2007'den Bugüne 88,130 Tavsiye, 27,304 Uzman ve 19,447 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Abdullah ÖZER
Psikoloji Uzmanı - İzmir
Sertifikalı Aile Terapisi Uzmanı, Sertifikalı Travma Psikolojisi Uzmanı, Sertifikalı Cinsel Terapist

Abdullah ÖZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

20

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdullah ÖZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

262
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ali Olcay AKÇAYPsk.Ali Olcay AKÇAY
Değerli arkadaşım Olcay'ı İstanbul Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisi çok başarılı ve alanında yetkin b...
Ebru ÖZERUzm.Psk.Ebru ÖZER
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kong...
Samet ÖNDERPsk.Dnş.Samet ÖNDER
Samet ÖNDER: Hem Geştaltian Terapi'nin hem de Psikanalitik Psikoterapi'nin ruhunu taşıyabilen ender Terapistlerden. Samet bey ile 2009 yılında Bütüncü...
Feride ALTAYUzm.Psk.Feride ALTAY
Feride hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok değerli ve özel bir insandır. Onunla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Sempatik, gül...
İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZENUzm.Psk.İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Nil hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok özel bir insandır. Kendisiyle Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Nil hanım kendisini yıl...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Universität Duisburg-Essen "Sosyal Hizmet ve Pedagojik Eğitim (Soziale Arbeit und Erziehung)" Lisans/Yüksek Lisans mezunu. İstanbul Kent Üniversitesi "Klinik Psikoloji" Yüksek Lisans mezunu. Orijinal Logoterapi - Logoterapi - Varoluşçu Analiz - Varoluşsal Analiz - Varoluş Analizi - Gestalt Terapi - Gestalt Terapisi - Geştalt - Psikosentez - Psikanalitik Psikoterapi - Dinamik Psikoterapi - Dinamik Terapi- Anlam Terapisi - Felsefe Terapisi - Varoluşcu Psikoterapi - Daseinsanalyse - Dasein Analizi - Bütüncül Terapi - Bütüncül Psikoterapi - Pozitif Psikoterapi - Pozitif Psikoloji
Abdullah ÖZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye
Alsancak/Konak
İzmir
(Lütfen Önce Tel ya da Mail ile Bilgi Alınız.)
Abdullah ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Bana her gün 09.00-22.00 saatleri arasında cep telefonumdan çekinmeden ulaşabilirsiniz.)
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1981 (40 yaşında)
Doğum Yeri : Münih - Almanya
Yabancı Dil : Almanca, İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
University Of Duisburg-Essen (Germany) (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Istanbul Kent Ünıversıtesı Sosyal Bılımler Enstıtüsü Klınık Psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Abdullah ÖZER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
"Danışmanlık hizmetinde önemli olan terapistin tercih ettiği ve eğitimini almış olduğu eğitimlerdir. Bir tornavidaya ihtiyacı olan fakat iş çantasında sadece bir pense ve çekiç bulunan bir ustanın durumunu düşünün. Ustanın işini yaparken ne kadar zorlanacağı barizdir. Bu örnek üzerinden ilerlersek bir terapistin alet çantasında psikoterapi alanında kullanılan ne kadar fazla araç ve gereci varsa ve bu araç gereçleri ne kadar yerine ve gereğine uygun şekilde kullanabiliyorsa, yardımcı olma konusundaki başarısı da o kadar yüksektir.

Bir danışman ve terapist olarak birden fazla alanda ve geniş bir yelpazede psikoterapi eğitim süreçlerinden geçmiş bulunmaktayım. Danışmanlık hizmetlerimde bir çok disiplinler arası terapi yöntemleri uygulamaktayım." Abdullah ÖZER (Psikoterapist)


1981 senesinde Almanya Münih’te doğan Abdullah Özer ilkokul eğitimini Münih’te tamamladıktan sonra, 1992-1998 yılları arasında, ortaokul ve lise öğrenimini, İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 1999-2006 yıllarında Almanya Duisburg-Essen Üniversitesi'nde Sosyal Hizmet ve Pedagojik Eğitim (Soziale Arbeit und Erziehung) alanlarında lisans ve yüksek lisans eğitimi alarak üstün başarı ile mezun olmuş ve bilim uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tez çalışmasını Sosyal Hizmet/Sosyal Pedagoji Yöntemleri'nde yapan Abdullah ÖZER, Tez konusunu; “Almanya'daki Türk Göçmenler. (Dışlanma-Kimlik- İslam.) Başarısız bir azınlığın arka planı ve perspektifi." olarak belirlemiştir. Tez Danışmanlığını Prof. Dieter Oelschlägel ve Dr. Carsten Frieburg gerçekleştirmiştir.

Abdullah Özer, aynı yıllar içerisinde yine Almanya’da Duisburg-Essen Üniversitesi’nde Germanistik, Siyaset Bilimi ve Bilgisayar Dilbilimi (Computerlinguistik) alanlarında lisans ve yüksek lisans eğitimi alarak üstün başarı ile mezun olmuş ve bilim uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Bu alanlardaki Yüksek Lisans tez konusunu Prof. Dr. Jürgen Biehl ve Prof. Dr. Siegfried Jäger denetiminde Psiko-Dilbilimi alanında gerçekleşmiştir; “İki Dillilik ve Kimlik. Kimlik arayışındaki göçmenler ve çocukları."

