2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Eylem AYRANCI
Psikolog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi31 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

31

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eylem AYRANCI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

901
(%96.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eylem AYRANCI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eylem AYRANCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sedar ERTAŞUzm.Psk.Sedar ERTAŞ
Öğrencilik yıllarımdan beri tanıdığım Sedar Bey'in İzmir'e yerleştiğini öğrendiğimde hem kişisel anlamda hem de mesleki anlamda İzmir onun gibi değerl...

 
Eylem AYRANCI'nın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eylem AYRANCI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Pınar BAŞPINAR  CAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70237
Eylem hanımı hem iyi bir meslektaş hem de iyi bir arkadaş olarak tanımaktayım. Mesleğine saygısı, hakimiyeti, etik ilkelere bağlılığı, samimiyeti onu başarılı kılan unsurlardandır. Eylem hanımla iletişim kurmak çok rahat, keyifli ve rahatlatıcıdır. Güzel gülümsemesiyle sizi hemen güzel bir iletişime davet eder. Yeni gelişmeleri takip eden, eğitimlere sürekli olarak yenilerini ekleyen meslekdaşımı iyi bir psikologdan yardım almak isteyen herkese içtenlikle tavsiye diyorum.
     8 Beğeni    
F.Y.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66675
Hani denize dalmadan önce aldığınız derin nefes vardır ya; derinlerde kalmanızı sağlayan, işte benim için Eylem Hn. ile paylaşım bu nefes demek.. Kendisini tanıyanlar bunun abartılı bir cümle olmadığını bilirler. Sevgili Eylem Hn. ile ilk olarak oğlumu çalıştığı merkeze götürdüğümde tanıştık. İlk görüşmeden aklımda kalan sakin tavrı ve naiflğiydi. Mesleğinin gerektirdiği mesafede ama ulaşabileceğiniz samimiyet ve sıcaklıkta.. Yaklaşık 1 sene sonra aynı merkezden kendim için destek almaya karar verdiğimde yine Eylem Hn. ile görüştüm. Tamamen yargısız dinledi beni, bu benim için çok değerli ve rahatlatıcıydı. Aslında ne paylaşacağımı da bilmiyordum ilk gittiğimde ama yardıma ihtiyacım olduğunun farkındaydım. Kendimle ve hayatımla ilgili değiştirmek, düzeltmek istediklerim vardı. Her görüşmede benim "hayat formülü" dediğim küçük tüyolar aldım kendisinden ve her seferinde biraz daha hafiflemiş olarak çıktım odasından. Şimdi günlük yaşamda sorunlar ile karşılaştığımda işte bu formüller geliyor aklıma ve genellikle uygulamayı başarıyorum. Verdiği somut örneklerle sorunlarımla basit yollarla baş etmemi sağlıyor. Kendisi için bu sayfada kurulan güzel cümlelerin hiç de abartı olmadığını düşünüyorum gün geçtikçe.. Net olarak özetlemem gerekirse tatlı psikoloğum Eylem Hn. için hissettiklerim şunlar: Eylem Hn. ile görüşmek, konuşmak antidepresan almış gibi hissettiriyor! Ve bu harika bir his.. Bugün kendisinin çalışmalarına başka bir merkezde devam edeceğini öğrendiğimde elbette ki çok üzüldüm. Ancak aldığım formüller benim kazanımım ve sorunlarla baş edebilirim. Hayatıma kattığı artılar için kendisine minnettarım, bunlar benim için çok değerli. Kendilerine bir arkadaş sıcaklığında destek olacak bir uzman arayanlara ilk tavsiyemdir Eylem Hn. Her zaman başarılarını takip edeceğim. İyi ki varsınız diyorum Eylem Hn. ve iyi ki sizi tanımışım. Her nerede olursanız; sevgiyle ve güzellikle kalın.
     9 Beğeni    
Aysel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62598
2009 yılında evlendiğimde vajinusmus olduğumu öğrendiğimde internet sitesinde Eylem Hanımı buldum Mecidiyeköydeki danışmanlığa eşimle birlikte giderek tedaviye başladım, tam 4. seansta tedavim sonuç verdi, 2 tane kızım oldu.Eylem Hanım tedavi sonuç verdiği an gelmemezlik yapma sonrasında zevk alma problemi yaşayabileceğimi belirtti, bende bir hata yapıp, Eylem Hanımı dinlemedim sonucu alır almaz tedaviyi bıraktım, şuan 5 . yılımdayım 2 kızım var ama cinsellikte zevk alma sorunu yaşıyorum eğer beni tekrar tedavi etmek isterseniz yani geç kalmış sayılmaz isem tedaviye yeniden başlamak istiyorum.Desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim hocam.
