2007'den Bugüne 91,441 Tavsiye, 28,064 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Emine ÜRÜN
Psikolojik Danışman - Konya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

20

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emine ÜRÜN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emine ÜRÜN'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine ÜRÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru DEMİRKÖZPsk.Ebru DEMİRKÖZ
Sevgili Ebru Hanımla Kim Psikoloji ile işbirliği hakinde Konya' da düzenlemiş olduğumuz WİSC-R çocuklar için zeka testi eğitiminde tanıştım. Kendisind...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, Anne ve baba olmak insan yaşamının en önemli aşamalarından birisidir.Her anne- baba çocuğunun sağlıklı, başarılı, erdemli, kişiler olmasını ister.Çocuklarımızı kendi uzantılarımız olarak görür, onlarla birlikte sevinir, üzülür, başarılarıyla gururlanırız.Ne var ki çocuklarımızı yetiştirirken, bazı kaçınılmaz sorunlarla da geçici olarak karşılaşabiliriz.Çünkü gelişim düz ve pürüzsüz bir yol değildir.Bu aşamada çocuklarımızda gördüğümüz sıkıntılar ve farklılıklar konusunda uzmanlara d...
 
Emine ÜRÜN'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, Fransızca, Arapça
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü (1997 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emine ÜRÜN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
MESLEKİ İLGİ ALANLARIM
Çocuk-Ergen Psikolojik Danışma ve Psikoterapi
Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapiler,
Oyun Terapisi,
Anne-Bebek Danışmanlığı,Bebek Ruh Sağlığı,
0-6 Yaş Gelişim Destek programları,
Çocuk ve Ergenlerde Kaygı Bozuklukları(korkular, takıntılar,okul fobisi, sosyal fobi, sınav kaygısı,genel kaygı bozuklukları vb.)
Çocuk Hipnozu
Mutizm (seçici konuşmamazlık) ve çekingenlik
Hiperaktivite Dikkat Eksikliği
Özgül Öğrenme Bozukluğu
Bebek ve Küçük Çocuklarda Bağlanma bozuklukları,
Özel Çocuk Danışmanlığı (engelli çocuklar için)
Otizm, Atipik Otizm ve Otistik spektrum bozukluklarında ve gecikmiş konuşmada etkileşim terapileri
UYGULADIĞIM TESTLER

*WISC-R ÇOCUKLAR İÇİN ZEKA ÖLÇEĞİ
*CAT
*DENVER 2 GELİŞİMSEL TARAMA TESTİ
*AGTE
*D-2 DİKKAT TESTİ
*BENDER-GESTALT
*BENTON
*FROSTIG...[Devamı...]

Emine ÜRÜN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Emine ÜRÜN'ün Özgeçmişi
1997 Yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Selçuk Üniversitesinde yaptı. Yüksek lisansını Sınav Kaygısı Yaşayan Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi Grubunun Değerlendirilmesi konulu çalışmayla bitirdi. North Texas Üniversitesinden oyun terapisi eğitimi aldı.Hipnoterapi eğitimi, Denver II Gelişimsel Tarama Testi eğitimi, WISC-R Çocuklar için zeka testi ve Çocuk Değerlendirme testleri eğitimi, Otizmde aile çalışmaları eğitimi, psikotik bozukluklar eğitimi aldı. Çeşitli özel eğitim kurumları ve okullarda Psikolojik Danışman olarak görev yaptı. Engelli çocukların aileleriyle grup terapisi çalışmalarında bulundu. Mesleğe başladığından beri, çocuk ve ergenlerle çalışmakta, ailelere yönelik eğitim çalışmalarında bulunmaktadır. İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir. Evli ve üç çocuk annesidir

