2007'den Bugüne 73,926 Tavsiye, 24,489 Uzman ve 16,736 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşe Gavas ASLAN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Dnş.Ayşe Gavas ASLAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe Gavas ASLAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

42
(%64.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAyşe Gavas ASLAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşe Gavas ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şahin UÇARUzm.Psk.Şahin UÇAR
Sevgili Şahin genç yaşına rağmen eğitim mücadelesini bırakmamış ve benim gördüğüm en iyi hipnoterpi eğitimcisi ve uygulayıcısıdır. Kendisi temel eğ...
Dr.Psk.M.Cem TÜRKEŞ
Sevgili Cem ile tanışmamız, zaman zaman tanıdık oldukları için kabul etmediğimiz danışanları refere etme ile başladı. Kendisi son derece sempatik, hu...
Güldane KAVGACIGüldane KAVGACI
Sevgili Güldane ile İstanbulda cinsel terapi eğitimi sırasında tanıştık .10 ay geçmez derken Cem Hocanın anlatım ve paylaşımları ve tabi ki doğallığı ...

Ayşe Gavas ASLAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk,ergen,yetişkin bireysel psikolojik danışmaları , aile danışmanlığı ve çift terapisi,kadın ve erkek cinsel yaşam desteği, çocuklarla oyun terapisi, grupla psikolojik danışma, hipnoterapi programları yapmaktadır. Ayrıca çeşitli kurum ve kuruluşlarda İletişim Becerileri, Stresle Başetme, Öfke Yönetimi, Çocuk, Ergen Psikolojisi ve Gelişimi,Sınav Kaygısı, Verimli Çalışma Yöntemleri, Kişisel Gelişim Programları, Anne-baba olma ve Eşler Arası İlişkiler ve Aile İçi Şiddet konuları üzerine seminerler vermekte ve grup çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca özel bir hastanede ve özel bir anaokulunda danışmanlık yapmaktadır.

Ayşe Gavas ASLAN'ın Makaleleri Ayşe Gavas ASLAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Ayşe Gavas ASLAN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Ayşe Gavas ASLAN'ın Özgeçmişi
Çocuk, ergen ve yetişkinlerle bireysel psikolojik danışmalar, psiko-teknik,ana-baba eğitimleri, kişisel gelişim programları , yaratıcı drama ve psikodrama tekniklerini kullanarak (stres ,sınav kaygısı,panik atak,gibi farkındalığa dayalı ) yaşantı grupları oluşturarak grup tedavileri üzerine çalıştı. BAKIŞ Eğitim ve Psikolojik Danışma Merkezi, İsrail’deki Toplum Stres Önleme Merkezi-(Community Stress Prevention Center - CSPC)- işbirliği ile düzenlenen 340 saatlik “Aile ve Çift Terapisi” eğitimini tamamladı. Ankara OMNİ Hipnoz Akademisinde 40 saat temel hipnoz eğitimini; Bülent URAN Hipnoz Merkezinde 20 saat 5 PATH İleri hipnoz eğitimini ,CİSED – Cinsel sağlık Enstitüsünün 100 saatlik eğitimlerini tamamladı. Ankara Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsünde psikodrama eğitimine 96 saat devam edebildi.

Ayşe Gavas ASLAN Tavsiye Yazıları Ayşe Gavas ASLAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Mehmet TEKNECİ Fotoğraf  Dr.Mehmet TEKNECİ
İstanbul - Psikoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-12-2012
 TavsiyeNo: 55979
Psikolojik danışman Sayın Ayşe Gavas Aslan,önem verdiğim uluslararası eğitimlerde karşılaştığım değerli bir meslektaşımdır. Sempatik,iletişime açık, örtülü ve açık mesajları algılama yeteneği olan ve insanı anlayan,,olduğu gibi kabul eden, samimiyeti ve sevgi diliyle diyaloğu devam ettirme kapasitesi olan Ayşe Gavas Aslan;aile ve evlilik terapisi,cinsel terapi, hipnoterapi, çocuk,ergen ve yetişkinlerle bireysel danışmanlık,kişisel gelişim alanlarında çalışmaktadır. Samimi,içten,gerçek bir iletişimi,dokunuşu hissetmek adına danışanlara güvenle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