     5 Beğeni    
Sevda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54659
merhaba, ben eylem hanımla çalıştığı kurumda tanıştım, eşimle 1 yıllık evli olmamıza rağmen bir türlü cinsel anlamda birlikte olamıyorduk, yaşadığımız sorunun vajinismus olduğunu öğrendik ve eşimle birlikte eylem hanımla görüşmeye başladık.. son görüşmemizi bugün tamamladık, bize bu dönemde çok destek oldu, ben eşimle yanlız sorunu çözemeyeceğimize inanıyorduk, bu yüzden bir uzmana başvurmaya karar verdik, doğru bir uzmana başvurmuşuz, buradan eylem hanıma ilgisi ve bu sorunu çözmemize destek olmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Oo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53198
Eylem Hanım'ı bu sitedeki tavsiyeler sayesinde keşfettim ve kendisinden çok memnun kaldım.Bana benzer durumda, kime başvuracağını bilmeyen, ya da ince eleyip sık dokuyanlar icin bu yazıyı paylaşmaya karar verdim.Kendisi özel hayatımda yaşadığım sorunları yenmemde inanılmaz derecede yardimci oldu.Kendime ve diğer insanlara olan bakış açımı değiştirmemi sağladı.Görüşmelerde genel önyargının aksine kendinizi çok rahat ve güvende hissediyorsunuz.Bu yüzden Eylem Hanım'ı çekinmeden gidebileceği bir psikolog arayan herkese tavsiye ediyor, okuyorsa buradan teşekkürlerimi bir kez daha iletiyorum.
     3 Beğeni    
Ayşe..
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52296
Merhaba, 1 yıllık evliyim ve vajinismus problemini bende yaşayanlardandım. Yaşayanlardandım diyorum çünkü artık bu sorunu Eylem hanım sayesinde atlattık, kendisinni daha önce başvurduğum bir psikoloğun yönlendirmesi sayesinde tanıdım, eşimle bir kaç yer gezdikten sonra doğru kişiye ulaşabildiğimizi gördük. Eylem Hanım' a ilgisinden ve desteğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. onun sayesinde bu sorunu çözebildik. Artık sırada bebek sahibi olmak var diyoruz..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47118
Merhaba biz eşimle birkaç ay önce evlendik. Fakat benim korkularım yüzünden bir türlü cinsel birlikteliğimiz olmuyordu. Bir arkadaşımın önerisiyle Eylem Hanım’a başvurduk. Şu an geldiğimiz aşamaya inanmıyorum sanki bu sorunu hiç aşamayacağım gibi geliyordu. Eylem hanım’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Gerek bilgisi, gerek güleryüzü, gerek bize ve sorunumuza profesyonel yaklaşımı eşimle beni her geçen hafta daha da rahat ve huzurlu hissettirdi. Eylem Hanım bize sağladığı destek dolayı çok teşekkürlerimizi sunuyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
E. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44155
merhabalar..benim vajinusmus sorunum vardı.vajinusmus benim için, kabus gibi bir hastalık olmuştu.dedim herhalde ben bu işi, başaramıcam. etraftan duyduğum olumsuz şeyler yüzünden elimde olmadan, çok korkuyor, bir türlü başaramıyordum..(psikolok eylem ayrancıya) ulaşınca,herşey bir anda değişti.ondan alllah razı olsun diyorum,başkada birşey demiyorum!! o güler yüzlü,çok sabirlı anlayışıyla,zaten hastasını görür görmez psikolojik rahatlatan işini başarıyla, tamamlayan bir psikoloktur!arkadaşlar ben size derimki,hiç durmayınn!!!kimde böyle bir sorun varsa, mutlaka ama mutlaka (eylem ayrancıya ulaşın, tavsiye ediyorum!!!eylem hanım seni hiç unutmayacağım! öpüldün:)
     4 Beğeni    
Nesrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43189
Merhabalar, Eylem Hanım'ı ben de bu siteden tanıyıp kendisine gittim.Benim vajinusmus problemim vardı o zamanlar benim için dünya başıma yıkılmış gibiydi, çok üzülüyordum ama Eylem hanımla tanışıp, onun samimiyeti, güler yüzü sayesinde bu sorunumu kısa sürede birlikte aştık.Benim tavsiyem bir an bile tereddüt etmeden kendisine gidin. Özellikle bu konuda üzülmenize hiç gerek yok ama uzman bir kişiden yardım almak her şeyi çok kolaylaştırıyor.Burada uzun uzadıya birşeyler yazmayacağım, ilk defa biri için tavsiye yazıyorum ve Eylem Hanım'ın bunu kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum...
