2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Aylin GÜNDOĞDU
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog, Kognitif(Bilişsel) Psikoterapi, Ergen&yetişkin

Aylin GÜNDOĞDU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aylin GÜNDOĞDU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

21
(%95.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aylin GÜNDOĞDU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aylin GÜNDOĞDU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülru TUĞUTLUPsk.Gülru TUĞUTLU
Psikolog Gülru Tuğutlu ile bir meslektaşım vasıtasıyla tanıştım. Kendisi sıcak kanlılığı ve güleryüzlülüğüyle karşısındaki kişiyle iletişimde kişinin ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Misyonum, Kognitif (Bilişsel) Terapi ekolü ışığında yaşamındaki sorun alanlarıyla baş etmekte güçlük çeken, ruh halinde belirgin değişiklikler hisseden ve mesleki/sosyal işlevselliğinde bozulmalar gerçekleşen bireylere psikoterapi hizmeti vermektir. PSİKOTERAPİ NEDİR? Bireyin, duygu ve düşüncelerine odaklanarak iyilik halini artırmaya yönelik, danışan ve psikoterapist arasındaki bilimsel, sistemli, sonuç odaklı öğrenme sürecidir. ETİK VE GİZLİLİK Gizlilik, kişisel mahremiyete saygı ve et...
 
Aylin GÜNDOĞDU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mecidiyeköy Psikoterapi Merkezi
Şehit Ahmet Sk. İzçınar 2 Konakları D:Bodrum 2 Mecidiyeköy (Trump Towers Yanı)
İstanbul
Adres 2:
Mpm Psikolojik Danışmanlık Akasya Acıbadem
Akasya Acıbadem Kent Etabı Kule Blok A K:19 D:75, Üsküdar
İstanbul
(Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi Üstü)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1980 (44 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji (2003 Mezunu)
Yüksek Lisans
Odtü Psikoloji Yüksek Lisans (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aylin GÜNDOĞDU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇALIŞMA ALANLARIM

*Kaygı ve Kaygı Bozuklukları
*Depresyon
*Takıntı ve Zorlantı Bozukluğu
*Panik Atak
*Öfke Kontrolü
*Psikolojik Kökenli Ağrılar
*Yeme Problemleri
*Uyku Problemleri
*Alkol ve Madde Bağımlılığı
*Cinsel İşlev Bozuklukları
*Evlilik
*İlişki Problemleri
*Boşanma ve Etkileri
*Kayıp ve Yas
*Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
*Ergenlik Problemleri
*Çocuklarda Uyum Problemleri

Aylin GÜNDOĞDU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Aylin GÜNDOĞDU'nun Özgeçmişi
Lisans ve Lisansüstü eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamış olan Aylin Gündoğdu yüksek lisans tezini “Evlilik Tipleri ve Evlilik Doyumu” üzerine yazmıştır. Öğrenim hayatı boyunca birçok akademik projede yer almış ve çeşitli psikoloji kongrelerinde bilimsel çalışmalarını sunmuştur. Kronik hastalıklarda ruh sağlığı konusundaki çalışmasıyla kariyerine başlamış ve çeşitli kurumlarda özel eğitime ihtiyacı olan engelli çocuklar ve ailelerine psikolojik danışmanlık hizmetleri vermiştir. Obezite kliniklerinde, kilo vermede psikolojik süreçler ve çözümü konularında danışmanlık yapmıştır.
Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM)’nde Alkol-Madde Kötüye Kullanımı ve Bağımlılığı eğitimi alarak genç yetişkinlere bu konuda psikolojik destek vermiştir. Cinsel işlev bozuklukları ve çiftlerin cinsel uyumu üzerine klinik tecrübesini aldığı eğitimlerle geliştirmiştir....[Devamı...]