Emine ÜRÜN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75373
merhabalar sayın emine hanımla oğlumun okul fobisi yüzünden tanıştık.okullar açıldı ve oğlum ana sınıfında çok mutsuz sürekli ağlıyor midem ağrıyor beni bırakmayın diye ağlıyordu.oysaki gecen sene beska bir okula istekle koşa koşa gidiyordu 3 hafta sonunda öğretmen çok bağırıyor ve bana vurdu gitmek istemiyorum dedi hemen aldık eski okuluna verdik ama biz sorunu hala aşamıyorduk.gergin ve üzüntü haliyle internette araştırırken emine hanıma rastladık hemen randevu aldık gittik 4 seansta sorunumuz bitti oğlum tekrar eskisi gibi istekle sorunsuz gitmeye başladı emine hanımın doğru yönlendirmeleriyle biz sorunumuzu çözdük çok şükür allah ondan razı olsun kendisini kesinlikle tavsiye ediyoruz:)
     Beğenin    
Oktay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74379
Merhabalar. eşim yeni doğum yaptıktan sonra 7. yaşındaki oğlumuzda kıskançlık vb. davranışlardan ve oğlumun çok hareketli olmasından dolayı Emine Hanımdan terapi aldık. onun verdiği yönergeleri izleyerek oğlumun bize ve yeni doğan kardeşine karşı tavırlarında olumlu yönde değişiklikler oldu. Çok hareketli yerinde duramayan çevresindekilere karşı asabi davranan oğlumuz sonuçta daha sakin ailesine , özellikle kardeşine karşı çok iyi tutum sergilemeye başladı. Emine Hanım verdiği destek ve önerilerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ayşe Şule Tüfekçi
15.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72450
Emine Hanimi yakından tanıyan biri olarak gerek dürüstlüğü gerek yardım severliği gerekse güler yüzü ile sizleri memnun edecektir. Emine Hanımın , yeri geldiğinde bizlere sunduğu alternatif bakış açısı ile profesyonelliğini ispat etmiştir. Samimi konuşkan ve asla yabancı gibi hissetmeyeceğiniz uzman birini arıyorsanız doğru adres Emine Ürün olarak tavsiye etmekteyim.Bu konuda iyi bir eğitim almasının yanı sıra aldığı eğitimlerle de kendini geliştirmiş birisidir.
     Beğenin    
G. F. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72026
Emine Hanım'a bir arkadaşım aracılığı ile ulaştık. ondan yaklaşık iki yıl önce bizim için çok hassas bir konuda destek aldık.Çocuk sahibi olamayınca kızımızı henüz birkaç haftalık iken evlat edinmiştik, ve onu geçekten çok ama çok seviyoruz, o bizim dünyamız, herşeyimiz. Onun hiç bir şekilde incinmesine dayanamayız. O daha küçük iken bu gerçekle yaşamak daha kolay oluyor ama biraz büyüyünce acaba bunu söylemeli miyiz, nasıl söyleriz,ya bunu ona söyleyince bizi eskisi gibi sevmezse, ya biz henüz onunla konuşmadan etraftan bir yerden duyar da bizden koparsa diye müthiş endişelenmeye başladık. Bu gerçeği ona açıklayana kadar adeta sırtımızda dağlar kadar yük vardı. Emine Hanım'dan bu konuda destek aldık, bunu ona nasıl söyleyeceğimizi, onun muhtemel tepkilerini, nasıl davranmamızı her şeyi bize anlattı. Ve bunu ona söyleyebildik ama çok rahatladık, hiç te korktuğumuz gibi yavrumuz bizden kopmadı her şey eskisi gibi devam ediyor. Kendi başımıza asla böyle birşeyin üstesinden gelemezdik. Bu konuda ailecek kendisine müteşekkiriz. Ve ben çocuklarıyla ilgili psikolojik destek almak isteyen her aileye kendisini tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Gökçe Gökçümen Koca
5.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71488
Emine Hanım'la PSİKONYA danışmanlık& dil-konuşma merkezinde bir süredir birlikte çalışmaktayız. Emine Hanım, özellikle çocuk ve ergen psikolojisi alanında geniş bilgi ve deneyime sahiptir. Çocuk gelişimi, fobiler, okul sorunları, çocuklarla psikoterapi, oyun terapisi, gelişim testleri gibi alanlarda kendisini ailelere gönül rahatlığı ile önermekteyim. Danışanlarına en iyi şekilde yardımcı olabilmek için; onlarla detaylı bir şekilde ilgilenmekte ve literatürü takip ederek kendini sürekli geliştirmektedir. Kendisi ile birlikte çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. PSİKONYA'yı Konya'ya kazandırdığı için ise ayrıca teşekkür etmek isterim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Zernur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68416
