2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hilal BEBEK
Uzman Psikolog - İstanbul
Klinik Psikolog, Öğretim Görevlisi

Hilal BEBEK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

25

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hilal BEBEK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

15
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hilal BEBEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hilal BEBEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nüket İSİTENDr.Nüket İSİTEN
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Sabri ÇAKARPsk.Sabri ÇAKAR
Sabri, mesleki çalışmaları ve eğitim alanındaki katılımları aracılığı ile tanıdığım bir meslektaşım. Girişimci, gelişime ve geliştirmeye açık, sağduyu...
Zeynep BALKIZPsk.Zeynep BALKIZ
Zeynep'i, psikoterapi egitimleri araciligi ile tanidim. Bireysel terapi, terapistin bilgi ve becerisini iliski topragina ekip bictigi bir alan saglar...
Belma ZİREKOĞLUUzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Belma' yı Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimiz içersinde 2 sene aynı sınıfın öğrencileri iken tanıma fırsatı buldum. Kendisi, kişisel iletişiml...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hastalık demeyi tercih etmiyorum üzerinde çalıştığım konulara. Yaşama adaptif olmayan biçimlerde uyum gösterme çabalarımız ve acıdan kaçma yollarımızın uzun vadede bizi “astarı yüzünü geçecek” şekilde yeni dert ve tasalara sürüklediğini görüyorum. Süregiden hayatımız ve tüm yaşamımız boyunca, çok uzun yıllar önce oluşturduğumuz ve kullanmayı öğrendiğimiz cephaneyi kullanmaya devam ediyoruz. Oysa şimdiki zamanda, kuralları değişen farklı cephelerde eski silahlarımız, bizi koruma işlevini artı...
 
Hilal BEBEK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
İkon Psikiyatri
Ataşehir- Dumankaya İkon
İstanbul
Adres 2:
Okan Universitesi
Tuzla
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Asistan; Necibe Hanım)
 skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hilal BEBEK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi
Metakognitif Terapi
Kabul ve Kararlılık Terapisi
Mindfulness

Hilal BEBEK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Hilal BEBEK'in Özgeçmişi
Hilal Bebek, Psikoloji Lisansını Uludağ Üniversitesi’nde tamamlayarak Okan Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını yapmıştır. Şu anda Arel Üniversitesinde Klinik Psikoloji Doktora programına devam etmektedir. Kendi kliniği İkon Psikiyatri’de terapi yapmakta ve diğer yandan Okan Üniversitesinde ders vermektedir.

Eğitimleri, Bilişsel Davranışçi Terapi, Metakognitif Terapi ve Kabul ve Kararlılık Terapisi ekseninde devam etmektedir. Meslek hayatı boyunca psikolojik testler de dahil olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok eğitime katılmıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini, Emel Stroop, Perin Yolaç, Hakan Türkçapar, Aslıhan Dönmez, TPD gibi alanın uzman isimlerinden almıştır.
...[Devamı...]

Hilal BEBEK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sueda Özcan Ceran
29.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94139
Hilal ile katılmış olduğumuz Bütüncül Psikoterapi eğitimi vasıtasıyla tanıştım. Kendisi sürekli kendini geliştiren, öğrenen ve uygulayan bir meslaktaşım olmanın yanında bilgisini paylaşmaktan, öğretmekten keyif alan ve mesleki konsültasyon açısından da herzaman danışmak isteyeceğim bir terapisttir. Bilişsel terapiler ve kabul&kararlılık terapisi konularında epey yetkindir. Sahip olduğu bilgi ve becerisini hem danışma seanslarında hem de yapmış olduğu akademik çalışmalarda etik ilkeleri dikkate alarak etkin bir şekilde kullanmaktadır.
