2007'den Bugüne 90,308 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Emine Lamiser ATİK
Uzman Psikolog - İstanbul
Yüksek Lisans Mezunu

Emine Lamiser ATİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emine Lamiser ATİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emine Lamiser ATİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine Lamiser ATİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rukiye EROĞLUPsk.Rukiye EROĞLU
Rukiye hanım ile bir eğitim sırasında tanıştık. Kendisi işinde özverili, bilgili ve kendini sürekli geliştirmeye adayan bir meslektaşım. Zaman zaman z...
Yeliz GÜL DURANPsk.Dnş.Yeliz GÜL DURAN
Yeliz Hanım ile beraber çalışıyoruz kendisi hem arkadaşım hem de meslektaşımdır. İş disiplini ve düzenli çalışması açısından takdir ettiğim bir arkada...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ne gördüğünüz değil nasıl gördüğünüz önemlidir....
 
Emine Lamiser ATİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
İstanbulum Psikolojik Danışmanlık
Büyükşehir Mahallesi. Beylikdüzü Caddesi. No:14 A7 Blok. Daire:2 beylikdüzü
İstanbul
Uzm.Psk.Emine Lamiser ATİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :
Kişisel yahoo hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1980 (42 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2001 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emine Lamiser ATİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları: Çocuk ve Ergenler (0-18 Yaş), Yetişkin terapi ve aile-çift terapisi
Çocuklarda Davranış Problemleri, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Öğrenme Bozukluğu, Ergenlik Problemleri, Sınav Kaygısı ve Ders Çalışma, Uyku Bozuklukları ve Uyum Problemleri
Okul Problemleri,Kardeş Kıskançlığı, Korkular, Alt Islatma
, Dışkı Kaçırma,Tırnak Yeme, Kaygı Problemleri, Özgüven Problemleri, Ailede İletişim Problemleri

YETİŞKİN TERAPİSİ
Travma, depresyon, okb, panik atak, kaygı bozuklukları, agresyon, dürtüsellik

AİLE- ÇİFT TERAPİSİ
Kendini Tanıma,Özgüven Problemleri,Stresle Başa Çıkma,
Problem Çözme Becerileri,Öfke Kontrolü,
Evlilik Öncesi Danışmanlık,Eşler Arasındaki Sorunlar,
Evlilikte Kişilik Çatışmaları,Kariyer ve Meslek Danışmanlığı

Emine Lamiser ATİK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Emine Lamiser ATİK'in Özgeçmişi
2001 yılında İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünü ve 2013 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamladım.
Lisans eğitimim boyunca Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi, Çapa çocuk psikiyatrisi ve Çapa nöroloji kliniğinde staj yaptım.
Çocuk-ergen terapisi, aile ve çift terapisi, bireysel terapi alanlarında hizmet vermekteyim.
Okul ve öğrenme sorunları, kişilik-zeka-gelişim değerlendirmeleri, kaygı, korku, agresyon, bağlanma problemleri, çiftlerde iletişim, boşanma-aldatma ve çatışma çözümü, panik atak, sınav kaygısı, depresyon, takıntılı düşünce ve davranış(okb), travma gibi alanlarda çalışıyorum.
Oyun terapisi, bilişsel davranışçı terapi, EMDR terapisi, Gottman Çift terapisi metodlarını kullanıyorum.

