2007'den Bugüne 81,404 Tavsiye, 25,862 Uzman ve 18,106 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Pedagog
İsim

Eyüp GENÇ

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Dnş.Eyüp GENÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eyüp GENÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

48
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Eyüp GENÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Eyüp GENÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
HOŞGELDİNİZ

Eyüp GENÇ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Gelişimsel Değerlendirme-Portage-Otistik çocuklar-PECS-Görme Engelli Çocuklar-Zihin Engelli Çocuklar-Öğrenme Güçlüğü-Dikkat Eksikliği-Uyum Güçlüğü-Davranış Sağaltımı-Aile Eğitimi-Aile Rehberliği-Psikolojik Danışma-Az Gören Eğitimi-Yaygı Gelişim Bozuklukları-Otizm-Braille (Kabartma Yazı)

Eyüp GENÇ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Eyüp GENÇ'in Özgeçmişi
Eyüp GENÇ (Özel Eğitim Uzmanı-Uzman Psikolojik Danışman)

1974 Yılında Konya’nın Sızma Kasabası’nda dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladı (Büyük Sinan İlkokulu-Konya Karma Ortaokulu-Selçuklu Lisesi). Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü’nden 1995 yılında mezun olarak aynı yıl İzmir Bornova Körfez Eğitim – Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde Özel Eğitim Öğretmeni olarak meslek hayatına adım attı. Aralık 1995 - Mart 1997 arasında vatani görevini yedek subay olarak tamamlayıp, kaldığı yerden, öğretmenlik hayatına devam etti.

2000 Yılında tayin olduğu Konya Selçuklu Merkez Eğitim – Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde üç yıl özel eğitime hizmet ettikten sonra 2003 yılında Yediveren Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne geçerek özel sektörde hizmet vermeye başladı.
...[Devamı...]

Eyüp GENÇ Tavsiye Yazıları Eyüp GENÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 şaban yaşar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.161.149.ZZ

09-12-2010
 TavsiyeNo: 37866
Merhaba. Eyup genc'i lise yıllarında tanıdım . o yıllarda bile moralim bozuk oldugunda eyup gençle konuşup dertleştiğimde moralim düzelirdi. Nasipmiş pisikolojik danışman oldu. Yardımcı olacağı bir konu varsa elinden geleni yapar. Ahde vefaya önem verir.Mesleğinde çok başarılı olduğuna inanıyorum.şu anda bir özel eğitim merkezinde mesleğini başarıla icra etmektedir. İşlettiği kurumun her yönü ile şu anda Konyanın en tanınmış ve en iyi hizmet veren özel eğitim merkezi olduğuna inanıyorum ilgilenen herkeze tavsiye ediyorum...
     7 Beğeni    

 TAHİR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.17.YD

23-11-2010
 TavsiyeNo: 37410
Eyup bey'i mesleki anlamda bilgili, tecrubeli ve ilgilendiği kişilerin sorunlarına kısa sürede ve kalıcı çözümler bulabilen bir kişi olarak tanıdım. Mesleki hayatımda ve özel hayatımda da yaptığı tespitleri hep olumlu bulmuşumdur. Bu noktada kendisinin fikirlerine danışılacak ve vereceği tavsiyelere güvenilecek bir kişi olarak görüyorum. Bir eğitimci olarak hem mesleki anlamda gerekli bilgi ve birikime sahip olup hem de arkadaşlarına karşı herzaman ilgili ve vefakar olan arkadaşım Eyup bey'i gönül rahatlığıyla bütün herkese tavsiye edebilrim.
     2 Beğeni    

 YAHYA KARAARSLAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.10.72.YDF

04-11-2010
 TavsiyeNo: 37087
Eyüp beyle 2000 yılında Konya' ya atandığı okul olan Eğitim Uygulama Okulunda tanıştık, dostluğumuz ve kardeşliğimiz o günden beri devam eder. Mesleğine olan bağlılığı, sorunlarla başa çıkmada kullandığı yöntem ve tekniklerle her zaman ön plana çıkmıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra durağanlıktan uzak durarak bilgi birikimini kat ve kat arttırarak insanlara faydalı olma arzusunu gerçekleştiregelmiştir. Çalışkanlığı ile tanınan arkadaşımızın tatil yaptığını pek az hatırlarım. Eyüp Genç' i tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum ve diyorum ki: Eğitimciliğinin ve uzmanlığının yanında;Bir dost olarak Eyüp Genç size yeter...
     5 Beğeni    

 ALİ SARAÇ (Danışan)
 IP: 88.232.20.ZY

04-11-2010
 TavsiyeNo: 37072
Olaylara bakış açısı,farklı düşünceler ve birebir tespitleri ile Konya da alanın da zirve dolmayı hakeden bir eğitimcidir Eyup Hoca.Daha ilk görüşte koyduğu teşhisle tedevaiyi sonlandıran başta Eyup hoca olmak üzere tüm yediveren ekibine teşekkür ediyor başarılarının devamını dliyorum.Eğitimciliğinın yanında beyefendiliği,örne dal ve davranışlarıa öğrencilere örnek teşkil ettiğide aşikardır.Konya nın en iyi özel eğitim rehabilitasyon merkezini tüm dost ve ailelere tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Mehmet SORGUN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.216.YLW

03-11-2010
 TavsiyeNo: 37052
Eyüp GENÇ Bey'i Tavsiye Gerekçem: Eyüp Bey, mesleğindeki uzmanlığının yanında, insani değerlere bağlılığındaki samimiyeti nedeniyle, günümüzde çok aranan ama az bulunan vasıflara sahiptir. Sosyal Hizmet Uzmanı olmam nedeniyle zaman zaman kendisi ile mesleki konularda fikir teatisinde bulunmaktayım. Yirmi yıldır kendisini tanıyorum. Arkadaş canlısı, samimiyet ciddiyet vasıflarını üzerinde toplamış bir kişiliktir. Ziya Paşa'nın "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" sözü kendisi için geçerli olduğunu düşünmekteyim. Kendisini Saygı ve Sevgi ile selamlıyorum.
     5 Beğeni    

Eyüp GENÇ'in Kitap ve Yayınları Eyüp GENÇ'in Basılı Kitap ve Yayınları
Ülkemizde Engelli Çocukların Ailelerine Yapılan Rehberlik Çalışmaları-Konya-2007-S.Ü. Sosyal Bilimler Ensitüsü Yüksek Lisans Tezi

Eyüp GENÇ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikolojik Danışmanlar Derneği-Özel Eğitimciler Derneği-Konya Özel Eğitim Kurumları Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yediveren Özel Eğitim Merkezi
Dumlupınar Mah. Nadir Sok. No:1 Selçuklu-Konya


Adres 2:
Yediveren Özel Eğitim Merkezi
Dumlupınar Mah. Osmansultan Cad. No:1 Selçuklu-Konya
(09.00-18.00 Arası)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(332) 248 50 50
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1974
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi-Özel Eğitim Bölümü
Mezuniyet Yılı
1995
(24 yıl önce)
Yüksek Lisans
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Yüksek Lisans (2007 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Eyüp GENÇ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca(Az)


Eyüp GENÇ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Eyüp GENÇ Mesleki Videolar Videoları
-13:36
Top