2007'den Bugüne 77,790 Tavsiye, 25,208 Uzman ve 17,430 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğba AK
Psikolojik Danışman - İstanbul
Bireysel Terapi, Çift ve Aile Terapisti, EMDR Terapisti, Vajinismus Terapisi

Tuğba AK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Tuğba AK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Dnş.Tuğba AK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğba AK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTuğba AK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuğba AK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ayşe ERENLERPsk.Dnş.Ayşe ERENLER
Sevgili Ayşe ile yollarımız beraber eğitim aldığımız psikoterapi enstitüsünde kesişti ve yaklaşık 3 yıla yakın bir süredir onu tanıma şansını yakalad...
Semra TANASPsk.Dnş.Semra TANAS
Semra hanım ile bütüncül psikoterapi eğitimden tanıştık. Eğitim esnasında olaylara bakış açısı, yaptığı yorumlar ilgimi çekip tanışmak istedim. Sohbet...
Nur ÖZTÜRKUzm.Psk.Nur ÖZTÜRK
Nur hanımı birlikte almış olduğumuz bütüncül psikoterapi eğitimden tanımaktayım. Kendisi gayet sıcakkanlı, iletişime açık, ilgili ve güleryüzlüdür. Me...
Halil İbrahim DURANPsk.Dnş.Halil İbrahim DURAN
halil ibrahim ile istanbul güngören ilçesinde rehber öğretmen olarak görev yaptığım okulda tanıştım. kendileri o zaman güngören rehberlik araştırma me...

Tuğba AK Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Tuğba AK'ın Özgeçmişi
1984 Sinop/Boyabat doğumluyum. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitirdim.Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı Üsküdar Üniversitesinde yapmaktayım. Şuan çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile alanlarında terapi hizmeti vermekteyim. Alanıma dair sürekli kendimi yenilemekte ve yeni eğitimlere katılmaktayım.

DEVAM EDEN EĞİTİMLER
•Bütüncül Psikoterapi Eğitimi- Süpervizyon(PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ-TAHİR ÖZAKKAŞ)

TAMAMLANAN EĞİTİMLER
•Bütüncül Psikoterapi Eğitimi- Formülasyon (288 Saat)(PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ-TAHİR ÖZAKKAŞ)
•Bütüncül Psikoterapi Eğitimi- Teori (288 Saat) (PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ-TAHİR ÖZAKKAŞ)


Uygulanabilen Zeka, Dikkat, Gelişim Testleri:
•CAS (Cognitive Assessment System) (İstanbul Üniversitesi)

Tuğba AK Tavsiye Yazıları Tuğba AK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Nilüfer ÖNDER SANATÇI Fotoğraf  Psk.Nilüfer ÖNDER SANATÇI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-01-2018
 TavsiyeNo: 101757
Tuğba Hanım ile birlikte aldığımız bir eğitim sırasında tanıştım. Kendisinin insancıl yaklaşımı, analiz yeteneği ve empatik duruşu mesleği için çok önemli beceriler ve bunlar Tuğba Hanım'da mevcut. Olayları çok yönlü değerlendirebilmesi de artı özelliklerinden. Mesleğine olan sevgisi ve sürekli kendini geliştiriyor olması da mesleki anlamda ona güven veren bir yapı ortaya çıkartıyor. Tuğba Hanım'ı ihtiyaç duyan kişilere içtenlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Begüm UÇMAN Fotoğraf  Psk.Dnş.Begüm UÇMAN
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-01-2018
 TavsiyeNo: 101732
Merhabalar... Tuğba hanım ile psikoterapi enstitüsünde almış olduğumuz bütüncül psikoterapi eğitimi vasıtasıyla tanıştık. Meslektaşım aldığı eğitimler ve almakta olduğu eğitimler ile kendini geliştiren biridir. Psikoloji biliminin durağan olmadığını bilir ve kendini geliştirmeye önem verir, birçok terapi yaklaşımını seanslarında uygular. Güler yüzlü, samimi, içten yapısı sayesinde güven veren meslektaşımı profesyonel olarak uyguladığı farklı terapi yaklaşımları ile güvenle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Nur ÖZTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.Nur ÖZTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-11-2017
 TavsiyeNo: 100415
Sevgili Tuğba ile tanışmamız Bütüncül Psikoterapi Enstitüsü ile gerçekleşti. Beraber aldığımız eğitimde kendisini yakından tanıma fırsatı bulduğum için mutluyum. Tuğba Hanım, insan ilişkilerinde samimi, sıcak ve güler yüzlü olup bilgilerini paylaşmayı seven bir psikologdur. Aldığı çeşitli eğitimler ile danışanlarına yararlı olabilecek bir vizyona sahiptir. Sizi dinleyen, anlayan ve güler yüzü ile samimi olduğunu hissettirebilen bir psikolog olucağından eminim.
     Beğenin    