Şahin UÇAR Fotoğraf  Uzm.Psk.Şahin UÇAR
Bursa - Psikolog - Uzman Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-03-2010
 TavsiyeNo: 31953
Ayşe Hanımı yaklaşık 2 yıldır tanıyorum. Mesleki yaşamında sürekli kendini yenileyen bir profesyoneldir. Onunla konuşurken mesleğine gösterdiği özeni anlayabiliyorsunuz. Sanıyorum onu tanımlayan kelimeler arasında; onun girişimciliği, duyarlılığı, empatik yaklaşımı, danışanlarına ve sosyal ilişkilerine gösterdiği özeni vurgulayabilirim. İnceliğini sosyal ilişkilerine de taşıyan ayşe hanımın danışanları da bu ince ruhluluğu hissediyorlardır. Birçok konuda danışmanlık veren ayşe hanımı, özellikle evlilik ve aile danışmanlığı konusunda ve bireysel psikolojik danışmanlık süreçlerinde önerebilirim.
     15 Beğeni    

 FİLİZ RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.90.YBY

15-01-2010
 TavsiyeNo: 29760
Ayşe Hanım la bir yılı aşkın süredir tanışiyoruz. inanılmaz pozitif inanılmaz konusunda başarılı ve girişken... katıldığınız sempozyumları ve yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Sizinle görüştüğümüz de bana vermiş olduğunuz enerji bana gerçekten çok iyi geliyor. Zaman zaman çözümsüz kaldığım durumlar da rahatlıkla arayabileceğim ilk aklıma gelen kişisiniz.Benim hayatımı kolaylaştıran sorunlarıma kolay çözümler bulan sevgili Ayşe Hanıma çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    

 Funda GÜL YILMAZ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 217.131.124.YBY

28-12-2009
 TavsiyeNo: 29328
Ayşe Hanım ile 3 yıl önce aynı kurumda birlikte çalıştık. öncelikle güçlü akademik alt yapısı göze çarpmaktadır. yanı sıra uzman bakış açısı ve deneyimi ile herkesin memnun kalıp sonuç aldığı çalışmalarına benim de gözlem amaçlı katıldığım olmuştur. bilgi ve deneyimine hiçbir eğitimi kaçırmayarak yenilerini eklerken kendisinden yardım alanlardan da duyduğum kadarıyla gerek güler yüzü,gerek cana yakın oluşu, özellikle de duruşu ile size probleminizin çözüleceğine dair verdiği güven ve alınan sonuçlar ile de yararlanılması gereken bir uzman. kesinlikle tavsiye ediyorum. yardım almayı ertelemeyin. tanışmak için dahi gitseniz farklı olduğunu göreceksiniz. bana kattığı herşey için kendisine çok tesekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

Ayşe Gavas ASLAN'ın Kitap ve Yayınları Ayşe Gavas ASLAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
1998 yılında Prof.Dr. Nermin ÇELEN danışmanlığında Uludağ Üniversitesinde Yüksek Lisans Programını, “Anne-Baba İlişkilerine Bağlı Olarak Ergenlerde Kimlik Gelişimi” konulu tezi ile tamamladı.2016 yılında Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını Prof. Dr. B.Mert SAVRUN danışmanlığında "Sigara kullanan ve kullanmayan bireylerde bağlanma stillerinin karşılaştırılması" projesi ile tamamladı.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Görüş Psikolojik Danışma &aile Danışmanlığı Merkezi
Fsm Bulvarı Ümit 2 Apt. Kat.2 D.6 İhsaniye
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(224) 249 01 81

Telefon 2 :
(536) 745 71 14
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1995
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ayşe Gavas ASLAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşe Gavas ASLAN Mesleki Videolar Videoları
-11:29
Top