2007'den Bugüne 83,084 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Miray PAZAR

Şehir

Aydın

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Miray PAZAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Miray PAZAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(%93.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Miray PAZAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Miray PAZAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Beslenmek hepimizin hakkı, sağlıklı beslenmek ve daha iyi nesiller için...

Miray PAZAR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sağlıklı Beslenme
Depresyonda Beslenme Beslenme İle Tedavi
Hiperaktivitede Beslenme Beslenme İle Tedavi
Dispraksi ve Disleksi Beslenme İle Tedavi
Fibromiyalji Beslenme Tedavisi
MS hastalığında Beslenme İle Tedavi
Hastalıklarda Beslenme
Gebelikte Beslenme
Emziklilikte Beslenme
Çocukluk Çağı Beslenmesi
Beslenme Bozuklukları
Onkoloji Diyetisyenliği
Diyabette BeslenmeBeslenme İle Tedavi
Otizmde BeslenmeBeslenme İle Tedavi
Hiperaktivitede Beslenme İle Tedavi
Fibromiyaljide Beslenme İle Tedavi
Romatoid artritde Beslenme İle Tedavi
Epileptik, şizofrenik, disleksik, depresif, manik vb. tüm psikolojik semptomlar yanında; alerji, egzema, anemi vb. fizyolojik semptomlarda beslenme

Miray PAZAR Tavsiye Yazıları Miray PAZAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Mahmut ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.14.185.YLC

28-02-2015
 TavsiyeNo: 76586
Miray hanım ile beraber yürütmüş olduğumuz diyet ile 30 günlük dönemde tam olarak 6kg verdim ve aynı diyet tekniği ile daha sonrasındaki 15 günlük dönemde 2kg daha verdim. Sonrasında koruma diyetine girdim. Koruma diyetim sırasında tekrar kontrollerim yapıldı ve 0,5 kg daha vermiş olduğumu gördüm ayrıca uygulanan teknik ile birlikte vücut yaşım ilk görüştüğümüz anda 48 iken (gerçek yaşım o an 34) diyet ile beraber 24 yaşına kadar düştüğünü gördüm ve hissettim. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum..
     2 Beğeni    

 isa.o (Danışan)
 IP: 95.14.176.YF

03-12-2014
 TavsiyeNo: 73759
miray hanıma buradan hem teşekkür hem tavsiye etmek istedim kendileri kısa birzamanda tanımış olmuş olsamda zarif samimi alnında uzman oldugunu gördüm.15,günlük diyet zamanımda 6,kilo verdim kendisine çok teşekkür ederim.tavsiye üzere ve ulaşım kolaylıgından dolayı gitmiştim. ama şimdi iyiki gitmişim demekteyim.hiç bukadar hızlı kilo vere bilecegimi düşün memiştim.şimdi bizzat görüp yaşamış biri olup herkese tavsiye ederim,kimsenin umutsuz gelmemelerine gerçekten alanında uzman doktor oldugunu söyemek istedim. kendisine iş hayatında başarılardilerim..aynı cizginizde size başarılar dilerim..
     1 Beğeni    

 PINAR (Danışan)
 IP: 95.0.162.ZBZ

25-11-2014
 TavsiyeNo: 73552
sevgili diyetisyenim miray hanım sizinle tanıştığıma çok memnunum 14 yaşından beri kilo alıp veriyorum ama işim nedeniyle çok kilo almaya başlamıştım artık bir karar vermem gerekiyordu internetten araştırdım öncelikle kan tahlillerim yapıldı sonra yağ kilo ölçümleri yapıldıktan sonra diyet listesi verildi diyetisyenimin güleryüzlü içten ve samimi oluşu hastasıyla ilgisi ilk etapta çok hoşuma gitmişti 103.7 kilodaydım 26.09.2014 başladım diyetime ve şuanda 91 kilodayım her 2haftada bir kontrollerim oluyor aç kalmadan sıkılmadan diyetime devam etmekteyim doktorumu çook seviyorum daha önümüzde çook yol var ama birlikte başarıcağımıza inanıyorum.
     3 Beğeni    

