2007'den Bugüne 82,366 Tavsiye, 26,090 Uzman ve 18,307 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Derya FİDAN
Diyetisyen - İstanbul
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Derya FİDAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 9 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Derya FİDAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

20

[Dyt.Derya FİDAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Derya FİDAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Derya FİDAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Derya FİDAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Deniz FİDANDyt.Deniz FİDAN
Merhabalar, Beslenme ve Diyet Uzmanı Derya Fidan ben, Deniz hanım mesleğinde etik kurallara dikkat eden, bir çok kurum ve kuruluşta gerekli eğitim...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
VÜCUDUNUZA İYİ BAKIN.YAŞAMAK ZORUNDA OLDUĞUNUZ TEK YER ORASIDIR. JİM ROHN

Derya FİDAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
SAĞLIKLI BESLENME
KİLO VERME- ALMA- KORUMA
ONKOLOJİ(KANSER) HASTALARINDA BESLENME
OBEZİTE CERRAHİSİ SONRASI BESLENME
HİPOTİROİDİ HASTALARINDA BESLENME
DİYABET DİYETİSYENİ
ÇOCUKLUK VE ERGENLİK DÖNEMİNDE BESLENME
HAMİLELİKTE BESLENME
LAKTASYON(DOĞUM SONRASI) DÖNEMİNDE BESLENME

Derya FİDAN Özgeçmiş CV Dyt.Derya FİDAN'ın Özgeçmişi
İstanbul Haliç Üniversitesi ‘Beslenme ve Diyetetik’ bölümünde, eğitim süresi boyunca bölüm temsilciliği görevini başarı ile sürdürerek mezun olan Fidan ‘Diyetisyen’ ünvanını almıştır.
Klinik Enteral-Parenteral Nutrisyon Derneği (KEPAN) üyesi olan Fidan, dernek sertifikalarına sayıp olup, Johns Hopkıns Medıcıne hastanesinde kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım hastaları ve onkoloji hastalarında Enteral-Parenteral nutrisyon desteğine ihtiyacı olan hastaların takibini yaparak bu alanda tecrübe kazanmıştır.

İstanbul Bariatrik Cerrahi Prof. Dr. Ahmet Gökhan Türkçapar ve ekibi tarafından 2013 yılında Obezite Cerrahisi Diyetisyenliği eğitim sertifikasını alarak, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma hastanesinde ve Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi hastanesinde ‘Obezite Cerrahisi (Bariatrik Cerrahi) öncesi ve sonrası beslenme tedavisi’ üzerine hasta takibi yaparak bu alanda ki ilk tecrübe sahibi Diyetisyenler arasındadır.
...[Devamı...]

Derya FİDAN Tavsiye Yazıları Derya FİDAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Selda IşSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.19.YJW

02-03-2019
 TavsiyeNo: 108600
Sevgili Derya Fidan'la yollarımız bir sene önce Okan Üni. Hastanesinde kesişti. Duygusal yeme problemim ve daha sonrasinda sigarayı bırakma surecımdem sonraki oldukca fazla olan kilo artışım beni bu işi bir uzmanla yapmam gerektiği düşüncesine itti. Profesyonel bir yardım almak için işin uzmanlarını arastirdigimda kendisi ile karsilastim. Gerek bilgi birikimi, gerek insani yaklaşımı gerekse moral motivasyon takviyesi ile sayesinde 28 kilo verdim. Evet, bu benim için güzel bir başarıdır ama kendisinin benimle birlikte yürüyüp bana hep dogruyu öğretme istedigi bunu yapmami kolay kıldı. Dilerim ki bu kararı vermiş bütün ayni sorunu yaşayan insanların karşilarına Derya Fidan çıksın ve yanlışlarını dogruya cevirsin. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor başarılarının daim olmasını diliyorum.
     Beğenin    

 Seray Büyükdere (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.76.ZD

28-06-2018
 TavsiyeNo: 104479
Öğrencilik hayatımın son stajını birlikte yapma fırsatı bulduğum Dyt. Derya Fidan hocam gerek poliklinik hizmetlerinde gerekse klinik takip süreçlerinde tüm kıymetli bilgilerini bizlerle paylaşmış, her konuda yardımcımız ve destekçimiz olmuştur. Bir eğitimci olarak bilgilerini en doğru, en samimi şekilde paylaşan hocamız hem keyifli hem de aktif ve bilgi dolu bir staj dönemi geçirmemizi sağlamıştır. Değerli bilgileri ve deneyimlerini bizlerle paylaşan hocamıza her şey için tekrardan teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
     1 Beğeni    

