2007'den Bugüne 74,741 Tavsiye, 24,645 Uzman ve 16,918 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aygül KAKIRMAN
Uzman Psikolog - İstanbul
Aile ve Çift Terapisti

Aygül KAKIRMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Aygül KAKIRMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aygül KAKIRMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAygül KAKIRMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aygül KAKIRMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra BÖREKÇİUzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
Sevgili Büşra Börekçi' yi şu an çalışmalarıma devam ettiğim kurum sayesinde yıllar önce tanıma imkanım oldu. Büşra, her zaman kendini geliştirmeye açı...
Handan ERDOĞANUzm.Psk.Handan ERDOĞAN
Sevgili Handan Erdoğan' ı uzun soluklu almakta olduğumuz eğitim sayesinde tanıma imkanım oldu. Kendisi duruşu, yeteneği ve yeterliliği ile etik ilkele...

Aygül KAKIRMAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Terapisi
Bireysel Terapi
İlişki Problemleri
İlişki Yönetimi
İlişki Dışı İlişki
Evlilik Öncesi Danışmanlık
Boşanma Süreci Danışmanlık
Aile İçi Çatışma Yönetimi
İletişim Problemleri
İşyeri Stresi / Tükenmişlik Sendromu

Aygül KAKIRMAN'ın Makaleleri Aygül KAKIRMAN'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Aygül KAKIRMAN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimimi İstanbul Kültür Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü' nde 2012 yılında tamamlayarak, aynı yıl Marmara Üniversitesi İşletme (İngilizce), Organizational Behavior Bilim Dalı Yüksek Lisans Programı' na kabul aldım. Yüksek Lisans programımı tamamladıktan sonra 2017 yılında Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora Programı' na kabul aldım ve bu alanda çalışmalarıma devam etmekteyim. 2012-2014 yılları arasında özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmalarıma başladım ve 2013 yılından itibaren de psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

EĞİTİM BİLGİLERİ

• IFTI Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Imago Çift Terapisi Eğitim Programı
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
• Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimi
• Resim ve Dansla Yaratıcılık Eğitimi
• TONI- 4 Zeka Testi Eğitimi ...[Devamı...]

Aygül KAKIRMAN Tavsiye Yazıları Aygül KAKIRMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Reyhan Nuray Duman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.18.CB

28-12-2017
 TavsiyeNo: 101151
Aygül Hanım ile Klinik Psikoloji Doktora Programında tanıştık. Kendisi mesleği ile ilgili sürekli kendini geliştirmeye çalışan, mesleğini seven , öğrenmeyi hayatının odak noktasına koyan bir meslektaşım. Çift ve aile terapisi üzerine aldığı eğitimlerle ve kendi çalışmaları ile bize aktardığı bilgileri her zaman büyük bir merakla dinledim ve kendisinden çok şey öğrendim. İyi bir psikolog olamanın yanında iyi bir anlatıcı ve eğitmen olan Aygül Hanım'ı psikoterapist arayışında olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Titiz çalışma tarzı, derin bilgisi ve pozitif enerjisi ile yolu kesişen kişilere deniz feneri olacağını düşünüyorum. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Halil GÜNGÖR Fotoğraf  Uzm.Psk.Halil GÜNGÖR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-09-2017
 TavsiyeNo: 98988
Aygül'le Klinik Psikoloji Doktora Programından ve Uluslar Arası Aile ve Çift Terapisi eğitiminden tanışıyorum. Kendisi, gerek mesleki etiğe uygun tavır ve yaklaşımlarıyla, gerekse durum ve olaylara getirdiği yorum ve yaklaşımlarıyla meslektaşları arasında taktir edilen birisidir. Mesleğini ve insana hizmeti seven, danışmanlık işine gönlünü koymuş biridir. Sürekli kendini geliştiren, araştıran, okuyan ve yeniklikçi yaklaşımı onu mesleğinde başarılı kılan birkaç özelliğinden biridir. Psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyan herkese Aygül'ü gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Ayşenur Elmalı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.44.70.Z