     3 Beğeni    
Handan HORASAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93832
Arkadaşım ve meslektaşım Hilal Bebek ile Bütüncül Psikoterapi Eğitimi sürecinde tanıştım. Kendisinin ders içerisindeki yorum ve analizleri, yaklaşımları ve verdiği eğitimler ile biz meslektaşlarına olan desteği ve katkıları yadsınamaz. Hilal'in mesleki etiğe bağlı çalıştığını, pek çok danışanın terapötik yaklaşımından fayda sağladığını ve her geçen gün kendini geliştirdiğine dair inancım var ve kendisinin bu manada güvenilir bir uzman olduğu kanaatindeyim. Gerek katıldığı tv programlarındaki katkıları, gerek verdiği eğitimlerle eğitmen kimliği gerekse duruşu ve insani özellikleri kapsamında arkadaşıma başarılar diliyorum ve desteğe ihtiyacı olanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93481
Hilal hanımı annem bir arkadaşının tavsiyesiyle bulmuş. Aslında ben bu stresli dönemimi sınavın bir evresi olarak kabullenmiştim ve çok üzerinde durmamıştım taki sınava 1 ay kalana dek o zaman uyku problemlerim başladı. Geceleri ağlayarak yatağımdan kalkıyordum  ve sonunda annem beni hilal hanıma götürmeye karar verdi alışma sürecim çok uzun sürmedi çünkü ileride bu mesleği yapmayı istediğim için psikoloğa ve psikolojiye inanıyordum bu yüzden bu durumu kolay kabullendim hilal hanımın terapileriyle kendimi nasıl rahatlatacağımı, kaygımı bastırmayı değil kabul etmeyi ve arttırmayı öğretti bana, düşüncelerime teslim olmadan, kapılıp gitmeden daha gercekci düşünebiliyorum artık. Ayrıca mesleği hakkında bilgi alarak hedefime daha azimle hazırlandım derslere daha çok tutundum teşekkürler Hilal hanım.
     2 Beğeni    
Muhammet Furkan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93376
Psikolog Hilal hanımı küçüklüğümden beri tanıyorum.Kendisinin bana üniversiteye hazırlık dönemimde gerçekten ciddi yardımı dokunmuştu.Kendisi alanında mükemmel bir psikolog, aynı zamanda iş deneyimi güçlü olduğundan karşısındaki şahsiyeti çok iyi anlıyor.Ben dikkat dağınıklığı konusunda hayatım boyunca ciddi problemler yaşadım.Hala etkisi azda olsa devam ediyor.Hilal hanımın bana uyguladığı profesyonel testler ve verdiği harika destek sayesinde üniversiteye hazırlık dönemimde bu sorunun üstesinden gelmeme vesile olmuştur.Kendisi aynı zamanda gençlerin dilinden çok iyi anlıyor, bunun etkisi de büyük olmuştu.İnanıyorum ki kendisi psikolojinin hangi alanında olursa olsun çok daha başarılı olur ve olmasını isterim.Kendisine tekrar buradan minnetlerimi iletiyorum
     Beğenin    
Sententiousness
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93350
Hilal hanima bir tanidik vasitasiyla gittim. Atasehirde kendi ofisinde calisiyor. 1 sene once sinavlara girecektim ve asiri kaygiliydim. Yeni sehir degistirmistim yalniz ve karamsardim. Kimseye soyleyemedigim intihar dusuncelerim vardi. Terapiye basta inanmiyordum annemin zoruyla gittim. Eger cok iyi iliski kurmasaydi benimle ilk seansta kacasim vardi. Bir kez hatir icin gitmistim. Fakat o kadar samimi ve anlayan bir gozle dinliyorduki beni orada kalmaya devam etmek istedim. Beraber birseyleri degistirebilecegimize inandim. Beni ne yonlendirdi ne akil verdi ne iltifatlar etti ne de yerdi. Beni hep kendimi anlamam icin kendime yoneltti. "Seni birlikte anlamaya calışalım" dedi. Kendimi hem merak ettim hem de değişebileceğimi anladım. Zihnimi nasıl kullanacagım benim elimde. Olayları değiştiremesem bile yorumlarımı değiştirebiliyorum. Sınav kaygım hala var ama kaygıyla ilgili kaygılanmıyorum bu yüzden uzamadan geciyor. Umarım şifasını arayanlar dogru insanı bulabilir.
