2007'den Bugüne 81,484 Tavsiye, 25,887 Uzman ve 18,114 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu MUŞDAL ÇELEBİ
Psikolog - İstanbul
Bireysel yetişkin ve ergen terapisti, Emdr terapisti, Cinsel terapist

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

16

[Psk.Burcu MUŞDAL ÇELEBİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu MUŞDAL ÇELEBİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

114
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sevda SERİNPsk.Sevda SERİN
Sevda Serin ile Yüksek Lisans eğitimimizde tanıştık ve ayrıca aynı eğitim programına devam etmekteyiz. Sürekli kendini geliştiren, alandaki gelişmeler...
Gonca BİLGİÇUzm.Psk.Gonca BİLGİÇ
Gonca hanımı yüksek lisans eğitimimde tanıma fırsatım oldu. Kendisi mesleğini seven, uzmanlığıyla ilgili gelişmeleri takip eden, etik ilkeleri dikkate...

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ruhsal travma, depresyon, panik atak, sosyal fobi, sınav kaygısı, özgüven geliştirme, performans kaygısı, fobiler, kaygı bozuklukları, vajinismus tedavisi.

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ Özgeçmiş CV Psk.Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Özgeçmişi
Burcu Muşdal Çelebi, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında Adli Tıp Enstitüsü, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve anaokullarında staj yaptı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Rehabilitasyon Merkezlerinde gelişimsel geriliği olan çocukların ailelerine aile danışmanlığı yaptı. Yüksek Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda Ruhsal Travma üzerine tamamlamıştır. Tez konusu; Çocukluk Çağı Travmatik Yaşantılar, Yetişkin Bağlanma Stilleri ve Psikolojik İyi Oluşun Evlilik Doyumu Üzerine Etkisidir. Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden Çözüm Odaklı Terapi ve Stratejik Aile Terapisi eğitimlerini aldı. EMDR, ( Eye Movement Desensitization and Reprocessing) geçmişte yaşanan olumsuz yaşantıların insanların üzerindeki engelleyici etkisini ortadan kaldırmada kısa süreli ve etkili bir yöntem olarak terapilerinde kullandığı bir terapi tekniğidir. Ayrıca, EMDR ile Baş Ağrısını Tedavi Etme Eğitimini aldı. Cinsellik Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneğinden cinsel tedavi eğitimini aldı. Kognitif Terapi Derneğinden bilişsel ve davranışçı terapi eğitimini tamamladı. Çalışmalarında bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi, stratejik aile terapisi ve emdr tekniğini kullanmaktadır. Aydın Üniversitesi'nden Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2007 yılından beri terapi yapmaktadır. 2012 yılında Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezini kurmuştur.

Başta geçmişe ait travmatik deneyimler olmak üzere, depresyon, kaygı sorunları, ilişki ve aile problemleri, vajinismus, sınav kaygısı, fobiler, panik atak çalıştığı başlıca sorun alanlarındandır.

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ Tavsiye Yazıları Burcu MUŞDAL ÇELEBİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 F.Z (Danışan)
 IP: 178.240.187.YWZ

06-01-2016
 TavsiyeNo: 84727
Burcu hanima internet üzerinden yaptigim arastirma sonucu ulastim ve iyi ki de kendisine ulasmisim. Sayesinde vajinismus denen hastaligimi astim.Bu sorun icin onemli olan Burcu hanimla bi tanismaniz, gerisi zaten geliyor.Kendimi cok daha iyi hissediyorum. Kaygilarimin, korkularimin hepsi gecmiste kaldi. Kendisi oldukca icten, guleryuzlu,:guvenilir ve isinde cok deneyimli bir psikolog.Burcu hocama rahatlikla guvenebilirsiniz.Ihtiyaci olan herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 deniz ve recep (Danışan)
 IP: 94.54.176.YCC

