2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu CEBECİ
Psikolojik Danışman - İstanbul
Psikoterapist - EMDR Terapisti - İlişki Terapisti - Cinsel Terapist

Burcu CEBECİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Burcu CEBECİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu CEBECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABAUzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile gittiğim çift ve cinsel terapi eğitiminde tanıştım. Sıcakkanlı ve içten bir insandır. Kendisi insana değer veren, ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bugün, hayatımın geri kalan kısmının ilk günü. Charles Dederich
 
Burcu CEBECİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad No:35 K:2 D:8, 34744 Kadıköy
İstanbul
Psk.Dnş.Burcu CEBECİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu CEBECİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Bağımlılık
Travma ve Yas
Kaygı Bozuklukları
Panik Atak
Özgül Fobiler
Obsesif - Kompulsif Bozukluk (Takıntılar)
Cinsel İşlev Bozuklukları
Sınav Kaygısı
Yeme Bozuklukları
Psikosomatik Bozukluklar
​Ağrı Bozuklukları (Migren, Fibromiyalji)
İletişim Problemleri
İlişki Problemleri
Uyum Problemleri
Uyku Problemleri
Sosyal Fobi
Özgüven / Atılganlık Çalışmaları
Motivasyon Çalışmaları
Öfke Kontrolü
Kişisel Farkındalık Becerileri
Stres Yönetimi

Burcu CEBECİ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Burcu CEBECİ'nin Özgeçmişi
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında özel klinik ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde klinik ağırlıklı mesleğe hazırlık stajları yapmıştır. Daha sonra Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulamalar (BDT) eğitimini tamamlamış, yetişkin bireylerle depresyon, panik bozukluk, genel kaygı bozuklukları, sosyal fobi, obsesif-kompulsif (takıntı) bozuklukları, özgül fobiler, öfke ve stres kontrolü problemleri ile çalışmalarını sürdürmüştür.

Bilgelik Enstitüsü'nden Projektif Testler eğitimini bitirip uluslararası uygulayıcı sertifikası almıştır. Sonrasında Prof. Dr. Kültegin Ögel'den Motivasyonel Görüşme ve Bağımlılığa Yaklaşım eğitim programlarını tamamlamış ve bu alanlarda da çalışmalarına devam etmiştir.
...[Devamı...]

Burcu CEBECİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ezgi ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2024
TavsiyeNo: 127857
Burcu Hanım ile bir arkadaşımın önerisi ile tanıştım ve benim hayatımda görüştüğüm ilk psikolog.Bu yüzden başlamadan önce endişeliydim açıkcası. Ama gördüm ki kendisi gerçekten ilk seanstan beri hiç yargılamadan, eleştirmeden beni dinledi. İlk başlarda gerçekten çok çaresizdim, kaygı bozuklukları yaşıyordum. Yavaş yavaş şükürler olsun ki bunlardan da kurtuldum. Aslında farkında bile olmadığım şeyleri konuştuk, kendimi keşfetmeme, duygularımı adlandırmama yardımcı oldu. Her hafta seansımı heyecanla bekler olduğumu fark ettim. Kendisi çok profosyonel, eleştirel bir şekilde değil merhamet ve anlayışla sizi karşılıyor. Karşınızdaki kişinin sizi ötekileştirmediği, yargılayıcı bakışlarla dinlememesi gerçekten çok özel bir şey. Kendisiyle değer, saygı, sevgi kelimelerini öğrendim benim söylemekten çekindiğim şeylerin aslında ne kadar doğal ve yanlış bir şey olmadığını gösterdi. Bu yüzden çok şey borçluyum ona. Eğer endişeniz varsa, anlatabilir miyim yapabilir miyim diye düşünüyorsanuz bence hiç düşünmeyin. Çünkü ben de aynı korkuları taşıyordum. Şimdi dönüp bakınca ne kadar büyük bir iyilik yaptığımı fark ediyorum.