     5 Beğeni    
Emek Durmuş
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93340
Hilal Bebek'i 2010 yılından beri tanımaktayım. Mesleğiyle daha fazla insana faydalı olmak için, daha geniş kitlelere ulaşabileceği bir televizyon programı dizayn etmek istiyordu. Ben de televizyon sektöründe çalışıyordum. Tanışmamız bu vesileyle oldu. Ve aramızda bir dostluk gelişti. Aradan geçen süre içerisinde onun araştırmaya, kendini geliştirmeye, insanın iç dünyasını yakından tanımaya yönelik aşkına tanık oldum. Mesleğinin onun için sadece bir meslek değil, heyecanla bağlı olduğu, onu bütünleyen bir uzvu gibi olduğu kanaatindeyim. Tanıdığım diğer uzmanlarda bulamadığım özellik tam olarak buydu. Bu sebeple psikolojik yardım almak isteyen yakınlarıma hep onu tavsiye etmişimdir. Size de tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Fatma TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93296
Hilal Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Hilal Hanımdan kızım için yardım almıştım. Gerçekten çok samimi ve dostça bir yaklaşımla kızımın gönlünü aldı ve daha sonra sorunumuzu çözdü. Harika bir insan. O gerçekten güvenilir ve işini iyi bilen bir psikolog. Hilal Hanım sayesinde kızım çok daha iyi. Onunla her zaman iletişim kurabilirsiniz. Hastalarına karşı oldukça hoşgörülü ve güler yüzlü. İçinizi rahatça dökebileceğiniz bir arkadaş bir sırdaş. Şu an onun hastası olmasa da kızımla ve benimle iletişimi koparmadı. Hala kızımın Hilal ablası!
     1 Beğeni    
Nüket İSİTEN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93280
Hilal ile birlikte çalışma fırsatım oldu. Surekli ogrenen, okuyan, kendini geliştiren bir psikologtur. Hastalarına hakim oluşu, takibi, zor hastalıklarla mücadele edebilmesi ve dirençli hastalıklarda iyi sonuçlar alabilmesi, şahit oldugum başarılarıdır. Birlikte hasta da takip ettiğim Hilal ile hasta takibini guvenerek birlikte sürdürüyorum ve kendisine içim rahat emanet edebiliyorum. Birçok psikologa terapi metodlarını da ogretmekte ve bilgisi ile kendisini sürekli ilerletmektedir. Çalıştığı kurumlarda her zaman goz onunde ve başarılı olmuştur.
     1 Beğeni    
Sefa Çelik
27.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93273
Hilal hanımla birlikte çalışma fırsatım oldu. Kendisini hem terapist hem de eğitimci olarak çok başarılı buluyorum. Hastaları ile iletişimi, takibi, ilgisi ve etik yaklaşımı, kendi yakınlarımı da kendisine emanet edebileceğimi düşündürdü bana. Seminerlerini dinleme şansını buldum ve insanların dikkatlerini kaybetmeden ilgiyle nasıl dinledigine ve hitabet gücünün kuvvetine şahit oldum. İnsanlar arasında iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti ve konuşma yetenegi ile ilgili ün salmıştır kendisi.
     1 Beğeni    
Leyla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93216
Hilal Hanımı tanıyalı kısa bir süre oldu ama sıcaklığı,samimiyeti,canayakınlığı,güleryüzü sanki uzun zamandır tanıyor hissi veriyor insana.Hastalarını her zaman kapıda karşılayıp selamını eksik etmeyen gönlü ve yüzü güzel insan o benim için.Siz üzüldüğünüzde kendiside üzülüyor ve elinden ne geliyorsa yapıyor.Fedakardır ve çırıpınır sizin düzelmeniz için.İyi ki hayat yollarımızı kesiştirdi de böyle güzel,özel ve değerli bir psikolog tanımış olduk.İyi ki varsınız,hep iyi olun,mutlu kalın. Sevgilerimle
     1 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93103
Hilal Hanımla yaklaşık üç yıldır birlikteyiz ve alanında almış olduğu eğitimlerle, sergilediği içten davranışlarla kesinlikle memnun olduğum bir psikolog.Problemlerimi çok yönlü ele alarak ,en önemlisi beni gerçekten anlayarak yaklaşması ortamda kendimi rahat ve güvende hissetmemi sağlıyor. Güleryüzlü ve sıcakkanlı tavırları gerginliğimin azalmasına katkıda bulunuyor bu ve daha sayılabilecek birçok nedenden dolayı eğer psikolog arayışında olanlar varsa mutlakaa ama mutlaksa Hilal Hanım'ı tercih etmeli.
