2007'den Bugüne 75,164 Tavsiye, 24,721 Uzman ve 16,958 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Işıl BEKTAŞ
Uzman Psikolog - İzmir
Madde Bağımlılığı Uzmanı/Aile Danışmanı

Işıl BEKTAŞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Işıl BEKTAŞ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Uzm.Psk.Işıl BEKTAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarIşıl BEKTAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Işıl BEKTAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zuhal KOÇKARPsk.Zuhal KOÇKAR
Zuhal Hanım ile uzun yıllar önce Özel Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde tanıştım. O kurumda benden önce çalışan bir psikologtu. Halen da...
Gözde EMİK AKSOYPsk.Gözde EMİK AKSOY
Gözde Hanım ile Aile Danışmanlığı Eğitimi'nden tanışıyoruz. Kendisiyle uzun yıllardır arkadaşız. Mesleki açıdan gelişimine oldukça özen gösteren,bunun...
Cihangir ACARPsk.Cihangir ACAR
Cihangir Bey ile çok uzun yıllardır tanışıyoruz. Kendisi hem çok iyi bir arkadaş hem de çok iyi bir meslektaştır. Yardımseverliği, empati kurma yetene...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Daha iyi olanı değil, sana kendini daha iyi hissettireni seçmelisin. Erich Fromm

Işıl BEKTAŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Yaygın Anksiyete Bozukluğu
- Özgül fobi
- Sosyal fobi
- Panik Bozukluk/Panik atak
- Obsesif Kompülsif Bozukluk
- Depresyon
- Aile danışmanlığı
- Çift danışmanlığı
- Çocuklarda davranış sorunları
- Etkili anne-baba eğitimi
- Yas danışmanlığı
- Yetişkin psikolojisi
- Mesleki sorunlar
- Sınav kaygısı
- Öfke kontrolü
- Stresle başa çıkma/Stres yönetimi
- Özgüven eksikliği
- Madde bağımlılığı
- Kumar bağımlılığı
- İnternet bağımlılığı
- Gıda bağımlılığı
- İlişki bağımlılığı
- Kekemelik
- Mental retardasyon
- Geriatrik sorunlar (Yaşlılıkta depresyon, Alzheimer, Demans)
- Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite
- İlişki, Evlilik ve Boşanma danışmanlığı
- Cinsel danışmanlık
- Psikolojik testler
- Çocuk değerlendirme testleri
- Kısa süreli çözüm odaklı terapi...[Devamı...]

Işıl BEKTAŞ'ın Makaleleri Işıl BEKTAŞ'ın Makale ve Yazıları
3 Yazı/Döküman
◊ YENİEsrar (Cannabis)
◊ YENİDeliryum

Işıl BEKTAŞ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Işıl BEKTAŞ'ın Özgeçmişi
Işıl BEKTAŞ, Tübingen/Almanya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Almanya’da tamamladı.
2002 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.
2017 yılında Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Madde Bağımlılığı Anabilim Dalı'nda lisansüstü eğitimini tamamlayarak uzman unvanını aldı.
Türk Psikologlar Derneği üyesidir.
2002-2013 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkez'lerinde psikologluk, aile danışmanlığı ve müdürlük yaptı.
2013-2017 Özel Gül Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nde Sorumlu Müdür olarak çalıştı.


Sertifikalar/Belgeler:
- Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Görev Yeterlilik Belgesi
(Adaylığın Kaldırılması)
- Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Sertifikası
- Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesi (Sağlık Bakanlığı)
- Cinsel Danışmanlık Sertifikası...[Devamı...]

Işıl BEKTAŞ Tavsiye Yazıları Işıl BEKTAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Seda K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.244.129.WY

03-03-2018
 TavsiyeNo: 102396
Isil hanimla bir yil once bir yil once ortak bir arkadasimiz sayesinde tanistik. Sicakkanliligi ve pozitif enerjisiyle kisa surede kaynastik. Arkadas ortamimizda sik sik mesleki bilgilerinden yararlaniriz. Sikilmadan yorulmadan herkese yardimci olmaya calisir, empatlk yonu ve sakin sabirli kisilik yapisiyla hemen cozum yollari uretir. Anneannemin alzheimer ve yaslilik sorunlari konusunda da ailecek yardimlarini ve desteklerini esirgemedi sagolsun. Psikolojik destek isteyen herkese tavsiye ederim ve site araciligiyla kendisine burdan tesekkurlerimi iletir basarilarinin devamini dilerim..
     2 Beğeni    

