2007'den Bugüne 82,397 Tavsiye, 26,097 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Atilla ZEYREK

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

97

[Dyt.Atilla ZEYREK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Atilla ZEYREK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

55
(%69.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Atilla ZEYREK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Atilla ZEYREK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Diyet yapan 10 kişiden sadece 1 kişi önündeki 1 yıl boyunca verdiği kiloları koruyabilir geriye kalan 9 kişi tekrardan eğer koruma programı kaliteli düzenlenmezse geri alır. Bu nedenle kilo vermek değildir önemli olan; Gelin birlikte o "1" kişiyi sizinle beraber yaratalım...

Atilla ZEYREK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Ab.D’ nda yüksek lisans eğitimimi "Kafeik Asit Fenetil Esterin Sıçanlarda Kronik Yüzme Egzersiziyle Oluşan Oksidatif Stres ve Antioksidan Savunma Üzerine Etkileri" isimli tez çalışmasını başarıyla tamamlayarak bitirmiş bulunmaktayım. Yaşlanmayı engelleyici ve geciktirici "Antioksidan ve Detoks Beslenme" uzmanlık alanımdır.

Atilla ZEYREK Özgeçmiş CV Dyt.Atilla ZEYREK'in Özgeçmişi
19 Ekim 1981’ de Adana Kozan’ da doğdum. 1999 yılı Kozan Süper Lisesi mezunuyum. 2000 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne “Burslu” olarak girdim. Lisans programımı "Sağlıklı ve Dengeli Beslenmenin Metabolik Sendrom Üzerine Etkisi" isimli bitirme tezimi Prof.Dr Ayşe BAYSAL danışmanlığında başarıyla tamamladım. Lisans öğrenimini tamamladıktan sonra 2005 yılında Konya Başkent Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Beslenme Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Daha sonra 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Ana Bilim Dalı’ nda Master eğitimime başladım. Master eğitimi süresi içerisinde Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji pratik derslerinde tıp öğrencilerin derslerine okutmanlık yaptım. Fizyoloji Ana Bilimdalı Prof.Dr...[Devamı...]

Atilla ZEYREK Tavsiye Yazıları Atilla ZEYREK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Z. YOSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.186.43.YYB

10-03-2016
 TavsiyeNo: 86445
Atilla Bey ile bu zorlu yola 18 Mayıs 2015 tarihinde başladık.Daha önce bir kaç defa diyetisyen tecrübem olmuş ancak devamı gelmemişti.Atilla Bey'e bir arkadaşım vasıtasıyla randevu alıp gittim.İyi ki gitmişim.Kendisinin programını sıkılmadan,zevkle bazen de zorlanarak devam ettim ediyorum da.Çoğu gitti azı kaldı inşallah:)Atilla Bey, pozitif,güler yüzlü ,samimi,sabırlı bir diyetisyen değil beslenme uzmanı..Beslenme uzmanlarının insan psikolojisini iyi bilmeleri gerektiğine inanıyorum ki ,Atilla Bey motivasyonu yüksek bir uzman..Aç kalmadan 22 kilo verdim,2 beden küçüldüm,artık daha sağlıklıyım daha mutluyum...Herkese tavsiye ediyorum...başarılarının devamını diliyorum Rabbim utandırmasın inşallah...Zayıflamak isteyenler özellikle doğru beslenmeyi öğrenmek isteyenler için adres belli Uzm.Dyt.ATİLLA ZEYREK:)
     5 Beğeni    

 Suna Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.176.247.ZW

27-08-2015
 TavsiyeNo: 80939
Atilla beyle Mart Ayında tanıştım.kendisini daha önceden Tanıyan Arkadaşlarım sayesinde tanıdım.kendisinin sevecenliği ilk tanıştığım halde bana karşı tavırları beni etkiledi.tamam dedim benim doktorumdur dedim Hayatım da çok şeyi değiştirdi öncelikle kendime olan güvenimi artırdı.başarılmayacak hiç bir şey olmadığını öğretti bana kısacası bana öz güvenimi geri verdi.gerek konuşmaları gerek gösterdiği Hoşgörü beni dahada istekli yaptı.ama bu hoşgörünün yanında kesinlikle disiplinden de taviz vermedi.onun için herzaman alacağı para değil verdiği hizmet Önemlidir.ben şuan istediğim kiloya ulaşmama az kaldı Bunu da Atilla hocama borçluyum.teşekkür ederim hocam inşallah herkes sizin gibi işini böyle dört elle sarılır......
     9 Beğeni    

 GAMZE HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.226.YCW

21-11-2014
 TavsiyeNo: 73451
Atilla Bey ile maratonumuz 3 mart 2014 de başladı. Kullandığım kortizon ilaçlarına rağmen , stres yaşamadan kilo vermeye devam ediyorum.Atilla Bey sayesinde düzenli beslenmeyi öğreniyorum.Ailem , akrabalarım ve çalışma çevremdeki arkadaşlarımda Atilla Bey den çok memnun kaldılar ve bilinçli diyete devam ediyoruz hep beraber.Atilla Beyle tanışmam ablam sayesinde oldu.Ablam da kısa sürede fazla kilolarından kurtuldu. Atilla bey de en çok beğendiğimiz özellik pozitif enerjisi sıkmayan , bunaltmayan ve çok katı olmayan diyetleri . düzenli yapıldığı takdirde her yaştan insana düzenli kilo kaybettiriyor.Diyetten hiç hoşlanmam ama Atilla bey in pozitif sohbetleri bizleri diyet yapmaya teşvik ediyor. diyet yapmadığım günler kesinlikle sağlıksız besleniyorum. Atilla bey in diyetinde aç kalma yok. stres yok.Atilla beyin diyeti sadece ve sadece sağlıklı beslenmeye yönelik bir çalışma..
     10 Beğeni    

 fatma oSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.196.JW

12-10-2014
 TavsiyeNo: 72372
Atilla zeyrek beyle tanışmamız benim reaktif hipoglisemi tanısı almam ile oldu.arkadaş tavsiyesi ile gittiğim atilla beye sonsuz teşekkürler çünkü ben 80 kilo idim sürekli açlık ve tatlı krizleri geçiriyordum hiç doymuyor depresif yorgun uyku hali baş ağrılarıda bunlara eşlik ediyordu.10 ay önce atilla beyle tanışınca hazırladığı beslenme ve egzersiz proğramıyla samimiyetiyle güler yüzlülüğü ve motivasyonuyla hiç aç kalmadan 6 ayda 16 kğ verdim ve bunun benim yaşam tarzım olması gerektiğini bana öğretti.şimdi tavsiyelerine hala uyuyorum ve kaliteli bir yaşam sürüyorum.
     9 Beğeni    

 mehmet fSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.151.B

12-10-2014
 TavsiyeNo: 72362
Ben aslında annemle beraber Atilla beye gidiyoruz çok memnunuz ve memnun da kaldık annem şeker hastası onun şekerini düzenlemeye yardımcı oldu benimde kilomun düzenli hale gelmesine yardımcı oldu. Şimdi annemde bende durumumuzdan çok memnunuz. Konyanın hatta türkiyenin en iyi diyetisyeni bence. Çünkü anlatışıyla sizi çok kolay yönlendirebiliyor.bu yüzden herkese çooooookk Tavsiye edeceğim bir diyetisyen kesinlikle gitmelisiniz....hem sizi sıkacak bir diyette vermiyor rahat olun ve gidinnnnn.
     1 Beğeni    

 M.A (Danışan)
 IP: 5.47.183.ZBW

12-10-2014
 TavsiyeNo: 72361
Ben akut pankreatit geçirmiş 27 yasinda bir hastayım. Daha önce defalarca diyet yaptım ve fazlasıyla geri aldım. Tam da kilolu bir insan olduğumu kabullendigim sırada bir öneri ile atilla beye başvurdum. Benden bazı tahliller istedi.sonuca göre gizli şeker hastası olduğumu öğrendim. Aslında kilo kaybedememin sebebi tam da bu imiş .aşırı tatlı ve açlık durumum insülin direncinden kaynaklanıyormus.bu süreçte nasıl yemem gerektiğini anlattı ve ilgilendi.size tavsiyem sağlıklı kilo vermek için mutlaka başvurun. Kilo vermenize engel başka sebepler de olabiliyor.kendisine canı gönülden teşekkür ederim
     5 Beğeni    

 Berna BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.199.YW

11-10-2014
 TavsiyeNo: 72347
En son tiroid sorunlarımdan dolayı kan tahlili yaptırdığımda karar verdim: Bu gidişe bir dur demem lazımdı.Kolestrolüm ve trigliseridim fırlamış ben 92 kiloya ulaşmışım haberim yok.daha 38 yaşındayım hala hayattan zevk alabilecek hayatın arkasından koşabilecek yaştayım ama vücudum hantal ve yorgun... Derhal diyetisyen araştırmasına girdim ve ATİLLA ZEYREK Beyi buldum. O gün kendime bir söz verdim.Daha önce hiç bu kadar yiyerek zayıflamamıştım. Şu anda 77 kiloyum.Son birkaç aydır da Atilla Bey 'e uğrayamıyorum. Ama önceki diyetlerimde olduğundan farklı olarak kilo almaya başlamadım hatta vermeye devam ediyorum. Kendisi sadece diyetisyen değil aynı zamanda fizyolog olduğu için vücudunuzu anlayıp dinleyerek bir sistem kuruyor. Herkese tavsiye ederim zaten arkadaşlarımdan tavsiye ettiğim ve kendisine danışanlar da çok memnun.
     5 Beğeni    

 ayse (Danışan)
 IP: 88.231.218.YZZ

11-10-2014
 TavsiyeNo: 72344
kAtilla beyden hizmet aldım ve çok memnun kaldım kendisinden. bir tanıdığımın tavsiyesiyle gittim ve tanıştık.18 kilo fazlam vardı 9 unu verdim. İnsanı sıkmadan güzel tavsiyelerde bulunuyor detaylı yardımda bulunuyor. Zayıflayabilceğime inandırdı beni. Kesinlikle azmimi kıracak şeyler söylemedi aksine inancımı arttırdı. En beğendiğim yönü samimi bir insan olması. Kendimi daha rahat hissettim sayesinde. Beğenmediğim bir yönü yoktu. Herkese tavsiye edebilirim.
     5 Beğeni    

 Bedriye (Danışan)
 IP: 95.10.252.YLY

10-10-2014
 TavsiyeNo: 72330
Atilla beyi nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama bildiğim tek şey harika bir danışman denemediğim diyet gitmediğim diyetisyen kalmadı sonuç hep hüsran ismini bir çok arkadaşımdan duymuştum ve iki arkadaş gittik bizi karşılaması bize verdiği motivasyon bir harikaydı hiç aç kalmadan yiyerek zayıflamanın tadına vardık şuan ideal kilodayız ve nasıl beslenmemiz gerektiğini ögrendik şiddetle tavsiye ederiz kelimeler Atilla beyi anlatmaya yetmez Büyükşehir Belediyesi hastanesinde gidip gördüğünüzde bize hak vereceksiniz
     2 Beğeni    

 dilan bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.27.YF

10-10-2014
 TavsiyeNo: 72314
Atilla beyin ismini ve başarılarını sürekli duyduğum için kendisine danışmak için randevu aldım... sıcak kanlı , umutsuzluğu asla düşünmeyen pozitif bir kişiliğe sahip... daha öncede bir iki diyetisyenim olmuştu ama bir türlü istediğim şekilde kilo atamıyordum... Atilla bey neden kilo atamadığımı buna nelerin engel olduğunu söyledi bana ...engellerin sebeplerini buldu ve bir yol çizdi ... hala danışanıyım zaman zaman umutsuzluklara kapılıp vazgeçsem de ilgilenip tekrar motive etmeyi başardı... ailem, çevrem vücudumdaki ve kafamdaki beslenme alışkanlığımın değiştiğini fark etti... kesinlikle tavsiye ediyorum sizde memnun kalacaksınız eminim :)
     1 Beğeni    