benim mesleğim gereği çok yoğun bir iş hayatım var. bu hayatıma bir de evlilik eklenince artık başkaları için yaşayan bir hale döndüğüm noktada emine hanımı tanıdım. yaptığım hiç bir şeyde zevk almazken benim hayata bakış açımı dostluğuyla, arkadaşlığıyla değiştirdi. mutfak benim için çekilmez bir yerken yeni şeyler keşfettiğim kendimi bulduğum bir mekana dönüştü. şu anda konyada yaşamıyorum ama çocuğumu büyütürken, eğitmi ile ilgili yaşadığım sıkıntılarda emine hanımı arıyor onun bilgi ve tecrübelerinde yararlanıyorum. konya için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. onun sabırlı dinleyici, insanı analiy ede bilme yeteğine bayılıyorum.
     1 Beğeni    
Arafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68195
Emine hanımı internette kızımın sorunlarını araştırırken gördüm. daha öncesinde birkaç kez hastanelerdeki psikologlara da kızımı götürmüştüm. kızımın tik rahatsızlıkları vardı artık çok daha fazla. sesli ve sessiz tikler, istemsiz, farkında olmadığı ama sık tekrarladığı tikler. elbette şifa Allahtan. biz üzerimize düşeni yapalım dedik. emine hanıma gittik. ilk seans çok verimli geçti. neler yapabiliriz anlamında planlamalar yaptık. inşallah devamında kızım tamamen rahatlar. çok sıcak bir şekilde hasta ve yakınlarıyla ilgilenmesini takdir ettim. imkanı olanlara tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
H. B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66732
Emine hanımla kızımın gittiği rehabilitasyon merkezi aracılığı ile tanıştık.Kızımın okula henüz hazır olup olmadığı konusunda endişeliydik ve bu konuda kendisinden yardım aldık.Kızımın nörolojik bir rahatsızlığı var ve bundan dolayı göz el koordinasyonunda ve ince motor becerilerinde çok ciddi sıkıntılarımız vardı. Onun tavsiyeleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla Elif yazma sıkıntısını halletti. okurke satır takibi sorunu vardı, bunu da çözdü. Ne zaman yardıma ihtiyacımız olduysa Emine Hanım hep yanımızda oldu. Emeğine yüreğine sağlık Elifimin Emine ablası. Sonsuz sevgiler....
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Feyza Dursun
25.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66682
Emine Hanımın dernek olarak seminerine katıldık. Oldukça yararlı bulduk. Ben şahsen yaklaşımına ve samimiyetine hayran kaldım. Üç çocuk annesi olması, anlatıklarını ev içinde uygulamasını da taktir ettim. Anlatıkları ile yaşadıkları çelişen insanların çok faydalı olmayacağı görüşündeyim. Emine Hanımın bu konuda dikkatli olduğuna bizzat şahit oldum. Kendisini öncellikle samimiyet yönünden ve ayrıca sürekli kendini geliştirmesi yönü ile takdir ediyorum. Konya da başvurulacak başarılı bir uzman olarak tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ş.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66615
Emine hanımı annem internetten haberleşmiş bu sayede tanıştık.17 yaşındayım. Benim fazla sinir,kendimi suçlama,vicdan azabı çekme,bunaltı ve buna benzer sıkıntılarım vardı. Emine hanım bazı testler yaptı,çeşitli kağıtlar doldurttu,ve benimle bir uzman gibi değilde bir abla gibi konuşarak kendimi ifade etmemi sağladı. Çok konuşan biri olmama rağmen Emine hanımla içimdekileri paylaşabildim. Bana göre insanları anlama,kişinin kendini eksik hissettiği yönleri yadırgamadan,eleştirmeden,kişiyi suçlamadan dinleme ve yol gösterme özelliği Emine hanımı başarılı ve güvenilir kılan en önemli özelliği. Emine hanımı yol gösterici,anlayışlı ve samimi sıfatlarıyla tanımlayabilirim. Yanında çalışanlarda en az Emine hanım kadar güler yüzlü,anlayışlı ve sıcankkanlılar. İş yeri insana huzur veriyor. Sıkma veya bunaltma gibi bir durum söz konusu değil. Ve Emine hanımda yanında çalışanlarıda size hasta gibi değilde bir arkadaş, dertleşmeye gelen bir dost gibi bakıyorlar,öyle davranıyorlar. Emine hanımdan çok memnun kaldım. Gelmek isteyen,sıkıntısı olan herkese böyle bir arkadaşı,böyle bir ablayı tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Y. P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66473