     Beğenin    
M.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127731
Burcu hanımla gerçekleştirilen bir proje kapsamında tanıştım. Daha öncesinde profesyonel bir destek almak istiyordum tam o sıralarda burcu hanımla tanıştım. Burcu hanımla tanışmadan önce özgüvensiz, çekingen, birçok ilişkide başarısız bir insandım bunların nedeni tabikide geçmişte yaşadığım olaylara dayanıyor. Burcu hanım sayesinde yaptığımız EMDR tedavisi çok işe yaradı ve hayatımda olumlu etkiler gerçekleştirdi. Kendisi çok samimi, güler yüzlü ve çok tatlı biri. Onunla konuşurken ve sorunlarımı paylaşırken çok rahat hissettim. Kendisi çok profesyonel birisi onunla konuşurken bunu çok daha iyi anlıyorsunuz zaten. Burcu hanıma çok teşekkür ediyorum onunla birlikte geçirdiğim seanlardan sonra çok daha farklı bir insan oldum. Kendimi ve kendimle zaman geçirmeyi sevmeyi öğrendim.
     Beğenin    
Simay Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2024
TavsiyeNo: 127589
2 yılı aşkın süredir Burcu Hanım'ın danışanıyım. Terapi almayı bir insanın kendisi için yapabileceği en iyi yatırımlardan biri olarak görüyorum ve bu düşüncemin arkaplanındaki motivasyon Burcu Hanım'ın ilgisi ve yardımlarıdır. Kendime, etrafımdakilere ve yaşadığım hayata sevgiyle bakabilmemde kendisinin büyük bir emeği var. Seans esnasında hiçbir zaman yargılanıyormuşum gibi veya düşündüklerim, hissettiklerim yanlışmış gibi hissetmedim. Meslek etiği ve disiplin konularında büyük saygı duyulması ve örnek alınması gereken bir karakter. Aynı zamanda pozitif tutumu ve sakin yapısı ile iletişim kurması keyifli biri olduğunu düşünüyorum. İyileşme yolculuğunuzda güvenebileceğiniz bir profesyonel.
     Beğenin    
Tk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2024
TavsiyeNo: 127580
Kendisinden yaklaşık 2 aydır terapi alıyorum. Online terapi fikri ilk başta uzak gelse de zamanla kurulan bağla sanki yüz yüze terspi almış gibi oldum. Her seans sonunda anlattığım olaylara dair bakış açım değişmiş ve rahatlamış şekilde seans bitmiş oluyor. Konuşmak, anlaşıldığını hissetmek ve yargılanmadan dinlenmek harika bir his. Sakin oluşu, üslubu, dakikliği, kibarlığı ve sabrı beni iyi etkiledi.İyiki terapiye başladım diyorum ve herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Eo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126811
Kendisiyle çok kötü bir dönemimde terapi yapmaya başladık ve problemlerimin farkına varmamda aşmamda çok yardımcı oldu gönül rahatlığıyla kendimi açabildiğim bir insan yaklaşımı emde çalışmaları bilişsel davranış terapileri çok işime yaradı ve çok yol kat ettim sayesinde hala devam ediyoruz seanslarımıza aşmam gereken çok şey var ama devam eden sürecimizde kendisiyle konuştuğum seanslar sonrası kendimi en iyi hissettiğim zaman dilimleri oldu hep psikolojik destek arıyorsanız ve burcu hanımla karşılaştıysanız çok şanslısınız
     Beğenin    
Ümmügülsüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126060
Burcu hanımdan 2023 Şubat ayında, yaşadığım travmatik bir kaybın etkisinden kurtulamadığım için destek almaya başladım. Yaşadığım süreçte tetikleyicilere ve olayın kendi ağırlığına bağlı olarak ruh halim inişli çıkışlıydı ve öfkemi yönetemiyordum. Bu durum evliliğime de yansımıştı çünkü kendimi ifade edemiyordum ve anlaşılmamak bende öfke meydana getiriyordu. Burcu hanım ile çalışmaya başladıktan sonra kendimi daha yakından tanıdım, öfkeli kriz anlarıyla kendime zarar vermeden nasıl başa çıkabileceğimi öğrendim. Onunla çalışmaya başlamadan önce online terapi konusunda önyargım vardı ancak bu süreçte yanımda olduğunu ve bana yardımcı olmaya hazır olduğunu her zaman hissettirdi ve farkı hiç anlamadım. Burcu hanımın güler yüzlü, destekleyici ve insancıl yaklaşımı beni seanslara devam etmeye ve problemimi çözmeye motive etti. Seans sürecinde bana yaklaşımı kendimi açmamda yardımcı oldu. Beni dikkatle dinlediğini, beni hiç yargılamadığını hissetmek bana çok iyi geldi ve gerçekten bana yön göstermek ,beni anlamak için orda olduğunu her zaman bana hissettirdi. Ayrıca profesyonel yaklaşımı ile beni en iyi hissettirecek şekilde problemlerimi çözmemde yol gösterici oldu. Detaycı, insanların verdiği tepkileri sürekli ölçen ve biraz da hassas biri olarak ben Burcu hanımla çalışmanızı tavsiye ediyorum. Asistanına da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim, bu süreç boyunca çok ilgili ve çözüm odaklı olması da bana devam etme motivasyonu verdi.
