2007'den Bugüne 92,310 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,977 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ebru ÖZER
Uzman Klinik Psikolog - İzmir
Sertifikalı EMDR Terapisti, Logoterapist, Logoterapi Eğitmeni

Ebru ÖZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi34 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

34

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ebru ÖZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah ÖZERAbdullah ÖZER
Sevgili meslektaşım ve eşim Abdullah Özer ile İngiltere’de ve Almanya’da düzenlenen varoluşsal analiz kongreleri vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduk. K...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ebru ÖZER bir çok Psikoterapi eğitimi vermektedir: * Ebru Özer, Viyana Viktor Frankl Enstitüsü tarafından uluslar arası akredite Logoterapi eğitimleri vermektedir. * Ebru Özer Logoterapi Enstitüsü Türkiye'de Logoterapi ve Varoluşçu Analiz eğitmenliği yapmaktadır. *Ebru Özer, Logoterapi ve Varoluşçu Psikoterapinin Türkiye’deki öncü isimlerindendir. --> Ebru Özer Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye'de Psikoterapi ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. --> Ebru Öze...
 
Ebru ÖZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikosentez Enstitüsü Türkiye- Logoterapi Enstitüsü Türkiye
Ofis Adres: Mansuroğlu Mah.Sakarya Cad 286 Sk.B1 Blok Kat:5 Daire 12 Bornova/İzmir 
Uzm.Psk.Ebru ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (37 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ebru ÖZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*EMDR Terapisi
*Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
*Şema Terapi
*Çözüm Odaklı Terapi
*Transpersonal (Benötesi) Terapi
*Psikodrama
*Hümanistik Psikoterapi
*Logoterapi
*Orijinal Logoterapi
*Varoluş Analizi
*Varoluşçu Analiz
*Varoluşsal Analiz
*Varoluşçu Psikoterapi
*Transaksiyonel Analiz
*Mindfulness Terapisi
*Hipnoz (Hipnoterapi)
*Klinik Hipnoz
*Daseinsanalyse
*Dasein Analizi
*Pozitif Psikoterapi
*Pozitif Psikoloji

Ebru ÖZER Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ebru ÖZER'in Özgeçmişi
1987 senesinde Bursa’da doğan Ebru ÖZER, ilköğretim ve lise öğrenimini 1993-2005 yılları arasında Bursa Anadolu Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır.

2005 yılında lise öğrencisiyken katılmış olduğu Türkiye Felsefe Olimpiyatları’nda 1. olarak Türkiye’yi Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda temsil etme hakkını kazanmıştır.

Ebru Özer, Dünya Felsefe Olimpiyatları’nda tüm hayatına yön verecek Türkiye’nin değerli Felsefe kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi ile tanışmıştır.

EbruÖzer değerli hocası Kuçuradi’nin yönlendirmesiyle üniversite hayatına olimpiyat özel öğrenci bursuyla Maltepe Üniversitesi’nde Felsefe okuyarak başlamıştır. Bu süreçte Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğretileriyle Felsefe eğitimine devam etmiştir.

Ebru Özer Göstermiş olduğu üstün başarı sonucunda Maltepe Üniversitesi’nde psikoloji eğitimine hak kazanmış ve tam burslu olarak Çift Ana Dal programında psikoloji eğitimine de başlamıştır.
...[Devamı...]

Ebru ÖZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Fehimcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Nisan.2024
TavsiyeNo: 127626
Uzman Psikolog Ebru Özer hocamdan logoterapi, içsel aile sistemleri terapisi ve ego state terapisi aldım. Kendisiyle terapi sürecimize devam ediyoruz. Ebru hanımla yaptığımız terapiler Sayesinde kendimi daha iyi anlayamayı ve iç seslerimi uzlaştırabilmeyi, kendi self sistemimi yönetebilmeyi öğrendim. içimdeki farklı yanlarım ile tanıştım. Kendisiyle yeniden buluşmak ve kendi içsel süreçlerini anlamak isteyen herkese Ebru hanımdan psikoterapi seansı almasını tavsiye ederim.
