2007'den Bugüne 81,712 Tavsiye, 25,948 Uzman ve 18,155 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Serhat ÖZMEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Psk.Serhat ÖZMEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serhat ÖZMEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Serhat ÖZMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Serhat ÖZMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Son yıllarda Psikoloji biliminde büyük yenilikler yaşanmaktadır. İnsanların Psikoloji bilimine ilgisi artarak devam etmektedir. Bizler yani Psikologlar evrensel bilgiler ve bireysel perspektifleri birleştirerek kişiye özgü çözüm imkanları için çaba harcıyoruz. Toplumun zihnindeki masabaşı psikolog imajı yerine daha dinamik ve etkin bir süreç sizi ve sorunlarınıza baş edebilecek ipuçlarını bulup birleştirmeye davet ediyoruz. Hoş geldiniz.

Serhat ÖZMEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin
Kişilik Bozuklukları
Aile Danışmanı
Travma Terapileri
Cinsel Taciz Sonrası Stres
Ağır yaşam olayları
Ölüm
Kayıp
Yas
İntihar
Aile içi Problemler
Çiftler Arası Sorunlar

Çocuk
Stres, Uyku Bozuklukları, yeme içme sorunları, alt ıslatma, akademik sorunlar, okul problemleri, arkadaşlar arası problemleri

Ergen

Kimlik sorunları,
Üniversiteye hazırlık aşaması
Sınav kaygısı
Uyuşturucu vb sorunlar
intihar eğilimi
Kaygı
Sosyal sorunlar

Serhat ÖZMEN Özgeçmiş CV Psk.Serhat ÖZMEN'in Özgeçmişi
Psikoterapi süreci, uzun süren yaşam olaylarında baş edilmesi güç ilişkiler içinde kendisini bulan hemen hemen herkes için önerilmektedir. Psikoterapi sürecinde kişiler belirli kararlar alırlar ve bu kararları alırken danışmanları yanlarındadır. Sürecin sonunda gerçeklik algıları düzelir ve yaşamsal rahatsızlık ve stresleriyle daha iyi başa çıkarlar. Depresyon, kaygı bozukluğu, stres menşehli diğer problemler,bedensel ağrılar(somatik), cinsel işlev sorunları, travmatik yaşam deneyimleri gibi insanları sistematik olarak etkileyen eksenleri terapi süreçleriyle beraber daha iyi algılanabilir hale getirilebilir. Yanı sıra; kişilerarası ilişkileri daha iyi anlayabilme ve yürütme ve kendi amaçlarını yönetebilmeyi sağlayarak bu alanda yaşanan sorunları çözmede ve kişisel hedeflere ulaşabilmede de yardımcı olur.
...[Devamı...]

Serhat ÖZMEN Tavsiye Yazıları Serhat ÖZMEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Metin (Danışan)
 IP: 78.188.145.YCY

23-07-2019
 TavsiyeNo: 110720
Serhat beyi uzun ve bilinçli araştırmalarım sonucu buldum.Çünkü yaşadığım çocukluk ve gençlik travmalarımı her psikoloğa anlatamazdım. Anlatsam dahi anlaşılacağım konusunda kuşkuluydum.Şanslıydım,çünkü bir arkadaşımın da tavsiyesiyle kendisini araştırdım. Araştırırken kendisinin meslektaşlarına seslenen o vicdan ve sorumluluk dolu bir yazısına denk geldim.Yazıyı okuyup bitirdiğimde içimden ''İşte bu! aynı şeyleri hissedebildiğim biri beni anlayabilir.''dedim. Kendisini arayıp hemen randevu aldım. Seanslar boyunca ruhumda ve bedenimde büyük acılara ve yakınmalara sebep olan kaygıların soruların cevabını bir bir buldum. Serhat beyin elbette elinde sihirli bir değnek yok ama zaten olmasına da gerek yok çünkü kendisi zaten içinizde zaten olan yaşama tutkusunu ve direnme ateşini yakmanız için size rehberlik ediyor.Benim en çok hoşuma giden yönü de bu oldu. Serhat bey size yardımcı oluyor ama sizi de işin içine katarak ve size de sorumluluk yükleyerek. Kendisi genç yaşına rağmen sürekli kendini geliştirmeye çalışan,sürekli okuyan biri izlenimi verdi.Zira seanslara her gidişimde açık kitaplar ve bu kitaplardan alınmış notlar altı çizilmiş pasajlar gördüm masasında.Sadece kendi alanıyla sınırlı kalmaması edebiyatla da ilgilenmesi,Dostoyevski ,Hasan Ali Toptaş, Haruki Murakami,Halikarnas Balıkçısı okuması kendisine bir entelektüellik ve derinlik kazandırmış. İşini tutku ve zevkle yapması gözüme çarpan diğer özelliklerinden. Saygılı, nazik ve anlayışlı biri. Bu anlamda en önemlisi sadece Psikolog ruhsatına sahip değil. her yönüyle iyi bir Psikolog. Ben Pendikte oturmaktayım ve kendisinin danışmanlık merkezi Gaziosmanpaşada. Haftada 1 gün 1 saatlik seansa gidip gelmek yaklaşık 4 saat sürüyordu. Bütün bunlara rağmen her seansa büyük bir istekle gittim. Her seanstan sonra korkularımı kaygılarımı travmalarımı anlamlandırmaya nasıl başa çıkacağıma dair kazanımlarla döndüm. İçimdeki yaşama tutkusunun ateşini tekrar canlandıran kendisine sonsuz teşekkürler.
     6 Beğeni    

 Zühre yıldızı (Danışan)
 IP: 176.218.96.FL

17-07-2019
 TavsiyeNo: 110641
Serhat bey mesleğinde en iyilerden diyebileceğim bir bir uzman sanırım. Mesleki yönü ve insani değerleri kendisine saygı uyandıran, sizi pozitif güleryüzle karşılayan sorunlarınıza veya durumunuza profesyonel yaklaşım sunan. Çözüm odaklı ve sağlam adımlarla size yardımcı olan. Özverili saygılı ve çizgisini belirlemiş mesleğini aşkla yapan gerçekçi müthiş size enerjisini veren bir insan. Bana göre sayfalarca anlatılabilir donanıma sahip bir uzman. Uzun soluklu bir tedavi sürecin oldu kendisiyle ve hiç artık tedaviye gitmek istemiyorum dedirtmemiş, bana sabırla saygıyla özveriyle güven veren yaklaşıyla hayatımda yeniden bir sayfa açmama önemli katkısı olan serhat beyi tavsiye etmekten ayrıca onur duyarım.
     8 Beğeni    

Serhat ÖZMEN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Kitap okumak, Araştırma Yapmak, Yüzmek

Sevdiği Yazarlar : Haruki Murakami, Mo Yan, Yaşar Kemal, Kemal Tahir, Sabahattin Ali

Sevdiği Muzikler : Clasic» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Empati Psikoloji Merkezi
Gaziosmanpaşa
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 609 05 55

Telefon 2 :
0(212) 609 05 55
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1991
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Bitlis
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Serhat ÖZMEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngizce (B)


Serhat ÖZMEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Serhat ÖZMEN Mesleki Videolar Videoları
-16:49
Top