2007'den Bugüne 73,549 Tavsiye, 24,414 Uzman ve 16,660 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gönül ÖZTÜRK
Psikolog - İstanbul
Optimum Denge Modeli Uygulayıcısı

Gönül ÖZTÜRK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gönül ÖZTÜRK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Gönül ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gönül ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGönül ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gönül ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Vahap TAŞKENTUzm.Psk.Vahap TAŞKENT
Uzman Klinik Psikolog Vahap Taşkent ile birlikte çalıştığımız kurumda tanıştık. İşimiz dolayısıyla düzenli eğitimler alıyorduk ve bu eğitimlerde kendi...
Ayşe Esma VATANSEVERPsk.Ayşe Esma VATANSEVER
Esma Hanım'la öncelikle birlikte çalıştığımız kurumda tanıştık. Kendisi güleryüzlü ve içtendi. İşimiz dolayısıyla düzenli eğitimler alıyorduk ve bu e...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoşgeldiniz, Yaşamda bir şeylerin olması gerektiği gibi olmadığını hissedip, bir şeyleri düzeltmek için adım atma cesaretini gösterdiğinize göre doğru yerdesiniz. Amacım; danışanlarımın, yaşamı ve kendilerini anlamlandırarak; sevgi dolu, doğayla barışık, huzurlu, dengeli, sağlıklı, özgüven sahibi ve başarılı bireyler olma yolculuğunda adımlarını sağlamlaştırana kadar yanlarında olup, zamanı geldiğinde kendi adımlarını güvenle atabildiklerinde, onları yaşam yolculuklarına sevgiyle uğurlamaktır.

Gönül ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evli Çiftlerde Uyum ve İletişim Sorunları,
Psikolojik Travmalar,
İlişki Uyumu ve Uyumsuzlukları,
İlişkide Aşk,
Depresyon,
Ruhsal Çöküntüler,
Anksiyete (stres, kaygı) Problemleri,
Fobiler,
İletişim Problemleri,
Özgüven,
Uyum Problemleri,

Gönül ÖZTÜRK Özgeçmiş CV Psk.Gönül ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
Arel Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimine devam eden Psikolog Gönül Öztürk, Psikolog olma hedefine giden yolda ilk adımını Maltepe Ünversitesi psikoloji bölümünü başarı bursu ile kazanarak atmıştır. Eğitimi boyunca sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır (Yenisahra Aile Dayanışma Merkezi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi). Çorlu Güneş Çocuk Evi, Maltepe Darüşafaka Rezidans, İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezlerinde stajer ve gönüllü psikolog olarak görev alırken, çocuk, yetişkin ve yaşlılarla çalışma fırsatı elde etmiştir. Mesleğinde kendini geliştirme adımlarını, eğitim yıllarında atmaya başlayan Öztürk, mezuniyet yılında staj yaptığı İBB Aile ve Kadın Sağlığı Merkezinde birçok eğitim alma fırsatı yakalamıştır. Mezuniyetinden hemen sonra İBB Kadın ve Aile Sağlığı merkezlerinde psikolog olarak göreve başlamıştır. Toplamda 1...[Devamı...]

Gönül ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Gönül ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gülcan (Danışan)
 IP: 46.36.189.LY

Dün
 TavsiyeNo: 100378
Gönül Hanıma bu site aracılığı ile ulaşmıştım. Kaygı ve travma şikayetleri üzerine site üzerinden bir çok psikoloğa mesaj atmıştım ve içlerinde en samimi ve ilgili olan kişi tabi ki de Gönül Hanım di :) Kendisi daha ilk mailinde işini layıkıyla yapan bir insan olduğunu belli ediyordu. Yaklaşık 1 senedir belli aralıklarla devam eden terapi sürecinde sorunlarımı çözmeme ve kendimi tanıma çok yardımcı oldu. Danışanına gerçekten değer veren, güvenilir ve samimi yaklaşımları ile çözemediğim problemleri anlatmam konusunda beni çok cesaretlendirdi. Gerek konuşması, gerek verdiği tavsiyelerine her daim beni desteklemiş, akılcı yaklaşımları ile bana yol göstermiştir. Ayni zamanda yenilikçi, bilgili ve bilgisini seve seve paylaşıyor olması hem danışanı hemde ileride ki bir meslektaşı olarak bana çok şey kattığını ve yardımcı olduğunu söyleyebilirim.
     Beğenin    

