2007'den Bugüne 86,857 Tavsiye, 26,958 Uzman ve 19,241 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ebru ÖZER
Uzman Klinik Psikolog - İzmir
Felsefeci, Aile Danışmanı, Logoterapist

Ebru ÖZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru ÖZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ali Olcay AKÇAYPsk.Ali Olcay AKÇAY
Olcay bey kesinlikle kendini mesleki açıdan sürekli geliştiren; Özellikle Bilişsel Davranışçı Terapi konusunda Uzmanlaşmış bir Psikologtur. Mesleki aç...
Abdullah ÖZERAbdullah ÖZER
Sevgili meslektaşım ve eşim Abdullah Özer ile İngiltere’de ve Almanya’da düzenlenen varoluşsal analiz kongreleri vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduk. K...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ebru ÖZER bir çok Psikoterapi eğitimi vermektedir: * FTEP Felsefe Terapisi Enstitüsü Türkiye'de Felsefe Terapisi Eğitmenliği yapmaktadır. * Elisabeth Lukas Logoterapi Enstitüsü Türkiye'de Logoterapi ve Varoluşçu Analiz eğitmenliği yapmaktadır. --> Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye'de Psikoterapi ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. --> Online Terapi ve Online Danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ebru ÖZER'in İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Ebru ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (34 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru ÖZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Felsefe Terapisi
*Klinik Felsefe
*Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
*Şema Terapi
*Çözüm Odaklı Terapi
*Transpersonal (Benötesi) Terapi
*Psikodrama
*Hümanistik Psikoterapi
*Logoterapi
*Orijinal Logoterapi
*Varoluş Analizi
*Varoluşçu Analiz
*Varoluşsal Analiz
*Varoluşçu Psikoterapi
*Transaksiyonel Analiz
*Mindfulness Terapisi
*Hipnoz (Hipnoterapi)
*Klinik Hipnoz
*Daseinsanalyse
*Dasein Analizi
*Pozitif Psikoterapi
*Pozitif Psikoloji

Ebru ÖZER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ebru ÖZER'in Özgeçmişi
1987 senesinde Bursa’da doğan Ebru ÖZER, ilköğretim ve lise öğrenimini 1993-2005 yılları arasında Bursa Anadolu Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır.

2005 yılında lise öğrencisiyken katılmış olduğu Türkiye Felsefe Olimpiyatları’nda 1. olarak Türkiye’yi Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda temsil etme hakkını kazanmıştır.

Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda tüm hayatına yön verecek Türkiye’nin değerli Felsefe kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi ile tanışmıştır.

Özer değerli hocası Kuçuradi’nin yönlendirmesiyle üniversite hayatına olimpiyat özel öğrenci bursuyla Maltepe Üniversitesi’nde Felsefe okuyarak başlamıştır. Bu süreçte Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğretileriyle Felsefe eğitimine devam etmiştir.

Göstermiş olduğu üstün başarı sonucunda Maltepe Üniversitesi’nde psikoloji eğitimine hak kazanmış ve tam burslu olarak Çift Ana Dal programında psikoloji eğitimine de başlamıştır.
...[Devamı...]

