2007'den Bugüne 84,900 Tavsiye, 26,557 Uzman ve 18,913 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Abdullah ÖZER
Psikoloji Uzmanı - İzmir
Aile Danışmanı, Cinsel Danışman

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdullah ÖZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

255
(%64.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru ÖZERUzm.Psk.Ebru ÖZER
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kong...
Samet ÖNDERPsk.Dnş.Samet ÖNDER
Samet ÖNDER: Hem Geştaltian Terapi'nin hem de Psikanalitik Psikoterapi'nin ruhunu taşıyabilen ender Terapistlerden. Samet bey ile 2009 yılında Bütüncü...
Feride ALTAYUzm.Psk.Feride ALTAY
Feride hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok değerli ve özel bir insandır. Onunla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Sempatik, gül...
İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZENUzm.Psk.İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Nil hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok özel bir insandır. Kendisiyle Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Nil hanım kendisini yıl...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Universität Duisburg-Essen "Sosyal Hizmet ve Pedagojik Eğitim (Soziale Arbeit und Erziehung)" Lisans/Yüksek Lisans mezunu. İstanbul Kent Üniversitesi "Klinik Psikoloji" Yüksek Lisans mezunu. Orijinal Logoterapi - Logoterapi - Varoluşçu Analiz - Varoluşsal Analiz - Varoluş Analizi - Gestalt Terapi - Gestalt Terapisi - Geştalt - Psikosentez - Psikanalitik Psikoterapi - Dinamik Psikoterapi - Dinamik Terapi- Anlam Terapisi - Felsefe Terapisi - Varoluşcu Psikoterapi - Daseinsanalyse - Dasein ...
Abdullah ÖZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye
Alsancak/Konak 
İzmir
(Lütfen Önce Tel ya da Mail ile Bilgi Alınız.)
Abdullah ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Bana her gün 09.00-22.00 saatleri arasında cep telefonumdan çekinmeden ulaşabilirsiniz.)
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1981 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Münih - Almanya
Yabancı Dil : Almanca, İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
University Of Duisburg-Essen (Germany) (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Istanbul Kent Ünıversıtesı Sosyal Bılımler Enstıtüsü Klınık Psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Abdullah ÖZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
"Danışmanlık hizmetinde önemli olan terapistin tercih ettiği ve eğitimini almış olduğu eğitimlerdir. Bir tornavidaya ihtiyacı olan fakat iş çantasında sadece bir pense ve çekiç bulunan bir ustanın durumunu düşünün. Ustanın işini yaparken ne kadar zorlanacağı barizdir. Bu örnek üzerinden ilerlersek bir terapistin alet çantasında psikoterapi alanında kullanılan ne kadar fazla araç ve gereci varsa ve bu araç gereçleri ne kadar yerine ve gereğine uygun şekilde kullanabiliyorsa, yardımcı olma konusundaki başarısı da o kadar yüksektir.

Bir danışman ve terapist olarak birden fazla alanda ve geniş bir yelpazede psikoterapi eğitim süreçlerinden geçmiş bulunmaktayım. Danışmanlık hizmetlerimde bir çok disiplinler arası terapi yöntemleri uygulamaktayım." Abdullah ÖZER (Psikoterapist)

...[Devamı...]

Abdullah ÖZER Özgeçmis CV Abdullah ÖZER'in Özgeçmişi
"Danışmanlık hizmetinde önemli olan terapistin tercih ettiği ve eğitimini almış olduğu eğitimlerdir. Bir tornavidaya ihtiyacı olan fakat iş çantasında sadece bir pense ve çekiç bulunan bir ustanın durumunu düşünün. Ustanın işini yaparken ne kadar zorlanacağı barizdir. Bu örnek üzerinden ilerlersek bir terapistin alet çantasında psikoterapi alanında kullanılan ne kadar fazla araç ve gereci varsa ve bu araç gereçleri ne kadar yerine ve gereğine uygun şekilde kullanabiliyorsa, yardımcı olma konusundaki başarısı da o kadar yüksektir.

Bir danışman ve terapist olarak birden fazla alanda ve geniş bir yelpazede psikoterapi eğitim süreçlerinden geçmiş bulunmaktayım. Danışmanlık hizmetlerimde bir çok disiplinler arası terapi yöntemleri uygulamaktayım." Abdullah ÖZER (Psikoterapist)


Abdullah Özer, Ana dili seviyesinde hem Almanca hem de Türkçe bilmektedir ve seanslarını danışanının talebi doğrultusunda Türkçe ya da Almanca yapmaktadır.
...[Devamı...]

