2007'den Bugüne 92,421 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,992 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ezgi TANIL
Uzman Psikolog - İstanbul

Ezgi TANIL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ezgi TANIL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ezgi TANIL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi TANIL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Duygu YÜKSELUzm.Psk.Duygu YÜKSEL
Uzman Psikolog Duygu Yüksel ile bir psikolog arkadaşım aracılığıyla tanıştık. Daha sonra birlikte çalışma fırsatımız oldu. Duygu Hanım kendisini eğiti...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba. İletişim, bilgi ve randevu için telefon yoluyla bana ulaşabilir veya psikologezgitanil@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Teşekkürler.
 
Ezgi TANIL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Uzm. Dr. Hanife Yılmaz Çengel Muayenehanesi
Büyükşehir, Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 Ekinoks Residence E1 Blok K:8 D:114, Beylikdüzü/İstanbul
Uzm.Psk.Ezgi TANIL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce - İleri Düzey
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji (2016 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi, Psikososyal Onkoloji ve Eğitim Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ezgi TANIL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Duygu durum problemleri, depresyon, öfke kontrolü, kaygı sorunları, takıntılar, travma, panik atak, fobiler, sosyal anksiyete, özgüven eksikliği ve iletişim problemleri

- EMDR Terapisi ve Travma
Travma sonrası stres bozukluğu, ertelenmiş yas, kayıp, depresyon, anksiyete, fobiler, geçmiş olumsuz yaşam deneyimleri

- Çocuk ve Aile Danışmanlığı
Aile içi problemler, davranış ve uyum sorunları, dikkat eksikliği, okul fobisi, kaygı, çocukluk çağı depresyonu, karşıt gelme bozukluğu, öğrenme güçlüğü

Ezgi TANIL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ezgi TANIL'ın Özgeçmişi
2016 yılında Psikoloji lisans bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldu. Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi lisans eğitimi sırasında, İrlanda Dublin Kolej Üniversitesi’ne burslu olarak kabul edildi. Eğitiminin bir bölümünü İrlanda ve Yunanistan’da tamamladı. Dr. Aisling Mulligan ile yaptığı araştırma, İngiltere Leeds Üniversitesi’nde sunuldu. Yurt dışı eğitim sürecini tamamladıktan sonra Türkiye’de pek çok farklı kurumda gönüllü staj yaptı.

İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yetişkin psikiyatri biriminde vizitlere katıldı. “Oyun Benim İlacım” projesi kapsamında Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çocuklarla çalıştı. Boğaziçi Üniversitesi öğrenme laboratuvarında asistan olarak çalıştı.
...[Devamı...]

Ezgi TANIL'ın Makaleleri Ezgi TANIL'ın Makale ve Yazıları
31 Makale
1 Yazı/Döküman

