2007'den Bugüne 81,772 Tavsiye, 25,959 Uzman ve 18,161 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aygül KAKIRMAN
Uzman Psikolog - İstanbul
PhD Candidate Yetişkin Terapisti & Aile ve Çift Terapisti

Aygül KAKIRMAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi63 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Aygül KAKIRMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

63

[Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aygül KAKIRMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(%83.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Aygül KAKIRMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aygül KAKIRMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra BÖREKÇİUzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
Sevgili Büşra Börekçi' yi şu an çalışmalarıma devam ettiğim kurum sayesinde yıllar önce tanıma imkanım oldu. Büşra, her zaman kendini geliştirmeye açı...
Handan ERDOĞANUzm.Psk.Handan ERDOĞAN
Sevgili Handan Erdoğan' ı uzun soluklu almakta olduğumuz eğitim sayesinde tanıma imkanım oldu. Kendisi duruşu, yeteneği ve yeterliliği ile etik ilkele...

Aygül KAKIRMAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Terapisi
Bireysel Terapi
İlişki Problemleri
İlişki Yönetimi
İlişki Dışı İlişki
Evlilik Öncesi Danışmanlık
Boşanma Süreci Danışmanlık
Aile İçi Çatışma Yönetimi
İletişim Problemleri
İşyeri Stresi / Tükenmişlik Sendromu

Aygül KAKIRMAN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Aygül KAKIRMAN'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimimi İstanbul Kültür Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü' nde 2012 yılında tamamlayarak, aynı yıl Marmara Üniversitesi İşletme (İngilizce), Organizational Behavior Bilim Dalı Yüksek Lisans Programı' na kabul aldım. Yüksek Lisans programımı tamamladıktan sonra 2017 yılında Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora Programı' na kabul aldım ve bu alanda çalışmalarıma devam etmekteyim. 2012-2014 yılları arasında özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmalarıma başladım ve 2013 yılından itibaren de psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

EĞİTİM BİLGİLERİ

• IFTI Aile ve Çift Terapisi Eğitimi
• Imago Çift Terapisi Eğitim Programı
• Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
• Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimi
• Resim ve Dansla Yaratıcılık Eğitimi
• TONI- 4 Zeka Testi Eğitimi ...[Devamı...]

Aygül KAKIRMAN Tavsiye Yazıları Aygül KAKIRMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ceren (Danışan)
 IP: 5.47.150.YW

09-09-2019
 TavsiyeNo: 111304
Aygül Hanım'a internette, konusunda uzman bir arayış içerisindeyken tesadüfen rastladım. Dört aylık bir bebeğimiz olduğundan evimize yakın bir merkez olması önemliydi. Alanında halen eğitim görüyor olması ayrıca tercih sebebimizdi. Tanıştıktan sonra da doğru bir karar verdiğimiz konusunda eşimle hemfikirdik. Güleryüzlü, kibar, iki tarafa da eşit yaklaşan tutumu bizim sorunlarımıza ışık tutmamıza faydalı oldu. Henüz bağlantımızı kesmedik, fakat ilk görüşmeyle bugün arasında gerçekten fark var. Tüm samimiyetimizle tavsiye ediyoruz. :)
     1 Beğeni    

 G. (Danışan)
 IP: 176.43.172.J

24-07-2019
 TavsiyeNo: 110736
Kendim ile yüzleşme yaşadığım zorlu bir dönemde, psikoloji öğrencisi olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Aygül Hanım ile tanıştım. Bir psikolog ya da psikiyatristten destek alma konusunda çok büyük korkularım vardı. Ancak Aygül Hanımın özverili olması, beni gerçekten dinlediğini, anladığını görmem ve aslında o kadar da korkulacak bir durum olmadığını hissettiren çok değerli birisidir, benim için. Aygül Hanım'da en çok beni etkileyen yanı, benim hikayemi benden daha iyi hatırlaması ve anlattığım her şeyi gerçekten dinlemesidir. Yaptığı çözümlemelerle her defasında kendimi daha iyi tanımama yardımcı oluyor ve şaşkınlıkla nasıl çözümlediğini anlamaya çalışıyorum. Mesleğinde gerçekten başarılı olduğunu söylemeliyim. Ne anlatırsam, yargılamadan dinliyor ve beni gerçekten anladığını hissediyorum. Aygül Hanım'ı danışmanlık almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 görkem yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.48.ZL

08-07-2019
 TavsiyeNo: 110476
kendisinden psikoloji kariyer istihdam merkezi 2. yaz staj okulu kapsamında klinik görüşme becerileri konusunda eğitim aldım, alanında yetkin ve becerili olduğunu düşünüyorum. iyi dinleyen ve dikkatli biri. dinamik yönelim, nasisizm, bağlanma, etik ilkeler gibi konularda bilgisinden faydalandım. danışanlarının güvenli hissedeceğine inandığım sempatik tavırları olan bir uzman. kendini geliştirme konusunda duyarlı olduğu kanısına vardım. verilen geribildirimlere önem vermesi ve yapıcı geribildirimlerde bulunması olumluydu. yetişkin ve çift danışmanlığı konusunda tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Türkan Ersoy (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.172.225.ZYB

29-05-2019
 TavsiyeNo: 110000
Aygül Kakırman, yüksek lisans aldığım üniversitede psikopatoloji dersimizin hocasıdır. Konusunda oldukça titiz, sürekli araştırmalar yapan, odaklı, bilgiyi bütün olarak verebilen nadir hocalardan. Konusundaki uzmanlığı dışında öğrencileri ile iletişimi, nazik, samimi aynı zamanda da mesafeyi koruyucu yaklaşımı ilerde akademik alanda çok daha başarılı yerlere geleceğini şimdiden gösteriyor. Araştırma ve geliştirme özelliği yoğun olan hocamızın kısa sürede psikopatoloji alanında aktardığı disiplinli ve faydalı dersler için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum. Bilgisine güvendiğim hocamızdan ilerleyen zaman içinde, vakti geldiğinde süpervizör olarakta destek almak isterim. Hocamıza başarılarının devamını dilerim. Eminim yıllar içinde çook fazla insana dokunup, değişimlerine katkıda bulunacak.
     Beğenin    

 Ozge Goyce (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.217.195.BZ

23-05-2019
 TavsiyeNo: 109861
Aygul hocam ile son senemde aldigim psikolojik testler dersi sayesinde tanistim. Sahaya ciktigimda benim icin gerekli olan bir cok testi gosterdi,ilgiyle bizi takip etti. Bilgi birikiminden oldukca faydalandim, sordugum sorulari o kadar guzel aydinlatti ki zihnimdeki soru isaretlerini gidermemi sagladi.Onun disinda insan olarak da cok anlayisli ve iyi biri. Insanlara ilgiyle yaklasiyor,bilgi birikimini aktarmaktan hic sıkılmıyor.Her konuda basarili olacagina,danisanlarini ilgiyle dinleyip, onlara da bize yansittigi guzel,naif durusunu aktaracagina eminim.Yolu her zaman acik olsun,basarilarinin devamini diliyorum.
     Beğenin    