     2 Beğeni    
Yasin GÖÇER Fotoğraf
Psk.Dnş.Yasin GÖÇER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90658
Güler yüzlü ve sakinliği ile tanıdığım değerli arkadaşım Hilal Bebek, geniş vizyonu olan bir meslektaşımdır. meta kognitif terapi ve kabul ve kararlılık terapileri hakkında workshop almıştım sakin sunumu ve muhteşem bilgisi ile sıkmadan dinlendirerek öğreten yapısından etkilenmiştim. bir çok ekole vakıf olan ve sürekli bilgisini arttıran enerji dolu, neşeli ama bir o kadarda dingin hali ile öğrenmeyi kolaylaştırıyor. En basit konuşmada bile sizi önemle ve sabırla dinleyen, empatik yönünün çok güçlü olduğunu düşündüğüm birisidir. terapide "gözleyen ben" dediğimiz olayları her yönü ile görebilen ve değerlendirebilen terapisttir. Danışanların mutlaka memnun olacağı, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim başarılı bir terapisttir.
     1 Beğeni    
Alican ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81387
Ben Hilal Bebek'in hastalarından biriyim ve hikayemi burada paylaşmak istedim, çünkü kendisine çok şey borçluyum. Uzun süreli bir distimik bozukluk ve üstüne major depresyon yaşayınca bir psikologla görüşmem artık zorunlu hale gelmişti, arkadaşlar aracılığıyla Hilal Hanım bana tavsiye edildi, fakat açıkçası emin değildim, bildiğiniz gibi psikolojik sorunlar malesef ülkemizde ciddiye alınmıyor ve tedavi sektörü çok gelişmiş değil. Bundan önce tedavi aradığımda eski terapistlerim kesinlikle beni hayal kırıklığına uğrattı, en sonuncusuna nasıl düzeleceğimi sorduğumda bana "gelip benimle konuşacaksın o kadar" demişliği vardı zaten ondan sonra gitmeyi bıraktım. Fakat bütün bu şüphelerim Hilal Hanım'ı görür görmez yok oldu. Yüzünden belliydi ne kadar yardım etmek istediği, ne kadar umursadığı. Aslında kendisi hakkında tek bir şey söyleyebilseydim o da "Her şeyden çok size yardım etmek istiyor, ve bunu hissediyorsunuz" olurdu. Ben oraya aylar önce çok kötü bir halde gittim ve şu anda kendimdeki gelişme etrafımdaki insanlar tarafından bile fark edilebilecek bir duruma geldi. Daha önce dediğim gibi hepsini de kendine borçluyum. Hilal Bebek kesinlikle profesyonel bir terapist fakat aynı zamanda çok insancıl biri. Kesinlikle empatik ve iç açıcı bir özelliği var, ve benim gibi insanları kendinden iten ve açılması zor olan insanları bile açabiliyor. Kendisi kesinlikle çok zeki ve başarılı, benim hakkımda kendimin bile bilmediği fakat sonradan fark ettiğim saptamaları inanılmaz. Kısacası Hilal Bebek kesinlikle Türkiye'de nadir bir cevher ve herhangi psikolojik problemi olan birinin içi rahat bir şekilde yardım istemesi gereken bir kişi. Teşekkürler.