Ezgi TANIL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
R.A
26.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104868
Psikolog Ezgi Tanıl ile liseden beri arkadaşız, kendisi o zamandan beri Psikoloji okuma hedefini belirlemisti. Bu işi bir meslekten öte, heyecan duyarak yapmaktadır. O sebeple her zaman kendini geliştirmek için büyük çaba sarf etmiştir, her ne kadar zor ve yoğun bir temposu olmuş olsa bile. Çok kaliteli kurumlarda ve saygın üniversitelerde eğitimler almış olduğu için, akademik anlamda etik ilkelere bağlı ve bilimsel bir perspektifde çalışmaktadır. Ayrıca, naif kişiliği iletişim becerisi , sabirli, düşünceli ve toleranslı yapısı, onun bu meslek için ne kadar uygun olduğunu da gösteriyor. Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışmanızı önererek bütün samimiyetimle referans olabilirim.
     1 Beğeni    
Gamze Uzunorman
26.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104865
Merhaba, Ezgi hanım, bir dönem birlikte çalışma fırsatı bulduğum değerli bir meslektaşımdır. Çalışma disiplini ve aldığı eğitimlerle akademik anlamda kendisini geliştirmeye devam ediyor olmasının yanı sıra; güçlü analiz, samimi iletişim ve empati yeteneği ile de alanında başarılı bulduğum bir terapisttir. Bu sebeple, hem meslektaşlarına hem de danışanlarına mesleki anlamda güven verdiğini düşünmekteyim. Kariyer hayatında ilerleyen dönemler için de başarılarının devamını dilerim. Sevgilerimle
     1 Beğeni    
Elif Uysal
25.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104858
Ezgi Tanıl ile lisans eğitimini birlikte aldık. Kendisiyle psikoloji lisansını keyifle, eğlenerek, öğrenerek ve sürekli bir keşif sürecinin içinde olarak geçirdim. Vizeler finaller zorlu geçen stajlar ve geliştirdiğimiz çalışma taktikleri :) halen aklımda. Bu taktiklerden hareketle kendisi çalışmayı çok seven, öğrenme süreçlerini kalıcı hale getirmek için bu süreci ustalıkla eğlenceye dönüştürebilen birisidir. En korkulu derslerimde beni yatıştırıp vermiş olduğu olumlu telkinleri bakış açımı değiştirmiş ve, kendimde cesaret bulabilmem konusunda beni hep yüreklendirmiştir. Yardımsever, arkadaş canlısı, şefkatli ve güven veren birisidir. Mesleki anlamda benimsemiş olduğu etik kurallara ( ‘zarar verme’)sıkı sıkıya bağlı olup, mesleğini güzel bir şekilde icra etmektedir. Meslektaşı olarak gidecek olduğum eğitimleri her zaman danıştığım, sözüne güvenip, fikrini çokça önemsediğim kadim dostumdur. Lisans hayatı boyunca gerek İstanbulda gerekse yurt dışına giderek(erasmus/staj) almış olduğu psikoloji eğitimini süslemeyi onu renklendirip geliştirmeyi kendisine görev bilmiştir. Bu gayeleri de kendisine gerekli uzmanlık ve deneyimi katmıştır. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Yapmış olduğu işi layığıyle yerine getirmektedir. Kucak dolusu sevgiler.
     1 Beğeni    
Zeynep Ceylan
30.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 104038
Psikolog Ezgi Tanıl ile 6 ay süreyle staj yaptığım bir danışmanlık merkezinde tanıştım. Staj mülakatımdan başlayarak, kurumda bulunduğum süre boyunca benim mesleki gelişimime katkısı çok fazladır. Iyi bir psikolog olmanın yanı sıra iyi bir mentordur. Ezgi Tanıl alanda yeni olmasına karşın, lisans eğitimi esnasında ve mezuniyeti sonrasında kendine çok fazla yatırım yapmıştır. Hala daha da yapmaya devam etmektedir. Çocuklarla ve ergenlerle etkili bir iletişim kurabilen, sorumluluk bilinci yüksek, çalışkan, karşılaştığı durumlar karşısında sabırlı bir duruş sergileyen meslektaşımdır.
     1 Beğeni    
Tuğba Coşkun
13.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103732
Psk. Ezgi hanım ile psikolojik danışmanlık hizmeti veren bir kurumda beraber çalıştık. Güleryüzlü, çalışkan, işini en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yapan, daima kendini ve vizyonunu geliştirmek adına fırsatlar kollayan, genç yaşına rağmen sahip olduğu tecrübeyle danışanlarına en iyi şekilde yardımcı olan dünya tatlısı bir psikologtur. Çocuk-ergen danışanlarıyla kurduğu mükemmel ilişki ve ebeveynleri en doğru şekilde yönlendirmesi sayesinde terapilerinden en kısa zamanda başarılı sonuçlar almanız mümkün olacaktır. Büyük bir memnuniyetle birlikte çalıştığım Ezgi hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Duygu YÜKSEL Fotoğraf
Uzm.Psk.Duygu YÜKSEL
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103682
Ezgi Hanımla daha önce çalıştığımız kurumda tanıştık. Şimdi yeniden aynı ekipte olmak mutluluk verici. Kendisi oldukça pozitif, güler yüzlü biri. Etik durumlara titiz yaklaşan, eğitim ve kongrelerle kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden, yenilenmeye hassasiyet gösteren saygıdeğer meslektaşlarımdan biridir. Ayrıca, kendisi iletişimi, sakinliği ve dinamizmiyle terapistliğe dair becerilerini çok iyi harmanlamıştır. Bu mesajımı okuyanlara tavsiyem; onunla bir kere karşılaşın, sonrasını ona bırakın. Size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.
     3 Beğeni    
Mustafa
3.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103603
Merhaba, Ezgi Hanımla bir danışmanlık merkezinde tanışmıştık ve ona dair gözüme çarpan ilk şey işini layıkıyla, yüzde yüzünü vererek yapmasıydı. Çok çalışkan ve gelişime açık biri olmasından kaynaklı olacak ki bilgi birikimi gayet iyi seviyede ve bu birikimi samimi bir şekilde karşısındakine aktarmayı seviyor. Kendisinden çok şey öğrendim:) Bununla beraber çok iyi niyetli, sıcakkanlı ve güleryüzlü bir insandır kendisi. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim herkese:)
     5 Beğeni    
Gülden E
30.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103551
Ezgi Hanım ile lisans eğitimimizi beraber tamamladık. Bilgi birikimini hiç çekinmeden paylaşan, yardımsever ve çok nazik biridir. Mesleğini özveriyle yapan, çalışkan, danışanlarına önem veren, eğitimlere katılarak sürekli olarak kendisini geliştiren, pozitif ve son derece başarılı bir psikolog. Tecrübe ve bilgisinin yanı sıra güleryüzü, samimiyeti ve sabrı olmazsa olmazıdır. İstanbul ve çevresinde psikolog arayışında olan herkese Psikolog Ezgi Tanıl’ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Betül Ç.
30.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103548
Kendisi alanda tanıdığım en naif, sıcakkanlı insanlardan biri. Kendisinin yanında stajyer olarak çalıştım. İşini severek, sabırla, en güzel şekilde icra eden, genç yaşına rağmen tecrübesinden, birikiminden çok fazla faydalandığım biridir. Kendisine çok şey borçluyum. Çocuklarla iletişimi, insanlara yaklaşımı oldukça sıcak ve anlayışlıdır. Ezgi Hoca gibi biriyle çalıştığım için çok şanslıyım. Herkese tavsiye ederim, kendisi çok cana yakın, insanlarla iletişime açıktır. Metaforik hikaye anlatırken denk gelirseniz çocuk olasınız gelir. :)
     4 Beğeni    
Ayça
30.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103547
Ezgi hanımla 4 buçuk ay kadar staj yaptığım kurumda tanışıklığımız gerçekleşti. Stajım bittikten sonra dahi benimle psikoloji alanında paylaşımlarını devam ettirdi. Kendisi gayet güleryüzlü,sıcakkanlı paylaşıma ve paylaşmaya her daim açık bir insan. Ezgi hanım psikoloji alanında bildiklerini bana anlatmaktan çekinmedi,doğru bildiğim yanlışlarımı düzeltti ve beni birçok konuda aydınlattı;kendisine bu konuda çok müteşekkirim:) Çocuklara yaklaşımı ve danışan gizliliğine oldukça hassas oluşu beni çok etkilemiştir. İçinde bulunduğu Psikoloji alanında, işini layığıyla yaptığına inanıyorum. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Özlem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103132
Ezgi Hanımdan yaklaşık 1 aydan fazla 5 yaşındaki oğlumuz için yardım aldık.oglumda okulunda ve evde olmak uzere agrasif tavirlar vardi.kendisine ve cevresine zarar vermesi bizi endiselendirmisti.Anne ve baba olarak gormedigimiz yada nasil davranmamiz gerektigini bize gostermis oldu. yaklasimi ve aldığımız sonuç bizi çok memnun etti.tskler☺bu sureci oğlumun okulundaki öğretmeniylede iletişime geçerek fikirlerini aldı.kendinisini sadece bu sitede değil yakın çevremedir tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Neşe VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2018
TavsiyeNo: 102908
Merhaba 3 yaşındayken oğlumu oyun terapisine götürdüm 10 seans kadar sevgili ezgi tanıl a ve çok memnun kaldım.okula gitmek istemiyor kaygı yaşıyordu birkaç seansta bile problem kalmamıştı..oğlum hala unutmadı kendisini ezgi ablama gidelim der zaman zaman😊❤çocuklara yaklaşımıda ayrıca çok güzel ...başka problemler varsada kendisi bilgi veriyor, çocuğunuzla yaptığı herşeyi tek tek anlatıyor izah ediyor ben çok memnun kaldım kendisinden burdan da teşekkür ediyorum👏🙏
     11 Beğeni    