 Ayşe (Danışan)
 IP: 176.219.148.ZW

10-10-2014
 TavsiyeNo: 72306
Merhaba. Diyetisyen Atilla Zeyrek i sizlere anlatacak sözleri bulabilirmiyim bilmiyorum ama deneyeceğim. 2014 yazına girmeden vermem gereken 10 kilo fazlalığım vardı. Vermem gereken kilom az ama o kiloyu verebilecek miyim korkusu çoktu. Daha once farklı diyetisyenlerle yaptığım bilinçli ve takipli diyetlerimin sonunda verdiğim kilolarimi kısa süre sonra tekrar geri alıyordum. Bir arkadaşımdan Atilla Bey in ismini alıpta yanına gittiğimde mesaisinin son saatleri olmasına rağmen beni diyet yapmaya ikna için 2 saat dil döktü. Diyette tüm detayları bilmeme rağmen canım diyete başla diyor, canımın içi beyin olarak hazır degilsin baslama diyor cümlelerimi Atilla beyle paylaşınca neden 2 saat dil döktüğünü anlamış sınırdır. Başka birşey yazmıyorum. Doğru karar. Doğru diyetisyen. Doğru sonuç...
     2 Beğeni    

 Hülya DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.187.79.LY

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72301
Atilla Bey ile tanışmam ilk önce siteniz aracılığıyla olmuştur. Daha sonra kendisinden randevu almadan önce yakın çevremde çok fazla danışani olduğunu gördüm. Onların olumlu düşünceleri sayesinde kendisinin danisani olmaya karar verdim.Klasik diyetisyenlerden elime bir liste verilip iki haftasonra gel diyenlerden o kadar çok sıkılmıstim ki Atilla beyle görüşmeye giderken de aynı düşüncelerle gitmiştim. Başarılı olabilecegimizi hiç düşünmüyordum.ama kendisi o kadar farklı ki bunu ilk seferde anlıyorsunuz.kesinlikle çok profesyonel mesleğine çok hakim klasik diyetisyenler gibi değil öncelikle sizi dinliyor anlıyor dost oluyor öyle güzel motive ediyor ki atilla beyle tanistiktan sonra diyet yapmiyorsunuz sıkıcı bir hayatınız olmuyor aksine sağlıklı dengeli nasıl beslenilir bunu ogreniyorsunuz gerisi zaten geliyor her hafta tartİda daha hafif olmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz. .Atilla beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. O diyetisyenin ötesinde bence yaşam koçu..Birçok diyetisyene gittim ama konyada atilla beyden daha iyisini görmedim.
     1 Beğeni    

 Ahmet Adanalı (Danışan)
 IP: 194.54.42.YZC

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72299
Ben Atilla Zeyrek ile bi yakınımın tavsiyesi doğrultusunda tanıştım. Atilla bey ilk gittiğin andan itibaren bana çok samimi,çok sıcak,güleryüzle yaklaştı. Açıkçası ilk başta 1-2 ay giderim zaten zayıflatmam sonradan bırakırım diye düşünüyordum. Ama Başladıktan sonra kilo verdikçe kendime ve Atilla Bey'e güvenim arttı. Eğerki sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız tek yapmanız gereken ATILLA ZEYREK'i ziyaret etmek. Teşekkürler Atilla abi :)
     3 Beğeni    

 fatmanur (Danışan)
 IP: 94.120.205.Z

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72298
Atilla beyle 9 ay önce tanıştım 2 çocuk annesiyim ve ilk hamileliğimde aldığım 15 kilo fazlalıktan yıllarca kurtulamadım üstüne üstük zaman geçtikçe kilo aldım ve 8 yılın sonunda bi tanıdık vasıtasıyla kendisini tanıdım 7-8 ay gibi bi sürede toplam 25 kilo verdim 44 bedenden 36 bedene düştüm ve bu son halimi görenler gözlerine inanmıyor beni o kilolardan kurtardığı için kendisine büyük bi minnet borçluyum ve benim gibi bütün uğraşlarına rağmen kilo veremeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum eminim Atilla beyle tanışınca hayatlarında bende olduğu gibi birçok şey değişecek...😊
     3 Beğeni    

 Batuhan (Danışan)
 IP: 88.227.180.LF

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72297
Merhaba , ben de Atilla bey ile tavsiye üzerine tanıştım. Kendisi işini gerçekten severek yapan nadir insanlardan. Danışanlarına bir diyet programı vermek yerine onları bir programa bir düzene alıştırıyor. Gerekli gördüğü yerlerdede egzersiz programları vererek yardımcı oluyor. Bu sayede de zaten fazla kilolarınızdan kurtulup fit bir duruma geliyorsunuz. Ben Atilla bey ile 18 kilo verdim. Bu kiloları verirken tabiiki bazı zorluklar oldu fakat Atilla bey bunlarada alternatif çözümler buldu. Görüşmelerinde verdiği enerji ve motivasyon ile bu işi kolaylıkla halledebilirsiniz. Atilla beyi herkese tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler :)
     3 Beğeni    

 kevser (Danışan)
 IP: 195.175.75.FZ

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72291
atillay beyi 03/03/2014 tarihinde tanıdım.bir çok araştırmalarım sonucunda kendisiyle tanışma fırsatım oldu..dediklerine tam riayet edemesem de 12 kilo verdim biraz daha vermem gerekiyor.kendisi danışanını motive eden empati yapabilen ender bir diyetisyen ona çok minettarım inşallah bu vermenın de devamı gelecek ona güveniyorum çünkü bu zor süreçte hep yanımda oldu istediğim herşeyi yiyebildim ve herkese tavsiye ediyorum moralinizi asla bozmayın atilla bey aşama aşama ve sizi hiç acıktırma hisssine kaptırmadan bu zor süreçten geçirtiyor .teşşekkürler atillay bey :)
     2 Beğeni    

 Saliha (Danışan)
 IP: 78.161.120.YYF

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72290
Atilla Zeyrek ile 1 yıl önce tanıştım. Kendisi samimi, içten, güleryüzlü ve sabırlıdır zaten gittiğinizde bunu siz de göreceksiniz. Daha önce de bazı diyetisyenlere gitmiştim ama hevesimi kıran ifadelerinden dolayı bıraktım. Atilla Bey ise diyetisyenliğinin yanında insan psikolojisinden de çok iyi anlayan birisi danışanlarını kırmadan onlara kibarca ve ayrıntılı bir şekilde ne yapıp ne yapmamaları gerektiğini bıkmadan anlatıyor. Bazen istediğimiz düzeyde kilo veremediğim haftalarda moralimi düzelterek şevkle devam etmem yönünde beni destekliyor. Bende insülin direnci vardı ancak Atilla Beyin hem kilolarıma hem de insülin direncine özel verdiği beslenme tarzları sayesinde insülin direncim geriledi. Hayatımı düzene koyduğu ve sağlığımı kazanmama yardımcı olduğu için sevgili diyetisyenim ATİLLA ZEYREK' e ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...
     3 Beğeni    

 GİZEM (Danışan)
 IP: 176.240.223.YCC

09-10-2014
 TavsiyeNo: 72288
atiila bey yani diyetisyenim cok sıcakkanlı insanı motive eden diyetle birlikte psikolojik destek de saglayan biri.kişiye göre diyet hazırlıyo neyi sevip sevmedgimizi göz önünde bulundurararak keyifli bir mönü hazırlıyor bu mönü ile hem kilo veriyoruz hem de diyet psikolojisine hiç girmiyoruz . cokkkkkkk tavsiye ediyorum herkese ..... ayrıca diyetinizde sevdiğiniz tatlarda uzak kalmıyoosunuz neye eş degerse onu cıkartıp size sevdiğiniz seyi yeme özgürlügü de veriyoor saglıklı ve dogru bir diyet için atilla beyi ziyaret edin...
     5 Beğeni    

 meyra uysal (Danışan)
 IP: 5.47.131.YYB

30-08-2014
 TavsiyeNo: 71334
Merhabalar.Atilla Zeyrek ile tanışmam tavsiyeediyorum sitesindeki güzel yorumlarla oldu yaklasık 4 ay önce Atilla bey ile sağlıklı yaşama başladım.Daha önce kendi kendime o kadar gereksiz diyetler yaptim ki sonuç geri kilo almakla oldu ..Atilla bey bana.diyeti degil de sağlıklı ve düzenli beslenmeyi aşıladı,bir doktor dan çok arkadaş gibi yardımcı oldu..Onu tanıdığım için o kadar memnunum ki,Atilla Bey le tanışmadan önce tam 80,10 gr dım 3,5 ayda 57,40 kiloya geldim..Hem sağlıklı beslenip hemde aç kalmadan kilo vermek istiyorsanız,gerçekten tek adresiniz Atilla Zeyrek olmalı harika bir insan ve alanında en iyi Uzman Teşekkürler Sevgili diyetisyenim Atilla Zeyrek....
     5 Beğeni    

 hayriye k. (Danışan)
 IP: 176.240.223.ZYD

07-01-2014
 TavsiyeNo: 65366
Merhaba. Atilla beyi internette diyetisyen araştırırken buldum. Yorumları benim için önemliydi ve olumluydu. Evlendikten sonra çok kilo almıştım ve zayıflamaya karar verdim. Kendisine danıştım ve 12 kilo kadar verdim. Daha önce farklı diyetisyenler denemiştim ama kilo veremedim. Atilla bey işini çok severek yapan ve enerji dolu birisi..ilk başta kilo vermek için gittim ama sağlıklı yaşamayı da öğreniyorsunuz aslında. Herkese tavsiye ederim. Sağlıklı günler...
     6 Beğeni    

 seyhan (Danışan)
 IP: 78.161.70.B

17-11-2013
 TavsiyeNo: 64102
Merhaba,Atilla Bey ile yaklaşık 1,5 ay önce tanıştım.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim ve daha önce gittigim diyetisyenlerden çok farklıydı.Daha önceki diyetisyenlerim yasaklamalarla başladılar.Arkadaşımla konuştuktan sonra Atilla Beyden bilgi almaya gittim ve Atilla beyin farklı olduğunu anladım ve bu işi onunla başarabileceğime inandım ve başlamaya karar verdim.Herşeyden önce dengeli ve düzenli beslenmeyi ögretti Atilla Bey bana.82 kilodan 79 a düştüm ve cok mutluyum Atilla Bey gibi işine dört elle sarılan sabırlı canayakın bir insanı tanıdıgım için o yüzden benim gibi kilolarla başı dertte olan bütün insanlara Atilla beyi tavsiye ediyorum.İnanıyorum ki sizde benim gibi Atiila Beyle başaracaksınız.
     2 Beğeni    

 cüneyt yusuf Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 194.54.37.YB

09-11-2013
 TavsiyeNo: 63906
ben de tavsiye üzerine hocamla diyete başladım. kendisi oldukça sabırlı, güler yüzlü ve yeterli açıklamaları yapan bir diyetisyen. üç aydır birlikte yürüttüğümüz diyet sayesinde fazla kilolarımdan yavaş ve düzenli olarak kurtuluyorum. yakın ilgisi ve sabrı ile sorunlu dönemleri daha kolay atlatıyorum. KONYA Başkent Hastanesinin temiz ve güler yüzlü ortamı sayesinde seanslarda kendimi evimde gibi hissediyorum. Tekrar hocama teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Ali (Danışan)
 IP: 88.252.254.WZ

05-11-2013
 TavsiyeNo: 63812
Atilla Abi ile 2 ay önce arkadaşım aracılığı ile tanıştık, sayesinde hiç aç kalmadan 8 kilo verdim, çok pozitif ve insana enerji aşılayan bi kişiliği var, işini özveri ile yapıyor, hastaları ile arkadaş olabilen bir insan, her hafta biraz daha kilo veriyor daha özgüvenli daha mutlu oluyosunuz, kendi tavsiyeleriyle yaşam şeklimi yeniden gözden geçirdim sayesinde kendimi artık daha formda ve zinde hissediyorum kendisini takdir ediyor ve herkese tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    

 Serpil (Danışan)
 IP: 95.10.22.L

05-11-2013
 TavsiyeNo: 63809
Atilla beyi bir tanıdığımız vasıtasıyla buldum .46 yaşındayım yaklaşık 15 senedir kilo problemi yaşıyordum bundan önce bir çok diyetisyene başvurdum fakat hiç birinde Atilla beydeki kadar başarılı olamadım. Atilla beyin öncelikle hastalarıyla çok alakadar ve ilgili olduğu için herkes tarafından sevilen bir doktor bu özelliğinden dolayı kendisine çok minnettarım ve şu an uygulamış olduğum diyetteki başarımın sebeplerinden birininde bu olduğu düşüncesindeyim Atilla bey hasta larını zayıflatırken aynı zamanda psikolojik olarakta motive ediyor. Atilla beyi bir çok akrabama da tavsiye ettim ve kendisine başvurdular onlarda çok memnunlar. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum
     4 Beğeni    

