2007'den Bugüne 92,429 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,994 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Kamil ERTEKİN
Uzman Psikolog - Denizli
Uzman Klinik Psikolog (Çocuk, Ergen, Yetişkin Ve Aile Terapisti)

Kamil ERTEKİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

36

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Kamil ERTEKİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

84
(%75.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Kamil ERTEKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kamil ERTEKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
H. Fatih DANEUzm.Psk.H. Fatih DANE
Sevgili dostum Fatih ile tanışmamız 2009 yılına dayanıyor. Kendisi ile 3 yıl aynı hastanede çalıştık. Bireysel terapi ve grup terapisi alanında donanı...
Psk.Şeyma ATASOY
Şeyma Hanım çalışma arkadaşımdır. Kendisi meslek yaşamının başlangıç yıllarında olmasına karşın mesleki ve akademik merakı sayesinde bir çok eğitime k...
Fzt.Özden AKYOL BAŞKAN
Özden Hanımla 3 yıldır tanışıyoruz. kendisi ile tanışmamız eşi emre baskan bey sayesinde olmuştur. özden hanımın takip ettiği bir çok çocuk hastayı gö...
Selçuk TOKAÇUzm.Psk.Selçuk TOKAÇ
Selçuk beyle denizli de olduğu dönemde beraber çalışma fırsatım oldu. kendisi o dönemde hem tahsiline devam ediyor hem de çalışıyordu. kendisini geliş...
Alaaddin DEBGİCİPsk.Dnş.Alaaddin DEBGİCİ
Alaaddin Bey çalışma arkadaşımdır. Kendisi ile beraber 4 aydır aynı kurumda çalışmaktayız. Çocuk ve ergen psikoterapisi yapmasının yanı sıra aile dan...
Baskın DEMİRPEHLİVAN
Arkadaşlığımız 14 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladı. O zamanlarda kendisi ile ilgili gözlemlediğim en önemli özelliği odakla...

 
Kamil ERTEKİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Ege Psikoloji Aile Danışma Merkezi
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:67 D:2-3 (Finansbank Üstü)
Denizli
Telefon 1 :
(İş yeri)
Telefon 2 :
(iş yeri)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1980 (44 yaşında)
Doğum Yeri : Aydın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji (2001 Mezunu)
Yüksek Lisans
Adnan Menderes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kamil ERTEKİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzman Klinik Psikolog Kamil Ertekin
1980 yılında Aydın da dünyaya geldi. Psikoloji lisans eğitimini 2001 yılında Hacettepe Üniversitesinde tamamladı. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini ise ‘Ergenlerde İntiharın Önlenmesine Yönelik Bir Çalışma’ tezi ile 2005 yılında Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladı.

2002-2005 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Servisinde, Klinik Psikoloji Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2005-2006 yıları arasında GATA TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde Klinik Psikolog olarak Askerlik görevini yerine getirdi. 2006-2011 yılları arasında Npistanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde Klinik psikolog olarak çalıştı.

Bireysel psikoterapi, çift terapisi, aile terapisi ve grup terapisi alanlarında çalışmalarımı sürdürmekteyim. Çalışmalarım esnasında bilişsel davranışçı terapi, sorun çözme terapisi, stratejik aile terapisi, emdr ve hipnoz yöntemlerini kullanmaktayım. ...[Devamı...]

Kamil ERTEKİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Kamil ERTEKİN'in Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Kamil Ertekin
1980 yılında Aydın da dünyaya geldi. Psikoloji lisans eğitimini 2001 yılında Hacettepe Üniversitesinde tamamladı. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini ise ‘Ergenlerde İntiharın Önlenmesine Yönelik Bir Çalışma’ tezi ile 2005 yılında Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladı.

2002-2005 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Servisinde, Klinik Psikoloji Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2005-2006 yıları arasında GATA TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’nde Klinik Psikolog olarak Askerlik görevini yerine getirdi. 2006-2011 yılları arasında Npistanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde Klinik psikolog olarak çalıştı.

2009 yılında Prof. Dr. Mehmet Eskin ve Uzm. Psk. Hadiye Kaynak Demir ile birlikte yaptığı bilimsel çalışma ile ‘Türk Psikologlar Derneği 2009 Işık Savaşır Klinik Psikoloji Araştırmalarını Teşvik Ödülü’ ne layık görüldü.
...[Devamı...]

Kamil ERTEKİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94494
Psikolojik anlamda her türlü sorun ve sıkıntı da başvurulacak tek kişi. Saygın ve kaliteli duruşu ile insana ayrı bir güven vermektedir. Psikoloji açısından başvurulacak tek kişi. Çok fazla bu alanda uzman tanıdım ama Kamil Bey gerçekten bir başka. Modern teknikleri ile sizlere sağlam bir ruh sağlığı sunmaktadır. Hayatımda ilk defa yargılanmadan dinlendiğim tek insan. Sorunlarınıza kesin çözüm arıyorsanız. Başka bir uzmana ihtiyaç duymadan gönül rahatlığıyla başvurun.
     2 Beğeni    
Tuba Öğer
21.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91231
Devlet hastanesinde psikiyatrist olarak görev yapmaktayım. Kamil bey ile katıldığım bir psikoterapi eğitiminde tanıştım. Kendisi alanında son derece donanımlı, mesleki tecrübesine güvenebileceğim bir arkadaşım. Sürekli yenilikleri takip ediyor ve kendini yeniliyor ve geliştiriyor. Denizli de yaşayan akrabalarımdan da kendisinden psikoterapi yardımı alanlar oldu ve hepsinin klinik durumunda ciddi iyileşmeler kaydetti. Kendisine çok teşekkür ederim. Psikiyatri tam anlamıyla bir ekip işi ve psikoterapi kısmında Kamil bey çok çok iyi.