31-10-2013
 TavsiyeNo: 63717
2 aydır evliyim ancak eşimle cinsel birleşme yasayamadık vajınusmus hastası oldugumu ögrendim ve artık benim için tüm zorlukların başladıgını düşünmüştüm ancak internetten burcu hanımla ilgili başarılı yazılar okuyunca tedavi olmaya karar verdim ve sadece 5 seansda bu işin üstesinden gelebildik.baslangıçta cok umudum yoktu ancak burcu hanım sayesinde ve tavsiye ettiği yöntemlerle atlatabildik. kendisine tesekkür etmek isterim gercekten cok basarılı ve doğru yöntemleri var. son olarak şunu söylemek isterimki vajınusmusun kesinlikle tedavisi var önce inanmak ve doktorumuzun yöntemlerini uygulamak yeterli... ben bu problemi burcu hanım sayesinde aştım darısı aşamayanlara...
     8 Beğeni    

 Bülent ő (Danışan)
 IP: 212.156.173.ZZY

01-12-2014
 TavsiyeNo: 73702
Burcu hanima yaklaşık 6 ay once internet üzerinden ulastim.6 ay kendisinden terapi aldim.terapiye basladigimda hayatima dair bazi kaygi ve korkularim vardi . hersey benim icin bir sorun haline geliyordu . Şimdi cok iyiyim. Sağlıklı bir şekilde düşünüp haraket edebiliyorum, yakın çevremdeki herkes bendeki değişikliğin farkindalar bu sorunlarimi burcu hanım sayesinde astim.kendisine cok cok tesekkur ediyorum. Ve herkese burcu hanimi tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 M.K (Danışan)
 IP: 85.101.165.ZYF

11-10-2013
 TavsiyeNo: 63418
üç yıldır mücadele ettiğimiz vajinismus sorununu Burcu hanımın rehberliğinde yendik. Vajinismusun hep bir ertleme hastalığı olduğunu okumuştuk,gerçekten de öyle olduğunu şimdi daha iyi anlıyoruz. O kadar süre hep bugün değil yarın diye diye zaman geçip gitti. Artık daha fazla zaman kaybetmek istemediğime karar verdiğimde , burcu hnm'ı buldum, ve hiç pişmanlık duymadım, burcu hnm gerçekten çok ilgili güleryüzlü pozitif bir insan ve hemen terapilere başladık.Burcu hnm'ın tedavi yöntemi temelleri çok sağlam atmaya yönelik, adım adım başarıya taşıyan bir süreç.Verilen ödevleri düzenli olarak yaptık ve adım adım bir şeyleri başarınca hiç yapamam dediğiniz şeyler bile artık çok kolay gelmeye başlıyor. eşimle vajinismusu yenince kendi kendime şöyle dedim inanınca isteyince oluyor...Bize bu süreçte yardımcı olan (nerdeyse bitme aşamasında olan evliliğimizi kurtaran) sayın burcu hnm’a ve birlikte yol aldığımız başarıya ulaştığımız canım eşime teşekkürü borç bilirim...
     4 Beğeni    

 a.ç. (Danışan)
 IP: 95.6.29.ZJB

04-02-2013
 TavsiyeNo: 57729
Merhaba, Burcu Muşdal’a bir yakınımın tavsiyesiyle ulaştım. İlk terapi seansıma giderken aslında terapiye yönelik çok da umutlu değildim. Çünkü uzun zamandır süren bir depresyon halindeydim. Hayattan zevk almıyor, sürekli karamsar düşüncelere kapılıyor, hayattan kopar bir hale gelmek üzereydim. İlk seansta dahi Burcu hanımla görüşmek bana bir umut oluşturdu. Seanslar ilerledikçe kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Burcu hanımın işini gerçekten bilen tavrı, güvenilir bir uzman olması umudumu arttırdı. Artık hayata geri döndüğüme inanıyorum, kendime olan güvenimi gerçekten kazandım, sorunlarla çok daha güçlü bir şekilde baş edebiliyorum. Hayatımın kalitesi arttı. Burcu hanımı herkese tavsiye ederim. Kendinizi ne kadar çaresiz hissetseniz de, tek yapmanız gereken yardım almak için adım atabilmenizdir. Ben bunu yaptım ve geri kalan kısmında da zaten Burcu hanım bana çok iyi bir rehber oldu.
     3 Beğeni    

