2007'den Bugüne 81,681 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,151 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Tuğçe CİĞERİM

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Tuğçe CİĞERİM isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tuğçe CİĞERİM Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

25
(%96.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Tuğçe CİĞERİM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuğçe CİĞERİM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Eylem AYRANCI
Eylem hanımla ilk tanıştığım gün içimden ne kadar tatlı, sevecen bir kız demiştim. Bu kadar sıkı dostum olacağını bilmezdim:) Onu tanıdığım için cok m...

Tuğçe CİĞERİM Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergenlerle;

depresyon, takıntılar,travma, fobiler, korkular,kayıp-yas,sınav kaygısı, özgüven, sosyal fobi, öfke kontrol, uyum sorunları, davranış sorunları, iletişim sorunları, anne-baba arası iletişim sorunları, anne-çocuk-baba iletişim sorunları, ergenlerde iletişim sorunları, ayrılma anksiyetesi,okul başarısızlığı, alt ıslatma, tırnak yeme,okul fobisi,kardeş kıskançlığı, aşırı duygusallık, sorumluluk geliştirme, boşanma, gelişim dönemine göre danışmanlık, okul öncesi eğitim, oyun grupları..

Yetişkinlerle;

depresyon, takıntılar, anksiyete, fobiler, sosyal fobi, korkular, travma, boşanma, olumsuz yaşam olayları, kayıp-yas, somatizasyon, öfke kontrol, özgüven, sigara bırakma, eşlere danışmanlık, çiftlere danışmanlık, iletişim sorunları, çocuklarla sağlıklı iletişim..

Çalışanlara yönelik; ...[Devamı...]

Tuğçe CİĞERİM Özgeçmiş CV Psk.Tuğçe CİĞERİM'in Özgeçmişi
Lisans: İstanbul Ticaret Üniversitesi-Psikoloji

Yükseklisans: İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji.

EĞİTİMLER

2011 DARE- Bağlanma (attachment) Dinamikleri Çalıştayı, Dr. Diane Poole HELLER,İstanbul Bilgi Ün.

2011 Somatik Deneyimleme Çalıştayı, Somatik deneyimleme ve travma enstitüsü Dr. Diane Poole HELLER, İstanbul Bilgi Ün.

2011 EMDR Terapistinin Alet Çantası, Marilyn LUBER,DBE.

2011 Solution Focused Brief Therapy (çözüm odaklı kısa süreli terapi) ve süpervizyonlar , BRIEF & DBE.

2010 Ana-Baba Okulu Seminer programı, asistan-katılımcı. Prof. Dr. Haluk YAVUZER, Dr. Nurgül YAVUZER, Doç Dr. Timuçin ORAL, Doç. Dr. Oya GÜNGÖRMÜŞ ÖZKARDEŞ.İstanbul Ticaret Üniversitesi.

2010 EMDR eğitim ve süpervizyonlar, Udi OREN, EMDR Institute&DBE.
...[Devamı...]

Tuğçe CİĞERİM Tavsiye Yazıları Tuğçe CİĞERİM için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 denizkızı (Danışan)
 IP: 188.3.7.F

26-06-2011
 TavsiyeNo: 42713
Merhabalar ,biz Tuğçe Hanım ile bundan 2.5 ay önce tanıstık ve 2.5 ay da hayata bakısım da o kadar cok değisiklikler oldu ki..zararımı neredeyse sürekli kendime verdiğim düsüncelerden ,sabırsızlıklardan ,kaygılardan ,detaylardan cok hızlı bir sekilde kurtulmaya basladım , bunda Tuğçe Hanım ın beni ve neler istediğimi anlaması cok etkili oldu. O kadar canlı ,güler yüzlü ve samimi biri ki ,bir süre sonra randevu tarihi gelmek bilmiyor sizin icin ,o kadar özlüyorsunuz ,sabirsızlıkla anlatmak istiyorsunuz koskoca haftanızı.. :)) İleride daha da basarılı olacağı kesin olan gercek bir psikologa gitmek istiyor ve hayatınıza ''huzur'' kelimesini getirmek ile kalmayıp yerlestirmek istiyorsanız , ben size siddetle Tuğçe Hanım ı tavsiye ediyorum ! :))
     4 Beğeni    

 dilek (Danışan)
 IP: 85.105.92.C

20-06-2011
 TavsiyeNo: 42592
Dilek- danışan- 27 Benim sorunum öfke problemiydi. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım kendisine. Ben çocuğuma ve eşime sürekli öfkelenmekten boşanma aşamasına gelmiştim. Çocuğumu sürekli dövüyordum. Tuğçe hanımla tanıştıktan sonra sorunun aslında derinlerde çok daha farklı olduğunu bulduk. Ve doğru noktaya ulaşınca yepyeni bir insan oldum. Babamla ilgili yaşadığım travmatik anıların izleri silindi. Eşimin aslında babam olmadığını ve aslında onu cok sevdiğimi anladım. Hem hayatımı zehir eden baba anılarından kurtuldum hem de ailemi tekrar kazandım. Yaklaşık 2 aylık bir görüşme süremiz oldu Tuğçe hanımla. Onu tanıdığım için çok şanslıyım.
     Beğenin    

 naile (Danışan)
 IP: 212.174.15.C

25-12-2009
 TavsiyeNo: 29256
merhaba. Tuğçe hanıma bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine başvurduk. kızım çalıştığı için 3 yaşındaki torunuma ben bakmaktayım. torunumla nasıl iletişim kuracağımı bilemiyordum. bana karşı cok hırçın davranıyordu ve hiç anlaşamıyorduk. Tuğçe hanım torunumla çok iyi iletişim kurdu bana nasıl davranmam gerektiğini onunla nasıl iletişim kurabileceğimi, onu anlayabilmem için nasıl davranmam gerektiğini anlattı. Birkaç aylık görüşmelerden sonra torunumdaki olumlu değişimi herkes farketti. şuan torunumla daha uyumlu, sıcak ilişki kuruyoruz. Tuğçe hanım çok ilgili,güleryüzlü,çocuklarla iyi iletişim kuran çok başarılı bir psikologtur. kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederim ve Tuğçe hanımı herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

Tuğçe CİĞERİM'in Kitap ve Yayınları Tuğçe CİĞERİM'in Basılı Kitap ve Yayınları
Annenin Çalışmasının 6-12 Yaş Çocukların Psikososyal Gelişimine Etkisi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Lisans bitirme projesi, dan: Dr Nurgül YAVUZER

Aile İçi İstismara Maruz Kalan 7-12 Yaş Çocukların Depresyon Düzeylerinin İncelenmesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yükseklisans Bitirme Projesi, dan: Dr Nurgül YAVUZER


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Tuğçe CİĞERİM'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Tuğçe CİĞERİM'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuğçe CİĞERİM Mesleki Videolar Videoları
-14:59
Top