2007'den Bugüne 83,912 Tavsiye, 26,333 Uzman ve 18,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gamze ÖZDEMİR
Psikolojik Danışman - Ankara
AİLE&YETİŞKİN&ERGEN& BİREYSEL&GRUP DANIŞMANI,ÇOCUK TESTLERİ UYGULAYICISI,ÖĞRENCİ KOÇU

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gamze ÖZDEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gamze ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gamze ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gamze ÖZDEMİR'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kızılay
Ankara
Telefon 1 :
(10:00-20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz. Bu saatler dışında sms gönderebilirsiniz.)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gamze ÖZDEMİR Özgeçmis CV Psk.Dnş.Gamze ÖZDEMİR'in Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans üstü eğitimini ise Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında tamamlayarak alanında uzmanlaşmış ve Uzman Psikolojik Danışman unvanını almıştır. Üniversite eğitimi sırasında; bir süre Okul Öncesi Öğretmenliği alanında yan dal eğitimi kapsamında eğitimler almıştır. 2. üniversite kapsamında Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmetler Ön Lisans programında eğitimini devam ettirmektedir. Öğrenci Koçluğu, Çözüm Odaklı Kısa Süreli Psikoterapi, Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulamaları, Travma Sonrası Psikolojik Danışmanlık, Çocuklarda İletişim ve Davranış Bozuklukları, Farklı Kişilik Özellikleri ve Farkındalık, Basic Ph ile Stres Yönetimi, Sağlık Alanında Bütünleşme Adına İnterdisipliner Adımlar, Beden Dili ve Etkili İletişim, İşaret Dili, Diksiyon, Motivasyon, Liderlik, İş Kalitesi, Proje Yönetimi, Girişimcilik alanlarında eğitimlerini tamamlamıştır...[Devamı...]