     Beğenin    
H. Fatih DANE Fotoğraf
Uzm.Psk.H. Fatih DANE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91228
Uzman Klinik Psikolog Kamil Ertekin ile uzun süre özel hastahanede birlikte klinik psikolog olarak çalıştım. Kendisi alanında gerek teorik bilgisi, gerekse hastalara terapotik müdahaleleri açısından son derece güvenilir ve etkin bulduğum bir meslektaşımdır. Kendisi hem aileler, hem bireysel terapi konusunda terapinin bütün alanlarına hakimdir. EMDR terapisi, hipnoterapi, bilişsel-davranışçı terapi, dinamik terapiler ve terapilerinin birçok alanında etkin olarak çalışmaktadır. Özellikle ergen ve erişkin psikoterapisi konusunda çok güvendiğim bir meslektaşımdır. Cocuklarla yaptığı çalışmaları da taktirle karşılıyorum. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Pınar K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82848
Bundan 4 yıl önce tanıştım Kamil Hoca ile.İyi ki de tanıştım ...Henüz odasının kapısında değişir dünyanız.Bütün içtenliği ve gülümsemesiyle karşılar çünkü sizi ve Ona koşulsuz güvenirsiniz.Ne anlatırsanız anlatın öyle dinler öyle dinler ki kendinizi dünyanın en önemli insanı zannedersiniz.Hatta öyle ki içinizde bin kaygı, binbir soruyla başladığınız görüşmeden gözlerinizin içi gülerek çıkmanız çok olası bir durumdur. Aslında çok anlatılmaz Kamil Hoca.İlla ki eksiktir ,yarımdır çünkü anlattıklarınız.İyisi mi siz bugün kendinize bir iyilik yapın ve gidip bu harika insanla tanışın.Demek istediklerimi o zaman çok daha iyi anlayacaksınız zaten... İyi ki varsın Kamil Ertekin..... Teşekkürler......
     16 Beğeni    
Gülsen D.
22.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82400
Kamil Bey ile okulumuzda verdiği seminer sırasında tanıştık. Öğrencilerimize sınav kaygısı ile ilgili seminer vermişti. Kaygılı öğrenciler verdiği seminer sonrasında kendilerini çok iyi hissettiklerini söylediler. İşini severek ve özveriyle yaptığı çok belli oluyor. Kendisini bu konuda tebrik ediyorum. Daha sonra birçok öğrencimi ve velimi görüşmeleri için Kamil Bey'e yönlendirdim. Çok memnun kaldıklarını söylediler. İlgili, samimi, güleryüzlü yaklaşımı için ona teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Arif
26.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81644
Kuzenim olan Uzman Psikolog Kamil Ertekin sosyal ve mesleki alanda çözüm odaklı yaklaşımlarıyla saygın ve başarılı bir yol oluşturmuştur. Empati kurabilme yetisi,sabırlı ve gelişime,yeniliğe açık karakteri bu mesleği seçmesinin doğal sonucudur.Mesleki olarak kendi gelişimini zorunluluk olarak değil danışanlarına bilimsel ve güncel yollarla yaklaşabilme olarak görmüştür.Pozitif ve farklı bakış açıları ile danışanları için faydalı olduğunu düşünmekteyim.Profesyonel çalışma ortamı ve tamamen uzman çalışanları ile güvenle destek alınabilinir.
     1 Beğeni    
Melda
26.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81642
Uzman Psikolog Kamil Ertekin işinde oldukça başarılı,ilgili ,bilgili, alanında yardımcı ve yol göstericidir.Kendisinden profesyonel bir hizmet almasamda özel hayatında tanımış olduğum senelerde ne kadar ılımlı ,sakin ,mantıklı bir yaklaşım içinde olduğunu söyleyebilirim. Mesleki açıdan başarılarını danışan olarak bilmesemde kendisini mesleği konusunda sürekli geliştirdiğini ve işini çok severek isteyerek yaptığını bilmekteyim. Bu yüzden bir hizmet almak istesem bilinçli işinde başarılı ve severek yapan bir uzman psikologtan almayı tercih edeceğim için tanımasaydım Kamil Ertekin'den kesin alırdım. Bu nedenlerden dolayı kendisini düşünmeden emin bir şekilde tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Özden Baskan
31.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 81055
Kamil bey; eşimin arkadaşı olduğu için , Denizli'ye taşındıklarından beri sık sık ailece görüşüyoruz.Ayrıca kendisinden bir yakınım için yardım istemiştik.Yakınım psikolojik anlamda son derece çıkmazdaydı ve bizim önerimizle seanslara başladı. Şehir dışında olmasına rağmen düzenli olarak görüşmelere katılmaya çalıştı ve kendisinde oldukça olumlu değişiklikler gözlemledik. Kendisi, Kamil beyin sayesinde çok yol katetmiştir. Ona yönlendirdiğimiz farklı danışanlarından da olumlu geri dönüşler aldım. Mesleki anlamda danışanlara karşı hassasiyeti, özverisi, çok iyi düzeyde analiz yeteneği, bilgisi, güleryüzlü olması, konuşkan olmasının yanısıra işine karşı son derece profesyonel yaklaşımı ile Denizli için bir şans olduğunu düşünüyorum. Kendisininde sahibi olduğu Ege psikoloji danışma merkezi de son derece profesyonel bir merkezdir. Psikolojik anlamda destek arayan herkese Kamil beyi tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80556