 Dyt.Arzu ÜSTÜN
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-06-2018
 TavsiyeNo: 104477
Ben de artık bir diyetisyen olarak, öğrencilik dönemimde yanında staj yapabilme imkanı bulduğum, sevgili hocam Dyt. Derya Fidan'ı eğitimci yönüyle tavsiye etmek istedim. Staj yaptığım dönemde ve halen Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü Sorumlusu olan sevgili Derya hocam, bize bilmemiz gerekenleri çok anlaşılır şekilde aktardı. Hem poliklinik danışanlarıyla olan görüşmelerinde, hem de yatan hasta takip ve diyet düzenlenmesinde birebir yanında olmamızı sağladı ve hasta başında eğitimler vererek daha detaylı bir staj yapabilme fırsatı sağladı. Umarım ileride klinik diyetisyenliğinin yanında, akademisyen olarak da mesleğimize katkıda bulunur. Çünkü her beslenme ve diyetetik öğrencisinin ondan öğreneceği çok şey var ve Derya hocam bilgi aktarımı konusunda çok başarılıdır.Tüm öğrettikleri, bize kattığı bilgiler için teşekkür ederim. ( Dyt. Arzu ÜSTÜN )
     1 Beğeni    

 Ebru S. KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.148.DF

21-06-2018
 TavsiyeNo: 104368
Dünya tatlısı, sevecen, işini aşkla yapan , alanında uzman bir diyetisyen arıyorsanız kesinlikle Derya Fidan hanımı öneririm. Kendisini tesadüf eseri araştırma yaparken keşfettim.Danışan olarak gerek kendisinden gerek hastaneden aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Yaklaşık 15 kg fazlalığımdan beni kurtaran, sözleriyle yüreklendiren bu güzel insanla iyi ki yollarımız kesişti diyorum.Tavsiye ediyorum, ve tanıdığım ihtiyaç duyan herkese de tavsiye edeceğim. (Not: Kendisini tanımlayacağım 3 sıfat: Güleryüzlü , Uzman, Başarılı )
     2 Beğeni    

 Duygu TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.47.YBL

02-12-2017
 TavsiyeNo: 100611
Dyt.Derya Fidan ile kuzenimin çok memnun kalması ve bana tavsiye etmesi sonucu tanıştım. IYIKI TANIMISIM..Işini severek güler yüzlü bir sekilde yapmasi beni bostancilardan buralara getiriyor. O yolu uzak olarak görmüyorum.Yaşam standardimi hayata bakisimi ozguvenimi kazandiran yol olarak goruyorum. Derya hanim sayesinde cok sey degisti..Daha oncede diyetisyene giden biri olarak soyluyorum. Cok farkli..Kişinin durumuna özel programlar ile hareket ediyor..Bu kadar kısa sürede iki beden inceldim...Saglikli bir sekile Zayıflamak istiyorsanız, gittiğinizde enerjisi ile sizi motive etmesini istiyorsanız, aradığım diyetisyeni bulamıyorum diyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum.Doğru adres; Dyt.Derya Fidan...
     5 Beğeni    

 Mazlum (Danışan)
 IP: 212.252.210.LB

09-06-2017
 TavsiyeNo: 97217
Ben Derya Hanım ile yaklaşık 8 ay önce olduğum tüp mide ameliyatı sonrası doktorumun tavsiyesi ile tanıştım. Bir diyetisyenin bu kadar kibar, nazik ve tatlı olunabileceğini kendisi ile tanıştıktan sonra gördüm. Daha önce gittiğim diyetisyenlerde başarılı sonuç elde edememiştim. Kendisinin uyguladığı mükemmel başarılı diyet ile kilo verdim ve sağlıklı yaşamaya devam ediyorum. Kendisi inanılmaz derece de hastalarıyla ilgili biri ve işini çok sevdiği ve başarıyla yaptığı çok belli. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir diyetisyen. Ayrıca kendisine bana bu zorlu yolda yanımda olduğu için ve her görüşmemizde verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum iyi ki var.
     5 Beğeni    

