzen bir çocuktu. Duygu hanima terapiye başladıktan sonra oğlumda gözle görülür derecede bir değişiklik fark ettik. Duygu Ak'ın oğluma yaklaşımı, onunla iletişimi çok başarılıydı. Kendisini oğlum çok sevdi ve bu da terapilere aksatmaksızın gitmesini sağladı.Daha önce gittiğimiz psikologların başarısız olmalarının sebebini şimdi daha iyi anlayabiliyorum. Belirli bir süre daha sanırım terapiye devam edilecek. Psikolog Duygu Ak' a burdan oğluma vermiş olduğu destek ve yardımdan dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.
     10 Beğeni    

Duygu AK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Tenis oynamak, kitap okumak, trekking

Sevdiği Yazarlar : Paolo Coelho, Dostoyevski, Irvin Yalom

Sevdiği Muzikler : Pop, Rock, Etnik, country müzikler ve klasik müzik

Sevdiği Filmler : Babil, 28 gün, Benjamin Button

Sevdiği Sözler : Hayat bir gündür o da bugündür! Less is more!


Duygu AK'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kadıköy
İstanbul
(duyguak.da@gmail.com (mesajlarınızı bu adrese yazmanızı rica ederim))


Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Duygu AK'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İtalyanca


Duygu AK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Duygu AK Mesleki Videolar Videoları
-14:20
Top