 E.K. (Danışan)
 IP: 88.245.24.YBL

03-02-2013
 TavsiyeNo: 57721
merhaba... 28 yasındayım beş yıldır evliyiz fakat evlendiğimizden günden bu yana eşimle cinsel birlikte yaşayamıyorduk, ayrılma noktasına geldiğimiz, en çaresiz hissettiğimiz bir noktada bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Burcu hanımla tanıştık. Bizimle yaptığı çalışmalarla her gün kendimi daha güçlü hissetmeye başladım, verdiği ödevi zorlanmadan yapabildim. Burcu hanım gerçekten sakinliğiyle, tavırlarıyla o kadar güzel bir güven veriyor ki, zorlandığım noktalarda da burcu hanımın verdiği güven sayesinde hedefimize adım adım yaklaştık eşimle.Gözümde çok büyüttüğüm, bizi ayrılma noktasına kadar getiren bu kadar büyük bir problem tahmin ettiğimden çok daha kolay çözüldü. Burcu hanımla tanıştığımıza çok memnunuz... Bu problemi yaşayan diğer herkese Burcu hanımla tanışmasını tavsiye ediyorum...
     3 Beğeni    

 K,S (Danışan)
 IP: 78.185.175.YJL

05-02-2013
 TavsiyeNo: 57785
Merhabalar, Burcu hanıma eşimle beraber bu siteden ulaştık, 6 yıllık evliyiz ve evliliğimizin son 3 yılı sürekli tartışma, inatlaşma ve kırgınlıklarla geçmişti.Kendisinden çift terapisi aldık. Burcu hanım’la terapi sürecine başlamamız ilişkimizin dönüm noktası oldu. Aslında ilişkimizi yeniden inşa ettik. İlişkimizin güzelleşmesiyle birlikte eşim de bende daha mutlu insanlar haline geldik. Bu yüzden Burcu hanıma buradan da teşekkür ederiz ve kendisini herkese tavsiye ederiz. Eğer ilişkinizde herhangi bir sorun yaşıyor ve profesyonel bir yardım almak istiyorsanız Burcu hanıma rahatlıkla güvenip yardım alabilirsiniz.
     3 Beğeni    

 Deniz (Danışan)
 IP: 85.101.25.

08-02-2013
 TavsiyeNo: 57864
Burcu Hanıma bir yakınımız tavsiyesiyle ulaştım. Sınav kaygısı denilen durumu yaşıyordum. Sınava girdiğim anda bildiklerimi hatırlamakta zorlanıyordum, dikkatim dağılıyordu. Ayrıca ders çalışmaya konsantre olmakta zorlanıyordum. Burcu hocayla emdr tekniğiyle çalıştık ve gerçekten çok işe yaradı. Kendisi insana çok güven veriyor, doğru yerde olduğunuzu hissediyorsunuz. 7 seansta sınav kaygım bitti. Üniversite sınavında kendimi çok rahat hissettim, istediğim sonuca da ulaştım. Hayatımın en zor döneminde bana büyük desteği ve faydası için kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 k,s (Danışan)
 IP: 95.10.1.YWL

11-02-2013
 TavsiyeNo: 57955
Burcu hanıma internet üzerinden eşim ulaştı. Son dönemlerde yaşadığım talihsiz olaylar nedeniyle sürekli öfke patlamaları yaşıyordum. Bu durum hem sağlığımı hem de evliliğimizi etkilemeye başlamıştı. Kendisine ilk seanstan itibaren güvendim, işini gerçekten ciddiye alan, güvenilir bir uzman. Burcu hanımla öfke kontrolü ve yaşadığım kötü olayların benim üzerimde oluşturduğu hasar üzerine çalıştık. Emdr tekniğini uyguladık. Bu teknik çok işe yaradı ve çok rahatladım. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 evren (Danışan)
 IP: 88.248.118.YFJ

