2007'den Bugüne 90,669 Tavsiye, 27,884 Uzman ve 19,776 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu CEBECİ
Psikolojik Danışman - İstanbul
Psikoterapist - EMDR Terapisti

Burcu CEBECİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Burcu CEBECİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu CEBECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABAUzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile gittiğim çift ve cinsel terapi eğitiminde tanıştım. Sıcakkanlı ve içten bir insandır. Kendisi insana değer veren, ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bugün, hayatımın geri kalan kısmının ilk günü. Charles Dederich
Burcu CEBECİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad No:35 K:2 D:8, 34744 Kadıköy 
İstanbul
Psk.Dnş.Burcu CEBECİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu CEBECİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Bağımlılık
Travma ve Yas
Kaygı Bozuklukları
Panik Atak
Özgül Fobiler
Obsesif - Kompulsif Bozukluk (Takıntılar)
Cinsel İşlev Bozuklukları
Sınav Kaygısı
Yeme Bozuklukları
Psikosomatik Bozukluklar
İletişim Problemleri
İlişki Problemleri
Uyum Problemleri
Uyku Problemleri
Sosyal Fobi
Özgüven / Atılganlık Çalışmaları
Motivasyon Çalışmaları
Öfke Kontrolü
Kişisel Farkındalık Becerileri
Stres Yönetimi

Burcu CEBECİ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Burcu CEBECİ'nin Özgeçmişi
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında özel klinik ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde klinik ağırlıklı mesleğe hazırlık stajları yapmıştır. Daha sonra Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulamalar (BDT) eğitimini tamamlamış, yetişkin bireylerle depresyon, panik bozukluk, genel kaygı bozuklukları, sosyal fobi, obsesif-kompulsif (takıntı) bozuklukları, özgül fobiler, öfke ve stres kontrolü problemleri ile çalışmalarını sürdürmüştür.

Bilgelik Enstitüsü'nden Projektif Testler eğitimini bitirip uluslararası uygulayıcı sertifikası almıştır. Sonrasında Prof. Dr. Kültegin Ögel'den Motivasyonel Görüşme ve Bağımlılığa Yaklaşım eğitim programlarını tamamlamış ve bu alanlarda da çalışmalarına devam etmiştir.

Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü (CİTEB)'den Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi ve Boşanma Terapisi eğitimlerini tamamlayarak çiftlere uyum problemleri, ilişki ve iletişim problemleri, aldatma ve aldatılma, boşanma öncesi ve sonrası danışmanlık ve cinsel işlev bozuklukları alanlarında danışmanlık vermiştir.

Travma ile daha derin çalışmalar yürütebilmek adına, Dr. Nevin Dölek'den Kriz, Travma ve Yas Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Bunun yanı sıra travmatik ve olumsuz yaşam deneyimleri ile çalışabilmek için Emre Konuk ve Asena Yurtsever'den özel bir terapi tekniği olan EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi eğitimini süpervizyonları ile birlikte tamamlamış ve uygulama yetkinliğini almıştır.

Hollanda'da EMDR alanında klinik araştırmalar yürüten Ad de Jongh, Ph. D. ve Suzy Matthijssen, Ph. D.'den İleri Düzey EMDR Teknikleri ve Anksiyete Bozuklukları için EMDR Terapisi eğitimlerine katılarak EMDR danışmanlığında güncel yaklaşımları alet çantasına eklemiştir.

EMDR Türkiye Derneği üyesidir. Ayrıca psikolojik desteğe ihtiyaç duyan danışanları bir araya getiren Herkes için Psikolojik Destek sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak yer almaktadır.