     6 Beğeni    
Tuğçe CİĞERİM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mart.2011
TavsiyeNo: 40596
Eylem hanımla ilk tanıştığım gün içimden ne kadar tatlı, sevecen bir kız demiştim. Bu kadar sıkı dostum olacağını bilmezdim:) Onu tanıdığım için cok mutluyum. Eylem işine saygılı, danışanlarını önemseyen ve mesleğini tüm etik kurallara titizlikle uyarak yapan psikologlardan biridir. Güleryüzlü, yardımsever, kendini sürekli geliştiren, çağdaş, hoşgörülü bir uzmandır. Eylemle tanışmış olmak benim için büyük bir şans. Meslek hayatımda beni geliştiren aşamalarda Eylemin katkıları cok büyüktür ve devam etmektedir. Onun danışanı olmak da ayrıcalıktır:)
     8 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38521
merhaba,tavsiyeediyorum.com dan Eylem hanıma ulaştım,ergenlik döneminde olan çocuğum için Eylem hanımdan yardım aldık,arkadaşlarıyla sorunları vardı,derslerinde ihmalkar davranıyordu ve aile içinde aşırı geçimsiz davranışları olan çocuğum Eylem hanımın yardımıyla daha uyumlu,derslerinde daha aktif ve aile içindeki davranışlarıda olumlu yönde değişmeler gösterdi,Eylem hanıma çok teşekkür ediyorum,Eylem hanımın sorunlara yaklaşımı ve bizlere yösterdiği yakınlık,olaylara daha profesyonelce yaklaşması bizlerdede oldukça değişiklik göstermemize ve çocuğumuza karşı olan daha sert tutumların olumlu yönde değişmesine yardımcı olmuştur,şuanda görüşmelerimiz bitmiş olsada biz bundan sonraki sorunlarımızda Eylem hanıma gitmeyi düşünüyoruz ve ihtiyacı olan herkese hiç şüphesiz tavsiye ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34472
merhaba, ben eylem hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. 5 senelik evliyim ve eşimle cinsel uyum sorunu yaşıyordum. bu tarz sorunlarımı kimseyle paylaşabileceğimi üstelik çözüm bulabileceğimi düşünmüyordum. kendisinin güvenilir yaklaşımı sayesinde evliliğimi bitirme noktasındayken yeniden başlamış buldum. açıkcası eşim ve ben özel sorunlarımızı başkasına anlatamayacağımızı düşünüyorduk ama eylem hanımın samimi, güleryüzlü ve güvenilir yaklaşımı bizi bu önyargıdan kurtardı. bunun dışında ofisi çok şirin ve kendimizi evimizin bir odasında sohbet eder gibi hissettirdi. açıkcası ben bu kadar genç bir hanımın bana ve eşime yardımcı olabileceğini düşünmemiştim. kendisi işinde çok başarılı ve eminiz çok iyi noktalara gelebilir. aile danışmanlığı konusunda eylem hanımı gözüm kapalı tavsiye edebilirm...
