2007'den Bugüne 83,570 Tavsiye, 26,250 Uzman ve 18,641 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gökhan KARATEPE
Özel Eğitim Uzmanı - İzmir
Eğitim Uzmanı Disleksi Eğitmeni(Dyslexia Instructor)

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi64 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

64

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökhan KARATEPE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1083
(%94.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gökhan KARATEPE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökhan KARATEPE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Can ÖZTÜRKUzm.Psk.Elif Can ÖZTÜRK
Genç dinamik çalışkan azimli araştırmacı yapısı onu diğerlerine göre öne çıkaran en önemli özelliği. Psikoloji Eğitimini yüksek lisans programı olan a...
Banu BAHÇECİ
Banu Bahçeci içinde hala eğitim aşkıyla yaşayan devamlı olarak kendini geliştirme ve yeni şeyler öğrenmek yolunda uzaklık ve zorluk tanımayan bir özel...
Eylem Metin ÖZKURALPsk.Dnş.Eylem Metin ÖZKURAL
metin bey disleksi ve dikkat eksikliği konularında kendine bir yer edinmiş,insanların güvenini kazanmış önemli bir isimdir .yapmış olduğu çalışmalarla...
Mine GÜR
Onun mesleki literatüründe başarısızlığın yeri yoktur.Başarıya giden yolda kıvrak zekası,mesleki bilgisi,cesareti,ve araştırmacı kişiliği onu daima b...
Anıl TÜZÜNAnıl TÜZÜN
Anıl Tüzün herkesin özel eğitimciyim diyerek sözde meslek icraettiği şu ortamda kendini fazlasıyla kanıtlamış,kanıtlamaklada kalmayıp hergeçengün alan...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
DİSLEKSİ VE DİKKAT EKSİKLİĞİ,ZİHİNSEL BİR ENGEL DEĞİLDİR. AKSİNE GÜÇLÜ BİR HAYAL GÜCÜ VE FARKLI BAKIŞ AÇILARININ BELİRTİSİDİR.
Gökhan KARATEPE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Akademidisleksi Kurucusu
6347 Sok No:16/A Bostanlı İzmir
İzmir
(akademidisleksi kurucusu)
Adres 2:
Sofist Aile Danışmanlık Merkezi
Çiğli /İzmir
İzmir
Telefon 1 :
0(232) 336 66 62
(+90 (507) 701 89 51)
Telefon 2 :
0(232) 329 30 29
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1977 (43 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Deü Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı (1999 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gökhan KARATEPE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*disleksi
*disgrafi
*discalculi
*dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
*bireyselleştirilmiş eğitim planı hazırlama
*problem davranışlara yönelik program hazırlama ve danışmanlık hizmetleri
*okuma bozuklukları
*yazma bozuklukları
*matematiksel bozukluklar
*organizasyon becerilerinin kazandırılması
*Davranış değiştirme
*özel eğitim danışmanlığı
*okul danışmanlığı
*algi çalışmaları
*dikkat - konsantrasyon çalışmaları
*okul dönemi eğitim sorunları

Gökhan KARATEPE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elif Can ÖZTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74725
Gökhan Bey ile Özel Öğrenme Güçlüğü üzerine çalışmaya başladığımda tanışma fırsatı buldum. Disleksinin ne olduğundan çok aslında ne olmadığını daha iyi anlamama çok fazla katkıda bulunmuştur. Çalışmaları, uygulamaları, pratiğe geçirdiği yöntem ve teknikleri; disleksi alanında yıllardır denenen, oldukça etkili sistemler haline gelmektedir. İzmir' de Özel Öğrenme Güçlüğü alanında profesyonel, işini severek yapan ve çocuklara büyük sevgi ve saygıyla yaklaşan bir uzman olan Gökhan Karatepe' ye ulaşmanızı; eğer gerçek anlamda bir yardım istiyorsanız size tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Deniz
9.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67991
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Zeynep
2.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54345
Gökhan hoca ile çalıştığım rehberlik araştırma merkezinde kurum çalışanlarına disleksi ile ilgili vermiş olduğu seminerde tanıştık.Bu konuda kendini geliştirmiş ve konuya hakim bir insan olduğu zaten verdiği bilgilerle oldukça açıktı.Daha sonraları iletişimimiz devam etti ve özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hipeaktivite bozukluğu alanında yapmış olduğu çalışmaları ,geliştirdiği mataryelleri , bu durumu yaşayan çocuklarla nasıl bir yol izlediğini, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak her çocuğa ayrı bir program hazırladığını öğrenmiş oldum.Kendisinin oldukça başarılı ve yaptığı işin hakkını veren bir eğitimci olduğunu düşünüyorum.Şiddetle tavsiye ederim. :)
     3 Beğeni    
Hasan Gürsu
16.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53944
Gökhan Karatepe yıllardır tanıdığım çok değerli bir arkadaşımdır. Güler yüzlü, sıcak, samimi ve yardımsever özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kendisine danışan kişilere kesinlikle faydalı olacağından şüphem yoktur. Güven gerektiren bir iş yapmasından dolayı onun sahip olduğu özellikler farkını ortaya koymaktadır. Bilgi birikimini ve öğrenmeye olan azmini hep takdir etmişimdir. Bir eğitimci olarak kendisini içtenlikle ihtiyaç duyan tüm insanlara tavsiye eder, başarılarının devamını dilerim.