Eşimle evleneli dokuz yıl oldu bir bebeğimiz olmasını çok istiyoruz ama olmuyor son yıllarda evliliğim mutsuz bir hale gelmişti eşim banakarşı sürekli ilgisizdi sanki karı koca değildik cinsel hayatımızda bir okadar kötüydü bana karşı bir isteksizlik vardı.en kötüsü birçok erkeğin yaptığı gibi malesef Pornografi video izliyordu benden gizlice ama ben herşeyin farkındaydım evliliğimizin bu denli saçma birşey yüzünden bitmesini istemiyordum bunları konuşmam gerekliydi konuşursam herşeyin kötü olacağını düşünüyordum ve yardım almaya karar verdim internette araştırdığımda kamil beyin yapmış olduğu çalışmalarını okudum ve kamil beye gitmeye karar verdim ama bunları kendisine nasıl anlatacaktım caseret edemiyordum taki randevu alıp kamil beyi gördüğümde onun samimiyeti ilk karşılamadan belliydi.kamil beyin bir dost yaklaşımıyla herşeyimi onunla konuşabildim hafta hafta kamil beyin tavsiyeleriyle eşimle aramızdaki cinsel hayat değişmeye başladı bu normal yaşantımımıza yansıyınca mutlu olmaya başladık şunuda söylemeliyimki kamil bey sayesinde kendime özgüvenim geldi ve eşimle her şeyi konuşuyoruz artık ve hiçbirşeyden korkmuyorum bu yazıyı yazmakta geç bile kaldım allah ondan razı olsun
     3 Beğeni    
Fzt.Emre BASKAN
9.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79399
Kamil bey yakın arkadaşımdır. Kendisini uzun süredir tanırım. Mesleki bilgi birikimini her geçen gün artırmak için çaba gösteren yapısının, kendisine vakalarına geniş bir perspektiften bakma avantajı sağladığı kanaatindeyim. Günlük yaşamda bizlerin tahammül edemediği olaylara bile farklı açıdan bakarak olumlaması bilgi birikimini yaşam felsefesi olarak kullandığını gösteriyor. Mesleğim gereği özellikle sonradan edinilmiş fiziksel engele sahip hastalarda, psikolojik desteğin öneminin çok fazla olduğunu biliyorum ve bu konuda hastalarımla ilgili kendisinden her zaman destek alırım. Arkadaşımı düzgün bir insan olması ve mesleki başarılarından dolayı kutluyor, sevgilerimi sunuyorum.
     2 Beğeni    
O. C.
22.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78923
Kamil bey yakın arkadaşımdır. kendisini üniversite yıllarından bu yana tanırım. öğrencilik yıllarından itibaren psikolojiye olan merakının ve araştırmacı yapısının artarak devam ettiğini görüyorum. lisans eğitimi ile yetinmeyip klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapması, bununla da yetinmeyip bir çok eğitime gitmesi ve halen devam ediyor olmasını izlemekteyim. bende bir hukuk adamı olarak kendisine boşanma döneminde olan bir çok aileyi yönlendirmiş ve olumlu sonuçlar almışımdır. bu dönemde mesleğini layıkıyla yapan bir klinik psikolog olduğu için, kendisini bu alanda yardıma ihtiyaç duyan herkese öneriyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
E. O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78720
Çalışma yaşamım ve özel yaşamım arasındaki dengeyi kurmakta, önceliklerimi belirlemekte zorluk yaşıyordum. kendime ait bir iş yerim olduğu için bir çok sorumluluğu vardı, özel yaşamımla ilgili de hem eşim hem de kızıma karşı sorumluluklarım vardı. hepsini en mükemmel şekilde yapmaya çalışıyor, yardım arama davranışında bulunmuyordum. bu yoğun tempo ve mükemmeliyetçi tavrım beni tükenmişliğe götürmüştü. insanlara hayır diyemiyor sınırlarımı çizemiyordum. bir arkadaşım insanlarla iletişim kurmakta problem yaşadığını bu problemi aşmak için kamil beyden destek alabileceğimi belirtti. kamil bey ile iş ve özel yaşamımda yaşadığım iletişim problemleri ve öncelikleri belirleme üzerine çalıştık. bu problemlerin temelinde anne ve babamla kurduğum ilişkinin yattığını saptadık, o döneme dair bitmemiş sorunlarımı ele aldık. şu anda yaşamımı daha iyi düzenleyebiliyor ve sınırlarımı çizip hayır diyebiliyorum. bu becerileri kazanmamda kamil bey in katkısı çok büyük oldu.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
H. S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78659
2 yıl önce bindiğim uçağın türbülansa kapılması sonucunda ani irtifa kaybı içine girmesinden sonra uçağa binmekten korkmaya başladım sonrasında ise hiç binememeye başladım. sanki tekrar uçağa bindiğimde aynı şeyleri yaşayacakmışım gibi hissetmeye başladım. ne zaman bir uçak kazası görsem kendimi çok kötü hissediyordum. bazen uçak reklamları bile beni çok sarsıyordu. kamil beyle yaşadığım türbülans sürecini le aldık, bu durumla ilgili olumsuz düşüncelerimi akılcı düşüncelerle değişimledik. uçak ile ilgili aşırı duyarlılığın bedenimde yarattığı fiziksel sıkıntı ile baş etmek için nefes ve gevşeme egzersizleri çalıştık. şu an uçaklarla ilgili korkum belirgin düzeyde azaldı. uçak kazalarının olasılığının trafik kazalarından çok daha az olduğunu kendime hatırlatıyorum. bu zor zamanlarımda bana destek olduğu ve bu düşüncelerimi değiştirmem de bana yardımcı olduğu için kamil beye teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Aydan T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78614