Abdullah ÖZER, Almanya'da almış olduğu eğitimlere ek olarak Türkiye'de İstanbul Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi alarak başarı ile mezun olmuştur. Yüksek Lisans araştırma konusunu Doç. Dr. Bülent Kadri Gültekin denetiminde "Borderline Kişilik Bozukluğu'nda Diyalektik Davranışçı Terapisi" üzerine yapmıştır. Araştırmanın amacı, Borderline Kişilik Bozukluğu tedavisinde kullanılan Diyalektik Davranışçı Terapi'nin teori ve uygulamaları hakkında bilgi vermek ve etkinliğini araştırmaktır.

Almanya'da üniversite eğitimi sırasında Neukirchen'de, Jugendzentrum Klingerhuf (Gençlik Merkezi) da stajını başarıyla tamamlamıştır. Özer, bu süreçte 12-18 yaş arası gençlerle çalışmış ve birçok projenin gelişmesinde etkin rol üstlenmiştir.

Jugendzentrum Klingerhuf (Gençlik Merkezi)daki görevleri:

Çocuk ve gençlere psiko-sosyal danışmanlık
Eğitim programlarının planlanması
Sosyal, kültürel, eğitsel ve sportif etkinlikler düzenleme

2005-2009 yılları arasında Almanya'nın Essen şehrinde sosyal-psikiyatri alanında uzman olarak çalışmıştır. Bu dönem içerisinde birçok psikiyatrik hasta ile çalışmış ve almış olduğu eğitimleri başarıyla uygulayabilmiştir. Çalışmış olduğu devlete bağlı kurumlar arasında sırasıyla “Arbeiter Samariter Bund e.v” ve “Die Perspektive e.v”'dir.

Sosyal-psikiyatri'deki görevleri:

Psiko-sosyal ve psikolojik danışmanlık
Hasta ve hasta yakınlarına psiko-sosyal ve psikolojik danışmanlık
Bireysel ve Grup seansları oluşturmak ve uygulama.
Aile Danışmanlığı yaparak aile çalışmaları düzenleme.
Davranış ve tedavi programlarını planlama
Ergoterapi uygulaması
Hasta evlerinde bire bir görüşme ve sosyo-terapi
Borderline, Bipolar ve Psikotik hastalarla özel çalışmalar yapmak.
Mahkemelerde bilirkişilik görevinde bulunma
Mesleki araştırma ve incelemeler yapma

2010 ile 2013 yılları arasında Türkiye İzmir’de "Özel Alman Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim" merkezini kurarak kendi ofisinde Danışmalık ve Psikoterapi faaliyetlerine devam etmiştir.

Türkiye İzmir'de Özel Alman Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ndeki görevleri:

Bireysel ve çift seanslar
Aile danışmanlığı uygulamaları
Cinsel danışmanlık ve cinsel terapi
Evlilik danışmanlığı ve evlilik terapisi
Eşcinsel danışmanlık ve eşcinsel terapi
Travma çalışmaları
Psikodinamik ağırlıklı psikoterapi çalışmaları
Bütüncül psikoterapi çalışmaları
Gestalt danışmanlık çalışmaları
Psikosentez çalışmaları
Logoterapi çalışmaları
Focusing çalışmaları

2015 yılında Malta, Valletta'da kurmuş olduğu Dynamic Roots (Malta) Limited Danışmanlık Merkezi ile 2019 yılına kadar çalışmalarına sürdürmüştür. 2015 yılında "European Psychotherapy Training Institute" enstütünün kurucu üyeleri arasında yer almış ve 2019 yılına kadar Enstitü Başkanı olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

2019 yılı itibariyle Türkiye İzmir’de kurmuş olduğu Danışmanlık Merkezi ile çalışmalarına devam etmektedir.

1999 yılı itibariyle başta Almanya, Avusturya, Malta ve Türkiye'de Psikoterapi, Hipnoterapi (Hipnoz), Logoterapi, Focusing Terapi, Varoluşçu Psikoterapi, Felsefe Terapisi, Cinsel Terapi, Cinsel Danışmanlık üzerine birçok eğitim almış, doğu ve batı sentezini geliştirmeye çalışmıştır.

Özer, Türkiye'nin değerli psikoterapi uzmanlarından almış olduğu eğitimi, Avrupa'dan almış olduğu Psikoterapi eğitimlerini birleştirerek kendine özgü bir terapi modeli geliştirmiştir.

Abdullah ÖZER Almanya'da bir çok Üniversitede Edmund Husserl ve Eugene Gendlin seminer ve eğitim çalışmalarına katılmıştır.

Yine Almanya'da öğrenim gördüğü dönemlerde Elisabeth Lukas'ın Seminer ve Eğitim çalışmalarına katılmıştır. Lukas Logoterapi'nin kurucusu olan Viktor Frankl'in en tanınmış öğrencisi olmakla kalmayıp Logoterapi'yi uygulanabilir olarak eğitim programını oluşturan ilk kişi olmuştur.

Ruhsal yolculuğunda en büyük ilerleme Eugene Gendlin, Edmund Husserl, Martin Heidegger, Medard Boss, Ludwig Binswanger, Viktor Frankl ve Elisabeth Lukas'ın öğretileriyle tanışmasıyla başlamıştır.