 GÜLŞAH OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.250.184.YW

13-11-2014
 TavsiyeNo: 73232
ben uluslararası özel söke hastanesınde çalışıyorum Miray hanımla burda tanıştım onun sayesınde GAPS diyetine başladım. haftada 1,700 gr yağdan kaybım var vücut analızlerım yapılıyor ve herşeyden önce kendımı çok mutlu ve enerjik hıssedıyorum dıyet yapıyormuş gıbı değilım . Eskıden dıyet yaparken sınırlı aç ve halsızlık hıssederdım GAPS dıyetınde ise mutlu tok ve enerjik hıssedıyorum. Normalde sabahları yorgun hissederken şimdi ise çok daha dinamik yataktan kalkıyorum. Cildim ise eskisinden çok daha taze ve parlak. Var olan bağırsak problemim düzeldi. Diyetime devam ediyorum. Vücut analizim ve kan tetkiklerim düzenli olarak yapılıyor. Miray hanım her hastasına olduğu gibi bana da kendimi özel hissettiricek şekilde ilgilendiği için teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum :)
     5 Beğeni    

 sevilay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.244.141.YWL

15-01-2014
 TavsiyeNo: 65564
miray hanım benim kızım.Biz kendisinden çok memnunuz üstsün başarıyla YD.ünv.Dietisyenlik bölümünü üstün başarıyla bitirmiştir,çeşitli yerlerde konferanslara,seminerlere katılmıştır.Kendisinden hastanedeki dr,ve arkadaşları,hastaları çok memnunndur,abi bunlarda aile olarak bize gurur veriyor.Kızımla gurur duyuyoruz ve başarılarının devamını dilerken herkese tafsiye ediyoruz. Kendisi güler yüzlü,tatlı dilli,konuşkan,yüzünden hiç tebessüm eksik olmaz,alçak gönüllüdür.yaşlıları çok sever,çok candan,samimi ve sıcak kanlıdır.biz ailesi olarakta hem hastane çalışanları hem kendisi çok ilgililer,sadece bize değil tüm hastalarına kendi telefonuyla iletişim sağlar gece,gündüz arayan oluncada hiç tedirğin olmadan onları cevaplar konularında yardımcı olur.
     10 Beğeni    

 suzan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.103.111.FY

07-01-2014
 TavsiyeNo: 65374
Miray hanımın beş aydır danışanıyım.Doğum sonrası almış olduğum kilolarımdan kurtulmak için gittim kendisine,ulaşım imkanım kolay olduğu için tercih etmiştim. Zaten hastanede yeni göreve başlamıştı. Miray hanıma danışmaya başladıktan sonra hızla kilo vermeye başladım.ilk diyete başladığımda metobolizma yaşım 55 çıkınca çok üzülmüştüm.Şimdi ise 38 Danışmanımın vermiş olduğu uyguulanabilir listeler,her 15günde kontrollerim sayesinde hiç sitrese girmeden,mutlu bir şekilde kilolardan kurtuldum.Hoşgörülü davranışları,sevecen tavırları,herzaman gülen yüzü ile karşıladı beni. Yeni bir dostum olduğunu hissettirdi.Okulumdan birkaçarkadaşımdaha danışmaya başladı.Şunu belirtmeliyim Miray hanımın elinde sihirli değnek yok,önce kararlı olmalıyız,sabırla diyeti uygulamalıyız.Ben 75kğ dan 60 kğ düştüm size kolay gelsin
     12 Beğeni    

Miray PAZAR'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE DİYETİSYENLER DERNEĞİ
GENÇ DİYETİSYENLER
DİYETİSYEN DÜNYASI
GAPS BAĞIRSAK VE PSİKOLOJİSİ SENDROMU İİÇİN DOĞAL TEDAVİ YÖNTEMİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisten Miray Pazar
İki Çeşmelik Mah. Şükrü Küçük Cad. 620. Sokak A Blok No:4 Kuşadası -Aydın
(Söke-kuşadası yolu üzeri kuşadası ticaret odasını geçince ikinci sağa dönüş.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(554) 325 77 77
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Muğla
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Miray PAZAR'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Miray PAZAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • Peri Dokunuşu

  • Miray PAZAR Mesleki Videolar Videoları
    -

    obezite, otizm, beslenme, sağlık, gebelik, gaps, kilo, diyet, söke, söke sağlık, diyetisyen, izmir diyetisyen, aydın diyetisyen, söke diyetisyen, kuşadası diyetisyen, söke diyet, kuşadası diyet, diyabet, acil zayıflama, göbek eriten diyet, yağ yakmanın yolları, özel diyetler, şok diyet, sağlıklı zayıflama, aç kalmadan kilo verme, selçuk diyetisyen, bodrum diyetisyen, diyet programı, nasıl zayıflarım, refloksoloji, sporcu beslenmesi, beslenme uzmanı, didim diyetisyen, kilolu çocuk, kolesterol diyet, iyi diyetisyen, zayıflama listesi, kilo koruma, şeker hastalığı, gebelikte beslenme, bölgesel zayıflama, ozon tedavisi, hiperaktivite, vücut yağ ölçümü, besin intolerans, söke özel hastane, kalp damar hastalığı, güzellik merkezi söke, romatizma, beslenme danışmanı


    06:49
    Top