Emine Lamiser ATİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yeliz GÜL DURAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Yeliz GÜL DURAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84962
Lamiser Atik ile çalıştığım kurum aracılığı ile tanıştım. Kendisi mesleğini çok seven, eğitimleri ve güncel çalışmaları yakından takip eden bir uzmandır. Çalıştığı kuruma güven veren, yardımsever, güleryüzlü ve kendine güvenen biridir. Meslektaş olarak rahatlıkla konsültasyon yapabildiğim, alanıda güvenilir bir psikologtur. Kişisel gelişime verdiği önemle birlikte birçok eğitimde de kendisiyle bir arada bulunacağıma inanıyorum. Mesleki deneyimlerine ve bilgisine her zaman danışabileceğim, etik değerlere önem veren meslektaşımın başarılarının devam edeceğine eminim.
     1 Beğeni    
Gürsel
9.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70789
Lamiser hanım ile şirketimizin çalışanlarına yönelik yapılan kişilik özelliklerinin performans değerlendirmeleri uygulamasında çalıştık. Lamiser hanımın insanlarla samimi ve etkili iletişimi yapılan uygulamaların sonucundaki verimliliği de artırdı. İşveren olarak bizlere aydınlatıcı açıklamalarından çok istifade ettik. Kendisi insanları çok iyi analiz eden işinde uzman bir psikologdur. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Emine KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69509
anaokulu öğretmeniyim.sınıfımda çok ciddi davranış bozukluğu olan bir öğrencim vardı.Aynı zamanda oldukça asosyal ve saldırgan bir çocuktu.Lamiser hanımla bir eğitim sürecinde tanışıp numarasını almıştım.bu öğrencimi ve ailesini lamiser hanımla tanıştırdım.Lamiser hanımla terapilere başladılar ve kısa süre içinde çok ciddi geri dönüşümler aldık.4 yaşına kadar konuşmakta zorlanan çocuk kısa süre içinde konuşmaya başladı.Deneyimlerine ve bilgisine hayran kaldık.Her sey için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Ayşegül
6.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69277
Lamiser Hanımı, okulumuzun psikolojik danışmanlığında verimli hizmet sunduğu, değerli bilgileriyle sağlıklı yönlendirmelerde bulunması vesilesi ile tanıştık. Kendisi ile yaptığımız sohbetlerde sürekli yeni ve güncel gelişmelerden bahseden, bilgisi ve gözlem yeteneği kuvvetli eğitimci bir arkadaşımdır. Zaman zaman kendi çocuklarımın gelişimlerini ve duygusal dünyaları ile ilgili sorunlarının çözümünde yardım aldığım bir uzmandır. Bilgisine, hassasiyetine, çözüm yeteneğine güvendiğim ve herkese tavsiye edebileceğim uzmanımıza başarılarının devamını diliyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Sevda
6.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69272
Lamiser hanımı, çalıştığım kuruma psikolojik destek olması ile tanıdım. Lamiser, zaman zaman çeşitli konularda kendisine yardım amaçlı başvurduğum alanında çok başarılı olduğu kanaatine vardığım bir psikologdur. 5 yaşındaki oğlumun aşırı hareketli olması ile ilgili kendisi ile sık sık görüş alışverişinde bulunurum. Kendisi ile konuşmalarımız neticesinde oğlumu ve davranışlarının nedenlerini daha iyi anlamaya başladım. Lamiser karşıdakini koşulsuz kabul eden birisi, özellikle kişiyi rahatlatıcı ve sakin konuşmaları ile bütün soru işaretlerinizin kaybolduğunu fark ediyorsunuz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Sibel
5.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69249
Lamiser Hanım ile çalıştığım kurum vasıtası ile tanıştım. Okulumuzdaki öğrencilerimizin davranış problemleri ile ilgili verdiği bilgilerle öğrencilerin ruhsal dünyalarında yaşadıkları zorlukları daha iyi anlayabilmemizi sağlamıştır. Mesleğini seven, özverili çalışan bir uzmandır. Özellikle ailelere verdiği seminerlerle anne-babaların bilinçlenmesinde yardımcı olmaktadır. Araştırmacı kişiliği ve yenilikleri yakından takip etmesi ise mesleğine hakimiyetini artırmaktadır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nilüfer
