Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Op.Dr.Süleyman TAŞ
Doktor - İstanbul
Plastik Cerrahi - Estetik Cerrah
Estetik Cerrah

Süleyman TAŞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Doktor
İsim

Op.Dr.Süleyman TAŞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor

[Diğer Doktorlar..]
Uzmanlık Alanı

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik

[Bu Branştaki Diğer Doktorlar..]
Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Op.Dr.Süleyman TAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Op.Dr.Süleyman TAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Göğüs Estetiği, Vücut Estetiği, Kulak Estetiği, Yağ Enjeksiyonu, Liposuction, Genital Estetik , Erkeklerde Estetik, Penis Büyütme-Uzatma, Saç Ekimi, Ortognatik Cerrahi, Dolgu, Peeling, PRP Uygulaması, Mezoterapi, Dermabrazyon, Selülit Tedavisi, Dövme Silme Aşırı Terleme Tedavisi, Gamze Oluşturulması, Migren Tipi Baş Ağrılarının Tedavisi, Yara izi Tedavisi, Cinsiyet Değiştirme Ameliyatları, Mikrocerrahi, Meme Rekonstrüksiyonu, Cilt Kanserleri, Yara Tedavileri, D...

Op.Dr.Süleyman TAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
1- Estetik Cerrahi
2- Mikrocerrahi
3- El Cerrahisi
4- Maksillo-Fasial Cerrahi
5- Rekonstrüktif Cerrahi
6-Cinsiyet Değiştirme Ameliyatları

Op.Dr.Süleyman TAŞ Tavsiye Yazıları Op.Dr.Süleyman TAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:
Doktor ve Diş Hekimi üyelerimize ait ziyaretçi yazıları şu aşamada sadece üyemizin kendisine gösterilmektedir.

Op.Dr.Süleyman TAŞ Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Opr.Dr.Süleyman TAŞ, 1984 yılında Akçakale’de doğdu. Lisede 2000 yılında Tübitak Fizik Olimpiyatlarında Türkiye 3.sü olan Dr.Taş, 2002 yılında üniversite sınavlarında Türkiye genelinde derece yakalama başarısı gösterdi.

2008 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’ den mezun olarak Tıp Doktoru ünvanını aldı. Plastik Cerrah olma hayalini gerçekleştirmek isteyen Dr.Taş, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Burada birçok ameliyata ve başarıya imza attı.

2012 yılında yurtdışına fellowship olarak giden Dr.Taş, Belçika’da Gent Üniversitesi ,Coupure Centrum ve St.Lucas Ziekenhuis Hospital' da estetik cerrahi, meme cerrahisi, mikrocerrahi ve cinsiyet değiştirme üzerine birçok ameliyata bulundu.

2013 yılında mikrocerrahi alanındaki ‘Sıçan Kasık Ada Flebi Sekonder Venöz İskemi Modelinde Allopurinol, Siklosporin-A ve Deferoksamin’ in Tek ve Kombine Kullanımlarının İskemik Hasara Etkisi’ isimli tezini sunarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp Uzman Doktor ünvanını aldı.

2013 yılında Kepçe Kulak Ameliyatlarındaki nüks ve dikiş çıkması gibi sorunları ortadan kaldıran yeni bir Kepçe Kulak Ameliyat tekniği olan ‘Yeni Bir Antiheliksplasti Tekniği: Proksimal Bazlı Dermo-Fasyoperikondrial Flep’ isimli çalışma ile Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin düzenlediği yarışmada 2. Oldu.

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olması için yazılı ve sözlü 2 aşamalı olarak düzenlenen European Board of Plastic, Reconstructive&Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının yazılı aşamasına Thessaloniki' de sözlü aşamasına Brüksel'de girerek başarılı olmuş ve Avrupa denkliğini almıştır.

Dr.Taş, Yüz Gençleştirme Cerrahisi ve Mikrocerrahi üzerine 2 kitabın çevirisinde katkıda bulunmuştur. (Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber. Bölüm 6: Anti-Aging ve Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler BölümVI: Uyluk Bölgesi).

Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni bir teknik ile cinsiyet değiştirme ameliyatlarını korkulu rüya olmaktan çıkarılmasında katkısı bulunan Dr.Taş, yaptığı büyük ameliyatlar ile birçok kez medyada yeraldı. Her fırsatta yurt dışına giderek yeni gelişmeleri takip etmeyi hobi olarak gören Dr.Taş ‘ın Yurt dışı ve yurt içi dergilerde birçok bilimsel makalesi, kongrelerde oturum başkanlığı ve konuşmaları mevcuttur. Estetik cerrahinin en prestijli dergisi ve European Association of Societies of Aesthetic Plastic Surgery (EASAPS) ın yayın organı olan ‘Aesthetic Plastic Surgery’ dergisinde hakemlik, uluslar arası bir dergi olan 'Plastic and Aesthetic Research' dergisinde ise editörlük yapmaktadır.

Mesleğine, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümde, Uzman Doktor olarak devam eden Dr.Taş, burada; parmak kopması, ayak kopması, kol kopması, meme kanserli hastalara yeniden kendi dokuları ile meme yapılması, yüzü yanık hastalara kendi dokuları ile yeniden yüz yapılması gibi ileri mikrocerrahi deneyimi gerektiren imkansız ameliyatlar ile basında sık sık yer aldı. Rize'de 2 yıl görev yapan Dr.Taş ayrıca burada gerçekleştirdiği 1000 in üzerinde burun estetiği ve 2000 in üzerinde yaptığı estetik cerrahi ameliyatları ile insanlara güzellik dağıtmaya devam etti.

Türk ve Avrupa Plastik Cerrahi Derneklerine üye olan Dr.Taş, başarılarına ve mesleğine şu an İstanbul Medical Park Hastaneler Grubunda devam etmektedir.

Op.Dr.Süleyman TAŞ Kitap ve Yayınları Basılı Kitap ve Yayınları :
1- Fasial Plastik Cerrahi-Temel Rehber.
2- Mikrovasküler Cerrahi Atlası-Anatomi ve Operatif Teknikler

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İslampaşa Mahallesi.Şehitler Caddesi No:74
Rize

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(464) 213 04 91
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2008
(9 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Op.Dr.Süleyman TAŞ Mesleki Videolar Videolar
-

Op.Dr.Süleyman TAŞ  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
estetik cerrah, meme küçültme, boyun germe, erkekte estetik, yara izi, plastik cerrah, meme büyütme, el estetiği, selülit, yanık, süleyman, meme dikleştirme, kaş asma, basen, yarık dudak, kepçe kulak, yağ aldırma, saç ekimi, vücut estetiği, yarık damak, rize, karın germe, kaş ekimi, el cerrahisi, burun kemeri, burun estetiği, liposuction, genital estetik, mikrocerrahi, burun ucu, rinoplasti, yağ enjeksiyonu, kızlık zarı dikimi, meme onarımı, migren, septorinoplasti, dolgu, cinsiyet değişimi, meme kanseri, aşırı terleme, nefes alma, botox, female to male, cilt kanseri, kulak estetiği, meme estetiği, yüz germe, kadından erkeğe, dövme silme, penis

21:05
Top