Emine Hanımla kendisine kızını götüren bir arkadaşım aracılığı ile tanıştım. Benim 15 yaşındaki kızımın bir süredir bazı takıntıları vardı. Sürekli evdeki tüm dolap ve çekmeceleri düzeltiyor, evdeki diğer düzensizliklere bir türlü dayanamıyor, her yor çok düzenli ve temiz olsa da gün içinde tekrar tekrar düzeltip siliyordu. Artık hayat onun ve biz diğer aile üyeleri için dayanılmaz bir hal almıştı. Emine Hanım'ın terapileri sayesinde kızım tüm bu şikayetlerinden kurtuldu. Şu an ailecek çok rahatız. Emine Hanım gerçekten işinde çok başarılı ve neyi nasıl yapacağını çok iyi biliyor. zaten güleryüzlü ve sıcakkanlı kişiliği ile çocuklar onunla keyifli bir şekilde terapilere devam ediyor. Ben kızımı ilk seansa zorla getirmiştim ama sonrakilere kendisi isteyerek devam etti. Çocukları için psikolojik yardım almak isteyen herkese onu rahatlıkla tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Ülkiye Erdoğan
5.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65319
Emine hocam ile çalıştığım özel eğitim merkezinde tanıştım.Kendisi son derece çalışkan,azimli ve yetenekli bir psikologtur. Çok yüksek analiz becerisine sahip, terapi teknikleri ve uygulamasında profesyonel bir uzmandır. Kendisi alanı ile ilgili yenilikleri yakından takip eden aktif, ileri görüşlü, güvenilir ve mesleki anlamda etik kurrallarını birebir uygulayan bir uzmandır. Danışanların ihtiyaçlarını farketmede ve gidermede son derece başarılıdır. Başarılarının devamını dilerim. Saygılar...
     1 Beğeni    
Mehtap Erdoğan
21.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64185
Emine hanımla çalıştığım özel eğitim merkezinde tanıştım.Kurumsal danışmanlık hizmeti alıyoruz.Çalışma sürecimizde profesyonel çalışma tutumu,konulara yaklaşımı,hasta ve hasta yakınlarıyla diyaloglarından çok memnunuz.Kendisini alanında geliştirme gündemi sürekli takip etmesi dikkatimi çeken çok önemli bir ayrıntı,çünkü günümüzde insanlar mezun olduktan sonra öğrendikleri bilgileri tazelemek konusunda çok kısır davranmaktadırlar.Emine hanım bu konuda çok hassas davranıp ,gündemi yakından takip etmesi danışanlarının sorunlarına karşı çözümler sunmasına yardımcı olmaktadır.Çocuk ve ergen psikolojisi konusunda destek almak isteyen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.Çalışma hayatında başarılarının devamını diliyorum...
     3 Beğeni    
Halil Ürün
10.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63916
Emine Ürün'ü uzun zamandır tanıyorum. İşinde son derece titiz, alanında kendisini geliştirmeye açık, bilimsel ve son derece dürüst bir kişidir. Danışanlarına en üst düzeyde yardımcı olduğunu biliyorum. Türkiye'nin en iyi okullarından birinden mezun olduğu için son derece profesyonel olduğunu ve aldığı eğitimi mesleğine ve danışanlarına pozitif olarak yansıttığını düşünüyorum. Sadece yerli kaynaklarla yetinmeyip, mümkün olduğu kadar yabancı kaynaklardan da faydalanmakta, alanındaki yurtdışı kaynaklı bilgileri de kendi mesleğine yansıtmaktadır. Kendi alanında Türkiye'deki en iyilerden olduğunu ve bundan dolayı da danışanlarının çok doğru bir tercihte bulunduklarını düşünüyorum. Emine Hanım'a mesleğinde yaşam boyu başarılar diliyor, bu konuda hizmet almak isteyenlere de tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
D. S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63784
33 aylık kızımın dil ve konuşma problemi vardı.Bazen de ağlama krizlerimiz oluyordu.Bir gün hala konuşmaya başlayamamasına çok yoğunlaştım ve internetten aramaya başladım.Psikonyayı gördüm ve inceledim ve randevu aldım.(Aslında konuşmayla ilgili sorunu olanlara Uzman di lve konuşma terapisti var, o bakıyor, ama kızım 36 aydan küçük olduğu için Emine Hanım'la görüşmem için yönlendirdiler.) Randevu aldım.Bizi uzun uzun dinledi, ayrıntısıyla inceledi.Kendimi samimi bir ortamda hissettim.En çok süre dolacak hissini vermediği için ve güler yüzü için sevdim.Randevu alırken de problem yaşamadım.Yoğun olsalar bile bize uygun zamanı vermeye çalışıyorlar.Emine Hanım'a teşekkürler.Çocuklarıyla ilgili sorun yaşayan herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63472
