2007'den Bugüne 83,880 Tavsiye, 26,324 Uzman ve 18,763 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ebru ÖZER
Uzman Klinik Psikolog - İzmir

Ebru ÖZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru ÖZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ebru ÖZER'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru ÖZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Aile Terapisi
Evlilik Terapisi
İlişki Terapisi
Yaşam korkuları
Fobiler
Etik (değer) çatışmaları
Burnout (Tükenmişlik) Sendromu
Bipolar Bozukluk
Depresyon
Korkular ve nevrotik depresyonlar
Anksiyete
Yaygın anksiyete bozukluğu
Erteleme sorunu
Hayır diyememe sorunu
Kaygı bozukluğu (Anksiyete)
Korkular ve içsel sıkıntılar
Sosyal Fobi gibi her türlü Fobi ve Korku bozuklukları
Panik atak
OKB (Obsesif Kompulsif Bozukluk) - Takıntı Bozuklukları
Takıntılı Düşünce ve Davranışçıları
Sınav kaygısı ve stres
Öfke kontrolü ve öfke yönetimi
Bağımlılık tedavi önleme ve koruma
Aşk, ayrılık ve ilişki sorunları
Evlenme öncesi Danışmanlık
Evlilik Danışmanlığı ve Terapisi
Ergenlerle Danışmanlık ve Terapi
Boşanma sonrasında, çocuklarla ilişkilerin makul ve mantıklı bir şekilde sürdürülmesi...[Devamı...]

Ebru ÖZER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ebru ÖZER'in Özgeçmişi
1987 senesinde Bursa’da doğan Ebru ÖZER, ilköğretim ve lise öğrenimini 1993-2005 yılları arasında Bursa Anadolu Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır.

2005 yılında lise öğrencisiyken katılmış olduğu Türkiye Felsefe Olimpiyatları’nda 1. olarak Türkiye’yi Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda temsil etme hakkını kazanmıştır.

Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda tüm hayatına yön verecek Türkiye’nin değerli Felsefe kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi ile tanışmıştır.

Özer değerli hocası Kuçuradi’nin yönlendirmesiyle üniversite hayatına olimpiyat özel öğrenci bursuyla Maltepe Üniversitesi’nde Felsefe okuyarak başlamıştır. Bu süreçte Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğretileriyle Felsefe eğitimine devam etmiştir.

Göstermiş olduğu üstün başarı sonucunda Maltepe Üniversitesi’nde psikoloji eğitimine hak kazanmış ve tam burslu olarak Çift Ana Dal programında psikoloji eğitimine de başlamıştır.
...[Devamı...]