     10 Beğeni    
Sevda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32509
Eylem Hanım'ı tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde buldum.20 aylik evliyim vajinusmus tedavisi için kendisine danıştım.yaklaşık 8-9 ay oldu.ilk gittiğimde okadar olumsuz düşüncelerle gittim ki bu güne gelebileceğimi tahmin bile etmemiştim.Ama bu duruma gelmemde Eylem Hanım'ın payı çok büyük..onun sabrı ve tecrübesiyle başardım.Gerçekten çok iyi bir psikolog.çok içten ve samimi.ben onun sayesinde başardım. Size tavsiyem hiç düşünmeden,tereddüt etmeden gidebileceğiniz en iyi psikolog.her konuda yardımlarını esirgemeden danışanlarına yol gösteriyor.ve gerçekten işini en iyi yapan yapan bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     8 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28727
Selamlar. Ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Üniversite öğrencisi olduğumu mutlulukla ve üzerine basa basa söylüyorum çünkü eğer Eylem Hanım olmasa okulu ve İstanbul’u çoktan bırakmış gitmiş olacaktım memleketime. 2008 eylül ayında başladığım okuluma ve okulum nedeniyle geldiğim İstanbul a hiç alışamamıştım. Bütün arkadaşlarım, ailem, bildiğim her şey kilometrelerce uzağımda kalmıştı. Bu düşünce ve derslerimin etkisi beni daha ilk dönemden okulu bırakma ve ailemin yanına dönme eşiğine getirmişti. Bir akrabamın önerisi ile Eylem Hanım ile seanslar yapmaya başladık. Eylem hanımın yaklaşımı, yer yer bir abla gibi, bir arkadaş gibi, gerektiğinde bir öğretmen ya da anne gibi etkisi beni kendime getirdi. Soru işaretlerimi gördüm ve onlarla yüzleşmem eylem hanım sayesinde oldu. Şimdi okulumda 2. sınıftayım ve mezun olduğumda diplomamı eylem hanım sayesinde aldığımı, arkadaşlarımı onun sayesinde edindiğimi ve bu şehirde onun sayesinde yaşadığımı unutmayacağım. Kendisine teşekkürü borç bilirim ve çok teşekkür ederim.
     16 Beğeni    
Ozlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28633
Merhaba. Eylem Hanım ile tavsiyeediyorum.com aracılığı ile bundan yaklaşık bir yıl önce tanıştım. Okuduğum kadarıyla bana güven veriyordu ama konu cinsellik olduğu için hem benim hem eşimin kafasında soru işaretleri vardı yinede. Bu soru işaretleri kendisiyle tanıştıktan sonra kayboldu, tıpkı problemlerimizin kaybolduğu gibi. Vajinismus konusunda pek çok şey denedik ama hiç biri Eylem Hanımın danışmanlığının yaptığı olumlu etkiyi yapmadı. Kendisi konusunda uzman olduğunu daha ilk seanstan bize gösterdi ve hem hızlı hemde çok sağlam adımlarla bizi istediğimiz noktaya ulaştırdı. Kendisine sadece teşekkür etmek, bize ettiği yardımlar karşısında çok az kalıyor doğrusu. Pozitif enerjisi, uzmanlığı, güven vericiliği ve muazzam kişiliği ile gerçekten muhteşem bir psikolog. Kendisine her zaman ulaşabileceğimi bilmek beni çok rahatlatıyor. Tüm problemlerimi danışabileceğimi bildiğim pskologum Eylem Hanımı uzmanlıkları konusunda tavsiye ediyorum. Teşekkürler.
     6 Beğeni    
Defne
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26712
merhabalar tam 1 yıllık evliyim .eylem hanımla temmuz ayında tanıştık . bir türlü içinden çıkamadığımız ve kimselere söyleyemediğimiz VAJİNUSMUS hastalığı hakkında gittik.Bu durum eşimide benide çok yormuştu artık sıkılmıştık hep bahanelerle sanki öyle bi şey yokmuş gibi birbirimizi kandırdık .allahım kimsenin başına vermesin Bu dünyada Eylem hanım gibi dürüst güvenilir işini ve mesleğini isteyerek ve severek yapan,danışanını kendine hayran bırakan özellikle vajinusmus hakkında üstün donanımlı yani kadın kadına rahatça konuşup destek alınabilecek tek uzman kişi tabiki EYLEM AYRANCI DİYORUZ eşimde bende size kucak dolusu teşekkür ediyoruz eylem hanım bütün dualarımız sizinle sizi çok seviyoruz:)allahım sizin gibileri başımızdan eksik etmesin .