Abdullah Özer ayrıca Kişilik (kendilik) Bozukluğu olarak adlandırılan "Borderline Kişilik Bozukluğu", "Narsisistik Kişilik Bozukluğu", "Şizoid Kişilik Bozukluğu" ve "Anti-Sosyal Kişilik Bozukluğu" alanında da kendini uzmanlaştırmıştır. Bu bağlamda Türkiye’de 2005 yılında kurulan Psikoterapi Enstitüsü’nden psikiyatrist ve Kuramcı Tahir Özakkaş’tan 2009 ile 2011 yılları arasında bütüncül psikoterapi eğitimi almıştır. Bütüncül psikoterapi, psikanalitik psikoterapi ağırlıklı olup nesne ilişkileri kuramı ve tüm diğer dinamik yapıları içinde barındıran kişilik ve kendilik bozuklukları üzerinde çalışma yapılan bütüncül bir sistemdir. Aynı yıllar içerisinde yine Psikoterapi Enstitüsü’nden psikiyatrist ve Kuramcı Tahir Özakkaş’tan Hipnoz eğitimi almıştır.

Yine Türkiye'de Aile Danışmanları Derneği (AİLEDER) bünyesinde Aile Danışmanlığı eğitimi almıştır. Yeni çıkan Aile Danışmanlığı yönetmeliğine uygun Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak sertifikasını almıştır.

European Association for Psychotherapy (EAP) ve World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (WAPP) tarafından onaylı Pozitif Psikoterapi eğitimi almaktadır. Pozitif Psikoterapi eğitimi Nossrat Peseschkian tarafından Almanya'da geliştirilmiştir.

Duisburg-Essen Üniversitesi'nde Prof. Oelschlägel tarafından Psikososyal Danışmanlık Eğitimi almıştır. Logoterapi (Anlamterapisi) Kuramcısı Viktor Frankl'in talebesi Prof.Dr. Elisabeth Lukas'ın yurtdışında bir çok eğitimine katılmıştır. (Viyana Üniversitesi, Hannover Üniversitesi) Yine Almanya Berlin’de Alman Cinsel Araştırmalar Derneği’nde (Deutsche Gesellschaft für Sexualforschung e.V.) Uzman Dr. Ruth Gnirrs-Borment tarafından sunulan Cinsel Danışmanlık Eğitimini (hem Temel seviye hem ileri seviye eğitimi + DGFS onaylı Sertifika) tamamlamıştır. Deutsche Gesellschaft für Sexualforschung e.V.: Sexualberatung mit Einzelnen und Paaren – Grundkurs - Birey ve Çiftlere yönelik Cinsel Danışmanlık Eğitimi - Temel seviye / Sexualberatung mit Einzelnen und Paaren – Vertiefungskurs - Birey ve Çiftlere yönelik Cinsel Danışmanlık Eğitimi - İleri seviye

Avusturya Viyana’da Avusturya Cinsel Araştırmalar Derneği başkanı Psikoterapist Dr. Johannes Wahala tarafından sunulan Cinsel Danışmanlık ve Terapileri Eğitimi (LGBTİ+ kapsamlı) almıştır.

COURAGE - die Partnerinnen-, Familien- & Sexualberatungsstelle - Psychotherapeut Johannes Wahala: Grundlagen der Systemischen Sexualbe-ratung/-therapie (Wien)
CESARET – Çift – Aile ve Cinsel Danışmanlık Merkezi Psikoterapist Johannes Wahala: Sistemli Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi’nin Temelleri. (Viyana)

COURAGE - die Partnerinnen-, Familien- & Sexualberatungsstelle - Psychotherapeut Johannes Wahala: Gleich und doch anders – Beratung und Psychotherapie von Lesben, Schwulen, Bisexuellen und Ihren Angehörigen (Wien)
CESARET – Çift – Aile ve Cinsel Danışmanlık Merkezi - Psikoterapist Johannes Wahala: Aynı ama Farklı – Lezbiyen, Gey, Biseksüel ve Çevrelerine Yönelik Danışmanlık ve Psikoterapi (Viyana)

Almanya başta olmak üzere Avusturya, İsviçre, Belçika ve Hollanda'da sağlık profesyonellerine ruh sağlığı üzerine çeşitli eğitimler düzenlemiştir. Avrupa'nın bir çok ülkesinde Psikoterapi ile ilgili konuk eğitmenlik yapmış ve konuşmacı olarak seminerlerde bulunmuştur.

Abdullah ÖZER, Alman Vatandaşı olup ana dil seviyesinde Almanca ve Türkçe bilmektedir. Özer, seanslarını danışanının talebi doğrultusunda Almanca ya da Türkçe yapabilmektedir.

Abdullah ÖZER Özgeçmis CV Abdullah ÖZER'in Özgeçmişi
"Danışmanlık hizmetinde önemli olan terapistin tercih ettiği ve eğitimini almış olduğu eğitimlerdir. Bir tornavidaya ihtiyacı olan fakat iş çantasında sadece bir pense ve çekiç bulunan bir ustanın durumunu düşünün. Ustanın işini yaparken ne kadar zorlanacağı barizdir. Bu örnek üzerinden ilerlersek bir terapistin alet çantasında psikoterapi alanında kullanılan ne kadar fazla araç ve gereci varsa ve bu araç gereçleri ne kadar yerine ve gereğine uygun şekilde kullanabiliyorsa, yardımcı olma konusundaki başarısı da o kadar yüksektir.

Bir danışman ve terapist olarak birden fazla alanda ve geniş bir yelpazede psikoterapi eğitim süreçlerinden geçmiş bulunmaktayım. Danışmanlık hizmetlerimde bir çok disiplinler arası terapi yöntemleri uygulamaktayım." Abdullah ÖZER (Psikoterapist)


Abdullah Özer, Ana dili seviyesinde hem Almanca hem de Türkçe bilmektedir ve seanslarını danışanının talebi doğrultusunda Türkçe ya da Almanca yapmaktadır.