 Bengi Küçük (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.169.ZYD

15-05-2019
 TavsiyeNo: 109740
Staj yaptığım dönem Aygül Hanım’ın hizmet verdiği psikoterapi merkezinde onunla birlikte çalışma fırsatı buldum ve bundan büyük bir mutluluk duyuyorum. Mesleki açıdan deneyimini paylaşmaktan çekinmeyen ve bana önemli katkılar sağlayan bir uzmandır. Bireysel psikoterapi ve çift-aile terapisi alanlarındaki deneyimleriyle, profesyonel ve etik duruşuyla örnek aldığım uzmanlardandır. Aygül Hanım’ın özenli ve titiz çalışan, alanına hakim bir terapist olduğunu düşünmekteyim. Yolunuzun, danışan ya da meslektaş olarak Aygül Hanım’ın terapistlik becerileriyle kesişmesini dilerim.
     Beğenin    

 N.M. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.16.ZF

13-05-2019
 TavsiyeNo: 109691
Aygül Hanımı üniversitede tanıdım ve kendisinden ruh sağlığına yönelik ufuk açıcı bilgiler edindim. Çalışma alanında oldukça özverili ve işine son derece saygılıdır. İlkokul öğrencileriyle çalıştığımdan kendisine birçok aile içi sorun yaşayan velimi yönlendirdim, terapiden çok memnun kaldılar. Çift terapisinde oldukça başarılı olduğunu yönlendirdiğim velilerim sayesinde öğrendim. Kendisine gönül rahatlığı ile güvenebilir ve çözüme ulaşabilirsiniz.
     Beğenin    

 Çiğdem Çapar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.132.ZJZ

05-05-2019
 TavsiyeNo: 109575
Aygül hanım ile stajyerlik yaptığım Kim Psikoloji kurumunda tanışma şansı buldum. Her zaman güleryüzlü oluşu ve danışanlarına olan ilgisi, samimiyeti ve saygısıyla kendime de örnek aldığım birisidir. Aynı zaman da kendisini sürekli geliştirmekte aynı zamanda eğitimler de vererek başka psikologların mesleki gelişimine oldukça katkı sağlamaktadır. İşini her zaman çok titizlikle yapmakta aynı zamanda seansı olan saatlerde de en az 15 dakika öncesinden gelmekte ve hazırlığını yapmaktadır. Bu sebeplerden dolayı çok rahatlıkla önerebileceğim bir isimdir.
     Beğenin    

 Skapln (Danışan)
 IP: 176.218.228.ZCZ

20-03-2019
 TavsiyeNo: 108893
Selamlar,Aygül Hanım’la uzun ve sorunlu bir ilişkinin sancılı bitişi ve aynı zamanda işten çıkartıldığım dönemde tanıştık(tavsiye üzerine)ve yaklaşık 1buçuk aydır çok fazla yol kat ettik.Terapiye başlamadan önce be ilk zamanlarında karanlığın içinde gibiydim sorguladığım bazen kendimi gereksiz yere suçladığım biçok konu vardı. Aygül Hanım ise bulunduğum durumu objetif gözle bakmamı,tüm gerçeklerimi görmeyi,zorda olsa vazgeçebilmeyi, yeniden umutlanmak ve kaybettiğim özgüvenimi sağlamamda çok yardımcı oldu.Şu anda o karanlık yerden aydınlığa doğru yürüdüğümü hissediyorum.İş buldum(o bunalım döneminde üzerine düşünmeyip reddettiğim teklifi değerlendirdim ,aşk ise kendime şans verip yeniden birilerine aşık olabileceğimi hissedebiliyorum. Kimbilir belki yaralarım yavaş yavaş sarılıyodur.Aygül Hanım’a 1 kere bile olsun gidin tanışın dertleşin derim :)
     Beğenin    

 FN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.183.YZB

15-03-2019
 TavsiyeNo: 108790
Üsküdar evlilik ve aile okulu kapsamında tanıştım kendisiyle. Samimi ve rahatlatıcı etkisi olduğunu düşünüyorum 😊 Güven veren ,samimi ve çözüm odaklı Güler yüzlü bi kişi. Çalıştığı kurum da gayet nezih ve samimi bir ortam kendisiyle alece ve bireysel olarak görüşüle biliyo ve gayet uzman işinde bir daha böyle bi şey olsa kendisiyle görüşmek isterim olaylara pozitif bakmaya yönlendiren bi yapısı var hatta çözümleme yaparken sizin tam içinize dokunuyo tekrardan kendisine teşekkür ederim.💐
     Beğenin    

 Mustafa ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.237.50.ZYF

14-03-2019
 TavsiyeNo: 108774
Aygül Hanımı, ablamın tavsiyesi üzerine tanıdım ve destek almaya başladım. Kendisi, güleryüzlü ve mantıklı bir insan. Dinlemeyi, dinlediklerinin altında yatan sebepleri ve bu sebepler üzerine verdiği yanıtlar ile sorunları benim de görüp anlamam ve çözmeme yardımcı olması onu mesleğinde ayrı bir yere koyuyor diye düşünüyorum. Kişisel olarak bahsedersem de şöyle denebilir ki ; güleryüzlü, anlayışlı, sakin ve mesafeleri çok iyi ayarlayan bir insan. Çalıştığı yer, terapi ortamı ve diğer çalışanlar çok iyi ve gerginlik yaratan bir durum çıkmıyor. 3 sıfat : 1) Sakin 2) Biligli 3) Mantıklı derim.
     Beğenin    

 LG (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.171.YJC

10-02-2019
 TavsiyeNo: 108238
Kendisini okulum vasıtasıyla tanıdım. İşinde son derece profesyonel ve bir o kadar empatik anlayışlı ve donanımlı biri, ayrıca gerçekten iyi bir eğitmen. İnsana güven veren özverili bir psikolog. Size değer verdiğini ve koşulsuz kabul ettiğini hissettiriyor. Güleryüzlü ve sempatik. İlk başlarda mesafeli bir duruş sergilese de sonra eğlenceli ve arkadaşça tutumunu gayet iyi hissettiriyor. İnsanları sıkmadan, kırmadan ve onlarda merak duygusu uyandırarak da eğitim verilebileceğini gösterebilen iyi bir öğretmen. Kendisini 3 kelime ile özetlersem çok çalışkan, empatik ve profesyonel biri. Başarılar dilerim.
     Beğenin    

 kenan (Danışan)
 IP: 185.68.222.C

28-01-2019
 TavsiyeNo: 108027
Aygül hanım hem bir hanımefendi hem de profesyonel bir Eğitimcidir. Ruh çalışanlarının öncelikle entelektüel birikimi olması ve insancıl yaklaşım göstermeleri önemlidir. Aygül hanım bunu başarabilen, kendi süreçlerini başarmış güzel bir akademisyendir. Kendisinden ders ve tavsiyeler aldım. güler yüzü, heyecanı, samimiyeti ve empati yeteneği fark edilebilir. Normalde bu tür yorumları yapmak hele İnternet ortamında prensip olarak yapan biri değilim ama söz konusu Aygül hanım olunca vicdanım rahat yazabilirim. Tavsiye edilebilecek bir ruh sağlığı çalışanı...
     2 Beğeni    

 Dilara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.14.91.JY

04-01-2019
 TavsiyeNo: 107675
Değerli Aygül Kakırman hocam ile, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Psikoterapötik Yaklaşımlar dersinde tanıştık, öğrencisi oldum. İşine olan tutkusu, sürekli pozitif yaklaşımı, öğrencileriyle ilişkilerinde profesyonelliği dersleri keyifle takip etmemizi sağladı. Kendisini sürekli geliştirmekte olan Aygül Hocamız, bilgilerini öğrencilerine keyifle aktarmakta, genç yaşında hızla ilerlemektedir. Her an güleryüzlü, çözümcü olan Aygül Hanım'ı danışmanlık almak isteyen herkese öneririm.
     Beğenin    