Aylin GÜNDOĞDU'nun Makaleleri Aylin GÜNDOĞDU'nun Makale ve Yazıları
4 Makale
1 Yazı/Döküman

Aylin GÜNDOĞDU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2016
TavsiyeNo: 86690
Yaklaşık 2 senedir psikolojik bir yardım almak istiyor ama bunun için bir adım atmıyordum, daha fazla dayanamadığım bir anda internette araştırma yaparken Aylin Hanım'ı buldum, gerek eğitimi gerek profesyonelleştiği alanlar bakımından benim için yararlı olabileceğini düşündüm ve böylece terapim başlamış oldu. Terapi süresince sorduğu sorular ve önerdiği kitaplarla hem kendimi daha iyi tanıdım hem gereksiz yere üstlendiğim yükleri gördüm. Aylin Hanım bana hayatım boyunca alışkanlık edinebileceğim bir düşünce sistemi kazandırdı. Öfke kontrolü, her şeyi çok düşünme ve gereksiz telaş gibi alanlarda çalışmalar yaptık. Her zaman güleryüzü, anlayışı ve profesyonelliğiyle bana kendimi güvende hissettirdi, terapimizin hızlı ilerleyişinde Aylin Hanım'ın bu olumlu etkileri yadsınamaz. Yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen, anlatmaya, çözüm bulmaya ihtiyacı olan herkese kesinlikle Aylin Gündoğdu'yu öneriyorum.
     4 Beğeni    
O.O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85703
Hayatımda birçok üzücü olayın üst üste geldiği bir dönemde kendimi ağlama krizi sebebiyle zor nefes alır bir durumda bulduğumda profesyonel bir yardım almam gerektiğine kesin olarak karar verdim. Önceden de defalarca düşünmüş ancak başka bir insana kendimi anlatacak kadar güven duymadığım için herhangi bir psikologa danışmamıştım. Bu tarz güvensizlikler yaşarken yardım aldığım ilk psikologun Aylin Hanım olması benim için büyük bir avantaj oldu. Buradaki yorumlar ve bir arkadaşımdan aldığım tavsiye ile kendisiyle iletişime geçtim. Yaklaşımı ve sağladığı güven kendimi iyi ifade edebilmemi sağladı. Terapi yöntemi kalıcı çözümler oluşturmayı hedefleyen, düşünme sisteminizdeki hataları fark etmenizi sağlayan ve uzun vadede kazanımlarınızı diğer problemlerinizde de kullanmanızı sağlayan bir sistem. Yaklaşık 2 ay gibi bir süre beraber sorunlarım üzerinde çalıştık. Ancak bundan sonra da aklımda bir problem olduğunda kendisiyle görüşmek istiyorum.
     4 Beğeni    
G.Z.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69269
Ard arda yaşadığım talihsizliklerden dolayı uzun yıllar depresyondaydım. Depresif ruh halimden kurtulabilmek için bir çok yol denedim. Bütün denemelerim geçici çözümler yarattı ve 4-5 ayda bir kez çok ağır bunalıma giriyordum, küçük sorunlarım gözümde çok büyüyordu. Son olarak panik atak geçirdiğimde artık profesyonel yardım almam gerektiğine karar verdim. Bir yakınımın tavsiyesiyle Aylin hanımla tanıştım. Aylin hanım çok samimi ve güven verici bir insan. Bu sayede her terapi seansı sonunda kendimi daha güvende hissetmemi sağladı. Yaklaşık 2 aylık bir süre içerisinde Aylin Hanım'ın yardımı sayesinde içinden çıkamadığım, çözemediğim, omuzlarımda yük yaratan bütün sorunlardan kurtuldum. Uzun süredir zihnim tertemiz. Şimdi hayatım ve kariyerimle ilgili kararlarımı çok daha rahat alabiliyor ve hedeflerime odaklanabiliyorum. Bu nedenle benimle aynı problemleri yaşayan herkese Aylin hanımı tavsiye ediyorum. Aylin hanım'a bundan sonra sorunlarımı tek başıma çözebilmem konusunda bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Asude
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66123