     2 Beğeni    
Psi.Dan Savas Polat
11.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81363
Uzman Psikolog Hilal BEBEK,Butuncul Psikoterapi Egitiminden arkadasimdir.Kendisi sicak kanli,guler yuzlu son derece samimidir.Egitim suresince olumlu kisiligi ve mesleki donanimi ile on plana cikmis,cok basarili bir meslektasimdir.Kendini gelistirmesi ve gelismekte olan meslektaslarina da destegini esirgememesi meslegini olan bakis acisini yansitiyor.Bir arkadasi,meslektasi olarak profesyonel psikolojik destek arayisinda olan butun danisanlara gonul rahatligi ile tavsiye ederim...
     1 Beğeni    
Sabri ÇAKAR Fotoğraf
Psk.Sabri ÇAKAR
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81303
Değerli meslektaşım Psk.Hilal BEBEK ile Bütüncül Psikoterapi eğitimimiz sırasında tanıştık. Pozitif enerjisi, bilgisi ve alanına olan sevgisi ilk dikkatimi çeken özelliklerinden oldu. Pek konuda fikrine ve görüşlerine önem verdiğim arkadaşlarımdan biridir. Yakın çevresine gösterdiği ilgili ve yardımsever tavrını danışanlarına da gösterdiğinden eminim. Metakognitif Terapi üzerine çalışmaları ile takdir toplamıştır. Güvenilir yapısı ile destek almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
B.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81160
Daha önceden gittiğim iki uzman ile OKB sorununu çözemediğimde gerçekten umutsuzluğa kapılmıştım. Hilal Hanım en yeni metodları kullanarak hem benim tedavi sürecine yeniden motive olmamı sağladı, hem de konuya farklı açılardan bakmamı sağladı. İlk 3 ayda inanılmaz ilerleme kaydettik ve 1 yıl sonunda tamamen iyileştim :) Bu o kadar belli bir iyileşmeydi ki beraber yaşadığım ailem ve yakın arkadaşlarım hemen fark ettiler durumu. Hatta birçoğu Hilal Hanım ile tanışmak istedi ve yakındaki insanlar için ondan başka şehirlerde önerebileceği uzman olup olmadığına dair bilgi aldı. Basmakalıp klişe tedavilerden uzak, kişiye ve duruma uygun bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle Hilal Hanım ile tanışmalısınız. Özellikle OKB (her ne kadar inatçı ve tedavisi zor bir hastalık olarak tanıtılsa da) tamamen tedavi edilebilir bir sorunmuş, bana ve çevreme bunu gösterdi kendisi :) Ve aslında hayatı kendime OKB ile ne kadar zorlaştırdığımı fark etmemi sağladı. Şimdi çok daha hafif, kendinden emin ve kaygısız bir insan olmamı sağladı. Her şey için kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Zeynep BALKIZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81148
Hilal'i kısa süredir tanıyorum; buna rağmen insana güven veren bakışıyla kırk yıldır tanıyormuşum gibi hissettim..Cana yakınlığı ve insancıl bakış açısıyla huzur veriyor.Mesleğine olan sevgisi ve öğrenme azmi hiç bitmeden sürekli kendini geliştirmesi bir çok meslektaşımıza örnek olabilecek nitelikte.Ayrıca aldığı eğitimler yurtiçiyle de sınırlı kalmıyor yurtdışında aldığı eğitimler mevcut.Paylaşımcı özelliği ve bilgisini aktarma yeteneği çok iyi.Bilgisi cana yakınlığıyla birleştiğinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.Herkese çok rahatlıkla tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Mert AYTAÇ
3.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81126
Yaklaşık 4 aydır tanıdığım fakat seneler önce tanışıklık gibi hissetmeme sebep olan Uzman Psikolog Hilal Bebek hem profosyenel hemde özel bir arkadaş olarak tam anlamıyla bu meslek için yaratılmış bir kişiliğe sahiptir. Güler yüzü ve her zaman Endişe duymadan arayıp konuşabileceği huzur verici ses tonu karşısında huzurlu ve mutlu hissetmekteyim.Yurtdışı ve Yurtiçinde aldığım eğitimlerlede farklı terapi yaklaşımları uygulayabilen canım arkadaşımı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Başarıların daim olsun.Sevgilerimle..