 Arafat Aksoy (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.45.12.YCB

28-12-2018
 TavsiyeNo: 107539
Aygül Hanım ile İstanbul Aydın Üniversitesi Yüksek Lisans Programından tanıyorum. Aygül Hanım kariyeri ve yaşamı boyunca edindiği tecrübeleri, bilgileri ve vakıf olduğu şeyleri insana en güzel şekilde geçirmeyi çok iyi bir şekilde yapıyor. Kendisinden eğitim görme fırsatı bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Kendisinin bilgi ve birikim sahibi oluşundan ve kendim açımdan bana kazandırdığı eşsiz samimiyet dolu bilgi ve birikimlerinden dolayı profesyonel anlamda kendisine inancım ve güvenim tamdır. Psikolojik destek ve danışmanlık almak bireylerin kendisinden çok şey öğreneceğinden ve fayda sağlyacağından hiç şüphem yoktur.
     Beğenin    

 huriye kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.237.16.YYC

27-12-2018
 TavsiyeNo: 107525
Aygül Hanım dan, çocuk testleri eğitimini aldım. Egitim boyunca samimiyeti ve guleryuzluluguyle kendimi çok rahat hissettirdi. Alanına, verdiği eğitime hakim oluşu dikkat çekiciydi. Yaptıgı işi ve muhatabını önemsediği için, kafamda soru işaretleri kalmadan egitimimi tamamladım. Ozgecmisine baktigimda kalitesi ve basarilari dikkat cekiciydi. Genç yaşının verdiği dinamiklik, akici dili ve alanındaki başarılarıyla kesinlikle tavsiye ettiğim bi eğitimcidir. saygı ve sevgiyle...
     Beğenin    

 Ceren,Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.50.ZZL

17-12-2018
 TavsiyeNo: 107334
Aygül Kakırman, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümü yüksek lisans programından çok sevdiğim ve örnek aldığım bir hocamdır. Öğrenmeye ve öğretmeye olan aşkı, mesleğini çok severek yapıyor olması, genç yaşına rağmen edindiği tecrübe ve mesleğindeki başarısı bizlere ışık olmaktadır. Aile ve çift terapileri konusundaki uzmanlığı disiplinli ve başarılı çalışmaları ile alanında uzman bir terapisttir. Aile ve çift terapisi, bireysel psikoterapi yardımı almak isteyen kişilerin başvuracağı güçlü bir kaynaktır. Başarılarının gün be gün artacağına olan inancımla,öğrencisi olmaktan mutluluk duyuyor meslek hayatında başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

 Betül T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.93.YJF

12-12-2018
 TavsiyeNo: 107227
Aygül Kakırman Hoca ile yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisini tanıma fırsatı bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Keyifli ve öğretici anlatımı ile derslerimizin harika geçmesini sağlayarak biz öğrencilerinin motivasyonunu sağlamaktadır. Aygül Hocamızın biz öğrencilerine yönelik olumlu katkısı elbette saymakla bitmez. Aygül Hocamız çalışkan, başarılı, güler yüzlü, içten, yardımsever, muhteşem kişiliğiyle, hem öğretim görevlisi olarak ve hem de terapist olarak mesleğini etik kurallara uyarak en iyi şekilde yapmak için gayret gösteren ve işini seven, mesleki bilgisi ve tecrübesi yüksek olan çok değerli bir psikologdur. Teorik ve pratik olarak hem eğitim sürecinde hem de iş hayatı boyunca kendisini çok iyi yetiştirmiştir. Aygül Hocamız son derece mütevazi, paylaşıma açık, pozitif enerji sunan, güler yüzlü, ilgili, destekleyici, öğretici, fedakar, öğrencisine ve danışanına yönelik hizmet aşkı ve insan sevgisi ile dolu, mesleğine ve insana değer veren, bilgisini doğru yöntemlerle çok iyi aktarabilen vb. saymakla bitmeyecek birçok olumlu mesleki ve kişisel meziyetlere sahiptir. Aygül Kakırman hocamız aile ve çift terapileri konusunda uzun yıllardır disiplinli, profesyonel ve titiz çalışmaları ile alanında uzman ve nadir bulunabilecek bir terapisttir. Kendisini özellikle aile ve çift terapisi almak isteyen, bireysel psikoterapi almak isteyen kişilere tavsiye ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 Zeynep Darçın (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.73.YYW

08-12-2018
 TavsiyeNo: 107153
Aydın Üniversitesi'nde Psikoloji Yüksek Lisans Programında Psikoterapötik Yaklaşımlar dersini kendisinden alırken tanıma fırsatı bulduğum Aygül Kakırman özenli tutumu, pozitif iletişim yeteneği, duyarlı yaklaşımı ve entelektüel birikimini zenginleştirmeye verdiği önemle danışman ve akademisyen kimliğini aynı potada ustalıkla sentezleyebildiğini düşündüğüm isimlerden. Bir öğrencisi olarak desteğe ihtiyaç duyduğumda yardım talebime her defasında olumlu yanıt veren ve bunu içtenlikle yaptığını hissettiren, bilgi paylaşımında son derece cömert ve aktarımında oldukça enerjik, kendini sürekli yenileyen, geliştiren, danışmanın sahip olması en gerekli özellik olan insan seven...
     3 Beğeni    

 Bahar Samancıoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.233.32.B

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107132
Çok Sevgili Aygül Kakırman'ın, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Psikoterapötik Yaklaşımlar dersinde öğrencisi oldum. İşine olan tutkusu, sürekli pozitif yaklaşımı, öğrencileriyle ilişkilerinde profesyonelliği dersleri keyifle takip etmemizi sağladı. Kendisini sürekli geliştirmekte olan Aygül Hanım, bilgilerini öğrencilerine keyifle aktarmakta, genç yaşında hızla ilerlemektedir. Her an güleryüzlü, çözümcü olan ve bana fazlasıyla güven veren Aygül Hanım'ı danışmanlık almak isteyen herkese öneririm. Bana da danışmak gerektiğinde ilk arayacağım isim kendisi olacaktır. Böyle güvenilir ve çözümcü bir uzmanla tanışmış olduğum için çok şanslıyım.
     2 Beğeni    

 Gözde K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.53.ZCB

03-12-2018
 TavsiyeNo: 107031
Genç yaşının vermiş olduğu dinamikliği zaten siz de hissedeceksiniz ve bununla birlikte alandaki yeterliliği ve samimiyetiyle de dikkat çekiyor. İleride de inanılmaz başarılı olacağını düşünüyorum. Zeki, çalışkan ve inanılmaz düzenli bir programla çalışıyor. Kendisi benim hocam diye demiyorum:) gerçekten alanına hakim ve bence bu alanda oldukça yetenekli. Kişisel olarak ise güleryüzlü, merak ettiğiniz her şeyi sorabileceğiniz, size yardım etmek isteyen ve inanılmaz anlayışlı.
     3 Beğeni    