     Beğenin    
A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126966
Uzman Psikolog Ebru Özer hocamdan EMDR seansları alıyorum. Ebru hocamın profesyonel ve etkili yaklaşımı sayesinde çok güzel yol katettik. Seanslarda tek tek anılarım üzerine çalışıyoruz. Ebru hanımın uyguladığı EMDR tekniğinden çok fayda görüyorum ve Ebru hocamın seanslar boyunca kurduğu ince ve etkili iletişimden çok memnunum. EMDR seansları, farkındalığımı arttırdı ve bakış açımı değiştirmemi sağladı. Terapi almak isteyen herkese Ebru hanımı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Petek
3.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125713
Uzm. Psikolog Ebru Özer hocamdan Logoterapi eğitimi aldım. Tamamen çok özel bir kurstu, varoluşsal psikolojiyi öğrenmek için birebir bir kurstu. Çok profesyonel, uluslararası ve güzel bir kursu. Çok faydalı bilgiler ve teknikleri bu alanda çok uzman ve çok deneyimli birinden almış olma şansına eriştiğimiz için çok mutlu ve müteşekkirim. Anlatımı ve örneklemeleri ile ufkumu daha da açtı. Kendimi geliştirmem açısından çok faydalı olan bu kurs için emeği geçen herkesin ve tüm çalışanların emeğine sağlık.
     3 Beğeni    
Çilem Ç.
3.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125711
Ebru Özer Hocam ile Logoterapi ve Varoluşsal Analiz Eğitimi vesilesiyle tanıştım. Üç ay süren eğitimimiz boyunca; kendisinin hem bir eğitimci olarak bilgi birikiminden, hem de bir ruh sağlığı uzmanı olarak tecrübelerinden yararlanma fırsatı bulduğum için gerçekten çok mutluyum. Ve her şeyden öte; işine kendini adayan ve bunu severek yapan güzel bir insan tanıdığım için... Aldığım eğitimin içeriğinden ve eğitime katkı sağlayan kitap önerilerinden mesleğim adına çok memnun kaldığımı belirtmekle birlikte, bir insan olarak ruhsal gelişimime sunduğu katkıların da paha biçilemez nitelikte olduğunu söylemem gerek. Bundan sonra da kendisinden farklı eğitimler aracılığıyla faydalanmayı sabırsızlıkla bekliyor ve bu konularla ilgilenen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
B. I.
1.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125692
Ebru hanımdan Logoterapi eğitimi ve süpervizyon alma şansım oldu. Mesleğime yeni başlayacak olmam sebebiyle benim için çok güzel bir fırsattı. Her ikisini de Ebru hanım gibi bilgili, tecrübeli birinden aldığım için çok mutluyum. Bu alanlarda böyle eğitimciler bulmak en azından benim için çok zordu çünkü kaliteli eğitim almak istiyordum. Devamlı olarak takip edip diğer eğitimlerine de katılmak istiyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Tüm bu eğitimler sırasında çok güzel insanlarla tanışma fırsatı yakaladım. Güzel sohbetler eşliğinde hiç sıkılmadan eğitimleri başarıyla tamamladık. Eğitim sırasında yapılan grup çalışmaları ve Ebru hanımın bizlere gönderdiği çalışma kağıtları, kitap önerileri ve birbirinden değerli bilgileri bu alanlarda eğitim almak isteyen insanlar için bulunması zor bir fırsat diye düşünüyorum. Kendisi de güler yüzü, samimiyeti ve enerjisiyle bizleri eğitime bağladı resmen :) iyi ki tanıdım dediğim bir eğitimci, psikolog.
     4 Beğeni    
Muammer GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125650
Ebru hanıma paranoid düşünceler, şiddetli flashbackler, titreme şikayetleri ile başvurdum. İnternetten ulaştım ve görüşmelerimizin tamamı online gerçekleşti. Kendisi gayet bilgili, ilgili ve saygılı, bunun için teşekkür ediyorum. Ebru hanımı tercih etme sebebim eğitimi. CV'sinin kabarık olduğuna eminim ki internette araştırma yapan birisi kolaylıkla ulaşabilir. Konuşurken sohbet etmek yerine çözüm odaklı olması çok iyi, bunu yaparken asla bir derste gibi hissettirmiyor, sohbete yön veriyor ve konuşmanın içinden detayları anında yakalıyor. Ben 4.seansta sonuç almaya başladım. Bu noktada danışan olarak çaba da çok önemli. Ancak kendisi çok tecrübeli. Hem kendinize hem ebru hanıma karşı açık, samimi ve dürüst bir şekilde sorunlarınızı aktarırsanız muhakkak çözmenize yardımcı olacaktır.
