2007'den Bugüne 82,686 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ceyda ŞENEL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Ceyda ŞENEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ceyda ŞENEL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

111
(%41.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ceyda ŞENEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ceyda ŞENEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Cafer ÇATALOLUK
Cafer bey benim hem meslektaşım hem arkadaşım hem de Tv programlarımın baştacı. İletişim ve empati gücündeki tutarlılık ve gerçeklim beni çok etkilemi...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayfama hoşgeldiniz.. Sağlık, Mutluluk ve Umut hep sizlerle olsun Sevgiler Ceyda Şenel..

Ceyda ŞENEL Özgeçmiş CV Psk.Ceyda ŞENEL'in Özgeçmişi
Ceyda Şenel1977 yılında İstanbul da doğdu.1995 yılında Özel Tercüman Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde Psikoloji bölümüne devem eden Ceyda Şenel, eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikoz Kliniği ve Ayakta Tedavi Ünitesi'nde çalışmalar yaptı. Aynı yıllarda İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Konsültasyon ve Liyezon Psikiyatri Anabilim Dalı'nda Çoğul Kişilik Bozukluğu tanısı almış hastalarla ilgili seminer ve Grup Psikoterapi seanslarına katılan Şenel, yine aynı dönemde hipnoterapi uygulaması üzerine Prof. Dr. İlhan Yargıç dan eğitim aldı. 1998 yılında ABD’de Minnesota eyaletindeki Vietnam Gazileri Hastanesi'nde alkol ve madde bağımlılığı ve kaygı bozukluğu kliniklerinde uygulanan grup terapilerine katılan Şenel, daha sonra Oxford Üniversitesi'nde psikanalitik terapi üzerine lisansüstü eğitim sertifika programını tamamladı...[Devamı...]

Ceyda ŞENEL Tavsiye Yazıları Ceyda ŞENEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 zeynep (Danışan)
 IP: 78.190.170.YFJ

18-02-2011
 TavsiyeNo: 39606
Ceyda hanımdan profesyonel destek aldım ve samımıyetı pozıtıflıgı beni cok etkıledı kendisine burdan tesekkurlerimi iletiyorum. o ilk gittigim anı unutamıyorum ama o ortamın sıcaklıgı ceyda hanımın tavırları benı cook etkiledi özellikle daraldıgınızı hissettiginiz heran yanına kosmanızı onerırım duygularımı suan tam ıfade edemıyorum emınım gıden bırcok arkadasım benımle aynı seylerı paylasıyordur. Ceyda hanıma ve onu bulmama vesıle olan arkadasıma burdan tekrar tekrar tesekkürlerimi iletiyorum..
     2 Beğeni    

 K.S. (Danışan)
 IP: 212.175.83.ZBL

03-06-2010
 TavsiyeNo: 33539
Merhaba; Ceyda ŞENEL'i ilk defa işyerimizin düzenlediği seminerde görmüştüm. Psikolojik desteğe ihtiyacım vardı o zamanlar gidip gitmemede karar veremezken Ceyda hn.ın o güleryüzü yaydığı pozitif enerjisi çekti adeta beni. İlk andan itibaren karşısındaki kişiye inanılmaz güven veren, yanında kendimi çok rahat hissettiğin, herşeyi açıkça rahatlıkla konuşabildiğin, içtenliğiyle, açık sözlülüğüyle, sevecenliğiye, çok iyi dinleyiciliğiyle ve profesyonel yaklaşımıyla mesleğinde çok çok başarılı, işini gerçekten çok severek eğlenerek yapan bir psikolog Ceyda hanım.
     2 Beğeni    

Çisem İLHAN Fotoğraf  Psk.Çisem İLHAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-05-2010
 TavsiyeNo: 33317
Ceyda Hanım'la 2007 yılında kendisinin sunduğu bir TV programına konuk psikolog olarak katıldığım zaman tanışmıştık. Programa benim dışımda dahil olacak kadın doğum uzmanı gelmeyince "ne yapacağız şimdi?" diyerek "Menopoz Dönemindeki Kadınlarda Ruhsal Sorunlar" konulu programı beraber sunmuştuk :) Çok da güzel bir program olmuştu. Kendisinin çok iyi bir iletişim dili, çok iyi bir duruşu var. Mesleğinde gerçekten yetkin bir kişi. Bunu her haliyle yansıtıyor. Bir uzman olarak kendisini takdir ediyorum. İyi çalışmalarının devamını diliyorum. Sevgilerimle..
     2 Beğeni    

 A.B. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.97.69.YL

03-05-2008
 TavsiyeNo: 11605
Sayın Şenel klinik psikologluğunun yanında akademisyen özelliği olan bir kişidir . Nedensellik üzerine tedavilerini kurar . İnsan ilişkilerinde diğer psikologlardan çok farklı çalıştığına yakınen tanık olduk . Bu güne kadar gönderdiğimiz danışan ve yakınlarından çok olumlu izlenimler aldık . Sonuçların başarılı olması bizi de memnun etti. Farklı ve çok olumlu olduğunu düşünüyorum . Müzik üzerine otorite ve icracıdır . Bunu danışmalarında araç olarak kullanır ve sonuç da alır . Klasik psikolog tanımlaması ile tarif edilemez . Meslek hayatında Televizyon programcılığı ile bilgisini toplumun diğer kesimlerine de aktarmaktadır.
     11 Beğeni    

 hanife (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.102.151.YDL

01-05-2008
 TavsiyeNo: 11543
ceyda hanımın çok uzun yıllardan beri asıstanlıgını yapmaktayım. mesleki alanda kendısını süreklı gelıstıren ve danışanlarına karşı dürüst davranan ender insanlardan biridir.ve mesleki açıdanda en iyi psikologlardan biri oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim çünkü terapiden çıkan danışanların yüzlerindeki ifadeden bu açıkça belli oluyor sizinde herhangi bir sorununuz varsa ceyda hanıma gelin derim kaybedeceginiz birşey olmaz aksine kazanacagınız çok şey olur
     12 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Ceyda ŞENEL'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolglar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Senelworld
Nişantaşı
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 230 06 89
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(43 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1999
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ceyda ŞENEL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ceyda ŞENEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ceyda ŞENEL Mesleki Videolar Videoları
-11:53
Top