2018'den bu yana özel bir klinikte yetişkin ve çiftlere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Burcu CEBECİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
C.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124786
Öncelikle burcu hanıma çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Çünkü gerçekten ihtiyacım olan bir zamanda iyi ki doğru bir uzmandayım diyebiliyorum şu an. Terapimize hala devam ediyoruz artık süreç özelinde biraz daha uzun aralıklarla yapıyoruz ama kendisi bana o zor zamanlarımda bir fener oldu adeta. İnsan hayatının zor dönemlerinde çok doğru kararlar veremiyor ama ben Burcu hanımı seçerek önemli bir konuda doğru karar vermişim diyebildim. Bakış açımı onun sayesinde daha da evrilttim. Terapi sürecinin olumlu katkılarını hayatıma entegre edebildim. Terapi süresince kendimi emin ellerde hissettim başta tereddütlerim vardı çünkü iyi bir terapist bulmak gerçekten kolay değil hele ki zor zamanlarınızda ama iyi ki Burcu hanımı seçtim diyebiliyorum şu an. Eğer sizde gerçekten kendinize bir iyilik yapmak isterseniz terapi alın ve zor zamanlarınızı yalnız geçirmek zorunda olmadığınızı bilin. Bu konuda da Burcu hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
İlayda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123493
Psikolojik detek projesi ile tanıştım.ilk önce çift terapisi alırken çözüm buldukça çift terapisinden bireysel seanslara döndük.iki haftada bir olan seanslarımızı fayda gördükçe her hafta yapmak istedim.Seans sırasında olan ses tonu bana verdiği bilgiler çok aydınlatıcı ve beni rahatlatıyor. Çok bilgili bir insan. Mutsuz başladığım seanstan mutlu ayrılmak umut verici. Bıkmadan sıkılmadan saatlerce beni güler yüzle dinlemesi harika.Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Çilem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123474
Merhabalar, Kendisini Armut uygulaması üzerinden buldum. Kısa bir online tanışma seansı gerçekleştirdik. Yüz yüze görüşme olarak seanslarımızı sürdürmekteyiz. Sadece paraya dökülmüş gibi görünen bu mesleği layıkıyla para hırsı olmadan yapan yegane insanlardan birisi olarak görmekteyim kendisini. Ayrıca kendim olma yolumdaki zorlu yolculuğumun yegane destekçilerindendir. Sayesinde oldukça farklı bakış açısına sahip olmayı öğrendim. Samimi Sıcak ve dostane
     Beğenin    
Merve A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121778
Burcu Hanım'la annem sayesinde tanıştım. Kendisi çok canayakın bir insan. Siz bir şeyler anlattığınızda sizi dikkatle dinlediğini fark edebiliyorsunuz. Görüştüğümüz süre boyunca benim hiç fark edemediğim şeyleri fark etmemi sağladı. Aynı zamanda senelerdir üzerinde durduğum birçok problemimin de düzelmesine yardımcı oldu. Kendisi sizinle konuşurken adeta size yol gösteren bir abla gibi, her şey için çok teşekkür ediyorum, gönül rahatlığıyla da tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
S.A.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121357
Burcu hanımı bir arkadaşım sayesinde buldum. Kendisi ondan bir süredir destek alıyordu ve tavsiye etti. Pandemi sürecinden dönüşle birlikte kaygılarım arttı, insanlarla ilişkilerimde ve çalıştığım ortamda sorunlar yaşıyordum. Önceleri yüz yüze görüşme sağladık sonrasında ise süreci online olarak devam ettirmek istedim. Şimdi Burcu hanımla emdr terapisine başladık. Yaşadığım sorunlara karşı yaklaşımı ve tavrı oldukça içten ve güzeryüzlü biri, seans sürecinde verdiği kitaplar da çok faydalı oluyor. Emdr ile birlikte kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Burcu hanımın ilgisine ve tavsiyelerine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Terapi almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Saadet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119989
Burcu Hanım ile kardeşim vasıtası ile tanıştım. Pandemi döneminde çok bunaldığım bir dönemde destek almak için kendisine ulaştım. Zaten çok fazla sorunları düşünen biriydim bu dönemde daha da problem olmaya başlamıştı. Kendisi ile yaptığımız seanstan sonra doğru şeylere odaklanmaya başladım. Kendisi dostane bir yapısı var. Sizi dinlerken aralarda öyle bir noktalara değinip sorular soruyorki seans aldığınızı unutuyorsunuz kendinizi şartlamıyorsunuz kasmıyorsunuz. Bu benim için önemli bir noktaydı kendimi rahat hissetmezsem konuşamazdım. Yardımsever, şefkatli güleryüzlü oluşu ona sorunları anlatışımda yardımcı oldu.
     2 Beğeni    
Cihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119131
Burcu Hanım ile bir internet uygulaması üzerinden tanıştık.İlk önce online terapiye karşı ön yargılıydım ama sık şehir değiştirdiğimden deneme karar verdim.Şu anda online olması rahatsız etmek yerine daha çok rahatlatıyor nerede olursam olayım terapime devam edebiliyorum.Burcu hanımla şu ana kadar 3 seans yaptık ama yıllardır çözüm bulamadığım sorunlarımla ilgili kafamda bir şeyler olulmaya başladım geçmişimin şu anımı nasıl etkilediğinin farkına varmaya başkadım daha iyi olucağına da eminim.Kendisi çok sevecen kimseye anlatamadığınız konu ne olursa olsun rahat rahat anlatabileceğiniz birisi.Terapiye hiç gitmemiş hep geçiştirmiş biri olarak iyiki başlamışım diyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Dilara
12.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118941
Burcu hanım her zaman insanlara karşı oldukça ilgili ve sözüm yerindeyse can kulağı ile dinleyen bir oldu. İnsanlarda oldukça sakinleştirici ve akıl veriyor tarzına girmeden insanı olumlu yönden etkileyebilmesi ben ve benim sayemde onu tanıyan yakın çevrem tarafından bilinmektedir. Mesleğini her zaman hakkıyla yapmış en önemlisi yeniliğe ve gelişmeye açık olması en güzel özelliğidir bence. Çalıştığı alanın her zaman yeniliğe açık olduğunun ve durmaksızın eğitim gerektiğinin farkındadır kendisi. Dolayısıyla her zaman bir şeyler katmaya devam eder insana. Ben hem bir dost hem bir Psikolog olarak inanılmaz memnunum ve daima önermeye devam edeceğim yani bir psikolog olarak elbette :) her insanın hayatında olması gereken cinsten bir insan :)
     Beğenin    
Nurseli ABA Fotoğraf
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118910
Sevgili meslektaşım Burcu Cebeci ile gittiğim cinsel terapi eğitiminde tanıştım. Kendisini her zaman geliştirmeye açık olan, çalışkan, iletişimi güçlü, özenli, işini çok severek yapan ve etik ilkelere uygun olarak çalışan bir uzmandır.  Empati yeteneği kuvvetli, danışanı için her zaman daha iyisini isteyen ve bunun için çaba harcayan bir uzman olarak kendisinin çok daha ilerilere geleceğine eminim.Terapi beceleri yüksek olan Burcu Cebeci'yi psikoterapi almak isteyen herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Burcu CEBECİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği
emdr-tr.org