     4 Beğeni    
M.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125542
Ailemizin dağılma aşamasına geldiği noktada son çare olarak Ebru hanımdan danışmanlık almaya karar verdik. İlk görüşmemizde dahi bize enerjisi çok iyi geldi. Birbirimizi kaybetmek istemediğimizi anladık. Bizi çok iyi dinleyip analiz ediyor. Her seanstan çıktığımızda motivasyonumuz artıyor. İletişim yanlışlıklarımızı görmemizi sağladı birbirimizi daha iyi anlamaya başladık. Daha çok yolumuz var fakat yanımızda Ebru hanımın olması bize güven veriyor
     5 Beğeni    
N.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125530
Ebru Hanım’a internet üzerinden ulaştım. Uzman klinik psikolog olarak bir süredir kendisinden danışmanlık alıyorum. Profesyonel yaklaşımı ile dikkatli ve sakin bir şekilde iletişimi sağlıyor. Sabırlı, güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımı sayesinde seanslar keyifli bir sohbete dönüşüyor. Bundan sonrası site mesajımı kısa bulduğu ve kabul etmediği için eklenmiştir. Kendisini nasıl geliştirebileceğini bilmiyorum açıkçası psikoloji alanında uzman değilim, kendi tecrübeme dayalı yorum yapıyorum. İnsanları psikolojik destek söz konusu olan böyle hassas bir konuda daha fazla yazmaya ve detay vermeye zorlamak hoş bir davranış değil sevgili site yönetimi!
     3 Beğeni    
Aşkın KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
4.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123991
Merhabalar. Ebru hanımdan Orijinal Logoterapi ve Varoluşçu Analiz eğitimi aldım. Eğitim içeriği ve kalitesi oldukça tatmin ediciydi. Ebru hanım bizlere karşı ilgili ve yardımsever bir yaklaşım sergiledi. Gerek ders materyali ihtiyacını karşılamakta, gerekse sorun yaşadığımız ya da anlamakta güçlük çektiğimiz konuları açıklamakta bizlere her daim destek oldu. Eğitimi almayı düşünenler için kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Terapi eğitimi seçimi konusunda oldukça hassas davranan bir psikolog olarak Ebru hanımı gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi söyleyebilirim.
     3 Beğeni    
Utku ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123960
Öncelikle herkese merhabalar, Ebru hanım'ı Orijinal Varoluşçu Terapi ve Logoterapi eğitiminde tanıma imkanı buldum. Aldığımız eğitim boyunca kendisinin alana hakimiyeti ve bilgi, becerileri ışığında 3 ay süren verimli ve inanılmaz keyifli bir süreç geçirdim. Aldığımız eğitim süreci boyunca inanç, umut ve anlam odaklı teorik bilgilerimizi kullanabileceğimiz bir sürü pratik yaptık ve interaktif bir süreç geçirdik. Logoterapi ve Varoluşçu Terapi ve felsefesine ilgisi olan herkesin almasını öneriyorum. Kendilerine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Ramazan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123953
Ebru Hanım'ı Logoterapi ve Varoluşçu Analiz Eğitimi aracılığıyla eğitmenim olarak tanıdım. Gerek felsefi bakış açısı ile psikolojiye yaklaşımı gerekse varoluşçu psikoloji alanına olan hakimiyeti ile eğitiminden çok yararlandım. Bu tür bir yönelme ilgi duyan ve hatta duymayan alan çalışanlarının ve bilgi edinmek isteyen herkes için bu eğitimi Ebru Hanım'dan almalarını öneririm. Ayrıca bu eğitimin sağlayacağı bakış açısı herkes için yaşamı kavramamada, onlara yeni değerlendirme olanakları sunacaktır.