 P.M (Danışan)
 IP: 178.250.91.ZBZ

24-08-2017
 TavsiyeNo: 98759
Gönül Hanım'dan 2 yıla kadar terapi desteği aldım. Başlangıçta çekinerek çıktığım bu yoldan beni rahatlatarak çıkarmayı başardı. Başarı konusunda kendime olan güvensizliğimi yenmemi sağladı ve terapi sürecinin bitiminde işimde kendime güvenim geliştiği için çok iyi bir yere gelmiştim. Bundan dolayı kendisine minnettarım. Bunun yanında sancılı geçirdiğim 2 yılımda herzaman tüm sabrı ile yanımda oldu ve başarabileceğime hep inandı. Psk. Gönül Hanım gerçekten vizyon sahibi ve objektif bakış açısına sahip bir insan. Çok güzel bir kişilik. Kendisiyle gönül rahatlığıyla çalışabileceğinize inanıyorum. Yanımda olduğu ve sıkıntılarımı atlatmama yardımcı olduğu için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.
     Beğenin    

 B.S. (Danışan)
 IP: 176.218.180.YD

25-08-2015
 TavsiyeNo: 80918
Özel bir lisede öğrenim görmeme rağmen universite tercih döneminde rehberlik öğretmenimden beklediğim profesyonel yardımı görememiştim. Ona göre para kazanabileceğim bir meslek edinmeliydim yani yeteneklerimin ne düşündüğümün bile önemli değildi. Rehberlik öğretmenimle geçirdiğim kabus gibi görüşmeden sonra acilen ilgili mesleğinde kendine yer edinmiş ve gercekten bana yardımı dokunacak bir danışmana ihtiyacım vardı. İnternette geniş bir araştırma yaptıktan sonra karsıma tavsiyeediyorum.com cıktı. Gönül Öztürkün profilinde ki bilgileri okuduktan sonra çalışabiriz dedim. Daha ilk seansimizdan sonra kafam da her şey belirginleşmişti. Tabii bunları sağlamlaştırmak gerekliydi. En sonunda gerçekten ne istediğimi biliyordum. Gönül Hanım bu önemli karar sürecinde en büyük destekçim oldu. Kendisi gerçekten işinde çok iyi,iyi ki onunla bu yola çıkmışım.
     7 Beğeni    

 S.Y. (Danışan)
 IP: 94.122.97.JB

25-08-2015
 TavsiyeNo: 80896
Gönül Hanım'ı tavsiyeediyorum.com aracılığı ile buldum. Görüşmeye başlamadan önce uyguladığı terapinin kısa sürede beklentimin de üzerinde olacağını hiç tahmin etmiyorum. İşim ile ilgili yaşadığım kaygının yarattığı stres ve buna bağlı sosyal hayatımı etkileyen öfke kontrolsüzlüğü evliliğimi etkilemeye başlamıştı. Gönül hanım ile yaptığımız düzenli terapiler sonucu yaşadığım stresin kaynağını doğru tespit edebilmeye(terapilerden önce kafası kesilmiş tavuk gibi oradan oraya koşturuyormuşum) ve bununla başa çıkabilecek kolay vede etkili yöntemler geliştirebilme yeteneğimin bende aslında kendimde olduğunu anladım. Gönül Hanım artık görüşmelerimizi sonlandırdırabileceğimizi söyledi. İleride aynı sıkıntıyı bir daha yaşamayacağımı umuyorum, karşılaşacağım başka bir sıkıntı olacağında ondan başkasını aramam. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim.
     8 Beğeni    

Vahap TAŞKENT Fotoğraf  Uzm.Psk.Vahap TAŞKENT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-05-2015
 TavsiyeNo: 78616
Gönül ile uzun zamandır tanışıyoruz. Birlikte çalıştığımız bir projede tanışmıştık. Kendisi, alanına son derece ilgili, hayatını işine göre organize etmiş, deneyimli ve başarılı bir meslektaşımdır. Bir psikologda olması gereken önemli özelliklerden merak, sakinlik ve farklı düşünme yeteneğine sahip olduğunu düşündüğüm Gönül etrafındaki meslektaşlarına karşı da son derece paylaşımcı ve yardımcıdır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan da oldukça güzel geribildirimler ve teşekkürler aldım. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
     9 Beğeni    

Ayşe Esma VATANSEVER Fotoğraf  Psk.Ayşe Esma VATANSEVER
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-03-2015
 TavsiyeNo: 77461
Gönül Hanım'la öncelikle birlikte çalıştığımız kurumda tanıştık. Bu tanışma yıllar önceydi ve ikimizin de mesleğe yeni başlamamızın heyecanını hissettiğimiz zamanlardı. Kendisini ilk olarak güleryüzü ve heyecanı ile hatırlıyorum. Işıl ışıl gözlerinden yayılan bu heyecan aynı zamanda mesleğini severek yapma isteği ve heyecanıydı. Sonrasında da birlikte eğitimlere katıldık. Onunla birlikte hipnoterapi ve Optimum Denge Modeli eğitimleri gerçekten çok keyifli geçti. Sürekli kendini geliştirmek isteyen, yaptığı işi en iyi yapmak isteyen bir arkadaşım olarak Gönül'le zaman zaman birlikte çalışmalarımız ve paylaşımlarımız devam ediyor. Onun bu insanı anlama ve insanlara yardımcı olma çabasının ve terapistlik becerilerinin ömür boyu artarak devam edeceğinden eminim. Yaptığı çalışmalarıyla, sevecen, cana yakın, güleryüzlü ve bulunduğu ortama pozitif enerji yayması özellikleriyle, iyi bir terapist oluşuyla bundan sonra güzel çalışmalara imza atacağındna eminim. Başarılarının devamını dilerim ve tavsiye ederim. Sevgiler
     8 Beğeni    