3.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69208
Ben bir öğretmenim. Psikolog Emine Lamiser Atik ile bir öğrencimin velisinin vesilesiyle tanıştım. Tanışmak istememin sebebi öğrencilerimin sergilediği bazı davranışlara anlam veremeyişimdi. Psikolog Emine Lamiser ile uzun bir süre görüştük. Tüm bu süreç sonucunda aklımdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırırken öğrencilerime nasıl yaklaşmam gerektiğini de bana göstermiş oldu. Şimdi öğrencilerime karşı daha dikkatliyim ve davranış değişikliklerini hemen fark edip anlamlandırabiliyorum. Psikolog Lamiser hoş sohbeti ve sıcakkanlılığıyla, size ve sorunlarınıza daha yakın ve profesyonelce davranıyor. sürekli kendini yenileyen bir kişiliğe sahip olmasından dolayı da uzun bir süre daha kendisiyle görüşmekten memnun olacağım. Bunun için kendisine gerçekten çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Şule
2.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69176
Uzm. Psikolog Emine Lamiser hanım ile tanışmamız okulumuzun psikolojik danışmanlığı vesilesi ile oldu. Davranış problemi yaşayan, kaygıları ve korkuları olan öğrencilerimize destek olmada kendisinden yardım alıyoruz. Hem çocuklara hem de ailelerine rehberlik eden uzman bir yol göstericidir. Verdiği seminerlerle ailelere çocuklarıyla yapıcı ve doğru iletişim kurmalarında yardımcı olmaktadır. Emine hanım güler yüzlü bir kişiliğe sahip, samimi, enerji dolu ve sempatik bir insan. Okulum, öğrencilerim ve velilerimiz adına memnun kaldığımız uzmanımızı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Halise Parlak
2.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69173
Klinik psikoloji ve gelişim psikolojisi alanlarında eğitim almış olan E. Lamiser Atik daha sonra uzmanlığını da bu iki alanda yapmıştır. Çocuk ve ergen terapisi alanında olduğu kadar yetişkin ve evlilik/ çift terapisi alanında da oldukça başarılıdır Kendisi azimli çalışkan ve mesleğine duyduğu saygı titizlik bakımından da övgüye değerdirLamiser Hanım oldukça güleryüzlü ve neşeli bir kişilik yapısına sahiptir.Kendisiyle bir dönem birlikte çalışma fırsatı buldum Sadece arkadaşlık ilişkimizde değil iş ilişkilerimizde de bana birçok şey kattığını söyleyebilirim Çalışmaları şu anda birçok alanda devam etmekte olup hizmet kalitesini önemseyen danışanlara tavsiye olunur
     1 Beğeni    
Muteber
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69143
Kendi duygularımızı kontrol edemediğimiz zamanlarda,bazen de hayatın yoğun ve hasar bırakan temposunda tıkanıp kalınca , işte o zamanlarda insan kendine destek olabilecek,güvene bilip aynı zamanda içini rahatça döke bileceği birini arıyor.bende böyle bir zamanda Emine Hanımla tanıştım.Anlatmaya çekindiğim ya da ' o ben değil ki ' nasıl anlayabilir dediğim ne varsa içimde sıkışan,biriken,acıtan hepsi birden onun yanında dökülüveriyor.Yeğenime sunduğu arkadaşlık duygusu sayesinde artık daha huzurluyuz.İşte bu yüzden tedaviye başladığımız günden bu yana her gün ona daha fazla minnettar kalıyorum. Doktor - hasta ilişkisinden ziyade arkadaş gibi.İyi ki tanımışım dediğim ayrıldıktan sonra huzur bulduğumuz bir insan.Sizi tanıdığım için çok şanslıyım.Teşekkür ederim :)
     1 Beğeni    
Gülsüm Ö.
31.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69124