Gamze ÖZDEMİR'in Makaleleri Gamze ÖZDEMİR'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Gamze ÖZDEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yasemin
6.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91718
Gamze hanımı, 3 yıldır tanıyorum. Bu sayede hem öğrencilik hem de iş hayatına tanıklık etme fırsatım oldu. İş hayatında da, öğrencilik yıllarındaki gibi araştırmacı ve azimli olduğunu gördüm. Mesleğine öyle bağlı ki, kendinden ödün vermekten çekinmiyor. Sabahlara kadar ders çalışan kişiyi, sabahlara kadar danışanı için araştırma yaparken bulmak kaçınılmaz oldu. En doğru adımı atabilmek ve en doğru çalışmayı yürütmek için, kendinden emin olsa da araştırmalar yaparak ilerlemeyi uygun buluyor. Kendisinden defalarca "insanların ruh sağlığı önemli, çözümü biliyorum diyip gözlerimizi kapatıp ilerlersek yanılırız. En doğru çalışmaları yürütebilmek için; ne kadar bilgili olunursa olunsun araştırma yapmaktan ve bilgi edinmekten kaçınılmamalı. " cümlelerini duydum. Gerçekten yardımcı olmak istediğini, kendini devamlı olarak geliştirdiğini, zarar vermeden ilerlemek istediğini, insana ve sağlığa verdiği gerçek önemi bu şekilde görebilirsiniz. Kişisel sorunlarım ve yakınlarımın sorunları hakkında defalarca gamze hanımdan hiç çekinmeden yardım aldım. Her defasında gayet istekli bir şekilde elinden geleni yapmaya çalıştı. Çözüm odaklı oluşu, bence en önemli özelliklerinden biriydi. "Sorunun temelinde kaygı bulunmaktadır" diyip bırakmak yerine, kaygıyla başa çıkabilmek için beceriler kazandırması Gamze hanımı benim için ön plana çıkarmıştır. Psikoloji alanında çalışan kişileri genel anlamda problemi tespit aşamasında yeterli buluyorum fakat çoğu psikolog çözüm konusunda yetersiz kalıyor. Gamze hanımı alanındaki bu başarısı konusunda ayrıca tebrik etmek istiyorum. Tüm bunlara ek olarak, Gamze hanımın insana yaklaşımındaki hassasiyeti ve etik kurallara bağlılığı insana ayrı bir güven veriyor. Bilgilerin gizliliğine gerçekten anlamda özen gösteriyor. Gamze hanımı tüm samimiyetimle tavsiye edebilirim. Kendisine de teşekkürlerimi sunar, iyi çalışmalar dilerim.
     4 Beğeni    
Seda Soydemir
23.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91271
Merhaba Gamze ile okul yıllarından süre gelen bir arakadaslığımiz var.Kendisi ile lise yillarinda ayni sinifta olup daha yakindan taniyorum.Gamze'yi tanitmam gerekirse ilk aklima gelen güleryüzlü olmasi daima pozitif bakan samimi ,sevecen,canayakin,konuşkan,hayat dolu ve de mesleğini çok seven bir danişman. Herkese yardımcı olmaya calisır.Mesleğinde yeni olmasina rağmen donanımli oldugu ve bunu zamanla daha da gelistirecegine canıgönülden inaniyorum.Kısaca herkesin hayatinda Gamze gibi biri olmali düsüncesindeyim.
     2 Beğeni    
Hamas Ahmed
23.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91266
Ben dört yıldır Gamze Hanımla tanışıyorum. Hep motivasyonu yüksek, çalışkan ve profesyonel bir kişi olmuştur. o alanında nispeten yeni olsa da, onun mesleki bilgisi ve tecrübesi kolaylıkla görülebilir. mesleki yeteneğinin yanı sıra, aynı zamanda bir çok nazik ve samimi bir insandır. O ihtiyacınız olduğunda sorunları çözmeye yardımcı olmak için her zaman var. Birisi üç kelime onu tarif etmemi istese ise, bu sözler, nazik, zeki ve çalışkan olur. (Orjinal tavsiye mesajı: I have known Miss Gamze for four years. She has always been a highly motivated, hard working and professional person. Even though she is relatively new in her field, her knowledge and expertise of her profession can be easily seen. In addition to her professional prowess, she is also a very kind and friendly person. She is always there to help solve your problems whenever you need her. If someone asked me to describe her in three words, those words would be kind, intelligent and hard working.)
     2 Beğeni    
B.Y.B
23.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91260
Gamze Hanim sadece bi terapist olarak değil aynı zamanda bi dert ortağı olarak oturuyor o koltukta. Öğrencilik yıllarından beri insanlarin psikolojik durumları üzerinde tecrübe sahibi olmuş ve kendini bu alanda yetiştirmistir. Stres, depresyon, yorgunluk, tukenmislik, umutsuzluk, duzensizlik, kararsızlık vb birçok problemimizin olduğu şu hayatta sanki hiç iyilesmeyecegiz gibi hissetsek de bir uzmandan yardım alarak sorunlarımızı kagittan bir kayık gibi suya atabiliriz. O nedenle danışmak isteyen arkadaslarimiz gönül rahatlığıyla kapısını calabilirler. Sıkıntılar paylaştıkça giderilir. Sağlıklı günler!
     9 Beğeni    
Pelin Demirci
28.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87526
Gamze Hanım, çalıştığım eğitim kurumunda staj çalışmasını gerçekleştirdi. Öğrencilerimle, bireysel ve grup rehberlik hizmetlerinde verimli çalışmalarda birlikte oldu. Güleryüzlü ,içten , sıcak tavırlarıyla danışanlarıyla çok çabuk olumlu bir etkileşim atmosferi oluşturmayı başardı.Danışanlarıyla kurduğu bu iletişim sayesinde çok kısa sürede danışanlarının sorunlarının temeline inmeyi başardı ve problemlerini çözmelerinin ilk adımını atmalarında onlara muhteşem bir destek vermiş oldu.Onunla beraber çalışmak çok keyifli ve bir o kadar da öğreticiydi. Enerjisi, bilgisi ve alana duyduğu sevgi ile kısa zamanda pek çok öğrencimize ulaştı ve destek oldu. Teşekkürler Gamze.
     6 Beğeni    
Nuri Oguzhan Uyar
28.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87505
Bir seminerde tanimistim Gamze hanimla. Oturup sohbet etme imkanim oldu. Çok dolu dolu, koyu bir sohbetti. Daha sonra da iletisimi koparmak istemedim. Kendisi cok sicakkanli, güleryüzlü, yardimsever, sempatik bir bayan. Alcakgönüllü ve efendi haliyle dikkat cekiyor. Henüz alanina yeni baslamasina ragmen kendini gelistirdigi gayet acik bir sekilde görülebiliyor. Mesleki anlamda dolu biri. Insanlara faydali olmak istiyor. Ses tonu cok sakin ve huzurlu. Alani icin ciddi faydasi oldugunu düsünüyorum. Sözleri daha etkili oluyor. Gayet anlayisli ve sakin bir yapisi var. Burdan kendisine tesekkür ediyorum. Tanidiginiz da siz de gorceksiniz.
     4 Beğeni    
E.
28.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87504
Merhaba. Gamze Özdemir ile katıldığım bir eğitimde tanışma fırsatı buldum. Zaten sevecen ve sıcakkanlı tavırlarıyla dikkat çekiyordu. Sohbet etme fırsatı bulduğumda kendisinden öğreneceğimiz çok şey olduğunu ve donanımından faydalanmamız gerektiğini hemen anladım. Organize yeteneği, lider ruhu, takım arkadaşlarıyla olan ilişkisi ve ekip anlayışıyla çevresine pozitif enerji saçan bu genç bayanı ilerde çok daha büyük projelerde göreceğimizden kuşkumuz yoktu. Toplum olarak hele ki rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanında böyle genç ve dinamik zihinlere ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Gamze Özdemir ile karşılaşmış olmak beni gerçekten mutlu etti. Başarılarını çok daha sık takdir edeceğimizden eminim. Tanışma fırsatı bulan genç,yaşlı,çocuk farketmeksizin her bireye rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     6 Beğeni    