     3 Beğeni    
Mehmet Enes
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123949
Merhaba, Ebru hocamdan online Logoterapi seansları aldım. Kariyer Danışmanlığı bünyesinde anlamlı hayat gibi konular üzerine başladığımız süreçte öfke yönetimi, stresle baş etme, ilişki sorunları gibi farklı konularda da seanslarımıza devamı ettik. Kesinlikle çok memnun kaldım. Bilgisi, yaklaşımı, tecrübesi, ilgisi ile çözülmez sandığım pek çok sorunun kolaylıkla çözülebilmesine imkan sağladı. Ebru hocamı psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese öneriyorum.
     4 Beğeni    
Şenay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123947
Ebru Hanımı tanımıyordum, Logo terapi eğitimi sşabileceğim yerleri arartıtırken internetten buldum. Eğitimin içeriği çok doluydu. Ebru Hanım, güleryüzlü, anlayışlı ve işini çok ciddiyetle yapan biri. Ebru Hanım, konusunda uzman, anlatma yeteneği de kuvvetli bir eğitmen. Kendisinden çok şey öğrendim. Açtığı diğer eğitimlere de katılmayı düşünüyorum. Tavsiye ettiği kitaplardan da çok faydalandım. Eğitim almayı düşünenlere tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
G. D.
28.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123941
Ben uzman klinik psikoloğum ve bir psikoterapist olarak kişisel ve mesleki anlamda kendime uygun olduğunu düşündüğüm ekollere yönelik eğitimler almaya çabaladığım bu dönemde vermiş olduğu logoterapi eğitimi aracılığıyla değerli meslektaşım Ebru hanımla tanışma fırsatı buldum. Ebru hanımın bir eğitimci olarak alandaki yetkinliği ve özverisi sayesinde Logoterapi eğitimim boyunca gerek mesleki gerek kişisel olarak çok kıymetli kazanımlar edindim. Bunun yanı sıra Ebru hanımın samimi, ilgili ve özenli yaklaşımının da eğitimin benim için tatmin edici olmasında katkısı çok büyük oldu.
     3 Beğeni    
Dilek Aksoy
15.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123845
Online platformda tanımış olduğum Ebru Hanımla ilk olarak Daseinanaliz eğitiminde bir araya geldim. Logoterapi eğitimiyle devam eden süreçte eğitim içerisinde ve dışında yaptığı paylaşımlar için öncelikle teşekkür ediyorum kendisine. Ayrıca psikoterapinin görmezden gelinen felsefi kökenine yönelik çalışmaları için emeğine saygı duyduğumu belirtmek isterim. Vermiş olduğu eğitimlerin yanı sıra psikoterapötik danışmanlık konusunda ihtiyaç duyanlara Ebru Hanımı içtenlikle tavsiye ediyorum. Logoterapi ve felsefi terapiye ilgisi olanların da Ebru Hanımla tanışmalarının kendilerine büyük katkısı olacağını düşünüyorum. İyi ki tanıdım dediğim meslektaşlarımdan biri olarak Ebru Hanıma tekrardan teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
S.B.