Uzmanlık alanlarım:

* Focusing Terapi

* Focusing Psikoterapi

* Beden odaklı Terapi

* Orijinal Logoterapi

* Varoluşçu Analiz

* Anlam Terapisi

* Varoluş Analizi

* Varoluşçu Psikoterapi

* Gestalt Terapi

* Online Terapi

* Cinsel Danışmanlık

* Cinsel Terapi

* Psikoterapi

* Psikosentez Terapisi

* Kişilik Bozuklukları

* Psikanalitik Psikoterapi

* Dinamik Psikoterapi

* Pozitif Psikoterapi

* Pozitif Psikoloji

* Beden odaklı Psikoterapi

Abdullah ÖZER'in Makaleleri Abdullah ÖZER'in Makale ve Yazıları
51 Makale
► Klinik Sosyal Hizmet Nedir? ÇOK OKUNUYOR
► Baba Oğul Kavgası ÇOK OKUNUYOR
1 Yazı/Döküman

Abdullah ÖZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Beyza
YENİ8.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121711
Abdullah bey ile kendisinin önceden danışanı olan bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Halihazırda hayatımda olan değişimlerden ötürü uzaktan seans almam gerekiyordu,anksiyete ve değişime ayak uydurmayı kontrol etme konularında Kendisinin son derece pozitif ve iyimser yaklaşımı sayesinde kısa sürede Seanslarda sonuç almaya başladık. Hiçbir durumda sübjektif bakış açısıyla yaklasmaması ,son derece aktif bir dinleyici olması ve profesyonelliğini bırakmaması insana gerçekten güven veriyor.
     Beğenin    
Ahmet MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ28.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121608
Abdullah hocam ile tanışmadan bir çok araştırma yaptım. Kapı kapı dolaştım derdime çare aradım. Toplam 3 tane psikoterapist değiştirdim. En son çare olarak Abdullah hocayı buldum. Tüm benim gibi çaresiz olanlara umut olabilmek için yazıyorum. Ergenlik döneminden bu yana yoğun kaygı ve korku yaşıyorum. Nedenini bilemediğim panik duyguları. Abdullah hocayı bulduğumda online terapi ile görüşmelere başladık. Online Skype üzerinden görüşmelerin bana fayda sağlamıyacağını düşünmüştüm. Oysa online terapinin daha kolay ve daha hızlı etki ettiğini gördüm. Hocam ile 20 görüşme gerçekleştirdik. Kaygı ve korkularımın erken çocukluk döneminden kaynaklandığını buldum. İçimde hapsolmuş benlik parçalarım ile tanıştım, onlarla konuştum. Tüm kaygılarım ve tüm korkularım kayboldu. Artık sadece hayatıma odaklanabiliyorum. Abdullah hocam beni kendimle, kendi içsel dünyamla buluşturdu. Görüşmelerimizin sonuna geliyoruz ama onu hiç bir zaman bir abi olarak unutmayacağım. Allah ondan razı olsun. İlk defa rahat nefes alabiliyorum. Tekrar hayata bağlandım ve gerçek anlamda yaşamaya başladım. Ondan önce sanki yaşamıyordum.
     Beğenin    
Ö.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121436
Abdullah bey'le tanısmamız hastalık hastalıgım ve kaygı problemlerimin benim ve ailemin hayat kalitesini ne kadar düşürdüğünü farketmemle birlikte bana yardımcı olabilecek bir psikolog aramamla basladı. Daha önceden birden fazla terapistle farklı sayılarda gorüşmelerim olmustu ama nedense hic birine devam etmek icin içimde herhangi bir motviasyon hissetmiyordum. hem kaygılı hem de supheci biri oldugum icin psikolog secimlerimi hep tavsiye üzerine yapıyordum. bu sefer farklı bir yol izleyip, yayınlarını ve yazılarını okuyarak bir secim yaptım ve hayatımda beni dogru bir yola sevkeden hayatımın yonunu degistirmeme vesile olan bir Su anda Abdullah bey, focusing therapy ve egostate therapy ile bana yardımcı oluyor. Ben biraz sonuc odakli, mantıgıma yatmayan konularda direnc gosteren veya ise yaramadıgını hissettigim anda seansları bırakan biriyim. daha önceki psikolog tecrublerimde ya sadece ben konuşuyordum ya da karsımdaki surekli kendinden bahsedip, yasadıgı zorlukları ve onları atlatırken ne kadar muhtesem oldugundan bahsediyordu. bu bende terapilere devam etme istedigimi baltaliyordu. Abdullah bey'in terapileri ise "bugun bana ne getirdiniz"'le baslayan sohbetler yerine, icimdeki benleri bulmama ve onları kabul etmeme vesile olarak belki diger terapilerle 30 seansta gelecegim yere beni 1-2 seansta getirdi. Bendeki olumlu degisim ilk defa bu kadar net ve somut. bunu sadece ben degil, cevrem ve ailem de farkediyor ve adını koyamadıkları bir iyilik halimden bahsediyorlar. benim icin en onem arzeden ve Abdullah bey'i tavsiye etmemdeki en ön plana cıkan konu ise, Abdullah bey'e ilk seansımızdan itibaren duydugum guven. kendisine tum aklımı ve gonlumu acabiliyorum cunku disiplinine ve etik degerlerine son derece guveniyorum. yaklasık 12 -13 seansimiz gecti, beni bir kere bile yargıladıgını veya birsey ima ettigini hissetmedim. Kendisini hic bir zaman benden ustun hissettigine veya beceriksiz hissetmeme neden olacak bir imada bulundugunu deneyimlemedim. kendimi bir kere bile savunma ihtiyacım olmadı ki zaten surekli kendimi yargılayan biri oldugum icin disardan da yargılama hissettigimde beni tamamiyle icime kapatan bir durum. Güleryüzünu ve sakinliğini bir kere bile kaybettiğini görmedim. Hic birsekilde maddi sebeplerle seansları uzatacagını veya ozgurluk alanıma yanlis bir mudahalede bulunacagını dusunmedim. oyle ki danıstıgım ana konular disinda ailemle ve kızımla ilgili bir konu oldugunda da aynı guvenle konusabiliyorum. Son olarak daha once psikolglarla yasadıgım randevu bulma stresini Abdullah bey'le hic yasamadım. ustelik pandemi sebebiyle online seasn yapiyor olmamizin, benim gibi surelilik gostermeyen ve ulasım zorlugunu mazaret gosterenler icin cok kolaylastırıcı oldugunu soyleyebilrim. Kendimden nerdeyse nefret eden biri haline gelmisken, kendimi bulmama yardım ettigi icin Abdullah bey'e buradan da tekrar tekrar tesekkur ediyorum. hayatımda hastalık aratmadan, semptom dinlemeden , sonra kendimden kurtulmak istemeden gecen bu kadar uzun bir sure olmamisti. hayat enerjimi kaygılarımla somurdugum uzun yılların uzerine kendisi bana resmen aydınlatma yasattı . uzun suredir zihnim bu kadar sakin ve huzurlu olmamisti. her firsatta cevreme kendisini tavsiye ediyorum, umuyorum bu yazım bana fiziksel olarak uzak ama benim gibi hayatı kendisine zehir eden birine umut ve ısık olur.