 Taha (Danışan)
 IP: 95.10.22.L

05-11-2013
 TavsiyeNo: 63808
Atilla beyi 2 ay önce annem ve ablam sayesinde tanıdım ve birçok doktorda bulunan o soğukluğu hiç bir şekilde yaşamadım sanki abi kardeş gibi bir samimiyetimiz oldu. 2 ay önce diyete başladım 2 ayda bir gün bile aç kalmadan verdiği çok seçenekli diyet listesine harfiyen uyamasamda bende kendi tavsiyeriyle oluşturmuş olduğu beslenme tarzı sayesinde 9 kg verdim ve buna devam ediyorum. Atilla beyin sayesinde beslenme saatlerimi düzene koydum ve kendimi artık daha sağlıklı, mutlu ve formda hissediyorum kendisine bir kez daha burdan teşekkür ederim
     2 Beğeni    

 YILMAZ (Danışan)
 IP: 95.9.37.WD

01-11-2013
 TavsiyeNo: 63728
Ben Atilla Beyi Tavsiye Ediyorum aracılığıyla buldum. Tam bir yıl önce karaciğer enzimlerimde aşırı artış tespit edildi. Karaciğer yağlanması teşhisi kondu. Bir de kilo ver öyle bakalım dendi. 19 Kasım 2012 tarihinde ilk randevumu aldım. 72.60 kg olarak diyete başladım. Şu an 59.70 kilodayım. Diyet konusunda zorlanmadım. İşim dolayısıyla başka şehre gitmeme rağmen ayda bir olsa bile görüşmemi aksatmadım. Yoğun olmasına rağmen Atilla Bey bana hep görüşme ayarladı. Şimdi verilecek çok az bir kilo kaldı ona yoğunlaştık. Tahlil sonuçlarımda artık herşey normal değerde. Ben kendi adıma Atilla Zeyrek beyi diyet düşünen herkese öneririm. Kendisine de buradan teşekkürlerimi sunarım.
     1 Beğeni    

 EMINE .... (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.217.Y

31-10-2013
 TavsiyeNo: 63716
Uzun zamandır kilo verme konusunda nasıl , kimin yardımıyla yapacağım konosunda kararsızdım. Atilla Bey ile daha önce kendisinin bir hastasının önerisi ile tanıştım. Kısa sürede heeflediğimden daha fazla kilo vermeme yardımcı oldu.Yardımları sayesinde düzenli bir yemek yeme kültürüne sahip oldum.Çevremden aldığım olumlu tepkiler sayesinde kendime olan güvenim bir kat daha arttı.Güleryüzlü yaklaşımı, insana güven veren yardımları sayesinde etkili bir diyet sürece geçirdim. Buna yardımcı olan Atilla Bey e teşekkür ederim.
     4 Beğeni    

 A.GÜVENDİK (Danışan)
 IP: 95.183.198.YJY

30-10-2013
 TavsiyeNo: 63687
20 yıldır kiloluyum, öncesinde standart bir kilom vardı. 2o yıldır diyet yaparım. Dukandı, proteindi, isveçti derken kilolar gittikçe arttı. Arada çeşitli diyetisyenlere gittim, fakat mutlu ve başarılı olmadım. Sağlıkçı olduğum içinde ben yaparım ne gerek var diyordum. Ve bir gün artık kendine gel dedim ve Atilla ZEYREK ismini, tavsiye üzerine buldum. Gittiğim zaman candan, samimi, sıcak ve sizi yargilamayan genç birisiyle karşılaştım. Beni çok güzel bilgilendirdi. Kilo vermek için yemem gerektiğini öğrendim ve şu anda eskisinden daha çok yiyorum. Kendimi disiplin altına almayı, hayatımı programlamayı öğrendim. Kendimi kısıtlanmış hissetmiyorum, çünkü yiyorum.Yemek yaşamın bir parçası, yemek mutluluk. Bunlar kısılanmadığı için kendini germiyorsun. 1,5 ayda 6 kilo verdim. E böyle giderse ben incecik olurum. Şu anda tek üzüntüm Atilla Bey'i geç tanımış olmam. Bunca yıl bu ağırlıkları boşuna taşımışım, boşuna kendimden utanmışım, boşuna yemek sofralarından mutsuz kalkmışım. Nasıl protein, Dukan diyeti varsa Atilla Zeyrek diyeti de olmalı. Çünkü kendisinin tarzını başka diyetisyenlerde görmedim. Buradan kendisine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Kilolu olanlar hiç düşünmeyin, adres belli.
     4 Beğeni    

 nigar (Danışan)
 IP: 78.160.234.YDZ

28-10-2013
 TavsiyeNo: 63664
kendimce bildiğim yöntemlerle yıllardır kilo vermeye çalışıyordum ama başarılı olamadım ben kendimce çabalarken annem bir gün diyetisyene gideceğini söyledi kime gideceğini sordum Başkent hastanesinde Atilla ZEYREK adında bir diyetisyen varmış çok iyi olduğunu söylediler dedi annem başladı ve 83 gibi bir kilodan 67 ye kadar geldi 2 ay önce bende tanıştım Atilla Beyle uzman kişiliğine saygım sonsuz hele insanlığına güler yüzüne ve insanı rahatlatan konuşmasına eskilerin bir lafı vardır ya derman yetmez diye :) 2 ayda 10 senede kat etmediğim bir yol kat ettim ama her şeyden önce sağlıklı yaşamayı öğrendim her şey için teşekkürler hocam :)
     1 Beğeni    

 hatice ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.64.ZZL

28-10-2013
 TavsiyeNo: 63660
atilla beyle tanışmamız bir çok kişinin önerisiyle oldu ve iykide oldu..Kendisiyle 1 yılı aşkın süredir tanışıyoruz..Kendisi diyetisyenden daha çok arkadaş gibi psikolog gibi herşeyi konuşup paylaşıyor ayrıcaa çok güzel dinleyici her yönüyle çok iyi ilgileniyor..Kilo sorunu yaşayanlar kilo vermek isteyenler kesinlikle adresiniz atilla beydir..Aç kalmadan sizin yediğiniz gıdalardan sizinle birlikte diyet listesi hazırlıyor önemli olanda size uygun size özel diyet olması..1 yılı aşkın süredir tanışıyoruz ve 97 kilodan 76 kiloya indim..Dediğim gibi aç kalmadan sıkmadan sıkılmadan size özel diyetinizle zayıflamak istiyosanız tek bir adres var..O'da ATİLLA ZEYREK..
     2 Beğeni    

 Mehmet Y. (Danışan)
 IP: 88.227.74.CW

28-10-2013
 TavsiyeNo: 63658
Atilla Beyi ilk olarak bir akrabamın tavsiyesi üzerine buldum. İlk randevumu alıp tanışma fırsatı buldum ve o kadar sıcak karşıladı ki oldukça memnun oldum. Yaklaşık 1 aydır haftada 1 görüşme fırsatı buluyoruz ve her buluşmaya gittiğimde bana tembihlediklerini harfiyen uymaya çalışıyorum. Çünkü bana emek harcıyor onun yüzünü kara çıkartmayı istemiyorum. Bana vücudumuzun bir sistemler bütünü olduğunu söylemişti hocam. Her işimizde olduğu gibi vücudumuzunda bir sistem gereği çalıştığını hatırlatıp o sisteme uymamız gerektiğini bildirdiğinden beri kilo veriyorum ve çok mutluyum. Teşekkürler Atilla Hocam.
     Beğenin    

 zekine (Danışan)
 IP: 78.160.231.ZYY

28-10-2013
 TavsiyeNo: 63656
teyzemin tavsiyeleri sonucu gittik. 3 başka diyetisyenlere gittim. atilla beyin bilgisi benim yaşıma uygun diyetleri beni çok motive etti. Kendisi sayesinde varolan d vitamini sorunumu çözüyorum inşaallah. güleryüzlüdür ama hiç lafın altında kalmaz.işine çok ciddidir.kilovermek için ondan iyisini bulamazsınız.diğer uzmanlardan farkı yaşınıza göre davranıp ona uygun beslenme tavsiyeleri vermesi. sevmediğiniz bişeyi yemek zorunda değilsiniz hep bi alternatif var.
     Beğenin    

 zeynep (Danışan)
 IP: 78.161.96.YLL

28-10-2013
 TavsiyeNo: 63653
Atilla bey'e bir akrabamızın tavsiyesi üzerine gittik.Onun 2 ayda hiç zorlanmadan 8 kilo verdiğini gördük ve randevu aldık. Benim çok fazla kilo problemim yoktu fakat annemin sağlığı için (özellikle dizleri) kilolarından kurtulması gerekiyordu.Atilla bey motivasyonuyla, samimiyetiyle bu kilolardan kurtulabileceğine inandırdı.Bir ayda annem 3 kg yağ verdi, ben de 2 kg hem de aç kalmadan:).Ayrıca Atilla bey yaptırdığı testlerle annemde insülin direnci olduğunu belirledi ve önlemini almaya hemen başladı.Gerçekten işini titizlikle ve severek yapan size de bunu yansıtan bir diyetisyen.Verdiği diyette bizi en mutlu eden şey,sevdiğimiz yiyeceklerin yer alması ve uygulanabilir şekilde bizi zorlamaması böylece diyete devam ederek daha güzel sonuçlara ulaşacağımızdan eminiz.Atilla beye çok teşekkür ediyoruz ve kilolarından sıkılmadan,zorlanmadan,sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyenlere tavsiye ediyoruz...
     3 Beğeni    

 Ayşegül (Danışan)
 IP: 141.196.28.YBB

28-10-2013
 TavsiyeNo: 63648
Doğumdan sonra aldığım kilolardan kurtulmak için gittiğim diyetisyenler içinde motivasyonumu en çok artıran Atilla Bey oldu.Kilolular bilir,diyet yapmak, düzenli ve sağlıklı beslenmek,alışkanlıkları değiştirmek kendi başına yapılamayacak kadar zor.... 3-5 kilo verirsiniz bir dönüm noktası olur sonra.aman yeter dersiniz,işte o anlarda Atilla Bey sizin inancınızı ve hevesinizi artırır,geleceğin aslında çok uzak olmadığını hatırlatır ve motivasyonunuz tavan yapar.Ben bu şekilde 102 kilodan 75 kiloya indim,yaşadığımız şehri değiştirdik fakat ben diyetisyenimi değiştirmedim.İdeal bedenime kavuşana dek yardımlarını kendisinden bekliyorum.Saygılar...
     6 Beğeni    

 keziban (Danışan)
 IP: 78.162.62.YB

11-06-2013
 TavsiyeNo: 61300
Biz eşimle zayıflamak istiyorduk ve ufak bir araştırma sonucu Atilla beye gitmeye karar verdik.Atilla bey mesleğini seven, hastalarına samimiyetle yardımcı olmaya çalışan güler yüzlü bir diyetisyen.Aklınıza takılan sizi rahatsız eden her ne varsa (sağlıklı beslenme adına) rahatça paylaşabilirsiniz.Sizi yargılamaz ve çözüm yolları sunar.ÖRN:ben sabahları ekmek yiyemediğimi söylediğimde, sokak simidi yiyebileceğimi söylemişti;çikolata seviyorum dedim, günde 20 gr bitter önerdi vb.Anlayacağınız biz kendisinden oldukça memnun kaldık.Haa verdiğimiz kilolara gelince ,2 ay gibi bir sürede ahmet bey 98 den 84 e düştü.Ben ise 12 kilo verdim,vermek isediğim daha çok kilom var. Kolay değil ama zorda değil. Atilla beyin de yol göstermesiyle ideal kilomuza ulaşmış olduğumuzu hayal ediyorum. Rabbim bizi muvaffak eylesin İnşaallah! Ve zayıflamak isteyen herkesi...
     17 Beğeni    

 Tugba (Danışan)
 IP: 5.47.225.YF

06-06-2013
 TavsiyeNo: 61223
Ben atilla beye bir arkadsimn tavsiyesi uzerne gtmistm. İyiki gitmisim 68 kiloydum kisa bir surede 59 kiloya kadar düstüm. Cok ilgili bir diyetsyen.Sadece yememem gerekenleri soyleyip gorusurz demedi hic bir zaman, istedigm zamn arayabilcegm, tum sorularimi sorablcegm ortam hazrladi.Guler yuzlu, icten tavirlaryla gorsmeye kosarak gittim.Hic ac kalmadan herseyi yiyerek zayiflamak bu olsa gerek. . . Cikolatami, pastami, dondurmami ble yedim.Su an koruma diyetimle devam edyrum.Sindirim problemlerm vardi ve artik hc bseyim kalmadi.Atilla beye cok tesekkr edyrm.Zayiflamak isteyenlere Tum samimiyetimle tavsiye edyrum...
     4 Beğeni    