Abdullah ÖZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ebru ÖZER Fotoğraf
Uzm.Psk.Ebru ÖZER
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116323
Sevgili meslektaşım ve eşim Abdullah Özer ile İngiltere’de ve Almanya’da düzenlenen varoluşsal analiz kongreleri vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduk. Kendisi son derece kendini geliştirmiş, donanımlı, çok yönlü, multidisipliner öğretileri seanslarında birleştiren ve insan odaklı bir yaklaşım sahip, oldukça profesyonel bir psikoterapisttir. Gerek Almanya’da, gerekse Türkiye’de aldığı eğitimleri birleştirebilmiş ve harmanlayabilmiş olan Türkiye’deki sayılı psikoterapislerden biridir. Logoterapi, gestalt terapisi, psikosentez gibi ekolleri orijinal halleriyle Türkiye’ye getirebilmiştir. Mesleğinde dur durak bilmeden ilerleyen, “ömür boyu gelişim” mottosuyla kendini ve mesleki bilgilerini sürekli revize eden, bilgi ve tecrübelerini hem seans odasına hem de eğitimlerine kolaylıkla aktarabilen bir psikoterapisttir. Ayrıca hem psikoloji hem sosyal hizmet hem de cinsel terapi alanlarında uzman olup danışanlarına multidisipliner bir bakış açısı sunabilmesiyle öne çıkmaktadır. Hem Almancayı, hem de Türkçeyi ana dil seviyesinde bilmesi dünyanın her yerinden danışmanlık hizmeti almak isteyen danışanlara hizmet sunabilmesi açısından muazzam bir artıdır. Abdullah beyi, hem danışanlara; hem de orijinal eğitim içerikleriyle, tecrübesini ve alan bilgisini harmanlayarak hazırladığı psikoterapi eğitimlerini almak isteyen meslektaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Esra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50501
Bence iyi.Hastalarıyla güzel ilgileniyor.Konuşurken güleryüzlü.Terapiye başlamadan önce kendisiyle ilgili bilgi veriyor, özgeçmişini anlatıyor. Ayrıca aldığı eğitimlerle ilgili sertifikaları da var.Diğer meslektaşlarının aksine can alıcı sorular soruyor,sizi düşünmeye sevk ediyor. Bu da onu ayrıcalıklı kılıyor.Kendisine depresyon /bipolar olduğumu düşünerek gittim. İlaç kullanıyordum. Fakat kendisi bana ilaç kullanmaktan ziyade psikoterapinin daha önemli olduğunu ve sorunları daha da derinlemesine çözebileceğini söyledi. 2 seansta kendime geldim. Aldığım ilaçları da nispeten azalttım. Kendisi benim yaşama bakış açımı değiştirdi ve hayatı şimdi daha farklı bir biçimde sorguluyorum. Bu yüzden bu bilim insanını tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Ali Rıza TUNUR Fotoğraf
Uzm.Psk.Ali Rıza TUNUR
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44657
Değerli dostum Abdullah Özer ile Psikoterapi Enstitüsü'ndeki eğitimlerim sırasında tanıştım. Kendisi o dönemde Almanya Türkiye arasında mekik dokuyordu. Hem Almanya'da hem Türkiye'de aldığı eğitimlerden dolayı bir ayda Almanya Türkiye arasında 5 seyahat yaptığına bizzat tanık olmuşumdur. Yaptığı işi bu derece önemseyen, seven, kendini geliştirmek için çaba harcamaktan bıkmayan, dünyada alanıyla ilgili gelişmeleri takip eden başarılı bir uzmandır. Terapi ekollerinin çoğuna hakimdir ve bunları ustalıkla bir arada kullanır. Danışanına samimiyetle yaklaşması ve akıl almaz empati yeteneği onu başarılı kılar. bunun yanında mesleğin gerektirdiği etik değerlere sıkı sıkı bağlıdır. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese sevgili Abdullah'ı tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Samet ÖNDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Samet ÖNDER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38508
Abdullah ÖZER ile psikoterapi enstitüsünde almakta olduğum Bütüncül psikoterapi eğitimi sayesinde tanıştım. Kendisiyle tanıştıktan sonra gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında almış olduğu eğitimleri ve bu eğitimleri sahada kullanış biçimlerini öğrendikten sonra, kendisinin Türkiye standartlarının üzerinde bir profesyonel olduğu kanaatine vardım ve çalıştığı bölgede ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Kendisini yurt içi ve yurt dışında kanıtlamış gerçek Psikoterapistdir. özellikle ilişki sorunları, cinsel terapi ve kişilik bozuklukları konularında uzmanlaşmış olan değerli meslektaşım Abdullah ÖZER'i; psikolojik desteğe ve psikoterapiye ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     18 Beğeni    
Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2010
TavsiyeNo: 38207
Herkese Merhaba , Herkese ''merhaba'' diyebilmek ,kendine merhaba diyebilmekten kolaydır sanırım.Mesele insanın kendisine ''merhaba'' diyebilmesi.İşte bana bunu sağlayan gencecik uzman Abdullah bey oldu. Önce eşim kendisinin danışanı oldu ve çok memnun kaldı. Sonrasında da ben,....iyi ki de olmuşum. Dolu dolu 25 gün,ve günde yaklaşık 6-8 saat terapi seanslarımız esnasında beni benle tanıştırdı. Hayatımda birçok konu kapıma dayanmıştı,acilen çözülmeleri gerekiyordu,çözecek kişi de bendim. Abdullah bey işine o kadar hakim bir uzman ki,yönlendirmeden yön veren ve kendi kendinizi kendinizin keşfetmesini sağlayan bir uzmanlık seviyesine sahip. Kendisiyle ilk tanıştığım günü hatırlıyorum. Karşımda pırıl pırıl,çok pozitif enerji yüklü,güler yüzlü,sıcacık bir genç insan buldum.Kendi branşında aldığı çok yönlü eğitimi destekleyecek o kadar çok insani donanıma da sahip ki,bence başarısının anahtarı burada yatıyor.Her danışanına kendi anahtarının o kişiye göre revize edilmiş en özgün /en o kişiye özel halini sunuyor. Her insan biriciktir,tektir,değerlidir,....bunu öğrendim. Tavan aralarında gizli kalmış,saklanmış,bastırılmış ne kadar tozlu benlik varsa ortaya çıktı seanslarımız sayesinde,ve ben gerektiğinde çok duygu yüklü anlar yaşayarak o benliklerin tozunu aldım,parlattım,hatırladım. Bunları tek başıma elbette yapamazdım. Kısaca değinmek istediğim küçük ama önemli bulduğum bir konu daha var.Abdullah beyin görevli olduğu İzmir'in güzel beldesi Ödemiş o kadar harika bir yer ki.Ödemiş dışından da danışan olarak gelmeye yeltenenler için söylüyorum,hayatınızda daha sıcak,daha güzel,daha keyifli ve daha misafirperver bir bölge bulamayabilirsiniz. Benim Ödemiş'te bulunduğum günleri Ödemiş'in kendi güzelliği ve halkı daha da güzelleştirdi,terapi sürecimi çok olumlu etkiledi,destekledi. Border'ımın kaşifi değerli insan Abdullay bey :) iyi ki güzel Türkiye'mizde kendi insanına hizmet vermeye karar vermişsiniz.Bence çok şanslıyız. Ve ben hayatımın en büyük hediyesini aldım ben Abdullah beyden...BENİ :) kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.İyi ki varsınız :)
     20 Beğeni    
M.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36856
(Abdullah ÖZER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     24 Beğeni    
Ş.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36852
(Abdullah ÖZER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     14 Beğeni    
E.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33199
(Abdullah ÖZER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     17 Beğeni    
Feride ALTAY Fotoğraf
Uzm.Psk.Feride ALTAY
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27296
Merhaba Abdullah öZER ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Abdullah bey'den aldığım ilk izlenim samimi, dürüst ve içten olmasıydı. Yaptığım sohbetlerde çok birikimli ve mesleğine çok hakim olduğunu gördüm. Cinselliğin ülkemizde tabu olması, konuşulamaması, sorunların ortaya konmasından utanma gibi duygu ve düşünceler cinsel terapiyi zorlaştıran faktörler olmasına rağmen, Abdullah beyin anamnez alırken gösterdiği özen, danışana yaklaşım biçimi, danışanın kolaylıkla sorunlarını aktarmasını sağlamaktadır. Danışan rahatlıkla kendini ifade edebilmekte ve bundan hiçbir şekilde rahatsız olmamaktadır. Cinsel terapi konusunda çok iyi bir terapist olup Almanya'da, Viyana'da ve birçok şehirde aldığı eğitimlerle danışanına çok kısa sürede yardımcı olabilmektedir. Abdullah bey ülkemizde gelişen yeni tedavilerin yanında diğer ülkelerdeki tedavi prosedürlerini takip etmekte ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Cinsel terapi çalışmalarının yanında evlilik ve aile danışmanlığı konusunda da yetkindir. Bu konuda da çalışmalar yapmakta ve çok iyi sonuçlar almaktadır. Abdullah bey öncelikle İzmir için ve online danışmanlık sistemi ile tüm Türkiyemiz için bir kazanımdır. Almanya'yı bırakarak ülkemize dönmesi ve bilgi birikimini bizlerle ve danışanlarıyla paylaşması bizler için büyük bir şans.
     22 Beğeni    

