2007'den Bugüne 88,397 Tavsiye, 27,366 Uzman ve 19,485 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Caner ÖZDEMİR
Psikolog - İzmir
Aile Danışmanı ve Terapist

Caner ÖZDEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Caner ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Caner ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aycan KULUzm.Psk.Dnş.Aycan KUL
Meslektaşım Aycan Kul, alanında oldukça bilgili ve profesyonel çalışan bir psikolojik danışmandır. Kendisini her daim geliştirmekte, titiz çalışmakta ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Şimdi İyileşme Zamanı...
Caner ÖZDEMİR'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
İzmir Psikoloji Merkezi
Konak, Alsancak Mah. Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No: 80 K:1 D:4, 35220 İzmir
İzmir
Psk.Caner ÖZDEMİR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1988 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Bakırköy/İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce - İyi Seviyede
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi - Psikoloji Bölümü (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Caner ÖZDEMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanı

Varoluşçu İnsancıl Terapist

Psiko - Onkoloji Danışmanı

Bağımlılık Danışmanı

Ergen ve Yetişkin Terapisti
________________________________

Flört Şiddeti,
Aile içi Şiddet,
Alkol ve Madde Bağımlılığı,
Kanser hastaları ve aileleri,
Yas Terapisi,
Ölüm Korkusu,
Anksiyete Bozuklukları,
Panik Atak,
Obsesif Kompulsif Bozukluk,
Yaşlılık Kaygısı,
İletişim Sorunları,
Yakın ilişkiler,
Tükenmişlik Sendromu,
Özgüven Sorunu,
Sınav kaygısı.

Caner ÖZDEMİR Özgeçmis CV Psk.Caner ÖZDEMİR'in Özgeçmişi
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 20/01/1988
Çalıştığı ve Yaşadığı Şehir: İzmir

Lisans: Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümü (İngilizce) 2013 mezunu.

Üyelik: Türk Psikologlar Derneği (TPD) Bağımlılık Birimi.

AİLE DANIŞMANLIĞI
Adnan Menderes Üniversitesi 2019

STAJ
Kumsal Rehabilitasyon Merkezi (Zorunlu okul stajı 2013)
Aydın Devlet Hastanesi (Gönüllü,2008, 2009,2010)
C4 Recovery Solution (Alkol ve Madde Bağımlılığı üzerine, 2017)

İŞ DENEYİMİ
İstanbul Psikoloji Enstitüsü – Asistan ve Psikoterapist
Oyun terapisi, flört şiddeti, cinsel taciz, aile içi şiddet (Feminist Terapi), yas terapisi, ölüm korkusu, anksiyete ve duygu durum bozuklukları, kanser hastaları ve ailelerine psiko-onkoloji danışmanlığı.

Altın Adımlar Özel Eğitim Merkezi
Özel çocuklarla bireysel çalışmalar ve ailelere psikolojik danışmanlık.
...[Devamı...]