 CELALETTİN YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.186.23.BC

26-04-2013
 TavsiyeNo: 60250
Atilla bey i yeğenimin tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi birçok diyetisyene gitmişti. Ama bu işe atilla bey le başlamamı önermişti. 01.02.2013 te kendisiyle tanıştık. İlk görüşmemiz De bu işi başarabileceğimi uzun uzun bilimsel yöntemler ve örneklerle anlatarak beni ikna etti. Başladığımda 92,60 kg dım. Yaklaşık her hafta kontrollere gittim ve her hafta yeni ölçümler yapıldı ve sonuçlara göre yeni uygulamalar yapıldı. Ve dünkü kontrolümde yapılan ölçümde çıkan sonuca göre 78,80 kg olmuştum.85 gün gibi bir süreçte 13,80 kg verdim. Şu anda koruma proğramına başladık. Her kontrole sınava girecek öğrenci gibi heyacanla ve merakla gittim. Şu anda etrafımda herkes bu işin nasıl olduğunu soruyor bende atilla bey le bu işi başardığımı anlatıyorum ve yönlendiriyorum. buraya da beni tanımayan ve görmeyen insanlara da yardımcı olmak adına işinde tam bir profesyo nel olan doğru kişi olan bence daha önemlisi bu işi sevdirerek heyacanla yaptıran atilla bey e yönlendirmek. herkes diyet deyince bende dahil aç kalacağını düşünüyor ama gerçekten hiç ilgisi yok. Doğru ve zamanında beslenerek hem kilo verdim hem de şu anda daha sağlıklıyım.kış mevsimi boyunca grip bile olmadım daha önceki yıllarda en az 3-4 defa grip olurdum. Ama bu işin sırrı; uzman bir kişiyle tanışmanız ve onun uygulayacağı proğrama uymak. O kişi de bence atilla zeyrek, başkası değil. güleryüzlü, işini seven ve sürece göre farklı bilimsel uygulamalar yapan, mesai saatlerini problem yapmayan günün her saatinde ulaşabile ceğiniz ve rahatlıkla soru sorabileceğiniz bir uzman... Zamanınız ve şartlarınıa uygunsa şehir dışında bile olsanız atilla bey le tanışmanızı öneriyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum
     3 Beğeni    

 SELMA (Danışan)
 IP: 78.161.112.WZ

27-09-2012
 TavsiyeNo: 54227
Atilla Bey'i bir komşumdan duymuştum. 100 kilo üzerindeydi ve gözlerimizin önünde resmen eridi kadın. bir kaç ayda 20 küsür kilo verdi. ben Atilla Bey ile tanıştığımda 78 kilo idim. ilk ay hiç kilo vermedim. ama ikinci ay 5 kilo üçüncü ay 5 kilo verdim. devam edip 5-6 kilo daha vereceğim. güler yüzlü anlayışlı bir diyetisyen. yapmanızı istediği herşeyi nedenleriyle açıklıyor, önce sizi bunu yapma zorunluluğunuza inandırıyor. bi kere açlık ne unutacaksınız. buzdolabınıza, hareketli hayatınıza, yetişme tarzınıza, yörenize uygun bir liste veriyor. çoktan seçmeli. eğer aç kalmadan sakin sakin zayıflayacağım. hatta bu yeme şeklini hayat tarzım yapacağım diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. kendisinden çok memnunum.
     17 Beğeni    

 Mustafa Tamer Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.22.ZY

12-09-2012
 TavsiyeNo: 53824
Atilla bey ile tanışmamız 6 Mart 2012 tarihidir. Sanırım bu tarih benim için gerçekten bir dönüm noktası oldu. Atilla beye başvurduğumda yemeden kilo verileceğini düşünen biriydim. İş yerimde sürekli hareketsiz kalmam günlük yaşantımda aracımdan inmemem bu kiloların başlıca sebepleriydi. Ancak 142 kilo ile başladığımız ve maalesef benim tüm uyarılara uymamam nedeniyle 12 eylül günü sadece 112 kiloya inmeme vesile olan Atilla beye gönülden teşekkür ediyorum. tüm uyarılara Atilla sanırım 90'lı kiloları görürdüm... Ayrıca bugüne kadar yemek yemediğimi farkettim. Artık hem daha fazla yemek yiyorum hem de kilo veriyorum. Bu süre zarfında bendeki bu değişikliği gören tüm dostlarım sırrımı sormaya ve diyetimle alakalı bilgileri sormaya başladılar.Bende kendilerine Atilla beyi tavsiye ettim. Atiila beyi kime tavsiye ettiysem hepsi de memnun kaldı. Bu yüzden gönül rahatlığı ile diyorum ki; gerçekten kilo vermek istiyorsanız Atilla beyle mutlaka bir kez olsun görüşmelisiniz. Teşekkürler Atilla ZEYREK...
     9 Beğeni    

 Nejla (Danışan)
 IP: 176.240.217.WB

02-09-2012
 TavsiyeNo: 53538
Atilla Beyle 2011 yılında doğum sonrasında alınan 25 kilo neticesinde tanıştık.Atilla Beyle tanışmasaydık süt olsun diye yediklerim ve içtiklerimle eminim bir 25 kilo daha alırdım.Önce öğünlerimi düzenleyerek kilo alımını durdurduk,bununla beraber yediklerimle süt kalitesi ve süt miktarı arttı.7 ay gibi bir sürede 6 kg verdim,çalışmaya başlamamla birlikte 12 kg daha verdim;toplamda 17 ayda 18 kg oldu (bu arada bebeğime süt vermeye devam ettim). Diyetinizin daha doğrusu sağlıklı beslenmenizin hayatınızda işkence olmadan yaşam şekli haline gelmesi için bir uzmandan destek almanız gerekiyorsa kesinlikle Atilla Beyle tanışmanızı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 özkan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.175.110.ZCJ

23-08-2012
 TavsiyeNo: 53269
yaklaşık 5 aydır verdiği programı uyguluyoruz gerek eşim gerek ben özellikle ben beslenme alışkanlığımızı değiştirmiş bulunmaktayız, ciddi anlamda hem psikolojik olarak hemde fiziksel olarak rahatlamış bulunmaktayız, ikimizde aldığımız hizmetten ve atilla beyin uyguladığı diyet programından gayet memnunuz (kişiye özel program uygulanması, kontrollerde gerekli açıklamaların basit, anlaşılır ve net bir şeklide anlatılması artı özellikler olarak benim açımdan öne çıkan unsurlardı.) diyete başlangıç kilo 102 kg 600 gr şuan mevcut kilo 91 kg 300 gr
     3 Beğeni    

 Büşra OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.234.YYL

04-08-2012
 TavsiyeNo: 52863
Meme KanseriBüşra Atilla Beyle Yaklaşık 10 Aydır Tanışıyoruz.. Son 2 Yıldır Kilo Problemi Yaşayan Daha 20 Yaşında Olan bir Genç Kızım Gitmediğim Doktor, Uygulamadığım Diyet Programı Kalmadı.. Bir Arkadaşım Atilla Beyi Tavsiye Ettiğinden Bu Yana Tüm Hayatım Değişti.. İstediğim Kıyafetleri Rahatlıkla Giye Biliyorum Daha Rahat Nefes Alabiliyorum.. Atilla Beyin Sayesinde Çok Kısa Bir Zaman Süresi İçinde, Yiyerek Çok Güzel Kilolar Verdim O Yüzden Atilla Beye Çok Teşekkür Ediyorum.. Beni Yapamıyacağım Dediğim Halde Azimlendirip Tekrardan Programıma Devam Etmemi Sağladığı İçin.. Ve Herkeze Tavsiye Ediyorum.. Bu Zorlu Süreçte Güler Yüzüyle Azimlendiren Diyetisyenime Çok Teşekkür Ediyorum...
     1 Beğeni    

 Fatma DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.29.YBC

29-07-2012
 TavsiyeNo: 52751
Ben Atilla Bey'in hastasıyım yaklaşık 3 aydır diyet uyguluyorum.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Atilla Beyle tanıştım.3 ayda 10 kilo verdim ve gayet memnunum.Güler yüzlü, samimi ve hoşgörülü olması beni daha motive ediyor herkese tavsiye ediyorum.Hastanenin temizliği ve personellerinin güler yüzlü olması beni memnun ediyor. Şimdi ramazan diyetindeyim gayet iyi gidiyor aç kalmadan kilo veriyorum.Kilo problemi olan herkese tavsiye ediyorum dediğim gibi doktorunda kilo vermede önemli bir rolü olduğunu düşünüyorum ve Atilla Bey'e çok TEŞEKÜR EDİYORUM.
     2 Beğeni    

 Hatice ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.217.YDJ

28-07-2012
 TavsiyeNo: 52739
Öncelikle bir diyetisyen soğukluğu olmayan, samimi bir uzman olarak tanıdım.Çünkü daha önce gittiğim diğer diyetisyenlerin zaten bu kilo verme işinin mesleğimiz gereği ve genetik yapı gereği mümkün olmayacağı hissi vermişlerdi.Atilla Bey ise başlangıçta listelere uyum sağladığımda kendiside benim vermiş olduğum kilolardan mutlu olduğunu gördüm.Kısacası diyetisyeninizle aynı dili konuşursanız, aynı amaç için uğraştığınızı farkediyorsunuz. İyiki kendisini tanıma fırsatım olmuş.Kendi başınıza kaldığınız kilo çıkmazı içindeyseniz, herkese öneriyorum...
     1 Beğeni    

 emine kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.56.50.YD

26-07-2012
 TavsiyeNo: 52710
Atilla beyle yaklaşık 7 aydır tanışıyorum.kendisi güler yüzlü samimi güvenilir bir kişiliğe sahip.Ben çok çabuk kilo alıp kolay veremeyen tiplerden olduğum için işimin zor olacağını düşünmüştüm ama atilla bey sayesinde öyle olmadı.yaklaşık 20 kilo kadar verdim ve hala devam ediyorum. gerçekten kendini kanıtlamış bir kişi.en önemlisi de hastasına güven vermesi. kilo problemi olan herkese atilla bey i tavsiye ediyor kendisine de çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 ismigül (Danışan)
 IP: 78.160.236.ZL

23-07-2012
 TavsiyeNo: 52658
merhaba ben ismigül Atilla beyi 2 senedir tanıyorum o zaman kilo vermiştim şimdi tekrar başladım dogum yapınca kilo aldım 1 aydır 4 kilo verdim çok iyi birisidir güleryüzlü, profesyonel işinde uzman başarılıdır. Diyet yaparken hiç aç kalmadan kilo veriyorsunuz. Şuan ramazan diyetine başladık çok iyi gidiyor zayıflamak isteyen herkese tavsiye ediyorum ben arkadaşıma tavsiye ettim oda başladı "iyi bir doktor" çok çok teşekkür ediyorum Atilla bey tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 78.161.106.CZ

22-07-2012
 TavsiyeNo: 52657
Merhaba ben Atilla Bey'i tesadüfen duymuştum. En azından denemeliyim dedim. Başta tereddüt ettim. Kilo verebiliyordum zor da olsa ama belli bir kilonun altına inmekte başarılı olamıyordum. Dediğim gibi kendi çabalarımla 4 ayda verdiğim 4 kiloyu, Atilla Bey'in programıyla 1 ayda verdim. Önemli olan acıkınca değil zamanı gelince yemek demişti diyetisyenim ve kararlıydım da. Uyguladım ve kilo verdikçe mutlu oldum. Şuan ramazan diyetindeyim amacıma ulaşana kadar da devam :) Öncelikle kendisine ilgili, cana yakın, güler yüzlü ve motive edici olduğu için teşekkür ediyorum. Her şey önce kafada sonra Atilla Bey'in lezziz diyetinde bitiyor. Her şeyden yiyerek kilo vermek müthiş :) İşini gerçekten layıkıyla yaptığı için bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum. Hayatınıza gün değil, gününüze hayat katmak için..
     1 Beğeni    

 f.ç (Danışan)
 IP: 195.174.29.DY

22-07-2012
 TavsiyeNo: 52655
Ben Atilla bey ile 4 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım aşırı kilolarımdan dolayı çok rahatsızdım ve kendimi çok mutsuz hissediyordum .Bir çok kez kilo verme çabalarım olmasına rağmen başarısız olmuştum.Atilla beyin yardımları ile 4 ayda 16 kilo verdim.Şu anda çok mutluyum ve Atilla beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Benim gibi kilo problemi yaşayan arkadaşları gerçekten tavsiye ediyorum.Atilla beyin önerilerine uyduktan sonra inanın rahat bir şekilde aç kalmadan kilo veriliyor.
     Beğenin    