26-08-2017
 TavsiyeNo: 98813
Aygül Hanım ile birlikte 1 yıl beraber çalışma fırsatı buldum. Mesleğini oldukça seven, işini titizlikle yürüten, etik değerlere bağlı, mükemmelliyetçi bir psikologdur. Gerek çalışma arkadaşları gerek danışanları ile kurduğu profosyonel, samimi ve pozitif ilişki Aygül Hanım'ı alanda başarılı kılmaktadır. Kariyerini, gelişimini, bilgiyi önemseyen, kendisini sürekli yenileyen, geliştiren, sürekli okuyan, araştıran, eğitimlerini sürdüren, azimli ve çalışkan yapısıyla öne çıkmaktadır. Kendisine terapi için yönlendirdiğim ilişki problemi yaşayan bir arkadaşımdan; Aygül Hanım'dan çok memnun kaldığına, etkili dokunuşlarda bulunarak güzel bakış açıları sunduğuna, oldukça empatik ve sağlıklı bir iletişim kurduğuna dair aldığım geri bildirimlere de dayanarak özellikle aile ve çift terapisi alanında destek almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Çağdan Büyük (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.58.26.JL

18-08-2017
 TavsiyeNo: 98646
Kendisinden kurum olarak hizmet aldık. Tüm öğrencilerimizle ve aileleriyle birebir ilglendi ve öğrencilerimizin davranışlarındaki olumlu gelişmeleri gözlemledik. Birebir velilerle yaptığı görüşmelerin sonuçları da çok olumlu oldu. Son derece başarılı bir terapist. Ayrıca etrafına yaydığı pozitif enerji zaten son derece güven telkin ediyor. Kendisi guleryuzlu, mutevazi, kolay iletisim kurabileceginiz bir yapida. Bu nedenle de kolayca her konuda tartisabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Betül Çakıcı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.109.22.JY

05-07-2017
 TavsiyeNo: 97747
İş arkadaşım, Aygül Kakırman ; Beraber çalıştığımız süre zarfınca; çalışma arkadaşları arasındaki olumlu iletişimi, mesleki bilgi ve perspektifiyle bizlerin her zaman takdir ve desteğini kazanmıştır. Azimli, ne istediğini bilen ve çalışkan yapısıyla, sahip olduğu ünvanı hakkıyla taşımaktadır. Danışanlarına karşı hassas yaklaşımı ve mesleğine olan sevgisi, onun başarılı bir psikolog olmasındaki en önemli nedenlerdendir. Kendisine bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    

Handan ERDOĞAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Handan ERDOĞAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-06-2017
 TavsiyeNo: 97391
Aygül benim çift terapisi eğitiminden 4 yıldır tanıdığım bir meslektaşım. Mesleki bilgi ve becerilerine güvendiğim, kendisini geliştirmekte olan ve şuanda doktora eğitimine devam etmekte olan bir arkadaşım. Çalışmalarında etik değerleri önemsemesi, pragmatik ve çözüm odaklı olması dikkatimi çeken bir özelliğidir. Danışanlarıyla kurduğu pozitif ilişki onu diğer terapistlerden ayıran bir özelliğidir. Bireysel ve çift terapisi desteği almak isteyen herkese Aygül'ü öneririm.
     Beğenin    

 Psk.Kaan YAVUZ
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-05-2017
 TavsiyeNo: 96838
Aygül Hanım ile aynı okuldan farklı yıllarda mezun olduk. Gerek almış olduğu lisans eğitimi, gerekse almış olduğu yüksek lisans ve doktora eğitimleriyle psikolojinin en önemli alt alanlarından olan Endüstri ve Klinik Psikoloji'yi başarılı bir şekilde birleştirmiş ender meslektaşlarımdan biridir. Özellikle Aile ve Çift Terapisi almak isteyen danışanlara kesinlikle Aygül Hanım'la tanışmalarını öneririm. Akademik ve mesleki deneyiminin birleşiminden umarım birçok danışan faydalanma fırsatı bulabilir.
     1 Beğeni    