     3 Beğeni    
Kardelen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120312
Abdullah Bey ile bir arkadasim araciligi ile tanistim, yaklasik iki aydir kendisi ile online terapi seanslarim devam ediyor. Kendim icin cikmazda oldugum, ve ilerleyemedigimi hissettigim bir donemde bana destek olmaya basladi. Kendi kelimelerimle anlattigim ama farkedemedigim konulari farketmemde yardimi dokunuyor. Hayatimda ilerleme kat edebilmek icin gereken itici kuvvet olmasi benim icin cok degerli. Enerjisi ve ilgisi fazlasiyla yuksek bir profesyonel. Icinde oldugum karmasadan, ya da kendimce yarattigim o karmasadan yavas yavas ciktigimi hissediyorum. Iliskimle ilgili sorunlarimda da bana yardimci oluyor. Dusunup de cevap bulamadigim sorulara, Abdullah Bey ile kendi cevaplarimi buluyorum. Daha gidecek cok yolum var, yolumun nereye gittigini de bilmiyorum fakat Abdullah Bey'in esliginde ve onun yardimiyla gidecek oldugum icin icim daha rahat. Kendisini tavsiye ediyorum, umarim sizler de aradiginiz yardimi bulabilir, yakin zamanda daha iyi hissetmeye baslayabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Nm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119842
Abdullah Bey i tesadüfen buldum. Daha önce psikoloji ile ilgili profesyonel anlamda calisan biri ile görüsmem olmadigi icin cenkingendim ve yillardir icimde bu ihtiyaci hissetmeme ragmen cekincelerim ve korkularim beni engelledi. Kendisiyle yaptigimiz tanisma amacli telefon görüsmesinde bana göstermis oldugu samimiyet, iyi kalplilik ve anlayis benim yillarca icimde tasimis oldugum terapiden kacma istegini sadece bir saatlik bir tanismada yalnizca konusarak yok edebildi. Böylelikle düzenli olarak online görüsmelerimize kedisi ile iki ay önce basladik. Sadece iki aylik bir sürecte kendisinden gördügüm kah arkadas canli sohbeti, kah profesyonel destegi benim ic huzurumu bulmakta yardimci oldu. Calismalarimizin devamini diliyor ve kendisine gelecekteki meslek hayatinda basarilar diliyorum.
     2 Beğeni    
BeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2021
TavsiyeNo: 119227
Merhaba, ben aylarca psikolojik şiddete maruz kalmış genç bir kadınım. Hayal kırıklıklarım, çıkmazlarım, korkularım içerisinde boğulurken Terapistim Abdullah Bey ile tanıştım. Kilometrelerce uzakta olmamıza rağmen önce içimdeki korkuları bulmamı sağladı, bana yapmam gerekenler için yol gösterdi. Tüm farkındalıkları ve eylemleri bana kazandırdıktan sonra aylarca içinde boğulduğum kabuslardan uyandığımda yine yanımda o vardı. Ruhumdaki kara delikler hızla kapandı, bilincimdeki kamburlar silindi. Tüm bu süreçte samimiyeti, bilgisi, sesindeki kararlılığı ve güçlü duruşu insana oldukça güç veriyordu. Üstelik çalışmalar Online olmasına rağmen size desteğini oldukça yakından hissediyorsunuz. Okuyuculara Terapistim hakkında şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim: Bir terapiste aradığınız şey ne ise tüm yetkinliklere sahip biri. Teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
Sam
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2021
TavsiyeNo: 119187
Abdullah beyle kısa süre önce tanıştım. Yaşadığım sorunları bir danışan yardımıyla çözmeye karar verdiğim sırada yaptığım bir araştırma esnasında kendisinden profesyonel destek almanın doğru bir seçim olacağına karar verdim. Abdullah Beyin anlayışlı yaklaşımı ve sorgulatan terapi tarzı ve danışanını önemli hissettirmesi kendisinden destek almaya karar vermekle en doğru seçimi yaptığımı gösterdi. Abdullah beyin LGBT+ bireylere sunduğu ve doğru olduğuna inandığım terapi yönteminden dolayı. bu bireylerin hiç çekinmeden kendisini tercih etmesini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Oguzhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118863
Merhaba tavsiye ediyorum sitesi öncelikle siteye ve site calısanlarına teşekkür ediyorum abdullah beyi bu site sayesinde keşfettim ders calısma sorunum vardı ders calısamıyordum calıssam bile calıstıgım bölümleri unutuyordum sürekli kafama takılan konular oluyordu bunları Abdullah bey ile canlı seans halinde almış oldugum terapi yoluyla atlatmaya basladım bu süreçte nasıl ders calısmam nasıl derslerle ve kitaplarla ilişki kurmam yönünde bana cok yardımcı oldu aile içinde geçimsiz oldugum durum halleride vardı bunların hepsini de aynı sekilde abdullah bey ile hallettim kendisine bir öneri bir teşekkürü borç bilirim kimliğin gizli kalmasını ve ismimin yazmamasını istiyorum teşekkürler abdullah bey ve tavsiye ediyorum ailesi :)
     2 Beğeni    
Kevser
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117550