28.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123694
Merhaba; Logoterapiye ilgim olduğundan yaptığım araştırmalar sonucunda Ebru ÖZER tarafından Logoterapi eğitimlerinin verildiğini öğrendim. Logoterapiyi tanımaya, temellerinin nasıl oluştuğuna ve referans kaynaklarının neler olduğuna odaklanan başlangıç düzey Logoterapi ve Varoluşçu analiz eğitimi, Logoterapinin insana olan yaklaşımını belirtmesi açısından oldukça kıymetliydi. Logoterapiye ait bilinen yanlışların düzeltilmesi, logoterapinin anahtar kavramlarının belirtilmesi ve danışan danışman ilişkisine yönelik bilgilendirmelerin interaktif ve etkileşimli bir şekilde yapılması, bilgilerin kalıcı olmasına oldukça katkı sağladı. Logoterapiye ilgi duyan, farkındalığını artırmak isteyen ve anlam arayışına katkıda bulunmak isteyen bireylere eğitimi tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Didem
28.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123693
Sevgili Ebru Hocam, sizlerle ve felsefi terapi enstitüsüyle tanışmam çağdaş felsefe ve psikoloji ekollerinin ortaklığını sorguladığım bir döneme denk geldi. Bu karşılaşmayı hayatıma ilişkin olarak şanslı bir an olarak hatırlıyorum. Gerek Daseinanaliz gerek Logoterapi dersleri benim gibi pek çok ögrenci için hem yaratıci ders içeriğiniz hem de yumuşak ve güleryüzlü üslubunuz ile benzer online derslerin ötesinde düzeyli ve anlamlı olmuştur. Ek olarak çalışma boyunca, konuyla ilgilenen bizler için her hafta düzenli teorik ders notları, literatür önerileri, örnek vaka formülasyonları ve tartışma odaları yoluyla öğretici ve heyecanlı bir atmosfer sunulmuştur. Böylece belki de bir kez daha Victor Frankl'ın insan resmi, Ebru Hoca'nın aracılığıyla hayatımıza girerek geistik meydan okuma gücümüzü farketmemizi sağlamış olur ! Kendisini ve felsefi terapi enstitüsünü tebrik eder, tüm destek ve yardimları için bir kez daha teşekkur ederim.
     6 Beğeni    
Ayca
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123667
Ebru hocamdan uzun soluklu ve universite tarafindan da onaylanmis olan Felsefe Terapisi ve Logoterapisi temel egitmini aldim. Odtu Felsefe mezunu biri olarak aldigim bu egitimden sin derece memnun kaldim. Bilgi seviyesi, yaklasimi ve tum surecteki kolaylastiriciligi icin de kendisine tesekkur ederim. Ilgilenen tun tanidiklarima da tavsiye ediyorum. Kendisinden alinacak tum profesyonel desteklerin ( gerek danismanlik, gerek egitim) sonuna kadar faydali oldugunu biliyorum cunku deneyimledim. Cok sanslisim. Samimiyeti ve bilgiyi aktarmaktaki becerisi ve istedigi icin kendisine tesekkur ederim. Hayami oldukca iyi yonde degistiren, farkindaligimi artiran bir deneyim yasadim kendisi ile. Cok tesekkurl ederim kendisine.
     7 Beğeni    
Şebnem ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
9.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123525
Çok sevgili Ebru Hocam. Kendisinden Uluslararası Logoterapi Eğitimi aldım. Bilgisi, tecrübesi, deneyimi, aktarım becerisi, çeşitli pozisyonlardaki katılımcılarla kurduğu iletişimi, kişiliği ve eğitimin başından sonuna kadar adanmışlığı için kendisine cok teşekkür ederim. 10 hafta boyunca hem aktardığı akademik bilgiler ve hem de uygulamalar ile bu alanda tecrübesi olan ya da olmayan tüm katılımcıları aynı çatı altında toplayabilmiş ve ilgiyi muhafaza edebilmiştir Bu eğitimi kendisinden almanızı tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Serpil İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
8.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123523
Merhaba Ebru ozerden logoterapi egitimi aldim.hem egitimdeki yaklasimi, konuyu aktaris tarzi, herbirimizin sorularini yanitlayisi ile cok faydali bir egitim sureci gecirmemizi saglamistir. kendisinin acacagi diger egitimi de bu sebeplerden sabirsizlikla bekliyorum.kendi alaninda en kapsamli egitimlerden birini vermekte ve bunu cok iyi aktarmaktadir Her hafta yaptigimiz egitimlerdr zaman kisitina takilmadan bize egitimi vermistir.cok degerli kaynaklar onermistir. Egitimden sonra da bize duzenli bilgilendirmeler yapmistir
     6 Beğeni    
Y. K. E
6.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123518
Ebru hocamla felsefe terapisine olan ilgim dolayısıyla tanışma fırsatım oldu. Kendisinin eğitmen olduğu logoterapi eğitimini alma şansım oldu ki; o eğitimden birçok yeni bakış açısı kazandım. Ben terapist değilim sadece özel bir ilgim vardı felsefe terapisine. Maalesef felsefe terapisi temelli eğitim ülkemizde daha yeni gelişmeye başladığı için Ebru hocamla tanışmadan önce bu tür bir eğitimi alma cesareti gösterememiştim. Ancak bu alanla ilgili araştırma yaparken karşıma Ebru hocam çıktı. Karşılıklı konuşmamızdan sonra bana güven verdiği için bu eğitimi almaya karar verdim. Eğitim öncesinde de sürecinde de sonrasında da bizimle iletişim konusunda çok istekli olmuştur. İşini seven, çalışkan, yenilikçi ve alanında yetkin olduğunu da bu süreçte gözlemleme imkanı buldum. Ayrıca güler yüzüyle ve samimiyetiyle de eğitimin daha keyifli geçmesini sağlamıştır.