ilkokul yıllarından beri topluluk içinde konuşmakta zorluk çekiyordum.derslerde sorulan soruların cevaplarını bildiğim halde cevaplamaktan kaçınıyordum sessiz kalıyordum.bu yüzden bir çok sözlü sınavda başarısız olmuştum. üniversitedede aynı sorunum oldu,artık bu sorunun üstesinden gelmek ve daha girişken olmak istiyordum.bir arkadaşımın önerisi ile Kamil bey ile tanıştık,kamil beyle ayrıntılı bir değerlendirme görüşmesi yaptık sonrasında nasıl daha girişken olabileceğim ile ilgili çalışmaya başladık.doğru zamanda doğru şekilde doğru kişiye tepki vermeyi öğrendim.kamil beyle öğrendiğim bilgileri uygulama çalışmaları ile birleştirdik.bu uygulamaları okul hayatında yapmakta başlangıçta zorlandım ancak şu an tam olmasa da daha girişken oldum. Kamil beyle belli bir süre daha çalıştıktan sonra daha iyi olacağıma inanıyorum.kendisi ile görüşmeyi böyle sorunlar yaşayanlara tavsiye derim
     Beğenin    
Mehtap ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78571
10 yıllık panik atak hastasıydım. bu rahatsızlıkla ilgili bir çok ilaç tedavisi aldım, aldığım tedaviler panik atağımı aşmamda faydalı oldu ancak, yaşamımda yeni problemlerle karşılaştığımda birden panik halim yenileniyordu. internetten yaptığım araştırmalar sonucunda panik atağın tedavisinde ilaçla beraber bilişsel davranışçı yönteminde faydalı olduğunu öğrendim. bu alanda bir uzman arayışı içindeyken tavsiye ediyorum sitesinde kamil bey ile karşılaştım. kendisi ile bilişsel davranışçı yöntemle ile panik hali ile baş etmeme yönelik çalışmalar yaptık. düşünce sistemimi ve bakış açımı yeniden oluşturduk. ayrıca panik hallerinde baş edebilmem için nefes ve gevşeme egzersizlerini ve düşünce durdurma çalışmaları yaptık. şu an da hem ilaç tedavime devam ediyorum hem de kamil bey ile görüşmelerime devam ediyorum. ilaçları yazan psikiyatri doktorumda kamil bey ile görüşmelere devam etmemi önerdi. panik hali geldiğinde kendimi rahatlatabilmeyi öğrenmek kendime olan güvenimi geri getirdi ve bu hastalıkla baş edebileceğimi bana öğretti. benim yaşadığım sıkıntıları yaşayan kişilere kamil beyi öneriyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
H. U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78520
6 yaşındaki kızım geceleri yalnız yatamıyordu. yalnız yattığında eve hırsız girip kendisine zarar verecek diye düşünüyordu. ayrıca izlediği uzaylı filminden etkilenip uzaylıların kendisine ve bize zarar vereceğinden korkuyordu. bu korkularının gerçekçi olmadığını defalarca konuştuk ama bir türlü yalnız yatmaya ikna edemedik. bir arkadaşım çocuklardaki bu tür gece korkularıyla kamil beyin etkili çalışmaları olduğunu, kızımızı ona götürebileceğimizi söyledi. kamil beye gittiğimizde kamil bey önce eşim ve benimle konuştu. kızımızla ilgili ayrıntılı bilgi aldı. sonrasında kızımızla konuştu. çocukluk dönemi korkularında etkili olan emdr yönteminden söz etti. sonrasında bu yöntemi uyguladı 3-4 seans sonra kızımın uzaylı ve hırsız korkuları sona erdi ve odasında kendisi yatmaya başladı. kamil bey bu yöntemi uygulamadan önce kızımla çok iyi bir ilişki kurdu. kızım her seansa istekli gitti. kamil beye hem eşim hem ben teşekkür ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
C. M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78478
evlendiğimizden beri çocuğumuz olsun istiyorduk. ilk önceleri nasılsa olur diye içimiz rahattı. zaman geçmeye, doktorlara başvurmaya başladıkça umudumuz endişeye dönüştü. ardı ardına gelen başarısız tedaviler, denemeler beni, eşimi ve ilişkimizi çok yıprattı. olumsuz duygular ve düşünceler hayatımızı kapladı. ama vazgeçmekte istemiyorduk. en son başvurduğumuz kadın doğum doktoru bendeki bu moral bozukluğunu ve endişeyi fark etti. bunların üstesinden gelmezsek önümüzdeki tedavilerimizde başarısız olma riskinin artacağını söyledi. hamile kalmam durumunda ilaç kullanmak riskli olacağı için ilaçsız tedavi yapabilecek iyi bir psikolog ile görüşmemizi önerdi. internetten yaptığım araştırmalar sonucu kamil beyde karar verdik ve görüşmelere başladık. kamil bey olumsuz düşünceleri kafamdan atmada çok yardımcı oldu. bu zor zamanlarımıza farklı bakış açıları kazanmamızı sağladı. sakin, cana yakın, olumlu yaklaşımı bize çok iyi geldi. dilerim bu seferki sürecimizi onunda yardımlarıyla, ilk kez başarılı olarak atlatacağız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Şeyma ATASOY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78436