 Meral (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.124.ZJJ

03-12-2018
 TavsiyeNo: 107029
Kendisi benim İstanbul Aydın Üniversitesi yüksek lisans programından hocamdır. Hem akademisyen hem de psikolog olarak genç yaşında büyük bir başarıya sahiptir. Sıcak kanlı, samimi, sevecen, yardımsever, güler yüzlü, anlayışlı ve gerçekten halden anlayan bir insandır. Benim de idolümdür ayrıca. Kendisi gibi başarılı ve işini severek yapan bir psikolog akademisyen olmak istiyorum. Örnek alıyorum. İşini hakkıyla yapan nadir insanlardan birisi. Diğer meslektaşlardan farklı olarak işini ticari amaçla veya baştan savma yapmıyor. Özenli ve titiz çalışıyor.
     4 Beğeni    

 Hatice Buşra Türker (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.108.25.ZYD

24-10-2018
 TavsiyeNo: 106273
Aygül hanımdan çocuk testleri eğitimi aldım. Enerjisine, verdiği eğitime, işini tamamıyla önemseyerek yapışına ve konuya hakimiyetine hayran kaldım. Aldığım eğitim çocuk testleri konusunda beni yeterince tatmin etti. Düz ve monoton, örneksiz anlatış biçimleri bu zamana kadar ilgimi çekmedi.Vaka örnekleriyle, bizide interaktif tutmaya çalışarak Aygül hanımla iyi bir eğitim gerçekleştirdik.Iyi bir terapist ve alanına çok hakim biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Kübra Sezikli (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.233.59.YFF

23-10-2018
 TavsiyeNo: 106267
Aygül Hanımla yollarımız profesyonel hayatta kesişti, kendisini tanıdığım zamandan bu yana benim gibi genç meslektaşlarına ve meslektaş adaylarına geliştirici yönden desteklerken buldum. Kendisinin çok güçlü bulduğum yanlarından birkaçını sizlere aktarmak isterim; Aygül Hanım işini titizlikle yapan, organizasyon becerisi yüksek olan, ilişkilendiği kişiler ve çevresindeki kişilere gelişimleri için alan açan ve güvene dayalı ilişkiler kuran biridir. Bununla birlikte aldığı eğitimlerinin donanımı, mesleki olarak kendine yaptığı yatırımlarla terapistlik becerileri oldukça yüksek olan bir başarılı meslektaşımdır. Mesleki olarak ondan beslendiğim alanlar oldukça olduğu için açıklıkla söyleyebilirim ki, sorduğunuz her soruyu özenle dinleyen, ihtiyacınızı görmeye çalışan ve etik kurallara oldukça özen gösteren bir terapist olduğunu düşünmekteyim. Aygül Hanım, gerek mesleki gerek kişisel sohbetlerimizde gözlemlediğim güler yüzlü, anlayışlı,sakin ve işini her daim titizlikle yapan bir kişidir. Çalıştığı kuruma kendi izini bırakan bir sadeliği ve sakinliği vardır.. Kendisi tanımanızı hem mesleki hem de terapistlik becerileri açısından tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Hatice beste polat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.232.229.YL

22-10-2018
 TavsiyeNo: 106246
Aygül hanım ile eğitim de tanıştım. Kendisi kim psikolojide eğitim veriyor. Bu kurumu hocam önermişti. Çocuk değerlendirme paketi aldım. Özellıkle Aygül hanımdan çok memnun kaldım. Eğitimde akıcı dili seviyemize uygun anlayımı uygulamalardaki yardımları kendisinin bir profesyonel olduğunu bana gösterdi. Bunların yanı sıra gelmeden akademik geçmişinede bakarak seçtim. Çok başarılı bir öz geçmişe sahiptir. Eğitimdeki güler yüzlülüğü güzel iletişimi esprili yaklaşımından anladığım kadarıyla terapilerde insanın kendisini hiç yabancı hissetmeden açıp güvenebileceği biridir. Kurumda çalıştığı kişilerlede iletişimi çok düzgündür. Kendisinden çok memnun kaldım.
     Beğenin    

 Y.T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 82.222.29.FZ

14-10-2018
 TavsiyeNo: 106072
Aygül Kakırmandan Çocuk Testleri üzerine bir eğitim alma fırsatım oldu. Eğitim sırasında daima gülen yüzü ve katılımcılarla kurduğu interaktif iletişim akışı daha dikkat çekici kılıyor, öğrenmeyi güçlendiriyordu. Aralarda size sorular soruyor, enerji seviyesinin düştüğünü hissettiğinde grubu kontrol ediyor, gerektiği yerde molalar veriyor ve tüm ihtiyaçlara dikkat ediyordu. Konuları hem anlaşılabilir kıldığı için hem de seri bir üslupla boğmadan ilerlediği için ona teşekkür ediyor bir başka eğitimde karşılaşmak için sabırsızlanıyorum.
     Beğenin    

 Ömer Açıkgöz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.236.YF

16-09-2018
 TavsiyeNo: 105568
Aygül Kakırman hocayla yolum yaptığım stajlar sayesinde kesişti. Eğitimlerine katılma imkanı buldum. Akademik bilgisi, akademik başarısı ve profesyonel hayatı ile benim örnek aldığım insanlardan kendisi. Hayat enerjisinide unutmamak gerek. Benim hedeflediğim alanlardaki tecrübelerinden her fırsatta yararlanmaya devam ediyorum ben. Bir konu hakkında danışınılabilecek destek alınacak birisidir kendisi. İhtiyaç duyanlar kendisinden güven içinde destek alabilirler.
     Beğenin    

 Elvan O. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.103.ZY

12-09-2018
 TavsiyeNo: 105484
Aygül hoca ile Kim Psikoloji’de stajyer olarak bulunduğum süre içinde tanıştık. Bu sayede Aygül hocanın eğitimlerine katılma fırsatı buldum. Alana dair bilgilerini büyük bir ilgiyle ve severek paylaşan, bu aktarımı karşısındaki kişide soru işareti bırakmayacak şekilde yapan biri. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda çekinmeden danışabileceğiniz, destek alabileceğiniz güler yüzlü, samimi, ilgili ve mesleğini severek yapan bir psikolog.
     Beğenin    

 Psk.Özen OLDAÇ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-09-2018
 TavsiyeNo: 105462
Aygül hanım genç meslektaşıdır.Kendisi işini titizlikle yapan,iç disiplini yüksek ve etik çalışan, işini severek yapan bisidir.Aygül hnm yollardır tarnırım Azmi’mle ve çok Çalışkan birisidir.Mesleğinde ilerlemek için sürekli eğitimler almaktadır.Kendisini çalışmalarından dolayı takdir ediyorum.Zamanında kendisine ben eğitimler vermiştim ve hocasıydım.Şimdi kendisi genç psikologlara eğitim vermektedir. Özellikle aile Terapisi konusunda uzun yıllar eğitim almıştır. Aynı zamanda şu anda doktorasını yapmaktadır.Kendisini herkese tavsiye edebileceğim değerli meslektaşımdır.Aygül hanımdan,Aile terapisine veya bireysel terapiye ihtiyaç duyanlar Gönül rahatlığıyla psikoterapi desteği alabilirler.
     Beğenin    

 İlke (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.157.