 Salih YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.189.31.YBW

25-05-2017
 TavsiyeNo: 96923
Merhabalar, Okan Üniversitesi Hastahanesi bölgemize açılınca kilo problemim için destek almak istedim, Diyetisyen Derya Hanım ile bu vesile ile tanışmış olduk. bu gün itibarıyla 26 haftadır kendisinin kontrolünde diyet yapıyorum yaklaşık 30 kg verdik. Takdir edersiniz ki bu tarihe kadar bir çok diyetisyen, akupuntur uzmanı hatta zayıflama kliniğine yatarak kilo vermeye çalıştım. Derya Hanım sadece beslenme tarzıma değil, psikolojime de müdahale ederek, motivasyonumu sağlıyor,Güler yüzlü, bir hasta değil de bir arkadaş gibi size destek olmaya çalışıyor, inşallah kendisi ile uzun soluklu bir yolculuk neticesinde kilo sorunumdan kurtulmayı umut ediyorum. Kendisine de bu vesile ile şükranlarımı sunarım.
     10 Beğeni    

 Abdurrahman (Danışan)
 IP: 178.243.41.YZY

14-05-2017
 TavsiyeNo: 96682
Okan üniversitesi hastanesinde görev yapan Diyetisyen ve beslenme Uzmanı Dr.Derya Fidan Hanımefendiyle 2 hafta önce Yine aynı hastanede görev yapan Endekroloji ve metobolizma hastalıkları Uzmanı Prof.Nilgün Güvenerin tavsiyesiyle tanıştım.Her İkisinide çok teşekkür ediyorum .Derya hanım, Enerjik ,canlı hayat dolu karşısındaki kişiye beslenme Konusunda çok güzel bilgiler verdiği gibi diyetten ziyade Beslenme alışkanlığımı değiştirmeme yardımcı oldu. Kısa bir süredir tedaviye başlamamıza rağmen güzel sonuçlar almaya başladık kendisine çok teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    

 Selma (Danışan)
 IP: 78.173.231.YCJ

18-08-2016
 TavsiyeNo: 89772
Merhabalar ben 1 yıl önce tüp mide ameliyati oldum ikinci hayatımın başlamasıyla doktorumun tavsiyesi ile DERYA hanımla tanıştım ve benim için milat olan bu donemde ne yapıcagimi bilmezken DERYA hanımın desteği konuşması verdiği listeler ile atlattım ve bi sene içinde 60 kilo verdim derya hanim sizin desteğiniz olmasa bi sureci sağlıklı bol motiveli nasıl atlatırdım bilemiyorum çok tsk ederim herkese şiddetle tavsiye ediyorum ilginiz için çok tsk ederim
     5 Beğeni    

 arzum uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.25.YFW

14-08-2016
 TavsiyeNo: 89705
Geçirdiğim tüp mide ameliyatı sonrasında kendisi ile çalıştım ve fazlasıyla memnun kaldım gerçekten insanı en iyi şekilde yönlendiriyor sayesinde 40 kg verdim. Bunun yanı sıra insan olarak da çok ilgilidir Derya hanım dertleşir sizden zamanını esirgemez. Mesajlarınıza uzun uzun cevap verir. En önemlisi de bu alanda diğer diyetisyenlerin aksine daha bilgili ve tecrübelidir. İhtiyacınız olmadığını düşünürse sizi kontrole çağırmaz bazı uzmanlar gibi paraya tapmıyor kendisine tav olma sebeplerimden biride bu konudur.
     7 Beğeni    

 Caner SESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.55.172.YBD

30-07-2016
 TavsiyeNo: 89474
İyi günler herkese, Sn diyetisyen Derya FİDAN ile bir yakınımın memnun kalıp tavsiyesi uzerine tanıstık. Daha once birkac diyetisyen ile calıstım fakat tavsiye besinlerin hep aynı olmasından dolayı 1ayı doldurmadan sıkılıp bıraktım. Derya hn ise kan degerleriniz vucut kitle endeksinize gore alternatif beslenme menuleri ıle dıyet yapmaktan keyif almamı sagladı. 1ay içerisinde tavsiyelerine harfiyen uyarak ve hayatıma hareket katıp spor ile 10kg yagım ile vedalastık. 1ay oncesi kendimi beyaz ekmege bagımlı hıssedip onsuz masaya otırmazken suan kahvaltıda yedigim 1dilim cavdarlı ekmek ile gayet mıtluyum. Eger gercekten zayıflamak, saglıklı fit bir hayat surmeye nıyetliyseniz sn Dyt. Derya FIDAN dogru adres.
     6 Beğeni    

 Şaziment ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.253.112.C

21-06-2016
 TavsiyeNo: 88798
Diyetisyen.Derya Fidan hanıma teşekkür ederim.iki ay içinde hedeflediğim fazla kilolarımı verdim.kendisini başarılılarından dolayı kutlarım.herkese tavsiye edebileceğim başarılı bir Diyetisyendir.kendisi bir çok hastanede çalışmış çok deneyimli insan ilşkilerinde başarılı hoşgörülü biri verdiği diyeti tam uyguladım ve istediğim sonucu aldım...onun tavsiyesiyle kilo verebildim şu anda kendimi daha iyi hisetmekteyim.tüm kilo vermek isteyen sağlık anlamında vermek zorunda olan herkese Derya Fidanı tavsiye ediyorum..saygılarımla.
     8 Beğeni    