     11 Beğeni    
A. S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25049
Merhaba, Oğlum 3 yaşında iken duygusallığı iyice ön plana çıkmaya başladı.Bir çok olumlu yönüne ve becerilerine rağmen kendi duygusallığı içinde girdiği ortamlarda kendini soyutlama ve bir takım obsesif davranışlar oluşmaya başlamıştı.Yaşadığımız bir takım sağlık sorunlarıda psikolojimizi olumsuz yönde etkilediği ve eşimle cocuğa yaklaşımlarımızda ciddi tartışmalar yaşadığımız ve onu dahada olumsuz etkilediğimiz bir dönemde tesadüfen internet üzerinden buldum Eylem Hanımı. Kendisinin 2 seansta bize aktardıklarını daha sonra büyük araştırmalarla gittiğimiz psikiyatrist doktorumuz 4 seanstta ekibinde bulunan psikologlarla bir takım testlere tabii tutarak onayladı. O gün çocugumu boş yere yormakla beraber ne kadar doğru bir insana denk geldiğimizide farkettik. Oğlumdan ziyade bizi daha çok eğitti aslında,başka bir değimle problem bizdeydi. Bu zamanda doğru çocuk yetiştirmek bu denli olanağa rağmen zor.Her ebeveyn bu yardımı almalı diye düşünüyorum.Ve Eylem Hanım bu yardımı verebilecek doğru insanlardan biri. Kendisi şu an İstanbul'da biz İzmir'deyiz.Şu an yokuluğunu tavsiye ettiği kaynaklarla doldurmaya çalışıyorum.Eminim daha az yanlış yapıyorum. Yaşıtı olarak kendine ve mesleğine bu denli ciddi sahip çıktığı,kendini geliştirmeye ve eğitimine devam ettiği için için tebrik ederim.Başarı hep sizinle olsun. Sevgiler,
     5 Beğeni    
Arzu
19.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24209
Merhaba,ben eylem hnm la ortalama 5 aydır aynı iş yerinde çalışıyorum ve işinde çok iyi olduğunu söyleyebilirim.Disiplinli ve başarılı bir psikologtur,danışanlarıyla iyi bir diyalog halinde ve gelen tüm danışanlarının sorunlarını çok kısa bir sürede sonlandırmaktadır,bu güne kadar hiç bir danışanından herhangi bir şikayet gelmemekle beraber,mutlu ayrıldıklarına şahit oluyoruz.Özellikle aile ve çift terapisinde ve vajinismus terapisinde oldukça başalıdır bir pskologtur.Bu başarısının devamını diliyorum.saygılar.
     6 Beğeni    
Sevgi K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23810
Merhaba ben sevgi.3 aydır eylem hanımı danışmanlık terapisi alıyorum.Eylem hanım sayesinde çocuklarıma ve eşime karşı nasıl etkileyici bir dil kullanmam gerektiğini öğrendim.Eylem hanıma ilk gittiğimde aşırı derecede bunalmış çocuklarına sürekli bağıran hatta döven bi anne olmuştum ve bu durum beni daha da bunaltıyordu.Her gece yatığımda saatlerce ağlıyordum uyku uyuyamıyordum.Niye ben döven bağıran bi anne oldum diye.Şu anda ço çok iyiyim.buda eylem hanım sayesinde gerçekleşti.Kendisine milyonlarca kez teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2009
TavsiyeNo: 20953
merhaba ben esra 6 haftadır eylem hanımı tanıyorum ve onunla her çarşamba görüşüyorum.artık çarşambaları iple çekiyorum.güler yüzü,işinin ehli oluşu,çok iyi dinleyici oluşu,mükemmel tavsiyeleri,sırdaşlığı ilk defa psikologdan yardım alan beni çok etkiledi.kesinlikle her konuda yardım alabilirsiniz.eylem hanımı tanıdığım için,hayatımı düzene sokmakta bana yardımları için çok mutluyum.onun yanında dilediğim gibi ağlıyabiliyor,kimselerin bilmediği sorunlarımı paylaşıp tavsiyelerini uyguluyorum.kesinlikle ilgisi çok rahatlatıcı.TEŞEKKÜRLER EYLEM AYRANCI [Bu bölüm 30.11.2010 tarihinde eklendi:] yaklaşık 8 ay yardım aldığım eylem hanımın şimdi bana neler kattığını daha iyi anlıyorum.hakkımı savunabilmeyi öğrendim.azda olsa sesimi çıkartabiliyorum.ama dozunda yerinde:)aslında yeniden yardımınıza ihtiyacım var diye düşünüyorum ve hayatıma kattığınız olgulardan dolayı aradan zaman geçmişl olsada milyon kez teşekkür ediyorum.lütfen kendinizi utanmadan sıkılmadan anlatın ona mutlaka bişeyler kalcaktır zihninizde ve bu sizinde hayatınıza kolaylık katıcaktır.gülen yüzüznüde hiç unutmazsınız emin olun.selamlar
     8 Beğeni    
Sedar ERTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14484
Eylem Hanım'ı beraber okuduğumuz Hacettepe Üniversitesi'ndeki öğrencilik yıllarımdan bu yana tanımaktayım. Kişilikiğindeki olumlu yönleri yüzüne de yansıyan Eylem Hanım'ın saygılı,içten ve sınırlarını bilen tarzını her zaman takdir etmişimdir. Yıllar sonra bile okul hayatındaki çalışkanlığını ve yaratacılığını mesleki alanda kullandığını görmek, beni mutlu ediyor. Yardım almak için başvurabileceğiniz ve özellikle kadınların, vajinismus gibi cinsel sorunlarında tereddütsüz arayabileceği bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Eylem Hanım'ı içtenlikle tavsiye ediyorum.