     Beğenin    
Feyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125562
Burcu hocamla sosyal destek projesi sayesinde buldum online danışmanlık aldım. Kendisine danıştığımda çok karamsar bir yapıya sahiptim isteklerim sorunlarım karşısında her zaman çözüm odaklı olduğu için çok iyi bir sonuç aldım sürecimden. Korkularım vardı ama şu an çok iyi durumdayım psikolojik destek anlamında çok şanslı hissediyorum kendimi. Gönül rahatlığıyla terapi alabilirsiniz kendisinden. Bu anlamda bana çok iyi geldiğini, çok da yardımcı olduğunu tekrar tekrar söylemek istiyorum.
     Beğenin    
Y.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125469
Merhaba, üniversite öğrencisiyim Burcu Hanımla tanışmadan önce çok daha kaygılıydim ve genel olarak umut duygumu yitirmiştim. Bana neden böyle olduğumu ve daha önemlisi nasıl düzeltebilirim üzerine çalışmayı öğretti.Kısır döngüye giren ve beni rahatsız eden davranışlarım konusunda farkındalık kazandırdi, daha önce otomatik yaptığım davranışlara anlam veremezken şimdi nedenini biliyorum ve nasıl başa cikacagimi da az çok deneyimlerimle öğreniyorum. Kendim de rahatsiz olduğum davranışlarımi düzeltebilmek için adım atabilecek gücü buldum. Kendisi alanında yetkin biri. Ben çok memnunum.
     Beğenin    
M. Koç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125464
Burcu Hanım ile hayatımın dönüm noktası sayılabilecek bir zamanda tanıştım. Her nokta atışı sorusu ile birçok gerçeği fark etmemi sağladı. Sakinliği, anlayışlı ve kucaklayıcı tavrı sayesinde kendime bile söylemekten çekindiğim bir sürü kötü tecrübem ile barıştım. Onunla tanıştığım günden beri kendime olan farkındalığım bir hayli arttı. En iyi versiyonuma kavuşma ve kendimle barışma yolculuğumda kendisiyle yollarımın kesişmesi, çok büyük bir şans!
