2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nilgün SARI

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Psk.Dnş.Nilgün SARI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilgün SARI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Nilgün SARI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nilgün SARI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, sayfama hoşgeldiniz. Online danışmanlık için bana mesaj atarak sorununuzu iletebilirsiniz. En kısa zamanda size geri döneceğim. Görüşme üzere.

Nilgün SARI Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile, çocuk, ergen ve yetişkinlerin ruhsal dünyalarına dair yaşadıkları sıkıntıları, ilişkilerdeki çatışmaları psikodinamik yaklaşımla çalışıyorum.
Psikodrama grup yöneticisiyim.

Nilgün SARI Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Nilgün SARI'nın Özgeçmişi
NİLGÜN SARI
Uzman Psikolojik Danışman

Marmara Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü lisans programını 1988’de bitirdim. 1991’de “Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrencilerinin Problem Alanları ve Depresyon Seviyelerinin İncelenmesi” konulu yüksek lisans tezimle Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden uzmanlığımı aldım.

Aile terapisi, psikodinamik perspektifli terapi alanlarında uzun süreli sertifika ve uzmanlık eğitimleri aldım. Psikodrama yönelimli grup terapisi eğitimi alarak psikodrama grup terapisti oldum. Çocukların zihinsel gelişimi, kişilik yapılanmaları ve iç dünyaları hakkında bilgi veren WISC-R, CAT, TAT, Rorschach, Koppitz Bir İnsan Çiz, Bender-Gestalt, Bir Adam Çiz, Tılsımlı ve Kinestetik Aile Çiz, Bir Ağaç Çiz,Ev Çiz projektif testlerinin uygulanması ve değerlendirilmesi ile ilgili eğitimlerimi tamamladım.
...[Devamı...]

Nilgün SARI Tavsiye Yazıları Nilgün SARI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Tülay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.3.102.YY

30-01-2014
 TavsiyeNo: 66003
Sevgili Nilgün Sarı ile velisi bulunduğum okulun Rehberlik Bölümünde tanıştım. Çocuklarımıza gösterdiği ilgiyi ve özeni biz velilerden de esirgemedi. Ve iki yıl boyunca severek, koşarak katıldığımız; 'anne ve çocuk' konularının her boyutuyla ele alındığı psikodrama çalışmaları düzenledi. İşine olan sevgisi ve saygısı, pozitif yaklaşımı ve içten gülüşünün gözlerine yansıması ile bizi çalışmalara ve en önemlisi birbirimize bağladı. Grupta oluşan bu inanılmaz sinerji duygusunun verdiği mutluluk yaşanmaya değerdi... Bu çalışmalarda hepimiz birbirimize değerler kattık.. İçindeki insan sevgisini ve idealistliğini şu anda danışanları ile yaptığı çalışmalara yansıttığını biliyorum. Çünkü ne zaman benim ve ya bir arkadaşımın yardıma ve ya uzman bir görüşe ihtiyacı olsa sevgili Nilgün Sarı bize içtenlikle yetişiyor ve sorunumuzu çözüyor.. Sakin,sevecen, pozitif bir profesyonel uzman yaklaşımına ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.
     Beğenin    

İrem BRAY Fotoğraf  Uzm.Psk.İrem BRAY
Muğla - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-11-2013
 TavsiyeNo: 64309
Nilgün'ü 2003 yılından beri tanıyorum. Bir eğitimime katılmıştı. Yaptığı işe olan sevgisi ve özeni ile her zaman takdir ettiğim Nilgün ile son 1 yıldır her hafta paylaşımda bulunuyoruz. İyi günümüzde kötü günümüzde birbirimize destek oluyoruz. Mesleki süreçlerimizi, konuları ele alıyoruz. Online Psikolojik Destek Projesi'ne verdiği gönüllü katkılar da çok değerli oluyor. Danışanlarımı gözüm arkada kalmadan yönlendirebildiğim bir arkadaşım ve meslektaşım.
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Agape Danışmanlık Merkezi
F.Kerim Gökay C. Ekşioğlu A. Göztepe-Kadıköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 566 06 84
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1991
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Nilgün SARI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nilgün SARI Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video04:25
Top