02-09-2018
 TavsiyeNo: 105317
Hocamızla bir eğitimde tanıştık.Kendisi çok güler yüzlü ve çok ilgiliydi.Bilgi ve donanımıyla aydınlattığı için kendisine çok teşekkür ederim.Kesinlikle çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.Alanında çalışmaları ve donanımını çok güzel bir şekilde aktardı.Gerek aldığı eğitimler gerek kişiliğiyle işinde başaralı bir psikolog.İşini severek yapan ve alana ait tüm eğitimlere hakim.Ayrıca profesyonelliği için kendisini tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    

 Esra Yıldırım (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.247.47.ZCC

25-08-2018
 TavsiyeNo: 105231
Aygül hocamla KİM PSİKOLOJİ’ nin düzenlediği bir eğitimde tanıştım.Konuya hakimiyeti, sorularımızın hepsine yanıt vermesi, testleri tek tek birlikte interaktif uygulaması, örnekleri çok güzel seçmiş olması çok zor olan testleri dahi kolayca anlamamızı sağladı. Eğitim sonrası desteğinin devam etmesi ise büyük avantaj sağlıyor. objektif çocuk testleri eğitimi almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.Aygül hocamızın Ankarada olacak eğitimlerini kaçırmayın derim.
     Beğenin    

 İrem Yılmazcan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.10.JC

23-08-2018
 TavsiyeNo: 105221
Psikolog Aygül hoca ile “Kim Psikoloji “ de benim stajyer olduğum dönemde tanıştık. Normalde işverenler tarafından stajyerlere bakış açısı kişinin meslek hayatına adım atmadan ona bir şeyler katmak olmalı iken bu çoğu kurumda bu şekilde yürümez. Fakat Kim psikoloji ve Aygül hoca staj yaptığım süre boyunca son derece samimi,eğitici,üretken ve stajyer psikoloğu daha interaktif sahada nasıl yetiştirebiliriz diye bakan staj sürem bitsede hem kurum ile hem de Aygül hoca ile hala görüştüğüm nadir kurumlardandır. Ve Aygül Hoca, Kendisi alanında son derece donanımlı,enerjisi yüksek,güleryüzlü herkesin birlikte çalışmak isteyeceği bir hocadır. Herkesin yolu bir kere Aygül hoca ile kesişmeli :) Sevgilerimle İrem
     1 Beğeni    

 Süheyla KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.235.60.ZYW

09-08-2018
 TavsiyeNo: 105104
Aygül hanim bana gore alaninda en iyi psikologlardan, kendisinin egitimine katildim ve bir psikolog adayi olarak cok degerli bilgiler edindim.Aldigi egitimler ile bana ilham oldu. Butun sorularimi ozenle cevapladi ve yardimci oldu. En guclu buldugum ozelligi karakteri, cunku az once bahsettigim gibi kendini cok iyi gelistirmis bir profesyonel. Zayif ozelligini fark etmedim. Kesinlikle tavsiye ediyorum; pozitif enerjisi ve deneyimliligi ile hakikaten uzman gibi uzman :)
     Beğenin    

 Gülseren (Danışan)
 IP: 46.2.13.ZZ

02-08-2018
 TavsiyeNo: 104964
Aldığım profesyonel yardım benim hayattaki işlevselliğimi kesinlikle arttırdı. Büyük inançla başlamadığım bu serüvene her defasında daha fazla inanmamı sağladı Aygül Hanım. Bana umut oldu. Etik çalıştığına, danışanının haklarını koruduğuna ve yeterli birikime kesinlikle sahip olduğuna inanıyorum. Yolumun kesişmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Psikolog olan kızım ile beraber bulduk Aygül Hanımı. Kızım daha önce Aygül Hanımın bilgi birikimini duymuş ve şahitlik etmiş biriydi. Ben gittiğimde kızıma minnettar kaldım. Bu yazıyı okuyarak Aygül Hanımla iletişim kuracak insanlar olursa gururlanırım. Çünkü bilirimki onlarda bir yerde bana minnettar kalacaklardır. Günümüzde etik çalışan ve yeterli birikime sahip olan vicdanlı psikolog bulmak zor. Eğer Aygül Hanımla yolunuz kesişirse, zoru başarmış olacaksınız.
     Beğenin    

 Psk. Serdar Doruk Avunduk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.155.YD

22-07-2018
 TavsiyeNo: 104810
Aygül Hanım ile 2 -3 yıl öncesinden mesleki alandan tanışıyoruz, kendisi sürekli geliştirici aktiviteleri organize eden veya o aktivitelerin içinde yer alan bir konumda olmuştur. Şu an ise ne mutlu ki aynı kurumda birlikte hizmet vermekteyiz :) kendisinin çalışma alanımıza gösterdiği özenin ve emeğin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Kendisinin sadece uygulayıcı değil yetiştirici oluşu yani akademisyen oluşu, bilgi birikimi, sürekli kendini geliştirmesi, yaklaşımı, etik duruşu ve profesyonelliğini herkese gönül rahatlığı ile öneririm.
     Beğenin    

 erdgnern (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.234.39.DD

19-07-2018
 TavsiyeNo: 104775
Aygül Hanım'ı yaklaşık 4-5 senedir tanıyorum. Kendisi iyi bir psikologdur. Daha da önemlisi o, kendini geliştirmek isteyen, empati yeteneği yüksek bir kişiliktir. Kendisine bugüne kadar 2 tanıdığımı yönlendirdim. 2'si de seanslardan büyük bir memnuniyet duydular. Bu mesleği icra eden diğer kimseler nasıldır pek bilemesem de parayı sorun etmeyen ve tek arzusu insanlara yardım etmek olan Aygül Hanım'ı, bu önemli meziyetlerinden ötürü tüm tavsiyeediyorum.com okurlarına öneririm.
     Beğenin    

 Mükremin ışık (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.236.176.WW

18-07-2018
 TavsiyeNo: 104763
Aygül hanım danişanlarına karşi ilgili ve özverili çalişan bir psikologtur gerçekten meslegini layığıyla yapan biridir kendisi. Kim psikoloji danişmanlık merkezinde tanımaya başladım ve bunun yanında istinye üniversitesinde vermiş oldugu egitim-derslerde ki performansı , insanlar üzerinde bıraktıgı etki ile akademik kariyerinde de başarılara sahip biri kendisi.çalişma tarzı ve işine olan baglılıgı işini yapiyor olmaktan duydugu sevinci mutlulugu gözler önüne seriyor ki zaten bunu rahatlıkla görebilirsiniz.
     Beğenin    

 N.C (Danışan)
 IP: 151.250.123.YFF

10-06-2018
 TavsiyeNo: 104194
Aygül hanimla yaklaşık 3 aydır tanışıyor ve yardım alıyorum. Kim psikoloji ile yaklaşık 3 yıldır kızım için olan .büşra hanimla başlayan yolculugumuza.yine büşra hanimin tavsiyesi ile bu sefer kendim için Aygül hanimla devam ediyorum. En etkilendiğim yönleri sorunlara ciddi ve derin yaklaşımı .irdelemesi .verdiği ipuçlarıyla doğrunun kendimizdé olduğunu salık vermesidir. Seanslar da 45 dakikanın nasıl geçtiğini anlamazsiniz . Pek konuşmayan ben nasıl oluyorda içimi bu kadar acabiliyorum. Duygular dile gelip yaşamın içinde bizimle bir yol buluyor. Teşekkürler Aygül hanim
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Nurgül SALMAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-06-2018
 TavsiyeNo: 104182
Aygül hanım’la doktora eğitimimiz sırasında tanışmıştık, birlikte bir çok ders ve süpervizyon alma şansımız da oldu. Aygül hanım’ın bilgi birikimi, yetkinliği, yeterliliği, bitmek bilmeyen bir öğrenme isteği, sürekli kendini geliştiren, yenileyen tavrı ve bunlar için sarfettiği çaba dikkat çekiciydi. Hastalarına karşı tavrı, tutumu ve etik ilkelere bağlı yaklaşımıyla özellikle aile ve çift terapisi almak isteyen bir çok kişiye rahatlıkla tavsiye edebilirim..
     1 Beğeni    