 Arzu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.47.ZY

03-03-2018
 TavsiyeNo: 102395
Merhabalar Isil hanimla bir arkadasim araciligi ile tanismistik kisa surede arkadas olduk mesleginden dolayi olsa gerek hayatimada olumlu yanda destekleri devam etmektedir. Benim sorunlarimi cozmemde cok yardimci oluyor. Kendisi alaninda uzmanlasarak iyi bir terapist olarak yoluna devam etmektedir . Zorlu ve sıkıntılı zamanlarinizda Isil hanimin terapisine ihtiyaciniz olacaktir. Destegini sonuna kadar gosterecektir.Basarilarinin devamini dilerim
     Beğenin    

 Beljin A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.40.WW

25-02-2018
 TavsiyeNo: 102286
Merhabalar ben Işıl hanımın yeğeniyim kendisi akrabalık ilşkimizden bağımsız olarak gerek zorluklar karşısındaki tutumu gerekse insan ilişkileri açısından kendime örnek aldığım bir insan. Mesleki açıdan kendisini sürekli geliştirmesi ve işini severek özenle yapması beni etkileyen özelliklerinden. Sosyal ve mesleki kabiliyetleri açışından kesinlikle güvendiğim ve özendiğim bir insan olduğunu belirtmek isterim ve yardım arayışında olan kişilere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 A.Y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.44.192.YFL

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102203
Kendisiyle tanışıklığımız uzun yıllara dayanır. Bir arkadaş olarak başlayan bu tanışıklık, kısa sürede karşılıklı iyi niyet ve samimiyetle kısa sürede dostluk mertebesine erişmiştir ki hayatımın her evresinde gerek tavsiyeleri, gerekse dost olarak yaşadıklarıma yaklaşımları her zaman bana olumlu yönde katkı sağlamıştır. Öyle ki, gerçek dostun yapması gerektiği gibi, duymak istediklerimi değil, duymam gerekenleri en net haliyle bana aktarmıştır. Yapısı gereği açıksözlülüğünü ve net oluşunu, mesleğinin de verdiği bilgi birikimiyle adeta iyi günümde de kötü günümde de bana bir can yeleği olmaktan asla kaçınmamıştır. O yüzdendir ki onun gibi bir değere sahip olmak kendimi olduğumdan da güçlü hissetmeme sebep olmuştur. Bu yüzdendir ki onu en iyi tanıyanlardan biri olarak hiç çekinmeden şunu belirtebilirim ki; kendisinin yardımcı olacağı şanslı insanlardan biri olmanızı çok isterim. Ben, sayesinde bu ayrıcalığı uzun senelerdir fazlasıyla hissediyorum.
     1 Beğeni    

 sertac (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.121.C

20-02-2018
 TavsiyeNo: 102189
ışıl hanımı çok uzun zamandan beri tanıyorum. bizim okulda eğitim vermişti. çok iyi bir psikolog. meseğini ciddiye alır ve herkese yardım etmeyi sever. eğitimden sonra bir kaç kere görüştük. derslerimle ilgili dikkat eksikliği ve odaklanma sorunları yaşıyordum. evle ilgili de problemler yaşıyordum. bana arkadaş gibi yaklaşımı çok hoşuma gitti. görüşmelerimiz bayağı faydalı oldu. artık okulda daha verimli ders dinleyebiliyorum. derslerime daha iyi odaklanabiliyorum. ışıl hanıma çok çok teşekkür ederim. kendisini sorunlar yaşayan herkese tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

 Eyup o. (Danışan)
 IP: 176.54.138.ZYZ

16-02-2018
 TavsiyeNo: 102125
Isil hanima bir arkadasim sayesinde ulastim. Iki sene once askerligimi siirt te komando olarak yaptim ve askerligim suresince cok zor gunler yasadim. Askerligim bittikten sonra da ayni ruh halim dahada kotuleserek devam etti. Bir turlu normal yasantima donemiyordum. Tam da o siralar bir arkadasim bana Isil hanimdan bahsetti. Iyi bir psikolog oldugunu ve bana yardimci olabilecegini soyledi. Kendisinden aldigim psikolojik destek sayesinde artik cok daha iyiyim. Meslegime geri dondum ve sosyallesebildim tekrar. Kendisine cok tesekkur ederim ve mesleginde basarilar dilerim. Isil hanimi bir psikolog olarak herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Psk. Hem. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.203.ZJB