Lamiser hanımla Okul Öncesi Öğretmenliği yaptığım okulda tanıştım. Kendi sınıfımda sorun yaşayan öğrencilerimin problemini çözmek amacı ile danışmanlık hizmeti aldım. İşine olan bağlılığı, samimiyeti, donanımı ve güven verici ışığıyla getirdiği çözüm önerileri bana çok faydalı olmuştur. Lamiser hanım problem yaşayan birçok öğrencime ve ailelerine destek olmuş, doğru yönlendirmeleriyle herkesin memnuniyetini kazanmıştır. Mesleğini hakkıyla yerine getiren, sürekli kendini geliştiren, yenileyen, tecrübe ve donanımıyla her zaman bana faydalı olacağını düşündüğüm bir uzmandır. Hayat ışığı verecek sohbetiyle ve güler yüzüyle herkese katkıda bulunacağına inanıyorum. Bütün içtenliğimle danışma ihtiyacı duyan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Banu Denkel
30.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69115
Lamiser Hanım ile matematik öğretmeni olduğum okulda tanıştım.Sınıf öğretmenliği yaptığım sınıflarda sorunu olan öğrencilerin sorunlarının çözümünde Lamiser Hanım'dan danışmanlık hizmeti aldım.Bir çoğunda güzel gelişmeler kaydettim.Lamiser Hanım, öğrenme güçlüğü çeken birçok öğrencimi fark ederek veliyi doğru yönlendirerek rehberlik etmiştir. Fakat velinin yardımı ve çabası olmadığı sürece sorunların çözümünde gelişme gözlemleyemediğim öğrencilerim oldu.Tüm danıştığım konularda bana yardım eden güleryüzü,samimi ve arkadaş canlısı Lamiser Hanım'a çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
İnci Neslihan Çinibulak
30.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69110
Lamiser ile iş ortamında 2 yıllık bir tanışma sürecimiz oldu. Kendisi deneyimlerinden ve bilgilerinden sürekli faydalandığım, işinde uzman, çalışmayı ve araştırmayı seven bir insandır. Özellikle 2 çocuk annesi olarak ben, onun çocuklar konusundaki uzman bilgi ve tecrübelerinden sürekli yararlanıp ve fikirler alıyorum. Kendisinin olaylar karşısındaki farklı ve özgün bakışını her zaman beğenmişimdir. Onunla sohbet ettiğinizde rahatladığınızı ve kendinizi iyi hissettiğinizi göreceksiniz. Arkadaşıma meslek hayatında başarılar diliyorum ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
İncilay Öz
30.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69095
Çalışma ortamında tanıştığım, tecrübelerinden yararlandığım uzman bir yol gösteren.Özellikle çocuklarla ve ergenlerle olan çalışmalarında farklı bir bakış açısı ve sistemli bir yol haritası vardır.Sürekli mesleği ile ilgili kendini geliştiren eğitimlerin içinde olması, araştırmacı yapısı her zaman dikkatleri çekmiştir.Sohbetinden hep memnun kaldığım, güler yüzlü, sempatik tavırlarıyla girdiği ortama hep pozitif bir hava katmıştır.Çalışmalarında titiz,tarafsız bakış açısı,geniş yelpazesiyle yol alan bir uzmandır.
     1 Beğeni    
Güzide
29.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69079
Lamiser, psikoloji lisansı esnasında tanıştığım ve çok sevdiğim, mesleğinde daima kendini yenileyen, geliştiren, gayretli ve alanında çok başarılı bir arkadaşımdır.Lamiser'in çalışmalarının çocuklar üzerinde yoğunlaşması nedeni ile kendi alanımla da paralel olarak zaman zaman kendisine danıştığım ve alanındaki deneyimlerinden faydalandığım olmuş ve lisans sonrası farklı kurumlardaki deneyimlerimizi birbirimize aktarmak ve bilgi paylaşımında bulunmak bana daima keyif vermiştir, güleryüzlü, espirili ve sohbetinden büyük haz duyduğum arkadaşıma meslek hayatında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
Ayten
28.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69035