Ezgi TANIL'ın Kitap ve Yayinlari Ezgi TANIL'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Coşkunlu, A., Tanıl, E., Coffey, A., Büyüktaşkın, D., Mulligan, A.(2017). The Vasarhelyi method of child art psychotherapy: an adjunctive treatment in childhood depression. Psychoanalytic Psychoterapy. (32) 19-39.

Coşkunlu, A., Tanıl, E., Mulligan, A. (2016). Parent Perspectives of the Vasarhelyi Method of Child Art Psychotherapy in a Child and Adolescent Mental Health Service. Royal College of Psychiatrists Faculty of Medical Psychotherapy.

Çocuk Sanat Psikoterapisi’nin Vasarhelyi Metoduna Ebeveyn Yaklaşımları, İngiltere Leeds University, Bilimsel Poster

Ezgi TANIL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi TANIL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Duygu YÜKSEL
Uzm.Psk.Duygu YÜKSEL
Uzman Psikolog Duygu Yüksel ile bir psikolog arkadaşım aracılığıyla tanıştık. Daha sonra birlikte çalışma fırsatımız oldu. Duygu Hanım kendisini eğiti...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzm. Dr. Hanife Yılmaz Çengel Muayenehanesi
Büyükşehir, Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 Ekinoks Residence E1 Blok K:8 D:114, Beylikdüzü/İstanbul
Uzm.Psk.Ezgi TANIL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi, Psikososyal Onkoloji ve Eğitim Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Ezgi TANIL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - İleri Düzey

Ezgi TANIL Mesleki Videolar Videoları
-

06:33
Top