     6 Beğeni    
F.İ.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123496
Kızımın yaptığı araştırma neticesinde Ebru hanımla tanıştım. Ailevi ve kişisel bazı konularda görüşmelerimiz halen devam ediyor. İşine saygılı, bilgili ve başarılı. Bilişsel davranışçı terapi denilen bir yöntem ile olumsuz düşünceleri alternatif olumlu düşüncelere çevirebilme üzerine çalıştık ve çok fayda gördüm. Güzel geri dönüşümler oldu. Yolu şansı bahtı açık olsun. İyi ki Ebru hanımcım iyi ki yolumuz sizinle kesişti. Psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese Ebru hanımı öneriyorum.
     7 Beğeni    
İlyas ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123031
Ebru hanım benim uyku sorunlarımı çözdü .Bilişsel terapi sistemi dediği bir sistem uyguladı ve bu sayede kendim kendi başka sorunlarımla birlikte ilerleyen uykuya dalamama ve uyku süreleri gibi sıkıntılarımı büyük oranda atlatmani sağladı . Kendisinden Allah razı olsun , hiç çözebilecegime inanmiyordum , kendimde hayret ettim . Dünya varmış Daha öncesinde çok ugrasmistim, hiçbi çözüm elde edemiyordum , bazen iki gün uyuyamiyordum , bazen ise uyuyunca iki gün uyanmiyirdum.Hayatin dışında kalmış bir durumdaydım.
     7 Beğeni    
Psk.Ali Olcay AKÇAY
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117522
Merhabalar, Ebru hanım ile Logoterapi ve Varoluş Analizi ve Felsefe Terapisi ile ilgili açmış olduğu online eğitim ve atölyeler vasıtası ile tanışma fırsatı buldum. Kendisi kesinlikle alanına çok hakim bir psikolog ve özellikle Felsefe Temelli Psikoterapiler konusunda uzmandır. İyi bir psikolog, felsefeci ve psikoterapist olmasının yanısıra iyi bir eğitmendir. Ebru hanımı; Psikolojik destek almak isteyen tüm danışanlara öneriyorum. Ayrıca mesleki anlamda kendisini geliştirmek isteyen tüm meslektaşlarımıza Ebru Hanımın açmış olduğu eğitimler muazzam katkı sağlayacaktır. Ebru hanımdan mesleki eğitim alan herkesin kesinlikle vizyonu genişleyeceğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
     8 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116185
Ebru hanım ile Haziran ayında online terapilere başladık. Hayatım içinden çıkılmaz bir hal almışken ve ne yapacağımı bilmezken Ebru hanım kendimi bulmamı sağladı, artık daha berrak bakabiliyorum olaylara. Kendime güvenimi geri kazanmama yardımcı oldu. İyi bir anne, aklı başında bir insan olduğumu hatırlattı. Kendisine bana kattıkları için, her an ulaşılabilir olduğu için, yolumu aydınlattığı için, güler yüzlülüğü, yakınlığı ve ilgisi için teşekkür ederim.