Caner ÖZDEMİR'in Makaleleri Caner ÖZDEMİR'in Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Caner ÖZDEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Melike Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ18.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122108
Caner bey danışanları ile iletişimi çok güçlü bir psikolog. Kendisi ile bir internet sitesi üzerinden tanıştık. Bilgilendirme mesajında bile danisaniyla iletişiminin iyi olduğunu hissettirdiği için tercih ettim. İlk seanstan beri kendisinin durumlara yaklaşımı ve ilerlediği yöntem bana çok iyi geldi. Danışanları karşı tam olması gereken tutumda. danisanlarini ve anlattıkları herşeyi titizlikle dinleyip ciddiye alan biri. Karşısında boşa konustugunuzu düşünmüyorsunuz. Geçmiş kötü psikolog tecrübelerimden sonra bana mesleğini tekrar ılımlı hale getiren kişi oldu kendisi.
     1 Beğeni    
Ayşenur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121670
Caner beyle 2 aydan fazladır her hafta görüşmekteyiz. Kendisi işinde oldukça profesyonel aynı zamanda çok güler yüzlü ve ilgili. Kendisiyle konuşurken kendimi oldukça rahat ve güvende hissediyorum. Psikoonkoloji alanıyla da ilgileniyor olması benim için ekstra bir artı oldu. Kanser sürecim başta olmak üzere bir çok şeyi konuşuyoruz. Doğru soruları sorarak kendimle ilgili bazen hiç fark etmediğim şeyleri görmeme yardımcı oluyor. Caner beyle görüşmeye başladığımızdan beri kendimle olan ilişkim düzelmeye ve dengeye gelmeye başladı ve bu durumu çevrem de fark ediyor. Seanslarımız hala devam ediyor ve ben oldukça memnunum kendisinin danışanı olmaktan. Bu yolda bana eşlik ettiği için Caner beye teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Sudenur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121566
17.yaşın getirdiği ergenlik ve ailevi sorunlarım sebebiyle internet üzerinden Caner Beyden randevu aldım. Kendim hakkında düşündüğüm şeylerin aslında altında yatan sebeplerini bulmama yardımcı oldu. Olaylara pozitif bakmamı sağladı. Her seans öncesi gerginlik yaşıyordum, ya konuşamazsam, sorulara düzgün cevap veremezsem, kendimi yeterince iyi ifade edemezsem gibi. Ama karşıda ki kişi rahat olunca ve sana süre tanıyınca rahatlıyorsun. Caner Bey de de bu vardı. Kendisinin çok sabırlı biri olduğunu düşünüyorum, çünkü ben kendimi tam anlamıyla ifade edemeyen biriyim, ama o bunu sabırla karşıladı,bekledi,yönlendirdi. Gayet ilgili, pozitif bir uzman. Rahatlıkla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Erkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121563
Caner bey..zor zamanimda desteğini aldiğim iyi bir psikolog,olaylara bakış açımı değiştiren ve farkli çerçeveden bakmamı sağladı,kendisine çok teşekkür ediyorumm..sizinle ciddi şekilde ilgileniyor,sorunlariniza çözüm odaklı yaklaşıp sizi motive eden biri,gerçekten zor zamanlarinizda iletişim kurabileceğiniz iyi bir terapist,maddiyattan çok maneviyat odaklı olması..diğer psikologlardan ayırt edici bir özellik,kensisinden aldığım seanslar ile hayatimda çoğu zaman kötü hissetiğim dönemlerin aslinda anlamsiz olduğunu anladim,kendime olan özsaygim artı ve özgüven sağladı,bence insanlarin terapist ararken mutlaka caner bey ile birkere iletişim kurmasini isterim farki anlayacaklar
     2 Beğeni    
Y.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121531
Caner Bey’den bir süredir seans alıyorum ve ilk başlarda yaşadığım sorunları kendi içimde çözümleyebilmeyi öğrenmeye başladığımı fark ediyorum. Eskiden her şeyi kafama takarken artık daha rahat düşünebiliyorum. Caner Bey sayesinde yanlış düşüncelerimin ve bu düşüncelerle birlikte gelen yanlış davranışlarımın farkına varıp, daha huzurlu olmayı öğrenmeye başladım. Kısa bir süredir birlikte seans yapmamıza rağmen kendimdeki olumlu yönde olan değişiklikleri fark edebiliyorum.
     4 Beğeni    
Elif BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121508
Caner Bey öncelikle güzel bir yol arkadaşı.Sınırlarını bilen, disiplinli biri.Yargısız bir şekilde dinleyip doğru soruları sorduğu için hayatımda katkısını her daim hissettiğim bir süreci başlattık birlikte.Bu sebeptendir ki herkese tavsiye ederim.Kendimi seanslarda asla pasif hissetmiyorum. sorularıyla beni konuşturmayı başarıyor.Seansları aksatmamayı önemsiyor.Uyarılarda bulunup süreci aksatmamanın önemini dile getiriyor.Süreç karşılıklı olduğu için sustuğunuz zamanlarda bile sizi zorlamadan konularıda asla unutmadan :) devam ediyor.Ben kendimi seanslarda rahat hissediyorum.Bunda iyi iletişim kurmanın önemli olduğunu biliyorum.Hem profesyonel hemde samimi olduğu için seansları mı devam ettireceğim.Tavsiyemdir.
     2 Beğeni    
Gül Hanım
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121490
Caner beyle tanıştıgımızda çok kararsız ve mutsuz dönemdeydim.ilk defa bir psikolog desteği aldım.Nişanlıyım ve geçmişte yaşadığım korkularımdan dolayı şuan ki hayatımı etkileyebilecek kararlar almaya müsait bir yapım vardı.Kısa bir sürede çok yol katettik.İnsan kendinisini çözerse,değiştirirse dünyası değişiyor. Sorunlarımı ve anlatımlarımı çok hızlı bir şekilde tespit edip bakış açımı düzelttik.Kendimde büyüttüğüm ve göremediğim korku ve endişelerimi aşmamda, farkına varmamda,bana çok yardımcı oldu.
     3 Beğeni    
Demetk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120795