Abdullah bey alanında çok iyi bir terapisttir. Ben kendisiyle bundan takribi 10 yıl önce tanıştım. 2 yıl beraber çok yol kat ettik. Bana aldığı 4-5 yıllık eğitimi 2 yılda öğretmeye çalıştı. Kendi kendimi nasıl anlarım kendim için doğruyu nasıl bulurum herşeyi öğretti bana. Panik atağım için gitmediğim doktor kalmazken kendisiyle konuşarak çözümleyerek kurtuldum. Şimdi ise tekrar online görüşüyoruz. İzmir depremi çok etkiledi ve takınlarım oluştu. Kendisi büyük bir sabırla ve profesyonellikle yeniden elimden tuttu. Güler yüzlü hali ve sonsuz güven vermesi sizi daha çok güçlendiriyor. Ayrıca sizi anlamak için o kadar doğru sorular soruyor ki cevaplarken siz kendiniz neyin neden olduğunu anlayıp kendinize cevap veriyorsunuz. Bazen size öyle şeyler söyler ki etrafınızdaki insanlarla ilgili eninde sonunda haklı çıkar ve siz onun için acaba müneccim mi dersiniz. İnsan çözümlemeleri sizi anlaması ve en önemlisi anlık çözüm değil kalıcı olan bir eğitim de vermekte. Allah Abdullah beye gönlü kadar güzel bir ömür yaşatsın. Ayağına taş değmesin derler ya kendisi o kadar güzel duaları Hakan Altun eden birisi.
     4 Beğeni    
Ali Olcay AKÇAY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117454
Psikoterapist Abdullah ÖZER ile İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminde tanıştım. Abdullah ÖZER'i tüm danışanlara tavsiye ederim. Kendisi birçok psikoterapi ekolüne hakim. Çok güler yüzlü ve yardım sever. Logoterapi ve Varoluşçu Psikoterapi üzerine Almanya'dan bir çok eğitim almış ve halen daha Almanya'dan psikoterapi eğitimi almakta. Cinsel Terapi ve Evlilik Terapisi'nde çok başarılı. İstanbul'da çok güzel bir eğitim sürecinde geçtik. Kendisine gerek Almanya'da gerek Türkiye'de tüm çalışmalarında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Kaan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117360
öncelikle merhaba kesinlikle tavsiye ediyorum kendisine çok teşekkür ediyorum bana çok yardımı dokunuyor kendisinden online terapi alıyorum çok sıkıntılı süreçler geçiriyordum ama psikoloji uzmanı Abdullah bey sayesinde birçok konuyu düzelttim kendisine internet sitesi olan tasiyeediyorum üzerinden ulaştım çok güler yüzlü samimi ve yol gösterme konusunda çok iyi benim çoğu konuma yardımcı oldu kendisi olmasaydı çıkmaz bir sokağa doğru gidiyordum internetten çok araştırmalar yapmıştım araştırmalarım sonucunda doğru psikoloğu buldum kendisi Abdullah bey kendisine teşekkürlerimi sunuyorum
     4 Beğeni    
Ebru ÖZER Fotoğraf
Uzm.Psk.Ebru ÖZER
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116323
Sevgili meslektaşım ve eşim Abdullah Özer ile İngiltere’de ve Almanya’da düzenlenen varoluşsal analiz kongreleri vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduk. Kendisi son derece kendini geliştirmiş, donanımlı, çok yönlü, multidisipliner öğretileri seanslarında birleştiren ve insan odaklı bir yaklaşım sahip, oldukça profesyonel bir psikoterapisttir. Gerek Almanya’da, gerekse Türkiye’de aldığı eğitimleri birleştirebilmiş ve harmanlayabilmiş olan Türkiye’deki sayılı psikoterapislerden biridir. Logoterapi, gestalt terapisi, psikosentez gibi ekolleri orijinal halleriyle Türkiye’ye getirebilmiştir. Mesleğinde dur durak bilmeden ilerleyen, “ömür boyu gelişim” mottosuyla kendini ve mesleki bilgilerini sürekli revize eden, bilgi ve tecrübelerini hem seans odasına hem de eğitimlerine kolaylıkla aktarabilen bir psikoterapisttir. Ayrıca hem psikoloji hem sosyal hizmet hem de cinsel terapi alanlarında uzman olup danışanlarına multidisipliner bir bakış açısı sunabilmesiyle öne çıkmaktadır. Hem Almancayı, hem de Türkçeyi ana dil seviyesinde bilmesi dünyanın her yerinden danışmanlık hizmeti almak isteyen danışanlara hizmet sunabilmesi açısından muazzam bir artıdır. Abdullah beyi, hem danışanlara; hem de orijinal eğitim içerikleriyle, tecrübesini ve alan bilgisini harmanlayarak hazırladığı psikoterapi eğitimlerini almak isteyen meslektaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Esra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50501
Bence iyi.Hastalarıyla güzel ilgileniyor.Konuşurken güleryüzlü.Terapiye başlamadan önce kendisiyle ilgili bilgi veriyor, özgeçmişini anlatıyor. Ayrıca aldığı eğitimlerle ilgili sertifikaları da var.Diğer meslektaşlarının aksine can alıcı sorular soruyor,sizi düşünmeye sevk ediyor. Bu da onu ayrıcalıklı kılıyor.Kendisine depresyon /bipolar olduğumu düşünerek gittim. İlaç kullanıyordum. Fakat kendisi bana ilaç kullanmaktan ziyade psikoterapinin daha önemli olduğunu ve sorunları daha da derinlemesine çözebileceğini söyledi. 2 seansta kendime geldim. Aldığım ilaçları da nispeten azalttım. Kendisi benim yaşama bakış açımı değiştirdi ve hayatı şimdi daha farklı bir biçimde sorguluyorum. Bu yüzden bu bilim insanını tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Ali Rıza TUNUR Fotoğraf
Uzm.Psk.Ali Rıza TUNUR
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44657
Değerli dostum Abdullah Özer ile Psikoterapi Enstitüsü'ndeki eğitimlerim sırasında tanıştım. Kendisi o dönemde Almanya Türkiye arasında mekik dokuyordu. Hem Almanya'da hem Türkiye'de aldığı eğitimlerden dolayı bir ayda Almanya Türkiye arasında 5 seyahat yaptığına bizzat tanık olmuşumdur. Yaptığı işi bu derece önemseyen, seven, kendini geliştirmek için çaba harcamaktan bıkmayan, dünyada alanıyla ilgili gelişmeleri takip eden başarılı bir uzmandır. Terapi ekollerinin çoğuna hakimdir ve bunları ustalıkla bir arada kullanır. Danışanına samimiyetle yaklaşması ve akıl almaz empati yeteneği onu başarılı kılar. bunun yanında mesleğin gerektirdiği etik değerlere sıkı sıkı bağlıdır. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese sevgili Abdullah'ı tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    