Kamil Ertekin hocam çalışma arkadaşım olmakla birlikte, uzmanı olduğu alanda danışanlarına olduğu kadar meslektaşlarının da ufkunu açan bilgi birikimine sahip bir uzman klinik psikologdur. Özellikle İstanbul deneyiminin olması ve Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile birlikte çalışmış olması birçok konuda tecrübe sahibi olmasına vesile olmuştur. Benim de uzman olduğum alanlarda pratik bilgiler ve çözüm yolları göstermiştir. Bu arada, kurumumuza gelen her danışana güler yüz ve samimiyet ile yaklaşması kendisini bu noktada ayrıcalıklı kılmaktadır. Kamil Ertekin hocam ile birlikte çalışıyor olmaktan dolayı kendimi hem mutlu hem de şanslı addediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Hulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78430
Nişanlımla 2 yıllık bir ilişkimiz vardı. bu yaz evlenmeyi planlıyorduk. ancak son 2 aydır ailelerde devreye girince aramızdaki ilişki olumsuz etkilenmeye başladı. biz aile olamadan kendi ailelerimizin içinde kaybolmuştuk. benim ailemin istediğini onun ailesi istemiyor. onun ailesinin istediğini benim ailem istemiyordu. yakın bir arkadaşımdan kamil beyin evlilik öncesi eş adaylarına ve ailelerine danışmanlıkta bulunduğunu öğrendim. önce nişanlımla biz görüştük. sonrasında ise kamil bey hem nişanlımın ailesi ile hem de benim ailemle ayrı ayrı görüştü. çekirdek ailenin nasıl olması gerektiği, geniş ailelerin ise nerede durması gerektiği hakkında bilgi verdi. kamil beyin önerilerine ailelerimiz başlangıçta sıcak bakmadılar, ancak sonrasında doğru olduğuna kanaat getirdiler. şu an hem nişanlımla ilişkilerim daha iyi hem de ailelerimizin arası daha iyi. kamil beye bu süreçte bizi aydınlattığı için teşekkür ediyorum. evlilik öncesi danışmanlığı bütün eş adaylarının alması gerektiğini düşünüyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
S. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78384
Eşimle çok iyi bir ilişkimiz olmasına rağmen, cinsel yaşamımızda sorunlar yaşıyorduk. bu nedenle eşimle iyi olan ilişkimizde son 1 yıldır bozulmaya başlamıştı. belirli bir süre kendi kendimize bu sorunu aşmaya çalıştık ancak sonrasına yol alamadığımızı gördüğümüzde bir uzmandan yardım almaya karar verdik. internetten yaptığım araştırma sonunda kamil bey ile görüşmemin iyi olacağını düşündüm ve kendisinden randevu aldım. burada ayrıntılı olarak anlatamayacağım eşimle yaşadığımız cinsel sıkıntıları kamil beyle paylaştık. kamil bey bu alandaki bilgi birikimini bizimle paylaştı. yaşadığımız problemleri nasıl aşabileceğimiz ile ilgili bize önerilerde bulundu. şu an cinsel yaşamımız daha iyi. cinsel yaşamımız iyi olmaya başladıkça ilişkimizde daha iyi olmaya başladı.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Hande
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78293
Kamil bey'e okul yaşamımda yaşadığım yoğun sınav kaygısı ile baş etmek için başvurdum. yeteri kadar çalışan bir öğrenci olmama rağmen sınavlara başarımı yansıtamıyor, hatta bazı derslerden başarısız oluyordum. bu nedenle istediğim üniversite yerine gitmek zorunda kaldığım üniversiteye gittim. ve potansiyelimin altında olan bu üniversitede bile başarısız oldum. vize ve final döneminde kaygım yoğunlaşıyordu. kamil bey ile yaptığımız görüşmelerde bu durumunun temelinin ilkokul yıllarına dayandığını tespit ettik ve o dönemde yaşamış olduğum kötü olaylar üzerine emdr yöntemi ile çalıştık. 1-2 aylık çalışmamızdan sonra sınava karşı duyarlılığım belirgin düzeyde azaldı. kaygımın azalması ile beraber daha etkili ders çalışmaya da başladım. kamil beye bu süreçte bana yardımcı olduğu için teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Selçuk TOKAÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78270
Kamil Bey ile Denizli'deki öğrencilik yıllarımda çalışma fırsatı buldum. Ege Psikoloji bünyesinde çok kısa sürede çok büyük işler gerçekleştirerek psikoloji camiasındaki tecrübesini bir kez daha göstermiş oldu. Mesleğimin ilk yılında benim kariyer planlamam için çok büyük bir model ve yol gösterici oldu. Yer ve zaman farketmeksizin mesleğini iyi yapan kişilerin her şehirde her koşulda kendini gösterebildiğini, meslek sevgisinin ne denli güzellikler getirdiğini de kendisin de görme fırsatım oldu. Öğrencilik hayatımda Kamil hocamla her ne kadar geç tanışmış olsak da meslek yaşamımın en başında tanışmış olmanın da artısı bende çok fazladır. Bir gün yine beraber çalışma fırsatımın olmasını temenni ederim.