     10 Beğeni    
Gizem E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2020
TavsiyeNo: 113969
Kendisiyle bir tanıdık vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Kendisinden kariyer hayatımla ilgili yaşadığım sıkıntılar, motivasyon ve stres yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti aldım. Çok iyi bir dinleyici, empati yönü güçlü, güler yüzlü ve rahatlatıcı. Kariyer hedeflerim konusunda kendime güvenemiyordum bu konuda beni çok güçlendirip motive etti. Stresle baş etme konusunda şuan daha güçlüyüm ve kendimden emin bir şekilde hedeflerime doğru ilerleyebiliyorum. Kendisiyle tanıştığım ve hizmet aldığım için çok mutluyum. Kendisiyle görüşmeden önceden psikolojik danışmanlıkla ilgili önyargılarım vardı ancak kendisiyle tanıştıktan sonra herkesin sorunlarıyla daha iyi başa çıkabilmesi için Ebru hanım gibi bir psikoloğa gitmesinin bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığıyla Ebru hanımı tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    
Danışan Dost
11.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113549
Merhabalar, Ebru hanım sorunlarıma güleryüzü ve anlayışıyla yardımcı olarak bana her zaman yanımda olduğunu, ona ulaşabileceğimi hissettirdi. Özel olarak seans almasam da konuşmalarımızla beni her şeyi aşabileceğim duygusuna inandırdı. Özellikle bazı dönemlerde yaşadığım stres ve kaygı sonrası ne yapacağımı bilemediğimde olumlu konuşmalarıyla, çözüm odaklı yaklaşımıyla beni yönlendirdi. Onun yönlendirmeleriyle kendimi hep daha iyi hissettim ve aslında kaygılarımızın doğal bir duygu olduğu düşüncesiyle barıştım. Sorunlarını çözmek, daha çözüm odaklı yaklaşımla karşılaşmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Bana yardımları için ise tekrar teşekkür ediyorum.
     11 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112392
Merhaba, Ebru hanımı sıkıntılı bir dönemden geçerken bir tavsiye üzerine buldum. Bence danışanla terapistin uyumu çok önemli, kendisi sevecen ve sıcak tavırlarıyla ona kendimi açma olanağı sağladı. Olaylara farklı bakışı ve güzel enerjisiyle kısa sürede beni rahatlattı.. para odaklı değil çözüm odaklı yaklaşımı ve bir dostunuzla sohbet ediyormuşsunuz algısını yaratmayı başarması çok güzel.. ben onu konuşmak , kendini tanımak ve sorunlarını çözmek isteyen herkese tavsiye ediyorum...
     9 Beğeni    
Aslıhan Çoban
14.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112299
Kendisinin son derece donanımlı ve başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Etik açıdan ve profesyonel açıdan son derece güvenilir ve iyidir. Sabırlı bir şekilde durumumu anlamaya çalışıp çok yönlü bakabiliyor. İlk seansımızda beni çok zor bir durumdan çıkarttı ve adım adım yönlendirdi. Güvenilirliği tartışılmaz ve çok dürüst bir insan. Ebru'ya başvuran kimsenin pişman olacağını sanmıyorum. Elbette kendinizin de çabalaması gerekiyor. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen seans odasını bulunduğum yere taşıması yani görüntülü görüşme yapabilmemiz de benim için çok kıymetlidir. Kendisi için görüşlerim son derece olumludur ve tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Abdullah ÖZER Fotoğraf
Abdullah ÖZER
Psikoloji Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109906
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kongresinde tanışmıştım. Kendisi Türkiye'nin en yetkin Psikoterapi Uzmanlarından olmakla beraber Felsefeci Kimliği ile Psikoterapi alanına yenilikçi bakış açıları getirmektedir. Felsefe ile Psikolojiyi sentezleyerek kendine has bir Psikoterapi ekolü ortaya çıkarmıştır. Bu konuyla alakalı gerek yurt dışında gerek Türkiye'de bir çok çalışmaları bulunmaktadır. Ebru hanım Felsefenin bilge annesi olarak kabul edilen ve Değer Felsefe'nin kuramcılarından Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin öğrencisidir. Ebru ÖZTÜRK'ü tüm danışanlara gönül rahatlığı ile öneriyorum. Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz tüm sorunları çözmekle kalmayıp yeni perspektifler ve farkındalık süreçleri ile terapötik sürecinizin keyfini çıkartacağınızdan eminim.