 O.M.A (Danışan)
 IP: 176.41.92.LY

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93915
1 yıldır Aygül hanımdan aile terapisti olarak destek almaktayım.Çözüm odaklı,her an danışanına yardım etmeye hazır,bireysel sınırlara saygılı ve özen gösteren etik kurallar çerçevesinde danışanını ele alan,süreç içerisinde iniş çıkışlarda dahi danışınanı bırakmayan,ufak etkili dokunuşlarla danışanlarında farkındalık yaratan bir psikolog.Aygül hanıma hayatıma kattıklarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Destek almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 A.S.U (Danışan)
 IP: 78.172.205.YJW

20-11-2016
 TavsiyeNo: 92146
Ben 5 aydır Aygül hanımdan profesyonel destek almaktayım.İlk olarak internette yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduk Aygül hanımı.Benim problemim hayatın anlamı üzerine daha çok hayata karşı bir takım korkularım endişelerim var ve kendime yabancılaşmış ve bazen de kendimi değersiz hissediyorum bu sebepten dolayı terapi alıyorum. Aygül hanım empatik ,sevecen ve güleryüzlü bir insan. Ben problemimi anlatırken beni dikkatli bir şekilde dinliyor. Ve bazı psikologların yaptığı gibi sadece dinlemiyor aynı zamanda bana geri bildirimde bulunuyor. Problemin çözümünde beni yargılayıcı,küçük düşürücü ve zorlayıcı bir dil kullanmıyor. Gerçeğe dair farkındalığımın artmasını sağlayıp,hayata ve problemime dair çok güzel bakış açıları sunuyor. Hatta aslında kendi kendimi idare edebileceğim bir noktaya gelmeme yardımcı oluyor ve bunu süreç içinde olmasını bekliyor bu da durumluk bir çözüm değil de hayatımın geri kalanında da bu bakış açısıyla yaşayabileceğim hayat boyu bir yardım demek. Bazı diğer psikologların yaptığı gibi de ödev vererek ilerlemiyor ben bu durumdan hoşnutum bu şekilde düzelmenin daha doğal yolla olduğuna inanıyorum.
     2 Beğeni    

 Zeynep TEMİZER ATALAR
İstanbul - Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-11-2016
 TavsiyeNo: 91724
Aygül hanımla yaklaşık 2-3 sene kadar birlikte çalışma şansına sahip oldum. Kendisinin özellikle iş disiplinini, mesleğinin etik değerlerine saygısını ve çalışkanlığını her zaman takdir etmişimdir. Kendini mesleki anlamda geliştirmek için her zaman gayret içinde olmuştur. Gerek kendisiyle birlikte bir projede yer alacak kişilerin gerekse danışan olarak kendisinden hizmet alacak kişilerin, Aygül hanımın profesyonel duruşu, çalışkanlığı ve iş disiplininden oldukça memnun kalacağına inaniyorum.
     Beğenin    

Büşra BÖREKÇİ Fotoğraf  Uzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-10-2016
 TavsiyeNo: 91556
Aygül ile yıllar önce halen çalışmakta olduğumuz danışmanlık merkezimiz aracılığıyla tanıştık. Her zaman araştıran, her konuda kendini geliştirmeye açık, etik kurallara dikkatli, özverili bir insan olmuştur. Kaliteli uzmanlardan aldığı eğitimler ile ilerleyen Aygül hanımın gelecekte mesleki alanda söz getiren bir uzman olacağından eminim. Özellikle aile ve çift terapisi alanında ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum
     Beğenin    

Ömer AKGÜL Fotoğraf  Yrd.Doç.Dr. Psk.Dnş.Ömer AKGÜL
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-10-2016
 TavsiyeNo: 91546
Aygül yıldızı öğrencilik yıllarında parlayan bir meslektaşımdır. Stajla başlayan serüvenimiz bir takım arkadaşlığına da dönüşmüştür. İstikrarlı mükemmelliyetçiliği en güçlü yönü, bazen de zorluğu bu aşırı titizliği. Kendi kariyer ve gelişimini önemser ve önceler. Bağımsız iş yapabilme kapasitesi yüksektir. Aile ve çift terapisti olmak hususunda özverili çalışkan ve çok isteklidir. Kendini bu konuda geliştirmek için eğiitmler almaya özen gösterir. Gelecekte başarılı bir meslektaşım olacağına inancım sonsuzdur.
     Beğenin    