Aylin hanım ile yaklaşık 3-4 ay önce buradaki tavsiye eden kişilerin ve araştırmalarımın sonucu ile gittim.Kendimde takıntı ile beraber endişe hastalığım vardı herşeyden,herkesten endişe duyar olmuştum.Seanslarımızda aslında konunun derinine indiğimizde aslında o şeyin endişe olmadığını anlamaya başladım yavaş yavaş.Takıntılı düşüncelerimde ise Aylin hanımın verdiği örnekler sonucunda aslında takıntılı düşüncelerimin zaman zaman geçtiğini gördüm.Kendisinin halen hastasıyım,bu zamana kadar geçen dilimde gerek verdiği ödevlerle gerek okumam için verdiği kitaptan gerek ise o konuya olan yaklaşımından dolayı hastalığımda ilerleme kaydettiğimi gördüm.Aylin hanıma samimiyetinden,güvenirliğinden,yakınlığından,yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Suzan
19.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65669
Aylin Hanım'ı bir ortak arkadaşımın aracılığıyla tanıdım. Sıcakkanlı oluşu arkadaşlığımızın başlamasındaki en büyük etkendir. Arkadaşlığımız ilerledikçe sıcakkanlı olmasının dışında güvenilir, yardımsever, ince ruhlu ve empati kurabilen bir dost olarak hayatımda yer alıyor. Beni incitmeden gerçek düşüncelerini söylemesi, hayatımda doğru bir yol almamda bana ışık tutmuştur. Eşimle boşanma sürecimde sağlıklı kararlar almamda kendisinin etkisi çoktur. Bu dönemi psikolojime en az zarar verecek şekilde atlatmamı sağladığı için bir nevi psikoloğum da olmuştur. 9 yıldır devam eden dostluğumuzda, mesleği konusunda bitmek bilmeyen öğrenme isteği ve kendini geliştirme arzusu hala devam eden başarılı bir psikologtur. Sevgili arkadaşıma mesleki hayatında başarılar diler ve gönül rahatlığıyla danışacak olan kişilere öneririm.
     6 Beğeni    
A.Keskin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65446
Aylin hanımla yaklaşık 4 ay önce tanıştık. Ayrıldıktan sonra depresyon ve önceden devam eden panik bozukluğu şikayetlerim vardı. Kötü zamanlar geçiriyor, evden neredeyse hiç çıkmıyordum. Kusma, kilo kaybı, iştahsızlık vs. de baş gösterince Aylin hanıma başvurdum. Bu süreçte yaşamımın normale dönmesine ve kendimle tanışmama yardımcı oldu. Süreci kitaplarla destekledik ve olaylara bakış açım genişledi. İnsanlarla olan diyaloglarımın farklılaştığını hem kendim fark ediyorum, hem de çevremdekiler. Aylin hanımın olaylara farklı yaklaşımı ve değişik, güzel benzetmelerle uyanışlar sağlaması oldukça iyi hissettiriyor. Şuan hala seanslarımız devam ediyor ve başta çok umudum olmamasına rağmen kısa zaman önceki durumuma baktığımda büyük değişiklikler görüyorum. Ailemin de desteği ile ilk defa bir uzmandan yardım alma kararı almıştım ve şuan herkesin mutlaka bu deneyimi yaşaması gerektiğini düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Zararsız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63010
Merhaba, Eskiden panik atak hastasıydım. Gerek kendi hareketlerim gerekse yakın çevremdeki kişilerin hareketlerinden ötürü duyduğum kaygı,endişe,şüphe ve korkularım sebebiyle hayatım çekilmez hale gelmeye başlamıştı. Mutsuzdum. Başıma her an bir şey gelecek korkusu başlamıştı. Bir arkadaşımın vasıtasıyla Aylin hanımın hastası oldum. Ve sayesinde Panik atak hastalığım bitti, artık kendime daha çok güveniyorum, etrafımdaki insanlar çok değiştiğimi ve pozitif enerji yaydığımı söylüyorlar. Aylin hanımın bana öğrettiği "gerçekler ve düşünceler aynı değildir. Yaşayalım görelim" felsefesiyle artık bir şey yaşamadan hiç bir şey düşünmüyorum. Yaşıyorum ve ne olacağını görüyorum. Eğer bir desteğe ihtiyacınız var ise AYLİN hn'ın özenli ilgisi alakası takibi size kendinizi güvende hissettirdiğinden dolayı, herkese tavsiye ediyorum. Geçmiş olsun.
