Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilek ÇELEBİ ÇELİK
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dilek ÇELEBİ ÇELİK

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Dilek ÇELEBİ ÇELİK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilek ÇELEBİ ÇELİK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Merve ÖZEN FotoğrafPsk.Merve ÖZEN
Üniversite yıllarından tanıdığım pratik zekasına ve bilgisine çok güvendiğim meslektaşım Psk. Merve ÖZEN, sıcakkanlılığı ile herkesin sevgisini ve beğ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba; Sağ tarafta bulunan telefon numarası, internet sitesi ya da mesaj gönder bölümünden bana ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. ---- > www.dilekcelebicelik.com.tr <----

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
EMDR Terapisi
Yetişkin Psikoterapisi
Çocuk-Ergen Psikoterapisi
Pedagojik Danışmanlık

Dilek ÇELEBİ ÇELİK'in Makaleleri Dilek ÇELEBİ ÇELİK Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
6 Makale

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Tavsiye Yazıları Dilek ÇELEBİ ÇELİK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Burcu KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.36.YL

10-05-2017
 TavsiyeNo: 96590
Dilek hanımdan yaklaşık 2 sene önce yardım almaya başlamıştım. Kendisine kaygı bozukluğu ve depresyon gibi psikolojik sorunlarım nedeniyle başvurmuştum. İlk seansa başladığımda o kadar farklı bir insandımki şu anki değişimimi yeni yeni farketmeme rağmen oldukça şaşırıyorum. Sorunlarımı halledebilmem için verdiği psikolojik yardım azımsanmayacak ölçüde. 4 terapistten terapi almış biri olarak söyleyebilirimki kendisi tanıdığım en iyi psikolog. Gerek içten tavrı, anlayışı ve empati gücüyle mesleğinde oldukça başarılı. Hayata gerçekçi bir bakış açısıyla bakmanızı sağlayıp kendinizi farketmenizde büyük bir rol oynuyor. Sıcakkanlılığıyla çocuk danışanlarla uyumlu çalışabileceği gibi ergen veya yetişkin danışanlarla da çok iyi bir terapist danışan ilişkisi kurduğuna eminim. Benim gibi kaygı bozukluğu ve depresyon yaşayan insanlar için Dilek hanımı kesinlikle öneririm.
     1 Beğeni    

 Sehmus (Danışan)
 IP: 85.96.71.ZJL

27-08-2014
 TavsiyeNo: 71248
Bizzat hizmet aldim cok memnun kaldim kesinlikle tsvsiye ediyorum karsidakine yansitigi pozitif enerji ile kisiyi kendine harika hissetiriyor aldigi egitimler ve tecrubesi sayesiinde karsidakinin ne istedigini cok iyi bilen ve harika bir analiz becerisi olan biri tamamen pozitif enerji ile doluyorsunuz burdan kendisine tesekkurlerimi iletiyorum kendisiyle tanismamiz hayatimi olumlu yonde cok ama cok etkiledi siddetle tavsiye ediyorum kesknlikle hayatinizda degisiklik yapmak ve hayatinizi olumlu yonde cizmek istiyorsaniz destegini alacaginiz nadir terapistlerden dir yabancilik cekmiyeceginiz ilk saaten itibaren dost gibi davranip samimiyetini sergiler bu sayede kasilmadan dilediginiz konuyu danisip dogru cevaplar alacaginizi ve olumlu yonde degisim gosterdiginizin sizde farkina varacaksiniz saygilar.
     4 Beğeni    

 Yasemin (Danışan)
 IP: 85.96.194.BY

26-08-2014
 TavsiyeNo: 71217
geçen yıl üniversiteye hazırlanırken tanıştığım Dilek hanıma ne kadar teşekkür etsem az kalır. Benim için çok stresli bir süreçti. hazırlanma başından sonuna kadar ailem destek almam gerektiğini düşündü.İnternet aracılığı ile psikolog ararken Dilek Hanıma ulaştık.İlk görüşmemizden itibaren benimle yakından ilgilendi. o zorlu ve lanet süreci kendisinin desteği ile çok kolay atlattım şimdi istediğim okul istediğim bölümdeyim 4 yıl sonra meslektaş olacağım Dilek ablaya tüm içtenliğimle tekrar teşekkür ediyor ve özellikle sınava hazırlanan gençlere Dilek hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 betül g. (Danışan)
 IP: 85.96.194.BY