Mehmet Ali ERKUŞ Fotoğraf  Psk.Mehmet Ali ERKUŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-10-2016
 TavsiyeNo: 91519
Uzm. Psk. Aygül Hanım'ı iki yıldır tanırım, bilgi ve becerilerinin farkında olan bir uzmandır kendisi. Danışanlarıyla kurduğu iletişim ve her şeyden önce yardım etme duygusu onun farkını oluşturup başarılı kılıyor. Psikoloğa ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca kendisini sürekli geliştiren, bilgiye, eğitime çok önem veren kişiliğe sahiptir. Asla bildikleriyle yetinmeyen, araştırmalar yapan, eğitimlerini arttıran, psikoloji camiasında gelecek vaad eden bir psikologtur. Genç yaşta akademik olarak da hızlı ilerleyişi bunun bir göstergesidir zaten.
     Beğenin    

 Psikolog Hande Yilmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.224.YZ

28-10-2016
 TavsiyeNo: 91505
Aygul Hanimla yillardir ayni kurumda calismaktayiz. Bransinda son derece basarili olup, isini titizlikle yapan uzman bir arkadasimdir. Sürekli kendini yenileyen, samimi bi yapiya sahip olup, Aile cift ve ergen terapisi alaninda önerebilcegim ve faydalanabilceginiz isimlerdendir. Ergenlerde özgüven calismalari, ailelerde ciftler arasi iletisim konularinda sıkınti yasayan arkadaslarimi yonlendirip cok memnun kaldiklarini belirtebilirim. Seans ucretleri anlaminda oldukca yardimci olmasi devamliligi beraberinde getiriyor ve daha verimli sonuclar alinabiliyor.
     1 Beğeni    

Enise AKGÜL Fotoğraf  Psk.Enise AKGÜL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-10-2016
 TavsiyeNo: 91327
Aygül Hanım ı öğrencilik yıllarından itibaren tanımaktayım. Yıllardır birlikte çalışmaktayız. Endüstri psikolojisi ve Aile terapisi alanlarında aldığı eğitimlerle emin adımlarla ilerlerken, pratik alanda da titiz bir terapist olarak çalışmaktadır. Merak eden, çok yönlü sorgulayan, iyi iletişim kuran ve liderlik eden özellikleriyle öne çıkmaktadır. Çok yönlü bir eğitim ağında kendini geliştirmekte ve mükemmeliyetçi yapısıyla azmine hayran bırakmaktadır. Başarılı bir terapist olarak gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Aygül KAKIRMAN'ın Kitap ve Yayınları Aygül KAKIRMAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
• Cömert, I., Akgül, Ö., Kakırman, A., & Erkuş, M. (2016), “Riskli Davranışları Önlemede Destek Programı Eğitimci Kitabı”, Umut Kütüphanesi Projesi, İstanbul.

• Kakırman, A., & Birsel, M. (2015), "A Study Applied In Banking Sector About The Relationship Between Perfectionism And Burnout", Siyaset, Ekonomi ve Yönetim Araştırmaları Dergisi, 2015, Yıl:3, Cilt:3, Sayı:3.

• Bindal, G., Kakırman, A. & Yüksel, G. (2012), “Duygusal Zeka ve Evlilik Doyumu Arasındaki İlişki", 17.Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi, İstanbul.

Aygül KAKIRMAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
RUH SAĞLIĞI DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kim Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Üsküdar
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(216) 428 75 46

Telefon 2 :
(533) 246 61 34
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Aygül KAKIRMAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Aygül KAKIRMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aygül KAKIRMAN Mesleki Videolar Videoları
-11:40
Top