     5 Beğeni    
Ender Çevirgen
5.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53597
Gökhan Bey hakkında yazılan yorumlara aynen katılıyorum. Ülkemizde henüz yeni gelişmeye başlayan bir alan olmasına rağmen, alanına hakim, donanımlı, araştırmacı ve alanıyla ilgili yenilikleri takip eden bir uzman. Fakat bence asıl önemlisi zaman zaman tüccar mantığı ile hareket edilen ve suistimale açık olan özel eğitim alanındaki ilkeli duruşu ve kendisine gelen insanlara yardım etme amacıyla hareket etmesidir. Deneyimlerini, bilgi birikimini ve yapabileceklerini gocunmadan – ki bu tarz bir yaklaşım zaten kalitesinin de bir göstergesidir – paylaşması insana ve eğitime verdiği önemi de ortaya koyuyor. Kendisiyle tanışıp, çocuklarla olan etkileşimini ve size olan yaklaşımını gördüğünüzde eminim bana hak vereceksiniz.
     2 Beğeni    
Görkem
17.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52527
Gökhan öğretmen benim ilk staj gördüğüm yerde tanışmıstık . Özel eğitimle ilgili birçok konuda bana yardım etti.Özel Eğitimi gerçekten icra eden, ve Özel Eğitimle ilk tanıştığım yıllarda bana destek olan,bu alanının inceliklerini,nerede nelerin yapılması gerektiğini,her türlü bilgi ve tecrübesini paylaşmaktan zevk alan,öğretmeyi seven,Özel Eğitim alanında gerçek bir uzman ve öğretici olan çok değerli öğretmenimi herkese tavsiye ediyorum. Eğer çevrenizde dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü özel eğitime muhtaç çocuklar varsa hemen Gökhan hocayı aramalı .Onun Bilgilerine başvurmalıdır.
     1 Beğeni    
Ebru YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50006
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     36 Beğeni    
Belgin O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2012
TavsiyeNo: 49525
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Semra BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47201
gökhan beyi internette gördüm ilk olarak,hakkındaki yorumları okuduktan sonra kendisini aramaya karar verdim ve aradım.Benimle çok yakından ilgilendi.Bizim sorunumuz kendisinin ilgi alanına girmedigını söyledi ve bizi Hande hanıma yönlendirdi.Ama kendiside yakınen ilgilendi maddi manevi her durumda kendisini arayabilecegımı soyledi.Kendi ilgi alanına girmediği halde beni cok rahatlattı en azından artık kendime daha cok guveniyordum. İlgi ve alakasından dolayı kendisine cok minnettarım.Mesleki hayatında kendisine cok basarılar diliyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Reyhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46812
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     11 Beğeni    
H.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46223
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     7 Beğeni    
Fatma Selcan SARIALTIN Fotoğraf
Fatma Selcan SARIALTIN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46169
Disleksi kelimesini somutlaştırmamı sağlama konusunda yardım aldığım ilk isim Gökhan Hocam. Hocam diyorum çünkü özel eğitim uzmanı olarak kendisinden öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Yaptığı işi çok iyi yapmasına rağmen gayet mütevazi bir uzman konusuna son derece hakim, ayrıca işini çok seviyor.Disleksi konusunda umut tacirlerinden çok bir uzmana ihtiyaç duyarsanız şiddetle tavsiye edebileceğim kişi olur kendisi başarılarınıza yenilerinin de eklenmesi dileğiyle....