 Işıl YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.81.ZB

29-05-2018
 TavsiyeNo: 103997
Aygül Hanım ile Kim Psikoloji bünyesinde tanıştım. Kendisinin yanında staj yapma fırsatım oldu. Sıcakkanlılığı ve güleryüzlülüğü ile kendimi hiç yabancı hissettirmemesi doğru yerde olduğumu hissetmeme vesile oldu. Bilgiyi sakınmadan paylaşan biri. Mesleki anlamda stajyerini doğru yönlendiren, onun yanında olan, bilgi açlığını doyuran mesleğinde oldukça başarılı bir psikolog.Süreç sonrasında da iletişimini kesmeyen, takip eden, yardım istenildiğinde hiç şüphesiz yardımcı olan, temiz kalbi ile çalışan biri. Danışanlarının doğru adreste ve oldukça şanslı olduğunu düşünmekteyim.
     1 Beğeni    

 Duygu Bakır (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.13.224.F

25-04-2018
 TavsiyeNo: 103478
Alanda çalışan bir psikolog olarak Aygül Hanimi geçmiş senelerde 1 sene boyunca stajyeri olarak bulunduğum Kim Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nden taniyorum. Kendisinin her daim disiplinli, özverili ve titiz çalışan, kendisini yenileyen bir uzman oldugunu soyleyebilirim. Gerek stajyerlerine karşı yardimsever ve empati ile yaklaşıyor olmasi gerekse aldığı eğitimler ve donanimlari sayesinde alanda yetkin ve öngörü sahibi olmasi yönleriyle kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Sorunlara yaklaşım tarzi, bilgisi, iletişime açık ve önyargısız bir psikolog olmasi yonleriyle de örnek aldigimiz güvenilir bir uzman.
     Beğenin    

 Duygu B. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 161.76.61.JY

25-04-2018
 TavsiyeNo: 103470
Aygül Hanım'ı klinik psikoloji doktora programından tanıyorum. Kendisi hem klinik hem de akademik anlamda kendisini her zaman geliştirmeye ve yenilemeye açık bir kişidir. Sıklıkla dünya çapında son yapılan araştırmaları yakından takip etmekte olup, klinik deneyimlerinde bu araştırmaların önermiş olduğu doğrultuda ilerlemektedir. Böylelikle danışanlarına her zaman güncel ve dünya çapında geçerli olan bilimsel temelli terapi hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra kendisi sağduyulu bir yapıya ve analitik düşünebilme becerisine sahiptir. Bu iki özelliği ile beraber klinik deneyimlerinde diğer terapistlere kıyasla danışanlarına çok daha farklı bir bakış açısı ile yaklaşmakta ve hizmet sunmaktadır.
     Beğenin    

 Hilal Zengin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.218.FF

18-04-2018
 TavsiyeNo: 103373
Aygül Hanımı 4 yıldır tanıyorum, kendisinin alandaki ilk stajeri olduğumu söyleyebilirim. Onu gözlemlediğim bu zaman dilimi içerisinde şunu söyleyebilirim ki her zaman ne istediğini bilen ve hedefine ulaşmak için elinden gelenin en iyisini yapan biri olmuştur. Gerek bildiğini aktarmadaki paylaşımcılığı gerekse işini titizlikle yapması benim kendisine sempati duymama sebep olmuştur. Etrafında olan bizler için alandaki tecrübe ve birikimlerinin yanı sıra kişisel özellikleriylede yol gösterici nitelikteliktedir. Bu yüzden Aygül Hanımı samimiyetle tavsiye ederim. İhtiyacınız olduğunda gönül rahatlığıyla kendisinden destek alabilirsiniz.
     Beğenin    

 Selda Çallı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.190.208.ZZD

26-03-2018
 TavsiyeNo: 102887
Aygül Hanım ile 9 ay boyunca aynı yerde bulunmanın ve kendisinin stajyerliğini yapmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Kendisi yan yana olduğumuz tüm süreç boyunca, özverili oluşu ve çalışkanlığı ile iş disiplinin ne demek olduğunu görmemi sağlamıştır. Kim olduğunu ve ne yapmak istediğini bilen, kararlı ve gelişime açık birisi olarak hem kendisine hem de çevresine daima yararlı olmuş, eminim ki olmaya devam edecektir. Mesleki donanımını ve ahlakını örnek aldığım Aygül Hanım bana çok şey öğretmiştir. Bilgisini pratiğe dönüştürme konusunda son derece başarılı olan, dinleyen ve en önemlisi anlayan bir uzman olarak Aygül Hanıma hayatıma olan her dokunuşu için şükran duyuyor, meslek hayatında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 Yelda Yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.167.241.YYZ

25-03-2018
 TavsiyeNo: 102854
İfti Çift ve Aile Terapisi eğitiminde Aygül Hanımla tanıştım. Derslere olan ilgisi, disiplini, verileni olduğu gibi kabul etmeyip sorgulaması, detayları es geçmemesi, akademik çalışmalarını sürdürmesi, grup içerisinde hep güler yüzlü olması kendisiyle ilgili pozitif bir bakış açısı geliştirmeme sebep olmuştur. Hem alan uygulamalarına devam eden hem akademik çalışmaları bırakmayan ender terapistlerden biridir. Dolayısıyla danışanların güvenle başvuracakları biri olduğunu düşünüyorum.
     1 Beğeni    

Tuğba KURT Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Tuğba KURT
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-03-2018
 TavsiyeNo: 102762
Psikolog Aygül Kakırman ile aile ve çift terapasi eğitimi sırasında tanıştık. Eğitime olan ilgisi ve takibi, kararlı ve sakin duruşu dikkatimi çekti. Onun etik duruşu , dostluğu ve insani yaklaşımı, samimiyeti beni etkilemiştir.Kendisi işini seven, planlı ve sistemli çalışan, samimi, güleryüzlü, kararlı ve azimli bir meslektaşımdır. Eğitimleri ve alandaki gelişmeleri takip eden, okuyan, sorgulayan kendini sürekli geliştiren bir psikologdur. Kendisine güvenebilir ve ihtiyacınız olduğunda gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.
     Beğenin    

 E.A (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.132.YCL

20-03-2018
 TavsiyeNo: 102755
Aygül simdiye kadar tanidigim en samimi, isini bilen, durust, isini seven, en dogru sekilde insanlara yardim etmeye calisan, ilgili, kendisini gelistirmeyi, ogrenmeyi seven, arastiran, karsisindaki insana saygi duyan bir psikologdur. Kendisini doktora egitimi surecinde daha yakindan tanima firsati buldugum icin sansli hissediyorum. En yakinlarima dahi rahatlikla onerebilecegim bir uzmandir. Bu meslegi yaparken guven yaratmak onemlidir. Aygul bunu kolaylikla saglayabilen birisi. Yasinin genc olmasi yaniltmasin kendisi aile ve cift terapisti olarak gayet yetkindir. Kendisini onemle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Ahmet Arinc Sönmez (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 159.65.174.YL