     2 Beğeni    
E.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62854
Psikolog Aylin Hanım’a bu sitedeki taramalarım sonucu ulaştım ve terapiye başladım. Eski eşimle boşanma dönemindeydim ve çok ciddi kararsızlıklar yaşıyordum. Bunalım, stres, uyuyamama ve bir takım diğer duygusal problemler nedeniyle tıkanmışken terapi süreci problemlerimle yüzleşmeme, duygusal iniş çıkışlarla nasıl mücadele edeceğimi öğrenmeme, boşanmanın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulundu. Seanslarımız eskisi kadar sık olmasa da devam ediyor ve ben yeni yaşamımı kurabilme gücünü kazanmaktan ötürü kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bu yolculukta bana içten, ilgili ve profesyonel duruşuyla çok yardımcı olan ve ayrıca çok zekice kurduğu benzetmelerle sorunlarımı ve çözüm yollarımı çok kolay anlamamı sağlayan Psikolog Aylin Gündoğdu’yu hiç çekinmeden herkese tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Sibel ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62723
Aylin hanımla bir obezite kliniğinde, kilo vermede psikolojik süreçler ve çözümü konularında danışmanlık yaptığı sırada tanıştım.Güler yüzü ve içtenliği sayesinde kendisine güven duymakta hiç zorlanmadım.Zaten sıkıntılı olan sürecim sırasında bana inanılmaz bir moral kaynağı ve yol gösterici oldu.Tedavim dışında beni rahatsız eden konularla da ilgilenerek stresimi azalttı.Kendisini inanılmaz dikkatli buluyorum.Sorunlar karşısında çözüm odaklı bir kalite ve hıza sahip olduğunu düşünüyorum.Mesleğini başarıyla sürdüren biri olmasının yanısıra kendisini tanımaktan ve dost olmaktan dolayı son derece memnunum.Her ihtiyacım olduğunda yanımda olacağını bildiğim birinin varlığı gerçekten çok önemli.Kendisine başarılarının devamını diliyor ve herkese tavsiye ediyorum...
     3 Beğeni    
B.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61535
Uzun süren bir depresyon sürecinin sonucunda, kendi basima mücadele edemeyecegimi hissettigim bir noktada Aylin hn.a basvurdum. Kendisinin uygulamakta oldugu kognitif bilissel yontemin depresyon ile mücadeledeki etkinligini arastirmis ve ikna olmustum. Aylin hn. terapi suresince hayatimda sorunlu olarak gordugum alanlarin gercekci bir sekilde tespitini yapabilme, bu sorunlarin gorunen degil, gercek kaynagina inebilme konusunda hem yardimci oldu, hem de bu becerileri icsellestirebilmem adina yol gosterdi. Terapimiz hala suruyor ancak gosterdigi yontemleri uygulamam sayesinde depresyonumla mucadele konusunda önemli bir yol aldigimi görüyorum.