     1 Beğeni    
M.C.M.
6.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46033
Merhabalar,Gökhan Bey benim kuzenim.Bunun yanında ben öğretmenim.Mesleki konularda hep fikir alışverişinde bulunuyoruz.Deneyimlerime dayanarak şunu söyleyebilirim: Konusuna son derece hakim,ayrıca işini çok sevdiğini hissettiriyor sürekli.Eşi Esra da dünya tatlısı birisi. Gururla söylüyorum, imrenerek bakılacak bir aile yapısına sahipler. Kendisinden resmi olarak herhangi bir yardım almadım.Ancak öğrencilerim konusunda ne zaman kafamda bir soru işareti uyansa hemen elim telefona gidiyor ve Gökhan'a danışıyorum.Mutlaka verdiği fikirleri uyguluyorum ve sonuç alıyorum.Esprili,güler yüzlü ve samimi konuşmaları da ayrıca güven veriyor. İhtiyaç duyduğunuzda iç rahatlığıyla,güvenle başvurabileceğiniz bir pedagog Gökhan KARATEPE.
     1 Beğeni    
Kevser Samsa
6.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46018
Gökhan Bey i 2003 yılından beri tanıyorum ve tanıdığım andan bugüne kadar kendisiyle ilgili fikrim hiç değişmedi. Gerek mesleki donanımı, gerek işindeki başarıları, gerekse düzgün aile hayatıyla hep takdir gören bi insan olmuştur gözümde. Kendisiyle birebir çalışma fırsatım olmadı ancak çalışanlardan aldığım olumlu geri bildirimlerlede bu düşüncem destek görmüştür. Onlarla geçirdiğim süre boyunca gerek Gökhan Bey in gerek eşi Esra Hanım ın küçük büyük demeden bireye gösterdiği önemi takdir etmişimdir. İşindeki hassasiyeti, yaptığı çalışmaları ve uygulamaları gelecekte alanında ender isimlerden olacağının habercisidir.
     1 Beğeni    
Selma
2.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45921
Bazen insanların hayatların da herşey bitti dediği, umutsuzluğa düştüğü anlar vardır.İşte tamda böyle bir dönemde tabiri caiz ise kurtarıcım oldu Gökhan bey.Onun sayesinde yeniden umut dolu bir hayata başladım.Şuan birlikte çalıştığım aile ile tanıştırdı beni,kendi gibi vicdanlı,sevecen,iyi insanlarla!Çok mutlu ve huzurluyum bu durumun tek sorumlusu ise Gökhan bey :) Aynı sorumluluğu eğitim verdiği öğrencileri içinde sürdürüyor,onları benimsiyor,disiplinli,çoşkulu bir eğitim süreci içerisin de gelmeleri gereken noktaya ulaştırıyor. Gökhan Karatepe tavsiye edebileceğim alanın da uzman en iyi eğitimcidir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
A.U Ankara
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44532
Merhabalar.Benim kızımda okuma güçlüğü var.Ve ne yapacağımı bilemediğim bir zamanda Gökhan beyin internet sitesiyle karşılaştım.Çünkü internette bu konuyla ilgili yazı çok ama ne yapılacağını yada nereye gidileceğini söyleyen yok.tam bir aydınlatma yok.ama Gökhan beyin sitesi hem doyurucu şekilde bilgilenmemi ve hem de karar vermemi sağladı.Bu duygularla geri dönüleceğinden emin olmamakla birlikte iki gün önce Gökhan bey'e mail attim.ve dün Gökhan bey tarafından aradım.emin olun hiç beklemiyordum.telefondaki konuşmalarımız ve onun yönlendirmeleriyle bir yol izlemeye karar verdik.gelişimleri takip ediceğini ve ne zaman istersem arayabilecegimi söyledi.Şuan icim daha rahat ve emin ellerde olduğumuzu düşünüyorum.Gökhan beye çok ama çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
D.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43752
Kızımın öğrenme güçlüğü problemi olduğundan şüphelendim.Kızımın durumunu Gökhan Bey'e mail attım.Farklı illerde ikamet etmemize rağmen mailime 24 saat içinde cevap aldım.Konu ile ilgili mesleki birikimlerini araştırmıştım.Kendisi nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bilgi verdi.Gerekli tetkiklerden sonra sonuçları paylaşmamı rica etti.Kendisini mesleği ve insani ilişkileri açısından çok duyarlı buldum.Çocuğu ile ilgili problem yaşayan herkese tavsiye ederim.Saygılar.