     Beğenin    
C.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124786
Öncelikle burcu hanıma çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Çünkü gerçekten ihtiyacım olan bir zamanda iyi ki doğru bir uzmandayım diyebiliyorum şu an. Terapimize hala devam ediyoruz artık süreç özelinde biraz daha uzun aralıklarla yapıyoruz ama kendisi bana o zor zamanlarımda bir fener oldu adeta. İnsan hayatının zor dönemlerinde çok doğru kararlar veremiyor ama ben Burcu hanımı seçerek önemli bir konuda doğru karar vermişim diyebildim. Bakış açımı onun sayesinde daha da evrilttim. Terapi sürecinin olumlu katkılarını hayatıma entegre edebildim. Terapi süresince kendimi emin ellerde hissettim başta tereddütlerim vardı çünkü iyi bir terapist bulmak gerçekten kolay değil hele ki zor zamanlarınızda ama iyi ki Burcu hanımı seçtim diyebiliyorum şu an. Eğer sizde gerçekten kendinize bir iyilik yapmak isterseniz terapi alın ve zor zamanlarınızı yalnız geçirmek zorunda olmadığınızı bilin. Bu konuda da Burcu hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
İlayda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123493
Psikolojik detek projesi ile tanıştım.ilk önce çift terapisi alırken çözüm buldukça çift terapisinden bireysel seanslara döndük.iki haftada bir olan seanslarımızı fayda gördükçe her hafta yapmak istedim.Seans sırasında olan ses tonu bana verdiği bilgiler çok aydınlatıcı ve beni rahatlatıyor. Çok bilgili bir insan. Mutsuz başladığım seanstan mutlu ayrılmak umut verici. Bıkmadan sıkılmadan saatlerce beni güler yüzle dinlemesi harika.Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Çilem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123474
Merhabalar, Kendisini Armut uygulaması üzerinden buldum. Kısa bir online tanışma seansı gerçekleştirdik. Yüz yüze görüşme olarak seanslarımızı sürdürmekteyiz. Sadece paraya dökülmüş gibi görünen bu mesleği layıkıyla para hırsı olmadan yapan yegane insanlardan birisi olarak görmekteyim kendisini. Ayrıca kendim olma yolumdaki zorlu yolculuğumun yegane destekçilerindendir. Sayesinde oldukça farklı bakış açısına sahip olmayı öğrendim. Samimi Sıcak ve dostane
     Beğenin    
Merve A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121778
Burcu Hanım'la annem sayesinde tanıştım. Kendisi çok canayakın bir insan. Siz bir şeyler anlattığınızda sizi dikkatle dinlediğini fark edebiliyorsunuz. Görüştüğümüz süre boyunca benim hiç fark edemediğim şeyleri fark etmemi sağladı. Aynı zamanda senelerdir üzerinde durduğum birçok problemimin de düzelmesine yardımcı oldu. Kendisi sizinle konuşurken adeta size yol gösteren bir abla gibi, her şey için çok teşekkür ediyorum, gönül rahatlığıyla da tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
S.A.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121357
Burcu hanımı bir arkadaşım sayesinde buldum. Kendisi ondan bir süredir destek alıyordu ve tavsiye etti. Pandemi sürecinden dönüşle birlikte kaygılarım arttı, insanlarla ilişkilerimde ve çalıştığım ortamda sorunlar yaşıyordum. Önceleri yüz yüze görüşme sağladık sonrasında ise süreci online olarak devam ettirmek istedim. Şimdi Burcu hanımla emdr terapisine başladık. Yaşadığım sorunlara karşı yaklaşımı ve tavrı oldukça içten ve güzeryüzlü biri, seans sürecinde verdiği kitaplar da çok faydalı oluyor. Emdr ile birlikte kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Burcu hanımın ilgisine ve tavsiyelerine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Terapi almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Saadet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119989
Burcu Hanım ile kardeşim vasıtası ile tanıştım. Pandemi döneminde çok bunaldığım bir dönemde destek almak için kendisine ulaştım. Zaten çok fazla sorunları düşünen biriydim bu dönemde daha da problem olmaya başlamıştı. Kendisi ile yaptığımız seanstan sonra doğru şeylere odaklanmaya başladım. Kendisi dostane bir yapısı var. Sizi dinlerken aralarda öyle bir noktalara değinip sorular soruyorki seans aldığınızı unutuyorsunuz kendinizi şartlamıyorsunuz kasmıyorsunuz. Bu benim için önemli bir noktaydı kendimi rahat hissetmezsem konuşamazdım. Yardımsever, şefkatli güleryüzlü oluşu ona sorunları anlatışımda yardımcı oldu.