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102068
Işıl’ı yüksek lisanstan tanıyorum. Onu tanıdığım için çok şanslıyım, üzgün olduğun bir zamanda gününüzü güzel bir kahkaha ile aydınlatıverir...(ah neşesi yeter şarkısı onun için yazılmış olabilir hatta) Güzel enerjisiyle, samimiyetiyle, sıcaklığıyla kendinizi ifade etmenizde, sorunu tanımlayıp hızla sonuca ulaşmanızda iyi bir yol arkadaşı olacağı ve hayatınızı güzelleştirceği şüphesiz☺☺ Danışanlar gerçek dışı düşünceleri, duyguları olduğunda da ilişkileri tıkanabiliyor, sorunları bu yüzden yaşıyorlar.. gerçeği danışana buldurmaktansa güzel bir şekilde yanlışlarıyla yüzleştirmek daha hızlı sürede sonuca ulaşmanızda yardımcı olur, işte tam da bu yüzden ışılımı tercih etmelisiniz.. bir terapistte olması gereken en önemli özellik samimiyet, açık sözlülük, sıcaklık, güzel enerji😍
     1 Beğeni    

 Yağmur M. (Danışan)
 IP: 176.240.175.YCY

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102044
Işıl hanımla bir kaç ay önce tanıştık. Okulda odaklanma sorunları yaşıyordum ve depresyondaydım. Kendisiyle görüşmelerimiz sonucunda depresif ruh halimden kurtuldum ve hayata daha pozitif bakmaya başladım. Okuldaki konsantrasyon güçlüklerini aştım. Şu an mezun olmak üzereyim ve kendimi çok daha rahat ve huzurlu hissediyorum. Sıcakkanlı olması ve arkadaş gibi yaklaşımı beni inanılmaz rahatlattı çünkü yabancı bir insana sorunlarımı anlatmaktan çekiniyordum. Kendisiyle tanıştıktan sonra yanılmış olduğumu farkettim. Işıl hanımı şiddetle tavsiye ediyorum. Meslek başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 G.K. (Danışan)
 IP: 151.135.50.YWJ

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101977
Mükemmel bir insan. görüşme için ilk kez ofisine girdiğimde enerjisi ve ilgisiyle kendimi gayet rahat hissetmemi sağladı. Daha önce destek almaktan çekinmiş bir insan olarak neden bu kadar geç kaldım, keşke bu zamana kadar kendisiyle tanışma imkanım olsaydı dedirten kişidir kendileri. Endişe etmemin ne kadar yersiz olduğunu anlamış oldum. henüz sürecin başında olduğumuzun farkında olsam da tünelin sonunda bir ışık olduğuna beni ikna etmiştir kendileri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Av.Özay Aygün (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.190.194.YBJ

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101973
Işıl kız kardeşimdir. Kendisini sürekli olarak geliştiren, araştıran ve çok okuyan biridir. İçtenliği, cana yakınlığı ve samimiyetiyle çok sevilen bir insandır. Mesleğinde etik ilkelere çok önem veriyor. Kendisine birçok arkadaşımı yönlendirdim ve herkes memnun kaldı. Mesleğinde başarılarının devamını diliyorum ve tavsiye ediyorum. Kardeşim olduğu için çok şanslıyım ve kendisiyle gurur duyuyorum. İşini severek yapan bir psikolog olarak ve uzmandan ziyade bir dost, arkadaş gibi yaklaşımı nedeniyle mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Kendimle ilgili olarak da mesleki bilgisinden faydalanan biri olarak psikolog olarak tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Işıl BEKTAŞ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(555) 066 28 66  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Almanya
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2002
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Madde Bağımlılığı ABD Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Işıl BEKTAŞ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce, Fransızca


Işıl BEKTAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Işıl BEKTAŞ Mesleki Videolar Videoları
-

psikolog, çift danışmanlığı, ilişki sorunları, anksiyete bozuklukları, izmirde psikologlar, uzman, yas danışmanlığı, evlilik danışmanlığı, panik bozukluk, psikolog listesi, uzman psikolog, davranış problemleri, boşanma danışmanlığı, panik atak, psikolog aranıyor izmir, izmir, kekemelik, psikolojik testler, yetişkin, uzman psikolog izmir, madde bağımlılığı, zeka geriliği, çocuk değerlendirme, ergen, psikolojik danışmanlık, depresyon, alzheimer, down sendromu, çocuk, psikolojik destek, terapi, demans, otizm, yaşlılık, psikolog tavsiye, aile danışmanlık, geriatrik sorunlar, alkol, anne-baba eğitimi, izmirde psikolog arıyorum, cinsel sorunlar, dikkat eksikliği, esrar, mesleki sorunlar, izmir psikolog, obsesif kompülsif bozuklu, hiperaktivite, sosyal fobi, iyi psikolog izmir, takıntı


18:48
Top