     6 Beğeni    
Candan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43725
gökhan bey herşeyden önce samimiyetiyle güven veren, işindeki titizliğiyle ve ilgisiyle danışanlarının yüzünü güldüren, özellikle disleksi ve dikkat eksikliği yapmış olduğu başarılı çalışmalarla dikkat çeken uzman bir eğitimcidir. bize olan yardımlarında bir eğitimciden de ileri olarak bir arkadaş bir dost aileden biri gibi olduğu için,günün her saatinde bıkmadan yılmadan bütün telefonlarımıza cevap verip, bütün görüşmelerimizde saate bakmayı unuttuğumuz için kendisine içtenlikle teşekkür ederim. yardıma ihtiyacı olan herkese gökhan beyi içtenlikle tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Neşe UtSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42896
ben gökhan beyi oğlumun sorununu nasıl çözebilirim diye araştırırken internet sitesinde gördüm iyiki görmüşüm de böyle değerli biriyle tanışmışım .ne zaman meil attıysam ve aradıysam saolsun bana muhakkak geri döndü ve bana yol gösterdi.gerçekden kendini çoçukların eğitimine ve tedavisine adadığına bizzat sahit oldum çünkü hiçbir karşılığı olmadan bana yardımcı oldu ve yol gösterdi herkesede tavsiye ediyorumm çok teşekkürler gökhan bey yardımlarınız ve ilginiz için
     2 Beğeni    
Hasan
2.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42197
Gökhan beyi çok kısa bir zaman önce tanıdım aynı alanlarda çalışmış olduğum Gökhan beyin ilgilenmiş olduğu alanlarla ilgili olarak yeterliliği beni gerçekten çok etkiledi,zaman zaman yapmış olduğumuz bilgi alışverişleri ile birbirimize mesleki anlamda yardımcı olmaktayız.Onun mesleki anlamda tarifini şöyle yapabilirim araştırmacı,hırslı ve hoşgörülü bir uzmandır disleksi konusunda yapmış olduğu çalışmaları dikkat ve hayranlıkla izlemekteyim değerli uzman arkadaşımı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Özlem K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42152
Oğlum 1.sınıfa başladığında bazı şeylerin yolunda gitmediğinin farkına vardık. Araştırma içine girdik, pek çok kişiyle görüşüp yardım aldık. Disleksi diye pek bilinmeyen bir kavramla karşılaştık. Fakat bir türlü ilerleme sağlayamadık. Her denediğimiz yöntem aylarımızı alıyor fakat sonuç alınamıyordu. Biz ve çocuğumuz çaresizlik içine düşmüştük. İşte böyle çaresiz bir zamanımızda Gökhan Hoca resmen güneş gibi doğdu. Eşim ve ben inanamadık. Kendisi özel bir işi için ilimize gelmişti bize uğradı çocuğumuzu inceledi hiçbir maddi kaygı gözetmeden bize bilgiler verdi. Aynen bir abi, bir amca gibi. Kendisi konusuna hakim, insan sevgisiyle dolu, güvenilir, yardımsever bir insan, farklı yaklaşımları ve doğru tespitleri var. İnsana güven veriyor. Uzman bulmakta zorlanılan bir konuda böyle bir kişiyle tanışmamız gerçekten büyük bir şans. Gökhan Hocaya ve onu yetiştiren ailesine sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Gültekin Ertuğrul
24.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42029
Değerli arkadaşımla Zonguldak ilinde 3 yıl birlikte çalıştık.Ben sınıf öğretmeni iken kendisi özel eğitim öğretmeni olarak başarılara imza atıyordu.Ve birgün bana Özel eğitim kursuna katılmamı tavsiye etti.O kursu aldım ve kendisinin İzmir'e tayini çıktığında sınıfını ben aldım.O sene sonunda sınıfıma giren müfettiş''BUNLARI HEPSİ OKUYUP YAZABİLİYOR,DÖRT İŞLEM YAPABİLİYOR'' ve hiçbir evrağıma bakmadan o yıl denetlemeden 100 aldım.İşte bu başarı arkadaşımın başarısıydı.Ayrıca kendisinden 1 yıl sonra Sinop'a tayinim çıktı ve sayesinde sınıf öğretmeni olmama rağmen merkezde özel eğitim sınıfında çalışmaktayım.13 Yıllık meslek yaşamımda samimi ve çocukları bu kadar seven bir arkadaşım olmamıştı.Yorumları okudum ve çok gururlandım ,değerli kardeşim başarılar dilerim.