     2 Beğeni    
Gülsün YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78254
Kamil bey'le eşimden ayrılma döneminde olduğum bir süreçte, kızımın boşanmamızdan duyduğu sıkıntı ile baş edebilmek için tanıştım. kızım o dönemde yoğun davranış problemleri gösteriyordu. okula devamsızlık yapıyor, bana karşı saldırgan davranıyordu. kamil bey ile çalışmaya başladığımızda kamil bey hem benimle hem boşandığım eşimle ayrı ayrı ve beraber görüştü, boşanma döneminde kızımıza nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizi bilgilendirdi. kızımla da yaptığı görüşmelerde, bu süreci nasıl atlatacağı ile ilgili kendisini bilgilendirdi. şu an kızım daha iyi, boşanma sürecimizi kabullendi. okula uyumu ve bizimle ilişkileri iyi düzeyde. bu zor süreçte bize yardımcı olduğu için kamil beye teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
F. T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68902
Kamil beyi bir televizyon programinda gördüm ve açikçasi o programi dinlerken benim sikintilarimi da çözebileceğine inandiğim için kendisiyle tanişmaya karar verdim. İyi ki de vermişim.şu anda burada anlatamayacağim ve aslinda beklerken kendimi nasil yiyip bitirdiğimi düşündükçe kendime sinir olduğum dertlerimi kamil bey sayesinde aştim. Burdan kendisine çok teşekkür ederim.bu kadar güleryüzlü,dinlemesini bilen,güven veren birini daha tanimadim hayatimda.kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.kamil beye hipnoz yaptirdiğimda izmirde çalişiyordu,şansliydik..şu anda başim sikiştiğinda atlayip denizliye gidiyoruz annemle beraber.hem travertenleri görüyoruz,hem de kamil bey le görüşüyoruz.artk biz kamil beyi birakmayiz nerde olursa olsun.resmen daha mutlu bir insan oldum artik.herkese tavsiye ediyorum
     8 Beğeni    
S. Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
19.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68838
kamil bey ile yoğun iş yükümün getirdiği yorgunluktan bunaldığım dönemde tanıştık. yaşamımı dengeli olarak ve öncelik sırası yapamadığım şekilde yaşarken içine düştüğüm yorgunluktan tükenmiş durumdaydım. yaşamımda öncelik sırası kurmamda, karşılaştığım sorunları çözme şeklimde değişim yapmamda kamil bey yeni bakış açıları geliştirmemde yardımcı oldu. ayrıca iş yerindeki personelimle nasıl daha sağlıklı iletişim kuracağım ile ilgili uygulamalar yaparak iş yerimde daha keyifli bir çalışma ortamı sağladım. kendisine çok teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Y. L.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68741
Psikolog Kamil Bey'le tanışmam. 4 ay önce oldu. Kendisi ile görüşmeye gitmeden önce denizli ve çevresindeki psikologları internet ortamında araştırdım. denizliye taşınmadan önce istanbulda önemli bir hastanede 5 yıl çalışmış olması ve televiziyon kanallarında programlara çıkmış olması deneyimli ve güvenilir bir psikolog olduğuna inanmamda etkili oldu. çocukluğumdan bu yana topluluk karşısında konuşmakta güçlük çeker hep kaçınırdım. ancak iş yaşamında kaçamadığım konuşmak zorunda olduğum durumlar arttıkça kaygım artmıştı. internetten yaptığım araştırmalarda bu durumun sosyal fobi olduğunu anladım ve yardım alamaya karar verdim. kamil bey le beraber insanlara bakış açımı yeniden oluşturduk. kendime yönelik kaybettiğim özgüveni tekrar kazandım. kendisi ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum. kendisine çok teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
M. Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68601
Kamil Bey'den eşimle büyük çatışmalar yaşadığım bir dönemde, eşimle ilişkilerim üzerine terapi yardımı aldım. Yaşadığımız problemlere tarafsız bakış açısı ile bakması en önemli özelliğiydi. eşiminde benimde kendimizle ilgili görmek istemediğimiz, gördüğümüzde ise inkar ettiğimiz hatalı davranışlarımızı bize gösterdi ve bunları nasıl değiştirebileceğimizi bizimle paylaştı. önerileri evliliğimizi düzeltmemizde çok yardımcı oldu.kendisine bu zor dönemde bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Z.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68470
Kamil bey ile çok zor zamanlarımda bir tavsiye üzerine tanıştım. üstesinden gelemediğim panik ataklarım vardı. telaşlı yapım nedeniyle kendimi çıkmazın içinde hissederken Kamil beyle yaptığımız görüşmeler ve hipnoz seansları beni sakinleştirdi ve birçok şeyi farkına varmamı sağladı. Kamil bey, sıcakkanlı yapısı, güleryüzü,sakinliği ile size doğru kişiye başvurduğunuzu hissettiren bir psikolog. benim durumumu yaşayan birçok kişiye tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
11.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63415