     16 Beğeni    
G. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12191
Merhaba, Eylem Hanımı tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanıma fırsatı buldum ve ona burdan tekrar evliliğimi kurtarmış olduğu için teşekkür etmek istiyorum. Ben iki yıllık evliyim ve iki yıldır eşimle cinselik üzerine problemlerimiz vardı ve korkularım yüzünden bu problmleri bir türlü aşamıyorduk. Korktuğum için cinsellikten kaçıyordum, eşimle bu sorun yüzünden iyice uzaklaşmaya başlamıştık bende kendimi son derece çaresiz ve umutsuz hissediyordum ta ki Eylem Hanımı tanıyana kadar. Bana o kadar güven verdiki onun önerilerine uydum ve nasıl olduğumu sordu her telefon konuşmamızın sonunda içim rahatlıyordu ilgisi beni çok memnun etti ve kendime güvenmemi sağladı ve Eylem Hanım sayesinde cinselliğin korkulacak bir şey olmadığını öğrendim. Eğer vajinismus sorununuz var ise cinsel ilişkiden korkuyor iseniz Eylem Hanıma başvurmanızı öneririm, mesleğinde son derece iyi, danışanını anlayan ve ona göre destek olan çok başarılı bir psikolog…
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     12 Beğeni    
Prenses
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11203
Eylem hanıma vajinismus sorunu ile gittim.ilk giderken olmayacak düşüncesi ile gittim.ama denemekte fayda var diyerek gitmeye karar verdim.bu sorun ile ilgili çok bilgi okudum internetten.çoğu kişi çok para döktüğü halde tedavi olamamıştı.tabikide maddi boyutuda önemli idi benim için.ilk görüşme sonunda bu hastalıtan kurtuldum.çoğu doktor abartıyor tam tersine eylem hanım gayet mütavazi ama hiçde mütavazi olmaması gerektiğini söyledim.ona gitmeden önce bi kaç doktor ile görüşmem oldu.gel kesin çözerim,ben bu konuda tekim diyenlerlede konuştum.ama böyle bi sorununuz varsa kesinlikle eylem hanım ile görüşün!!!teşekkürler eylem hanım
     10 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11062
Ben Eylem Hanım'a internette araştırma yaparken bu site aracılığı ile ulaştım.7 aylık evliyim eşimle geçen yaz evlendik.O zamandan beri onca denemelere rağmen birtürlü ilişkiye giremedik.Bu sorunun ne olduğunu araştırırken sorunumun vajinismus olduğunu öğrendim ve tedavisinin olduğunu öğrendim.Tedavi için Eylem hanım'a başvurdum.İlk giderken çok tedirgindik ama Eylem hanımın'ın sıcak ve güleryüzlü yaklaşımı beni ve eşimi oldukça rahatlattı.Aslında korkulacak birşey olmadığını ve onunla başedebileceğimi Eylem hanım sayesinde öğrendim ve üstesinden geldim.Bu konuda bizden desteğini esirgemeyen ve sorunumuzu çözmemizde yardımcı olan Eylem hanıma sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Serpil T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2008
TavsiyeNo: 9556
Merhaba, Eylem Hanım’la internette araştırmalarım sonucunda tanıştım ve iyi ki tanımışız diyoruz eşimle. 8 yıldır evliyiz ve evlendiğimiz günden beri vajinismus denen rahatsızlıkla mücadele ediyoruz. İlk evlendiğimiz yıllarda önemsemedik zamanla aşarız dedik olmadı. Daha sonra aramızda böyle bir sorun yokmuş gibi davranmaya başladık ama içten içe ikimizde bu durumun rahatsızlığını yaşıyorduk, birkaç olumsuz deneyimiz de olduktan sonra pes etmiştik ancak gerek çevreden gelen çocuk baskıları gerekse bizim çocuk isteğimiz profesyonel bir yardım almamızın gerektiğini düşündürmeye başladı. Daha sonra Eylem Hanım’la tanıştık. Güler yüzü, sevecen tavrı görür görmez etkiledi beni. İlk görüşmemizde bana ‘’Terapimiz bittiğinde bumuymuş diyeceksiniz‘’ demişti, açıkçası pek inanmamıştım. Şimdi diyebiliyorum ki bumuymuş yıllardır korktuğum ve kaçtığım. O kadar pişmanım ki bu kadar yıl bekleyip yardım almadığıma. Teşekkürler Eylem Hanım ilginiz, sabrınız, desteğiniz için.