Samet ÖNDER Fotoğraf
Psk.Dnş.Samet ÖNDER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38508
Abdullah ÖZER ile psikoterapi enstitüsünde almakta olduğum Bütüncül psikoterapi eğitimi sayesinde tanıştım. Kendisiyle tanıştıktan sonra gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında almış olduğu eğitimleri ve bu eğitimleri sahada kullanış biçimlerini öğrendikten sonra, kendisinin Türkiye standartlarının üzerinde bir profesyonel olduğu kanaatine vardım ve çalıştığı bölgede ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Kendisini yurt içi ve yurt dışında kanıtlamış gerçek Psikoterapistdir. özellikle ilişki sorunları, cinsel terapi ve kişilik bozuklukları konularında uzmanlaşmış olan değerli meslektaşım Abdullah ÖZER'i; psikolojik desteğe ve psikoterapiye ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     19 Beğeni    
Fatma Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2010
TavsiyeNo: 38207
Herkese Merhaba , Herkese ''merhaba'' diyebilmek ,kendine merhaba diyebilmekten kolaydır sanırım.Mesele insanın kendisine ''merhaba'' diyebilmesi.İşte bana bunu sağlayan gencecik uzman Abdullah bey oldu. Önce eşim kendisinin danışanı oldu ve çok memnun kaldı. Sonrasında da ben,....iyi ki de olmuşum. Dolu dolu 25 gün,ve günde yaklaşık 6-8 saat terapi seanslarımız esnasında beni benle tanıştırdı. Hayatımda birçok konu kapıma dayanmıştı,acilen çözülmeleri gerekiyordu,çözecek kişi de bendim. Abdullah bey işine o kadar hakim bir uzman ki,yönlendirmeden yön veren ve kendi kendinizi kendinizin keşfetmesini sağlayan bir uzmanlık seviyesine sahip. Kendisiyle ilk tanıştığım günü hatırlıyorum. Karşımda pırıl pırıl,çok pozitif enerji yüklü,güler yüzlü,sıcacık bir genç insan buldum.Kendi branşında aldığı çok yönlü eğitimi destekleyecek o kadar çok insani donanıma da sahip ki,bence başarısının anahtarı burada yatıyor.Her danışanına kendi anahtarının o kişiye göre revize edilmiş en özgün /en o kişiye özel halini sunuyor. Her insan biriciktir,tektir,değerlidir,....bunu öğrendim. Tavan aralarında gizli kalmış,saklanmış,bastırılmış ne kadar tozlu benlik varsa ortaya çıktı seanslarımız sayesinde,ve ben gerektiğinde çok duygu yüklü anlar yaşayarak o benliklerin tozunu aldım,parlattım,hatırladım. Bunları tek başıma elbette yapamazdım. Kısaca değinmek istediğim küçük ama önemli bulduğum bir konu daha var.Abdullah beyin görevli olduğu İzmir'in güzel beldesi Ödemiş o kadar harika bir yer ki.Ödemiş dışından da danışan olarak gelmeye yeltenenler için söylüyorum,hayatınızda daha sıcak,daha güzel,daha keyifli ve daha misafirperver bir bölge bulamayabilirsiniz. Benim Ödemiş'te bulunduğum günleri Ödemiş'in kendi güzelliği ve halkı daha da güzelleştirdi,terapi sürecimi çok olumlu etkiledi,destekledi. Border'ımın kaşifi değerli insan Abdullay bey :) iyi ki güzel Türkiye'mizde kendi insanına hizmet vermeye karar vermişsiniz.Bence çok şanslıyız. Ve ben hayatımın en büyük hediyesini aldım ben Abdullah beyden...BENİ :) kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.İyi ki varsınız :)
     22 Beğeni    
M.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36856
(Abdullah ÖZER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     24 Beğeni    
Ş.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36852
(Abdullah ÖZER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     14 Beğeni    
E.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33199
(Abdullah ÖZER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     17 Beğeni    
Feride ALTAY Fotoğraf
Uzm.Psk.Feride ALTAY
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27296
Merhaba Abdullah öZER ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Abdullah bey'den aldığım ilk izlenim samimi, dürüst ve içten olmasıydı. Yaptığım sohbetlerde çok birikimli ve mesleğine çok hakim olduğunu gördüm. Cinselliğin ülkemizde tabu olması, konuşulamaması, sorunların ortaya konmasından utanma gibi duygu ve düşünceler cinsel terapiyi zorlaştıran faktörler olmasına rağmen, Abdullah beyin anamnez alırken gösterdiği özen, danışana yaklaşım biçimi, danışanın kolaylıkla sorunlarını aktarmasını sağlamaktadır. Danışan rahatlıkla kendini ifade edebilmekte ve bundan hiçbir şekilde rahatsız olmamaktadır. Cinsel terapi konusunda çok iyi bir terapist olup Almanya'da, Viyana'da ve birçok şehirde aldığı eğitimlerle danışanına çok kısa sürede yardımcı olabilmektedir. Abdullah bey ülkemizde gelişen yeni tedavilerin yanında diğer ülkelerdeki tedavi prosedürlerini takip etmekte ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Cinsel terapi çalışmalarının yanında evlilik ve aile danışmanlığı konusunda da yetkindir. Bu konuda da çalışmalar yapmakta ve çok iyi sonuçlar almaktadır. Abdullah bey öncelikle İzmir için ve online danışmanlık sistemi ile tüm Türkiyemiz için bir kazanımdır. Almanya'yı bırakarak ülkemize dönmesi ve bilgi birikimini bizlerle ve danışanlarıyla paylaşması bizler için büyük bir şans.
     23 Beğeni    