Kamil beyle bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıştım.bütün umutlarımızın ,geleceğimizin bağlıymış gibi hissettiğim kpss sınavına tam 4 yılımı vermiş,4 kere girip çıkmış ama yine başaramamıştım.artık benim için herşeyin anlamsız olduğunu hissettiğim bir dönemde ablamın bir doktor arkadaşı tusa(tıpta uzmanlık sınavı) girerken sınav kaygısı için Kamil beye gittiğini söylemiş bana kendısının telefon numarasını vermişti.aslında çok inancım olmamasına rağmen bir kere de böyle bişey deneyeyim dedim.sonuçta bu sınavı kazanmak için gitmediğim dersane ,kurs kalmadı . Kamil beyle daha tanıştığımız ilk yarım saatte bişeylerin değişeceğini hissettim.bana son derece empatık,yargılamadan,anlayışlı davrandı.dinledi.gerçekten dinledi.ve beni anladığını hissettim..ve anlattığım herşeyin tamamen aramızda kalacağını da hissettim..bilmiyorum ama bu sınavı kazanacağımı da hissettim bir şekilde.kendime güvenim gelmişti gide gele.ve sınav gunu gelip çattığında artık sınavda elim terlemiyordu.kalem elimden kaymıyordu.kalp çarpıntım yoktu. ve başardım...işe yaramıştı işte.kamil beye çok çok teşekkür ediyorum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum
     15 Beğeni    
Alaaddin DEBGİCİ Fotoğraf
Psk.Dnş.Alaaddin DEBGİCİ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60176
Kamil Ertekin Denizli'ye geldiği ve birlikte çalışma şansı bulduğumuz için kendimi çok şanslı hissediyorum. Uzun yıllar İstanbul Nöropsikiyatri hastanesinde çalışmış ve psikiyatrinin merkezinde mesleki gelişimini ilerletmiş bir meslektaşım. Onunla her konuştuğumuzda yeni şeyler öğreniyorum. Randevularımla ilgili sürekli onunda fikrini alıyorum ve bu beni mutlu ediyor. Çok paylaşımcı ve etik sınırları çok iyi koruyabilen bir meslektaşım. Birlikte çalışmaya başlayalı henüz 2 ay olmasına rağmen ondan randevu almak imkansızlaşmaya başladı aynı kurumda birbirimizi göremez olduk. Bu da hastalarının ondan ne kadar memnun olduğunu gösteriyor. Ayrıca Klinik Psikolog olarak Denizli de görev yapan tek kişi olması onun tüm diğer meslektaşlarımdan bir adım öne götürüyor. Uzman Psikolog olmakla Uzman Klinik Psikolog olmak arasında çok önemli fark olduğunu herkese hatırlatmak isterim. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Seda Cansız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2013
TavsiyeNo: 59212
kamil beyin o kadar canayakın, güven veren ve sakin bir yaklaşımı vardır ki onunla halledemeyeceğinizi bir sorun asla yoktur! alanında tam anlamıyla uzmandır, hatta tektir diyebilirim. sorun neyse bunu çok iyi anlar ve sizi, vaktini doldur gibi klişe şeylerle avutmak yerine sizin yaşam tarzınıza en uygun çözümlerle karşınıza gelir. ki zaten birkaç seansta farkı anlarsınız. terapiye ağlayarak bile girseniz gülerek çıkmanız muhtemeldir çünkü kamil beyle herşeyin çözümü vardır.
     5 Beğeni    
Cengiz GÜNEŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Mart.2013
TavsiyeNo: 59178
Kamil Bey birlikte çalıştığım bir arkadaşımdır. Ruhsal rahatsızlıklar yaşamakta olan hastalarımızı biyopsikososyal yaklaşım çerçevesinde tedavi ve terapiyi birlikte yürütürken, son derece güvenerek ve en ufak bir kuşku duymadan rahatlıkla yönlendirebildiğim, yaptığı katkılar sayesinde tedavide daha kolay aşamalar kaydedebildiğim, bir psikiyatri uzmanını çok iyi bütünleyen deneyimli bir klinik psikologdur. Bilişsel terapiler konusunda kendisini geliştirmiş, aldığı eğitim ve süpervizyonlar ile yeterliliğe ulaşmış, geçmişte çalışmış olduğu kurumlar sayesinde de mesleki tecrübesini üst düzeye çıkarmış olan Kamil Bey ile en verimli olduğu dönemlerde birlikte çalışıyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Metin D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45564
Kamil bey İstanbul da iken eşimle birlikte Kamil beyin danışanı idik.Evliliğimizde yaşadığımız sorunlar nedeniyle kendisine başvurmuştuk.3 – 4 seanslık bir görüşmede bayağı bir ilerleme kaydettik.Şimdi İzmir e yerleşmiş çok sevindik.Kendisi canayakın danışanına para gözüyle bakmayan değerli bir psikologtur.Güleryüzlü ve sıcak davranıyor.Bazı psikoterapistler seans bitsede gitsek tavrında oluyor ve zaten hassas olan danışanda bunu hissediyor.Kamil bey öyle değil.Biz kendisinden fayda gördük.Umarım sizlerde fayda görür normal hayata dönersiniz
     10 Beğeni    
Seçil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44854
Kamil Bey'i bir yakınımızın tavsiyesi ile tanıdım. Hiç hatırlamak istemediğim günlerde ve başarısız pekçok terapi deneyiminden sonra kendisi ile tanıştım. Pek çok psikolog bende ters etki yaratmıştı ama Kamil Bey'in yaşam enerjisi, deneyimi, olgunluğu, içtenliği öyle düzgün doğru bir ölçü birleşmişki ben ilk dakikada emin oldum bu görüşmelerin hep devam edeceğinden. Benden sonra çevremden pek çok arkadaşım ve arkadaşlarımın yakınları da kendisiyle görüştüler ve yönlendirdiğim herkes bana tekrar tekrar teşekkür ettiler. Önceleri daha sık olan periyodumuz benim İzmir'e taşınmam nedeniyle oldukça azalmıştı. İstanbul'a görüşmelerimiz için birkaç ayda bir gelebiliyordum. Şimdi ne mutlu bana ki kendisi de İzmir'e taşındı!. İzmir'de tüm aileme ve arkadaş çevreme bu müjdeyi ilettim, tavsiyemi buradan da paylaşmak istedim.