26-08-2014
 TavsiyeNo: 71211
merhaba eşimle olan iletişim problemleri çocuklarıma olan öfkem beni Dilek Hanımla tanıştırdı. eşimin ailesinin baskıları eşimin onları savunması bunlardan doğan öfke ve sebepsiz çocuklarıma bağırmalarım en son çare olarak bir psikologdan yardım almaya itti beni. sıcakanlılığı içtenliği ve gönülden yardım etmesi beni Dilek hanıma iten em büyük sebep. hem işini iyi yapmaya çalışan hem de kendini geliştiren bir hanımefendidir. kendisi ki bir yakınıma tavsiye etmiştim. o da kendisinden büyük fayda görmüştür. şimdi uygun olduğu bir zaman kendisinden büyük kızım için randevu alacağım. en büyük sorun fazla boş olmaması iyişallah sekreteriniz daha erken bir tarihe randevu verirse en yakın zamanda görüşücez hocam Saygılarımla Betül
     3 Beğeni    

 Fatmagül (Danışan)
 IP: 176.33.126.YFF

03-03-2014
 TavsiyeNo: 66856
Merhaba 25 yaşındayım ve erkek arkadaşımla yaşadığım kötü bir deneyim sonucu cinsel isteksizlik, soğukluk yaşamaya başladım. Yaşadığım bu durumun vajinismus olduğunu internette araştırdıktan sonra fark ettim. Dilek hanımla tanışmam da bu şekilde oldu ilk gittiğimde okadar olumsuz düşüncelerle gittim ki bu güne gelebileceğimi tahmin bile etmemiştim..Ama bu duruma gelmemde Dilek Hanım'ın payı çok büyük..onun sabrı ve tecrübesiyle başardım.Gerçekten çok iyi bir psikolog.çok içten ve samimi.ben onun sayesinde başardım. Size tavsiyem hiç düşünmeden,tereddüt etmeden gidebileceğiniz bence istanbuldaki en iyi psikolog.her konuda yardımlarını esirgemeden danışanlarına yol gösteriyor.ve gerçekten işini en iyi şekilde yapan bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     7 Beğeni    

Merve ÖZEN Fotoğraf  Psk.Merve ÖZEN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-11-2013
 TavsiyeNo: 64216
Dilek, hem meslektaşım, hem de üniversiteden arkadaşımdır. Sevgi dolu, iyi niyetli, güleryüzlü ve mesleki kariyerinde emin adımlarla ilerleyen, pek çok insana yardımcı olan değerli bir psikologtur. Danışanlarının yanısıra arkadaşlarının da bir sıkıntısı olduğu zaman yardımcı olan, dikkatle dinleyen, çözüm önerileri getiren bir dosttur. Kendisi ile birlikte çalıştığımız, Apamer Aktüel Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde de eğitim hayatı boyunca edindiği bilgilerini danışanları ile paylaşan, işini ciddiye alan ve en iyiyi yapmayı hedefleyen meslektaşım Dilek Çelebi Çelik aile, çocuk ve evlilik alanlarında psikoloğa ihtiyaç duyanlara önerebileceğim ender isimlerden bir tanesidir.
     6 Beğeni    

 Cansu1 (Danışan)
 IP: 212.253.33.DC

22-11-2013
 TavsiyeNo: 64207
7 yaşında bir kız çocuğu annesiyim. Bir arkadaşımın oğlunu götürüp memnun kalma tavsiyesi üzerine Dilek hanıma gittik kızım içine kapanık kimseyle konuşmaktan hoşlanmayan çoğu zaman bizimle bile konuşmayan bir çocuktu. Arkadaşlarıyla iletişim kurmakta güçlük çekiyordu. Çoğu zaman gergin, tedirgin, mutsuzdu bizden bir şeyler saklayan kızım Dilek hanım sayesinde büyük bir değişime uğradı. Bu yüzden kendisine buradan teşekkür etmek istedim. Güleryüzle, sıcakkanlılığıyla kızıma el uzattı. Kızım artık bizimle daha fazla şey paylaşır dertlerini anlatır oldu. Eşimle kızım arasında daha fazla mesafe vardı eşim de bizimle terapilere katıldı ve kısa sürede sonuç aldık bizim mutlu bir aile olmamızda büyük çabası olan doktorumuza tekrar teşekkür ediyoruz.
     7 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, hemen ardından master eğitimini tamamlayarak KLİNİK PSİKOLOG ünvanını almıştır.

Üniversite hayatı süresince aktif bir şekilde psikoloji ile ilgilenmiş, ulusal öğrenci kongrelerinde araştırmalarını yayımlamış, Tarlabaşı Toplum Merkezi’ne gönüllü olarak destek vermiş, Üniversitenin psikoloji kulübünün kurulumunda rol almış ve iki yıl kurucu başkanlığını yapmış ve psikoloji kulübü başkanlığı süresince psikoloji günlerini ve pek çok semineri organize etmiştir.