Herkes İçin Psikolojik Destek
herkesicinpsikolojikdestek.org

Burcu CEBECİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu CEBECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABA
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile gittiğim çift ve cinsel terapi eğitiminde tanıştım. Sıcakkanlı ve içten bir insandır. Kendisi insana değer veren, ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad No:35 K:2 D:8, 34744 Kadıköy 
İstanbul
Psk.Dnş.Burcu CEBECİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 151 34 94
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2017
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Burcu CEBECİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Burcu CEBECİ Mesleki Videolar Videoları
-
psikolojik danışman, emdr, çift terapisi, ilişki terapisi, evlilik terapisi, aile terapisi, cinsel terapi, sosyal fobi, zeytinburnu, online terapi, terapi, travma, tedavi, bilişsel davranışçı terapi, travma tedavisi, psikolojik danışman burcu cebeci, burcu cebeci psikolojik danışman, terapist, danışmanlık, bireysel terapi, yetişkin terapisi, yetişkin terapisti, çift terapisti, ilişki terapisti, psikolojik destek, istanbul terapi, istanbul psikolojik danışman, avrupa yakası terapist, istanbul terapist, online terapist, öfke kontrolü nasıl, kaygı yönetimi, öfke nasıl yönetilir, panik atak, özgüven, uyku sorunu, kaygı bozukluğu, kişilik bozukluğu, kişilik, bozukluk, yeme bozukluğu nedir, uyku bozukluğu nedir, iletişim problemleri, ilişki sorunları, motivasyon, güven sorunu, panik atak tedavisi, sosyal fobi tedavisi, boşanma terapisi, aldatma

23:09
Top