Ebru ÖZER'in Makaleleri Ebru ÖZER'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Ebru ÖZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gizem E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2020
TavsiyeNo: 113969
Kendisiyle bir tanıdık vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Kendisinden kariyer hayatımla ilgili yaşadığım sıkıntılar, motivasyon ve stres yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti aldım. Çok iyi bir dinleyici, empati yönü güçlü, güler yüzlü ve rahatlatıcı. Kariyer hedeflerim konusunda kendime güvenemiyordum bu konuda beni çok güçlendirip motive etti. Stresle baş etme konusunda şuan daha güçlüyüm ve kendimden emin bir şekilde hedeflerime doğru ilerleyebiliyorum. Kendisiyle tanıştığım ve hizmet aldığım için çok mutluyum. Kendisiyle görüşmeden önceden psikolojik danışmanlıkla ilgili önyargılarım vardı ancak kendisiyle tanıştıktan sonra herkesin sorunlarıyla daha iyi başa çıkabilmesi için Ebru hanım gibi bir psikoloğa gitmesinin bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığıyla Ebru hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Danışan Dost
11.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113549
Merhabalar, Ebru hanım sorunlarıma güleryüzü ve anlayışıyla yardımcı olarak bana her zaman yanımda olduğunu, ona ulaşabileceğimi hissettirdi. Özel olarak seans almasam da konuşmalarımızla beni her şeyi aşabileceğim duygusuna inandırdı. Özellikle bazı dönemlerde yaşadığım stres ve kaygı sonrası ne yapacağımı bilemediğimde olumlu konuşmalarıyla, çözüm odaklı yaklaşımıyla beni yönlendirdi. Onun yönlendirmeleriyle kendimi hep daha iyi hissettim ve aslında kaygılarımızın doğal bir duygu olduğu düşüncesiyle barıştım. Sorunlarını çözmek, daha çözüm odaklı yaklaşımla karşılaşmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Bana yardımları için ise tekrar teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112392
Merhaba, Ebru hanımı sıkıntılı bir dönemden geçerken bir tavsiye üzerine buldum. Bence danışanla terapistin uyumu çok önemli, kendisi sevecen ve sıcak tavırlarıyla ona kendimi açma olanağı sağladı. Olaylara farklı bakışı ve güzel enerjisiyle kısa sürede beni rahatlattı.. para odaklı değil çözüm odaklı yaklaşımı ve bir dostunuzla sohbet ediyormuşsunuz algısını yaratmayı başarması çok güzel.. ben onu konuşmak , kendini tanımak ve sorunlarını çözmek isteyen herkese tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
Aslıhan Çoban
14.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112299
Kendisinin son derece donanımlı ve başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Etik açıdan ve profesyonel açıdan son derece güvenilir ve iyidir. Sabırlı bir şekilde durumumu anlamaya çalışıp çok yönlü bakabiliyor. İlk seansımızda beni çok zor bir durumdan çıkarttı ve adım adım yönlendirdi. Güvenilirliği tartışılmaz ve çok dürüst bir insan. Ebru'ya başvuran kimsenin pişman olacağını sanmıyorum. Elbette kendinizin de çabalaması gerekiyor. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen seans odasını bulunduğum yere taşıması yani görüntülü görüşme yapabilmemiz de benim için çok kıymetlidir. Kendisi için görüşlerim son derece olumludur ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Abdullah ÖZER Fotoğraf
Abdullah ÖZER
Psikoloji Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109906
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kongresinde tanışmıştım. Kendisi Türkiye'nin en yetkin Psikoterapi Uzmanlarından olmakla beraber Felsefeci Kimliği ile Psikoterapi alanına yenilikçi bakış açıları getirmektedir. Felsefe ile Psikolojiyi sentezleyerek kendine has bir Psikoterapi ekolü ortaya çıkarmıştır. Bu konuyla alakalı gerek yurt dışında gerek Türkiye'de bir çok çalışmaları bulunmaktadır. Ebru hanım Felsefenin bilge annesi olarak kabul edilen ve Değer Felsefe'nin kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğrencisidir. Ebru ÖZTÜRK'ü tüm danışanlara gönül rahatlığı ile öneriyorum. Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sorunları çözmekle kalmayıp yeni perspektifler ve farkındalık süreçleri ile terapötik sürecinizin keyfini çıkartacağınızdan eminim.
     5 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83737
Yaklaşık on senedir sosyal fobi,çekingenlik,takıntı gibi konulardan şikâyetçiydim.Uzunca bir süre ilaç kullanmama rağmen her seferinden şikayetlerim tekrardan nüksetti.Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ebru Hoca ile görüşme kararı aldım.Yaklaşık bir sene düzenli olarak görüştük ve büyük ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim ilaç kullanmayı kontrollü olarak bıraktıktan sonra şikayetlerim de büyük oranda azalma olmuştu.Kendisinin alanına hakim olduğunu düşünüyorum,görüşmelerini yapmış olmak için yapmıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Müzeyyen KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83726
Ebru Hanım'dan aile danışmanlığı, travma sonrası stres bozukluğu, depresyon ve anksiyete bozukluğu gibi farklı konularda hizmet aldım. Açıkçası günlük yaşamın koşuşturmaları sırasında gözümde büyüttüğüm ve sürekli ertelediğim bir çok sorunumun bu kadar kısa sürede ve kolaylıkla çözüme ulaşmasını beklemiyordum. Ancak seanslara başladığımız ilk andan itibaren kendimde gözlemlediğim olumlu değişiklikler beni süreç konusunda heyecanlandırdı. Ebru Hanım'ın çözüm odaklı yaklaşımı, empati gücü ve ince iletişim anlayışı sayesinde daha önce varlığından bile haberdar olmadığım yeni yolların farkına vardım. Şimdi yaşadığım her travmanın bana neler kazandırdığı konusunda çok netim. Hayatıma kesin çözüm odaklı, daha pozitif ve daha kararlı devam ediyorum. Yaşamayı seviyorum. Ebru Hanım'la dönem dönem görüşmeye devam ediyorum ve mutlaka onunla tanışmanızı tavsiye ediyorum. Ebru Hanım'a da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlıkla kalın.
     5 Beğeni    
Canan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83725
Merhaba Ebru Öztürk. Senin ofisine özel olarak gelip yardım almadım ama sen her daim yanımda oldun. Gerek yapılan yüzyüze sohbetlerimizde gerekse de telefonla olan konuşmalarımızda sorunlarıma yardımcı oldun. Bana sorunlarıma farklı pencerelerden bakma imkanı sağladın. Bana uyguladığın ücretsiz terapilerin için teşekkürler. Sen olmasaydın birçok sorunun içinde boğulurdum. Senin rahatlatıcı konuşmalarını, pozitif yaklaşımını, olayların altındaki gerçek nedeni ortaya çıkarabilme gücünü seviyorum. Bana gerçekte kim olduğumu ve sorunların altındaki gerçek nedenleri gösterdiğin için teşekkürler.
     6 Beğeni    
Sibel KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83713
merhaba, sayın Ebru Öztürkten profesyonel hizmet aldım, oldukça başarılı seanslarımız geçti, öncelikle, saygılı ve işini profesyonelce yapıyor, gereksiz iyilik hali yada gereksiz olumsuz bir davranış yok, psikoterapi sonuçta kişinin kendi isteği ile iyileşme sözkonusu, aldığım destek de, nasıl bir yol izlememiz konusunda yardımcı oldu, daha önce başka psikologlarada gitmiştim ancak bu kez şans benden yana oldu, bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kişisel gelişim ile ilgili bir konuda yardım aldım, burada hangi konuyu işlediğimizi söylemek doğru olmaz ancak gerçektende kendisi çok başarılı. Seanslarımız bitti, şimdi oldukça iyiyim son derece minnettar kaldım teşekkür ederim
     6 Beğeni    

Ebru ÖZER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 544 40 60  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Ebru ÖZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ebru ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-

13:34
Top