Abdullah ÖZER'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Franz Kafka, Hermann Hesse, Thomas Mann, Arthur Schnitzler


Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru ÖZER
Uzm.Psk.Ebru ÖZER
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kong...
Samet ÖNDER
Psk.Dnş.Samet ÖNDER
Samet ÖNDER: Hem Geştaltian Terapi'nin hem de Psikanalitik Psikoterapi'nin ruhunu taşıyabilen ender Terapistlerden. Samet bey ile 2009 yılında Bütüncü...
Feride ALTAY
Uzm.Psk.Feride ALTAY
Feride hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok değerli ve özel bir insandır. Onunla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Sempatik, gül...
İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Uzm.Psk.İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Nil hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok özel bir insandır. Kendisiyle Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Nil hanım kendisini yıl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye
Alsancak/Konak 
İzmir
(Lütfen Önce Tel ya da Mail ile Bilgi Alınız.)
Abdullah ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 544 40 60
(Bana her gün 09.00-22.00 saatleri arasında cep telefonumdan çekinmeden ulaşabilirsiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Münih - Almanya
Mezun Olduğu Üniversite
University Of Duisburg-Essen (Germany)
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Istanbul Kent Ünıversıtesı Sosyal Bılımler Enstıtüsü Klınık Psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Abdullah ÖZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce

Abdullah ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-

17:04
Top