     3 Beğeni    
Esra Kilinç Karatepe
8.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40997
Merhabalar, Gökhan Bey'in mesleki yaşamını, nasıl aşamalar kaydettiğini,hem içeriden hem de dışarıdan gözlemleme fırsatım var.Eşim Gökhan Bey'i kişisel olarak anlatmama gerek yok. Coşkusunu, samimiyetini, güleryüzünü iş yaşamına yansıtan; söz konusu bir çocuğun geleceği ise işi şansa bırakmayan, kimseyi oyalamayan, danışanları için emek harcayan gözde eğitimcilerdendir. İş yaşamındaki başarısının sırrı aldığı olumlu dönütlerde ve araştırmacı kişilinde gizlidir.Onunla ve başarılarıyla gurur duymamam mümkün değil... Eğer güvenebilecek bir eğitimci ile yola koyulmak istiyorsanız doğru isimde bulunmaktasınız. Çünkü hiç kimseyi yarı yolda bıraktığı görülmemiştir. teşekkürler...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Can CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40950
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Kadir ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40906
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Özlem K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2011
TavsiyeNo: 40429
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Nihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40364
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Aslı
12.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39428
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Selvi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39368
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Adnan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38589
internetten araştırma yaparken bu siteyi buldum gökhan beyi araştırdım ve iletişime gectim oğlum ile ile ilgili yardım istedim kendisine cok tessekür ederim hiç ummadığım kadar ilgi ve alaka gösterdi ve oğlum için dert çare ararken gökhan bey imdadıma erişti.bana oğlum için hangi yolu izliyeceğime ve neler yapacağıma karar vermemi sağladı ve şuan yardımlarından cok memnun kaldım kendisine cok tesekkür ederim ve halan beni arayarak oğlum hakkında bilgi alıyor nasıl bir program uygulamam gerektiğini anlatıyor gökhan beyin ilgi ve alakasından memnun kaldığımızı benim durumumdaki kişilere tavsiye ederim..... Gökhan Beye cok teseküürler kendisinden Allah razı olsun..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Aysel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36809
Gökhan Beyi kızımdaki okuma yavaşlığıyla tanıdım disleksiden şüpelendim kendisine msj yazdım hemen geri döndü tavsiyelerde bulundu belli yayınlar tavsiye etti hiç bir maddi beklentisi olmadan inanın günümüzde böyle insanlar varmış dedirtiyor öyle kötü bir anımda msj yazmıştımki sanki neler hissetiğimizi biliyordu çok hoş bir insan mesleğini çok güzel yapıyor konuşmaları gerçekçi samimi şuan eşimde bende kendimizi daha güçlü hissediyoruz bu durumu inşallah Gökhan Bey sayesinde aşacağız dileğim bizim durumumuzdaki aileler doğru kişi olan Gökhan Beye ulaşırlar ÇOK TEŞEKKÜRLER GÖKHAN HOCAM
     6 Beğeni    
Filiz KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36625
gökhan beye tavsiye ediyorum.com dan disleksi hakkında bilgi almak içinaraştırma yaparken rastladım. aynı şehirde bulunmamamıza rağmen belki diyerek sıkıntılarımı yazan bir mail attım.kısa bir süre sonra kendisi beni telefonla aradı. çok şaşırdım. bu zamanda işini böyle önemseyen insanlara bu kadar değer veren biri kaldımı diye düşündüm. kendisi görüşmemiz esnasında disleksi hakkında verdiği bilgilerle içimi rahatlattı. çünkü bende başıma gelmeden önce disleksi hakkında hiç bir bilgiye sahip değildim.biliyorum ki oğlumla çıktığım bu uzun yolda artık yalnız değilim. ihtiyacı olan herkesin gökhan beye ulaşmasını tavsiye ederim. size teşekkür ederim gökhan bey . bugün içimde bir umut ışığı varsa bu da sizin sayenizde oldu. çalışmalarınız da başarılar dilerim . saygıyla ve sevgiyle kalın.