Ebru ÖZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ali Olcay AKÇAY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117522
Merhabalar, Ebru hanım ile Logoterapi ve Varoluş Analizi ve Felsefe Terapisi ile ilgili açmış olduğu online eğitim ve atölyeler vasıtası ile tanışma fırsatı buldum. Kendisi kesinlikle alanına çok hakim bir psikolog ve özellikle Felsefe Temelli Psikoterapiler konusunda uzmandır. İyi bir psikolog, felsefeci ve psikoterapist olmasının yanısıra iyi bir eğitmendir. Ebru hanımı; Psikolojik destek almak isteyen tüm danışanlara öneriyorum. Ayrıca mesleki anlamda kendisini geliştirmek isteyen tüm meslektaşlarımıza Ebru Hanımın açmış olduğu eğitimler muazzam katkı sağlayacaktır. Ebru hanımdan mesleki eğitim alan herkesin kesinlikle vizyonu genişleyeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
     2 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116185
Ebru hanım ile Haziran ayında online terapilere başladık. Hayatım içinden çıkılmaz bir hal almışken ve ne yapacağımı bilmezken Ebru hanım kendimi bulmamı sağladı, artık daha berrak bakabiliyorum olaylara. Kendime güvenimi geri kazanmama yardımcı oldu. İyi bir anne, aklı başında bir insan olduğumu hatırlattı. Kendisine bana kattıkları için, her an ulaşılabilir olduğu için, yolumu aydınlattığı için, güler yüzlülüğü, yakınlığı ve ilgisi için teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
Gizem E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2020
TavsiyeNo: 113969
Kendisiyle bir tanıdık vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Kendisinden kariyer hayatımla ilgili yaşadığım sıkıntılar, motivasyon ve stres yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti aldım. Çok iyi bir dinleyici, empati yönü güçlü, güler yüzlü ve rahatlatıcı. Kariyer hedeflerim konusunda kendime güvenemiyordum bu konuda beni çok güçlendirip motive etti. Stresle baş etme konusunda şuan daha güçlüyüm ve kendimden emin bir şekilde hedeflerime doğru ilerleyebiliyorum. Kendisiyle tanıştığım ve hizmet aldığım için çok mutluyum. Kendisiyle görüşmeden önceden psikolojik danışmanlıkla ilgili önyargılarım vardı ancak kendisiyle tanıştıktan sonra herkesin sorunlarıyla daha iyi başa çıkabilmesi için Ebru hanım gibi bir psikoloğa gitmesinin bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığıyla Ebru hanımı tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Danışan Dost
11.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113549
Merhabalar, Ebru hanım sorunlarıma güleryüzü ve anlayışıyla yardımcı olarak bana her zaman yanımda olduğunu, ona ulaşabileceğimi hissettirdi. Özel olarak seans almasam da konuşmalarımızla beni her şeyi aşabileceğim duygusuna inandırdı. Özellikle bazı dönemlerde yaşadığım stres ve kaygı sonrası ne yapacağımı bilemediğimde olumlu konuşmalarıyla, çözüm odaklı yaklaşımıyla beni yönlendirdi. Onun yönlendirmeleriyle kendimi hep daha iyi hissettim ve aslında kaygılarımızın doğal bir duygu olduğu düşüncesiyle barıştım. Sorunlarını çözmek, daha çözüm odaklı yaklaşımla karşılaşmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Bana yardımları için ise tekrar teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112392
Merhaba, Ebru hanımı sıkıntılı bir dönemden geçerken bir tavsiye üzerine buldum. Bence danışanla terapistin uyumu çok önemli, kendisi sevecen ve sıcak tavırlarıyla ona kendimi açma olanağı sağladı. Olaylara farklı bakışı ve güzel enerjisiyle kısa sürede beni rahatlattı.. para odaklı değil çözüm odaklı yaklaşımı ve bir dostunuzla sohbet ediyormuşsunuz algısını yaratmayı başarması çok güzel.. ben onu konuşmak , kendini tanımak ve sorunlarını çözmek isteyen herkese tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Aslıhan Çoban
14.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112299
Kendisinin son derece donanımlı ve başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Etik açıdan ve profesyonel açıdan son derece güvenilir ve iyidir. Sabırlı bir şekilde durumumu anlamaya çalışıp çok yönlü bakabiliyor. İlk seansımızda beni çok zor bir durumdan çıkarttı ve adım adım yönlendirdi. Güvenilirliği tartışılmaz ve çok dürüst bir insan. Ebru'ya başvuran kimsenin pişman olacağını sanmıyorum. Elbette kendinizin de çabalaması gerekiyor. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen seans odasını bulunduğum yere taşıması yani görüntülü görüşme yapabilmemiz de benim için çok kıymetlidir. Kendisi için görüşlerim son derece olumludur ve tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Abdullah ÖZER Fotoğraf
Abdullah ÖZER
Psikoloji Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109906