 Çiğdem (Danışan)
 IP: 88.245.245.YZZ

05-06-2016
 TavsiyeNo: 88415
Merhabalar şubatın 15 de derya hanımla tanıştık kısa süre çok iyi sonuçlar aldık bende tavsiye üzerine derya hanıma gittim çok tatlı güleryüzlü ama bi şerbetli tatlıyı bana çok gördü😝3,5 ay da 20 kilo verdim daha da devam ediyoruz inşaallah daha iyi sonuçlar alıcaz beraber bana güleryüzüyle yardımcı olan sıkıldıgım yerde beni tekrardan dirilten sevgili dokturuma burdan teşekkür etmek istedim istanbul anadolu yakasında oturup diyetisyen arıyan herkese şiddetle tavsiye ediyorum😊
     8 Beğeni    

 Fatma K. (Danışan)
 IP: 95.8.130.YYW

04-06-2016
 TavsiyeNo: 88413
Bir kalp sorunum nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesiyle kalp doktoruna gitmiştim ve kendisi kilo vermemi söylemişti bunun üzerine aynı hastanedeki Derya hanımdan randevu almıştım.Gerçekten çok iyi samimi güleryüzlü bir doktor.Tavsiyelerine ve verdiği bana özel programa uyarak 3 ayda 10 kilo verdim. Yürüme alışkanlığı ve sporu hayatıma kattı diyet programında aç kalma gibi bir problem hiç olmadı.Kendisinden oldukça memnunum ve teşekkür ediyorum kendimi daha iyi hissediyorum artık. Herkese tavsiye ediyorum rahatlıkla. Kişisel NOT: Güler yüzü hiç solmasın :)
     6 Beğeni    

 CAVİT PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.106.CC

30-04-2016
 TavsiyeNo: 87575
Uzun zamandır kilo almaya başlamış , 102 kiloya kadar gelmiştim ve bu durum beni rahatsız etmeye başlamıştı. Diyetisyen desteği almaya karar verdim. Bir sebepten dolayı gitmiş olduğum Maltepe Bölge hastanesinde Diyetisyen Derya FİDAN dan randevu aldım. Ve derya hanımla tanıştık .Kendisi her şeyden önce samimi, güler yüzlü, İşini ciddiyetle yapan birisi. Sevimsiz bir şey olan diyeti bana sevdirdi. Benimde isteklerim doğrultusunda bir diyet listesi oluşturdu. Yılların alışkanlığı olan yeme şeklimi değiştirdi. Aç kalmadan sadece öğünlerimi düzenleyerek Hedefim olan 90 kiloya 1,5 ayda ulaştım. Bu zaman içinde derya hanım her hafta listemi tekrar gözden geçirdi. 85 kiloya inmeyi istiyorum ve bunun zor olmadığını gördüm.Ve derya hanıma verdiği destek için çok teşekkür ediyorum.Diyet artık benim için sağlıklı yaşam reçetesi .
     5 Beğeni    

 NURAN TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.114.ZD

20-04-2016
 TavsiyeNo: 87344
Merhaba ben nezaman birşeyler yesem hep şişkinlik yapıyor rahatsız oluyordum birgün diyetisyene gitmeye karar verdim bize yakın olan bölge hastanesıine gittim orada diyetisyen Derya Fidan hanımla tanıştım çok güleryüzlü çok hanım hanımcık bir doktor senelerdir kendibaşıma beslenme diyetleri yapmaya çalışıyordum fakat birtürlü kilo veremediğim gibi birde hastalık hastası oldum hergün biryerim ağrıyor yada halsiz oluyordum Deryanımla tanıştıktan sonra onun tavsıyelerini ve önerilerini uygulayarak hem yaşamım düzenegirdi hemde sağlıklı şekilde kiloverdim.Derya,hanımdan çok memnunum herkesede tavsiye ederim.Teşekkürler.
     7 Beğeni    