 Nesrin O. (Danışan)
 IP: 62.248.69.F

22-07-2012
 TavsiyeNo: 52648
Konyada diyetisyene gitmek isteyenler hiç boşuna bir arayış içinde olmayın gideceğiniz tek adres başkent hastenesi diyetisyeni atilla bey. Bende bir arkadaş tavsiyesi ile gittim iyikide gitmişim daha önce gittiğim diyetisyenlerin aksine amacı para kazanmak değil hastaya yardımcı olmak işini gerçekten ciddiye alıyor ve ne gerekiyorsa yapıyor daha önce gittiğim başka iki diyetisyeninde yaptığı tek şey hemen elime bir diyet listesi tutuşturup hiç bir tahlil yaptırmayıp beni göndermek olmuştu.Ama atilla bey gereken bütün tahlilleri yaptırarak benim için gerekli olan tedaviyi uygulamaya başladı ve onun sayesinde ileride belkide insülin hastası olmaktan kurtuldum kendisine çok teşekkür ediyorum ve meslek hayatında başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

 pınar (Danışan)
 IP: 95.10.1.YCZ

21-07-2012
 TavsiyeNo: 52636
Merhaba arkadaşımın tavsiyesi üzerine Atilla beyle iletişime geçtim. Kilolarım son zamanlarda beni rahatsız etti.Hemen Atilla Beyle iletişime geçtim. Bana uyguladığı diyetlerle ,aç kalmadan zorlanmadan hızla yol katettim nisan ayından beri gözle görülür şekilde kilo verdim verdikçede mutlulugum artıyor bunu Atilla beye borcluyum. Ayrıca hastalarına karşı son derece ilgili.hafta içi hafta sonu sürekli cebi açık ve ulaşabiliyorsunuz.Şuan ramazan diyetine başladık.Kendisine çok teşekkür ediyor, sağlıklı kilo vermek, sağlıklı yaşamak isteyenlere tavsiye ediyorum. Saygılarımla
     1 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 78.161.229.YFY

19-07-2012
 TavsiyeNo: 52579
Merhaba ben Dilek.3 çocuk annesi ev hanımıyım.Yaklaşık 4 yıldır hızlı bir şekilde kilo almaya başladım...Son doğumumla birlikte kilolarım beni rahatsız ediyordu.Arkadaşlarımdan Atilla ZEYREK'in çok bilgili ve ilgili bir diyetisyen olduğunu öğrendim ve yaklaşık 2 aydır kendisinin gözetiminde sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladım.Konyada sağlıklı,güvenilir,bilinçli ve hastalarıyla tek tek özenle ilgilenen bir uzman. Tüm zayıflamak isteyen bay ve bayanlara tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 fahriye tugba Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.98.C

19-07-2012
 TavsiyeNo: 52563
Sevgili Atilla Bey e bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. 2 çocuk annesi çalışan bir bayanım. Doğumlardan ve sürekli masa başında çalıştığımdan dolayı hareketsizlikten fazla kilolarım vardı. Kendisinden aldığım profesyonel yardımla sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladım ve şuanda da görüşmelerimiz devam ediyor. Kendisinden sağlıklı beslenme hakkında pek çok şey öğrendim. Su anda hala görüşmelerimiz devam ediyor. Atilla Beye çok teşekkür ederim ve kilo problemi olan sağlıklı beslenme konusunda bilgi almak isteyen herkese kendisiyle görüşmelerini tavsiye ederim.
     Beğenin    

 N. EREN (Danışan)
 IP: 109.228.217.W

18-07-2012
 TavsiyeNo: 52539
Arkadaşlarımdan tavsiyesi üzerine Atilla beyle iletişime geçtim Kilolarım son zamanlarda beni rahatsız etti Uyguladığım diyetler bir sonuç vermekdeydi Bu süreçte hiç bir şeyi atlamadan ve Atilla Beyin yönlendirmesi sayesinde daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamaya başladım.Tavsiye eden arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Ayrıca Atilla beye yardımları için çok teşekkür ediyorum. Herkese kilo verme ve alma problemi olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 N.A. (Danışan)
 IP: 95.11.109.ZZ

14-07-2012
 TavsiyeNo: 52464
Doğum sonrası oluşan bel fıtığı rahatsızlığım son yıllarda aldığım kilolar ile iyice artmış, günlük hayatımı olumsuz etkiler olmuştu. Bu dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi ile Atilla bey le tanıştık onun desteği ve tavsiyeleri ile veremem dediğim kilolarımdan kurtulmaya ve daha kaliteli yaşama kavuştum.bana öncelikle düzgün ve sağlıklı beslenmeyi ve tok kalarak zayıflamayı öğretti. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese sadece zayıflamak için değil sağlıklı beslenmeyi öğrenmek için tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 fulya eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.56.72.C

12-07-2012
 TavsiyeNo: 52432
Arkadaşlarımdan tavsiyesi üzerine iletişime geçtim benim sorunum kilo alamamak idi.atilla beyin yönlendirmesi ile 1 ayda beklediğimin üzerinde kilo aldım ve devam ediyorum.Bu süreçte hiç bir şeyi atlamadan ve yönlendirmesi sayesinde daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamaya başladım.Tavsiye eden arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Ayrıca Atilla beye yardımları için çok teşekkür ediyorum. Herkese kilo verme ve alma problemi olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 pakize (Danışan)
 IP: 159.146.81.YB

12-07-2012
 TavsiyeNo: 52428
atilla beye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.hatta iki arkadaş birlikte başladık.hamilelik sonrası fazla kilolarımdan kurtulmam gerekiyordu.verdiği diyet bizi hiç zorlamadı kolaylıkla uygulayabildik.yemek istediğimiz şeyleri de diyetimize makul şekilde ekledi.düzenli ve dengeli beslenme kurallarını öğrendim.neyle neyi yemem gerekir ya da yememem gerekir.15 kilo verdim arkadaşım da 8 kilo.kendisini yakın çevreme de tavsiye ettim.burdan da diyetisyen arayan herkese tavsiye ediyorum...
     Beğenin    

 emine rSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.255.246.W

09-07-2012
 TavsiyeNo: 52365
ben fazla kilosu olan birisi değilim.ama annem için gittiğimde son derece mantıklı konuşmalarından dolayı bende koruyucu diyete başladım.öncelikle olmam gereken kiloyu hesapladı ve sonrasında 5 kilo vermem gerektiğini söyledi.2 ayda 4 kilo verdim.gerçekten çok başarılı bir diyetisyen.ayrıca hastalarına karşı son derece ilgili.hafta içi hafta sonu sürekli cebi açık ve ulaşabiliyorsunuz.şuan ramazan diyetine başladık.ayrıca bitek kilo vermek için değil hamilelere kilo aldırmayan ama çocuğa aldıran,anne sütünü artıran güzel diyetleride var.Atilla beyi kesinlikle tavsiye ediyorum:D
     3 Beğeni    

 Mümine Ş. (Danışan)
 IP: 78.161.217.YC

07-07-2012
 TavsiyeNo: 52337
Kilolarım son zamanlarda beni rahatsız etti .Ve bir arayış içindeydim.Uyguladığım diyetler bir sonuç vermemekdeydi .Atila beyle arkadaşlarım vasıtasıyla tanıştım. İlk karşılaşdımızda samimi ve içten buldum.Bana uyguladığı diyetlerle ,aç kalmadan zorlanmadan hızla yol katettim.Bu arada 2 ayda 4 kilo verdim,hep yağdan verdim.Atila beyin sayesinde dengeli ve düzenli beslenmeyi ögreniyorum.Uyguladığı diyetler sayesinde ideal kiloma erişdim ve kilo sorunu olan arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

 şule (Danışan)
 IP: 78.161.207.F

05-07-2012
 TavsiyeNo: 52306
Son zamanlarda hızla kilo almaya başlamıştım ve iyi bir diyetisyene gitmek istiyordum.Komşumun tavsiyesi üzerine Atilla beye gittim.verdiği diyet listelerini düzenli bir şekilde uygulayarak 16 kilo verdim.Ama bazı zamanlar hiç kolay olmadı strese girdiğim zamanlar oldu.Çünkü kilo çabuk alındığı gibi çabuk verilmiyor.Sağolsun Atilla bey beni çok iyi motive etti.bende çok memnun kaldığım için akraba ve arkadaşlarıma her zaman tavsiye ettim ve herkese de ederim.teşekkürler Atilla bey:)
     2 Beğeni    

 Cemil SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.203.YBJ

05-07-2012
 TavsiyeNo: 52282
Merhaba; Atilla beyle tanışmamız aynı kurumda çalıştığım bir arkadaşımın tavsiyesi ile oldu. Günümüz şartlarında bir çok insanın fazla kilo problemi bilinen bir gerçek. Bir kaç kez kilo verme çabam oldu ve 1 ayda sıkı bir spor yapmama rağmen maalesef istediğim kadar kilo verememiştim. Ağır sporlar yapmaktan vazgeçip Atilla beyle tanışmaya karar verdim. Atilla bey sadece ne yemem gerektiğini değil ne zaman ne tür yiyecekler tüketmem konusunda beni bilinçlendirdi. Ara öğünün ne kadar önemli olduğunu ve aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğimi çok basit ve güzel bir şekilde anlattı. Beslenme alışkanlığım değişti,3 hafta gibi bir sürede 5.8 kg verdim. Üstelik bunun 5.4 kilosunu yağ olarak. 86.3 kilodan 80.5 kiloya indim. Halen de kilo vermeye devam ediyorum. Rakamları tam olarak yazıyorum çünkü Atilla beye kontrole gittiğimde ölçüm yaptığı aletten vücut analizimi çıkardı. Hepsini saklıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyor, sağlıklı kilo vermek, sağlıklı yaşamak isteyenlere tavsiye ediyorum. Saygılarımla
     2 Beğeni    

 Ayşe ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.26.YZD

04-07-2012
 TavsiyeNo: 52272
Atilla Beyle komşumun tavsiyesi üzerine tanıştım. Komşum tiroit hastasıydı ve kilo problemi vardı. Atilla Bey sayesinde diyet yaparak kilo verdiğini ve aç kalmadan çok rahat bir diyet uygulayarak kilo verdiğini söyleyerek banada tavsiye etti. Ben Atilla Beyle 2 ay önce tanıştım. Uyguladığı diyet ile birlikte 9 kilo yağdan verdim. Üstelik aç kalmadan ve çok rahat bir şekilde diyet yaparak. Aslında yemek yemeyi seven biriyim ve diyet yapabileceğime inanmıyordum ama Atilla Beyin diyet programı sayesinde çok rahat bir şekilde strese girmeden diyet yaptım. Halen devam ediyorum ve çok mamnunum. Atalla Beyi herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Esin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.154.82.YLD

03-07-2012
 TavsiyeNo: 52242
Atilla Beyle Şubat ayından itibaren görüşmekteyim.Çok samimi vede ilgili bir diyetisyen.Öncelikle dengeli ve düzenli beslenmeyi ve ara öğünleri yerleştiriyor.Ve sonra bizimle birlikte listeleri oluşturuyor.Diyet yaparken kesinlikle zorlanmadım.Temmuz ayına kadar 17 kilo verdim.Bunun için çok mutlu oldum.Bundan sonrada koruma diyetine devam ederek uzun bir süre kilomu korumaya çalışarağız.Ayrıca diyete başlamadan önce ne kadar sağlıksız ve dengesiz beslendiğimi fark ettim. Sayesinde meyve yeme ve süt ürünlerini tüketme alışkanlığı kazandım.Listelerini uygularken listeleri ve verdiği morallerle çok yardımcı oldu ve uygulama aşaması hiç sıkıcı ve zorlayıcı değildi.Kendisine çok teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    

 akkız (Danışan)
 IP: 78.160.181.ZB

02-07-2012
 TavsiyeNo: 52229
atilla beyi benim eczacım tavsiye etti.ilk diyet kararı aldığımda eczacıma bana öyle bir uzman önerinki işinde en iyisi olsun ve en mükemmel şekilde sonuç alayım.atilla beyi tavsiye ettiler.randevu almakda zordu o ilk randevuyu almak istediğim günlerde.Atilla bey işini en mükemmel bir şeklide yapıyor.hatta 2 arkadaşıma daha tavsiye ettim.iyi bir diyetisyen deyince aklıma her zaman atilla zeyrek gelecek.
     Beğenin    

 havana (Danışan)
 IP: 46.197.167.YWL

02-07-2012
 TavsiyeNo: 52228
merhaba arkadaşlar kilolarımla başım dertteydi mutsuzdum ama diyetisyene gitmekte benim en büyük korkumdu ya olmazsa yapamazsam rezill olursam korkusu zaman zaman eşimle bile aramızda sorun oluyordu birşey söylediği zaman çok kırılıyordum ama atilla beyle diyete başladıktan sonra bu korkularımında mutsuzluğumunda yersiz olduğunu çok iyi anladım ben atilla beyi kendi araştırmalarımız sayesinde buldum 1buçuk aydır kendisinden yardım alıyorum motive etmesi çok başarılı insanlara aç kalarak kilo vermeyi değil tam tersine düzenli beslenmeyi alışkanlık haline getirmeyi öğreterek kilo verdiriyor atilla beye ilk gittiğimde ilk öğrendiğim şey açlık uyarımlı değil zaman uyarımlı beslenmemizin gerektiğiydi ben bu süre içinde yağdan 5 kilo verdim çok mutluyum atilla beyden çok memnunum güler yüzlü konuşkan karşısındaki insanı gerçekten anlayan ve ikna gücü yüksek olan bir diyetisyen çalışma ortamıda gayet güzel gitmek ve mutlu olmak için hala neyi bekliyorsunuz mutlu olmak sizinde hakkınız
     2 Beğeni    