Abdullah ÖZER'in Önerdigi Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
Logoterapi Enstitüsü Türkiye
Elisabeth Lukas Logoterapi Enstitüsü Türkiye - Varoluşçu Analiz ve Logoterapi Eğitimi - Orjinal Logoterapi Eğitimi - Türkiye'de orijinal Logoterapi eğitimi veren tek Merkez.
Felsefe Terapisi Enstitüsü
FTEP Felsefe Terapisi Enstitüsü Türkiye - Felsefe Temelli Eklektik Psikoterapi Eğitimi - Felsefe Terapisi Eğitimi
Psikolog İzmir'de
İzmir'de Terapi ve Psikoterapi hizmeti veren Merkez.
Cinsel Terapi
Avrupa standartlarında Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi hizmeti veren Merkez.
Psikosentez Enstitüsü Türkiye
Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye'nin resmi web sitesi.

Abdullah ÖZER'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Franz Kafka, Hermann Hesse, Thomas Mann, Arthur Schnitzler


Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdullah ÖZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ali Olcay AKÇAY
Psk.Ali Olcay AKÇAY
Değerli arkadaşım Olcay'ı İstanbul Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisi çok başarılı ve alanında yetkin b...
Ebru ÖZER
Uzm.Psk.Ebru ÖZER
Değerli meslektaşım Ebru hanım ile İngiltere'de düzenlenen Daseinsanalytik - Martin Heidegger (Varoluşsal Analiz - Martin Heidegger) Psikoterapi Kong...
Samet ÖNDER
Psk.Dnş.Samet ÖNDER
Samet ÖNDER: Hem Geştaltian Terapi'nin hem de Psikanalitik Psikoterapi'nin ruhunu taşıyabilen ender Terapistlerden. Samet bey ile 2009 yılında Bütüncü...
Feride ALTAY
Uzm.Psk.Feride ALTAY
Feride hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok değerli ve özel bir insandır. Onunla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Sempatik, gül...
İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Uzm.Psk.İ.Nil BİREYŞOĞLU ÖZEN
Nil hanım, benim için dostluğu ve paylaşımları ile çok özel bir insandır. Kendisiyle Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Nil hanım kendisini yıl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Roberto Assagioli Psikosentez Enstitüsü Türkiye
Alsancak/Konak
İzmir
(Lütfen Önce Tel ya da Mail ile Bilgi Alınız.)
Abdullah ÖZER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 544 40 60
(Bana her gün 09.00-22.00 saatleri arasında cep telefonumdan çekinmeden ulaşabilirsiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(40 yaşında)
Doğum Yeri
Münih - Almanya
Mezun Olduğu Üniversite
University Of Duisburg-Essen (Germany)
Mezuniyet Yılı
2006
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Istanbul Kent Ünıversıtesı Sosyal Bılımler Enstıtüsü Klınık Psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal instagram hesabı

Abdullah ÖZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce

Abdullah ÖZER Mesleki Videolar Videoları
-

12:45
Top