     5 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61530
Aylin hanım, uzun yıllar yurtdısında yasadıktan sonra hem farkli hem de yasamasi kolay olmayan bir sehre yerlesmis olmaktan oturu duydugum tedirginligi yenmemde bana yalnız olmadıgımı hissettirerek destek oldu. İcten ve profesyonelce yaklasımı ile bana cok yardımcı oldu.istanbul’a geldigimde birkac profesyonelden yardim almaya calismistim fakat tam umudumu yitirme noktasındaydim ki bu sitede baska bir uzmanin bana onerisiyle Aylin hanıma gitmeye karar verdim. Bu kararimin ne kadar yerinde oldugunu kisa surede anladım.Hayata bakis acimi degistirdi,problemlerin cozumlerini kendimin bulmasini sagladi.Onceden cogu seye cok farklı ve olumsuz bir pencereden bakarken, artik herseyin bir cozumu olabilecegini anladim. Ve cozum BENDİM, bir sure sonra sorunları cozebilen,hatta arkadaslarima sorunlarında ayni yaklasımı gosterebilen,onlara yardimci olabilen yine bendim! Simdi kendimi cok daha iyi ve guclu hissetmeme ragmen,daha kendısınden ogrenecegim cok fazla sey oldugunu hissettigimden Aylin hanimi onceki kadar sık olmasa da halen ziyaret etmekteyim.Kendisine dostca yaklasimi ve yardımlari icin cok tesekkur ediyorum
     7 Beğeni    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61466
Sevgili Aylin Gündoğdu ile 1 senedir tanışıyoruz.Danışman olarak kendisinden destek alıyorum. Yaşadığım sıkıntılı olaylar nedeniyle kendisine başvurdum. Daha ilk tanışmamızda bile yaklaşımı, olaylara bakış açısı, gerçekçi yorumları ile kendisine hayran bıraktı. Herşeyden önce çok iyi bir dinleyici.Yaptığı işi sevmesi ve mesleği ile ilgili araştırma halinde olması çok ilgimi çekti.ayrıca çocuklar üzerinde de çok olumlu etkileri olduğunu söylemem gerekiyor. En huysuz çocuğu bile sakinleştirme özelliği var.Terapilerimiz hala devam ediyor ve kendimi çok daha iyi hissediyorum.Aylin Gündoğdu çok teşekkür ederim, sayenizde çok huzurlu ve mutluyum.
     6 Beğeni    
M.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56853
Hayatımın en çalkantılı döneminde bana yardımcı olan Sayın Aylin Gündoğdu'ya içten teşekkürlerimi sunuyorum. Uyguladığı yöntemler ve güven veren, samimi yaklaşımı ile sorunlarımın özüne inmemi mümkün kılan, işlevsiz ve yıpratıcı tüm düşünce ve duyguları esastan ayırmamı sağlayarak görüşümü netleştiren ve en önemlisi, kendi iç değerlerimi oluşturarak güçlü olmamı sağlayan Aylin Hanım sayesinde terapi günleri kendini iyi hissedip, diğer günler kendini çaresiz hisseden birisi değil, her görüşmede yol alan ve farkındalığını artıran birisi oldum. Hayatımı yeniden düzenlerken yapmakta olduğu değeri ölçülemez katkılarından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     4 Beğeni    
U.T.
2.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54365
Psikolog Aylin Hanım, uzun yıllardır tanıdığım ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden beri de mesleki yönelimini ve başarısını izlediğim biri. Aylin Hanım, zaman içinde hem özel hayatımda hem de profesyonel yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımı yönlendirirken güvenebileceğim dostlarımdan biri oldu. İnsan ilişkilerindeki içtenliği ve sıcaklığı ile kısa zamanda kolay iletişim kurabileceğiniz biri olması, aynı zamanda etik değerlere bağlılığı ile de sanırım ne kadar doğru bir meslek seçtiğini en güzel şekilde gösterdi. Farklı mesleklerde olmamıza rağmen Aylin Hanım’ın kendi mesleki alanındaki ilerleme ve gelişmeleri sürekli takip ediyor ve kendini geliştiriyor oluşu benim de kendi meslek hayatımda örnek aldığım en güzel yönlerinden biri oldu. Bana kattıklarının yanında gördüğüm kadarıyla kendi uzmanlık alanında yardımcı olduğu insanların hayatlarında da yepyeni ufuklar açıyor, bakış açılarını geliştiriyor.