Caner Bey ile uzun arayışlarım sonucunda bir internet sitesi vasıtası ile iletişime geçtik ve online seanslarımız başladı. Daha önce danışmanlık aldığım psikologlardan daha sıcakkanlı ve ilgili olmasından dolayı güvenerek danışabiliyorum. Yasadığım olumsuz duygulardan değerli yönlendirmeleri sayesinde psikolojik anlamda ilerlememe yardımcı oldu. Olayları ve öğrenilmiş çaresizliklerime karşı bakış açımı ve vizyonumu değiştirmem konusundaki tavsiyeleri sayesinde sorunlarımı aşmamamda emekleri için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız caner bey..
     2 Beğeni    
Demet ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119794
Caner Özdemir Bey'i internetten araştırarak bulduk, kendisi ile görüşmeden önce terapi konusunda tereddütlerimiz vardı, daha önce hiç böyle bir şey denememiştik. Bizi sakin bir şekilde bizi dinledi ve şu ana kadar yaptığımız seçimlerin sonuçlarını ve nedenlerini bize profesyonel bir şekilde gösterdi. Güler yüzlü ve içten bir mizaca sahip. Çalışmış olduğu klinik son derece nezih ve rahat olup merkezi bir yerde. Sosyal mesafe ve hijyen kuralları uygulanmakta. Kendisinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     1 Beğeni    
Işıl BEKTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117746
Caner, Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi Bağımlılık Birimi'mizin bir üyesidir. İki yıldır tanışıyoruz. Hem Bağımlılık Birimi'ne olan değerli katkıları hemde kendisiyle yapmış olduğumuz mesleki sohbetler açısından kıymetli bir meslektaşımdır. Yardımsever, canayakın ve duyarlıdır. Sempatik ve samimi yaklaşımı insana güven vericidir. Araştırmaya, okumaya ve kendisini geliştirmeye meraklıdır. İşini severek ve özveriyle yapıyor. Kendisine mesleki hayatında başarılarının devamını diliyorum...
     4 Beğeni    
Psk. Esra Karal
25.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117565
Sevgili Caner ile tanışıklığımız Psikoloji lisans eğitimine dayanmaktadır. Mesleğe olan tutkusu çevresinden her zaman takdir toplamıştır. Etik değerler ( profesyonellik, gizlilik vb.) konusunda son derece hassas olan meslektaşım ve arkadaşım mesleki gelişimine önem veren, kendini geliştirmek adına bilimsel çalışmalar yapan biridir. Aldığı eğitimlerle danışanlarına yararlı olabilecek vizyona sahiptir. Psikolojik destek ihtiyacı olan herkese, meslektaşımı samimiyetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Özlem AKKEL Fotoğraf
Uzm.Psk.Özlem AKKEL
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117520
Sevgili Caner Özdemir ile çok uzun süredir meslektaşım olarak diyalog halindeyiz. Samimi ve yakın tutumu, diğer insanların yaşadıklarıyla, duygularıyla canı gönülden ilgilenip alakadar olması, dinlemesi, yaptığı yapıcı yorumlar açısından takdir ettiğim biridir. Bununla birlikte hem mesleki hem kişisel anlamda kendime daha fazla ne katabilirim diye sürekli sorgulayan, değişime ve büyümeye açık bir meslektaşımdır. Kendisinden yardım almak isteyenlere tanımalarını ve birlikte çalışmak için adım atmalarını öneririm.
     2 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117496
İşine ve hastalarına gösterdiği itina için çok teşekkür ediyorum kendisine. Zor günlerimi yardımlarıyla aştım.Çok teşekkür ediyorum Caner Bey. Zor günler yaşayan ve ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum,tabii ki iyi günler hep bizimle olsun.. Aile terapisinde son derece profesyonel, kurtulan evliliğim içinde binlerce kere teşekkürler.Kendisini tavsiye ediyorum.Bir psikolog için,hastalarının günün her saatinde ulaşalabiliyor olması benim için en büyük kriterdi.Normalinde,seans biter ve doktora birdaha gidene kadar ulaşamazsınız.Caner Bey’de bu konuda çok rahat ettik.
     3 Beğeni    
Sadecenisa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117491
Yaklasik 10 yildir psikiyatri tedavisi gormekteydim. Psikololara bakis acim on yargilarla doluydu. Yasadigim deprem ve tusunami sebebiyle anksiyetelerimin ( sosyallesememe,depresyon, duygu durum bozuklugu , asiri kontrolculuk vs ) yukseldigi ve siklastigi donemde caner beyi tanima ve seansina katilma firsati buldum. Evet mutlaka diger doktorlarimin uyguladığı ilac tedavileri onemli fakat caner bey sayesinde asil depremin ruh dunyamda olup beni ne kadar sarstiginin korkularim endiselerimle karsilasmam konusunda cok cok daha farkli bir pencereden bakmami sagladi. Ördugunuz duvarlarin karsinda kendisinin Acik ve icten olmasi sizin aslinda konusmaya ,anlamaya en önemlisi anlasilmaya ne kadar cok ihtiyaciniz oldugunu sayesinde gormeye basliyorsunuz. Benim tedavim devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Siz yanlizca izin verin, birakin uzmanlar size yardim etsinler.. sevgiler selamlar
     3 Beğeni    
Duygu KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117487
Caner beyi tanimlayabilecegim en guzel sifat empati yetenegi yuksek, basarili, karsisindakinin duygularini kolay anlayan ve elinden geleni yapan ,diger uzmanlara gore yasinin genc olmasi kizim ile daha yakindan iletisim kurmasini sagladi. Bu bir dezavantaj degil,avantajdur.calisma ortami guzel temiz ve nezih bir yer, diliyorum ki; kisa zamanda kendi ofisini acsin bizde ziyarete gidelim. Caner bey kizimla oldugu kadar benimle de birebir sohbet etti, Kizim ile yaptigi gorusmeyi anlatarak ,benim de gecirdigimiz bir haftalik surec hakkinda sık sık bilgi aldi. Gerek telefon ile gerek seanslarimizda cozulen testler, birebir gorusmeler yada mesajlasmalarda kizim ile ilgili bilgilendirmeleri yapti. Mesleginde basarilar diliyorum....
     3 Beğeni    