     12 Beğeni    
O.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8511
Merhaba, Eylem Hanım’ı geçen sene bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Hayatım için önemli bir karar verme sürecindeydim ve nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyordum. Okulum bitmek üzerdeydi ve önümde geleceğimle ilgili birkaç seçenek vardı. Hangisinin benim için uygun olacağı konusunda emin değildim, kafam çok karışıktı. Bir yandan yurtdışında yüksek lisans eğitimi alma, bir yandan aileden uzaklaşma korkuları, bir yandan kız arkadaşımdan uzak kalmak ve bu durumun ilişkimizi olumsuz etkileyeceği endişeleri bende iyice stres yaratmıştı. Bu süreçte Eylem Hanıma başvurdum. Birlikte seçenekleri tek tek gözden geçirdik her bir seçeneğin artı ve eksiklerini ortaya koyduktan sonra karar vermemi sağladı. Şu an yurtdışında yüksek lisans yapmaktayım ve kendim için en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Bu süreci en sağlıklı bir şekilde atlatmamı sağladığı için Eylem Hanım’a teşekkür ediyorum. Yurt dışından bile olsa zaman zaman bunaldığımda, sıkıldığımda ya da karamsarlığa düştüğümde Eylem Hanım’a hemen ulaşabilme imkanım beni çok rahatlatıyor. Teşekkürler, O.K.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu yazının belirtildiği gibi yurtdışından yazıldığı site editörlerimizce de doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    
Ebru ÖZKARDAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6286
eylem hanım çocuk psikolojisi, ergen ve aile konusunda çok başarılı sürekli kendini geliştiren, danışanları ile onların seans zamanları dışında bile onları düşünerek onlarla ilgili araştırma yapan, yaptığı işi çok seven, ki bu tüm meslekler için aranacak ilk koşuldur, bir psikologdur. ancak Eylem hanım vajinismus konusunda kendini çok geliştirmiş izmirden de öte tüm ege bölgesinde pek çok ailenin aile bütünlüğünü korumalarına yardımcı olmuş vajinismus problemini olabildiğince en kısa zamanda ve tam sonuçlandırarak bitiren tek psikologtur. umarım bu tip sorunları olan kişiler Eylem hanıma ulaşabiliyorlardır.. onun deneyimlerinden ve güler yüzünden kimse mahrum kalmamalı. meslekte Eylem hanım gibi arkadaşlarımızın olması gurur ve güven verici.
     14 Beğeni    
G.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3879
Merhaba. Üç senedir evliyim. Eşimi çok sevmeme rağmen cinsel soğukluk yaşıyordum. Bu sorun evliliğimizi bitirme noktasına geldi. Tatil için izmir'e gittigimde bu sorunu bir arkadaşımla paylaştım. Önceleri bu sorunla yüzleşememiştim bile. Sanırım insan kaybetme noktasına gelince çözüm aramaya baslıyor. O da bana çok değerli doktorumuz Eylem hanımı önerdi. Kendisi inanılmaz pozitif. Çok degil 6-7 seansta benim için tabu olan bu sorunu çözmemde bana yardımcı olduğu için ona minnettarım.
     12 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3839
Yaklaşık 6 ay önce evlendim. Ve eşim ile birlikte Eylem hn'dan 7 aydır destek almaktayız, bazı genç bayanlar da olduğu gibi benimde eşimde vajinismus korkusu bulunmaktaydı, bu bizimde ilişkimizi hatta evliliğimizi negatif yönde etkilemekteydi. Eylem hn, ile tanışıp ondan almış olduğu doğru bilgiler sonucunda şu anda mutlu bir evliliğimiz bulunmakta ben ve eşim adına son derece önemli olan bu sorunumuzu çözmüş bulunmakta. Eski bir arkadaşım aracılığı ile tanışıklığım oldu, ve bize her zaman sevecen güler yüzlü ve bıkıp usanmadan defalarca hizmet verdi. Konusunda uzman olduğunu şu anki ilişkimizden rahatlıkla anlayabiliyorum. Meslektaşlarına göre kendisi konusunda uzman olduğunu ve gerekirse araştırma sonucunda bize en doğru cevapları vererek kanıtlamış oldu. Güzel, akıllı, işini seven.