03-05-2013
 TavsiyeNo: 60422
Burcu hanımla tanışmadan önce problmelerimin yada sıkıntılarımın geçeceğini sanmıyordum ama tanıştıkca ve seanslara devam ettikce kendimde değişiklikler olduğunun farkına vardım bu sıkıntılarımı fazla açıklamak istemiyorum ama şuanki durumum gayet iyi :) burcu hanıma herşey için teşekkürediyorum ve gerçekten yardım isteyen daha doğrusu yardım değilde problemlerine fikir arayan çözüm arayan kişilere Burcu Muşdal hocamı tavsiye ediyorum. herkese iyi günler...
     1 Beğeni    

 Psk.İsmail SALMAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-02-2014
 TavsiyeNo: 66158
Burcu ile yüksek lisansta tanıştık, çeşitli eğitimler ve iş yerlerinde ortak çalışmalarımız oldu. Naif ve kibar duruşu ile gerek eğitimlerde gerekse çalışmalarında farkını hissettiriyor. Hizmet verdiği kişiler için elinden gelen her şeyi verebilmek için yoğun çaba harcıyor. Kurucusu olduğu Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi de bu anlayışla kurulmuş bir merkez. Bir terapist olarak Psikoloji Avrupa'da çalışmak çok rahat, danışanlarımdan aldığım geribildirimler de bu yönde. Randevuların koordinasyonu sorunsuz, terapi odaları ferah ve rahat. Kısacası Burcu gibi bir meslektaşım olduğu için gurur duyuyorum ve Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi'nin de örnek bir merkez olduğunu düşünüyorum.
     1 Beğeni    

Gonca BİLGİÇ Fotoğraf  Uzm.Psk.Gonca BİLGİÇ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-02-2013
 TavsiyeNo: 57792
Burcu Muşdal ile Yüksek Lisans programından tanışıyoruz ve halen birlikte terapi eğitimine devam etmekteyiz. Kendisi uzun yıllardır danışan görmesine karşın 'kişilerin yüksek yararı ve seanslarının etkililiği' açısından sürekli olarak mesleki eğitimlerle kendisini geliştiren, farklı terapi ekollerini kullanarak hem seansları zenginleştiren hem de kişinin ihtiyacı doğrultusunda terapi uygulayan bir uzmandır.Mesleki bilgi-deneyimi, etik ilkeleri ve danışanın yararını gözetmesi, alandaki gelişmeleri ve eğitimleri takip etmesi başlı başına çok değerlidir. Kendisini bireysel ve çift terapisine ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim..
     Beğenin    

 handan özen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.31.0.C

24-04-2013
 TavsiyeNo: 60216
Psikolog Burcu Muşdal ile bir projede 2 yıl boyunca birlikte çalıştık ve aynı üniversitede ruhsal travma alanında yüksek lisans yaptık. Kendisi bireysel ve çift terapisinde uzmanlaşmış bir terapisttir. Mesleğinde oldukça başarılı olduğunu bildiğim bir meslektaşımdır. Çalışmalarında çözüm odaklı, bir çok terapi yaklaşımını bir arada uygulayabilen bir uzman olduğu için kendisini sınav kaygısı, kaygı bozukluğu, panik atak ve çift terapisi alanlarında desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Sevda SERİN Fotoğraf  Psk.Sevda SERİN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-05-2013
 TavsiyeNo: 60496
Burcu Muşdal, profosyonel yaşantısında kendisini sürekli geliştiren, danışanlarına daha çok yarar sağlamak için mesleği ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden ve edindiği bilgileri de başarı ile uygulamalarına yansıtan değerli bir meslektaşımdır. Aynı zamanda insanlarla rahat iletişim kurması, içten oluşu, kararlı ve azimli kişilik yapısı gibi özelliklerinin de mesleki uygulamalarına yansıdığını düşünmekteyim. Kendisini psikolojik destek almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Aysu Çelenoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.152.YFW