Caner ÖZDEMİR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Şarkı yazmak ve makale yayınlamak

Sevdigi Yazarlar : Erich Fromm, Arno Gruen, Freud ve Irvın D. Yalom

Sevdigi Muzikler : Rock ve Klasik Müzik

Sevdigi Filmler : Patch Adams, Prozac Toplumu ve Akıl Oyunları

Sevdigi Sözler : Bir kimsenin özgür olarak gelişmesi, herkesin özgür olarak gelişmesinin ön koşuludur. Karl Marx


Caner ÖZDEMİR'in Kitap ve Yayinlari Caner ÖZDEMİR'in Basılı Kitap ve Yayınları
BirGün Gazetesi, Bianet ve Gazeteduvar başta olma üzere çeşitli yayın
organlarında makalelerim yayınlandı.

Caner ÖZDEMİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği - Bağımlılık Birimi

Caner ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Caner ÖZDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aycan KUL
Uzm.Psk.Dnş.Aycan KUL
Meslektaşım Aycan Kul, alanında oldukça bilgili ve profesyonel çalışan bir psikolojik danışmandır. Kendisini her daim geliştirmekte, titiz çalışmakta ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İzmir Psikoloji Merkezi
Konak, Alsancak Mah. Şair Eşref Blv. Güneş Apt. No: 80 K:1 D:4, 35220 İzmir
İzmir
Psk.Caner ÖZDEMİR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 880 19 17
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1988
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Bakırköy/İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi - Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2013
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Caner ÖZDEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - İyi Seviyede

Caner ÖZDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

06:31
Top