     1 Beğeni    
Site Editörleri Tarafından Kapatıldı ÇeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34672
kendisine Hatay/Site Editörleri Tarafından Kapatıldı ilçesinden 4 yaşındaki sorunlu kızım hakkında danışmak üzere tel.ulaştım.Kızım için 4 yıldır çeşitli branşlarda pek çok doktorla iletişim halindeyim.Maddi yaklaşım dışında tamamen yardım amaçlı bilgi aktarımı alabildigim 2 veya 3 uzmandan birisi olmuştur.Verdigi bilgiler için tekrar buradan teşekkür ediyorum çocuk hastalara bu yaklaşımından dolayı kendisini kutluyorum.Çocuklar gelecegimiz,elimizde olmayan sebeplerden dolayı oluşan olumsuzlukları en aza indirebilmemiz için biz ailelerin ve annelerin onlara yardım edebilmemiz için önce biz yardım almalıyız.Ulaşabilecek tüm hasta ve hasta yakınlarına tavsiye ediyorum.DöSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÇeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı.
     4 Beğeni    
H.B.Özçelik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32196
Uzmanı , okuma problemleriyle alakalı yayınları incelerken , tesadüfen internette buldum.İnternette yayınlamış olduğu konu metinlerinin içerik olarak çok doyurucu ve açıklayıcı olduğu kanaatindeyim.Aynı ilde ikamet etmediğim için cep telefonuyla bağlantı kurmak suretiyle danışmanlık hizmeti aldım;son derece alakalı davrandı, hiçbir maddi kaygı güdmeden yardımcı oldu,yol gösterdi.Danıştığım hususlarda hiçbir noktayı atlamadan konuyu ele alması çok hoşuma gitti.Teşekkür ediyorum ve diğer arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32195
Disleksi tanısı konulan oğlum için bir uzman ararken Gökhan Bey'e bu sistede rastladım. Kendisiyle telefonla görüştük. Farklı bir şehirde olmama rağmen, bulunduğum şehirde görüştüğüm bir çok uzmandan daha çok aydınlattı beni.Kafamda bir çok soru işaret vardı disleksiyle ilgili ve sorduğum her sorunun yanıtını alabildim.Yapmam gerekenler konusunda bir çok tavsiyede bulundu.Henüz çok yeni başlamış olduğumuz bu savaşta açıkcası Gökhan Bey beni çok yüreklendirdi.Mesleğine olan sevgisi ve saygısından dolayı kendisini takdir ediyor ve başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29378
gökhan bey'i tavsiyeediyorum.com sayesinde tanıdım onunla görüştüğüm andan itibaren insanın hayatında belki hiç belki çok az olan 180 derecelik bi açıyla tamamen oğlumun hayatının güzelliğe ve iyiliğe döndüğü o anı yakaladım ve bu anı hiç unutmıcam.alanında ve mesleğinde olması gerekenin bence gerçekten en mükemmel ve en uç noktasında olduğuna inanıyorum bunu bana dedirten tek şey gökhan bey'in oğlum ve benim hayatımda süpermen rolünde olmasıdır.desteğiyle, yardımlarıyla,bilgileriyle,kültürüyle ve saygınlığıyla insanı olmaması gereken yerden çıkarıp olması gereken en güzel yere bırakması işini hakkını vererek belki hakkından bile fazla yapmasıyla açıklanılabilinir.size minnettarız gökhan bey neolur uzun yaşayın inanıyorum ki bizim gibi daha nicelerini karanlıktan aydınlığa çıkaracaksınız yüce rabbim hem bu dünyada hemde diğer dünyada bu mükemmeliyatlığınızın karşılığını fazlasıyla versin....upuzun sağlıklı ve mutlu yaşayın....