Azize Gül OZAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Azize Gül OZAN
Tekirdağ - Uzman Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-10-2017
 TavsiyeNo: 99960
Meslektaşım Tuğba hanım ile ile Psikoterapi Enstitüsünde Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Kendisi, işini ciddiye alan, güler yüzlü, empati yeteneği güçlü, samimi bir kişidir. Bu özelliği seanslarında da her danışana ayrı bir titizlikle yaklaşmasını ve her terapi sürecini büyük bir titizlikle yürütmesini sağladığını düşünüyorum. Alaninda daha verimli olmak adına birçok eğitime katılmaya devam etmektedir. Özellikle çocuk ve ergenlerle ilgili konularda olmak üzere alanında oldukça deneyimli, empati yeteneği yüksek, danışanlarina davranışsal, bilişsel ve dinamik teknikleri uygulamasında oldukça başarılı bir arkadaşımı tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Semra TANAS Fotoğraf  Psk.Dnş.Semra TANAS
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-10-2017
 TavsiyeNo: 99933
Merhaba..Tuğba Hanım'ı berber aldığımız Bütüncül Psikoterapi Eğitiminden tanımaktayım. Kendisi alanına dair bir çok eğitim alarak kendini geliştirmiş ve hala geliştirmeye devam etmektedir. bu da mesleğinin yeniliklerini takip etmekte olduğunu ve yeni deneyimlere açık olduğunu göstermektedir. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı ile tüm danışanlarına en profesyonel yaklaşımı uygulayacağını düşünüyorum.kendisi ile yaptığımız paylaşımlarda deneyimini ortaya koyabildiği aşikar olduğu için kendisini özellikle yetişkin psikolojisinde ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla öneririm.
     Beğenin    

 Aysun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.171.ZJY

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99899
Tuba hocamla 1,5 yıl önce Psikoterapi Enstitüsünde tanıştık.Pozitif enerjisi,güler yüzü,samimi ve sıcakkanlı duruşu ilk fark ettiğim özellikleridir.Tuba alanında uzmanlaşmış,duruşu ve yetkinliğiyle birçok meslektaşına örnek olmaktadır.Kendisi aynı zamanda klinik psikoloji yükseklisanstan da arkadaşımdır oradan da gözlemlediğim öğrenmeye açık bilimsel bakış açısıyla olayları farklı ele almasıdır.Tuba hocam Çocuk,Ergen ve Erişkinlerle çalışmakta,travma konusunda uzmanlaşmıştır.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 gizem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.96.YYZ

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99895
Değerli meslektaşım ve arkadaşım Tuğba ile Bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Kendisini sürekli gelişime adamış, girişimci ve Olaylara farklı bakış açıları olduğunu her fırsatta göstermiştir. Çevresindekilere güven veren ve mesleki gelişim adına bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile farklı bir duruşu vardır. Alanda aldığı birçok eğitimlerle çevresine değer kattığını gözlemliyorum. Terapilerde Bütüncül Psikoterapi yaklaşımını etkili bir biçimde kullanarak danışanlarına kaliteli psikoterapötik yardım sağlamaktadır. Psikoterapi yeteneğinden dolayı onun danışanlarının şanslı olduğunu kanaatindeyim. Hayatın içerisinde kendimize yaptığımız yolculukta farkındalık geliştirmek adına kaliteli bir psikoterapist arıyorsanız değerli meslektaşıma danışmanızı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Mehmet baysoy (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.127.JZ

26-10-2017
 TavsiyeNo: 99878
Gerek yetiştirilme tarzımızdan gerekse geçmişte yaşadığımız olaylardan dolayı kendimize karşı olumsuz duygular geliştirebiliyoruz. Bazen kendimizi yetersiz ve değersiz görüp kendimize olan güvenimizi tamamen kaybedebiliyorz. Bazense kendimizi aşırı bir şekilde suçlarken ve eleştirirken buluyoruz. Bazı düşünce ve davranışlarımız çevremizdeki insanlarla sağlıklı ve güvene dayalı bir ilişki kurmamızı engelleyebiliyor. Tam olarak nedenini anlamadığımız korku ve kaygılarımız kararlarımızı etkileyip hayatı keyif alarak yaşamamızı engelleyebiliyor. Böyle zamanlarda doğru kararlar alabilmek, hayatı daha doyum verici bir şekilde yaşayabilmek ve kendimizi daha iyi tanımak amacıyla güvenebileceğimiz birine ihtiyaç duyarız. Değerli meslektaşım ve arkadaşım Tuğba Hanım'ın hem mesleki bilgi ve donanımı hem samimi, içten ve güven veren yaklaşımıyla sizlere iyi bir yol arkadaşı olacağını düşünüyorum. Onun için kendisini gönül rahatlığla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Tuğba AK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Kitap okumak, film izlemek

Sevdiği Yazarlar : Amin Maalouf, elif şafak, iskender pala, Sabahattin Ali

Sevdiği Filmler : Siyah kuğu, esaretin bedeli, dövüş kulübü» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Enstitüsü
Bakırköy Psikoloji Enstitüsü pelinli Sokak, Melisa Apt B Blok Kartaltepe No:26 D:6
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(506) 310 22 47

Telefon 2 :
(542) 451 88 80
(İş Telefonum)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Sinop/Boyabat
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2007
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Tuğba AK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuğba AK Mesleki Videolar Videoları
-10:24
Top