 şerife (Danışan)
 IP: 88.252.242.WY

30-06-2012
 TavsiyeNo: 52214
Atilla beyle komşumun tavsiyesi üzerine tanıştım.İyiki tanımışım 7ay gibi kısa bir sürede aldığım kilolarımın 3.3 kilogramını sadece 3haftada aç kalmadan ve sadece yağdan verebilmenin mutluluğunu yaşıyorum.Her şeyden yiyerek kilo vermek herkesi şaşırtıyor inanmak istemiyorlar bende şiddetle atilla beyi tavsiye ediyorum.Diyetisyenlikten önce insanlığıda harika.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Hedefime ulaşabilmeme az kaldı 4ay önce giyemediyim kıyafetlerimi de giyebilmek ayrı bir keyif TEŞEKKÜRLER ATİLLA ZEYREK.....
     4 Beğeni    

 sinem A. (Danışan)
 IP: 78.161.116.ZBY

30-06-2012
 TavsiyeNo: 52211
ATİLLA BEY le arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. kendisini gerçekten işini severek yapan ,kendisini hastasının durumuna bakarak yardımcı olmaya çalışan,samimi,net,ve inandırıcı tavrıyla gördüm. yaklaşık 6 aydır kendisinden yardım alıyorum.insülin direnci çok yüksek bir hasta olarak kilo vermemin çok zor olacağını araştırmıştım. ama çok şükür 17 kilo gibi ciddi bir yük üzerimden gitti ve gitmeye devam ediyor. elimizde olanlarla bizi sıkmadan motivasyonumuzu düşürmeden sık takiplerle kilo vermemi ilk önce beynimde yapılandırıyor. bu yüzden kendisinden çok memnunum . arkadaşıma vesile olduğu için ve ATİLLA BEY e teşekkürler....
     Beğenin    

 esma (Danışan)
 IP: 88.250.26.YZD

29-06-2012
 TavsiyeNo: 52189
Arkadaşlarımızla kilo vermemiz gerektiğine karar verdiğimizde hangi diyetisyene gideceğimizi bilmiyorduk. Kilo veren bir arkadaşın tavsiyesi üzerine randevuyu aldığımızda hiç diyet yapamam gibi geliyordu. Fakat Atilla Beyin verdiği program ile ara öğünleri hiç atlamadan uyguladığımızda iki ayda 6,5 kilo verdim. Kilo problemi olan arkadaşlar nasıl zayıfladığımı sorduklarında Atilla Beye yönlendiriyorum. Diyetisyenimiz Atilla Beye çok teşekkür ediyorum..
     5 Beğeni    

 KARACASAHİN (Danışan)
 IP: 94.120.201.YBF

29-06-2012
 TavsiyeNo: 52182
Biz iki kardeşiz. tabiki kilo problemi olan. bundan kurtulmak için aylardır bir kaç diyetisyene gittik, diyetisyenler o kadar ilgisiz o kadar alakasız ki siz de de ne heves kalıyor ne ona ne kendinize güven. doğal olarak da sonuç sıfır... aslında başka bir diyetisyene gitmiştik. ama kendisi çok saygısız biriydi. hiç görüşme yapmadık onunla ama Sn. Atilla ZEYREK'i gördüğümüzde içimizden ona güvenmek geldi. o gün hastaneden ayrıldık sonra onu iyice araştırdık ve öğrendiklerimiz bizi fazlası ile tatmin edince hemen randevu aldık. yalnız çok yoğun çalıştığı için 10 gün sonrasına ancak randevu aldık. gerçekten saygılı, sempatik, güvenilir, sakin bir beyefendi.güzel güzel herşeyi anlattı diyet listemizi verdi. kendisi ile henüz 1 aydır tanışıyoruz 6 şar kilo verdik. üstelik son haftamızda biraz kaçırdık :S ama yine de verdik. tavsiyemizle giden 2 arkadaş da aynı şekilde. zaten daha diyete başlamadan ara öğünlerle doyasıya yemek yerken kilo vermeye başlıyorsunuz. Atilla Bey in verdiği diyet hem ruhunuzu hem midenizi doyuracak nitelikte. çikolata, dondurma bile var :D isteğinize göre değişikler yapıyor diyet zaten bol seçenekli bir diyet. bir de kaç kez denememize rağmen şeker kullanmaktan vazgeçememiştik Atilla Bey ile görüştüğümüzün ertesi günü bıraktık. çünkü mantıklı açıklamaları vardı bu konuda hemen ikna olduk. kilo probleminiz varsa, sizi anlayacak ağır başlı sempatik, içten bir uzman arıyorsanız Atilla Bey'i kesinlikle öneririz. mesleki bilgisi ve size verdiği güven en önemlisi. iyi bir uzmanda aradığınız her şeyi onda bulabilirsiniz.tercihimiz hastane değil uzmandı. Atilla Bey hangi hastanede biz orada bundan sonra.
     Beğenin    

 feyza (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.110.ZCJ

29-06-2012
 TavsiyeNo: 52177
kilo bayanların kara kabusu derler ya işte o hesap benimde öyle idi ta ki Atilla beyle tanışana kadar arkadaş tavsiyesi üzerine gittim Site Editörleri Tarafından Kapatıldı hastanesinde sağlık memuru olarak çaışmaktayım ve kendi çalıştığım hastanedeki diyetisyene gittim ve hiç bir faydasını göremedim bunun üzerine hastaneden 4 tane arkadaşım Atilla beyin hastası ve gözle görülür bir farklılık oldu ve adeta evrimlerini tamamladılar o kadar güzel bir fiziği olduğu yeni ortaya çıkmaya başladı arkadaşların bu yüzden Atillar beye teşekkür dileklerimi iletmek istedim kendimde gittim gitmek isteyen ve gerçekten fazla kilolarından kurtulmak isteyen tüm arkadaşlara ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM gönül rahatlığı ile gidebilirler ... herkese şimdiden fit bir vücut diliyorum tabikide attilla beyin engin bilgileri ışığın :)
     3 Beğeni    

 Ayşe (Danışan)
 IP: 195.174.113.ZBF

28-06-2012
 TavsiyeNo: 52156
Sayın Atilla Bey'e ilk olarak teşekkür etmek istiyorum.Kilolarımdan çok rahatsız oluyordum.Bir arkadaşım tavsiyesi sonucu Atilla Bey'e gittim.Kilo vereceğime dair pek ümidim yoktu üstelik guatrımda vardı bu halde kilo vermem imkansız diye düşünüyordum.Anlayacağınız üzere kilolar gözümde çok büyümüştü.Sonrasında diyete başladım ve hepsine ayrı bir özenle uydum.Hatta o derece ki dışarı çıkarken bile yanıma aldım ailemin onca dalga geçmesine rağmen.:) Velhasılı sonuç şu ki 1,5 ayda 10,5 kilo vermişim. Demek ki kilo vermek o kadar da zor bir şey değilmiş. Atilla Bey'i herkese öneriyorum.Bir kez daha teşekkür ediyorum.
     10 Beğeni    

 Seyma U. (Danışan)
 IP: 176.89.34.FZ

26-06-2012
 TavsiyeNo: 52124
Selam olsun burdan okuyan herkese tüm bizim gibi kilo problemi çeken güzel yurdumun güzel insanlarına.Bİzim gibi dedim çünkü dyt. Atilla Zeyrek beye anne kız gidiyoruz,7 ay gibi bı sürede 13 kg ben 21 kg annem verdi tüm bu kiloları vermiş olmamıza rağmen hala soktayiz neden mı sok;çünkü şimdiye kadar böyle bir kilo kaybı hiç yaşamamıştık ve ben bir ilki gerçekleştirdim buda tabiki Atilla bey sayesinde oldu.İsini çok iyi yapan hastalarını en iyi sekilde motive eden ve bunu yüksek seviyede başaran bir diyetisyendir iyiki tavsiye üzerine gitmiştim ve iyiki verdigi programları uygulayipp böylesine güzel sonuçla bu yaşanılası mutluluğa ulasmisimmm en güzel tarafı da sağlıksız beslenme yaşantımı bilinclendiripp sağlıklı yaşanılası hale getirme donusumudur hemde ilacsiz dışardan takviyesiz tamamen hayatın icinden.Eger sizlerinde kilo problemleriniz varsa hiç vakit kaybetmeden randevunuzu alın ve gidin olmaz demeyin doğru doktor seçimiyle hayatımın dönüm noktasını yasıyorum,cevremdende çok güzel tepkiler alıyorum ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Hedefime çok az kaldı bunun için çok teşekkür ediyorum kendisine
     3 Beğeni    

 M.Ç. (Danışan)
 IP: 78.161.115.CJ

24-06-2012
 TavsiyeNo: 52085
Aşırı kilolarımdan dolayı ciddi sağlık problemleri yaşamaya başlamıştım. Hangi doktora gitsem zayıflamam gerektiğini söylüyorlardı. Bunun üzerine bir arkadaşımın tavsiyesiyle Atilla Bey'e gittim. İlk olarak neden zayıflamak istediğim hakkında konuşma yaptık ve Atilla Bey'in verdiği motivasyonla zayıflamanın gerçekten de zor olmadığının farkına vardım. Aldığım ilk diyet programıyla 3 haftada 3,5 kilo verdim ve bu süre zarfında hiç bir sağlık problemi yaşamadan en iyi şekilde zayıflamaya başladım ve de devam ediyorum. Kendisine ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ve kendisini tüm kilo problemi yaşayanlara tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 ayşe çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 109.228.218.YJZ

23-06-2012
 TavsiyeNo: 52071
saglıgımla ilglili ciddi sorunlar yasarken tavsiye uzerıne atilla beyle yol arkadaslıgına basladık onun sayesınde yasım 49 kilom 101.5 olmasına ragmen su anda yasım 30 kilom 69 oldu çok sukur.bu zorlu yolun atilla beyle beraber çok sükür sonuna yaklastık.önce rabbime bana bu iradeyi verdıgı için sonrada atilla beye binlerce kez tesekkur edıyorum.benım saglık gıbı bır nımete kavusmama sebep oldugu için tekrar tesekkurler....hayat yolunda basarılar ...
     1 Beğeni    