     2 Beğeni    
Funda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
28.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29327
Gökhan bey i çaresizce internette dolaşırken ve kızım için (dikkat eksikliği ,özgül öğrenme güçlüğü)ne yapabilirim diye düşünürken buldum.Sağ olsun mailime ve telefonuma içtenlikle cevap verdi.Bize mail yoluyla bazı kaynak dosyalar gönderdi ve izleyeceğimiz yol hakkında tavsiyelerde bulundu.Bu sorun gerçekten anne babaların kafasını karıştıran ,doğruyu ararken menfaat peşindeki kişilerin etkisiyle size zaman kaybettirebilen bir meseledir .Doğru rehber doğru kaynak çok önemlidir.GÖKHAN BEY'in mesleğine idealist duygularla bağlı oluşu ne karşılıksız desteği beni etkiledi.Teşekkür ediyor başarı diliyorum.
     1 Beğeni    
Yılmaz ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29296
Gökhan Beyi bu site sayesinde buldum.2 yaşındaki oğlumun bazı davranışları için mail yoluyla sorular sordum ama cevap alabileceğimi pek beklemiyordum.Yanıldığımı hemen ertesi günü anladım.Gökhan Bey telefonumdan bana ulaşıp bütün sorularımı içtenlikle ve anlayabileceğim şekilde cevapladı.Yüzyüze görüşmemiz olmadı ama ilgisi çok hoşuma gitti buda mesleğine ve insana verdiği önemi gösteriyor bence.Telefonla birkez görüştüğüm icin mesleği yeterliliğiyle veya kişiliğiyle ilgili çok isabetli yorum yapamam ama dediğim gibi mesleğine verdiği değeri ve önemi hissettim buda iyi bir kişilik göstergesi.Kendisine tekrar teşekkürler meslek hayatında başarılar dilerim.
     27 Beğeni    
Serap ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29279
merhaba sevgili okuyanlar. gökhan bey'i internette yiğenimin alt ıslatma problemi ve ruhsal ve ailesel sorunlarına çözüm bulabilecek bir danışman ararken tavsiye ediyorum.com dan buldum.özgeçmişi ve başarıları dikkatimi çekti ve yardımcı olabileceğini düşünerek kendisinin mail adresini alarak msn den bir akşam geç saatte yazdım kendisine.sagolsun geç saat olmasına ragmen benim yazdıklarımı sabirla okudu ve yarın için telefondan görüşmek üzere kapattık.kendisini aradığımda hemen beni tanıdı ve konuyla ilğili yarımsaat benimle konuştu ve yapabileceği herşeyi yaptı.önce beni bir doktora kendi referansıyla yönlendirdi ve sonraki aşamalardan haberdar olmak istedğini söyledi takip edebilmek açısından.kısacası yardıma ihtiyacınız varsa ve çaresiz kaldıysanız ne yapacağınızı bilmez durumdaysanız danışmanlıkla ilğili ve çocuklarınız diger sorunlarıyla ilğili önce gökhan beye başvurmalısınız.kendisi ilğili yardımsever herşeyden önce sabırlı ve olgun bir insan kesinlikle pişman olmayacaksınız maddi ve manevi hiçbir kaybınız olmayacak tüm kalbim ve samimiyetimle bunları yazıyorum vicdanen kimseyi yalnış yönlendirmem bu tarz sorunların ne kadar yıpratıcı olduğunu bilirim çünkü.vakit kaybetmeyin ve kendisine ulaşın.gökhan beyden allah razı olsun.
     4 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27659
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ceren M.