Öğrencilik döneminde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Prof. Dr. Kültegin Ögel'in derneği olan Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği’nde uzun dönemli staj imkanı olmuştur.

Üniversite hayatı boyunca Panik bozukluk tedavi ve yaklaşımı, Depresyon - Obsesif Kompulsif Bozukluk - Travma Sonrası Stres Bozukluğu Atölye Çalışmaları, Çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Davranış ve Davranış Bozukluklarının Nörolojik Temelleri, Çocuklara Yönelik Kötü Muameleyi Önleme, Çift İlişkisinde Kuşaklar Ötesi Nesne Seçimi, Özel Eğitim Modelleri ve uygulamaları başta olmak üzere pek çok workshop ve seminere katılmıştır.

Prof. Dr. Kültegin ÖGEL'in derneği olan Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği’nden*Entegratif Aile ve Çift terapisi, Cinsel İşlev Bozukluğu, Oyun Terapisi, Stanford Binet Zeka Testi ve Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini;*Yrd. Doç. Dr. Alper ENGELER'in koordinatörlüğünde İstanbul Psikoloji Enstitüsü’nden Psikolojik değerlendirme testleri, WISC-R ve MMPI eğitimlerini; Nöroloji Uzmanı Dr. Ferda Korkmaz Özkanoğlu'ndan yetişkinler ve çocuklar için dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu test eğitimini tamamlamıştır.

Prof. Dr. Emre KONUK ve ekibi tarafından Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde verilen EMDR 1.Düzey ve 2.Düzey eğitimlerini başarı ile tamamlayarak EMDR uygulayıcısı olmaya hak kazanmıştır.

Meslek hayatını sağlam temeller üzerine kurmuş olan Uzm. Psk. Dilek ÇELEBİ ÇELİK, halen kendini geliştirmeye devam etmekte güncel eğitim ve seminerleri takip etmektedir.

Ayrıca EMDR derneği üyesi ve onaylı terapistleri arasında yer almaktadır.

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Kitap ve Yayınları Basılı Kitap ve Yayınları :
XV. Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi “İletişim Çağında İletişimsizlik” -İstanbul İli Bahçelievler ve Fatih İlçesi Lise 3.Sınıf Öğrencilerinde Seçilen Bölümün Öğrenci Seçme Sınavı Kaygısı Üzerindeki Etkisi “Anadolu Lisesi ve Düz Lise Üzerine Bir Araştırma”

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR derneği
Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikomola Danışmanlık Merkezi
Bağdat Cd. No: 392 Aslansan Apt. Kat: 1 Şaşkınbakkal-Suadiye/İstanbul (Boyner'e 50mt Yürüme Mesafesinde Cadde Üzerindeki Alaçatı Muhallebicisinin Karşısında Bulunan Network Mağazasının Bulunduğu Binadır)
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(543) 422 76 86  
(Cuma Sabahları ve Pazar Günleri Dışında, Saat 18.00'a Kadar Ulaşılabilir.)

Telefon 2 :
(216) 467 76 86  
(Cuma Sabahları ve Pazar Günleri Dışında, Saat 18.00'a Kadar Ulaşılabilir.)

Telefon 3 :
(539) 774 81 57  
(Whatsapp'tan Ulaşabilirsiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(30 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Beykent Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
Yüksek Lisans
Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Yabancı Dil
İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Dilek ÇELEBİ ÇELİK Mesleki Videolar Videolar
-

Dilek ÇELEBİ ÇELİK  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
uyum sorunu, özgüven eksikliği, tuvalet eğitimi, iletişim problemi, ilişkiler, çocuk, gelişim, ucuz, alt ıslatma, emdr, aile çocuk, dikkat eksikliği, sınav kaygısı, duyarsızlaştırma, huzursuzluk, okul sorunları, ucuz psikolog, davranış ve uyum probleml, boşanma süreci, ayrılma anksiyetesi, anneden ayrılamama, uygun psikolog, kimlik gelişim, uygun fiyat, kişilik testi, terapi, zeka testi, hipnoz, sinirlilik, kişilik bozukluğu, yalnız uyuyamama, karanlık korkusu, sosyal fobi, öfke kontrolü, kişilik, travma, travma terapisi, avrupa yakası psikolog, mecidiyeköy psikolog, hiperaktivite, psikoterapist, danışmanlık, okul sorunu, mecidiyeköy, dikkat testi, emdr terapisi, fobi, anksiyete, korku, depresyon

10:19
Top