 OSMAN CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.252.228.YWY

20-06-2012
 TavsiyeNo: 51988
Sayın Atilla Bey'e ilk olarak TEŞEKKÜR ETMEK istiyorum. Atilla Bey'den hizmet alan kişi annem, her şeyden önce güvenilir, saygılı, ve gerçekten kendisini bilen bir kişiliğe sahip, işinin tam anlamıyla hakkını vererek yapan birisi. İlk gittiği zaman bende tedirgin olmuştum çünkü annemde şeker, kolestrol, tansiyonu olan bir insan, bütün bunlara rağmen vücut dengesini bozmadan rutin olarak kontrollerininde titizliğiyle Sayın Atilla Bey'in de destekleriyle 6 ay da 7 kilo verdi rahatsızlıklarına rağmen gerçekten çok iyi şükürler olsun. GÜVENEBİLİRSİNİZ Zaten Atilla Bey'i tanıdığınız zaman size verdiği değeri anlayacaksınız.
     Beğenin    

 mustafa (Danışan)
 IP: 78.186.23.ZF

19-06-2012
 TavsiyeNo: 51965
Merhabalar. Atilla bey'i araştırmalarım ve gerçekten sonuç almış kişilerle diyaloglarım sonucunda tavsiye üzerine seçtim.Diyet proğramına başlamadan uzun süredir beni rahatsız eden fazla kilolarımdan kurtulamam derken bana söylediği tek şey başlayacağımız diyet değil sağlıklı beslenme diyerek motive etmesi işimi kolaylaştırdı. Hazırladığı proğram hem kolay hemde günlük hayatta olabilecek yiyecekler.Düzenli alınması sayesinde hiç de aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo verdim.Atilla bey bitti dediğim yerde azmimi güçlendirdi ve uyguladığım proğram hem zayıflattı hemde hiçbir sıkıntı yaşamadım oysa neler denemiştim.Hastalarına yaklaşımı,açık ve anlaşılan proğramı vede beyefendi kimliği ile saygınlığı uzman kelimesini gerçekten haketmiş bir insan.umudumun kırıldığı bir dönemde hayatıma ışık tuttu kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    

 nevin s (Danışan)
 IP: 95.10.2.YBL

19-06-2012
 TavsiyeNo: 51958
Ben Atila Bey'e tavsiye üzerine gittim.Çoçukluktan beri kilolu bir kişiyim.Çok defa kilo verme çabalarım oldu.Defalarca diyettisyene gittim.Azda olsa kilo verdim ama kilolar beni tekrar buldu.Kilo vermek bana adeta işkence olmuştu ama Atila bey'le tanıştıktan sonra hayatımda bu kadar kolay kilo vermeye başladım.Aynı zamanda zevk aldım.Ben diyete başladıgımda 103 kiloydum şu an 80 kilo oldum.Atila Bey hastalarını o kadar güzel motive ediyor ki o vermiş olduğu moralle yapabileceğimin en iyisine yapıyorum ayrıca vermiş olduğum kiloları aç kalmadan yiyerek verdim.
     Beğenin    

 Mehmet E. (Danışan)
 IP: 78.161.102.DW

15-06-2012
 TavsiyeNo: 51899
Merhabalar. Atilla Beye bende tavsiye üzerine gittim ve gitmeye de devam ediyorum. Hastalarına sıradan uzmanlar gibi neyi yiyip yememelerini anlatmaktansa neyi nasıl ve ne kadar yemeleri gerektiğini anlatıyor. Sanırım buda onun farkı. 03.02.2012 tarihinde 113 kg. idim. Bugün ise Atilla Beyin destek ve yardımıyla 96 kiloyum ve ideal kiloma ulaşıncaya kadar da Atilla Beyle yola devam edeceğim. Altını çizerek söylüyorum SAĞLIKLI bir şekilde kilo vermek isteyip de tereddütleri olan herkese Atilla Beyi şiddetle tavsiye ediyorum. Buradan da ona selamlarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum.
     Beğenin    

 canan cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 194.54.32.LD

15-06-2012
 TavsiyeNo: 51889
4 aydır atilla bey sayesinde 23 kilo verdim çok ilgili ve başarılı bir uzman kilo vermek isteyen herkese atilla beye gitmesini tavsiye ederim hiç zorlanmadan sağlıklı bir şekilde verdiğimiz bu kiloları daha da vereceğime atilla bey sayesinde inanıp bunun için çabalıyorum daha önce de zayıflama denemelerim olmuş fakat başarılı olamamıştım atilla beyle tanıştıktan sonra bana kilo vereceğime inandırarak kilo vermemde çok yardımcı oldu buradan atilla beye çok teşekkür ediyorum benim gibi kilo vermekte zorlanan arkadaşlarımada kesinlikle pes etmeyip atilla beyle görüşmelerinide tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

 E.A. (Danışan)
 IP: 188.56.43.ZBC

13-06-2012
 TavsiyeNo: 51844
Kendisini çalıştığım hastanede bi arkadaşım tavsiye etti. Daha önce birkaç kez başka diyetisyenlere gitmiştim ve bu yüzden baz tereddütlerim vardı. İlk kez bugün görüştük. Davranışları, tutumu, canayakınlığı beni çok etkiledi. Diğer gördüğüm diyetisyenlerden kesinlikle çok farklı. Belli bir diyet listesine uymak yerine tamamen beslenme alışkanlığını hatta hayatımızdaki çoğu yanlışı değiştirmeye yöneltiyor bizleri. Böylece bütün bunlar bir alışkanlık haline geliyor. İyiki gelmişim dedim içimden. Zayıflamak istiyordum, ama tedirgindim. Yapabileceğime inanıyorum artık. Hedefime ulaştığımda sizlerle tekrar paylaşacağım.
     1 Beğeni    

 H.A. (Danışan)
 IP: 193.255.246.W

22-09-2011
 TavsiyeNo: 44399
Merhaba tüm diyet yapan arkadaşlar; Çalıştığım Meram Tıp Fakültesi Hastanesindeki hemşiremiz sayesinde tanıdım. Kendisinin başarısını profesyonelce bulduğumdan dolayı gitmeye karar verdim ve yanılmadığımı anladım. Kendisini aktif, hırslı, danışanlarına adamış ve başarılı bir diyetisyen olarak tanıdım. Hastalarıyla birebir ilgileniyor, kendine özgüveni tam buda bende kilo veribeleceğime, yapabileceğime ve başarılı olacağıma vesile oldu. Kilo verebildiğim zaman benimle beraber sevinip, heyecanlanıyor, veremediğim zamanlarda verememe sebepleri için benimle beraber kaygılanıyor. Bu yönleri beni diyetisyen takiplerime devam etmem gerektiğinin ve doğru yolda olduğumun göstergesidir. *Güleryüzlü, konuşkan, hırslı, aktif bir insan, danışanları ile iletişimi iyi olan, mesleğini gerçekten benimseyip, özverili çalışan ve çalışkan bir diyetisyen Atilla bey... *Gittiğim hastane nezih bir ortam olarak buldum, çalışanları ve yanındakiler güleryüzlü. Bu nedenlerden dolayı diyet yapan ve yapacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Mutlaka başvurmanız gerektiğini düşünüyorum. Kendim Nisan ayının başında başladım şu ana kadar 13 kg. ya yakın kilo kaybım var. Herkes bana yapamazsın diyordu Dyt. Atilla ZEYREK sayesinde herkesi yanılttım ve zoru başardım. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Arkadaşlarım ve çevrem yeter artık bu kilo demesine rağmen devam etmeyi düşünüyorum. Alışverişe çıkmaktan ve kıyafetleri denemekten artık büyük zevk alıyorum. Beden olarak 3 beden küçüldüm. Herkesi Başkent Üniversitesi konya Uygulama ve Araştırma Merkezindeki Dyt. Atilla ZEYREK beye gitmeleri konusunda tavsiyede bulunuyorum. Bu arada eşimde benimle beraber diyetisyene gitmeden diyet yaparak 15 kg ya yakın kilo verdi fakat gitmeye karar verdi ve Atilla beyden randevu aldık ve başladı. İlgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum...
     5 Beğeni    

 Döndü (Danışan)
 IP: 88.252.244.BY

14-09-2011
 TavsiyeNo: 44207
selam Atilla Zeyrek, ile ocak ayında tanıştım. başlangıçta diyetisyenlere ve diyet listelerine karşı ön yargım vardı ve 9 ayda tam 18 kilo verdim daha önce yaptığım diyetlerde başarısızlık hayal kırıklıkları yaşamıştım ve şimdi çok şükür 89 kilodan 71 kiloya düştüm inşaallah daha kilo vermek istiyorum daha devam edeceğim ona çok teşekkür ediyorum.Atila beyin, kişiyle ilgili genel değerlendirmeleri yaptıktan, kişinin ihtiyaç ve beklentilerini anladıktan sonra kişiye özel bir beslenme planı hazırlıyor olması onu meslektaşlarından ayıran en önemli özelliklerden biri. İnsanların yaşam şekli,çalışma temposu, tüketmeyi sevdiği ve sevmediği besinler hakkında bilgi aldıktan sonra kişiye özel, uygun olan beslenme alışkanlığını kazandırmak için stratejiler hazırlıyor. Ayrıca önerdiği yiyecekler, günlük hayatınızda herzaman rahatlıkla bulabileceğiniz ve zorlanmadan tüketebileceğiniz besinlerden oluşuyor.Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenerek verilen kiloların kalıcı olmasını sağlıyor. Ben diyet danışmanımı, düzenli ve dengeli beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 aynur (Danışan)
 IP: 88.252.253.YL

12-07-2011
 TavsiyeNo: 42978
kendi çabalarımla ne yaptıysam kilo veremedim. arkadaşlarımaın tavsiyesi ile atilla beye gittim.kendisi diyet listesini vermeden önce yaptığı bir konuşma zaten benim için yeterli oldu.elime liste vermeden evime gittiğimde bir daha ki randevuma kadar ben tamamen motive olmuş,diyete başlamadan kendimi on kilo vermiş gibi hissetim bundan sonra beni hiç bir zaman mutsuz etmeyen diyetime başladım benim korkum aç kalmak değil mutsuz olmaktı.atilla beye danışmayalı üç buçuk ay oldu umduğumdan daha güzel kilo verdim. ileri yaşta olmama rağmen yüzümde hiç çökme olmadı sarkmasından kortuğum bazı bölgelerimde kesinlikle korktum olmadı.hedefim on iki kilo vermektim. yaşasın!! çok az kaldı.atilla bey size çok teşekkür ediyorum.kilo sorunu olan herkese atilla beyi şidetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Berna B..... (kibele) (Danışan)
 IP: 88.250.25.YDD

27-09-2010
 TavsiyeNo: 36107
Merhaba, son bir yıldır beslenme sistemimi değiştirmem gerektiğini ve kilo konusunda kendime dikkat etmem gerektiğini düşünüyordum.Bu düşünceminde öyle gazete ve tv deki dinlenen bilgilerle gerçekleşmeyeceğine karar verdim. Gerçekten başarılı olmak ve sağlıklı bir beslenme sistemi kazanmak istiyorsam, profesyonel bir yardım almam gerektiğine karar verdim. İnternette araştırma yaparken, bu siteye rastladım ve diyetisyenler hakkında yaptığım incelemelerden sonra Atilla Beye danışmaya karar verdim. Atilla Beyle ilk görüşmemiz sırasında, öncelikle ne kadar isabetli bir karar verdiğimi düşündüm.Zira:İŞİNE ÖNEM VEREN,SABIRLI VE GÜLERYÜZLÜ bir uzmanla karşı karşıya idim.Yaşam şeklim, beslenme alışkanlıklarım ve beklentilerim konusunda sohbet ettikten sonra,bana uygun beslenme yöntemlerini görüşmelerle belirledik. Hiç bir şekilde aç kalmadan, istediğim her türlü yiyeceğin bulunduğu bir beslenme sistemine kavuştum.Zorlanmadan beslenme alışkanlığımı değiştirip, 4 ay da 12 kilo zayıfladım.Halen kilo vermeye devam ediyorum.Hatta yediklerimi gören arkadaşlar, şaşkınlık içerisinde yaptığım diyetin bildik insanları aç bırakan ve canından bezdiren uygulamalarla bir olmadığını belirtiyorlar. Atilla Beyle tanıştıktan ve kendisinden yardım almaya başladıktan sonra, hayata daha pozitif bakmaya başladım.Aldığım kıyafetlerle kendimi daha mutlu ve enerjik hissediyorum.Benimle birlikte Atilla Beye gelen annem de, dizlerinden rahatsız olmasına rağmen fazla hareket etmeden 3 ay içerisinde 8 kilo civarında kilo verdi. Atilla Beye yardımları için çok teşekkür eder, mutlaka sağlıklı beslenmeyi ve zayıflamayı düşünen kişilerin kendisine müracaat etmelerini öneririm. Her şeyin gönlünüzce olduğu,mutlu günler dilerim.
     23 Beğeni    

 iBRAHİM GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.247.Z

30-04-2010
 TavsiyeNo: 32810
Atilla beyle taniştığımda ,hayat küsmüş bıkkın bitkin bir vaziyette kilolarımla boğuşuyordum.Bir tanıdığım danışanı Atlla beyi tavsiye etti ve umutsuzca gittim.İlkönce tanıştık ve sohbet ettik.Güven duymak çok önemliydi ve insana hemen güven veren bilgisi ve özgüveni beni etkiledi.Herşeyi sordum ve o cevapladı..Rahatlamıştım işte bu dedim..Bana o kadar güven verici bilgiler verdiki,artık zayıflayacağımı ve hayat pozitif bakacağımı anldım.Üç seanstan sonra artık kendimi iyi hissediyor ve hayata pozitif bakıyordum..Şu an ideal kilomdayım ve Atilla beyle sürekli dostluğumuz devam ediyor.Kendisine sonsuz teşekkürler.
     19 Beğeni    