20-03-2018
 TavsiyeNo: 102751
Meslektaşım olarak birçok açıdan modellediğim bir terapisttir. Beraber çalışma, aynı eğitim ortamında bulunma fırsatımız olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Mesleki yeterliliği ve donanımı, bu "işe" olan tutkusu haricinde en güçlü tarafının insan ilişkisi/iletişimi olduğunu düşünüyorum. Karşısındayken; sizi gerçekten aktif dinlediğini, önemsediğini, size saygı duyduğunu hissedersiniz. Bana ilham kaynağı olduğu çok nokta oldu, size de olması dileğiyle..
     Beğenin    

 Reyhan Nuray Duman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.18.CB

28-12-2017
 TavsiyeNo: 101151
Aygül Hanım ile Klinik Psikoloji Doktora Programında tanıştık. Kendisi mesleği ile ilgili sürekli kendini geliştirmeye çalışan, mesleğini seven , öğrenmeyi hayatının odak noktasına koyan bir meslektaşım. Çift ve aile terapisi üzerine aldığı eğitimlerle ve kendi çalışmaları ile bize aktardığı bilgileri her zaman büyük bir merakla dinledim ve kendisinden çok şey öğrendim. İyi bir psikolog olamanın yanında iyi bir anlatıcı ve eğitmen olan Aygül Hanım'ı psikoterapist arayışında olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Titiz çalışma tarzı, derin bilgisi ve pozitif enerjisi ile yolu kesişen kişilere deniz feneri olacağını düşünüyorum. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Halil GÜNGÖR Fotoğraf  Uzm.Psk.Halil GÜNGÖR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-09-2017
 TavsiyeNo: 98988
Aygül'le Klinik Psikoloji Doktora Programından ve Uluslar Arası Aile ve Çift Terapisi eğitiminden tanışıyorum. Kendisi, gerek mesleki etiğe uygun tavır ve yaklaşımlarıyla, gerekse durum ve olaylara getirdiği yorum ve yaklaşımlarıyla meslektaşları arasında taktir edilen birisidir. Mesleğini ve insana hizmeti seven, danışmanlık işine gönlünü koymuş biridir. Sürekli kendini geliştiren, araştıran, okuyan ve yeniklikçi yaklaşımı onu mesleğinde başarılı kılan birkaç özelliğinden biridir. Psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyan herkese Aygül'ü gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Ayşenur Elmalı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.44.70.Z

26-08-2017
 TavsiyeNo: 98813
Aygül Hanım ile birlikte 1 yıl beraber çalışma fırsatı buldum. Mesleğini oldukça seven, işini titizlikle yürüten, etik değerlere bağlı, mükemmelliyetçi bir psikologdur. Gerek çalışma arkadaşları gerek danışanları ile kurduğu profosyonel, samimi ve pozitif ilişki Aygül Hanım'ı alanda başarılı kılmaktadır. Kariyerini, gelişimini, bilgiyi önemseyen, kendisini sürekli yenileyen, geliştiren, sürekli okuyan, araştıran, eğitimlerini sürdüren, azimli ve çalışkan yapısıyla öne çıkmaktadır. Kendisine terapi için yönlendirdiğim ilişki problemi yaşayan bir arkadaşımdan; Aygül Hanım'dan çok memnun kaldığına, etkili dokunuşlarda bulunarak güzel bakış açıları sunduğuna, oldukça empatik ve sağlıklı bir iletişim kurduğuna dair aldığım geri bildirimlere de dayanarak özellikle aile ve çift terapisi alanında destek almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Çağdan Büyük (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.58.26.JL

18-08-2017
 TavsiyeNo: 98646
Kendisinden kurum olarak hizmet aldık. Tüm öğrencilerimizle ve aileleriyle birebir ilglendi ve öğrencilerimizin davranışlarındaki olumlu gelişmeleri gözlemledik. Birebir velilerle yaptığı görüşmelerin sonuçları da çok olumlu oldu. Son derece başarılı bir terapist. Ayrıca etrafına yaydığı pozitif enerji zaten son derece güven telkin ediyor. Kendisi guleryuzlu, mutevazi, kolay iletisim kurabileceginiz bir yapida. Bu nedenle de kolayca her konuda tartisabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Betül Çakıcı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.109.22.JY

05-07-2017
 TavsiyeNo: 97747
İş arkadaşım, Aygül Kakırman ; Beraber çalıştığımız süre zarfınca; çalışma arkadaşları arasındaki olumlu iletişimi, mesleki bilgi ve perspektifiyle bizlerin her zaman takdir ve desteğini kazanmıştır. Azimli, ne istediğini bilen ve çalışkan yapısıyla, sahip olduğu ünvanı hakkıyla taşımaktadır. Danışanlarına karşı hassas yaklaşımı ve mesleğine olan sevgisi, onun başarılı bir psikolog olmasındaki en önemli nedenlerdendir. Kendisine bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    

Handan ERDOĞAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Handan ERDOĞAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-06-2017
 TavsiyeNo: 97391
Aygül benim çift terapisi eğitiminden 4 yıldır tanıdığım bir meslektaşım. Mesleki bilgi ve becerilerine güvendiğim, kendisini geliştirmekte olan ve şuanda doktora eğitimine devam etmekte olan bir arkadaşım. Çalışmalarında etik değerleri önemsemesi, pragmatik ve çözüm odaklı olması dikkatimi çeken bir özelliğidir. Danışanlarıyla kurduğu pozitif ilişki onu diğer terapistlerden ayıran bir özelliğidir. Bireysel ve çift terapisi desteği almak isteyen herkese Aygül'ü öneririm.
     Beğenin    

 Psk.Kaan YAVUZ
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-05-2017
 TavsiyeNo: 96838
Aygül Hanım ile aynı okuldan farklı yıllarda mezun olduk. Gerek almış olduğu lisans eğitimi, gerekse almış olduğu yüksek lisans ve doktora eğitimleriyle psikolojinin en önemli alt alanlarından olan Endüstri ve Klinik Psikoloji'yi başarılı bir şekilde birleştirmiş ender meslektaşlarımdan biridir. Özellikle Aile ve Çift Terapisi almak isteyen danışanlara kesinlikle Aygül Hanım'la tanışmalarını öneririm. Akademik ve mesleki deneyiminin birleşiminden umarım birçok danışan faydalanma fırsatı bulabilir.
     1 Beğeni    

 O.M.A (Danışan)
 IP: 176.41.92.LY

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93915
1 yıldır Aygül hanımdan aile terapisti olarak destek almaktayım.Çözüm odaklı,her an danışanına yardım etmeye hazır,bireysel sınırlara saygılı ve özen gösteren etik kurallar çerçevesinde danışanını ele alan,süreç içerisinde iniş çıkışlarda dahi danışınanı bırakmayan,ufak etkili dokunuşlarla danışanlarında farkındalık yaratan bir psikolog.Aygül hanıma hayatıma kattıklarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Destek almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 A.S.U (Danışan)
 IP: 78.172.205.YJW

