2007'den Bugüne 83,128 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
#EVDEKALIN Uzm.Psk.Ezgi TANIL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ezgi TANIL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Uzm.Psk.Ezgi TANIL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ezgi TANIL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Ezgi TANIL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ezgi TANIL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Duygu YÜKSELUzm.Psk.Duygu YÜKSEL
Uzman Psikolog Duygu Yüksel ile bir psikolog arkadaşım aracılığıyla tanıştık. Daha sonra birlikte çalışma fırsatımız oldu. Duygu Hanım kendisini eğiti...

Ezgi TANIL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Duygu durum problemleri, depresyon, öfke kontrolü, kaygı sorunları, takıntılar, travma, panik atak, fobiler, sosyal anksiyete, özgüven eksikliği ve iletişim problemleri

- EMDR Terapisi ve Travma
Travma sonrası stres bozukluğu, ertelenmiş yas, kayıp, depresyon, anksiyete, fobiler, geçmiş olumsuz yaşam deneyimleri

- Çocuk ve Aile Danışmanlığı
Aile içi problemler, davranış ve uyum sorunları, dikkat eksikliği, okul fobisi, kaygı, çocukluk çağı depresyonu, karşıt gelme bozukluğu, öğrenme güçlüğü

Ezgi TANIL'ın Makaleleri Ezgi TANIL'ın Makale ve Yazıları
27 Makale
1 Yazı/Döküman

Ezgi TANIL Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Ezgi TANIL'ın Özgeçmişi
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden yüksek onur derecesi ile mezun oldu. İstanbul Üniversitesi, ÇAPA Tıp Fakültesi, Psikososyal Onkoloji ve Eğitim Yüksek Lisans Programı’na devam etmektedir.

İrlanda’da University Collage Dublin, Psikiyatri Bölümü’nde çeşitli eğitimler aldı ve araştırmalar yürüttü. İrlanda Mater Misericordiae University Hospital'da staj yaptı. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde psikiyatri biriminde vizitlere katıldı. Boğaziçi Üniversitesi öğrenme laboratuvarında asistanlık yaptı.

Yetişkin danışanları ile yürüttüğü çalışmalarında EMDR Terapisi ve Çözüm Odaklı Terapi tekniklerini kullanmaktadır. Bunun yanında çocuk ve ailelerle danışmanlık çalışmalarını ve test uygulamalarını sürdürmektedir.

Mesleki Eğitimleri:

Yetişkinlere Yönelik
- EMDR Terapisi
- Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
- Kalp Merkezli Klinik Hipnoterapi...[Devamı...]

Ezgi TANIL Tavsiye Yazıları Ezgi TANIL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Neşe vSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.42.97.YDC

27-03-2018
 TavsiyeNo: 102908
Merhaba 3 yaşındayken oğlumu oyun terapisine götürdüm 10 seans kadar sevgili ezgi tanıl a ve çok memnun kaldım.okula gitmek istemiyor kaygı yaşıyordu birkaç seansta bile problem kalmamıştı..oğlum hala unutmadı kendisini ezgi ablama gidelim der zaman zaman😊❤çocuklara yaklaşımıda ayrıca çok güzel ...başka problemler varsada kendisi bilgi veriyor, çocuğunuzla yaptığı herşeyi tek tek anlatıyor izah ediyor ben çok memnun kaldım kendisinden burdan da teşekkür ediyorum👏🙏
     11 Beğeni    

 Özlem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.119.YCB

06-04-2018
 TavsiyeNo: 103132
Ezgi Hanımdan yaklaşık 1 aydan fazla 5 yaşındaki oğlumuz için yardım aldık.oglumda okulunda ve evde olmak uzere agrasif tavirlar vardi.kendisine ve cevresine zarar vermesi bizi endiselendirmisti.Anne ve baba olarak gormedigimiz yada nasil davranmamiz gerektigini bize gostermis oldu. yaklasimi ve aldığımız sonuç bizi çok memnun etti.tskler☺bu sureci oğlumun okulundaki öğretmeniylede iletişime geçerek fikirlerini aldı.kendinisini sadece bu sitede değil yakın çevremedir tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

Duygu YÜKSEL Fotoğraf  Uzm.Psk.Duygu YÜKSEL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-05-2018
 TavsiyeNo: 103682
Ezgi Hanımla daha önce çalıştığımız kurumda tanıştık. Şimdi yeniden aynı ekipte olmak mutluluk verici. Kendisi oldukça pozitif, güler yüzlü biri. Etik durumlara titiz yaklaşan, eğitim ve kongrelerle kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden, yenilenmeye hassasiyet gösteren saygıdeğer meslektaşlarımdan biridir. Ayrıca, kendisi iletişimi, sakinliği ve dinamizmiyle terapistliğe dair becerilerini çok iyi harmanlamıştır. Bu mesajımı okuyanlara tavsiyem; onunla bir kere karşılaşın, sonrasını ona bırakın. Size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.
     3 Beğeni    