     1 Beğeni    
Still Alive (Mn)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80987
Hilal Bebek! İsmiyle aşikar ; bebek gibi! 2015 yılı Nisan ayında hayatıma dokunan bir melek benim için... Onun sayesinde ayaktayım ve güçlüyüm. Hayata baktığım pencerelere onun sayesinde yenileri eklendi ve kendimi suçlamamaya başladım. Hep yağmur ve şimşek gören pencerelerin yanına, güneş görenler de eklendi. Elimden tuttu ve beni ayağa kaldırdı. Kendisini tanıdığımdan beri ne zaman aklıma gelse, ondan allah razı olsun derim. Sizi güleryüzüyle karşılar, içtendir. Konusunda ilerleyen yıllarda randevu alınması zorlaşacak bir klinik psikolog olduğunu düşünüyorum. Yanında çalışanlar son derece iyi niyetli ve güleryüzlüdür. Muayene ortamı rahattır ; evdeymiş gibi hissettiğiniz bir ortam. Bunun yanında belirtmeden geçemeyeceğim, ilaç almamın gereksiz olacağını söyledi. Çünkü psikolojik anlamda durumumun iyi olduğunu, kendimi suçlama ve yaptığım hatalarla ilgili kötü hislerimin de bir süre sonra aşabileceğimi bana örneklendirerek anlattı ve terapinin hayatımın kalitesini yükselteceğini söyledi. Böyle de oldu. Yaşadığım bazı zor olaylar yüzünden, kendisinden randevu almama rağmen gidemedim. Benimle randevu almasam da ilgilendi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Nerde oturuyor olursanız olun, gelin İKON psikiyatriye (Göztepe) ve Hilal Bebek ile tanışın. Kendinize bu iyiliği mutlaka yapın. Haliniz gücünüz olmasa da bu hamleyi yapabilin! Hayatta herşey bizim için, hatalar, günahlar... Kendime iyi davranmamı, kendimi sevmemi öğretti bana. Bunca sene kendimi harap etmişim, keşke daha önce tanışabilme imkanım olsaydı. Etrafımda özel hayatıyla ilgili sorun yaşayan bir yakınıma Hilal Bebek'i tavsiye ettim. Kendisi son derece memnun kaldı ve bana çok teşekkür ediyor. Size de faydası olacağından eminim. Zorluklar kalbimizi hayattan soğuttur ; belki bizi hayata karşı donuklaştırır, ama bu evrende Hilal Bebek gibi çok tatlı insanların varlığı bana umut ve güç verdi. İyi ki varsınız Hilal Hanım! Hilal Bebek gibi melekler girsin hayatınıza diyerek yazımı sonlandırıyorum. Herkese bol şifalar, sağlıklar, mutluluklar ve huzur dilerim... Dipnot : Hilal Bebek ile tanışmama sebep olan kişilere, olaylara ve tanışmama vesile olan iş arkadaşıma sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Altan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80974
Hilal Hanımı yaklaşık 1.5 yıl önce, hayatımı kara bulutlar kaplamışken tanıdım! Kendisinden önce denediğim iki psikolog ile yaptığım terapilerde başarısız olmuş ve ilk defa destek alacak biri olarak bu süreçten artık umudumu kaybetmiştim. Daha ilk terapide anladım ki sürekli saate bakmadan! Danışanına müşteri değil dost gibi yaklaşan, kendi dünya görüşüne ve doğrularına göre bizi yönlendirmeyecek birini bulmuştuk. Ses tonu ve yaklaşımıyla güven veren bir yapısı olduğu için aklınızdan geçenleri çekinmeden dile getirebiliyorsunuz. Tespitlerini sadece söylemekle kalmıyor, bunları bir şekilde size söyletiyor… Bu durum size içinde bulunduğunuz süreçlere dışarıdan bir gözle bakmanızı sağlıyor. İşte o zaman değişimi ve hatta gelişimi kabullenmek çok daha kolay oluyor. Ben bu değişimi ve kendimi tanıma sürecimi Hilal Hanımla başardım. Danışmanınızdan olumlu elektrik almanız çok önemli, yukarıda da belirttiğim bazı hususlar ve değerler bu aşamada devreye girdiği için Hilal Hanımı çevremdekilere olduğu gibi bu sayfayı takip edenlere de tereddütsüz öneriyorum. Destek almak için mutsuz olmayı beklemeyin, kendinizi ve hayatınızı tanımak ve yorumlamak için bir danışmanınız olsun. Hilal Hanım bu yolda karşılaşabileceğiniz en doğru danışman :)