Emine Hanım ile yaklaşık 5 ay önce tanıştık. kızımın çok çekingen olması ve bazı kişilerle iletişim kurmada zorluk çekmesinden dolayı kendisine başvurduk. kızıma yaklaşımı, yaşına uygun olarak verdiği etkinlikler, bizleri bilgilendirmesi, farkındalığımızı artırması ve süreci gerek telefonla gerekse yüz yüze takip etmesi sonucunda çok yol aldık. şu an kızım kendine daha çok güveniyor. kendini rahat ifade edebiliyor. ayrıca Emine Hanım kızımın okula uyum sağlaması konusunda da bize çok yardımcı oldu. bence bir çocuk okula ağlaya ağlaya alışmaz. böyle düşünen veliler , eğitimciler varsa bu konuda Emine Hanımdan bilgi ve yardım almalarını tavsiye ederim.Çocuklarında iletişim , özgüven, çekingenlik gibi sorunu olan herkese kesinlikle Emine Hanım'ı öneriyorum. Ayrıca, tanıştığımız günden bugüne kadar kendisiyle devam eden dostane, yardımsever, sevecen yaklaşımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. iyi ki onu tanımışız.
     2 Beğeni    
Rabia Yağız
25.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63113
Yaklaşık 10 yıldır tanıdığım komşum,arkadaşım,meslektaşım ve herşeyden önemlisi her yönden güvenip rahatlıkla konuşabildiğim çok değerli bir insandır Emine Ürün.Gerek kendi özel sorunlarımı gerekse mesleğim gereği öğrencilerimde gördüğüm problemleri çözmede ,gerek engin tecrübesi ve gerekse akademik donanımı ile fikirlerine başvurmuşumdur.Konya da böyle bir danışma merkezi açması Konya için büyük bir kazançtır.Mesleğini çok başarılı bir şekilde ve özveri ile yaptığına ve akademik donanımının çok iyi olduğuna inanıyorum.Konyada yaşayan herkese rahatlıkla Emine Ürünü tavsiye ederim.Sorunlarınızı çözmede emin olun en doğru adrestir.Psikonya psikolojik danışma merkezi.Başarılar dilerim Emineciğim iyiki varsın iyiki seni tanıdım.
     1 Beğeni    
A.Güler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63105
Oğlumun dikkat dağınıklığı için emine hanıma başvurdum kendisinden çok memnun kaldım .Oğlum ve ailemiz için çok faydalı görüşmelerimiz oldu. Çocuklarınızın her türlü problemini kendisiyle paylaşabilirsiniz, konusunda uzman bir psikologdur. Çocuk-ergen psikoloğu arayan herkese tavsiye ederim.Güleryüzlü ve ilgilidir, kendisinden sorduğum bir çok soruların cevabını alabildim.Öğretmen olduğum için kendisiyle tanıştıktan sonra zaman zaman öğrencilerimle alakalı problemleri kendisine danıştım ve çok yardımcı oldu.Eğitim danışmanlığı almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
İpek YIKIN Fotoğraf
Uzm.Psk.İpek YIKIN
Dil Ve Konuşma Terapisti - Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62618
Yaklaşık bir yıldır tanıdığım ve bir süredir Psikonya Psikolojik Danışmanlık ve Dil-Konuşma Merkezi'nde beraber çalışma fırsatı bulduğum sevgili Emine Hanım, 16 yıllık mesleki tecrübesi ve özdisipliniyle, çocuk ve ergen psikolojisi alanın başarılı isimlerindendir. Bu alandaki yerli ve yabancı kaynaklardan güncel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Çocuk ve ergen psikoloğu arayan tüm ebeveynlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Uzman Dil ve Konuşma Terapisti/Psikolog İpek YIKIN TURAN
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62615
Emine hanım Konyamızda gerek yetişkin gerekse de çocuk danışanları yönlendirebileceğimiz,alanında engin bilgilere sahip,danışanlara karşı profesyonel yaklaşıma sahip olan,tecrübesiyle olaylara pozitif sonuçlar katan klinik psikologtur.Bir çocuk gelişimi uzmanı olarak da tavsiye ediyorum.Küçük kızımın ailesel buhranlardan dolayı yaşamış olduğu bunalımlardan kurtulması aşamasında büyük desteğini gördüm.Bir uzman olarak bence herkesin danışması gereken bir psikologdur..Özellikle yönlendirdiğim ailelerin hepsi de olumlu izlenimlerini ve teşekkürlerini iletiyorlar..Bilindiği üzere Konya da psikoterapi alanında çalışan pek de uzman yok ...Genel anlamda toplumda psikologlara karşı edinilen tutumun yıkılması aşamasında başarılı bir insandır.alanında çok başarılı çalışmaları olduğunu biliyor ve saygılar sunuyorum.
     4 Beğeni    

Emine ÜRÜN'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
ODTÜ Mezunlar Derneği

Emine ÜRÜN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine ÜRÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru DEMİRKÖZ
Psk.Ebru DEMİRKÖZ
Sevgili Ebru Hanımla Kim Psikoloji ile işbirliği hakinde Konya' da düzenlemiş olduğumuz WİSC-R çocuklar için zeka testi eğitiminde tanıştım. Kendisind...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü
Mezuniyet Yılı
1997
(26 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Emine ÜRÜN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Fransızca, Arapça

Emine ÜRÜN Mesleki Videolar Videoları
-

05:23
Top