 Gülden E (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.213.YYZ

30-04-2018
 TavsiyeNo: 103551
Ezgi Hanım ile lisans eğitimimizi beraber tamamladık. Bilgi birikimini hiç çekinmeden paylaşan, yardımsever ve çok nazik biridir. Mesleğini özveriyle yapan, çalışkan, danışanlarına önem veren, eğitimlere katılarak sürekli olarak kendisini geliştiren, pozitif ve son derece başarılı bir psikolog. Tecrübe ve bilgisinin yanı sıra güleryüzü, samimiyeti ve sabrı olmazsa olmazıdır. İstanbul ve çevresinde psikolog arayışında olan herkese Psikolog Ezgi Tanıl’ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Zeynep Ceylan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.175.ZC

30-05-2018
 TavsiyeNo: 104038
Psikolog Ezgi Tanıl ile 6 ay süreyle staj yaptığım bir danışmanlık merkezinde tanıştım. Staj mülakatımdan başlayarak, kurumda bulunduğum süre boyunca benim mesleki gelişimime katkısı çok fazladır. Iyi bir psikolog olmanın yanı sıra iyi bir mentordur. Ezgi Tanıl alanda yeni olmasına karşın, lisans eğitimi esnasında ve mezuniyeti sonrasında kendine çok fazla yatırım yapmıştır. Hala daha da yapmaya devam etmektedir. Çocuklarla ve ergenlerle etkili bir iletişim kurabilen, sorumluluk bilinci yüksek, çalışkan, karşılaştığı durumlar karşısında sabırlı bir duruş sergileyen meslektaşımdır.
     1 Beğeni    

 Ayça (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.27.CB

30-04-2018
 TavsiyeNo: 103547
Ezgi hanımla 4 buçuk ay kadar staj yaptığım kurumda tanışıklığımız gerçekleşti. Stajım bittikten sonra dahi benimle psikoloji alanında paylaşımlarını devam ettirdi. Kendisi gayet güleryüzlü,sıcakkanlı paylaşıma ve paylaşmaya her daim açık bir insan. Ezgi hanım psikoloji alanında bildiklerini bana anlatmaktan çekinmedi,doğru bildiğim yanlışlarımı düzeltti ve beni birçok konuda aydınlattı;kendisine bu konuda çok müteşekkirim:) Çocuklara yaklaşımı ve danışan gizliliğine oldukça hassas oluşu beni çok etkilemiştir. İçinde bulunduğu Psikoloji alanında, işini layığıyla yaptığına inanıyorum. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Betül Ç. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.245.132.BW

30-04-2018
 TavsiyeNo: 103548
Kendisi alanda tanıdığım en naif, sıcakkanlı insanlardan biri. Kendisinin yanında stajyer olarak çalıştım. İşini severek, sabırla, en güzel şekilde icra eden, genç yaşına rağmen tecrübesinden, birikiminden çok fazla faydalandığım biridir. Kendisine çok şey borçluyum. Çocuklarla iletişimi, insanlara yaklaşımı oldukça sıcak ve anlayışlıdır. Ezgi Hoca gibi biriyle çalıştığım için çok şanslıyım. Herkese tavsiye ederim, kendisi çok cana yakın, insanlarla iletişime açıktır. Metaforik hikaye anlatırken denk gelirseniz çocuk olasınız gelir. :)
     4 Beğeni    

 Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.238.248.ZZJ

03-05-2018
 TavsiyeNo: 103603
Merhaba, Ezgi Hanımla bir danışmanlık merkezinde tanışmıştık ve ona dair gözüme çarpan ilk şey işini layıkıyla, yüzde yüzünü vererek yapmasıydı. Çok çalışkan ve gelişime açık biri olmasından kaynaklı olacak ki bilgi birikimi gayet iyi seviyede ve bu birikimi samimi bir şekilde karşısındakine aktarmayı seviyor. Kendisinden çok şey öğrendim:) Bununla beraber çok iyi niyetli, sıcakkanlı ve güleryüzlü bir insandır kendisi. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim herkese:)
     5 Beğeni    

 TUĞBA COŞKUN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.24.ZZC

13-05-2018
 TavsiyeNo: 103732
Psk. Ezgi hanım ile psikolojik danışmanlık hizmeti veren bir kurumda beraber çalıştık. Güleryüzlü, çalışkan, işini en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yapan, daima kendini ve vizyonunu geliştirmek adına fırsatlar kollayan, genç yaşına rağmen sahip olduğu tecrübeyle danışanlarına en iyi şekilde yardımcı olan dünya tatlısı bir psikologtur. Çocuk-ergen danışanlarıyla kurduğu mükemmel ilişki ve ebeveynleri en doğru şekilde yönlendirmesi sayesinde terapilerinden en kısa zamanda başarılı sonuçlar almanız mümkün olacaktır. Büyük bir memnuniyetle birlikte çalıştığım Ezgi hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Elif Uysal (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.253.ZZL