     2 Beğeni    
Tülin.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80958
Canım drum arkadaşım sırdaşım yol gösterenim.Hilal hanımı çalışma arkadaşı Dr Hasan Basri İzgi aracılığı ile buldum Hasan Beye sonsuz teşekkürler Hilal Hnm o kadar çok konuda bana yardımcı olduki saymakla bitmez bana yol gösteren oldu hayata bakış açımı değiştirdi kendisiyle yaptığımız görüşmelerde alkol bağımlılığım sosyal çevreyle olan ilişkilerim ev aile hayatım ve daha bir çok konuda bana yardımcı oldu Allah kendisinden RAzı olsun diğer uzmanlardan farkı sihirli sözleri tek bi sorusu yada önerisi sizi kendinize getiriyor silkeleniyorsunuz sabırlı güler yüzlü ilgili araştırmacı tuttuğunu koparan güvenilir bi kişiliğe sahiptir çalışma ortamı çok güzel çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkür hiç tereddütsüz tavsiye ederim Beni hayata bağlayan yol gösteren canım Drum Hilal Bebek sonsuz sevgi ve saygılarımla
     Beğenin    
Ekin Dallar
27.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80957
Bazı meslekleri daha doğru, ilkeli ve severek yapmak adına belirli bir takım kişilik özelliklerine sahip olmanız gerekir. Tabi bu her meslek için gereklidir. Sabırlı, anlayışlı ve güven ceren bir yapısı ile danışanlarına karşı olumlu bir ortam yaratır. Güven duygusu çocukluktan itibaren en temel temel mayamızdan bir tanesidir. İşini saygı duyar. Farklı alanlardaki becerisini psikoloji ile bütünleştirir. Çok yönlü bakmayı sever. iyi bir okur yazar olması insanı anlamada kolaylık sağlar.Her yaştan ve kuşaktan insanla olumlu bir iletişim kurabilir. Değişime ve öğrenmeye açıktır. İçindeki mesleki heyecanın sürmesi dileği ile...
     3 Beğeni    
Nuray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80952
Hilal hanim tek kelimeyle mükemmel bır uzman uzmandan öte mükemmel dost arkadaş sonderece guleryuzlu samimi meslegini severek yapan gunun her saati her konuda destek alabileceginiz son derece profosyonel mesleginde basarili kendisine tavsiye üzerine gittim yaklaşık 8 aylık terapi süreci geçirdim ben bile kendimdeki değişime inanamıyorum sana nekadar teşekkür etsem az kalır hilal bebek beni hayata döndürdün yeri geldi benimle gözlerin doldu desteklerin için sana minnettarım
     Beğenin    
Necibe Karabulut
27.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80949
Hilal Hanım' ın özel ofisinde asistanlığını yapmış bulunmaktayım. Aynı zamanda yakınlarımı psikoterapi hizmeti almaları için yönlendirdim. Ekip arkadaşı ve yönetici olarak işbirlikçi, destekleyici, teşvik edici ve oldukça yapıcıdır. Birebir iletişiminde sıcak, yakın ve rahatlatıcıdır. Seanlarından gelen geri bildirimler ve her geçen gün terapiye gidip gelen kişilerin söylemleri benim de terapiye olan inancımı arttırdı. İnsanlar, aldıkları tedavinin yanı sıra genel olarak Hilal hanımın karizmasından etkilenirler. Ben de bu nedenle yakınlarımı yönlendirdim. Halan hizmet almaktalar ve genel olarak danışan portföyümüz bir gelenin bir tanıdığını daha getirmesi ile genişlemekte. Sürekli, okuduğunu, yazdığını, eğitime gitmeye devam ettiğini görmekteyim. Kişisel sohbetlerinde oyle bir yerden yakalar ki sizi terapiye almasa da mutlaka hayatınıza dokunur.