Lamiser, benim psikoloji lisans eğitiminde tanıştığım ışık saçan bir arkadaşımdır. Mezun olduğundan bu yana hiç durmayıp sürekli kendini geliştirmiştir. Uzun yıllardır çocuk ve ergenlerle olan çalışmalarını sürdürmektedir. Benim en sevdiğim yanı özellikle dış ülkelerden gelen uzman ve eğitimcilerin eğitimlerine katılarak mesleğine yeni bakış açıları eklemesidir. Donanımlı olması yanında samimiyeti ve sıcaklığını da belirtmeden geçmek istemiyorum. Geçtiğimiz yıl uzmanlığını da alarak kendini bu alanda bir adım daha ileriye taşımıştır. Kesinlikle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Meslekte daha uzun ve başarılı yıllar diliyorum...
     1 Beğeni    
Rukiye EROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68905
Lamiser Atik ile yaklaşık 8 yıl önce çocuklarla ilgili bir eğitim sırasında tanıştık ve bu süre içinde kendisini yakından tanıma imkanım oldu. Geçen 8 yıl içinde tanışıklığımız sağlam temeller üzerine kurulu sıcacık bir dostluğa dönüştü. Lamiser'in içtenliği ve samimiyeti, azmi ve üretkenliği, etik ilkelere bağlılığı, bilgiyi işleme ve değerlendirme yeteneği, duyarlılığı ve paylaşımcılığı, güven verici yaklaşımı, kısaca mesleğimize uygun kişilik özellikleri ve en önemlisi yüreğindeki insan sevgisiyle danışanlarının kalbinde yer alacağına olan inancımı gururla belirtmek isterim. İfadelerimin birer methiye değil, içtenlikle hak edilmiş değerler olduğunu da vurgulamalıyım. Sevgili meslektaşım Lamiser'i danışanlara samimiyetle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68899
Lamiser Hanım' la çalıştığı kurum aracılığıyla tanıştım. Kendisi hakkındaki ilk izlenimlerim olarak çocuklar konusunda derin bilgisini, olaylar karşısında farklı ve özgün bakışını, mesleki alanda kendisini sürekli güncel tutmasını ve yaptığı işte artı bir değer yaratmaya çalıştığını söyleyebilirim. İlerleyen zamanda kendisinin çocuklar konusunda gerçek bir uzman olduğu, kendisini bu yönde geliştirip yetiştirdiğini zaten görüyorsunuz. Bu sebeple ben Lamiser Hanım' a tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Pınar Volkan
21.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68875
Konusunda gerçekten çok tecrübeli, bilgili ve iletişim becerileri en üst düzeyde bir psikolog arkadaşım. Gerek konuşma terapisiyle gerekse yaptığı testlerle dalında gayet başarılı.Bitmez, tükenmez enerjisi, öğrenme ve kendini geliştirme isteğiyle çok kısa sürede alanında uzmanlaşan her türlü gelişmeleri takip edeceğiniz biri. keskin zekası ve özgün yorumları fark yaratan, açıklamaları ile hep dikkatleri üzerine çeken iyi bir psikolog arkadaşım. bir eğitimci ve psikolog olarak tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    

Emine Lamiser ATİK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Emine Lamiser ATİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine Lamiser ATİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rukiye EROĞLU
Psk.Rukiye EROĞLU
Rukiye hanım ile bir eğitim sırasında tanıştık. Kendisi işinde özverili, bilgili ve kendini sürekli geliştirmeye adayan bir meslektaşım. Zaman zaman z...
Yeliz GÜL DURAN
Psk.Dnş.Yeliz GÜL DURAN
Yeliz Hanım ile beraber çalışıyoruz kendisi hem arkadaşım hem de meslektaşımdır. İş disiplini ve düzenli çalışması açısından takdir ettiğim bir arkada...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbulum Psikolojik Danışmanlık
Büyükşehir Mahallesi. Beylikdüzü Caddesi. No:14 A7 Blok. Daire:2 beylikdüzü
İstanbul
Uzm.Psk.Emine Lamiser ATİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 369 61 18
Telefon 2 :
0(212) 466 15 60
Telefon 3 :
0(543) 466 15 60
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1980
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2001
(21 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel yahoo hesabı

Uzm.Psk.Emine Lamiser ATİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emine Lamiser ATİK Mesleki Videolar Videoları
-

23:30
Top