 Rabia erdemir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.153.228.C

24-02-2015
 TavsiyeNo: 76426
Gönül Ozturk ile tanisikligimiz Bundan 20 sene oncesine,ayni okula baslamamizla basladi,Sonrasinda basketbola olan ilgimiz ile takimda devam etti,Derken Lise bitti ve universitede de ev arkadaslligi derken kardeslige donusen bir bag olustu.belki de Gönül un sakinlestirici yapisi, iyi bir dinleyici olmasi,yargilamamasi,mutlaka pozitif bir taraf bulmasi,gercekten anlamasi...bu bagi guclendirdi.belki profesyonel olarak Gönül un danisani olmadim ama 20 senedir her kosulda,cikar gozetmeksizin yanimda olup kararlarimi dinledi,bocalamarimda yardimci oldu,kararsizliklarimda sakinlestiridi,kaybettigimde umut verdi,korktugumda cesaretlendirdi...Bundan sonra da oyle olacagini biliyorum.Psikolog lafindan bile urken onca insan varken Hala,ne mutlu ki bana,benim 20 senelik rehberim var:)
     6 Beğeni    

 özgüven (Danışan)
 IP: 85.108.151.YZL

15-02-2015
 TavsiyeNo: 76122
Özgüven sorunum vardı. Bu yüzden iş yerinde ve sosyal ortamlarda sürekli geri plandan kalıyordum. Bu sorunu çözmek için profesyonel bir yardım almaya karar verdim ve İBB Aile ve Kadın Sağlığı Merkezine başvurdum. Burada Gönül Hanımla tanıştım ve ondan destek almaya başladım.Çevremin baskısı, aşağılamasıyla kendime olan güvenimi kaybetmiş, içime kapanmıştım. Gönül hanım bende farkındalık oluşturdu. Benim bir birey olarak değerli olduğumu kendi kararlarımın ne kadar önemli olduğunu bilgisi ,samimi anlatımı ve verdiğini güzel örnekler bana gösterdi. Her seanstan sonra kendimi daha güçlü hissediyordum. özgüvenim yerine gelmişti. Artık İnsanların yönlendirmesiyle değil kendi kararlarımla hareket etmeye başladım. iş ve arkadaş çevremde kendimi rahatça ifade edebiliyorum. Bu başarımın mimarlarından olan Gönül Hanıma teşekkür ederim
     11 Beğeni    

 Aslı Özkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.170.85.YLD

28-01-2015
 TavsiyeNo: 75553
Sevgili Gönül Öztürk, benim 17 yıllık arkadaşımdır.Onu mesleğiyle ilgili gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.O önyargısız,hoşgörülü olmasının yanında olay algısı ve durum değerlenfirmeleri, akılcı tespitleriyle sizin içinden çıkılmaz sandığınız durumun kapılarını size gösterebilir.Son olarak ömrümün yarısını geçirdiğim sevgili arkadaşım, kendi alanıyla ilgili sürekli okur, araştırır, asla durmaz.Sevgi,saygı ve hoşgörü üçgeni hayat felsefesidir.
     5 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Gönül ÖZTÜRK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Basketbol Yüzme Trekking Masa tenisi Fotoğrafçılık Sinema» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji İris Danışmanlık Merkezi
Kartaltepe Mahallesi Olgunlar Sokak Işıl Apartmanı A Blok No 21 Daire 1 Bakırköy / İstanbul
 
((İncirli Metro Durağı Karşısı), (İncirli Metrobüs Durağına 150 Metre))


Adres 2:
İyi Psikolojik Danışmanlık
Bahariye Cad. Ün Er Tan İş Merkezi No:35 D:6 - Kadıköy istanbul (Bahariye Mango Nun Yanındaki İş Merkezi)
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(554) 847 55 38
(Aramaları cevaplayamayabilirim. Mesaj yazarsanız sonrasında size ulaşırım.)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(31 yaşında)
Doğum Yeri
Bulgaristan
Mezun Olduğu Üniversite
T.C. Maltepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gönül ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gönül ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gönül ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-18:53
Top