     5 Beğeni    
H.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44614
Hilal hoca ile bir tanıdığımız sayesinde tanıştım.Hoca diyorum çünkü ondan gerçekten çok şey öğrendim.Ben terapiye sınav kaygısı yüzünden başladım.Ama zamanla bu kaygının altında başka sorunların yattığını öğrendim.Aldığım her seanstan yeni bir ben olarak ayrıldım.Biraz daha farkındalıkla,biraz daha kendimi tanıyarak..Artılarımı ve eksilerimi görerek..Terapinin bana yarar sağladığını söyleyebilirim.Teknik açıdan Hilal hocayı başkalarıyla karşılaştıramam.Çünkü ben ilk defa bir uzmandan yardım aldım.Sadece terapideki yöntemlerin kalıcı olduğundan bahsedebilirm.Özellikle de her şeyi yazıya dökmemiz kendimi tamamen objektif biçimde değerlendirebilmem bakımından çok önemliydi.Ayrıca terapide kendimi oldukça rahat hissettiğimi de söylemek isterim.Hilal hoca karşısında hiç çekinmeden sıkıntılarımı dile getirdim.Hatta ağladığım bile oldu.Gerçekten güvenilir biri olduğunu hissetiğim için bu kadar açık bir şekilde duygularımı ifade edebildim.Hilal hocayı 3 kelimeyle tarif edersem canayakın,anlayışlı ve güvenilir..Ben gerçekten memnun kaldım ve ona minnettarım.....
     8 Beğeni    

Hilal BEBEK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Edebiyat, Sanat, Binicilik..


Hilal BEBEK'in Kitap ve Yayinlari Hilal BEBEK'in Basılı Kitap ve Yayınları
İmkansız Düş Terzisi, Sürrealist Şiirler.
Metakognitif Terapi (Çeviri)

Hilal BEBEK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Tpd
Bütüncül Psikoterapiler Derneği
KKT Chapter
Psikoterapi Enstitüsü
Nöropsikoloji Derneği
Rorschach Projektif Testler Derneği

Hilal BEBEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hilal BEBEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nüket İSİTEN
Dr.Nüket İSİTEN
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Sabri ÇAKAR
Psk.Sabri ÇAKAR
Sabri, mesleki çalışmaları ve eğitim alanındaki katılımları aracılığı ile tanıdığım bir meslektaşım. Girişimci, gelişime ve geliştirmeye açık, sağduyu...
Zeynep BALKIZ
Psk.Zeynep BALKIZ
Zeynep'i, psikoterapi egitimleri araciligi ile tanidim. Bireysel terapi, terapistin bilgi ve becerisini iliski topragina ekip bictigi bir alan saglar...
Belma ZİREKOĞLU
Uzm.Psk.Belma ZİREKOĞLU
Belma' yı Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimiz içersinde 2 sene aynı sınıfın öğrencileri iken tanıma fırsatı buldum. Kendisi, kişisel iletişiml...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İkon Psikiyatri
Ataşehir- Dumankaya İkon
İstanbul
Adres 2:
Okan Universitesi
Tuzla
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 934 39 60
Telefon 2 :
0(216) 999 89 58
(Asistan; Necibe Hanım)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Uzm.Psk.Hilal BEBEK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Hilal BEBEK Mesleki Videolar Videoları
11 Mesleki ve Kişisel Video
Sosyal Kaygı Bozukluğu

20:32
Top