     2 Beğeni    
Cihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119131
Burcu Hanım ile bir internet uygulaması üzerinden tanıştık.İlk önce online terapiye karşı ön yargılıydım ama sık şehir değiştirdiğimden deneme karar verdim.Şu anda online olması rahatsız etmek yerine daha çok rahatlatıyor nerede olursam olayım terapime devam edebiliyorum.Burcu hanımla şu ana kadar 3 seans yaptık ama yıllardır çözüm bulamadığım sorunlarımla ilgili kafamda bir şeyler olulmaya başladım geçmişimin şu anımı nasıl etkilediğinin farkına varmaya başkadım daha iyi olucağına da eminim.Kendisi çok sevecen kimseye anlatamadığınız konu ne olursa olsun rahat rahat anlatabileceğiniz birisi.Terapiye hiç gitmemiş hep geçiştirmiş biri olarak iyiki başlamışım diyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Dilara
12.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118941
Burcu hanım her zaman insanlara karşı oldukça ilgili ve sözüm yerindeyse can kulağı ile dinleyen bir oldu. İnsanlarda oldukça sakinleştirici ve akıl veriyor tarzına girmeden insanı olumlu yönden etkileyebilmesi ben ve benim sayemde onu tanıyan yakın çevrem tarafından bilinmektedir. Mesleğini her zaman hakkıyla yapmış en önemlisi yeniliğe ve gelişmeye açık olması en güzel özelliğidir bence. Çalıştığı alanın her zaman yeniliğe açık olduğunun ve durmaksızın eğitim gerektiğinin farkındadır kendisi. Dolayısıyla her zaman bir şeyler katmaya devam eder insana. Ben hem bir dost hem bir Psikolog olarak inanılmaz memnunum ve daima önermeye devam edeceğim yani bir psikolog olarak elbette :) her insanın hayatında olması gereken cinsten bir insan :)
     Beğenin    
Nurseli ABA Fotoğraf
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118910
Sevgili meslektaşım Burcu Cebeci ile gittiğim cinsel terapi eğitiminde tanıştım. Kendisini her zaman geliştirmeye açık olan, çalışkan, iletişimi güçlü, özenli, işini çok severek yapan ve etik ilkelere uygun olarak çalışan bir uzmandır.  Empati yeteneği kuvvetli, danışanı için her zaman daha iyisini isteyen ve bunun için çaba harcayan bir uzman olarak kendisinin çok daha ilerilere geleceğine eminim.Terapi beceleri yüksek olan Burcu Cebeci'yi psikoterapi almak isteyen herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Burcu CEBECİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği
emdr-tr.org

Herkes İçin Psikolojik Destek
herkesicinpsikolojikdestek.org

Burcu CEBECİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu CEBECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABA
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile gittiğim çift ve cinsel terapi eğitiminde tanıştım. Sıcakkanlı ve içten bir insandır. Kendisi insana değer veren, ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad No:35 K:2 D:8, 34744 Kadıköy
İstanbul
Psk.Dnş.Burcu CEBECİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 151 34 94
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2017
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Burcu CEBECİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Burcu CEBECİ Mesleki Videolar Videoları
-
psikolojik danışman, emdr, çift terapisi, ilişki terapisi, evlilik terapisi, aile terapisi, cinsel terapi, sosyal fobi, zeytinburnu, online terapi, terapi, travma, tedavi, bilişsel davranışçı terapi, travma tedavisi, psikolojik danışman burcu cebeci, burcu cebeci psikolojik danışman, terapist, danışmanlık, bireysel terapi, yetişkin terapisi, yetişkin terapisti, çift terapisti, ilişki terapisti, psikolojik destek, istanbul terapi, istanbul psikolojik danışman, avrupa yakası terapist, istanbul terapist, online terapist, öfke kontrolü nasıl, kaygı yönetimi, öfke nasıl yönetilir, panik atak, özgüven, uyku sorunu, kaygı bozukluğu, kişilik bozukluğu, kişilik, bozukluk, yeme bozukluğu nedir, uyku bozukluğu nedir, iletişim problemleri, ilişki sorunları, motivasyon, güven sorunu, panik atak tedavisi, sosyal fobi tedavisi, boşanma terapisi, aldatma

10:41
Top