2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Derya IKDJAIOUNE
Psikolog - Bursa

Derya IKDJAIOUNE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Derya IKDJAIOUNE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Derya IKDJAIOUNE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Derya IKDJAIOUNE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aysu AVCIUzm.Psk.Aysu AVCI
Meslektaşım Aysu Hanımla Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında tanıştım. Sürekli kendisini geliştiren, sınıf arkadaşlarıyla bilgi ve tecrübelerin...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
👪Çocuk ve Ergen Terapist 🔱Klinik Psikoloji Master 🎡Oyun Terapisti 🏷Şema Terapi 🎯Attentioner DEHB Uygulayıcısı
 
Derya IKDJAIOUNE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sinaps Eğitim Danışmanlık
Nilüfer - Altınşehir
Bursa
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1983 (39 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce fransızca ispanyolca
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikoloji (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Derya IKDJAIOUNE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Oyun Terapisi
Bilişsel Davranışcı Terapi
Şema Terapi
Okul öncesi Dönem
Çocuk Gelişim Değerlendirme Testleri
Özel Eğitim Danışmanlığı
Aile Danışmanlığı-Ebeveyn Okulu
Okul Dönemi
Ergenlik Dönemi

Hizmet Sunulan Alanlar

Alt ıslatma (enuresis)
Altını kirletme (enkopresis)
Anne- baba tutumları
Agresyon
Bağımlılık
Bebeklik dönemi uyum sorunları
Boşanma Süreci
Çalma
Çocukluk çağı duygulanım bozuklukları
Çocukluk çağı depresyonu
Çocukluk çağı uyum sorunları
Çocuk istismarı ve ihmali
Davranım bozuklukları ve zarar vericilik
Ders başarısızlığı
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozuklukları
Ergenlik
Fobiler
Huysuzluk nöbetleri ve inatçılık
İçe kapanıklık
Kaygılar
Karşıt olma karşıt gelme
Öfke kontrolü
Panik
Seçici konuşmazlık (selective mutism)...[Devamı...]

Derya IKDJAIOUNE Özgeçmis CV Psk.Derya IKDJAIOUNE'nin Özgeçmişi
İnsan davranışlarına ve bilimine olan merakı henüz çocukluk yıllarında başlayan Derya Dilmeç IKDJAIOUNE, 1983 yılında doğdu.

Üniversitenin 3. yılını İtalya’da Universita Di Torino üniversitesinde Gelişim ve Ergen Psikolojisi ağırlıklı programda yüksek onur derecesiyle tamamladı. Aynı yıl, gelişim psikoloji alanında stajını İtalya’nın Torino şehrinde yaptı. 2008 yılında Uludağ Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun oldu.

Lisans eğitimi ve sonrasında birçok psikoterapi ve psikolojik test eğitimleri almıştır. Ulusal ve uluslararası birçok sertifika almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimi sonrasında ‘’Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Eğitimi’’ almıştır. Türkiye ve Fransa’da uluslararası şirketlerde İnsan Kaynakları, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik ve Eğitim alanlarında 10 yıllık tecrübeye sahiptir.
...[Devamı...]