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kongresinde tanışmıştım. Kendisi Türkiye'nin en yetkin Psikoterapi Uzmanlarından olmakla beraber Felsefeci Kimliği ile Psikoterapi alanına yenilikçi bakış açıları getirmektedir. Felsefe ile Psikolojiyi sentezleyerek kendine has bir Psikoterapi ekolü ortaya çıkarmıştır. Bu konuyla alakalı gerek yurt dışında gerek Türkiye'de bir çok çalışmaları bulunmaktadır. Ebru hanım Felsefenin bilge annesi olarak kabul edilen ve Değer Felsefe'nin kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğrencisidir. Ebru ÖZTÜRK'ü tüm danışanlara gönül rahatlığı ile öneriyorum. Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sorunları çözmekle kalmayıp yeni perspektifler ve farkındalık süreçleri ile terapötik sürecinizin keyfini çıkartacağınızdan eminim.
     7 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83737
Yaklaşık on senedir sosyal fobi,çekingenlik,takıntı gibi konulardan şikâyetçiydim.Uzunca bir süre ilaç kullanmama rağmen her seferinden şikayetlerim tekrardan nüksetti.Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ebru Hoca ile görüşme kararı aldım.Yaklaşık bir sene düzenli olarak görüştük ve büyük ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim ilaç kullanmayı kontrollü olarak bıraktıktan sonra şikayetlerim de büyük oranda azalma olmuştu.Kendisinin alanına hakim olduğunu düşünüyorum,görüşmelerini yapmış olmak için yapmıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Müzeyyen KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83726
Ebru Hanım'dan aile danışmanlığı, travma sonrası stres bozukluğu, depresyon ve anksiyete bozukluğu gibi farklı konularda hizmet aldım. Açıkçası günlük yaşamın koşuşturmaları sırasında gözümde büyüttüğüm ve sürekli ertelediğim bir çok sorunumun bu kadar kısa sürede ve kolaylıkla çözüme ulaşmasını beklemiyordum. Ancak seanslara başladığımız ilk andan itibaren kendimde gözlemlediğim olumlu değişiklikler beni süreç konusunda heyecanlandırdı. Ebru Hanım'ın çözüm odaklı yaklaşımı, empati gücü ve ince iletişim anlayışı sayesinde daha önce varlığından bile haberdar olmadığım yeni yolların farkına vardım. Şimdi yaşadığım her travmanın bana neler kazandırdığı konusunda çok netim. Hayatıma kesin çözüm odaklı, daha pozitif ve daha kararlı devam ediyorum. Yaşamayı seviyorum. Ebru Hanım'la dönem dönem görüşmeye devam ediyorum ve mutlaka onunla tanışmanızı tavsiye ediyorum. Ebru Hanım'a da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlıkla kalın.
     6 Beğeni    
Canan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83725
Merhaba Ebru Öztürk. Senin ofisine özel olarak gelip yardım almadım ama sen her daim yanımda oldun. Gerek yapılan yüzyüze sohbetlerimizde gerekse de telefonla olan konuşmalarımızda sorunlarıma yardımcı oldun. Bana sorunlarıma farklı pencerelerden bakma imkanı sağladın. Bana uyguladığın ücretsiz terapilerin için teşekkürler. Sen olmasaydın birçok sorunun içinde boğulurdum. Senin rahatlatıcı konuşmalarını, pozitif yaklaşımını, olayların altındaki gerçek nedeni ortaya çıkarabilme gücünü seviyorum. Bana gerçekte kim olduğumu ve sorunların altındaki gerçek nedenleri gösterdiğin için teşekkürler.
     7 Beğeni    
Sibel KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83713
merhaba, sayın Ebru Öztürkten profesyonel hizmet aldım, oldukça başarılı seanslarımız geçti, öncelikle, saygılı ve işini profesyonelce yapıyor, gereksiz iyilik hali yada gereksiz olumsuz bir davranış yok, psikoterapi sonuçta kişinin kendi isteği ile iyileşme sözkonusu, aldığım destek de, nasıl bir yol izlememiz konusunda yardımcı oldu, daha önce başka psikologlarada gitmiştim ancak bu kez şans benden yana oldu, bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kişisel gelişim ile ilgili bir konuda yardım aldım, burada hangi konuyu işlediğimizi söylemek doğru olmaz ancak gerçektende kendisi çok başarılı. Seanslarımız bitti, şimdi oldukça iyiyim son derece minnettar kaldım teşekkür ederim
     7 Beğeni    

Ebru ÖZER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ali Olcay AKÇAY
Psk.Ali Olcay AKÇAY
Olcay bey kesinlikle kendini mesleki açıdan sürekli geliştiren; Özellikle Bilişsel Davranışçı Terapi konusunda Uzmanlaşmış bir Psikologtur. Mesleki aç...
Abdullah ÖZER
Abdullah ÖZER
Sevgili meslektaşım ve eşim Abdullah Özer ile İngiltere’de ve Almanya’da düzenlenen varoluşsal analiz kongreleri vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduk. K...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Ebru ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 544 40 60  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans
Mezuniyet Yılı
2009
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Ebru ÖZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ebru ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-

23:58
Top