20-11-2016
 TavsiyeNo: 92146
Ben 5 aydır Aygül hanımdan profesyonel destek almaktayım.İlk olarak internette yaptığımız araştırmalar sonucunda bulduk Aygül hanımı.Benim problemim hayatın anlamı üzerine daha çok hayata karşı bir takım korkularım endişelerim var ve kendime yabancılaşmış ve bazen de kendimi değersiz hissediyorum bu sebepten dolayı terapi alıyorum. Aygül hanım empatik ,sevecen ve güleryüzlü bir insan. Ben problemimi anlatırken beni dikkatli bir şekilde dinliyor. Ve bazı psikologların yaptığı gibi sadece dinlemiyor aynı zamanda bana geri bildirimde bulunuyor. Problemin çözümünde beni yargılayıcı,küçük düşürücü ve zorlayıcı bir dil kullanmıyor. Gerçeğe dair farkındalığımın artmasını sağlayıp,hayata ve problemime dair çok güzel bakış açıları sunuyor. Hatta aslında kendi kendimi idare edebileceğim bir noktaya gelmeme yardımcı oluyor ve bunu süreç içinde olmasını bekliyor bu da durumluk bir çözüm değil de hayatımın geri kalanında da bu bakış açısıyla yaşayabileceğim hayat boyu bir yardım demek. Bazı diğer psikologların yaptığı gibi de ödev vererek ilerlemiyor ben bu durumdan hoşnutum bu şekilde düzelmenin daha doğal yolla olduğuna inanıyorum.
     2 Beğeni    

 Zeynep TEMİZER ATALAR
İstanbul - Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-11-2016
 TavsiyeNo: 91724
Aygül hanımla yaklaşık 2-3 sene kadar birlikte çalışma şansına sahip oldum. Kendisinin özellikle iş disiplinini, mesleğinin etik değerlerine saygısını ve çalışkanlığını her zaman takdir etmişimdir. Kendini mesleki anlamda geliştirmek için her zaman gayret içinde olmuştur. Gerek kendisiyle birlikte bir projede yer alacak kişilerin gerekse danışan olarak kendisinden hizmet alacak kişilerin, Aygül hanımın profesyonel duruşu, çalışkanlığı ve iş disiplininden oldukça memnun kalacağına inaniyorum.
     Beğenin    

Büşra BÖREKÇİ Fotoğraf  Uzm.Psk.Büşra BÖREKÇİ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-10-2016
 TavsiyeNo: 91556
Aygül ile yıllar önce halen çalışmakta olduğumuz danışmanlık merkezimiz aracılığıyla tanıştık. Her zaman araştıran, her konuda kendini geliştirmeye açık, etik kurallara dikkatli, özverili bir insan olmuştur. Kaliteli uzmanlardan aldığı eğitimler ile ilerleyen Aygül hanımın gelecekte mesleki alanda söz getiren bir uzman olacağından eminim. Özellikle aile ve çift terapisi alanında ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum
     Beğenin    

Ömer AKGÜL Fotoğraf  Yrd.Doç.Dr. Psk.Dnş.Ömer AKGÜL
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-10-2016
 TavsiyeNo: 91546
Aygül yıldızı öğrencilik yıllarında parlayan bir meslektaşımdır. Stajla başlayan serüvenimiz bir takım arkadaşlığına da dönüşmüştür. İstikrarlı mükemmelliyetçiliği en güçlü yönü, bazen de zorluğu bu aşırı titizliği. Kendi kariyer ve gelişimini önemser ve önceler. Bağımsız iş yapabilme kapasitesi yüksektir. Aile ve çift terapisti olmak hususunda özverili çalışkan ve çok isteklidir. Kendini bu konuda geliştirmek için eğiitmler almaya özen gösterir. Gelecekte başarılı bir meslektaşım olacağına inancım sonsuzdur.
     Beğenin    

Mehmet Ali ERKUŞ Fotoğraf  Psk.Mehmet Ali ERKUŞ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-10-2016
 TavsiyeNo: 91519
Uzm. Psk. Aygül Hanım'ı iki yıldır tanırım, bilgi ve becerilerinin farkında olan bir uzmandır kendisi. Danışanlarıyla kurduğu iletişim ve her şeyden önce yardım etme duygusu onun farkını oluşturup başarılı kılıyor. Psikoloğa ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca kendisini sürekli geliştiren, bilgiye, eğitime çok önem veren kişiliğe sahiptir. Asla bildikleriyle yetinmeyen, araştırmalar yapan, eğitimlerini arttıran, psikoloji camiasında gelecek vaad eden bir psikologtur. Genç yaşta akademik olarak da hızlı ilerleyişi bunun bir göstergesidir zaten.
     Beğenin    

 Psikolog Hande Yilmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.171.224.YZ

28-10-2016
 TavsiyeNo: 91505
Aygul Hanimla yillardir ayni kurumda calismaktayiz. Bransinda son derece basarili olup, isini titizlikle yapan uzman bir arkadasimdir. Sürekli kendini yenileyen, samimi bi yapiya sahip olup, Aile cift ve ergen terapisi alaninda önerebilcegim ve faydalanabilceginiz isimlerdendir. Ergenlerde özgüven calismalari, ailelerde ciftler arasi iletisim konularinda sıkınti yasayan arkadaslarimi yonlendirip cok memnun kaldiklarini belirtebilirim. Seans ucretleri anlaminda oldukca yardimci olmasi devamliligi beraberinde getiriyor ve daha verimli sonuclar alinabiliyor.
     1 Beğeni    

Enise AKGÜL Fotoğraf  Psk.Enise AKGÜL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-10-2016
 TavsiyeNo: 91327
Aygül Hanım ı öğrencilik yıllarından itibaren tanımaktayım. Yıllardır birlikte çalışmaktayız. Endüstri psikolojisi ve Aile terapisi alanlarında aldığı eğitimlerle emin adımlarla ilerlerken, pratik alanda da titiz bir terapist olarak çalışmaktadır. Merak eden, çok yönlü sorgulayan, iyi iletişim kuran ve liderlik eden özellikleriyle öne çıkmaktadır. Çok yönlü bir eğitim ağında kendini geliştirmekte ve mükemmeliyetçi yapısıyla azmine hayran bırakmaktadır. Başarılı bir terapist olarak gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Aygül KAKIRMAN'ın Kitap ve Yayınları Aygül KAKIRMAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
• Cömert, I., Akgül, Ö., Kakırman, A., & Erkuş, M. (2016), “Riskli Davranışları Önlemede Destek Programı Eğitimci Kitabı”, Umut Kütüphanesi Projesi, İstanbul.

• Kakırman, A., & Birsel, M. (2015), "A Study Applied In Banking Sector About The Relationship Between Perfectionism And Burnout", Siyaset, Ekonomi ve Yönetim Araştırmaları Dergisi, 2015, Yıl:3, Cilt:3, Sayı:3.

• Bindal, G., Kakırman, A. & Yüksel, G. (2012), “Duygusal Zeka ve Evlilik Doyumu Arasındaki İlişki", 17.Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi, İstanbul.

Aygül KAKIRMAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
RUH SAĞLIĞI DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kim Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Üsküdar
İstanbul

Adres 2:
İstanbul Psikoterapi Merkezi
Bağdat Cad. Hamiyet Yüceses Sok. Köşk Apt. No:24 D:11 Şaşkınbakkal
İstanbul
(0532 739 36 49)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 428 75 46

Telefon 2 :
0(533) 246 61 34
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Aygül KAKIRMAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Aygül KAKIRMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aygül KAKIRMAN Mesleki Videolar Videoları
-12:30
Top