 Gülser G. (Danışan)
 IP: 66.249.81.ZBF

12-04-2016
 TavsiyeNo: 87189
Merhaba arkadaşlar, Diyetisyen Derya Fidan ile 2015 yılının Haziran ayında geçirmiş olduğum tüp mide operasyonu sonrası, kendisiyle ameliyatımı yapan cerrahın tavsiyesi üzerine tanıştık. Ameliyat sonrası Derya hanımın kontrolünde, 10 ayda 50 kg verdim. Mesleğindeki bilgisi ve ön görüsüyle, operasyon sonrası tecrübesine çok güvendiğim bir uzmandır kendisi. Ayrıca sadece operasyon sonrası değil, Derya hanımın uygulayacagı doğru diyet programıyla da kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Derya Fidan her zaman güler yüzüyle, pozitif enerjisiyle ve sabrıyla beni sürekli motive eden, son derece profesyonel bir diyetisyendir. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkese sağlıklı bir yaşam dilerim.
     6 Beğeni    

 NY (Danışan)
 IP: 85.103.30.ZBJ

09-03-2016
 TavsiyeNo: 86432
Derya hanımla kızım vasıtasıyla tanıştım 7 yaşında olan kızımın kilo vermesi gerekiyordu tam 8 kilo fazlası vardı. Yanına gittik. Ve o gülen yüzüyle karşılaştık. Kızım da çok sevmişti derya ablasını . Görüşme sonrasında kızımda inanılmaz bir azim başladı . Yürüyüş yapıyor yemeğini saatinde aksatmadan yiyor.bu süre zarfında defalarca gittik geldik. Her geldiğimizde derya ablasıyla daha da ilişkileri güçlendi.Veee sonra mutlu sona ulaştık kızım tam 8 kilo vererek yolun sonuna geldi. Şimdi gayet mutlu ve Derya ablasıyla surekli olarak görüşmekte.sonunda sıra bana geldi.Bir yola çıktık Derya hanımla bu yol zayıflama yoluydu birlikte başardık 2.5 ayda 9 kilo verdim şu an korumadayım ve çok mutluyum çok çok teşekkür ederim Derya Fidan. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Z.E (Danışan)
 IP: 88.253.167.JF

05-03-2016
 TavsiyeNo: 86327
Yıllardır kendi çabamla yememe dikkat ederek kilo vermeye çalıştım.Ama kilo veremediğim gibi olan kilomun üzerine kilo aldım.Gelinimiz,Derya Fidan'ın danışanlarından biri olarak tam 30 kilo verdi.Ben de onun tavsiyesi üzerine Derya Fidan'ın danışanlarından biri oldum.3 ayda 14 kilo verdim.Samimi ve içten iletişimi ile bana her daim destek oldu.Kendimden böyle bir performans beklemiyordum.Benim başarımı gören akraba ve arkadaşlarımda şu an Derya hanım'ın danışanlarından oldular.Hepsi kilolarını veriyorlar.Bu başarının sahibi Derya Fidan hanımı herkese tavsiye ediyor sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     10 Beğeni    

 Aynur TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.173.82.WF

02-03-2016
 TavsiyeNo: 86266
Geçen yıl zayıflamaya karar verip çalıştığı hastaneye gittiğimde Derya Fidan ile tanıştım ve danışanlarından biri oldum. Odaya ilk girdiğim andan itibaren candan ve yakın davranışı ile beni onunla çalışabileceğime inandırdı ve sonrasında onun sayesinde 14 kilo verdim. Bu başarımda da en büyük pay onun ikna kabiliyeti sayesinde oldu. Meslektaşlarından farklı olarak her kişiye özel listeler uyguluyor, sevdiğiniz yiyecekler konusunda aşırı katı davranıp sizi sıkmıyor. Kişilik olaraksa çok güleryüzlü ve sıcak bir kişiliğe sahip. Yıllardır tanışıyor gibi rahat hissediyorsunuz. Bu süreçte adeta bir yaşam koçu gibi yanımda oldu. Onun teşvikleri ile defalarca başlayıp bıraktığım diyetlerin aksine sonuca ulaştım. Daha fazla tecrübe kazandıkça da çok daha başarılı olacağına eminim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum
     10 Beğeni    

Derya FİDAN'ın Kitap ve Yayınları Derya FİDAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
http://www.aksam.com.tr/saglik/gardirobunuz-kisa-hazir-ya-vucudunuz/haber-569741

Derya FİDAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Derneği ( KEPAN)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tc. Okan Üniversitesi Hastanesi
İçmeler, Aydınlı Yolu Cad., Aydemir Sk. No:2, 34947 İçmeler - Tuzla/Tuzla/İstanbu
İstanbul
(4449863)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
444 98 63
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Tc. Haliç Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Derya FİDAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Derya FİDAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Derya FİDAN Mesleki Videolar Videoları
-03:39
Top