04-05-2013
 TavsiyeNo: 60453
Merhaba, Ben Uzm. Klinik Psikolog Aysu Çelenoğlu. Burcu Muşdal ile lisans eğitimimiz sırasında tanıştık ve eğitimimizi tamamladıktan sonra bir süre birlikte çalışma fırsatımız oldu. Kendisinin; gelişme çabası ve çalışma azmi ile diğer terapistlere örnek olacak bir psikolog, aynı zamanda uzmanlaştığı alanlarda danışanlarına iyi hizmet verecek bir terapist olduğunu düşünüyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye eder, herkese sağlıklı günler dilerim...
     Beğenin    

Nazlı KALKAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Nazlı KALKAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-02-2013
 TavsiyeNo: 57724
Burcu Hanım'la İ.B.B. Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi'nde uzun zaman birlikte çalıştık. Ilımlı, paylaşımcı yapısıyla, takımına yardımcı olan bir çalışma arkadaşıdır. Bireysel sorunlar ve çift sorunları alanında başarılı çalışmaları olmuştur. Bu alandaki tecrübeleri ve bakış açısı ile yine iyi işlere imza atacağını biliyor ve meslekdaşımın başarılarının devamını diliyorum. Biraysel ve çift sorunları yaşıyorsanız kendisiyle güvenle görüşebilirsiniz.
     1 Beğeni    

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi
Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi, yetişkin bireysel terapi, evlilik ve çift terapisi, aile terapisi, cinsel terapi, çocuk ve ergen terapisi alanlarında uzman psikolog kadrosu ile hizmet vermektedir.

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Kitap ve Yayınları Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
Yayınlar;
The İmpacts of Adult Attachment Styles on Marital Relationships, The İnternational Journal of Human and Behavioral Science, 4(1), 2018.

Çocukluk Çağı Travmatik Yaşantıların, Yetişkin Bağlanma Stillerinin ve Psikolojik İyi Oluşun Evlilik Doyumu Üzerine Etkisi, Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Dergisi, 5(1), 2019.

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Avrupa Danışmanlık Merkezi
Bahçelievler Mah. Kültür Sk. Ünalan Apt. No:24 D: 9 Bahçelievler/ İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(534) 418 33 93

Telefon 2 :
0(212) 556 66 29
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(35 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabı

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Burcu MUŞDAL ÇELEBİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Burcu MUŞDAL ÇELEBİ Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

psikolog, cinsel problemler, psikoterapi, vajinismus, terapi istanbul, psikolojik testler, depresyon tedavisi, özgüven eksikliği, panik atak, sınav kaygısı, psikolojik danışmanlık, travma tedavisi, obsesif kompulsif bozuklu, çift terapisi, sosyal fobi tedavisi, fobi tedavisi istanbul, taciz tedavisi, aldatılma, öfke kontrolü, performans kaygısı, stresle başa çıkma, kaygı tedavisi, korku, hastalık hastalığı, evlilik terapisi, ilişki terapisi istanbul, istanbul psikolog, psikolojik destek, boşanma, karar verememe, emdr terapisi istanbul, çekingenlik tedavisi, takıntı tedavisi, ergenlik, yas süreci, kayıp, saldırganlık, kişisel gelişim, ruh sağlığı, sinir, bozukluk, gençlik sorunları, psikoloji, agorafobi tedavisi, deprem, iletişim problemleri, mutsuzluk tedavisi, bakırköy psikolog, bahçelievler psikolog, fatih psikolog


22:35
Top