     5 Beğeni    
C.B
26.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54199
Aylin Hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. İlk görüşmemizde hakkında düşündüğüm ilk şey ''bu kadar samimi ve bu kadar sıcak bir insanın yapabileceği en iyi iş bu olmalı'' olmuştu. Bulunduğu yere ve konuştuğu insanlara inanılmaz bir enerji yayıyor. İyimserliği, özgüveni ve neşesi bulaşıcı. Hem çok başarılı bir psikolog, hem de çok iyi bir arkadaş. Profesyonel bir yardım almak isterseniz kesinlikle size Aylin Hanımı tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Gülru TUĞUTLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54186
Psikolog Aylin Gündoğdu ile ortak bir meslektaşımız sayesinde tanıştım. Oldukça sıcakkanlı, samimi duruşu çok kısa sürede iyi bir iletişim kurmamızı sağladı. Zaman içerisinde her zaman yanımda olacağından emin olduğum gerçek bir dostum haline geldi. Bu sayede onun mesleki yönünü de daha yakından anlama ve tanıma fırsatı buldum. Danışanlarına karşı etik sınırlarına oldukça özen gösterdiğini, insani değerlerini ön planda tutmanın yanı sıra aynı zamanda profesyonel bakış açısından ödün vermeden çok başarılı bir denge kurduğunu farkettim. Mesleğine olan bağlılığı, kendisini sürekli güncellemeye yönelik özverisi, araştıran, okuyan kişiliğinin kendini her geçen gün daha da donanımlı hale getirmesine imkan tanıdığını gözlemledim. Bugüne kadar mesleki tecrübesine ve bilgisine olan güvenim nedeniyle kendisine yönlendirdiğim onlarca danışan da oldukça olumlu geri bildirimler aldım. Özellikle bu meslekte etik değerlerin en başında gelen gizlilik ilkesinin ne kadar öncelikli olduğunun bilincinde olmanın; samimi, karşısındakinde güven uyandıran yardımsever ve konusuna hakim duruşunun da; dokuz yıllık meslek hayatındaki başarısının en önemli nedenleri arasında olduğuna inanmaktayım.
     3 Beğeni    
S.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50667
PSİKOLOG AYLİN GÜNDOĞDU Hanım 'a yapmış olduğu özenli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Çalışmalarında Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi teknikleri uygulamaktadır.Buda size gerçekçi çözümler bulmanıza yardımcı oluyor.Sıcak kanlı, güler yüzlü, tarafsız öngörüleri ile sorunlarınıza farklı bir bakış açısıyla cevaplayacaktır.Gerçek bir uzmanla başarıyı yakalamak, isterseniz tavsiye edebileceğim isim AYLİN GÜNDOĞDU Hanımdır. Başaralarnın devam etmesi dileğimle..
     2 Beğeni    
Temel
9.Mart.2012
TavsiyeNo: 49183
aylin hanımla 2 seneyi bulan bir çalışma hayatım oldu ve gönül rahatlığıyla diyebilirimki işinin erbabı ve çok iyi bir sırdaş. onunla konuşurken bile terapi uygulanıyormuş gibi hissediyordum kendimi. arada benimde sıkıntılarım olmuyor değildi bende sizin yapacağınız gibi ilk ona başvururdum. bütün sırlarımı sıkıntılarımı onunla paylaşır hiçde tereddüt etmezdim. çünkü bilirdimki aylin hanım terapi de duyduklarını kesinlikle görüşme odasında bırakır ve ikili ilişkilerimize hiçbir şekilde yansıtmazdı. sanki kendi sırrıymış gibi korurdu. eğer profesyonel bir yardım almak istiyorsanız aylin hanımla görüşmenizi tavsiye ederim. teşekkür ederim...