 M. K. (Danışan)
 IP: 193.255.232.YWZ

07-01-2010
 TavsiyeNo: 29546
Merhabalar... Atilla Zeyrek'ten bundan dört -beş ay evvelinde, annem kilo problemi nedeniyle profesyonel hizmet aldı. Danışacağımız gün, bekleme salonunda hastalarının kendisinden övgüyle bahsetmesi, bizi doğru bir tercih yaptığımız için sevindirdi. Hastası olduğumuz süre içerisinde kendisinin güleryüzlü ve saygılı oluşu dikkat çeken özellikleriydi. Zayıflamanın hem psikolojik hem de bilimsel taraflarından bahsedip bizlere destek oldu. Konuşmasını öylesine keyifli yapıyor ki işini sevdiği ve kendisini sürekli geliştirdiğini buradan anlayabiliyorsunuz. Annem ve ben ,Ramazan ayı olmasına rağmen vermiş olduğu sağlıklı beslenme reçeteleriyle istediğimiz gibi kilo verdik. Hala da devam ediyoruz. Özellikle biz hanımlar için günümüzde yazılı ve görsel basından beslenme konusunda öğrendiğimiz bilgiler ne yazık ki uygulama safasında yarar sağlamıyor. Gerektiği gibi işin uzmanından yardım alıp, doğruyu öğrenip, uygulamada kontrol altına alınıp fazla kilolarımızdan rahatlıkla kurtulabiliriz.
     15 Beğeni    

 mehtap dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.26.YY

15-12-2009
 TavsiyeNo: 28985
Merhaba ben Atilla beyin danışanıyım. Kilolarımdan kurtulabilmek için çok uğraştım ama başarılı olamadım. Hastaneye başka bir şikayetle gittim ve zayıflamam gerektiği söylendi. Bu sebeple Atilla beyle tanıştım. Kendisi güler yüzlü ve samimi birisi. Birçok soruyu sıkılmadan yanıtlar, sizi dinler, çok ilgilidir. Kendisinden nasıl sağlıklı beslenilir öğrendim.Hiç zorlanmadan 71 kilodan 63 kiloya indim ve devam ediyoruz. Kendimi çok sağlıklı ve iyi hissediyorum. Bunu Atilla beye borçluyum kendisine teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

 ömer polat (Danışan)
 IP: 88.252.237.YYY

23-11-2009
 TavsiyeNo: 28407
Atilla Beyi bir tanıdığım tavsiye etmişti o sebeple giittim. kilo alamama problemim vardı. Enerjili güler yüzlü hayata pozitif bakan ve de baktırtan alanında uzman hastasıyla yakından ilgilenen bir diyetisyendir. Birçok doktora gittim ama sonuç hep negatifti taki Atilla Beyle görüşünceye kadar. Atilla Bey ile muayeneye başladığımdan bu yana tam 2 ay geçmiştir. Bu 2 aylık tedavi sürecinde bana tam 6,5 kilo aldırmıştır. Bu hem Atilla bey için hmde benim için çok güzel bir sonuçtur.Hala kontrollere devam ediyorum bu yönde şikayeti olanların atilla beyle görüşmesini tavsie ederim...
     10 Beğeni    

 S. CAN (Danışan)
 IP: 88.239.155.YZ

14-11-2009
 TavsiyeNo: 28149
atilla beyle tanışmadan önce 173cm ve 42 kiloydum. bu nedenle sağlık ve görüntü açısından çok sorunlar yaşadım. zayıflık yüzünden güçsüz ve halsizdim. kıyafetlerimi sürekli darattırmak zorunda kalıyordum. attilla beyin uyguladığı programdan sonra 3 ayda 50 kiloya çıktım. diyetim hala devam ediyor. şimdiki hayatımdan oldukça memnunum. attilla beye yardımlarından, güler yüzünden, ilgisinden dolayı çooook teşekkür ederim:)) herkese tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 tuba (Danışan)
 IP: 88.225.218.CY

11-11-2009
 TavsiyeNo: 28042
ATİLLA beyi arkadasım tavsiyesi üzerine görmeye gittim ve karşımda görmeye alışkın olmadığımdan farklı bir diyetisyen vardı(hemen hemen bütün diyetisyenleri gördüğümden :)) Enerjik,güleryüzlü ve inanılmaz pozitif enerjili Hemen bir randevu talep ettim.Çok yoğun olmasına rağmen bizi kabul etti ve hemen bir plan yaptık ve dyet sürecim başladı .... VEEEE şimdi bumuymus diyecek kadar kolay ve kısa bir sürede verdiğim kilolardan kurtuldum. EĞER ; sabırlı,güleryüzlü ve işinde uzman birini arıyorsanız ATİLLA BEYE HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN GİDİN ( en azından benm gibi önce bir görmeye gidin) ve farkı farkedin ... SAĞLIKLI GÜNLER ........
     8 Beğeni    

 ebru Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.13.ZBF

23-10-2009
 TavsiyeNo: 27439
slm..ben ebru Site Editörleri Tarafından Kapatıldı...atilla bey'le geçen sene tanıştık.kendisine ilk gittiğimde şüpelerim vardı.kilo veremiyeceğimi düşünüyordum.ama şüpelerim yersizmiş.bunu çok geç farkettim.beni çok rahatlattı.onun sayesinde kilolarımdan kurtuldum.çok iyi işini bilen ve işini çok seven bi doktor.başarılarının devamını diliyorum.atilla bey'in sayesinde 8 kilo verdim.sonra bi baktım ki herşey değişmiş.giden sadece kilolarım değil aklım ve kalbimmiş.kendisine teşekkür etmek için sözler yetmez ama ben yine de herşey için çok teşekkür ederim.bi gün yeniden kerşılaşmak ümidiyle...hoşçakall...
     11 Beğeni    

 Ramazan (Danışan)
 IP: 88.247.20.BY

22-10-2009
 TavsiyeNo: 27405
Atilla Beyle geçen seneler tanıştık.Çok iyi birisi kendisi hastanın derdini hemen anlıyor ben pastaneci olarak nasıl kilo vereceğimi düşünüyordum.Ama Atilla beyin yardımı ile 1.Ayda 10 kilo verdim ama çok sağlıklı verdim normalde 1 ayda 4 kilo normalidir biliyorum.Ama çok mutluydum verdiğimde ama kontrole gitmedik bizim suçumuz şimdi tekrar Atilla Beyle diyetime başlıyacağım.İnşallah bu sefer kesin sonuç alacağımıza inanıyorum.Herkeze Tavsiye ederim.Gerçekten tecrübeli birisi.Teşekkürler Atilla Bey.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi pastaneci olduğu kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
     10 Beğeni    

 keziban (Danışan)
 IP: 88.254.17.YBB

21-10-2009
 TavsiyeNo: 27357
Merhaba. Ben Atilla Bey'den yeni destek almaya başladım.Başlangıçta kendimle ilgili şüphelerim vardı.Kilo verebileceğime açıkçası çokta inanmamıştım.Ama gördüm ki şüphelerim yersizmiş.10 günde 2 kg vermeyi başardım.Tabiki bunda Atilla beyin payı çok büyük.İyi ve saygılı bir insan.Yakından problemlerinizle ilgileniyor.Eminim ki diyetisyeniminde yardımıyla hedefime ulaşacağım.Bana kendime inanmazsam bu işin olmayacağını ,kendisinin de işin peşini bırakmayacağını söyledi.İnsanların rahatlıkla güvenebileceği biri.
     6 Beğeni    

 isa ş. (Danışan)
 IP: 88.247.247.Z

28-09-2009
 TavsiyeNo: 26721
Kendisini bir hastası tavsiye etti,beslenme konularında yardım aldım,işini çok güzel yapıyor ve güven verici,bilgili,seviyeli,güvenli..Güleryüzlü ve saygılı biri.Her konuda ,özellikle sağlıklı beslenme konusunda ,meseleye hakim,anlattıkları insana hoş geliyor ve itici değil.Benim daha önce gittiğim diyetisyenler ikna edici değillerdi,beni pek çok konuda ikna ederek 4 ayda 6,5 kilo verebildim.Kendisine teşekkür ederim.Uyarılarına hala dikkat ediyorum ve çok sağlıklıyım.
     5 Beğeni    

 şükriye tSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.36.LC

17-08-2009
 TavsiyeNo: 25716
gebeliksonrası kalan fazla kilolarımdan kurtulmak için Atilla Beye başvurdum.kendime güvenirsem ve inanırsam başaracağımı söyledi.verdiği diyet programı ve motivasyon ile zayıfladım.bır diyetisyen olarak prensiplerine bağlı,anlayışlı ve güvenilir bir uzman.Atilla Bey sayesinde bilinçli ,sağlıklı ve doğru beslenmeyi öğrendim.ayrıca diyet yaparken güler yüzlü olmanın ve tebessüm etmenin önemli olduğunu vurgulaması ve metabolizmanın zayıflamaya nasıl tepki verdiğini örneklerle anlatması bilinçli olarak fazla kilolarımdan kurtulmamı kolylaştırdı.Ona teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    

 tuğçe (Danışan)
 IP: 78.162.100.YJF

04-11-2008
 TavsiyeNo: 16749
mrb...Ben Atilla beyin hastasıyım.Bir arkadas tavsıyesıyle ona gıttım ve aç kalmadan cok guzel ve mutlu sekılde kılo verdım...Doktor bey cok kıbar ve ılgılı, ayrıca çok destekci....Daha öncede diyetisyene basvurmustum,,ama böyle ilgi ve destek görmemıstım.Verdiğim kiloları cok kısa surede takrar almıstım...Atilla beyın en onemlı özellıgı motıve gücünün yüksek olması, sizi öyle motive ediyorki kilo vermeyı beynınıze tam yerleştiriyosunuz... Ve benim gibi zayıflıyosunuz... Gitmek isteyen arkadaslarım hiç tereddüt etmeden gidebilir....
     9 Beğeni    

 Yeşide Işık Bozdağ (Danışan)
 IP: 85.110.84.ZBB

22-09-2008
 TavsiyeNo: 15486
Hayırlı Ramazanlar.4 yıldır kendi çabalarımla vermeye çalıştığım kilolarımdan 2 ayda 7 kilo vererek kurtuldum.Yolun yarısına geldim sayılır.Diyetisyenim Atilla Bey'in vesilesiyle kalan kilolarımdan da kurtulacağımdan eminim. Şimdiye kadar bir diyetisyen hekimden yardım almadığım için çok pişmanım.Aç kaldığım günlere içim yanıyor. Benim gibi kilo problemi olan herkese diyetisyene gitmeyi şiddetle tavsiye ediyorum.Hiç boşuna zaman geçirmeyin.Mutlaka iyi bir diyetisyene ''Atilla Bey''e gidin. Sıhhatli günler dilerim.
     13 Beğeni    

 Hanife ışık (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.110.80.CJ

06-08-2008
 TavsiyeNo: 14220
Atilla Bey'den ablam hizmet aldı.Gerçekten diyete yeni başlamış olmasına rağmen olumlu sonuç alıyor. Bu hepimizi çok mutlu ediyor.İlk başta doktorla görüşmeden önce herkeste olan terettütler vardı.Acaba nasıl biri?İşe yarayacak mı?İnsancıl mı?Güler yüzlü mü ?gibi sorular vardı kafamızda.İlk randevuya beraber gittik.Gerçekten doktor bey kişilik olarak da çok iyi birisi. Hastalarıyla yakından ilgileniyor.Moral veriyor ve güler yüzlü. Çalıştığı ortam da çok temiz. Kilo problemi olan herkese tavsiye ediyoruz.Olumlu sonuç alacağınızdan şüpheniz olmasın. Doktor Bey'e ve hastahane'de hizmet veren herkese teşekkür ediyoruz...Sağlıklı yaşamalar...
     30 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atilla Zeyrek Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Ferhuniye Mah. Ulaşbaba Caddesi 5 Yol Caddesi Zemzem Çorbacı Karşısı Kat:2 No:15/16
Konya
(Toplu taşıma araçları ile gelmeniz daha uygundur. Şekertekke, Aydınlıkevler, Cumhuriyet, Tramvay Hattı ile kolayca ulaşabilirsiniz.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 869 30 52
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1981
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversite
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Atilla ZEYREK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Atilla ZEYREK Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video10:26
Top