15.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27215
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     10 Beğeni    
Yigitcan
30.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26803
ben gökhan beyle hiç yüzyüze gelmedim ama kendisini bu sitede buldum mesaj yazdım bana yardım edebilecekmi diye merakla beklerken hemen cevap buldum çünkü bana geri dönerek sorunumla ilgili tüm detayları alarak bazı özel nedenlerden dolayı yanına gidemeyecegimi bildirdim halde saolsun telofonla sürekli iletişim kurarak bana yardımcı oldu şuanda ise oglum okula başladı yine ondan başka güvenebilecegim başka biri oldugunu sanmıyorum kendisine minnettarım saygılarımla
     5 Beğeni    
Nesrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26135
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     4 Beğeni    
Fatoş ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25986
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Sibel E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25358
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Bülent L.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25356
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Tuğba.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25309
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Yeliz Kayacı
27.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25221
Her zaman güler yüzü ve mesleğine olan ciddi tavrı ile,Özel Eğitimi gerçekten icra eden, ve Özel Eğitimle ilk tanıştığım yıllarda bana destek olan,bu alanının inceliklerini,nerede nelerin yapılması gerektiğini,her türlü bilgi ve tecrübesini paylaşmaktan zevk alan,öğretmeyi seven,Özel Eğitim alanında gerçek bir uzman ve öğretici olan çok değerli hocam ve dostumu bilgilerinden yararlanmak üzere siteyi ziyaret eden tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Sevim Meyan
10.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24747
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Nadide Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24737
(Gökhan KARATEPE bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     5 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 14 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Gökhan KARATEPE'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : atiyi karanlık görüp mücadeleyi bırakmak alçak bir ölüm varsa işte budur ancak


Gökhan KARATEPE'nin Kitap ve Yayinlari Gökhan KARATEPE'nin Basılı Kitap ve Yayınları
HIZLI OKUMA EĞİTİM MATERYALİ(HECELEME)-OKUMA PENCERESİ(HIZLI OKUMA APARATI)-BİR TERS BİR DÜZ (GÖRSEL ALGI GELİŞTİRİ EĞİTİM MATERYALİ

Gökhan KARATEPE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökhan KARATEPE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Can ÖZTÜRK
Uzm.Psk.Elif Can ÖZTÜRK
Genç dinamik çalışkan azimli araştırmacı yapısı onu diğerlerine göre öne çıkaran en önemli özelliği. Psikoloji Eğitimini yüksek lisans programı olan a...
Banu BAHÇECİ
Banu BAHÇECİ
Banu Bahçeci içinde hala eğitim aşkıyla yaşayan devamlı olarak kendini geliştirme ve yeni şeyler öğrenmek yolunda uzaklık ve zorluk tanımayan bir özel...
Eylem Metin ÖZKURAL
Psk.Dnş.Eylem Metin ÖZKURAL
metin bey disleksi ve dikkat eksikliği konularında kendine bir yer edinmiş,insanların güvenini kazanmış önemli bir isimdir .yapmış olduğu çalışmalarla...
Mine GÜR
Mine GÜR
Onun mesleki literatüründe başarısızlığın yeri yoktur.Başarıya giden yolda kıvrak zekası,mesleki bilgisi,cesareti,ve araştırmacı kişiliği onu daima b...
Anıl TÜZÜN
Anıl TÜZÜN
Anıl Tüzün herkesin özel eğitimciyim diyerek sözde meslek icraettiği şu ortamda kendini fazlasıyla kanıtlamış,kanıtlamaklada kalmayıp hergeçengün alan...
Gökhan KARATEPE'nin Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Akademidisleksi Kurucusu
6347 Sok No:16/A Bostanlı İzmir
İzmir
(akademidisleksi kurucusu)
Adres 2:
Sofist Aile Danışmanlık Merkezi
Çiğli /İzmir
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 336 66 62
(+90 (507) 701 89 51)
Telefon 2 :
0(232) 329 30 29
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1977
(43 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Deü Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı
Mezuniyet Yılı
1999
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Gökhan KARATEPE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gökhan KARATEPE'nin Mesleki Anilari Mesleki Anilari
disleksi tedavisi, dyslexia, yaratıcı drama, diskalkuli, okuma güçlüğü, disleksi nedir, disleksi derneği, okumabozukluğu, zeka testi, okuma hataları, disleksi tedavisi izmir, yazı bozukluğu, özel öğrenme güçlüğü, okul başarısızlığı, özel öğrenme bozukluğu, davranış problemleri, hiperaktivite, karşıt gelme bozukluğu, asperger sendromu, dikkat eksikliği, down sendromu, drama, dikkat, bölünmüş dikkat, okuma bozuklukları, disleksi tedavi, özel eğitim, disleksi eğitimi, okuma bozukluğu, disleksi tedavisi denizli, izmir disleksi, disleksi eğitim materyali, disleksi istanbul, pedagog, eğitim uzmanı, yazma bozukluğu, disleksi materyali, disleksi izmir, okuma, pedegog, disleksi olan ünlüler, disleksi ne demek, disleksi testi, eğitim danışmanlığı, davranış sorunları, çocuk gelişimi, okuma bozukluğu tedavisi, okul destek eğitimi, sosyal beceriler, disleksi belirtileri

15:48
Top