     3 Beğeni    
Aslı
23.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48659
Aylin hanımla bir proje vasıtasıyla tanışma ve çalışma fırsatı buldum. Proje bir takım çalışmasıdır. Aylin hanım özverili, çalışkan ve sorumluluk sahibi bir ekip arkadaşı. Bu özellikler kolay bir araya gelmiyor. Grup çalışmalarında karşılaştığı sorunları çözme becerisi, olumlu ve kolaylaştırıcı yaklaşımı çalışma disiplininin en güzel örneğiydi. Özellikle verdiği eğitimlerde gruptan gelen geri bildirimleri kullanarak anlattığı konuyu zenginleştirmesi, grup dinamiğinin nabzını tutması açısından çok verimliydi. Gruptakilerin 14-18 yaş arası genç kadınlar olduğunu da belirtmek isterim. Bu yaş grubuyla bu kadar pozitif ilişki kurabilmek, onların güvenini bu kadar rahat kazanabilmek gerçekten önemli ve hassas bir konu. Yaptığı işe kendisini vererek, konsantrasyonunu ve motivasyonunu hiç bozmadan uzun saatler çalışabiliyor olması da hayranlık vericiydi. Birlikte çalışması çok keyifli, entelektüel yapısı sayesinde iş dışında da sohbet ederken çok şey öğrenebileceğiniz başarılı bir iş kadını. Birlikte çalışma fırsatı yakaladığım için çok mutluyum.
     2 Beğeni    

Aylin GÜNDOĞDU'nun Kitap ve Yayinlari Aylin GÜNDOĞDU'nun Basılı Kitap ve Yayınları
Takıntılarla Başa Çıkma, C.Purdon & D.A.Clark, 2013, Psikonet Yayınları (çeviri:Aylin Gündoğdu)

Aylin GÜNDOĞDU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Aylin GÜNDOĞDU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aylin GÜNDOĞDU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülru TUĞUTLU
Psk.Gülru TUĞUTLU
Psikolog Gülru Tuğutlu ile bir meslektaşım vasıtasıyla tanıştım. Kendisi sıcak kanlılığı ve güleryüzlülüğüyle karşısındaki kişiyle iletişimde kişinin ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mecidiyeköy Psikoterapi Merkezi
Şehit Ahmet Sk. İzçınar 2 Konakları D:Bodrum 2 Mecidiyeköy (Trump Towers Yanı)
İstanbul
Adres 2:
Mpm Psikolojik Danışmanlık Akasya Acıbadem
Akasya Acıbadem Kent Etabı Kule Blok A K:19 D:75, Üsküdar
İstanbul
(Akasya Acıbadem Alışveriş Merkezi Üstü)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 232 05 50
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1980
(44 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2003
(21 yıl önce)
Yüksek Lisans
Odtü Psikoloji Yüksek Lisans (2007 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Aylin GÜNDOĞDU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aylin GÜNDOĞDU Mesleki Videolar Videoları
-
uzman psikolog, terapist, sarıyer psikolog, maslak psikolog, bilişsel terapi, kognitif terapi, evlilik, boşanma, anksiyete, depresyon, öfke, psikoloji, psikoterapi, mecidiyeköy terapi, taksim psikolog, suadiye psikolog, harbiye psikolog, nişantaşı psikolog, kaygı, ergenlik, uyku bozukluğu, uykusuzluk, stres, korku, cinsel sorunlar, cinsellik, alkol bağımlılığı, madde kullanımı, sağlıklı zayıflama, takıntılar, kişilik bozuklukları, kronik ağrılar, panik atak, kronik yorgunluk, temizlik takıntısı, mecidiyeköy psikoloji, sertleşme problemi, mastürbasyon, vajinismus, orgazm, mecidiyeköy psikolog, erken boşalma, cinsel isteksizlik, mecidiyeköy psikoterapi, ilk gece korkusu, ereksiyon olamama, erkekte sertleşme, cinsel ilişkide ağrı, çiftlerde cinsel uyum, orgazm olamama

06:28
Top