25-07-2018
 TavsiyeNo: 104858
Ezgi Tanıl ile lisans eğitimini birlikte aldık. Kendisiyle psikoloji lisansını keyifle, eğlenerek, öğrenerek ve sürekli bir keşif sürecinin içinde olarak geçirdim. Vizeler finaller zorlu geçen stajlar ve geliştirdiğimiz çalışma taktikleri :) halen aklımda. Bu taktiklerden hareketle kendisi çalışmayı çok seven, öğrenme süreçlerini kalıcı hale getirmek için bu süreci ustalıkla eğlenceye dönüştürebilen birisidir. En korkulu derslerimde beni yatıştırıp vermiş olduğu olumlu telkinleri bakış açımı değiştirmiş ve, kendimde cesaret bulabilmem konusunda beni hep yüreklendirmiştir. Yardımsever, arkadaş canlısı, şefkatli ve güven veren birisidir. Mesleki anlamda benimsemiş olduğu etik kurallara ( ‘zarar verme’)sıkı sıkıya bağlı olup, mesleğini güzel bir şekilde icra etmektedir. Meslektaşı olarak gidecek olduğum eğitimleri her zaman danıştığım, sözüne güvenip, fikrini çokça önemsediğim kadim dostumdur. Lisans hayatı boyunca gerek İstanbulda gerekse yurt dışına giderek(erasmus/staj) almış olduğu psikoloji eğitimini süslemeyi onu renklendirip geliştirmeyi kendisine görev bilmiştir. Bu gayeleri de kendisine gerekli uzmanlık ve deneyimi katmıştır. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Yapmış olduğu işi layığıyle yerine getirmektedir. Kucak dolusu sevgiler.
     1 Beğeni    

 R.A (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.62.WB

26-07-2018
 TavsiyeNo: 104868
Psikolog Ezgi Tanıl ile liseden beri arkadaşız, kendisi o zamandan beri Psikoloji okuma hedefini belirlemisti. Bu işi bir meslekten öte, heyecan duyarak yapmaktadır. O sebeple her zaman kendini geliştirmek için büyük çaba sarf etmiştir, her ne kadar zor ve yoğun bir temposu olmuş olsa bile. Çok kaliteli kurumlarda ve saygın üniversitelerde eğitimler almış olduğu için, akademik anlamda etik ilkelere bağlı ve bilimsel bir perspektifde çalışmaktadır. Ayrıca, naif kişiliği iletişim becerisi , sabirli, düşünceli ve toleranslı yapısı, onun bu meslek için ne kadar uygun olduğunu da gösteriyor. Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışmanızı önererek bütün samimiyetimle referans olabilirim.
     1 Beğeni    

 Gamze Uzunorman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.98.ZJB

26-07-2018
 TavsiyeNo: 104865
Merhaba, Ezgi hanım, bir dönem birlikte çalışma fırsatı bulduğum değerli bir meslektaşımdır. Çalışma disiplini ve aldığı eğitimlerle akademik anlamda kendisini geliştirmeye devam ediyor olmasının yanı sıra; güçlü analiz, samimi iletişim ve empati yeteneği ile de alanında başarılı bulduğum bir terapisttir. Bu sebeple, hem meslektaşlarına hem de danışanlarına mesleki anlamda güven verdiğini düşünmekteyim. Kariyer hayatında ilerleyen dönemler için de başarılarının devamını dilerim. Sevgilerimle
     1 Beğeni    

Ezgi TANIL'ın Kitap ve Yayınları Ezgi TANIL'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Coşkunlu, A., Tanıl, E., Coffey, A., Büyüktaşkın, D., Mulligan, A.(2017). The Vasarhelyi method of child art psychotherapy: an adjunctive treatment in childhood depression. Psychoanalytic Psychoterapy. (32) 19-39.

Coşkunlu, A., Tanıl, E., Mulligan, A. (2016). Parent Perspectives of the Vasarhelyi Method of Child Art Psychotherapy in a Child and Adolescent Mental Health Service. Royal College of Psychiatrists Faculty of Medical Psychotherapy.

Çocuk Sanat Psikoterapisi’nin Vasarhelyi Metoduna Ebeveyn Yaklaşımları, İngiltere Leeds University, Bilimsel Poster


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi, Şehitler Caddesi, Bulvar Evleri, B-Blok Kat:1 D:8 Beylikdüzü – İstanbul
İstanbul

Adres 2:
Lila Psikoloji
Halid Ziya Uşaklıgil Caddesi Ömer Lütfi Apartmanı No:3 K.3 D.17, 34140 Bakırköy/İstanbul
 

Uzm.Psk.Ezgi TANIL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 232 62 66  
(Lila Psikoloji)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Yüksek Lisans
İstanbul Üniversitesi, Psikososyal Onkoloji ve Eğitim Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ezgi TANIL'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - İleri Düzey


Ezgi TANIL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ezgi TANIL Mesleki Videolar Videoları
-22:48
Top