     12 Beğeni    
Hüseyin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33216
Kamil Bey gerçekten tam anlamıyla çok tecrübeli ve bir o kadarda cana yakın bir psikologdur. İsim vermeyeyim ama yaklaşık 2 yıl tedavi gördüğüm hastaneden(doktor,vs.) hiçbir gelişme görmediğim halde, Kamil Beyin çalıştığı hastane ve Kamil bey sayesinde çok iyi bir duruma geldim. Kişiliğimi oturttum ve herşeyi bir düzene rayına koymaya başladım. Kamil Bey gerçekten arkadaş gibi oldu. Bir sonraki seansı sabırsızlıkla beklerim hep. Halbuki önceki hastanede gitmek bile istemiyordum. Ve gerçekten sorunları olan kişilerin psikolojik yardım alması gerek ve yardım aldığı kişininde konusunda uzman olması çok önemli. Kamil bey benim için çok iyi oldu. Ergenlik dönemindeki sorunlu gençlerin Kamil bey ile bir görüşmesinin faydası var. Tavsiye ederim. Gerçekten farkedecekler ki bir kaç seansta çok iyi bir düzeye gelecekler. Kamil beye bana her konuda yardımcı ve destekçi olduğu için ve gerçekten kimliğimi bulmama yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim ve işinde çok iyi yerlere gelip, nice insanlar için faydalı olmasını temenni ederim. Teşekkürler Kamil Abi...
     17 Beğeni    
Baskın DEMİRPEHLİVAN Fotoğraf
Baskın DEMİRPEHLİVAN
Konuşma Terapisti
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11548
Kamil Ertekin Hacettepe Psikoloji Bölümünden dönem arkadaşımdır. Okul yıllarında başarılı ve sıradışı bir Psikolog olacağı inancını bende hep uyandırmıştır. Klinik Psikoloji eğitimini aldığı yıllarda da bu özelliğini iyice geliştirdiği kanısındayım. Güleryüzlü, canayakın, sportif ve edebiyata eğilimli birisidir. Kimin neye ihtiyacı olduğunu bir bakışta anlayabilecek bir içgörüye sahiptir. Özgün bir yaklaşımı olduğu ve bilimsel bilgi birikimini hastasına en uygun biçimde aktarmayı becerebilen bir Klinik Psikolog olduğu kanısındayım... Bilgi birikimini uzmanlık yıllarında tamamlayıp yıllarca bu bilgilerin üzerinde kuluçkaya yatıp yenilerini ''yumurtlamak'' uydurmak yerine bilimsel Dünyayı her koşulda takip edebilen bir disipline ve özveriye sahiptir. Dil ve Konuşma Terapisti Baskın DEMİRPEHLİVAN
     18 Beğeni    

Kamil ERTEKİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Kamil ERTEKİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kamil ERTEKİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
H. Fatih DANE
Uzm.Psk.H. Fatih DANE
Sevgili dostum Fatih ile tanışmamız 2009 yılına dayanıyor. Kendisi ile 3 yıl aynı hastanede çalıştık. Bireysel terapi ve grup terapisi alanında donanı...
Şeyma ATASOY
Psk.Şeyma ATASOY
Şeyma Hanım çalışma arkadaşımdır. Kendisi meslek yaşamının başlangıç yıllarında olmasına karşın mesleki ve akademik merakı sayesinde bir çok eğitime k...
Özden AKYOL BAŞKAN
Fzt.Özden AKYOL BAŞKAN
Özden Hanımla 3 yıldır tanışıyoruz. kendisi ile tanışmamız eşi emre baskan bey sayesinde olmuştur. özden hanımın takip ettiği bir çok çocuk hastayı gö...
Selçuk TOKAÇ
Uzm.Psk.Selçuk TOKAÇ
Selçuk beyle denizli de olduğu dönemde beraber çalışma fırsatım oldu. kendisi o dönemde hem tahsiline devam ediyor hem de çalışıyordu. kendisini geliş...
Alaaddin DEBGİCİ
Psk.Dnş.Alaaddin DEBGİCİ
Alaaddin Bey çalışma arkadaşımdır. Kendisi ile beraber 4 aydır aynı kurumda çalışmaktayız. Çocuk ve ergen psikoterapisi yapmasının yanı sıra aile dan...
Baskın DEMİRPEHLİVAN
Baskın DEMİRPEHLİVAN
Arkadaşlığımız 14 yıl önce Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladı. O zamanlarda kendisi ile ilgili gözlemlediğim en önemli özelliği odakla...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Ege Psikoloji Aile Danışma Merkezi
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:67 D:2-3 (Finansbank Üstü)
Denizli
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(258) 264 00 11
(İş yeri)
Telefon 2 :
0(258) 263 00 11
(iş yeri)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(44 yaşında)
Doğum Yeri
Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2001
(23 yıl önce)
Yüksek Lisans
Adnan Menderes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2005 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Kamil ERTEKİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Kamil ERTEKİN Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video
uzman klinik psikolog, psikoterapist, grup psikoterapisti, aile terapisti, evlilik terapisti, ergenlik dönemi, yaşam boyu gelişim, denizli psikolog, denizli de psikolog, denizlide psikolog, denizli psikoterapi, denizlide psikoterapi, denizli de psikoterapi, denizli terapi, denizlide terapi, denizli de terapi, denizli klinik psikolog, denizlide klinik psikolog, denizli de klinik psikolo, denizli de aile terapisti, denizli ergen terapisi, denizli psikoterapist, denizli de psikoterapist, denizlide psikoterapist, denizli aile danışmanlığı, denizli aile danışmanlığ, aile danışmanlığı, psikoterapi, psikolojik danışma, denizli psikolojik danış, denizli psikolojik test, psikolojik test, mmpı, denizli mmpı, denizli çocuk terapi, denizli çocuk psikoterapi, denizli çocuk danışma, denizli kişisel gelişim, denizli emdr, denizli bilişsel terapi, denizli evlilik terapisi, denizli de evlilik terapi, denizli cinsel terapi, denizli de cinsel terapi, denizli cinsellik, denizli de öfke kontrolü, denizli öfke kontrolü, denizli öfke terapisi, denizli de öfke terapisi, denizli stres ile başetme

00:52
Top