Derya IKDJAIOUNE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aysu AVCI Fotoğraf
Uzm.Psk.Aysu AVCI
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106515
Meslektaşım Derya Hanımla Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında tanıştım. İlgisi, deneyimleri, mesleki yaklaşımı, merakı ve eğitimlere katılarak sürekli kendisini geliştirmesi mesleğini daha iyi yapabilmek adına gördüğüm başarılı yanlarıdır. Kendisinin mesleki becerileri yanı sıra insanlarla iletişim konusunda da oldukça başarılı olmasının, danışanları ile rahatlıkla terapotik ilişki kurmasına yardımcı olacağını düşünmekteyim. İşini seven ve etik ilkelerden ödün vermeyen bir psikolog olarak tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır. Danışanlarına faydalı olacağına inancım sonsuzdur.
     3 Beğeni    
Nazan
4.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106502
Oğlum İÇİN kendisinden profesyonel destek aldım. Öncelikle konu evlat olunca çok detaylı araştırma yapmak zorundayız.bir arkadaşımın referansı ile kendisi işe tanışm fırsatım oldu. İlk görüşme itibari ile ailemizin bir Ferdi gibi cana yakın ve güven verici , aldığı eğitimler ve mesleki kimliği ile kafamda hiç bir soru işaretine yer kalmadı. Oyuzden kendisini gözüm kapalı herkese tavsiye ediyorum. Derya hanım gerek profesyonel doktor kimliğiyle gerekse güven verici yakınlığı ile oğlumu da beni de kendisine hayran bıraktı. kendisine ne kadar teşekkür etsem azıdır.
     4 Beğeni    
Emine. K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106491
Ben İspanya’da yaşıyorum Sevgili Derya hanımla İspanya da tanıştık,İlk olarak Araştırmacı,Zeki ve Bilgi dolu bir Kişi olarak çok takdir ediyorum ,Hayranlıkla normal bir sohbetini bile dinlemeyi seviyorum, 15yaşında Ergen bir oğlum var bazı sorunlar yaşamaya başladık çok agrasif oldu,söz geçirmez olduk ,burada iki farklı kültür arasında çok karış duygular içindeyken, Bizlerde Ebeveyn Nasıl Davranmamız gerektiğini bilemiyorduk ,Bu durumu Konuşup doğru bilgi alabileceğim kişi Sevgili Psikolog Derya Ikdjaıoune Çünkü Derya hanım çok araştırmacı bilgi dolu ve İki farklı Kültürü Görüp yaşan bir kişiydi ve bana verdiği doğru bilgilerden dolaya çok teşekkür ediyorum Şimdi oğluma nasıl davramam gerektiğini iyi ve doğru şekılde uyguluyorum Sevgili Psikolog Derya Ikdjaıoune Tavsiye ediyorum,İki tanımışım iyiki var 🙏
     8 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106486
Merhaba; Psikolog Derya IKDJAIOUNE Hanım ile birkaç ay öncesinde tanıştım. Derya Hanım psikolojik olarak sıkıntılı olduğum süreçte bana oldukça yardımcı olmuştur. Tespitleri, sorunları ele alış biçimi ve açıklamaları ile bana yeni bir perspektif sunmuştur. Çok okuyan , çok araştıran ve kesinlikle çok çok iyi analizler yapan birisidir. Güleryüzlü ,samimi ve iletişimi oldukça etkileyicidir. Derya Hanım sayesinde fobimi aştım . Fobime bakış açımı değiştirdi.Fobilerimin arkasında yatan korkularımı görmemi sağladı. Çözüm odaklı analizleri her zaman yanımda olmuştur. Bilgisi, donanımı, tecrübesi ve her geçen gün kendine yeni şeyler katan çalışmaları ile kesinlikle tavsiye ediyorum. Derya Hanım sadece bir psikolog değil bence aynı zamanda iyi bir rehber ve yaşam koçudur.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Çiğdem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106466
Derya hanım ile kızımın ergenlik sorunları ile sıkıntılı bir dönemde tanıştık bana nasıl davranmam gerektiği konusunda ve bana önerdiği Kitaplar sayesinde eşim ile birlikte bu sıkıntılı süreçte daha kolay atlatmamıza yardımcı olmuştur...Kendisi çok ilgili birisi olup görüşme haricinde saat ve zaman farketmeksizin yaşadığım sıkıntılı süreçte ona e-mail yada mesaj yolu ile ulaştığımızda hemen geri dönüş yapmış ve her zaman desteğini hissetmişizdir...
     9 Beğeni    
Filiz ÖzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106444
Derya hanım dan oğlumun tuvalet eğitimi döneminde profesyonel destek aldık ve bizim için çok zorlu geçen bir dönemi sayesinde sıkıntısız bir şekilde atlattık. Tavsiyeleri ve yönlendirmeleri sayesinde oğlumun şiddetle reddettiği tuvalet eğitimi kısa bir sürede tamamlandı. Daha sonrasında oğlumun yeni doğacak olan kardeşine alışma sürecinde bilgi ve tecrübesiyle sürekli yanımızda oldu. Kendisine dostça yaklaşımı sabrı ve sevgisi için çok teşekkür ederim
     9 Beğeni    
Çağatay Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106424
Merhaba, öncelikle Derya Hanım a tekrar teşekkür etmek isterim. Çok zor bir dönemimde kendisiyle tanıştım, yaşadığım sıkıntılar beni o kadar çok boğmuştu ki bir daha gün yüzü göremem sanıyordum. Kendisiyle görüşmelerimiz sonrasında artık yani şimdi çok daha iyiyim Benim sandığımdan başka bir dünyanın daha olduğunu , ayakta durmayı Teslim olmamayı başardım. Kendisine gerçekten çok teşekkür ederim. Profesyonel bir yardım alacağım nasıl olacak korkusuyla bocalarken bir dost kazandım. Anksiyeti nöbetlerimde ki o anları çekenler bilir , en yakınlarımla iletişim kuramıyorken Derya Hanım benim dilimi çözdü diyebilirim. O ataklarda kendisiyle görüşmelerimizde aldığım tavsiyeler o kadar iyi geldi ki nasıl desem , kocaman bir kalabalıkta içinizde bir çığlık ama sesimizi duyan yok işte o anda kendisi kurtarıcım oldu. İnsanlarla arama ördüğüm duvarların tuğlalarını bir bir beraber kırdık. Şuan işlerimi yoluna koymaya başladım,insanların yüzlerini görebiliyorum ,konuşabiliyorum inanmazsınız belki ama çok çok uzun zaman sonra bir kız arkadaş edinme yoluna girdim. Sağlıcakla kalın.
     9 Beğeni    
Emin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106423
Derya hanımla yollarımız yaklaşık iki ay önce kesişti. Ve iyi ki de onu tanıdık. Kızım 8 yasında olmasına rağmen tam bir ergen gibi davranıyordu. Bu da bizi çok zorluyordu. Tırnak yeme sinirli hallleri gibi davranışlar sergiliyordu. . İlk önce eşimle birlikte bizi çağırdı. Doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik. Kızım ise oyun terapisine devam etti. 8 seans sonunda kızımda değişimleri gözlemlemeye başladık. Daha uyumlu bir çocuk olmaya başlamıştı. Ve su an kızımın tırnaklarını kesebilmek benim icin harika bir duygu. Bu süreçte gerek seanslarda gerekse sıkça yaptığımız telefon görüşmelerinde biZden desteğini esirgemeyen derya hanıma çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

Derya IKDJAIOUNE'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Garry Landreth , Isabelle Filliozat, Rollo May, Daniel Siegel


Derya IKDJAIOUNE'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Fransa Psikologlar Derneği

Derya IKDJAIOUNE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Derya IKDJAIOUNE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aysu AVCI
Uzm.Psk.Aysu AVCI
Meslektaşım Aysu Hanımla Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında tanıştım. Sürekli kendisini geliştiren, sınıf arkadaşlarıyla bilgi ve tecrübelerin...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sinaps Eğitim Danışmanlık
Nilüfer - Altınşehir
Bursa
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(546) 463 54 94
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1983
(39 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Derya IKDJAIOUNE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce fransızca ispanyolca

Derya IKDJAIOUNE Mesleki Videolar Videoları
-

14:22
Top