     12 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83737
Yaklaşık on senedir sosyal fobi,çekingenlik,takıntı gibi konulardan şikâyetçiydim.Uzunca bir süre ilaç kullanmama rağmen her seferinden şikayetlerim tekrardan nüksetti.Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ebru Hoca ile görüşme kararı aldım.Yaklaşık bir sene düzenli olarak görüştük ve büyük ilerleme kaydettiğimi söyleyebilirim ilaç kullanmayı kontrollü olarak bıraktıktan sonra şikayetlerim de büyük oranda azalma olmuştu.Kendisinin alanına hakim olduğunu düşünüyorum,görüşmelerini yapmış olmak için yapmıyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Müzeyyen KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83726
Ebru Hanım'dan aile danışmanlığı, travma sonrası stres bozukluğu, depresyon ve anksiyete bozukluğu gibi farklı konularda hizmet aldım. Açıkçası günlük yaşamın koşuşturmaları sırasında gözümde büyüttüğüm ve sürekli ertelediğim bir çok sorunumun bu kadar kısa sürede ve kolaylıkla çözüme ulaşmasını beklemiyordum. Ancak seanslara başladığımız ilk andan itibaren kendimde gözlemlediğim olumlu değişiklikler beni süreç konusunda heyecanlandırdı. Ebru Hanım'ın çözüm odaklı yaklaşımı, empati gücü ve ince iletişim anlayışı sayesinde daha önce varlığından bile haberdar olmadığım yeni yolların farkına vardım. Şimdi yaşadığım her travmanın bana neler kazandırdığı konusunda çok netim. Hayatıma kesin çözüm odaklı, daha pozitif ve daha kararlı devam ediyorum. Yaşamayı seviyorum. Ebru Hanım'la dönem dönem görüşmeye devam ediyorum ve mutlaka onunla tanışmanızı tavsiye ediyorum. Ebru Hanım'a da tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Sağlıkla kalın.
     12 Beğeni    
Canan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83725
Merhaba Ebru Öztürk. Senin ofisine özel olarak gelip yardım almadım ama sen her daim yanımda oldun. Gerek yapılan yüzyüze sohbetlerimizde gerekse de telefonla olan konuşmalarımızda sorunlarıma yardımcı oldun. Bana sorunlarıma farklı pencerelerden bakma imkanı sağladın. Bana uyguladığın ücretsiz terapilerin için teşekkürler. Sen olmasaydın birçok sorunun içinde boğulurdum. Senin rahatlatıcı konuşmalarını, pozitif yaklaşımını, olayların altındaki gerçek nedeni ortaya çıkarabilme gücünü seviyorum. Bana gerçekte kim olduğumu ve sorunların altındaki gerçek nedenleri gösterdiğin için teşekkürler.
     12 Beğeni    
Sibel KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83713
merhaba, sayın Ebru Öztürkten profesyonel hizmet aldım, oldukça başarılı seanslarımız geçti, öncelikle, saygılı ve işini profesyonelce yapıyor, gereksiz iyilik hali yada gereksiz olumsuz bir davranış yok, psikoterapi sonuçta kişinin kendi isteği ile iyileşme sözkonusu, aldığım destek de, nasıl bir yol izlememiz konusunda yardımcı oldu, daha önce başka psikologlarada gitmiştim ancak bu kez şans benden yana oldu, bana bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kişisel gelişim ile ilgili bir konuda yardım aldım, burada hangi konuyu işlediğimizi söylemek doğru olmaz ancak gerçektende kendisi çok başarılı. Seanslarımız bitti, şimdi oldukça iyiyim son derece minnettar kaldım teşekkür ederim
     12 Beğeni    

Ebru ÖZER'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : “Anlam, mantıktan derindir.” Viktor E. Frankl


Ebru ÖZER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği

Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ebru ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah ÖZER
Abdullah ÖZER
Sevgili meslektaşım ve eşim Abdullah Özer ile İngiltere’de ve Almanya’da düzenlenen varoluşsal analiz kongreleri vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduk. K...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikosentez Enstitüsü Türkiye- Logoterapi Enstitüsü Türkiye
Ofis Adres: Mansuroğlu Mah.Sakarya Cad 286 Sk.B1 Blok Kat:5 Daire 12 Bornova/İzmir 
Uzm.Psk.Ebru ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 230 22 10  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Lisans
Mezuniyet Yılı
2009
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Ebru ÖZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ebru ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-

15:40
Top