Gamze ÖZDEMİR'in Kitap ve Yayinlari Gamze ÖZDEMİR'in Basılı Kitap ve Yayınları
Hacettepe Üniversitesi 11.Ulusal PDR Öğrencileri Kongresi Bildiri Sunumu-Alan Dışı Atamalarda Mesleki Yeterlilik Algısı

***** SEMİNER VERDİĞİ KONULAR *****

Stres Yönetimi
Öfke Yönetimi
İletişim (Toplumsal, Aile)
Meslek Seçimi
Sosyal Fobi, Okul Fobisi
Beslenme ve Yeme Problemleri
Ergenlik Dönemi Özellikleri
Çatışma-Problem Çözme
Sınav Kaygısı
Bağımlılıklar (Madde, Tv, Sosyal Medya vs.)
Öğrenme Türleri ve Teknikleri
5 Sevgi Dili
Anne-Baba Olmak
Kardeşler Arası Problemler (Kıskançlık, Kavga vs)

***** UYGULADIĞI TEKNİKLER *****

Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi
Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulamaları
Meditasyon
Terapötik Kart Kullanımı
Psikolojik Testler

Gamze ÖZDEMİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Üniversite yıllarında 2 yıl Genç Eğitimciler Kulübünde başkan yardımcılığını yürütmüştür. Bu süreç içerisinde, Toplumsal Duyarlılık Merkezi ve Psikoloji kulübünde aktif yer almış ve projelere katılmıştır. Bayrampaşa Arama Kurtarma Ekibinde kısa bir süre yer almıştır.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kızılay
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 615 82 83
(10:00-20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz. Bu saatler dışında sms gönderebilirsiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Gamze ÖZDEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gamze ÖZDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

18:12
Top