     7 Beğeni    
B.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2107
Eşime 2,5 yıl kadar önce vaginismus teşhisi koyuldu. Bu durum cinsel hayatımızı ve eşimin ruh halini doğrudan etkilediği için en kısa zamanda tedavi umuduyla konusunda uzman bir psikolog aramaya başladık. Ancak bu süre zarfında gittiğimiz 4 uzman psikolog malesef eşimin bu durumuna çare olmadı. Eşim her olumsuz sonuçlanan deneyimin ardından daha da demoralize olup giderek içine kapanmaya başlamıştı ki; bir dostumuz bana İzmir'de daha önce başka bir arkadaşına aynı konuda yardım eden Eylem Hanım'dan bahsetti. Son umutla kendisine gittiğimizde -ki belirtmek isterim eşim oldukça önyargılı bir biçimde buraya gelmişti- sorunumuzu gidermek için elinden geleni yapacağını belirtti. Uyguladığı tekniklerin dışında hastalarına pozitif yaklaşımı, güler yüzü ve gelişmiş empati yeteneği sayesinde hastalarıyla kurduğu bağı ve enerjiyi çok net görebildiğimi belirtmek isterim. Bu tavrının eşime yaptığı katkıyı göz ardı etmek imkansız olur. 2 seansın ardından eşimde daha önce karşılaşmadığımız gelişmeler oldu. Stresin de getirdiği çaresizlikle, kendisini yoğun olarak aradığımız geç saatlerde bile ilgisini ve sıcaklığını hiç kaybetmeden bize yardımcı olmaya devam etti. Eşim şu an tam anlamıyla bu sorunu atlattı ve bunu kuşkusuz Eylem Hanım'a borçluyuz. Daha önce gitmiş olduğumuz meslektaşlarının aksine başarısının sırrının; konusundaki bilgi ve deneyimini, gerek pozitif karakteri gerek hastalarına yaklaşımı ve gerekse yarattığı huzurlu atmosfer ile birleştirerek aktarması olduğunu düşünüyorum. Vaginismus gibi büyük ve karşınızdakine kolayca anlatamadığınız bir sorunu yenmemizde oynadığı önemli rol için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     13 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2007
TavsiyeNo: 1810
İyi günler! 3 yıllık evliliğim süresince eşimle hiçbir zaman tam bir ilişkiye giremedik. Başlangıçta sorunun ne olduğuyla ilgili ne benim ne de eşimin bir bilgisi yoktu. Araştırmalarımız sonucunda sorunumun vajinismus olduğunu öğrendim. Eşimle tam bir cinsellik yaşayamamamız giderek ilişkimizin diğer yönlerine de yansımaya başlamıştı. Birkaç uzman dolaştıktan sonra ne yazık ki sorunumuz hala devam ediyordu. Her uzman farklı bir şeyler söylüyor ve bu sorunu kesin olarak sadece kendilerinin tedavi edebileceğinden bahsediyordu. Sorunum çözülmedikçe umutsuzluğum da artıyordu. Son bir uzmana daha gitmeye karar verdik ve araştırmalarımız sonucunda Eylem Ayrancı ile buluştuk. Son derece sakin, sıcak, sempatik ve donanımlı yapısıyla daha ilk görüşmede güvenimizi kazandı Öncelikle bizi bu sorunun çözümsüz olmadığına ikna etti. Tedavinin sonunda sorunum çözüldü ve şu anda eşimle gerçekten çok güzel bir cinsel paylaşımımız var. İkimiz de doğru uzmanı bulmuş olmaktan son derece mutluyuz. Şu anda 10 aylık bir bebeğimiz var. Ve bunu bir anlamda Eylem Hn’a borçluyuz. Bu sorunu yaşayan herkese Eylem Hn’ı tavsiye ediyoruz. Kesinlikle bu alanda doğru bir uzman olduğundan şüphemiz yok.
     17 Beğeni    

Eylem AYRANCI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eylem AYRANCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sedar ERTAŞ
Uzm.Psk.Sedar ERTAŞ
Öğrencilik yıllarımdan beri tanıdığım Sedar Bey'in İzmir'e yerleştiğini öğrendiğimde hem kişisel anlamda hem de mesleki anlamda İzmir onun gibi değerl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe
Mezuniyet Yılı
2003
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Eylem AYRANCI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eylem AYRANCI Mesleki Videolar Videoları
-

23:52
Top